aavo hmmmmh IIIII ll lll II PSO Win een gezonde nachtrust een gratis matras ƒ89,50 Sowi beurs een groot succes mkjOMxk U. v. Tol FUNK MEISJE J. P. DE ROND Voor een BROM FIETS natuurlijk naar GRIFT. Vele merken uit voorraad leverbaar. F0NTA GEREED- BUREAU MODERN DRUKWERK NIEUWE RENAULT R-5, KLEINE RUIME WAGEN TRICOTSHIRT in acht verschillende kleuren, vanat 32.90 S.E.C. klaverjast om beker SCHATGRAVEN Kerkconeert Herfstrit Baarnse Auto Club Gevonden voorwerpen gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast binnen één uur! gratis süpsr^cleaner Zeepost Inbraken Benoeming leden polit lecommisie Samenwerkings orgaan Eemland Voor muzikale fijnproevers Telefoon 2968 Statiegeld om schuld af te lossen Gevraagd Den Boer's Krediet voor het ver nieuwen van voordeuren van gemeentewoningen Discussie-avonden van de Raad van Kerken Carambolerende auto Bromfietser gaf geen Moeder- en kleutercursussen VAL OP IN 'T VERKEER tietsen geeft u de natuur terug... witte Pomwen °P SANITAIR amine DAMES VOLOP-VOLOP VOLOP stenotypistes typistes boekhoudk. krachten GERT D. KOK Woning inrichting K. E. BOS Accountants kantoor R. N. Westland administratieve medewerkster „De Meubelhal" DAGOMAR geboorte, verloving trouwen DRUKKERIJ SMIT Soester Courant van donderdag 21 september 1971 Dc R-5, klein, ruim en comfortabel. beze week is de nieuwe Renault R-5 op de Nederlandse automarkt uitge bracht. Een kleine, ruime wagen, die fcoor weinig geld veel waar levert. Het is ook een opmerkelijk veilige wagen, die door de voorwielaandrijving, zelfs bij hoge snelheden, nauwelijks zijwind- pevoelig is. De 956 cc-motor (47 pk) parandeert een top van 135 km per uur. Riet zijn 3 meter vijftig lengte is de R-5 een echte stadswagen met het prestatieniveau en het comfort van een jrote middenklasser. Men heeft de wa pen afgestemd op.de eisen van de ver eende automobilist door plaatsing van »zgn slaapstoelen en het monteren van ten verwarmde achterruit, boor de voorwielaandrijving is een bi jonder gunstige verhouding tussen binnenruimte en buitenafmetingen ver kregen, maar de compacte bouw is te- pens het gevolg van de zgn schild- Ru mpers, die op dit model werden toe gepast. De schildbumpers geven vooral een betere bescherming tegen parkeer- schade. De R-motor voldoet maximaal aan de eis van „schone krachtbron". Het CO- gehalte (maximaal 4,5 °'o voorgeschre ven) is tot nul gereduceerd. De snel heid van 50-60 km kan zonder pro blemen gereden worden in drie ver snellingen, 2, 3 en 4. De prijzen zijn zeer schappelijk. De 5-L (845 cc, topsnelheid 125 km per uur) gaat ƒ7150 kosten; de 5 TL (956 cc, kuipstoelen en verstelbare rugleuning, verwarmde achterruit) 7750. Alle 5- typen hebben een speciale anti-roest behandeling ondergaan. In Frankrijk, waar de wagen sinds januari al op de weg is, heeft het pu bliek voor 70 °/o de voorkeur gegeven aan de snelle, comfortabele TL. Dertig procent van de R-5's zijn aan dames geleverd. De eerste vier openingsdagen trok de Éowi-'72 beurs bijna 4000 belangstel- Menden. £e belooft een groot succes te worden, pen van de belangrijkste trekpleisters wel de modeshow van de firma J. [BD. van Huissteden. De belangstelling "Rrvoor is groter dan waarop het resl taurant is berekend. Voor honderden joeschouwers zijn alleen staanplaatsen beschikbaar. Desondanks blijft men van begin tot Ket eind geboeid kijken. De vijf man nequins en de zeer jeugdige Florence ;oogsten veel applaus. De toelichting wan de lady-spreaker mevrouw Corinne _yan Hvfte is voortreffelijk. Zij vergeet de medewerkende firma's geen ogen blik. „Schoenen van Bata, Jovanda panty's, hoeden van de Stad Parijs, Burda en Simplicity knippatronen enz." Bert Gebbe zorgt voor een voortreffe lijke achtergrondmuziek. ^In het algemeen zijn alle standhouders ;en ook het publiek zeer tevreden. Veel publiek trekt ook de stand van de ge meente waar uitgebreide voorlichting kan worden verkregen over uitbrei dingsplannen, woningbouw enz. Het ejethoekje op de stand van de gasfa briek wordt door bijna niemand over geslagen, terwijl de jeugd veel aan dacht heeft voor de dia-projectie in de stand van Raiffeisenbank, wat wel ver band houdt met een prijsvraag. Tijdens de modeshow trekt het Braun- scheerstation in de stand van de fir ma Ter Horst veel mannelijke bezoe kers. Voor zeer speciale attracties zorgt de firma Schoemak^r uit Laren, d'e overi gens met zijn elektronische orgels toch al niet over belangstelling heeft te klagen. Woensdagavond liet de heer Schoema- kers een aantal doedelzakspelers van de vereniging Prinses Beatrix uit Hil versum optreden en vanavond treedt het trio „High Power Riffle" oo. een Hperoepstrio, dat vooral in Duitsland ^eel succes heeft. T.e m. zaterdagavond kunnen belang stellenden de beurs nog bezoeken. Ze is geopend iedere avond van 19 tot 23 uur en zaterdagmiddag van half twee tot vijf uur. mode ^CRGSESTRAAT 5t SOEST Teleffoon 02155-2400 Rijwielhandelaar De Bruin heeft voor de beste kaartster of kaarter een be ker beschikbaar gesteld. Hij of zij die aan het eind van het kaartseizoen de meeste punten heeft verzameld, mag de beker met inscriptie mee naar huis nemen. Vrijdagavond, om 8 uur, begint de eerste wedstrijd. De volgende kaart avonden van SEC vallen op iedere 3e vrijdagavond van de maand. Gekaart wordt in de SEC-kantine aan de Bos straat, die dan geopend is voor leden en donateurs. t Is in de Lange Duinen feest, een ring is daar getrokken, in 't zand, met touwen en met stokken, en binnen in de ring daar zijn, in 't stille van de morgen, heel vroeg, verrassingen verborgen. Niet al te diep, want 't kleine kind, kan zo diep nog niet delven, o nee, met handjes van zichzelve, de ouders staan rondom de ring, hun kind'ren op te peppen, want ja, die moeten toch wat hebben! Een heeft geluk, hij vindt een schat, zijn moeder, niet te laven, om meer, roept steeds maar: „Verder graven!" ze stampvoet, en ze balt een vuist: „Nee jongen, daar niet zoeken, je moet 't proberen in de hoeken!" Een vader, zeer teleurgesteld, om 't falen van zijn zoontje, roept er: „Volhouden, dat beloont je!" en roept zich schor naar 't arme joch, 't is koortsig aan het lijntje, helaas, want geen sukses heeft 't kleintje. Het graven is een kinderfeest, met ouders, die verbeten, hun kind de vreugde doen vergeten, je moet reeds jong de winner zijn, je ouders favorietje, je graaft in 't leven om geen nietje! Uit „De Voorbije Zomer" Voor het concert, dat op zaterdag 23 september a.s. in de Oude Kerk te Soest wordt gegeven, heeft het koor van de Nederlandse Cantorij o.l.v. Maarten Kooy het oog laten vallen op een beroemd werk van de Italiaanse componist Domenico Scarlatti (1685- 1757), n.l. het „Stabat Mater" voor 10- stemmig koor en orgel. Als men bedenkt, dat in deze 10- stemmigheid b.v. de sopraanpartij in vier partijen wordt verdeeld, krijgt men een indruk van de moeilijkheden, die door het koor moesten worden overgenomen om tot een artistiek re sultaat te komen. Dit zal ook wel de reden zijn, dat men dit werkelijk prachtige werk zo zelden hoort uit voeren. Behalve door zijn kerkmuzikale wer ken was Scarlatti beroemd, wellicht nog in meerdere mate zelfs, door zijn klaviercomposities. De cantororganist van de Oude Kerk, Jan Jansen, zal op het clavecimbel een zestal sonates uit de grote verzameling, welke Scarlatti hiervan naliet, vertolken. De modernen zijn op dit concert even eens vertegenwoordigd. Het koor zingt een kleine 12-toons compositie van Ernst Krenek „O Holy Ghost", en Jan Jansen speelt een modern orgelwerk van Manfred Kluge „Vater unser im Himmelreich". Aanvang 8.15 uur. De Baarnse Auto Club organiseert op zaterdag 23 sept. a.s. de traditionele herfstrit. De van oorsprong zondag- middag-rit moest in verband met de drukte op de wegen verschoven worden naar de zaterdagmiddag. Deelnemers kunnen zich vanaf 14 uur laten inschrijven bij Café-Rest. Astoria, Oranjestraat, Baarn, alwaar om 14.31 uur de eerste deelnemer gestart wordt. De lengte van de rit is ongeever 52 km. De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aange geven: diverse bankbiljetten, diverse sleutels, een paar herenhandschoenen, damesmantel, bril in koker, fietstas, fluwelen jasje, duif, kinderbril, da mesfiets, herenfiets, kinderjack, fiet- sleutel, linker schoen, bromfiets, trai ningsjack en portemonnaie. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie, op woens dag en zaterdag van 14 tot 18 uur, in lichtingen worden verkregen. magie cleaning van «uper cleaner is een weldaad voor al uw kleding! perfekt gereinigd, stuk voor stuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd gp ons adres koningsweg 16 helpen wij u zelfs wij halen en bezorgen pioniers in.textielreinjging koningsweg 16 en koninginnelaan 42 Met de' volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie' uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haak jes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Algol" (27/9). Australië: ms „Abel Tasman" (29/9). Brazilië: ms „Algol" (27/9). Canada: ms „CP Discoverer" (27/9). Israël: ms „Galila" (27/9) en ms „Ner- landia" (30/9). Japan: ms „Kowloon Bay" (27/9). Kenya, Oeganda, Tanzanië: ms „Pa- ranga" (26/9) en ms „Zygmunt Stary" (29/9). Ned.' Antillen: ms „Medon" (25/9). Suriname: ms „Minos" (27/9). Verenigde Staten van Amerika: ms „Sealand Ms Lean" (28/9) en ms „Ame rican Legend" (29/9). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Serooskerk" (27/9). In de afgelopen week werden pogingen tot inbraak gedaan bij de apotheek aan de Kerkstraat en bij de Bata. Ook werd ingebroken in het clubhuis van de tennisclub aan de Schrikslaan. De onbekende daders verdwenen met enige nieuwe tennisrackets en een be drag aan geld. Men kwam binnen via het bovenlicht, waarvan de scharnierpennen werden verwijderd. Voor benoeming in de politiecommissie worden door het college van burge meester en wethouders voorgedragen de raadsleden W. A. Blaauw (VVD), P. Grift- (PAK), H. M. Jonker (D '66) A. H. F. Smit (KVP) en C. Verheus (Prot. Chr.). Ter voorziening in de vacature in het dagelijks bestuur van het Samenwer kingsorgaan Eemland, die ontstaan is door het vertrek van mr. S. P. Baron Bentinck, wordt voorgedragen mevrouw mr. J. M. Cohver-Van Haaften. Het Samenwerkingsorgaan komt maan dag 25 september a.s., te 20 uur, in het gemeentehuis te Amersfoort in open bare vergadering bijeen. Naast de bestuursverkiezing vermeldt de agenda het punt „Herziening pre sentiegeld". Het voorstel is dit te verhogen van ƒ35.- tot ƒ52,50. Het was destijds ge relateerd aan het presentiegeld voor raadsvergaderingen van de gemeente Amersfoort. Nu zowel Amersfoort als andere Eemland-gemeenten dit ver hoogd hebben tot ƒ52,50, wordt voor gesteld dit eveneens te doen voor ver gaderingen van het samenwerkings orgaan. Op de agenda komen verder voor de bespreking van het pre-advies van het dagelijks bestuur en reacties van de gemeenten op de nota „Utrecht, provin cie in gewesten"; de bespreking van een nota over de stand van zaken van de woningbouw en de bespreking van een nota over de voortgang van de werkzaamheden van de werkgroep structuurbeleid. V^at de gewestvorming betreft stelt de gemeenteraad van Leusden zich op het standpunt dat nauwelijks iets concreets over een gewestelijke indeling gezegd kan worden, gezien het ontbreken van eenstemmigheid „over de gewesten als zodanig". Daarbij is zij van oordeel dat een diepgaande studie over de omvang van een gewestelijke eenheid zou kun nen uitwijzen dat de relaties met de gemeenten buiten de regio zo sterk zouden zijn, dat vorming van één ge west in de provincie de voorkeur boven vorming van meer gewesten verdient. Ondanks deze afwijkende mening wordt voorgesteld wat de gewestelijke indeling betreft zich uit te spreken voor een gewestvorming die in grote lijnen het gebied van het huidige sa men-werkingsorgaan als grondslag heeft. Wat de taakstelling betreft geeft men de voorkeur aan een geleidelijke en op behoefte afgestemde uitbreiding van de taken van het samenwerkingsorgaan. Burg. Grotliestraat 20 De 17-jarige M. de W. uit Leusden werd op heterdaad betrapt bij het ste len van een krat met lege flessen bij kruidenier K. aan de Birkstraat. Te genover de politie verklaarde De W. dat hij krat en flessen wilde inleveren om met het statiegeld een schuld af te lossen. De jongeman is na verhoor door zijn ouders afgehaald. voor zo spoedig mogelijk voor verkoop en eenvoudige admini stratie. Prettig, afwisselend werk. BOEK- en KANTOORBOEKHANDEL LAANSTRAAT 69 - BAARN TELEFOON 02154 - 2032 De gemeenteraad wordt gevraagd een krediet, groot 9555,-, beschikbaar te stellen voor het vervangen van de voordeuren in de gemeentewoningen aan de Klaarwaterweg. Een en ander wordt gedaan op verzoek van bewo ners, die zelf een bedrag van 100 zul len bijdragen. Het betreft 21 woningen, waar, naast de vervanging van de voor deuren, ook de bestaande betonkozijn- dorpels moeten worden vernieuwd. Deze kosten worden geraamd op 100 per pand. Weliswaar heeft tot nu toe slechts één bewoonster van een gemeentewoning aan de weg, het verzoek om vervan ging van de deur, ingediend, maar de gemeente houdt er op voorhand reke ning mee dat identieke verzoeken van de andere bewoners zullen volgen. De Werkgroep Vredesweek 1972 van Kerken en de Wereldwinkel Soest heeft in deze Vredesweek een avond georganiseerd over het thema dat lan delijk voor dit jaar is vastgesteld, nml. „De macht van Europa". Woensdag 27 september, 's avonds om 8 uur, wordt in de Petrus en Paulus- kerk aan het Kerkplein, dat thema aan de hand van twee cahiers, uitgegeven door het Inter-Kerkelijk Vredesberaad door twee sprekers ingeleid, waarna discussie zal plaatsvinden. Dr. P. E. Kramer, socioloog te Biltho- ven, leidt in het onderwerp „Euro pa, Wereldmacht van morgen"; ds. J. W. B. Smit, vlootpredikant, spreekt over het onderwerp „Veilig Europa". Discussieleider is ds. N. van Gelder uit Baarn. In het St. Josephgebouw wordt dins dagavond 26 september, aanvang 20 uur, besproken het thema „Gastarbei ders". De 67-jarige J. H. B. uit Soest nam, komende van de Noorderweg, toen hij met zijn auto rechtsaf de Stadhouders laan wilde oprijden, de bocht te scherp Hij botste tegen een links van de weg staande boom, daarna tegen een boom aan de rechterzijde van de weg, toen weer links, waar een heg voor de woning Stadhouderslaan 96 vernield werd en kwam tenslotte tot stilstand tegen de op het erf van de woning geparkeerd staande auto van J. R. Deze wagen werd zo zwaar bescha digd, dat hij moest worden wegge sleept. O C De 21-jarige militair J. K. uit Soest, verleende op de hoek Beetzlaan- Schrikslaan geen voorrang aan de voor hem van rechtskomende automobilist G. D. uit Amsterdam. K. liep bij de aanrijding dusdanige ver wondingen op, dat hij naar het zie kenhuis Zonnegloren moest worden ge bracht. Na behandeld te zijn kon hij naar huis terugkeren. Door de gezamenlijke kruisverenigingen* wordt een moedercursus en een kleu tercursus georganiseerd. De moedercursus begint op woensdag 18 oktober, 's middags om 2 uur en om vat zes lessen. De kleutercursus begint op maandag 23 oktober, 's avonds om 8 uur en bestaat eveneens uit zes les sen. Belangstellenden worden verzocht zich zo spoedig mogelijk op te geven aan de wijkverpleegsters, die eventueel tele fonisch te bereiken zijn onder de num mers 2001. 6906 en 2902. De moeder cursus wordt gehouden in .het gebouw van het Wit-Gele Gruis op de Molen straat. de kleutercursus in het wijk huis, Middelwijkstraat 36. Volgens voorlopige cijfers van liet CBS (Centraal Burau voor dc Statis tiek) kwamen in 1971 meer dan 1.000 kinderen en bejaarden (1.073) om in het verkeer. Voor de leeftijdsgroep 0-14 jaar be draagt dit cijfers 449, boven de 65 jaar is dit aantal 624. Ed van uitgaande dat het verkeer jaarlijks ongeveer 3.000 mensenlevens eist, betekent dit dat kinderen en bp- jaarden ruim een derde deel van het dodenaantal in Nederland vormen. Verontrust over deze cijfers gaat Vei lig Verkeer Nederland in de komende maanden een campagne voeren, waar bij het kind en de bejaarde, ais de meest kwetsbare verkeersdeelnemers centraal zullen staan. Dat de voor lichting gericht zal zijn op het aanleren van veilig gedrag door voetgangers, fietsers en bromfietsers, en dat als on derwerp van deze campagne „zicht baarheid in het verkeer" is gekozen, is een gevolg van de conclusies die men kan verbinden aan gegevens van statistisch en wetenschappelijk onder zoek uit binnen- en buitenland. Enkele van de conclusies zijn: bijna een derde van de kinderen en bejaarden die in 1971 in het Neder landse verkeer werden gedood waren voetgangers (375); ongeveer een derde van de dode lijke slachtoffers onder kinderen en bejaarden in 1971 waren fietsers (377); één op d zeven bejaarden boven 65 jaar die in 1971 in het verkeer om kwamen was bromfietser (90). Uit de statistieken is niet af te lezen van hoeveel ongelukken het „niet ge zien" worden de oorzaak is, maar aan genomen kan worden dat vooral in de donkere jaargetijden deze factor (mede) een rol speelt. Uit een Engels onderzoek is gebleken dat een donker geklede voetganger bij duisternis pas op een afstand van 25 tot 60 meter gezien wordt door een automobilist die met gedimd licht rijdt. Deze afstand wordt 40 tot 200 meter als de voetganger lichte kleding draagt. In het kader van de WN-campagne, waarbij de nadruk gelegd zal worden op het dragen van lichte kleding bij duisternis en bij slecht zicht overdag, zijn o.a. twee televisiespots vervaar digd. Ook is een nieuwe brochure „Ouderen in het verkeer" verschenen, speciaal bestemd voor de oudere weggebruikers. In deze van veel foto's voorziene bro chure komt eveneens het aspect „zicht baarheid" voor. Zo wordt geadviseerd in het donker een lichte jas, sjaal of hoofddoek te dragen. Verder wordt er op gewezen dat ook het in de hand hebben van een door kleur opgevallen de tas of een krant een goede dienst kan bewijzen. De brochure zal worden uitgereikt aan de bezoekers van voorlichtingsbijeen komsten die door VVN-afdelingen in bejaardencentra e.d. worden verzorgd en aan de deelnemers aan door de kruisverenigingen te houden bejaar dencursussen, waarin ook verkeerspro blemen worden besproken. Tweede onderwerp waaraan Veilig Verkeer Nederland tijdens de actie .Zichtbaarheid" aandacht besteedt, is het belang van een goede verlichting van fiets en brommer. De curator in het faillisse ment van N.V. Aanne mingsmaatschappij van Schilderwerken, gevestigd en kantoorhoudende te Soeri. Valeriaanstraat 61 deelt mede, dat door de E.A. Heer Rechter-Com- missaris Mr. R. J. F. M. Lissone, is bepaald: 1: dat de schuldvorderin- B gen uiterlijk op 22 sep- B tember 1972 bij de cura- B tor moeten zijn inge- B diend; 2: dat de verificatieverga- B dering zal worden ge- B houden op woensdag 11 B oktober 1972 te 9.30 uur B in het Paleis van Justi- B tie.aan de Hamburger- B straat 28 te Utrecht. I De curator: I Mr, L. J. van Apeldoorn Zamenhofdreef 35 I Utrecht Er is nog frisse lucht, er zijn nog vogels en bloemen. Trek er fijn op de fiets opuit! Maar.op een fonkelnieuwe fiets geniet u dubbel. Kom eens langs om een proefrit te maken' l 'elefnon 2185 AHijd oven kijken of hol Nedorlands Kwaliteitsmerk Matrassen op uw nieuwe matras staal. Dan bent u helemaal zeker nachtrust. En u heelt u.v malrasscn-adv INTERIEURVERZORGING LAANSTRAAT 37, SOEST TELEFOON 3284 NIEUWSTRAAT 56 TELEFOON 6228 SOESTERBERGSESTR. 57 TELEFOON 4312 Uw TUPPERWARE- de- monstratrice. Mevr. M. de Goede, P. C. Hooftlaan 50, tel. 02155- 4631 (tussen 5 en 6 uur). BECKERÏNGHSTR. 36 TELEFOON 2870 Mi 9 «5 Lichaams massage 15, Uitgebreide behandeling van gezicht, hals en décolleté 15, Massage gezicht, hals eri décolleté 11.— Epileren van wenk brauwen 3, Epileren en verven van wenkbrauwen en oogharen 6, Harsen van lip en/of kin v.a. 3, Elektrisch epileren van lip en/of kin Peeiing of lysïng behandeling* 7,50 Avond make-up 5,— Connie Barnsti|n Sophialaan 4 - Soest Tel. (02155) 60 14 NED. COSMETISCH HUIS heeft in Soest en omge ving vele plaatsen be schikbaar voor gehuwde of ongehuwde die per week een aantal uren beschikbaar heb ben voor de verkoop van onze le klas cos metische produkten. Goede verdiensten en interessant werk, desge wenst in eigen omgeving. Stel U s.v.p. in verbin ding, schriftelijk of te lefonisch met Mevr. Ver hoeven, Livingstonelaan 245, Utrecht, tel. 030- 881740. tijdelijk werk voor Uitstekend uurloon. Doorbetaalde vakantie 6°/o VAKANTIETOESLAG VRIJDAGS UITBETALING EURO-TYP Uitzendbur Choorstr. 30 Utrecht 030-3151^1 NIEUWSTRAAT 56 TELEFOON 6228 SOESTERBERGSESTR. 57 TELEFOON 4312 PIANO-, BLOKFLUIT- en GITAARLESSEN met aangepaste theoretische begeleiding. EIKENHORSTWEG 10 SOESTDIJK TELEFOON 02155-7666 SCHRIKSLAAN 61 TELEFOON 5426 vraagt TORENSTRAAT 10 SOEST - TELEFOON 4498 Voor BRUIDSREPORTAGE en kinderfoto's naar HERMAN VAN DAM, Ecninesserweg 81, Baarn, "I. 02154-7552. Gezins- of lakenwas wekelijks halen en bezor gen. Wasserij GELRIA N.V., Ede. Tel. 08380-10050. Uw adres voor knopen, gespen, garneerband, stof fen en modische artikelen is: Fa. HUISSTEDEN, Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. SCHRIJFMACHINES nieu we overjarige 125,-. Olivetti 175,-, etc. ex. b.t.w. Tel- en rekenmachi nes, Geldladen, Kassa's. Beka, Hilversweg 151. Tel. 02150-46789, Hilversum. Voor handwerken, o.a. Rostenstand, Pako, schelle koorden. kussens enz. Smirna knopen, Neveda, is uw adres: Fa. HUISSTEDEN, Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. SPORTSCHOOL POUW. Judo en gymnastiek. Jeugd en volwassenen- clubs. Oefenzaal Braam- weg 55a. Inlichtingen telefoon 2156 en 5124. T.V. SERVICE voor alle merken. Reparaties, vlug, veilig en vakkundig. C. v. d. BERG, Oosterstraat 34, Baarn, telefoon 02154 - 4235. WU maken ook uw auto- en huissleutels. GIELEN, Ijzerwaren - Gereedschap pen. Van Weedestraat 9 A, Soest. Telefoon 02155-4526. Uw adres voor HUSQVARNA NAAIMACHINES J. W. LEERTOUWER, Beukenlaan 41, Telefoon 3531. BLOEMBAKKEN - Vazen, Tuinschalen, potten in aardewerk, asbest, plastic en hout. TUINTOKO VAN DRIE, \msterdamseweg 139, Amersfoort, telefoon (03490) - 17031 SOESTER COURANT RECLAME-COURANT RIETMATTEN - Tuinhek ken - gaas en draad - palen - stokken enz. TUINTOKO VAN DRIE, Amsterdamseweg 139, Amersfoort, telefoon (03490) - 17031. Te koop teak BERG MEUBELS, 140 cm breed, zijn nieuw, voor de helft van de prjjs. Den Bliek laan 35. SCHOORSTEENVEGEN Bel naar Tak. Eleetrisch vegen. Groot gemak. Van Weedestraat 41. tel. 2676. REPARATIE KUNST GEBITTEN. snel en billjjk. Cantoniaan 9A, Baarn, tel. 02154-4136. TEGELS in vele maten en kleuren. Lavasteen, grote voorraad. TUINTOKO VAN DRIE, Amsterdamseweg 139, Amersfoort, telefoon (03490) - 17031. Tc koop bij A. C. Poot HOUTBLOKKEN voor open haarden. Beuken cn eiken. Per 500 kg 50.-, 1 ton ƒ95,-. Beukenburger- laan 67, Groenekan. Tel. 03461-1433. COMPOST - stalmest - kunstmest - kalk - turfmolm - potgrond - luinturf enz. TUINTOKO VAN DRIE, Amsterdamseweg 139. Amersfoort, telefoon (03490) - 17031. Tc koop prima oude KOEMEST. J. B. Lanser, Soester Engweg 8, tel. 2557. TUINGEREEDSCHAPPEN (onze specialiteit!), gras- maaimachines in tientallen maten en soorten. TUINTOKO VAN DRIE, Amsterdamseweg 139, Amersfoort, telcfoom (03490) - 17031. KELNERKLEDING in kleur en zwart. Tapking HORECAklcding, Achterom 6. Hilversum, (100 m. van station). Tel. 48700 (02150). Vraagt folder. POSTZEGELS, munten. ,,'t Zegeltje". F. C. Kuvpcr- straat 22 A. Open: woens dag 14.00-17.00 uur, vrijdag 19.00-21.00 uur, zaterdag 9.00-17.00 uur. KLEDINGVERHUUR TAPKING. Achterom 6, Hilversum. (100 m. van station). Tel. 48700. Voor de mooiste kollektie gele genheidskleding. Bontwer ken en Jonkerpakjes. Vraagt folder. Gebruikte TELEVISIE TOESTELLEN v.a. f150,-, met garantie. Gem. beta ling. Erkende Philips- service. C. v. d. BERG, Oosterstraat 34, Baarn, telefoon 02154- 4235, KAMERPLANTEN in een grote sortering. Snijbloemen - Kamerplan- tenmest - Gieters - Spuiten enz. TUINTOKO VAN DRIE, Amsterdamseweg 139. Amersfoort. telefoon (03490) - 17031. Bladmaat 120 x 55 met 2 deuren en lade. Groest 57 - Hilversum KEUS UIT HONDERDEN COMBINATIES. Halfedelsteen Onyx, Goud leisteen, Italiaans marmer. Eigen import. Nog enkele opruimings koopjes. Onyx Pala 120 x 50 cm op chroom 145. Leisteenblok ken op smeedijzer ƒ245. Minisets met leisteen 99. Ronde Onyx op smeedijzer ƒ265 (elders ƒ365). Ook maten op bestelling. Ovaal enz. Curiosa: Lampen uit een stuk edelsteen, colliers, klokken, kandelaars enz. Enige speciaalzaak in Nederland. RIJKSSTRAATWEG 106 LOENEN AAN DE VECHT Telefoon 02943-3388 Di. t.m. za. open. Vrjjdag koopavond Voor cn Van Weedestraat 29

Soester Courant | 1972 | | pagina 5