3 dagen LONDEN per KLM lijndienst f 158.- ek WINTER li lil 11 lil ij HAKKERT BANDEN HAKKERT Reisbureau GERTH Deelnemersvergadering sportstichting delta keukens J. HOPPENBROUWERS .V. Tol ASSISTENTE De Gouden Snaar DAMESBLOUSES ƒ29,95 AdMMcl B0UTIQUE DE BLAUWE KAR „De Kleine Witte" Exploitatietekort voor 1973 geraamd op bijna zeven ton voor een pronkstuk in uw woning. Missieijver MANTELS COATS BROEKPAKKEN JAPONNEN PANTALONS ROKKEN JUMPERS VESTEN BLOUSES HANDSCHOENEN Gevonden voorwerpen Opbrengst collecte Kankerbestrijding Voor muzikale fijnproevers Telefoon 2968 SOESTERBERG Na „Ratjetoe" gaan de bejaarden op Safari Politie ging weer klaverjassen om het kampioenschap fë/CHIESSER O-lino Senioren hockeyclub vierden lustrum bloemwerk Ben jij dat meisje dat wij zoeken Nieuw record in zonnebloemwedstrijd katoen/polyester met omslagmanchet in diverse kleuren Kunstnijverheids- artikelen. Exclusieve kaarsenboutique 99 processen-verbaal bij snelheidscontrole Tweede klaverjaswedstrijd van V.V.Z. Stichting Jongeren Centrum Soest UIT EN TOCH THUIS Rouw- en Trouwkleding M. TIJSSEN P.V. Juliana Post Baarn-Soest Les over het functioneren van de gemeente Voorlichtingsavond over centrale verwarmings- kosten A.N.W.B. Bondsavond in Soesterberg Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Eerste „Thema-ochtend" in Artishock Goeman Borgesiuslaan 19a Baarn - Tel. 02154 - 6687 Tel. na 19.00 uur: 7733 Soester Courant van donderdag 28 september 1972 (INCLUSIEF LOGIES Inlichtingen en boekingen MET ONTBIJT) Verlenging per dag mogelijk. laaNSTRAAT 66 - SOEST - TEL. 02155 - 2683 Op de deelnemersvergadering van de Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport Soest, hield de voorzitter, de heer K. de Haan, een uitvoerige inleiding, waarbij hij ondermeer de verhouding sportverenigingen - overheid aan de orde stelde. De heer De Haan meende dat de voor komende kortsluitingen terug te bren gen waren op het feit dat verenigings besturen, die dikwijls bestaan uit oude re leden, overspoeld worden door be merkingen van jeugdige leden en daar door soms geneigd zijn te oordelen zon der over exacte feitenkennis te be schikken. „Overleg", aldus de heer De Haan, „zou deze problemen in de meeste gevallen hebben kunnen oplossen". Wat het kostenpeil betrof, vond de heer De Haan dat de liefde ook in dit ge val niet van een kant moest komen. Hij vroeg daarom begrip en medewer king van de verenigingen de kosten zo laag mogelijk te houden. In verband hiermede stelde hij de aanwezigen voor te bezien waar bezuinigd kon worden en welke onderhoudswerken bijvoor beeld door de club zelf verricht kon den worden. Dat zou dan weer zijn uitwerking hebben in de te betalen huurprijs. Over de sportzalen zei hjj, daarbij op het bouwplan voor een zaal in de wyk Soestdyk, dat door „volslagen onrede lijke motieven van enkele omwonen den" niet kon worden uitgevoerd: „Het hoogste recht van enkelen, wordt zo het hoogste onrecht voor velen. Soestdyk zal nu verstoken blijven van een goede accomodatie, ten nadele van de scho len en verenigingen". Overigens was hij van mening, en in dien zin sprak hij een waarschuwdend woord, dat de sportverenigingen zich zelf benadeelden, door de beschikbare zalen op vrijdagavonden leeg te laten staan. Gebleken was nml. dat de ani mo voor sporten op die avonden zeer gering is. „Aanvragen voor meer ac- comodaties zal daardoor niet verde digbaar zijn", aldus de heer De Haan. Vervolgens memoreerde hij de geslaag de sportuitwisseling met Soest-Duitsland en onder dankzegging aan de organi satoren merkte hij op: „Het blijft een hard gegeven, waar we echter reke ning mee hebben te houden, dat de ont vangende gemeente bepaald welke sporten voor deze uitwisseling in aan merking komen". Veel lof had hij voor de Stichting Ben- tinckfonds, dat zich inzet voor de ge handicapte sportbeoefenaar en voor de volleybal vereniging Olympia dat een zit-volleybal toernooi voor validen en invaliden organiseerde. Hij sprak de wens uit dat dit voorbeeld spoedig na volging zou krijgen. In het bouwplan van de nieuwe zaal in Soest-Zuid is overigens rekening ge houden met de wensen van de gehan dicapte sporters. Na enige bestuursmutaties opgesomd te hebben en het a.s. aftreden van het be stuurslid mevrouw C. G. Schuuring- Van Goor aangekondigd te hebben, gaf de heer De Haan een overzicht van de in de afgelopen periode gereedgeko men sportvoorzieningen: het instructie- bad De Turf, waardoor ook recreatief zwemmen in de wintermaanden moge lijk is geworden, de nieuwe gymnas tiekzaal aan de Smitsweg, het sport park aan de Eemweg, dat mogelijk reeds in het voorjaar door adspiranten en pupillen elftallen van de voetbal vereniging WZ bespeeld mag worden, de nieuwe velden aan de Bosstraat voor de voetbalvereniging SEC, die nog dit jaar voor lichte bespeling openge steld zullen worden en het gereedko men van het clubhuis bij het tennis park aan de Schrikslaan. Met de aanleg van de trimbaan zal spoedig begonnen worden, nu de goed keuring van G.S. binnen is voor het door de gemeenteraad beschikbaar ge stelde krediet. Ook de sportinstuif in de sporthal Beukendal voor de jeugd van 9 tot 13 jaar zal weer georgani seerd worden. Voor Soesterberg waren eveneens be tere tijden in het verschiet. Begin vol gend jaar hoopt men te kunnen be ginnen met de aanleg van sportvelden in het zandgat aan de Kerklaan, ter wijl de plannen voor de uitbreiding van de accomodatie van de voetbalvereni ging Soesterberg gereed zijn en de grond hiervoor binnenkort beschikbaar komt. Wat de sportkeuringen betreft merkte de heer De Haan op, dat ook hiervoor de belangstelling stijgende is. In het af. gelopen jaar waren 1184 sporters ge keurd, dat waren er 233 meer dan in 1970. Voor 809 sportlieden was het de. eerste keuring. In totaal werden er zes afgekeurd en 86 voorwaardelijk goed- geketird. Tot slot merkte de heer De Haan op dat er ernstig naar gestreefd wordt te gemoet te komen aan de wens van de verenigingen voor meer inspraak bij de samenstelling van het Stichtings bestuur. Dit verzoek wordt het komen de jaar bekeken en alvorens een daar- teraad wordt ingediend, zal eerst een toe strekend voorstel aan de gemeen vergadering worden belegd met de deelnemende verenigingen. In 1974, bij de bestuursverkiezing, zou met de nieuwe procedure dan rekening gehou den kunnen worden. Balans en begroting Balans en begroting werden zonder veel discussie goedgekeurd. Het exploi tatietekort voor het jaar 1973 wordt begroot op 682 duizend gulden, wat neerkomt op ruim 17 gulden per in woner, bij een inwoner aantal van 40.000. Het tekort bedroeg in 1971 ruim 442 duizend gulden; voor dit jaar is het begroot op ruim 528 duizend gulden. Het exploitatietekort van 1971 werd veroorzaakt door de nadelige saldi van de snortvelden (312.000), tennispark (21.000), sporthal (97.000), gymnastiek lokalen (2,5 duizend), medische sport keuringen (7000) en diverse sportacti viteiten (1,5 duizend). Dit totaal wordt door de gemeente gedekt. De stichting heeft 25 deelnemers, die gezamenlijk ongeveer 6500 leden tellen. BIRKSTRAAT 50 A - SOEST TELEFOON 02155-4287 VAN WEEDESTRAAT 80-82 De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aange geven: kater, ceintuur, etui met sleu tels, motorpapieren, poncho, poesje, jongesblouse, zilveren kinderarmband je. agenda, poedel, kinderjack met ca puchon, tumpakje, steenboor, kinder jasje, doublé armband, foxterriër, kin derfietsje, autosleutels, kindermuts, doosjes met balpennen en potloden, een paar basketball-schoenen, gouden trouwring, armband en twee slopen. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie, op woens dag en zaterdag, van 14 tot 18 uur, in lichtingen worden verkregen. De collecte ten bate van het Koningin Wilhelmina Fonds (Kankerbestrijding), die van 28 aug. t.m. 9 sept. j.1. in de gemeente Soest (m.u.v. Soesterberg) werd gehouden, heeft 13322.31 opge bracht. Hiermede is wederom een welkome bijdrage geleverd in de strijd tegen de kanker. Het Comité te Soest dankt gaarne al- een, zowel gevers als collectanten, voor hun aandeel in dit prachtige re sultaat. Men verzocht plaatsing van het volgen de: We draaien alweer een dikke maand, en de ijver van de kinderen van de Willibrordusschool is nog niet vermin derd. In 4 weken tijd hadden we weer voor 93,oude kranten. Geweldig jongens en meisjes. Een goed begin is 't halve werk. Je zult zien, er komen weer veel goeie mensen, die ons vragen, de kranten op te komen halen (fijn voor de postzegels). En jullie weten het: in november komt onze Pater Meys naar Nederland en dan zullen wij zorgen, dat hij 1000,- kan meenemen. Ja kinderen, 1000,-. Dat is veel hè. Wat zal hij blij zijn. Hij is ook zo blij met de schrijfmachi ne, die jullie gespaard hebben. De eer ste brief, die hij tikte, was een brief voor Soest, om jullie heel hartelijk te danken voor dat mooie cadeau. Wie weet, brengt hij nog wel een paar leuke cadeautjes mee voor die ijverige missievrienden. We gaan er weer goed tegenaan hoor. Misschien zijn er ook wel mensen, die zelf de kranten op school willen brengen. Dat is helemaal fijn. Beste kinderen, allemaal helpen hè. Op naar de 1000,- voor de Pater en de arme mensen in Kenya. Burg. Grothestraat 20 Met haar programma „Ratjetoe" heeft mevrouw Paula van Rouwendaal uit Soest een volle zaal bejaarden enkele uren op buitengewoon gezellige en on derhoudende wijze beziggehouden. Alle aanwezigen werden steeds bij het afwisselende programma betrokken. Er was een fleurige expositie van schilder stukken en handwerken van mevrouw Van Rouwendaal zelf, alles geheel fan tasie, waarover zij in ruime mate bleek te beschikken. Op een groot paneel kwamen maar liefst 15 verschillende onderwerpen voor, betrekking hebbend op een spreekwoord of gezegde, waaraan een quiz was verbonden met drie mooie prijzen. Ook het „raden maar" van de leeftijd van een oude Boldootkruik leverde prijzen op, beschikbaar gesteld door de gelijknamige firma. Na deze prettige middag staat de be jaarden een uitstapje te wachten op donderdag 5 oktober. Op Safari naar Burgers Dierenpark, diner in Loenen en een herfstrit over de Veluwe. Ver trek om 9 uur vanaf het Dorpsplein. De sociëteit is grote dank verschuldigd aan de „voetballers", die met een gift van ƒ150,een belangrijke bijdrage hebben geleverd in de kosten van dit reisje. Evenals vorige winterseizoenen orga niseert de Soester Politie Sport Ver eniging dit winterseizoen wederom een klaverjastoernooi, zowel voor haar leden als voor de dames van de leden. Zulks werd besloten op de 1.1. gehou den algemene ledenvergadering, met dien verstande, dat van de te houden zes wedstrijden de drie hoogste series zullen tellen voor het kampioenschap. Leden die door dienst verhinderd zijn alle wedstrijden bij te wonen, zijn hier door in de gelegenheid er toch drie of vier mee te spelen. De eerste wedstrijd vond vrijdagavond plaats in de koffiekamer van de brandweerkazerne. Zeventien heren en zeven dames gaven acte de presence. Wegens verhindering van de voorzitter, de heer W. v. d. Brink, was de leiding en tevens de rekenkamer in handen van de secretaris, de heer R. Meinema. Er werden vier partijen gespeeld van ieder vijftien giften. De uitslag van deze eerste wedstrijd werd: Dames: 1. Mevrouw den Ouden, 6239 p. (Houdster van de dameskampioensbe- ker van vorig seizoen).. 2. Mevrouw Houkes, 5944 p. 3. Mevrouw Jehee, 5924 p. 4. Mevrouw Pley, 4828 p. 5. Mevrouw Meinema, 4815 p. 6. Mevrouw den Hartog, 4537 p. 7. Mevrouw Koppe, 5391 punten. Heren: 1. B. Snijders, 6735 p. 2. C. J. Onvlee, 6656 p. 3. J. W. Kaspers, 6428 p. 4. J. Koppe, 6339 p. 5. T. v. d. Meu- len. 6291 p. 6. Ruiter, 6094 p. 7. C. van Wijngaarden, 6021 p. 8. J. Pley, 4.973 p. 9. C. Jehee, 5806 p. 10. A. de Raadt, 5695 p. 11. L. Hoekes, 5708 p. 12. P. J. Bergman, 5645 p. 13. J. H. Hoogma, 5284 p. 14. C. de Bruin, 5274 p. 15. J. H. Blik, 5245 p. 16. K. den Ouden, 5115 p. Prijzen waren niet beschikbaar, die worden op de laatste avond uitgereikt, tegelijk met de kampioensbekers. J Afgelopen zaterdag hebben de senior leden van de MHC Soest op zeer ge- annimeerde wijze het vierde lustrum van de vereniging gevierd. Door enige tegenwerking van de hockeybond moest het beperkt blijven tot onderlinge wed strijden, met aansluitend daaraan een puzzelrit in de omgeving, een etentje in het clubhuis en een grandioos feest tot in de kleine nachtelijke uurtjes in een daarvoor beschikbaar gesteld deel van een boerderij aan de Peter v. d. Breemerweg. De festiviteiten begonnen zaterdagmid dag met een informele receptie waar leden en oud-leden het bestuur kon den feliciteren. Na de wedstrijden tus sen leden en oud-leden volgde de door de heer E. Stroband uitgezette puzzel rit van ongeveer 33 km, die de deel nemers voerde door de naaste omge ving van Soest en waarin een aantal verrassende handicaps waren opgeno men. Aan deze puzzelrit werd ook deel genomen door enkele leden van be vriende verenigingen, uit Amersfoort en Hilversum. Zowel start als finish lagen bij het clubhuis aan de Schriks laan, waar na afloop een goed ver zorgd etentje gereed stond. Om 10 uur in de avond vertrok men naar de Peter v. d. Breemerweg, waar de band „Green Apple" voor een ge zellige stemming zorgde. Daar voerde de voorzitter de heer W. v. d. Klink het woord die ondermeer de oud-bestuursleden mevrouw T. Fe- lix-Schut, en de heren P. Dekker, W. Stroink en J. Hoppenbrouwers verwel komde. Zeer laat op de avond werd daar ook de uitslag van de puzzelrit bekend ge maakt, toen mej. M. Keulers en de heer E. Stroband met de puntentelling gereed waren. De rit werd gewonnen door de heer C. van Asselt met op de tweede plaats de heer H. Wijnmalen en mej. E. Koehorst. De derde plaats was voor het echtpaar M. Meijer-van Hall. De poedelprijs ging naar de heer en mevrouw A. Vriens. Ook nu weer kan de feestcommissie, bestaande uit mej. R. van Dijk en de heren W. den Hollander, W. Wiersma, J. Smit en de gebroeders Berghauser- Pont op een geslaagd feest terug zien. Bruidsboeketten Receptiestukken Verjaardagsstukjes Wiegeboeketjes G. BAKS-SWART Van Lenneplaan 58 Telefoon 5886 Voor onze grammofoonplatenzaak zoeken wij met spoed, wegens huwelijk van onze huidige mede werkster, een meisje van onge veer 17 tot 18 jaar als Het meisje dat wij zoeken hoeft geen specialiste op muziekgebied te zijn, wel verwachten wij dat ze een beetje over de grenzen praat, gewoon omdat dat zo prettig is voor onze cliënten. 5-daagse werkweek. 's Maandags vrij. Steenhoffstraat 15 Soest Telefoon (02155) 21 32 Opnieuw is een record gebroken in de zonnebloemwedstrijd. In de categorie de breedste bloem werd bij mevrouw E. de Groot, Beukenlaan 82a, nu een in bloei zijnde bloem gemeten met een diameter van 44,5 cm. Daarmee is het oude record 43,1 cm, dat gevestigd werd in 1970, ruim gebroken. Ook de tweede plaats in voor mevrouw de Groot met een bloem van 37,7 cm. In de stand voor de hoogste plant kwam geen wijziging. De heer H. van 't Hul, Dokter de Vosloon 10, behoudt met 5,22.3 meter en 4,66 meter de eerste twee plaatsen. Ook de stand in de catergorie, het grootste aantal bloeiende bloemen aan één plant, bleef ongewijzigd, al zal hier zeker nog verandering in komen. 33 bloemen staan in bloei bij de heer A. J. Roest, Oude Utrechtseweg 48 en 30 stuks bij mevrouw S. M. Kruyt, Beatrixlaan 8. Een record aantal werd geteld in 1970, nml. 62 stuks aan één plant. De eer ste prijs ging vorig jaar naar de plant met 44 bloemen. MODE SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST TELEFOON 02155-2400 VINKENWEG 21 - SOESTDIJK Bij een snelheidscontrole op de Stad houderslaan en op de Middelwijkstraat, waarbij gebruik gemaakt werd van de nieuwe apparatuur, heeft de politie in enkele uren tijds 99 overtreders van de maximum snelheid genoteerd. Zij krij gen de rekening thuis bezorgd. Dinsdagavond a.s., 20 uur, wordt in de kantine aan de Ferdinand Huycklaan, de tweede klaverjaswedstrijd gehouden in het kader van een toernooi, georga niseerd door de evenementencommissie van WZ, Er is een stichting Jongeren Centrum Soest (JCS) in oprichting. Deze stich ting heeft tot doel jongeren tussen vijf tien en vijfentwintig jaar gelegenheid te geven tot insituifwerk. Daarbij gaat men gebruik maken van het gebouw dat de gemeente op de Molenstraat ter beschikking heeft gesteld en waarin De Vangrail een dependence zal krijgen en het JCS een sociëteit. Het stichtingsbestuur bestaat uit W. H. v. Asch, N. J. van Dam, pastoor H. C. W. van der Vegt, Elly de Groot, G. v. d. Poll, D. Renooy en G. Gerritse. De heer Gerritse is voorzitter, secretaris is de heer G. v. d. Poll. De sociëteit wordt beheerd door een jongerenraad, die bijgestaan wordt door commissies en werkgroepen. BIJ BAR - CAFÉ - RESTAURANT MIDDELWIJKSTRAAT 2 TELEFOON 3331 Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 Hokkampioenschappen Vitesse: 1. J. v. Leijenhorst, 2. J. de Ruijter, 3. H. Huisman. Midfond: 1. H. Nap, 2. J. de Ruijter, 3. J. v. Leijenhorst. Fond: 1. H. Nap, 2. J. v. Leijenhorst, 3. H. Huisman. Totaal oud: 1. H. Nap, 2. J. v. Leijen horst, 3. J. de Ruijter. Jonge duiven: 1. H. Huisman, 2. J. Croon, 3. J. de Ruijter. Navlucht: 1. H. Huisman, 2. J. v. Leij enhorst, 3. H. Nap. Duifkampioenschappen Vitesse: 1. J. de Ruijter, 2. J. v. Leijen horst, 3. J. de Ruijter. Midford: 1. J. v. Leijenhorst, 2. J. de Ruijter, 3. H. Nap. Fond: 1. H. Nap, 2. J. v. Leijenhorst, 3. J. de Ruijter. Totaal oud: 1. J. v. Leijenhorst, 2. H. Huisman, 3. H. Nap. Jonge duiven: 1. H. Huisman. 2. J. Croon, 3. J. Croon. Navlucht: 1. H. Huisman, 2. H. Huis man, 3. H. Nap. De kampioenschappen in bovenstaande vereniging zijn als volgt verdeeld; Generaal: 1. H. Huisman, 2. H. Nap, 3. J. v. Leijenhorst, 4. J. de Ruijter, 5. J. Croon. De gemeentelijke voorlichtingsambte naar, de heer B. van Os, zal gedurende de periode januari tot en met april 1973, op de basisscholen een les ver zorgen voor de leerlingen van de 6e klas. De onderwerpen die de heer Van Os ondermeer ter sprake zal brengen zijn: Waarom is een bestuur nodig? Hoe wordt de gemeente bestuurd? Wie is het hoofd van de gemeente? Wat wordt er in het gemeentehuis gedaan en wel ke afdelingen zijn daar? Enz. De hoofden der scholen hebben grote interesse getoond voor deze les, die bijzonder belangrijk wordt geacht voor de leerlingen van de laatste klassen. Meerdere bewoners uit de gemeente heb ben, naar aanleiding van de hen toe gezonden afrekeningen van de centrale verwarmingskosten, gevraagd om na dere toelichting. Daarom zal over deze materie, op woensdag 4 oktober a.s., om 20 uur, in de instructiezaal van de brandweer kazerne aan de Lange Brinkweg, een voorlichtingsavond worden gehouden. Er zal o.m. uitleg gegeven worden hoe de afrekeningen tot stand kevnen. Ver der zal er ook gelegenheid zijn voor het stellen van vragen. De ANWB organiseert ieder wintersei zoen in een groot aantal kleinere en middelgrote plaatsen door het gehele land Bondsavonden. Deze Bondsavon- den hebben tot doel belangstellenden nader kennis te laten maken met de meest interessante aspecten uit het werk van de meer den lVs miljoen tellende vereniging. Een en ander wordt ondersteund met films en dia's over de activiteiten op het gebied van bijvoorbeeld toerisme, verkeer en tech nische keuringen. Voor Soesterberg is de bondsavond ge organiseerd op donderdag 5 oktober, in het Dorpshuis, aanvang 20.00 uur. Zowel leden als niet-leden hebben gra tis toegang. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455 De KAMER VAN KOOPHANDEl EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s., van 14 tot 17 uur, voor het verstrekken van inlichtingen, zit ting ten gemeentehuize alhier. Het Tweede Kamerlid A. G. van der Spek hield jL zondag voor ongeveer 60 belangstellenden een inleiding over: De Macht van Europa en haar rol t.a.v. wereldveiligheid en wereldwel vaart". Spreker begon zijn inleiding met ach tergrondinformatie over de uitbreiding van de EEG met Engeland en Ierland en hetgeen zich nu afspeelt in Noor wegen en Denemarken t.a.v. een even tuele toetreding. Vervolgens stelde hij, dat naar zijn mening het- grote Europa haar mvloed eerder zal gebruiken om haar eigen positie - ten koste van an- dereManden - te versterken en eigen rijkdom ongekend uit te breiden dan haar macht in te zetten om te komen tot rechtvaardiger verhoudingen in de wereld. Op deze wijze zal Europa volgens hem zich ontwikkelen tot een superstaat en supermacht waardoor zij een basis wordt van waaruit de grote multinatio nale ondernemingen kunnen werken en m toenemende mate actief zuUen zijn in de Derde wereld met het gevolg, dat v»n laïden nog afhankelijker worden stoLÏCa"1S;: ï.en ekon°mische beslis sen- die m Europa worden genomen. Dit alles op basis van winst van de v"l<en'nemerS' Weinigen beslissen over to° Sam-de 3£, wfreWhandelsconferentie m Santiago bleek, dat de EEG de 011- ntetWtdyaartsyercleling in de wereld met heeft veranderd en niet wezenliik wii veranderen. Wat Nederland betreft loopt ons land volgens Van der Spek uLv gebied van de ontwikkelingspo litiek en het streven naar Europese de mocratie iets voor op de andere i-vr- landen. Echter in feüe werk, 00k de S nTetaninSw°nhVikakel,in?:shulD'' vet>'- ai niet in het voordeel van de arme SSS? de ontwikkelingslanden Spreker prefereerde daarom een socia^ nftiïfe,- 1 boftn een liberaal-ka pitalistisch systeem en was voor het rinrg U ?°ren Van de democratise- ^?Wng 'Vere OTtWikkeIingssamen- Naar aanleiding van het Navo-War- schaupact, concludeerde spreker dat „angsteen gevaarlijk woord is dat deastato"nen alS h-dhaving van Na een korte nauze ontstond er nog een levendige discussie met de inleider. bijeenkomst is zondag 22 oktober a.s. met als inleider Dr T C van Boven, lektor aan de Universiteit van Amsterdam en lid van het Inter ktmkeliik Vredesberaad, over het ond£ werp „De zin van de Verenigde Na- GEOPEND *laandaB 13-19 uur Dinsdag t.m. donderdag 9-19 uur *r?da/ 9-21 u«r Zaterdag uur

Soester Courant | 1972 | | pagina 14