L 1 Een roeimachine die u perfeki in konditie houdt, een prima vergrotingsapparaat voor weinig geld, een tafel, samengesteld uit losse elementen en dekoratieve wandstenen ■j Breng licht in uw hobby Geef uw woonkamer 'n nieuw aks ent Dit voortreffelijk gedetailleerde schip, dat opgebouwd is uit zo'n450 onderdelen. bouwt u met een Reveil bouwdoos van 61.- Als n goed geluid belangrijk vindt Als u met uwhobbv bezig bent, moeten uw kleren tegen een stootje kunnen. Rumtopf. basis voor een verfijnde delikatesseT^ Een uitgebreide kollektie hobbylampen, geschikt voor werkplaats en hobbytafel. Verander 'ns wat, koop er 'ns wat bij. Vroom Dreesmann doet u alvast 2 suggesties: Fluorescentie-armatuur met afschermkap De ideale lichtbron boven uw werkbank. De kap is van buiten oranje, van binnen reflekterend wit. De 40 watt armatuur is kompleet met kettingen, starter, voorschakel apparaat en buis. Afmetingen: lengte 127 cm. breedte 24 cm. hoogte 15 cm. 32.95 Hobbylamp Zeer solide uitgevoerd: met tafelschroef klem, veren en rooster. In diverse kleuren verkrijgbaar. Elementen-tafel Stel zelf de tafel samen die u het best uitkomt. Op de meubelafdeling van uw warenhuis vindt u 4 verschillende witte kunststof elementen, die op allerlei manieren met elkaar te kombineren zijn: plantenbakken, lektuur- bakken, discobakken en. bijzettafels met plexi-blad. Alle elementen zijn apart verkrijgbaar voor 32.50 En zo hebben we nog veel meer modellen! Fries staartklokie Autentiek model, uitgevoerd in noten. Behalve de tijd kunt u er ook de maanstand op aflezen. Kompleet met massief koperen ornamenten. 395.- Kabelbox Wilt u uw hobbylamp ergens installeren waar geen stopkontakt bij de hand is, dan brengt deze kabelbox uitkomst. Maar natuurlijk zijn er nog veel meer gebruiks mogelijkheden: bij het werken aan de auto bijvoorbeeld, of het elektrisch knippen van de heg. De in oranje en wit uitgevoerde kabelbox bevat 10 of 15 meter solide kabel, met aan de ene kant een randaarde-stekker en aan de andere 2 randaarde- stopkontakten. Voor het 15-meter-model betaalt U' 27.50, voor het 10-meter-model 23.50 Dan wilt u niet zomaar een toestel, dan wilt u het beste van het beste voor uw geld. <s Twee tips van uw warenhuis: J Stereo-radio/ Crown radio/ grammofoonkombinatie cassetterecorder Een Grundig ontvanger samen Progressief van vorm, met met een Dual automatische roterende afstemschaal. platenspeler ingebouwd in een Ontvangt 4 golfbereiken, prachtig mat notehouten waaronder FM. Neemt uw meubel. Ontvangt 4 golf- favoriete programma's bereiken. De.2 x 6 watt rechtstreeks van de radio op versterker en de 2 ingebouwde terwijl u luistert. Of u neemt koncertluidsprekers op via de bijgeleverde garanderen een. fantastische mikrofoon. Extra grote stereo-weergave. luidspreker voOr een krachtig, 659.- onvervormd geluid. Kompleet Tegen een geringe meerprijs met mikrofoon, oortelefoon en ook leverbaar in andere onbespeelde cassette. houtsoorten. 349.- tiEttHMMKRC makkelijk zitten en er toch nog leuk uitzien ook. Zuiver wollen colpullover Sportief model met hoge col en zadel-mouwinzet. De mouwen zijn gebreid in een grove rib. Keuze uit 6 trendkleuren, zoals écru, rood, geel en zwart. Maten: 48 - 54. Bijvoorbeeld deze: Droogrocier Een apparaat dat u overal zonder meer kunt plaatsen en dat u alle kans geeft, uw konditie op peil te houden.. Uitgevoerd met een hoog waardig metalen frame en een verstelbare voeten plank. die dus naar beenlengtc instelbaar is. Een regelbaar weerstandsmechanisme maakt u het roeien net zo zwaar als u zelf wilt. 129.- Cordurov pantalon Makkelijk model, gemaakt van breed geribde corduroy. Met Tiem. Iets uitlopende pijpen. In bruin, beige of groen, 35.- Neem vruchten, doe er flink wat suiker bij en giet er sterke rum over. Het geheel geruime tijd '^^bvuh| laten rijpen. Resultaat: een overheerlijke traktatie, te Wh gebruiken als bowl, over vla of \ylr- yoghurt of als garnering op gebak. De inmiddels sterk M3 verdunde rum geeft een heel eigen karakter aan dit alles. Dat maakt u in een zogenaamde Rumtopf,.een fraai gedekoreerde pot van aardewerk. Voor de handbeschilderde uitvoering betaalt u 17.95, voor een exemplaar in geel en blauw 14.95 (inkl. receptenfolder)

Soester Courant | 1972 | | pagina 16