lij' i| li? J lif - S I ^-0 5hrma <~YYlidclelman nic. van dim 25 november arriveert Sint Nicolaas in Soest Tweede ronde Europacup Y[ieuwe uitbreiding 350 mi VERKOOPRUIMTE VOOR WONINGTEXTIEL ,}D@ Kleine Witte" MASSIEF EIKEN SALONTAFELS MEUBELEN Veren ica's Kredieten ten behoeve van scholen Commissievergaderingen ook voor Wijkraadleden toegankelijk Kuststoperheids- artikelen. Exclusieve kaarsenboutique UIT... EN TOCH THUIS Herfst op de Kinderboerderij Verkoopdas; in Groot Engendaal Schoenen - Tassen Burgerlijke stand Verkeersmaatregelen Bazar Leger des Heils School aan de Weegbreestraat toch „De Regentuuter" Vleesverkoop BEiTHOTEN 6sS5 DE GOUDEN SNAAR *.De Gouden Snaar" Soester Courant van donderdag 19 oktober 1972 Zaterdag 25 november, des middags om half twee, arriveert Sint Nicolaas weer per trein in Soest. Op het station Soest-Zuid wordt h(j verwelkomt, zoals het een vreemdeling past, door vertegenwoordigers van de plaatselijke VVV, die de Heilig Man, na een stichtelijk woord zullen begeleiden naar een door twee paarden getrokken rijtuig. Vervolgens zal een grote stoet zich in beweging zetten, die via de Ossendam- t! weg, de Soesterbergsestraat en de t Rijksweg met de vele namen, de eer- I biedwaardige grijsaard zal brengen tot bij het gemeentehuis. I Daar wordt hij op het bordes ontvan- gen, door de burgemeester, die Hem nu hij voor de vijfentwintigste achter- I eenvolgende keer officieel Soest be- I zoekt, zal toespreken. Na deze korte onderbreking vervolgt Hij Zijn weg via de Van Weedestraat, I Nassauplantsoen, Nassaulaan, Waldeck Pyrmontlaan, Beetzlaan, Beukenlaan, Dalweg en Weegbreestraat naar de Smitshof, waar de stoet wordt ont bonden en van waaruit St. Nicolaas zijn nachtelijke tochten door Soest zal beginnen. Vlaggen uit De tocht wordt georganiseerd door de Winkeliersvereniging Soest, de Wiso, de winkeliersvereniging Smitshof, de Soes ter Zakenkring, de WV, De Vangrail en de Gemeente. De omvangrijke orga nisatie is in handen gelegd van ver tegenwoordigers van bovengenoemde verenigingen en de gemeente. Zij ver zoeken de bewoners langs de route, die Sint Nicolaas tijdens zijn intocht volgt, de vlaggen uit te steken. Deelnemers De hoofden van de kleuterscholen en de basisscholen hebben middels een brief het verzoek gekregen de kinderen aan een tekenwedstrijd te laten deelne men. De tekeningen moeten gemaakt worden op papier met de afmeting 20x30 cm. Zij moeten vóór 18 novem- mer a.s. ingeleverd worden bij de heer J. A. v. d. Koppel, Buntweg 5. De mooisten worden beloond met een prijs. Voor de beoordeling zijn de kinderen ingedeeld in vier groepen t.w. kleuters, le en 2e klassers, 3e en 4e klassers en 5e en 6e klassers. Het onderwerp moet uiteraard betrekking hebben op de in tocht van St. Nicolaas. Daarnaast zijn de schoolhoofden ver zocht de kinderen attent te maken op de mogelijkheid tot deelneming aan de te vormen stoet. De kinderen moeten dan T.V. figuren of T.V. groepen uit beelden. Deze deelnemers moeten per groep of per kind, al naar gelang zij meedoen, een nummer halen bij het VVV-kantoor aan de Steenhoffstraat. Een deskundige jury zal de besten weer met een prijs belonen. Ook is het mogelijk dat anderen per groep of individueel aan de optocht willen deelnemen. Deze laatsten moeten zich daarvoor in verbinding stellen met de heer R. van Dijkhorst, telefoonnum mer 7615. Zij hoeven zich niet te beper ken tot de T.V. figuren maar worden geheel vrij gelaten. Men denkt daarbij o.a. aan versierde fietsen, ponywagens e.d. Het ligt in de bedoeling dat Sinterklaas op het bordes van het gemeentehuis de namen van de winnaars van de hoofdprijzen zal bekend maken. In ver band daarmee zal de beoordeling door de jury bij het station Soest-Zuid plaats vinden. Alle deelnemers worden verzocht zich om half een bij het station Soest-Zuid op te stellen. De stoet wordt muzikaal begeleid tot aan het gemeentehuis door P.V.O. en van het gemeentehuis tot de Smitshof door de drumband van Olympia. Bij de Smithof neemt P.V.O. weer de muziek voor zijn rekening. Deze 25ste na-oorlogse intocht belooft grootser te worden dan. ooit. Een krediet van 10.000 wordt gevraagd voor de aanschaf van meubilair voor drie klaslokalen, alsmede voor de vernieuwing van een verduisteringsgordijn in één lokaal ten behoeve van de Van der Huchtschool. In de onderwijscommissie meende me vrouw P. Oranje-Entink (WD) dat verduisteringsgordijnen uit de tijd waren en dat er tegenwoordig gebruik gemaakt werd van daglichtschermen. De wethouder, de heer L. Dijkstra was het daarmee eens, en stelde daarom voor het voorstel aan te houden. Met hetvoorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor voorzie ningen aan de speelterreinen van de Prins Willem-Alexanderschool en de openbare lagere school te Soesterberg kon de onderwijs commissie zich ver enigen, terwijl de commissie van open bare werken geen bezwaar had tegen de voorgestelde uitvoering. Wat betreft de voorziening aan de school in Soesterberg vroeg de heer J. van Poppelen (KVP) of de Wijkraad hiervan op de hoogte was. Hij meende dat het juist was dat de Wijkraad steeds vroegtijdig kon beschikken, over de raadsvoorstellen, zodat zij eventueel advies kon uitbrengen. Met de wethouder, mevrouw Walter, was de heer D. Hoekstra (Pr. Chr.) van mening dat voor deze zuiver technische schoolzaken de Wijkraad niet inge schakeld behoefde te worden. Wel zeg de mevrouw Walter toe zich in het vervolg af te zullen vragen of de Wijk raad voor welk geval, Soesterberg be treffende, dan ook, gehoord diende te worden. Overigens was zij van mening dat de openbare commissievergade ringen best wel bezocht mochten wor den door Wijkraadleden. Woensdag a.s. start de tweede ronde voor de Europacup voor landskampioenen. Op dezelfde dag wordt er gespeeld voor de cup voor bekerwinnaars, terwijl het Uefa-toernooi eveneens voortgang zal vinden. Helaas is op het moment waarop wjj dit schreven nog niet bekend wie de komende tegenstander van Ajax zal zijn. Vermoedelijk zullen de wereldkam pioenen moeten aantreden tegen CSKA uit Sofia, maar het Griekse Panathi- naikos heeft geprotesteerd tegen de uitslag van de tweekamp tegen Sofia in de eerste ronde. Maar wie van de twee klubs het ook wordt, de kansen dat Ajax de kwart finales haalt z«n erg groot. Ook Feijenoord en FC Twente hebben zeker niet ongunstig geloot tegen resp. het Zuidslavische Beograd en het Deense Frem Kopenhagen, al moeten vooral de Rotterdammers toch uitkijken. 5 iz r- Met de overname en inrichting van de panden Torenstraat lb en lc heeft de firma Middelman daar thans vijf winkels op een rij voor de afdelig woning textiel in gebruik genomen. Een uitbreiding die er logischer wijze, bij een dynamische zaak als Middelman is, altijd wel heeft ingezeten. De heer A. C. Middelman (34) stelt wel dat hiermede geen einde is gekomen aan de plannenmakerij en dat nu de ideale situatie is bereikt. „Wel, voorwat de oppervlakte betreft (350 m2), bij de woningtextiel. Wij zijn nu in staat kamerbreedtapijt uit voor raad te leveren. Daarvoor is een van de nieuwe panden ingericht. In het an dere pand zijn de slaapkamerameuble menten ondergebracht. Maar ideaal is de totale situatie niet. Wij zijn teveel gedecentraliseerd. De meubelzaak is gevestigd aan de Kerk straat, niet zó ver weg, maar beter is het als alles aan een sluit. Ook de werkplaatsen liggen verspeid. Daar naast zal er voor Mikimo ook iets moe ten gebeuren. De afsluiting van de Gallenkamppelsweg was niet ze best voor ons", aldus de heer Middelman. Uiteindelijk zal nieuwbouw de oplos sing brengen, meent hij, waarbij hem beslist geen warenhuis-idee voor ogen staat. „Woningtextiel en meubelen on der één dak en de modezaak en de kin derafdeling dichter bij elkaar. De grote vraag is, waar kunnen we dat in Soest verwezenlijken?" De huidige uitbreiding is echter wel een forse stap in de goede richting. 50 jaar Volgend jaar bestaat de firma Middel man 50 jaar. Weliswaar begon de heer W. G. Middelman sr. (73) in 1921 zijn klanten thuis te bezoeken, de eerste winkel, die de naam „De Gunst" kreeg en stond op de plaats waar nu de mode-zaak is gevestigd, werd betrok ken in 1922. Vandaar verhuisde men in 1925 naar het pand Torenstraat 3b. De crisis van de dertiger jaren ging natuurlijk ook de firma Middelman niet ongemerkt voorbij, maar na de oorlog begon de grote vlucht. In 1961 werd de nieuwe modezaak ge opend. De panden 3a en b werden geheel voor de woningtextiel en de meubels in gebruik genomen. In 1965 verhuisde vandaar de meubels naar de Kerkstraat 7 en in 1967 werd gestart met de baby- en kleuterkleding spe ciaalzaak aan de Gallenkamppelsweg. De groei is gebleven en daar werd ook de bedrijfsvoering bij aangepast. Iedere afdeling kan zelfstandig inkopen maar krijgt de cijfers daarvoor van de ge centraliseerde leiding. Ook het perso neelsbeleid, in totaal werken er 33 man, en de reclame worden centraal geregeld. De heer Middelman senior komt nog dagelijks in de zaak. Hjj is geheel met de tjjd meegegaan en de stimulator van vele plannen. Ook zijn echtgenote is nog steeds in de zaak in de weer. Zij neemt ondermeer de calculatie voor haar rekening. De samenwerking tussen broers en zus ter in het. familiebedrijf is geweldig. Iedereen heeft zijn taak in de vele klan ten tellende zaken. Klanten niet alleen uit Soest, maar uit de wijde omgeving. Daartoe behoren ondermeer ook be jdardencentra, zoals het nieuwe Soes- terduinen aan de Soesterbergsestraat, een bejaardentehuis in Naarden, die door Middelman van vloerbedekking werden voorzien. Tot de vast klanten kring behoort ook de NOS in Hilver sum. Voor deze grote objecten heeft de firma een binnenhuisarchitect in vaste dienst, waardoor men van een des kundig advies verzekerd is. De aanpassing van de twee nieuwe za ken werd geheel in eigen regie uitge voerd. Het schilderwerk werd uitge voerd door het schildersbedrijf Van Schalkwijk, die zorgde dat het buiten- aanzien een geheel werd. Na het totstandkomen van deze, zeker voor het publiek aantrekkelijke uit breiding, zal men zich nu ongetwijfeld gaan beraden op een waardige viering van het 50-jarig bestaan. Middelman kennende zal dat ongetwijfeld niet on gemerkt voorbijgaan. Vermoedelijk zal Ajax dus tegen CSKA Sofia uitkomen. De Bulgaarse kampioe nen vormen een typische representant van bet Oosteuropese voetbal. Tech nisch spelen zij voortreffelijk voetbal, maar de schotvaardigheid ontbreekt. Het zijn overigens geen kleine voet baljongens, die in dit team spelen. Ster van de ploeg is internationaal Petar Jekow, de topscorer van Bulgarije, die in elk geval een strenge bewaking ver dient. Aan hem kan terrier Johan Neeskens zijn hart ophalen. Een voor treffelijk middenvelder is Kolev, ver dediger Penec behoort ook tot de Bul gaarse top, evenals trouwens doelman Filipov. De Bulgaren spelen bij voorkeur het speltype van de short passing, geheel volgens Oosteuropese traditie. Wanneer de Amsterdammers er voor zorgen dat de Bulgaarse kombinaties op het mid denveld tijdig worden verstoord, zal de achterhoede van Ajax het wel klaren tegen de Bulgaarse stormlinie, die geen grote individualisten in haar gelederen heeft. Ajax is trouwens in het voordeel om dat het eerst uit speelt. Zelfs een klei ne nederlaag in Sofia moet in Amster dam goedgemaakt kunnen worden. Zou nverhoopt Panathinaikos Ajax' oppo- ent worden, dan zijn de kansen voor Amsterdammers om verder te ko- ;en nog gunstiger. ""opper van de tweede ronde voor de up voor landskampioenen is ongetwij- >ld de tweekamp tussen het Engelse Derby County en het Portugese Ben- ':ca. De Britten doen het in de lands- ompetitie momenteel erg slecht, maar dat zal hen mogelijk extra prikkelen in het Europese toernooi sterk voor de dag te komen. Anderzijds is Benfica heter in vorm dan de laatste jaren ge bruikelijk was. We zien de Portugezen zelfs als een van de potentiële kandi daten van de eindstrijd, maar een walk-over wordt het tegen Derby zeker niet. Andere wedstrijd Bayern München zal Omonia uit Cyprus zonder twijfel van 't veld spelen. Gerd Muller kan zeker tegen deze zwakke tegenstander zijn reputatie van top schutter weer eens waarmaken. Ander- lecht zal heel veel moeite hebben met het Tsechische Spartak Trnava, dat vooral thuis zeer sterk speelt, zoals men zich bij Ajax nog zal herinneren. De club van internationaal Dobias is voor ons licht favoriet. Celtic zal nog heel wat te stellen krij gen met het Hongaarse Ujpest Dosza, dat in Schotland ongetwijfeld een ver dedigende taktiek zal volgen om de schade beperkt te houden, zodat het de thuiswedstrijd met een gunstige stand kan beginnen. Celtic is niet meer de sterke ploeg van weleer, maar voor al in eigen home kunnen de Schotten soms een moordend tempo ontwikkelen, zodat de Hongaren het wel moeilijk zullen krijgen. Een van de grote favorieten voor de cup is Juventus uit Turijn, dat in de eerste ronde Marseille bekwaam uit schakelde en vermoedelijk ook het Oostduitse Maagdenburg wel zal ver slaan. Wel doen de Italianen er goed aan in de thuiswedstrijd duidelijk af stand te nemen, want voor eigen pu bliek kan Maagdenburg voor een ver rassing zorgen. Het eens zo roemruchte Real Madrid zal nog alle moeite hebben met het Roemeense Arges Pitesti. Het zou ons niet verbazen wanneer de Spanjaarden deze ronde niet overleven. UEFA-cup Aan de Europacup II neemt geen Ne derlandse club meer deel. FC Den Haag moest in de eerste ronde reeds wijken voor Spartak Moskou, dat het nu tegen Athletico Madrid erg moeilijk zal krijgen. Favorieten voor deze cup lijken ons AC Milan, dat Legia War schau moet kunnen bedwingen en Leeds United, dat tegen Carl Zeiss Jena als potentiële winnaar start. Feijenoord en FC Twente kunnen in het toernooi om de Uefa-cup een ronde verder komen. Twente heeft het overi gens op papier een stuk gemakkelijker dan de Rotterdammers. Het Deense Frem Kopenhagen met stopper Ahlberg als de enige voetballer met een grote internationale ervaring moet te klop pen zijn. Veel moeilijker krijgt Feijenoord het VINKENWEG 21 - SOESTDIJK BIJ BAR - CAFÉ - RESTAURANT MIDDELWIJKSTRAAT 2 TELEFOON 3331 tegen het Zuidslavische Beograd. De Rotterdammers spelen eerst thuis en wanneer de Joegoslaven daar massaal gaan verdedigen, kortom een taktiek toepassen die de Rotterdammers hele maal niet ligt, dan is het helemaal niet ondenkbaar dat Feijenoord niet vol doende afstand kan nemen en in de uitwedstrijd nog in moeilijkheden kan komen. Maar natuurlijk beschikken de Rotterdammers over een grotere inter nationale ervaring, die in dit soort wed strijden van doorslaggevende betekenis kan zijn. Aan hun stand zijn de maas stedelingen verplicht de volgende ron de te halen. Maar Feijenoord heeft zijn stand wel vaker verloochend, feitelijk spelen de Rotterdammers het best wan neer zij als underdog fungeren, zoals hun overwinning op Ajax dit seizoen nog eens weer bewees. Maar de rol van underdog heeft Beograd al geclaimd en Feijenoord zal moeten bewijzen dat het ook tegen zo'n tegenstander tot top perstaties kan komen. De herfstvakantie op de Kinderboerde rij De Vrije Téugel aan de Koningsweg staat in het teken van „ontdek de natuur". De jeugd krijgt voorlichting en uitleg over de natuur als geheel. Bloemen, vruchten en bladeren zijn model voor verschillende creatieve activiteiten zoals stempelen met blade ren, gipsafdrukken maken, gedroogd natuur materiaal verwerken en een na- tuurboek samenstellen. Aan het eind van de week, op zondag 21 oktober zal van 2 tot 6 uur een ten toonstelling gehouden worden van de vervaardigde werkstukken. Natuurvrienden hoeven niet ongerust te zijn, dat de natuur geplunderd wordt. Er werden geen strooptochten georga niseerd door de bossen en geen pad destoelen uitgerukt. Vorige week werd getoond hoe van vlierbessen en andere vruchten plant aardige verf gemaakt kan worden. Er werden toen ijverig bramen verzameld, die tot jam zijn verwerkt door de pluk kers. Donateurs 1 oktober begon het nieuwe donateurs jaar en half oktober startte de jaarlijk se donateurs actie. De Stichting staat op het ogenblik voor een hoog exploi tatie tekort, nu rijk en gemeente goed keuring gaven aan de uitbreidingsplan nen. De subsidiegevers stellen dat 20 van de totale lasten, rente, aflossing, huren, salaris en materiaal, wordt opgebracht door belanghebbenden. De veestapel krijgt geen subsidie. Het bestuur wil niet overgaan tot het heffen van en treegelden voor de bezoekertjes en doet daarom een dringend beroep op alle ouders een vrijwillige jaarlijkse bijdra ge te geven van minimaal tien gulden. Het werk van de kinderboerderij wordt gesteund door ruim 900 donateurs. Hieronder zijn veel bejaarden, die de boerderij een warm hart toedragen. Donateurs krijgen jaarlijks een verslag toegestuurd over de gang van zaken en nieuwe plannen. Op de boerderij heeft iedereen gelegen heid tot inzage van jaarverslag, rap porten van de leiding, van de beleids commissie en van de dierencommissie, toelichting op de uitbreidingsplannen en van het financieel overzicht. Woensdag 25 oktober a.s. hopen de be woners van het Bejaardencentrum Groot Engendaal een verkoopdag te houden van onder leiding van zuster Schans gemaakte goederen. Er is een grote verscheidenheid van nuttige, praktische en fraaie handwerken er gebruiksartikelen. Voor kinderen spe ciale attrakties. De zaal van het bejaardencentrum is geopend van 14 tot 18 uur en van 19.30 tot 22 uur. Er is gelegenheid voor het drinken van een kopje koffie of thee. G!n ft. 39,55 Torenstraat 5 „btf de Oude kerk" Telefoon 3473 Winkelcentrum „Smitshof" Telefoon 8290 GEBOREN: Jeffrey Brian, zoon van J. de Veer en M. T. Henriquez. Maar ten Gerard Herman, zoon van G. C. J. M. Geraets en E. M. H. C. Poelmann. Bart, zoon van G. J. Wiegmans en H. A. M. Jacobs. Alice Maria, doch ter van R. T. Jones en E. de Clippelaar. Yin Ni, dochter van C. K. Leung en P. K. Cheung. Paul Peter Benno, zoon van P. P. B. Wilfsen en M. L. Huinder, Martha Johanna Geertje, dochter van G. Stavast en J. G. M. Semper. Dietmond Vincent, zoon van K. D. van Zijp en T. Kolder. Judith Hendrika, dochter van L. F. van den Berg en P. C. van Hoeven. Dirk, zoon van J. van Garderen en W. Ter louw. ONDERTROUWD: Johannes Adrianus van Bennekom en Christina Heiltje Ceelen. Gerard Hoffmann en Hen drika Johanna Warnaar. Pieter Ma- rinus Boele en Aaltje Cornelia van Kalkeren. Gijsbertus Alfonsus Ma ria van Leeuwen en Johanna Cornelia Huigen. Gerrit Jan Strietman en Metje de Bruin. Barend Johan Alex Baardman en Margaretha Petronella Slagmolen. Willem van Oest en Su- sanna Maria Koops. Hendrik Blank man en Joyce van Leeuwen. Bartus Nico van den Brink en Petronella An- thonia Vos. GETROUWD: Antonius Josephus Geb- bink en Hendrika Vitala Maria van der Linden. Jan Huurneman en Jitsche Delfsma. OVERLEDEN: Cornelis Egbertus Hil- horst, gehuwd met G. de Ruijgt. Jannetje Anna Koster, weduwe van P. J. Klugt. Jacobus Johannes van den Berg. Margie Wilhelmina Tips. Pieter Renooij, weduwnaar van N. Voorn. Grietje Maartje Kuiper, ge huwd met D. Jobse. Johannes Has- selbach gehuwd met M. C. Hilhorst. Jacoba Kater, weduwe van J. de Groot. Maria Koelewijn. Jan Lukas Kamphuis, gehuwd met C. J. Jansen. De oudervereniging van de basisschool De Wiekslag in het Smitsveen krijgt van het college het advies voor het veilig oversteken van de schoolkinde ren ouders als verkeersbrigadiers in te schakelen. De oudervereniging had zich niet neer gelegd bij het advies van de ambtelijke verkeerscommissie geen zebra bij de school aan te leggen en had daarvoor informatie ingewonnen bij de Ver. Vei lig Verkeer Nederland. Deze vereniging gaf het college in overweging alleen beveiligde zebra's aan te leggen en ook ouderen als verkeersbrigadiers in te schakelen. De wethouder, mevrouw Walter, wilde echter eerst het resultaat van de ver keerstelling afwachten en eerst daarna beslissen of de aanleg van een zebra noodzakelijk was. Het advies ouders in te schakelen zal daarom doorgespeeld worden aan de oudervereniging. De commissie van openbare werken kon zich daarmee verenigen. Tot vanavond tien uur is de Bazar van het Leger des Heils geopend, die ge houden wordt in het gebouw aan de De Wetstraat 25 te Baarn. Ten verkoop worden aangeboden huishoudelijke- en luxe artikelen en werkstukken, die ver vaardigd zijn in het verpleegtehuis van het Leger „De Blinkert". 's Avonds draait als speciale attractie het rad van-avontuur. De opbrengst van de bazar komt ten goede aan het zendingswerk en aan het verpleegtehuis. 90 en 110 cm doorsnee, 5,5 cm dik blad. 100 x 100 cm vierkant, 5,5 cm dik blad. Uit eigen fabriek. Voll. garantie. Vergeet U onze bekende massieve mimi-sets niet DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST Einde Bosstraat rechts af TELEFOON 02155-3991 of 4550 De openbare kleuter- en lagere school aan de Weegbreestraat zal toch de naam „De Regentuuter" gaan dragen. De oudercommissie persisteerde bij deze naam en oogste daarvoor de bewonde ring van de leden van de onderwijs commissie. Zij bleven het evenwel een lelijke naam vinden, maar zullen zich bij het voorstel van de ouders en de beide hoofden neerleggen. Mevrouw P. Oranje-Entink (VVD) meende overigens dat als er slechts 12 stemmen vóór deze naam werden uit gebracht van de 16 uitgebrachte stem men, dit toch niet zo vreselijk was en zei vroeg zich af of de stemming dan wel representatief was. Verder vond zij het jammer dat naamgevingen aan scholen steeds aanleiding geven voor problemen. Ook de heer K. Levinga (PAK) wilde aan de kwestie verder geen woorden vuil maken. Hij bleef de naam lelijk vinden en vroeg zich af wat de zin in het schrijven van de oudercommissie „ook de architectuur van de school is dit (de naam) waard". Dat ontging alle commissieleden, die toezegden zich niet langer tegen deze naam te zullen verzetten. Zaterdagmorgen, 9 uur, zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats vinden aan de houders van gele kaar ten, genummerd van 101 tot en met 360. Concert voor viool en orkest in D. opus 61, gespeeld door LEONID KOGAN met het USSR Radio Symph. Ork. o.l.v. JEWGENY SVETLANOV Nieuw, stereo slechts 1 1) SUGAR ME Lynsey de Paul - MAM 2 3) MEXICO The Les Humphries Singers - Decca 3 7) ICH HAB' DIE LIEBE GESEH'N Vicky Leandros - Philips 4 2) I'LL NEVER DRINK AGAIN Alexander Curly - Negram 5 4) MOULDY OLD DOUGH Lt. Pigeon - Decca 6 5) BOTTOMS UP Middle of the Road - RCA 7 8) I PUT A SPELL ON YOU (Maxi-Single) Creedence Claerwater Revival - Fantasy 8 6) WIG-WAM BAM The Sweet - RCA 9 (22) I THINK I LOVE YOU (MAXI SINGLE) The Partridge Family - Bell 10 (15) VERONICA 538 Vader Abraham en goede zonen, Jacq. Herb, de Mak kers - 11-Provinciën 11 (17) SWIMMING INTO DEEP WATER Don Rosenbaum - Decca 12 (14) OEI OEI Jan Boezeroen - ïmperial 13 (10) VAYA CON DIOS (maxi single) The Cats - Imperia! 14 9) MAMA WEER ALL CRAZEE NOW Slade - Polydor 15 (18) TO MAKE MY LIFE BEAUTIFUL Alex Harvey - Capito! 16 (29) BACK STABBERS O'Jays - CES 17 (19) EVERYBODY'S TELLING ME Monica and Oscar Benton - ïmperial 18 (33) Hé SCHAT, WEET JE DAT? Theo en Marjan - Telstar 19 (11) STAND BY ME Golden Earring - Polydor 20 (24) ZO IS HET LEVEN Vader Abraham - 11 Provin ciën In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 2132 (25) DE NOZEM EN DE NON (MAX? Cornelis Vreeswijk - 11 Pro\ (13) WHO WAS IT? 9 Hurricane Smith - Columb (12) POPCORN 9 Diverse uitvoeringen - D verse lahr (16) WATCH ME Labi Siffre - Polyd< EINE NEUE LIEBE Jürgen Marcus - CN' (21) LOVE THEME FROM „THE GODFATHE' Andy Williams - CBS UBERALL AUF DER WEL Freddy Breek - BAS: (23) MANDOLINEN IN NICOSIA Zangeres Zonder Naam Telst; I DIDN'T KNOW I LOVE YO Gary Glitter Polyd (26) UN CANTO A GALICIA Julio [glesias - Der- (37) IS JACQUES HERB MIJN ECHTE NAA Jacques Herb - 11 Provinr WOMAN IS THE NIGGEr OF THE WORI John Lennon P. O. Band Bover (20) SUMMERTIME. SUMMER Tilt Hobby Horse Be (28) I'M ON MY WAY c George Baker Selection Negra HOW CAN I BE SURE David Cassidy - Polydr (35) VERONICA Cornelis Vreeswijk - Font ai (30) MY REASON Demis Roussos Phil; (31) MARY MARY (TAKE ME CROSS THE WATF Tee-Set - Negra. (27) MAMA MIA Sandra en Andres - Philij (32) SOMEONE Axis - Rivier

Soester Courant | 1972 | | pagina 9