Sportnieuws La J KLEURENKEUS BIJ AUDIO SOEST NIEUW ru voor 1995.- HOMEE FA. STOER Volleybalvereniging Olympia krijgt „Parade-tapijt" als sponsor JTOI0 - KERKSTRAAT 3 (naast de Oiade Kerk) - SOEST Telefoon 02155-5677 SOESTFJRRFRG Herenkleding NOVEMBER COLTRUIEN 27.50 TAFELTENNIS ƒ6,85 Elftal-opstellingen V.V.Z. Zaterdagvoetbaï SEC-zaterdag in het nieuw gestoken i-y^n S.E.C. 4 - Renswoude 4 4-0 SPSV de mindere van Politie Zeist Hockey Eechtrop-Soest 1-0 A.s. zaterdag en zondag Gewestelijk kampioenschap biljarten in het Restaurant van het Soester Natuurbad BBQOYBEELD &IEÖREN-TAL Module teehnlei?1'/z jaar ¥®5!®dige garantie, pimhtige Metrapalissander, witte- of noten kasfuit- voeringvan 2398,- en 2413,- Nieuw Poppentheater in Artishoeksebouw S.E.C. oude garde komt in clubhuis bijeen Laetilia op „Viva La Musiea" concours Voordelige aanbieding Steenhoffstraat 66 Soest Telefoon 8644 Akoesta op de bres voor St. Nicolaas Zangshow door mannenkoor ,.Con Brio" Bingo was niet voor iedereen Shot teams streden met wisselend succes Pannekoekenmiddag en bingo-avond bij SW Soesterbergse Midden standsvereniging J. de Ridder erelid Laetitia telt tvee nieuwe zwarte banders Lttdwig van Besthoven DE GOUDEN SNAAK Politierapport in het kort Soester Courant van donderdag 2 november 1972 VVOO 1-VVZ '49 1. Aanvang: 3 uur. Vertrek: 1.45 uur. Opgesteld zijn: A. Smink, W. Ruizen- daal, M. van A.sch, P. Floor, J. Ridder bos, S. Opmeer, J. Brouwer, J. v. d. Burg, A. Schaap, Jos Brouwer, J. Ver hoeve, D. de Boer en R. Duit. VVZ '49 2-NSO 2. Aanvang: 3 uur. Opgesteld zijn: H. A. v. d. Brink, W. Hospes, A. v. d. Breemer, J. Brouwer, H. Demmers, B. v. d. Bosch, D. v. d. Bovenkamp, W. Hottinga, N. Brouwer, M. Kievits en H. Brons. Wisselspelers: H. v. d. Baan en G. v. d. Munt. SOVA 3-VVZ '49 3. Aanvang: 1 uur. Vertrek: 12.15 uur. Opgesteld zijn: J. van Eijk, J. J. Cam- pen. J. Brouwer. W. Floor, L. de Groot F. van Hornsveld, H. Wegerif, A. van Neerbos, W. Bloemendal, A. H. var Wijk en A. Kramer. Wisselspelers: G. Kok en J. van Kam pen. Bloemenkwartier 4-VVZ '49 4. Aanvang: 1 uur. Vertrek: 12 uur. Opgesteld zijn:H. Roetman, F. Bunnik L. Hilhorst, G. v. d. Grift, J. v. d. Vlekkert, J. Uiterwijk, S. Akkerman, J. v. d. Wal, W. Hilhorst, J. van Doorn, P. Hoek, T. Bunnik en G. van Kooij. Baarn 3-VVZ '49 5. Aanvang: 3 uur. Vertrek: 2 uur. Opgesteld zijn: G. Smid, D. Pellegrino, Joh. van Kooy, M. van Ginkel, J. San ders, IJ. Huisman, D. Duits, G. Potho ven, G. Wijma, J. Spoor en A. Houdijk. Wisselspeler: C. Ruizendaal. VVZ '49 6-Loosdrecht 5. Aanvang: 1 uur. Opgesteld zijn: P. H. Wolf, L. Brunt, B. Morren, G. Ruizendaal, P. A. van .Taaren, H. van Velzen, W. v. d. Kuilen, O. J. Onvlee, R. Brouwer, J. Groart, J. van Kooy Gzn. en C. Boeklagen. Zuidvogels 8-WZ '49 7. Aanvang: 1 uur. Vertrek: 12 uur. Opgesteld zijn: A. Brunt, N. A. v. d. Wakker, L. Schaper, W. v. d. Meer, Th. Delfgou. A. A. de Weerd, H. Aveling, J. Boekema, P. Monnee J. Hop, en J. Kanters. Wisselspelers: L. v. d. Berg en H. van Dijk. Na de vriendschapppelijke wedstrijd van afgelopen zaterdag werd door de supporters vereniging van SEC nu ook het eerste zaterdag-elftal in een nieuw shirt gestoken. SEC-zondag en de A-junioren waren daar al reeds enige weken van voor zien. De voorzitter van de supporters-vereni ging, die verhinderd was, werd ver vangen door SEC's ere-voorzitter de heer M. Wilhelm. Deze reikte de shirts aan iedere speler persoonlijk uit en wenste hen daarbij veel succes toe met het verdere verloop van de competitie. Naar zijn mening zou SEC met een beetje meer inzet, een goede midden moter kunnen zijn. Het bestuurslid, de heer W. Rijnders. dankte kort maar krachtig de sup porters-vereniging voor hun zeer gé- waardeerde gift. Cobu Boys 4 6 - 12 37-10 S.E.C. 4 6-12 27-8 Hoevelaken 4 6-6 24-14 Scherpenzeel 4 4-5 8-8 Barneveld 4 3-4 11-7 Terschuurse Boys 3 5-4 13-22 Hees 4 5-2 6-23 Roda '46 4 5-1 15-18 Renswoude 4 3 - 0 1-19 S.O.V.A. 4 5-0 6-19 mm 2 jaar verzekerd tegen verlies en diefstal Horloger - Juwelier - Opticien SOESTEItBERGSESTR. 26. tel. 2982 WOENSDAGMIDDAG GESLOTEN. In een zeer goede eerste helft en een minder goede tweede helft wist SEC 4 ook Renswoude met een nederlaag naar huis te sturen en zo zijn zesde overwinning in de wacht te slepen. SEC startte met een fel offensief en zette de Renswoude-achterhoede onder druk. Het resulteerde na tien minuten in een doelpunt van De Bruin. De thuisclub zette door en bracht Rens woude in paniek, waardoor het spel wat harder werd. Na twintig minuten bracht Hodde, via een voorzet van Van Loon de stand op 2-0; in de 35ste minuut Beijer, via een voorzet van Hodde op 3-0. En vlak voor de rust maakte Beijer. weer uit een voorzet van Hodde, er 4-0 van. Daar bleef het bij. SEC deed het in de tweede helft wat kalmer aan en bovendien bleek de Renswoude keeper wat meer kijk op het spel gekregen te hebben. Hij wist zijn doel schoon te houden, al had hij wel enkele keren de hulp van paal en lat nodig bij felle schoten van Hop en Van Fulpen. Eindstand 4-0. De stand van het vierde op de rang lijst is als volgd: Na enige overwinningen met steeds vier doelpunten, heeft het elftal van de SPSV haar meerdere moeten erken nen in een wedstrijd tegen het elftal van de politie uit Zeist. Het elftal van de SPSV was danig verzwakt door het ontbreken van de keeper C. Jehee, de Landmeter Van Thienen. Na de aftrap nam Zeist feitelijk het spel in handen en hun eerste doelpunt kwam tot stand door Roel ten Hove, die te zacht op z'n doelman terug speelde. zodat Schreuder van Zeist, ge makkelijk kon scoren. 0-1. Ongeveer tien minuten later maakte dezelfde speler er 0-2 van. Na de rust bleef Zeist sterker en het was weer Schreuder, die de stand op 0-3 bracht. Dat was toch te veel voor Soest. Men gooide er een schepje op en twee vrije schoppen leverde dat op. Roel ten Hove nam de eerste feilloos door de bal over het muurtje heen in het doel te schieten. 1-3. De tweede vrije schop werd door Van Schalkwijk genomen, maar de bal kwam keihard tegen de paal terecht. Even voor het einde werd de bal ra kelings langs de Zeister keeper gekopt en zo was de achterstand bijna inge haald. De resterende minuten bleken te kort te zijn om er nog een gelijk spel uit te slepen. Dit betekent voor de SPSV de eerste nederlaag. De volgende wedstrijd is die tegen kop loper Hilversum. Als de .geblesseerde spelers dan weer van de partij kunnen zijn, kan het een aantrekkelijke, span nende strijd worden. Na uit de vorige drie wedstrijden vijf punten te hebben behaald, moest Soest zondag tegen Eechtrop de punten in Beverwijk laten. Eechtrop liet er geen twijfel over be staan alles te willen doen om de over winning te behalen. De eerste storm lopen leverden de Beverwijkers twee strafballen op, die door keeper Buijs uitstekend werden gestopt. De strijd werd steeds feller en veel moois was er toen niet meer te zien. Met volle inzet bleef Eechtrop het Soester doel bestoken, maar tot een doelpunt kwam het voorlopig niet. Toch had Eechtrop weer een strafbal nodig om de stand op 1-0 te brengen. Kort hierna werd een Soester doelpunt afgekeurd en een geweldige scorings kans leverde wegens vermeend buiten spel ook al niets op. De stand bleef 1-0 waarmee, hopenlijk slechts voor lopig, een einde werd gemaakt aan een fraaie serie uitslagen. De Soester dames deden het deze week beter. Na in de eerste helft een ver diende achterstand opgelopen te heb ben, herstelden de dames zich na de rust uitstekend Dankzij een betere con ditie en doordat het Soester team een meer homogeen geheel was dan de Phoenix-dames, kon Soest steeds ge vaarlijker worden. Eerst scoorde mej. d. Breemer vallend de gelijkmaker en in de slotfase wist Soest uit een strafcorner de overwinning naar zich De heer Karei Veen, direkteur van Inter Tuft overhandigt de cheque aan de heer Fred van der Hulst, bestuurslid en speler van Olympia. Door de K.N.B.B. distrikt Eemland is zaterdag en zondag a.s. het Geweste lijk Kampioenschap 5e klasse libre van groep II vastgesteld. In het restaurant van het Soester Natuurbad zal dan gestreden worden om deze titel, door de volgende deelnemers: H. Strunk, distrikt Apeldoorn: moy I.49, G. Van Zoelen, distrikt Utrecht: moy 1.48. G. v. Voenendaal, distrikt Be tuwe-Veenendaal: moy 1.45. B. E. v. d. Hoef. distrikt Eemland: moy 1.43, H. Smit, distrikt Zutphen: moy 1.43. J. Koerting, distrikt Arnhem: moy 1.35. B. Houthuizen distrikt Dieren e.o.: moy 1.30. J Cornelissen. distrikt Nijmegen: moy 1.20 De deelnemers moeten om 14.00 uur aanwezig zijn op zaterdag 4 november om 13.00 uur op zondag 5 november. De belangstellenden die dit kampioen schap willen volgen moeten dan ook op deze tijden binnen zijn, daar ieder geluid van nog binnen komende be langstellenden storend voor de deelne mers kan zijn. Het bestuur van de K.N.B.B. Eemland hoopt dan ook op een grote belangstel ling en wenst de deelnemers en toe schouwers een spannend en sportief weekend toe. Eveneens zal in het restaurant van het Soester Natuurbad het Nationale Kam pioenschap kader 38/2 tweede klasse plaats vinden en wel van 4 t.m. 7 ja nuari a.s. Om deze titel zal gespeeld worden volgens het Avé-systeem. De biljartvereniging „Zonneheuvel" zal voor de organisatie van deze toernooien zorgdragen. De wedstrijden zullen geleld worden door nationale- en distrikts arbiters. De tapijtfabrieken van Arie Veen/In- ter Tuft fabrikanten van „Parade-ta pijt" gaan als sponsor optreden van de Volleybalvereniging „Olympia" uit Soest. Zaterdagmorgen verscheen in de show room van de fraaie fabriekshal aan het Weteringpad, de „Olympia-selectie" compleet in „Parade-tapijt" trainings pakken. Een kombinatie van oranje broek en zwart jack waarop het merk van de sponsor is aangebracht. Een der directeuren de heer Karei Veen begroette de aanwezigen. In zijn toespraakje omschreef hij in het kort hoe het sponsorschap tot stand was gekomen. „Uw sekretaris en mijn medewerker de heer van Eijden, die op de hoogte was van de financiële moeilijkheden die bij Olympia zijn ontstaan door de verre uitwedstrijden, ontdekte een kleine ruimte in 't reklame-budget van onze zaak en hij is er in korte tijd in geslaagd om mij ervan te overtuigen dat het zeer geschikt zou zijn om „Olympia" financieel te steunen." De heer Veen komplimenteerde het Olympia-bestuur met de gekozen kleur- kombinatie voor de trainingspakken die samen met de eveneens van het „Parade-tapijt" voorziene sporttassen een aantrekkelijk geheel vormen. Nadat de wens was uitgesproken dat de Olympia-teams zich niet onder de voet zouden laten lopen en er juist daardoor voor gaan zorgen dat „Para de-tapijt" nog meer onder de voeten komt, overhandigde hij Olympiabe- stuurslid Van der Hulst de ceque, die het mogelijk moet gaan maken dat de sportieve prestaties van de hoogst spe lende Soester volleybalvereniging nog meer zullen stijgen. Hierna vertrok het gezelschap naar de produktiehallen om kennis te maken met de produkten waarvan de Olym- pianen nu op hun trainingspakken mel ding maken. Na een toelichting werden zij voor de tuftmachines voor het eerst in hun nieuwe trainingspakken ver eeuwigd. Het eerste herenteam leek zaterdag middag geïnspireerd te zijn door het sponsorschap want zij wonnen op een bijzonder spectaculaire wijze van Uni- tas uit Doorn. Door sterk spel van vooral Fred van der Hulst en invaller Jan Langelaar versloegen zij de Doornse formatie met 3-0, waarmede zij weer belangrijke punten verzamelden. Ook de dames leverden weer een ver dienstelijke prestatie door het hoog ge plaatste Vollan '65 na een zeer span nende wedstrijd met 3-2 te verslaan. De dames staan nu slechts een puntje verwijderd van de lijstaanvoerstër Athlon. Met deze presaties zorgde Olympia er voor dat zij hun sponsor een alleszins bevredigende start bezorgden. Zondagmiddag 5 november a.s. debu teert in Soest de jonge Rotterdamse poppenspeler Peter Junior. Gedurende de maanden november en december zal hij in het zondagmiddag theater voor kinderen van alle leef tijden, in het Artishockgebouw, Steen- hoffstraat 46, met zijn zelfgemaakte poppen het stuk „De circuserfenis" spelen. Hoewel zijn vader ook in het vak zit, heeft Peter Junior (22) nooit van zich zelf geweten zoveel talent te hebben als poppenkastspeler. Wel schreef hij in zijn jeugd al kinderboeken en pu bliceerde korte verhalen in tijdschrif ten, maar het geld ontbrak hem iets op theatergebied te beginnen. Na koelkastmonteur, elektriciën, heren mode. auto-artikelen-, platenverkoper, broodjesman, etaleur, decorateur, kel ner, kantoorbediende en kostuumma ker bij het Amsterdamse Dokumentair Aktueel Theater, begon hij een poppen kast te maken, creëerde „Globbedorus", het knollenmannetje en -vrouwtje, etc. en schreef een verhaal over de circus wereld. We zijn benieuwd naar de reacties van kinderen, ouders en leerkrachten. Elke zondagmiddag om drie uur. Groepen uit kindertehuizen, etc. krij gen belangrijke reductie. Inlichtingen en plaatsbespreken: Jan Visser, Dokter Rupertlaan 34, tel. 4283. De SEC oude garde zal vrijdagavond met dames een bijeenkomst houden in het SEC clubhuis. In de afgelopen jaren is tijdens SEC veteranentoernooien een aantal films gemaakt, die de activiteiten van de hechte SEC groep toont. Tijdens deze avond zullen deze film opnamen vertoond worden, afgewisseld met een dansje, waarbij SEC voorzit ter de heer J. Elderman als discjockey zal fungeren. Via het SEC clubblad de Groen-Witte zijn alle SEC-veteranen boven 33 jaar, zowel zaterdag als zondag uitgenodigd deze contactavond bij te wonen. Ook de SEC bestuursleden en oudbe stuursleden zijn voor deze avond uit genodigd. Zowel de jeugddrumband, het majoret- tencorps als veertien solisten van „Lae- titia" hebben groot succes gehad op het groot nationaal concours „Viva la Mu siea" in het theatergebouw „P. Schilte- huis" in Utrecht Het majorettencorps (18 leden) behaal de in afdeling 4 een eerste prijs (165 pnt); de jeugddrumband (35 leden) eveneens een eerste prijs in de afde ling uitmuntendheid (321 pnt). De solistische prestaties in afdeling 4 waren: Wilma Verweg met trompet klaroen, le prijs (153 pnt); Nardie Ver- weg met sopraan-blokfluit, le prijs (156 pnt); Karin Gijtenbeek, majorette le prijs (153 pnt). In afdeling 3: Ineke de Froe, dieptrom, 2e prijs (147); Nardie verweg, lyra, le prijs (158 pnt); Ellen de Wildt, majo rette, le prijs (162 pnt). Afdeling 2: Marije v. d. Berg, bugel-klaroen, le prijs (162 pnt). In afdeling 1: Annemiek v. d. Berg, dieptrom, le prijs (156 pnt); Hanneke d. Berg, lyra, le prijs (159 pnt); Coby de Boer, dieptrom, le prijs (153 pnt); Marion Sukking trompet-klaroen, le prijs (154 pnt). Afdeling Uitmun tendheid: Nardie Verweg, dieptrom, le prijs (162 pnt); Margret Sukking, lyra, le prijs (165 pnt). Ere-afdeling: Wiilly Helsdingen, dieptrom, le prijs (168 pnt) Zowel de individuele als gezamenlijke prestaties zijn voor instructeur H. Huls- douw en zijn korps een groot succes. in zwart, rood, oranje, blauw en bruin Onder auspiciën van de Middenstands vereniging „Soesterberg" zal de actie groep „Akoesta" de festiviteiten rond de intocht van Sint Nicolaas verzorgen. Deze intocht zal plaatsvinden op za terdag 18 november, waarbij jong en oud uitgenodigd wordt om die middag om 13.45 uur op het Dorpsplein aanwe zig te zijn. Voor te kinderen tot acht jaar wacht een extra verrassing en de ouders wordt dan ook aangeraden om vooral morgens de boodschappen te doen. Het gehele programma rond de komst van de Sint duurt van 13.45 tot 16.15 uur. In het kader van de Sint Nico- laasviering wordt een fotowedstrijd ge organiseerd, waarbij iedereen foto's kan maken van de intocht. Zowel kleurenfoto's als zwart-wit worden al leen beoordeeld op originaliteit; afme tingen doen er niet toe. Verder is ei* nog een speciale etalagewedstrijd van de Soesterbergse winkeliers, waaraaif ook iedereen kan meedingen naar leuke prijzen. Het reeds bij zeer vele Soesterbergers bekende mannenkoor „Con Brio" van de 574 Tankwerkplaats brengt op dins dagavond 7 november in De Hoeksteen een zangshow, bestaande uit een pro gramma voor „elck wat wils". Aanvang 20 uur. Het mannenkoor, dat onder leiding staat van de heer Joop Schrijer, garan deert de luisteraars enige uurtjes van kunstzinnig zanggenot. De zangshow is gratis toegankelijk en wordt aangeboden door de interkerke lijke werkgroep van de drie plaatse lijke kerken in Soesterberg. Door mevrouw Peters wordt ons me degedeeld, dat er per abuis in de krant van vorige week werd vermeld, dat er een grote bingo zou zijn, die voor ie dereen toegankelijk was, in de ontmoe tingshal van de gereformeerde kerk in Soesterberg. Dit was niet juist, want de wet op de kansspelen verbiedt dit. De toegang was uitsluitend voor diegenen, die in het bezit waren van een uitnodiging. toe te halen. lis de goede geest. Door alle teamleden [Het succes voor deze drie was enorm; Het uitstekende backwerk van Anneke wordt met zeer veel overgave gespeeld, de nog zeer jeugdige mej. Oskam d. Breemer, in de tweede helft in gevallen voor haar met kramp ver trekkende zusje, verdiende alle lof. In die afgelopen week kwamen alle Shot teams in actie, het ene met meer het andere met minder succes. Onder staand volgen de gedetailleerde resul taten. Het eerste team, bestaande uit de spelers -Th. Daselaar, W. van Doom J. Stalenhoef, bond de strijd aan tegen het sterke en nog ongeslagen BTTC 2 uit Bussum. Na hardnekkige strijd moesten onze plaatsgenoten met 8-2 het onderspit delven, hierbij viel vooral de terugval in vorm op van Th, Daselaar. Voor de twee punten zorg den W. van Doom en J. Stalenhoef beiden met een overwinning op R. Graeven. Het tweede team deed het daaren tegen veel beter en kwam voor het eerst dit seizoen met de overwinnings- bloemen thuis. Voor dit resultaat zorg den de volgende spelers t.w. J. Hooft, J. Nielen en invaller H. Wouters. Met name het optreden van H. Wouters dwong respect af bij de spelers van Succes 4 in Laren. Drie overwinningen dus van H. Wouters, daarbij gevoegd een van J. Hooft en een van J. Nielen alsmede een overwinning in het dub belspel maaklen het succes compleet. Ook het derde team bleef aan de oositieve kant van de score door met 6-4 van het sterke OSO 2 te winnen. De punten werden gescoord door H. van Velzen driemaal terwijl J. Oostin- diën en invaller B. Bokkers ieder een overwinning lieten aantekenen. Het dubbelspel gespeeld door H. van Vel zen en J. Oostindiën werd eveneens voor Shot gewonnen. Het vierde team wilde kennelijk niet onderdoen er bleef met 9-1 baas over BTTC 8. Opvallend in dit team zodat flinke overwinningen het resul taat zijn. Bovengenoemde overwinning kwam tot stand door 3 zeges van mevr. A. van de Broeke en B. Bokkers over hun resp. tegenstanders, met hieraan toegevoegd 2 zeges van J. Kok. oOk hier was het dubbelspel een Soester aangelegenheid. Het vijfde team moest afgelopen week tweemaal in actie komen, o.a. voor een inhaalwedstrijd. Deze strijd eindigde in een 5-5 uitslag, waarmede tegenstander Huizen 7 beslist niet on tevreden mocht zijn. Voor de punten zorgden R. Visser tweemaal, W. Visser en H. van de Kant ieder eenmaal. Het dubbel eindigde eveneens in een Soes ter zege. De tweede wedstrijd was ech ter een te zware opgave voor dit team, zij eindigde in een 7-3 nederlaag tegen het sterke Nederhorst 2. De drie pun ten werden bevochten door R. Visser en W. Visser eenmaal. In de onlangs gehouden ledenverga dering werd besloten te onderzoeken of het mogelijk is meer speelruimte te krijgen. Het bestuur onderneemt der halve nu activiteiten om de speelruim te te verruimen en de uitzichten hier op zijn positief. Ieder die belangstelling heeft voor tafeltennissport kan zich bij Shot melden. De mogelijkheid hier toe bestaat via mevr. Van de Broek, Valeriaanstraat 108. tel. 8029. Zij zal alle gewenste inlichtingen kunnen verschaffen. Zaterdag en zondag werden in de sporthal Veenendaal de districtskam pioenschappen badminton verspeeld in twee afdelingen, te weten een „open C"-toernooi en districkskampioenschap- pen A. en B In de open C-klasse werd door onze plaatsgenoten mej. M. Os kam, R. Oskam en L. Hilgers deelge nomen. De beide eerste spelers, uitkomend voor de Algemene Badminton Club Amers foort (A.B.C.A.), de laatste vertegen woordigde de Soester badmintonclub Selby". sleepte bij de dames senioren de eer ste prijs weg; haar broer, die niet ach ter wilde blijven, deed dit bij de he ren senioren. De combinatie voor het mixed-dubbel mej. Oskam-L. Hilgers wonnen gede cideerd de finale, dus weer eerste, het heren dubbel R. Oskam-L. Hilgers we zen hun sterke tegenstander K. Wein- berg-T. Westbroek terug met 15-6 en 15-2, een uitslag die er niet om liegt. Het is verheugend voor de badminton- sport in het algemeen en voor onze plaats in het bijzonder, dat deze drie jonge mensen (samen nog geen 50 jaar) tot dergelijke prestaties in staat zijn, te meer daar het „Selby"-lid naar A.B.C.A. toe moet om' te trainen, omdat de mo gelijkheid in Soest niet aanwezig is. We hopen te kunnen voorkomen dat onze spelers met aanleg door gebrek aan trainingsmogelijkheid naar andere verenigingen verdwijnen, maar zien wat dit betreft de toekomst somber in. PFMROAMnTI A AN 1P TH 091W 4"" Zaterdag 4 nov. a.s. zal een feestmid dag worden georganiseerd voor de jeugd van SW. Wat er zoal zal ge beuren is nog een verrassing, maar het wordt knotsgezellig. Tegen het eind van de middag worden er pannekoeken gebakken en natuurlijk opgegeten. De aanvang is gesteld op 16.00 uur in het gebouwtje van de postduivenver eniging aan de Schrikslaan. Men ver wacht om 19.00 uur te eindigen. Degenen die nog willen bingo-spelen, kunnen dan blijven, want om 20.00 uur begint het alom bekende bingo-spel voor jong en oud. De toegang voor de SW leden is gratis. Na afloop van het bingo-spel wordt er natuurlijk ge danst op de gezellige bekende muziek. Tijdens de jaarvergadering van de Soesterbergse Middenstandsvereniging werd de heer J. de Ridder benoemd tot erelid van deze vereniging, waarvan hij meer dan 20 jaren secretaris is ge weest. Er werd langdurig gediscussieerd over een vóorstel van de heren Schoemaker en Sukking betreffende de fusie met diverse commerciële verenigingen Soest, maar de beer Haars wist de ver gadering ervan te overtuigen, dat deze gezonde vereniging met zijn ruim vijf tig leden nog gemakkelijk zelfstandig kan bestaan. Algemeen was men verder van oordeel, dat er tijdens de Sint-Nicolaasperiode een zegelactie gehouden moest worden, maar door de wet op de kansspelen kan er dit jaar geen aantrekkelijke actie gehouden worden. De heer Haars wees op de goede ont wikkeling van het ledental en gaf een toelichting op het werk van het Konin klijk Verbond van Ondernemers (K.V.O.) De vereniging ontkwam daarbij niet aan een contributieverhoging. Erg content was men met de uitgave van een cadeaubon door de V.V.Vom dat daar al lang behoefte aan bestond. Door diverse omstandigheden moet de heer G. de Rijk bedanken als voorzit ter, waarbij de heer Spronk hem op volgt. Tevens werden in het bestuur opgenomen de heren De Korte Teeuw. De heer Haars dankte de scheidende voorzitter voor het vele werk. dat hij in al die jaren met veel interesse en grote betrouwbaarheid had verricht, terwijl hij de heer De Rijk veel geluk wenste voor de toekomst. Het is aan twee leden van de jodu-af- deling van „Laetitia" gelukt de zo fel begeerde zwarte band (le Dan) te be halen: Rudy Hagmeijer en Chris Ja gers. Aan het Dan-examen in de Sport school Boersma te Amersfoort namen ongeeveer 65 judoka's deel, waarvan er 10 slaagden. Concert voor viool en orkest in D 1 op. 61. i Leonid Kogan/viool. USSR Symphony Orchestra O.I.V. Jewgeny Soetlanov. I De politie roept de onbekende getuige op, die vrijdagavond 20.30 uur) 20 oktober, daags na de opening van de Raiffeisenbank, een briefje met ken teken onder de ruitenwisser van een ;eparkeerde auto heeft gestopt. Deze auto was aangereden door een auto, die was weggereden van de parkeer plaats voor de Raiffeisenbank. Op de Chr. Huvgenslaan ter hoogte van de kleuterschool zijn enkele ber- keboompies moedwillig vernield. Twee berkjes werd uit puur vandalisme vol ledig afgebroken. In samenwerking met de politie Soest werd vrijdagavond 14 maal pro ces-verbaal opgemaakt wegens onjuiste verlichting. Deze controle met de Fraf- fipax hield verband met de kernthe ma-actie- „controle verlichting", die afgelopen week landelijk werd gehou den. Na een telefonische melding van de Arma aan de Van Weerden Poelman- weg dat er een vechtpartij tussen twee Marokkanen gaande was in de fabriek, kwam de politie tot de ontdekking, dat een van de beide vechters geen verblijfsvergunning had. Door de po litie van Soest was deze man al eerder uitgewezen. Zaterdagavond om half elf kon de politie, juist voordat de sneltrein pas seerde, een 26-jarige Amsterdammer van de rads halen bij het station Soest- duinen. De man, die onlangs geope reerd zou zijn, was erg moe en was na het uitstappen maar op de rails gaan zitten. Aan de serie van zes aanrijdingen die de 28-jarige J. F. van A. uit Zeist in staat van dronkenschap had ver oorzaakt in Soesterberg en Zeist is nog een zevende ontdekt en toegevoegd. De beschadigingen aan de bovenziide van de Volkswagen, waarvan de herkomst niet kon worden vastgesteld zijn ontstaan doordat Je man met zijn auto dwars door de fietsenstalling naast da katholieke kerk is gecrossd, waarna hij door het bos naar Zeist is gereden.

Soester Courant | 1972 | | pagina 13