449- f^rijdagTOordeei .en ook op zaterdag m 9 november politiek vuurwerk in Sporthal Beukenlaan Donderdag 2 november 1972 51e jaargang no. 10 UitgaveDrukkerij Smit - Soest Itureau voor redaetie en administratie: Van Weedestraat 29, Soest Tel. 2560-5154 - Postgiro 126156 WAT WIL DE MEERDERHEID VAN ONS VOLK Op politieke soos conventionele partijen Protest tegen nieuw beiaardencentrum aan de Inspecteur Schreuderlaan Succesvolle handtekeningenaktie Eiermarkt Eerste landelijke confrontatie van topfiguren Amerikaan licht gewond Kleuren t.v. uit auto gestolen Vermoeide man rustte uit op spoorrails De heer J. A. Paans. oud-voorzitter van K.P.S., overleden Het oog gericht op koppige Thieu en machtige Nixon deze magnifieke 61cm grootbeeid-tv VROOM DREESMANN SOESTER 8 COURANT Abonnement per kwartaal 4,75. Buiten Soest per kwartaal 9,— Verschijnt iedere donderdag; Arie Groenevelt van de Industriebond N.V.V. heeft zich opgesteld naast de uiterst linkse terreurgroepjes die door bomaanslagen en ander geweld onze maatschappij willen vernietigen in de verwachting dat er dan een betere kan worden opgebouwd. Revolutionair Groenevelt wil die ini tiatieven ondersteunen met ekonomisch geweld. Geen sociaal kontrakt of hoe men dat wil noemen, maar flinke loon eisen, die de inflatie weer zullen ver snellen inplaats van terugdringen, die een scherpe konfliktsituatie zullen scheppen. En dat alles om een anti-kapitalistische maatschappij te kunnen vormen. Wat dat eigenlijk inhoudt wordt nooit erg duidelijk, want kommunistisch of niet op kapitaal moet elke ekonomische vorm toch drijven. En of nu het staats- kapitalisme - dat het uiteindelijk ge volg zou zijn van Groenevelt's bedoe lingen - de werkers in de ondernemin gen een grotere betrokkenheid bij de gang van zaken, betere revenuën van hun werk en prettiger werkomstandig heden zou verlenen, is zeer de vraag. In Rusland is dat bepaald niet het ge val. De uiterst linkse minderheidsgroepen proberen door dwars te gaan liggen tegen redelijke evoluerende overeen komsten en het stellen van fnuikend hoge eisen de samenleving in het klei ne Nederland in een draaikolk te bren gen, die tot een versnelde ondergang van de bestaande levensvorm zal lei den.Dezelfde elementen kwamen op het P. v. d. A.-kongres met absurde eisen, die de leiding voor grote problemen stelden en de verdeeldheid sterk aan toonden. Nu ontstond er, door Groene velt's dwarsliggen, ook een debacle in de Verbondsraad van het N.V.V., waar voorzitter Ter "Reide onmiddellijk ziin funktie neerlegde en de andere leden zich er nog over zullen beraden. Je vraagt je met reden af of de leden van de Industriebond N.V.V. in meer derheid achter het standpunt van hun vakbondsbestuur, in feit van Arie Groenevelt, staan. Ook die 180.000 le den worden gemanipuleerd door een harde minderheid van betaalde leiders, die hen op emotionele wijze weten te dirigeren. Zo kunnen in een demokratische staat minderheden op een revolutie aanstu ren, omdat de meerderheid niet de durf en de kracht weet op te brengen zich tegen de eisen te verzetten, uit angst voor de konsekwenties van sta kingen e.d. De laatste twee of drie kabinetten die ons land regeerden hebben door hun geleidelijk toegeven aan de zogenaamde progressieve eisen de grond rijp ge maakt voor de thans optredende pola risering die een versnelling van de af braak wil bewerkstelligen. Er kan be paald (nog) niet gezegd worden, dat de meerderheid van ons volk dat toe geven toejuichte, dat die meerderheid naar een antikapitalische staatsvorm wil overgaan. Desalniettemin zijn we door de nog steeds toenemende kollektieve voorzie ningen en de verder gaande verdemo- kratisering van allerlei instellingen al een eind op die weg gevoerd. Het heeft ons tot nu toe niet meer geluk en le vensblijheid verschaft, maar het heeft ons verantwoordelijkheidsgevoel ten aanzien van ons zelf er^an de alge mene belangen, wel amfhtig onder mijnd. Een natuurlijk gevolg van al die staatszorg en van het teveel meepraten van te velen. Zal men nu toch ook weer met Arie Groenevelt c.s. tot een kompromis trachten te komen of toegeven aan zijn eisen? Een sociaal kontrakt, een stuiten van de inflatie ook, is voorlopig wel in het niets komen te zweven. Arie Groenevelt hoopt nog op een meerderheid of minstens een veel ver sterkte positie van de linkse partijen na de aanstaande verkiezing. Het is zeer de vraag of hij met zijn dwars liggen dit heeft gestimuleerd. Het kon langzamerhand toch wel eens falikant gaan werken, de al of niet zwijgende meerderheid juist meer kracht verlenen. Maar ook al komt er een zuiver links georiënteerde regering, dan zal ook deze toch moeten trachten de inflatie af te remmen. Het kleine Nederland, temidden van De bewoners van de Ir. Menkolaan zullen niet accoord gaan met het plan een bejaardencentrum te bouwen op het terrein tussen hun laan en de Ins. Schreu derlaan. Er is inmiddels een handtekeningen actie gevoerd, waarvan het succes groot genoemd werd. Dit deelden de heren B. Heerland en C. Doelman op de soos-bijeenkomst van de confessionele partijen mede. De heer Heerland zei de mentaliteit van het gemeentebestuur van Soest niet te begrijpen en vond dat de logica weg was. „Er waren al zoveel conflict situaties", vond hij en noemde in dit verband het Kerkpad, de dakkapel, de weg-over-de-Eng. Toen de bewoners van de huizen aan de Ir. Menkolaan zich daar vestigden, stond op gemeentetekenin.gen aangege ven dat op het omstreden terrein een park zou komen. Bovendien vonden de beide heren het in een tijd van milieu bescherming meer dan bar dat zo'n mooi stukje wilde natuur opgeruimd werd. so, het park, toch wel zeer dichtbij. De heer H. Beekman vond het terrein- tje, dat in de wandeling het slangenbos genoemd wordt, waardeloos en 'n vieze prut. Gevaarlijke verkeerssituaties De heer M. van Logten kreeg daarna de gelegenheid zijn bezwaren tegen de levensgevaarlijke aansluiting Eiken- horstweg-Biltseweg te berde te bren gen. Hij vroeg zich af hoeveel doden er moesten vallen, voordat de gemeen te er iets aan ging doen. Jammer genoeg was niemand van de commissie van openbare werken aan wezig, maar zij werden op uitstekende wijze vervangen door de wethouder Dijkstra. De heer Dijkstra wist dat de recon- gedachte en geheel buiten de werke lijkheid. Hij vroeg zich af hoe de „ge meente" een dergelijk plan kon maken. De heer A. Smit (KVP) hielp hem snel uit de droom, door te stellen dat het slechts een gedachte-ontwikkeling was van de stadscommissie. Persoonlijk vond hij het een miskleun omdat niet voldaan werd aan de eis van gemak kelijk bereikbaar zijn via het open baar vervoer „en daar zullen we in de toekomst, hoe dan ook, naar toe moe ten". De heer Van Zadelhoff zei aansluitend daarop, dat het plan vroeger verwor pen was, omdat het de Eng zo nadruk kelijk in tweeën zou delen. Wethouder Dijkstra kreeg daarna ge legenheid een vragensteller uitvoerig te vertellen waarom een VWO-school in Soest niet (nog niet) haalbaar was. Slechts het samengaan van de drie zuilen zou redelijke kans van slagen hebben, en daar was geen zicht op. Overigens moest men nu de gehele procedure op gang brengen om over tien jaar een dergelijke school gereed te hebben. Aanvragen door de ge- De politieke soos van de confessionele partyen mocht zich weer verheugen in een grote belangstelling. Tweede van links de gespreksleider drs. R. Wijmenga. De heer Doelman had een alternatief plan waarin het centrum gebouwd moet worden aan de andere zijde van de Insp. Schreuderlaan. Er viel nog weinig zinnigs over te zeg gen. De bewoners zijn van gemeente wege aangeschreven om hun bezwaren kenbaar te maken en uiteindelijk zal G.S. toestemming moeten geven. De heer W. G. van Zadelhoff, die een van de bezoekers aan de soos was, kon wel zeggen dat de gemeente op het ogenblik een exploitatieverlies op dat stuk grond lijdt van ongeveer^ 1.3 miljoen gulden. Naar zijn mening was het altijd de bedoeling geweest daar te bouwen en ook altijd sprake ge weest van hoogbouw. Het raadslid van de KVP, de heer A. Smit vond dat men ook begrip op moest brengen voor het probleem van de huisvesting van bejaarden en zei dat Soest juist zeer veel deed aan be houd van groen. Bovendien lag Colen een op kapitalische demokratische wij ze werkend Europa, kan daaruit moei lijk op zijn eentje uit de band sprin gen, tenzij men inderdaad tot de arme landen wil gaan behoren waarin de vele kollektieve verworvenheden dan niet meer te betalen zullen zijn. Hoe sterker de inflatie wordt, hoe duurder en onbetaalbaarder onze sociale zege ningen worden. Maar al die gevolgen tellen voor Groe nevelt niet. En durft nu een N.K.V., en C.N.V., een V.N.O. en al de zich niet links noemende politieke partijen daar stelling tegen te nemen? We zijn be nieuwd structie voortdurend onderwerp van gesprek is met G.S., maar dat college weinig ziet in een tijdelijke oplossing. Van de heer Van Zadelhoff kreeg hij het advies het college van Gedeputeer de Staten dan toch maar eens voor te stellen er stoplichten te plaatsen en desnoods de kosten gedeeltelijk voor eigen rekening te nemen. Een probleem bleek te zijn, dat de aansluiting van de beide wegen op Baarns grondgebied ligt. De heer Van Zadelhoff merkte verder op dat het kruispunt bij het woon wagenkamp aan de Birkstraat ook niet van gevaar ontbloot was en dat ook daar nodig voorzieningen getroffen diende te worden. Over bespreking van beide kwesties in regionaal-verband zei de heer Van Zadelhoff: „Als ja daar naar toe gaat, kun je het beter afschrijven. Dat zijn te logge apparaten". (De hee'r Van Za delhoff is jaren wethouder van Soest geweest en ook lid van Gedeputeerde Staten.) De heer M. van Logten vroeg ook nog aandacht voor de bomen langs de rijks weg. Als bioloog wist hij dat deze doodgegaan waren door de verdichting van het wegdek. Hij vond echter dat er wel weer nieu we boompjes geplant mochten worden. Overigens had hij niets dan lof voor de gemeentelijke plantsoenendienst, die voortreffelijk werk doet. Het KVP-raadslid de heer J. Korte kon hem min of meer geruststellen met de mededeling dat nieuwe aanplant inder daad op de nominatie staat. Een volgende vraag ging over het al ternatieve plan voor een stadscentrum. De vraagsteller vond het een absurde meente bij het huidige aantal inwoners zou naar zijn mening in Den Haag als een lachertje beschouwd worden. „Als Soest 50.000 inwoners heeft kunnen wij van gemeentewege de school aanvra gen", dacht hij, „om hem in gebruik Eén van de aanwezigen vond dat dan te nemen als er 70.000 inwoners zijn", het Baams Lyceum maar een depen- dence in Soest moest vestigen en ver der kwam aan het licht dat de pro testants-christelijke groepering in de gemeente met haar plannen voor stich ting van een dergelijke school, reeds in een vergevorderd stadium is. Te hoge stoepranden De laatste vragen gingen over een ver meende tegenwerking door de gemeen te van de werkzaamheden van de Der de Wereldwinkel. Zij wilden hun acti- titeiten uitbreiden maar kregen daar voor van de geméente geen vergun ning. Wethouder Dijkstra verwonder de zich hierover, daar naar zijn mening geen aanvraag bij de gemeente was in gediend. Hij zegde toe dit te zullen na gaan. Tot slot werd een opmerking gemaakt over te hoge stoepranden langs smalle wegen. Fietsers raken met hun trap pers die te hoge randen, met alle nare gevolgen van dien. Als voorbeeld werd ondermeer de Waldeck Pyrmontlaan genoemd. Ook dat zal aan de bevoegde instanties worden doorgegeven. Op de Amersfoortse weekmarkt werden aangevoerd 30.000 stuks in prijzen van ƒ13,50 tot ƒ15,-. Middenprijs ƒ13,70. Prijs per kg ƒ2,17. De politieke meeting, welke op donderdag a.s. 9 november door de afdeling van de politieke partijen in Soest gezamenlijk wordt georganiseerd, krijgt een indrukwekkend forum. Landelijke poli tieke topfiguren hebben er in plaats genomen. Aanwezig zullen zijn: Mr. R. J. Nelissen, minister van Financiën (K.V.P.) Hr. H. J. de Koster of prof. mr. drs. Langman, minister van De fensie resp. van Economische Zaken (V.V.D.) Mr. Hans van Mierlo, fraktievoorzitter Tweede Kamer (D '66) Drs. E. van Thijn, plv. fraktievoorzitter Tweede Kamer (P.v.d.A.) Dr. W. Drees jr. of mr. de Braauw of mr. K. Keuning, oud ministers resp. lid Tweede Kamer (DS '70) Hr. L. de Graaf, C.N.V.-secretaris (A.R.P.) Baron O. W. A. van Verschuer, landelijk partijvoorzitter (C.H.U.) Als gespreksleidster zal optreden de burgemeester mevrouw mr. J. M. Corver-van Haaften. Om vooral jongeren naar de meeting te krijgen, men rekent op duizend mensen, worden de in de omgeving liggende kazernes be werkt, alsook de Universiteit van Utrecht. Het gemeentebestuur van haar kant draagt ook een steentje bij. In een brief, die een tamelijk onleesbaar boekje begeleidt, dat al jaren aan jonge stemgerechtigden wordt toegezonden, zegt de burgemeester dat 29 november, de dag waarop de jonge kiezer voor het eerst mag gaan stemmen, een dag is om even bij stil te staan. „Want u bepaalt dan mee hoe onze maatschappij zich ver der zal ontwikkelen", aldus de burgemeester. Zij maakt hen, dat zijn ongeveer tweeduizend 18-23 jarigen, at tent op de grote manifestatie in de Sporthal, die de eerste con frontatie zal zijn, die in verband met de a.s. verkiezingen, lande lijk op dit niveau plaats vindt. Om het gesprek gemakkelijk te maken kunnen vragen van te vo ren worden ingediend bij de heer J. L. Menne, Van Lenneplaan 70 in Soest. Dit houdt evenwel niet in, dat tijdens de bijeenkomst geen vra gen gesteld mogen worden. Pers, radio en T.V. hebben grote belangstelling. N.C.R.V. en AVRO zullen in ieder geval met radioverslaggevers aanwezig zijn. Door in de bocht van de Insingerstraat bij de Den Blieklaan rechtdoor te rij den, kwam de 19-jarige Amerikaanse militair Th. E. uit Huis ter Heide met zijn auto tegen een boom tot stilstan^l. |S( Hij liep daarbij verwondingen op aam zijn knie. Na door dokter Rip behan deld te zijn, kon hij naar huis terug keren. De auto, die niet verzekerd was, werd naar het politiebureau overge bracht. De marechaussee stelt een on derzoek in. Uit de afgesloten auto van de heer D., die geparkeerd stond in de Mariastraat, werd een kleuren T.V. ter waarde van 2400,- gestolen. D. die als service- monteur in dienst is bij de firma B., stalde zijn wagen, zoals gebruikelijk 's avonds voor zijn woning. De vol gende morgen ontdekte hij dat er een zijruit verwijderd was en de TV ver dwenen. De zijruit werd teruggevon den in een tuin. Uit de op een parkeerterrein aan de Smitsweg geplaatste auto van de heer J. W. werd de auto-radio ont vreemd. De dader brak het linker icheerraampje open. Met hetzelfde doel werd ook de auto van mej. I. de R. opengebroken. Öok haar wagen stond geparkeerd op de Smitsweg. Hier werd de dader ken nelijk gestoord in zijn bezigheden, want de radio hing nog aan één draad. De 26-jarige W. V. uit Amsterdam, die 12 uur onderweg was, kon zaterdag nacht in de buurt van het station Soestduinen plotseling, door pijn in zijn benen, niet verder lopen. Hij koos een gevaarlijke rustplaats op de spoor rails. De politie ontfermde zich over hem en zette hem op verzoek van zijn .ouders op de trein naar Amsterdam. Zaterdagmorgen is op 62-jarige leeftijd, toch nog onverwacht, overleden de heer J. A. Paans. Op wens van de overledene is zijn stoffelijk overschot ter beschikking gesteld van de weten schap. De heer Paans was mede-oprichter en ook vele jaren voorzitter van de sport vereniging Koninklijk Paleis Soestdijk. Hij kwam in 1946 in dienst van het paleis Soestdijk als administrateur bij de stallen. De overledene was de grote animator bij KPS en organiseerde jarenlang de voetbalwedstrijden ten bate van lief dadige doelen. Hij was de grote man achter de per soneels- en feestavonden van KPS, waarvan de opbrengst ten goede kwam aan o.m. het Rheumafonds, de Nier stichting, de Nederlandse Invaliden Sportbond, Oorlogsgravenstichting, re validatiecentra en de kankerbestrij ding. In 1964 legde hij zijn bestuurfunctie bij KPS neer. Voor zijn vele activitei ten werd hij benoemd tot lid van ver dienste van de vereniging. Na zijn schoolopleiding van 1940 werd de heer Paans beroepsmilitair en stond hij als serg.majoor in de meidagen van 1940 aan het front in Limburg. Als gevolg van een shock werd hij enige tijd ver pleegd en in 1943 opgenomen in het militair hospitaal in Den Haag. Daar maakte hij zich als lopend patiënt ver dienstelijk door het opzetten van een arbeidstherapie voor oorlogsslachtoffers en besteedde hij ook veel aandacht aan de nazorg. In de laatste oorlogsjaren en de hon gerwinter werd mede op zijn initiatief een organisatie opgebouwd, die het mi litair hospitaal vanuit de Haarlemmer meer van voedsel voorzag. Voor dit vrijwilligerswerk kreeg hij meerdere hoge onderscheidingen, on dermeer uit het verzet. Van de Belgi sche regering ontving hij de onder scheiding van Ridder in de Orde van Leopold de Tweede. O Niemand heeft het officieel gezegd, maar iedereen kan weten dat het be stand in Vietnam voorlopig is afgestuit op president Nguyen Van Thieu. Dat wil eenvoudig zeggen dat deze regeer der van een klein landje de president van de machtige Ver. Staten kan be letten zijn macht uit te oefenen - ten minste voorlopig. En dan te bedenken dat Thieu zijn positie zuiver en uitslui tend heeft te danken aan de Amerika- Het is geen probleem waarop de V.S. niet voorbereid kunnen zijn. In 1963 hadden ze ongeveer dezelfde soort moeilijkheden met president Diem, een probleem dat op de radikaalste manier werd opgelost: militairen - Thieu was een van de kommandanten - be stormden het presidentiële paleis en Diem werd vermoord. Niet zozeer met Amerikaanse instemming maar er werd ook niet overdreven over getreurd. Maar als men gehoopt had dat de nieuwe marionet wat makkelijker han teerbaar zou zijn, kwam men bedro gen uit, Thieu werkte zich langzaam naar voren en naar boven. Thieu had het een en ander van de affaire-Diem geleerd: hij zorgde er ook voor dat een oppositie die eventueel de zaken van hem zou kunnen overnemen, geen schijn van kans kreeg. De merkwaardige verkiezingen die hem vorig jaar aan een nieuwe ambtster mijn hielpen, zijn er een fraai voor beeld van. Geen van de andere kandi daten, die zich aanvankelijk gepresen teerd hadden, bleef over; alleen Thieu zelf. Hij zocht ook geen steun bij par tijen of groepen - hij steunde op zijn leger en dit is zeer op zijn hand. Voor Thieu belangrijker dan de aanhang van de katholieken, boeddhisten of andere groepen is dat het leger macht heeft. Hij zorgde er ook voor dat zijn officie ren provinciehoofden vervingen - ove rigens een maatregel waardoor hij de korruptie uitstekend bestreed. Thieu heeft geen illusies over de Ame rikanen - daarvoor hoeft hij bijvoor beeld alleen maar naar Tsjiang Kai- sjek te kijken. Nixon wil van de oorlog af, dat weet hij, en als hij daarvoor Thieu moet laten vallen zal hij het niet laten. Het enige verweer daartegen is voor Thieu dat hij het laten vallen zo moeilijk mogelijk maakt. Door te zorgen dat er niemand vrij wel te vinden is die in aanmerking komt als alternatieve president te die nen, is zijn eigen positie al tamelijk veilig. Immers: de Amerikanen moeten iemand hebben in Saigon die regeert, maar waar halen ze hem vandaan? En Thieu zonder meer laten vallen is voor de V.S. ook heel moeilijk - tenslotte heb ben ze hem altijd opgevijzeld als de demokratisch gekozen president van het bevriende land dat ze helpen. En de V.S. kunnen dan met de kommunis- ten best onderhandelen over het beste akkoord dat ze nog in de wacht kun nen slepen en waarbij hun nederlaag het fraaist wordt bemanteld, maar uit eindelijk moet de handtekening van de man in Saigon er ook onder - daar voor streden de V.S. toch immers: om het demokratische bewind in het zui den niet onder de voet te laten lopen. Het is een illusie om tp denken dat Thieus bewind zo demokratisch is, dat is het evenmin als zijn verkiezing. Maar het is een illusie waaraan de V.S. om gezichtsverlies te voorkomen net zo goed moeten vasthouden als aan de illusie dat ze alleen maar naar Zuid-Vietnam zijn gekomen om te hel pen - in wezen kwamen ze omdat ze een uitbreiding van het kommunisme een halt wilden toeroepen uit vrees dat dit heel zuid-Azië zou overspoelen. Het was slechts toeval dat Vietnam net het moment van ingrijpen is ge worden. Thieu weigert kennelijk wat de V.S. met Noord-Vietnam overeengekomen zijn en het gaat niet door. Voorlopig althans, want er is geen denken aan dat de V.S. alleen door de koppigheid van Thieu zich laten dwingen nog veel langer in Vietnam door te gaan met een uitzichtloze en nutteloze stTijd. Maar de manier waarop of Thieu ver wijderd wordt, of door de knieën ge dwongen wordt, kan moeilijk een ver heffend toneel opleveren. Maar die zijn er in de laatste 25 jaar in deze streek ook niet veel geweest. KANTMAN. GELDIG VRIJDAG 3 NOVEMBER EN OOK. OP DE EVENTUELE KOOPAVOND SCHRIFTELIJKE EN TELEFONISCHE BESTELLINGEN WORDEN HIEROP NIET AANGENOMEN. Nylon v/anten Met heerlijk warme nylon vachtvoering j en vinyl duimverster- king. Damesmaten 7, 8, 9: 5.25 Herenmaten 10,11, i 12: 6.25 Kindermaten 2, 3,4, 5,6: 4.25 Tafelkleed Machinaal smyrna, van 100% zuivere scheerwol. Exclusief dessin voor Vroom Dreesmann. Vier warme interieurkleu- ren. Maten 140 x 170 cm en 140 cm rond. 89.- Velours corde Zeldzaam mooie, 150 cm brede corduroy. Voor meubelen, gor dijnen, kussens etc. In bruin, beige; groen en oranje. Nu per meter 17.95 Sporttas Lekker royaal model, waar alle sportspul- len ruimschoots in mee kunnen. Sterk, waterafstotend skai. Diverse kleuren, w.o. marine. 13.- Autoracebaan Grote achtbaan met ongelijkvloerse krui sing, 2 supersnelle racewagens en tal van accessoires. Exclusief batterijén, thans 25.- Telefoon-index Klapper voor 600 adressen, altijd direkt bij de hand: onder uw telefoon. In teakhout uitv. 17.95 In kunststof grijs, zwart of oranje. 13.95 Jersey herenshirt Makkelijk wasbare acryl-tricot. Sportief model met borstzak. In marine, beige, bruin, brique, zwart en groen. Maten S, M, Len XL. 16.- Vendomatic zigzag-naai machine Biedt extra ruime in- stelmogelijkheden voor rechtsteek en zïgzagsteek, linker-, midden- en rechter- naaldstand. Nu kompleet 259.- Heeft 6 programmatoetsen voorvolautom. afstemming, een rechthoekige beeldbuis en frontluidspreker voor na tuurlijke geluidsweergave. Prachtig genuanceerd zwart/ wit beeld. Moderne notehou- ten kast. En deze Vendomatic 6100 krijgt 12 maanden volle dige V D-garantie mee. Groot kijkgenot voor zeld zaam lage prijs! Nu twee dagen lang slechts Alleen verkrijgbaar in alle Vroom Dreesmann warenhuizen.

Soester Courant | 1972 | | pagina 1