Heerlijk een broodje ROSBIEF tfjeo ban epen n& sxidx korr/L <*\3anavoncl PARKET VLOEREN MASSIEF EIKEN SALONTAFELS MAASWINKEL MEUBELEN JAAP RADEMAKER Maison Termonde JOH. METS BRENGT WIJNPRIMEUR VOOR NEDERLAND „Eerste Franse wijn van dit jaar" wordt op 10 november in Soest geschonken Natuurlijk van „SNACKSHOP" J. EPSKAMP Hobe Messe van Bach in de Oude Kerk Plaatsgenoot H. van der Wardt koninklijk onderscheiden 40 jaar achter autostuur zonder één aanrijding GARAGE STAM' voor oen memve goede gebruikte RENAULT Stam Renault Keuken- kalenderdoeken 1973 goutfcoopers smitë 1876 Telef Brandweer 33 33 NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Een bank die iedere spaarder iels le bieden heeft Juwelier-horloger GOUDEN DASSPELDEN v.a. 17,59 Gemeenteraads vergadering Uitbreiding houtbewer- kingsbedriif aan de Peter v. d. Breemerweg fraaier haar door Biosthetische haarverzorging- Japonnen - Pakjes Deux Pieces - Mantels Coats Pantalons Bonneterie en Blouses Voorbereidings- hesluit Frans Bosman N.V. Nieuwe brandweerauto voor Soesterberg Soester Courant van donderdag 9 november 1972 Zoals in Nederland de haringrace groot enthouslamse wekt, als de Schevening- se vissers om het hardst met het „zil ver der zee" naar de thuishaven varen, zo is in Frankrijk de publieke belang stelling groot voor de „wijn-race", waarbij de wijnbouwer, die het eerst met de volwaardige wijn van het af gelopen jaar aankomt bij het keurings comité van het Instituut National d'Appellation d'Origineen, een bijzon dere onderscheiding krijgt, waarop grote prijs wordt gesteld. Dit evenement is in ons land uiteraard minder bekend, maar verdient dit jaar toch de aandacht, omdat onze plaats genood de heer Joh. Mets de eerste fles van de eerste wijn van het jaar kreeg aangeboden. Beaujolais voorbij gestreefd Doorgaans wordt de race gewonnen door een „chateau", dat Beaujolais kweekt, want deze wijn is vlug rijp en krijgt snel bouquet en kleur. Dit jaar echter is de opbrengst van de Beaujolais erg matig, terwijl de wijn een hoge zuurgraad heeft, die meer tijd vergt dan anders om te worden omgezet in bouquet. Daarom is de Beaujolais dit jaar de loef afgestoken door de wijn uit de buurt van de Beaujolais-streek, maar met een eigen cachet: „Vin Primeur de Vaucluse". De kweker is de heer G. Nativelle. Het snelle tempo waarin deze wijn ge rijpt is, is ten dele toe te schrijven aan een werkmethode, waarbij de twee gis tingen, die elke wijn moet doormaken, de ene voor het alcoholgehalte, de an dere voor kleur, smaak en bouquet, voor het grootste deel samenvallen. Nederland begint het wijndrinken lang zaam te leren. Volgens de statistieken drinkt de Nederlander gemiddeld zes liter wijn per jaar, al moet gezegd wor den dat de helft daarvan sherry is. Maar als de stijging van de laatste jaren toeneemt, zal in enkele jaren dit kwatum wel verdubbeld zijn. Voor de aanbieding verwijzen wij naar de advertentie elders in dit blad. BIRKSTRAAT 7 GRILL BAR TELEFOON 3337 UIT, GOEIE GEWOONTE. De uitvoering van J. S. Bach's Hohe Messe, welke op zaterdag 18 november a.s. in de Oude Kerk zal worden ge geven door de van radio en televisie bekende Nederlandse Cantorij o.l.v. Maarten Kooy, zal, wat de uitvoerings praktijk betreft, een bijzondere zijn. De Hohe Messe wordt over het alge meen veel minder uitgevoerd dan de andere „grote" werken van Bach, zoals de Mattheus Passion en de Johannes Passion, hetgeen wel het gevolg zal zijn van het feit, dat van het koor een veel grotere vocale vaardigheid wordt gevergd. Was het tot voor kort gebruikelijk deze mis met groot koor en orkest uit te voeren, in de laatste jaren beleven we een grotere bezinning op de uitvoe ringspraktijk van Bach's werken, het geen resulteert in een uitvoering met klein koor (Bach stelde als ideaal 20 zangers, de Nederlandse Cantorij doet het met 35) klein orkest (Bach's orkest bestond uit 2 tot 3 eerste violen, 2 alt violen, 1 cello, 1 contrabas, enkelvoudig bezette blazerspartijen). De solozangers werden betrokken uit het koor, dit was het z.g. favorietkoor, in tegenstelling tot de overige zangers, het ripienokoor. De Nederlandse Cantorij, waarvan so pranen en alten uit zeer jeugdige en jeugdige stemmen bestaan (12 tot 25 jaar) streeft naar een zo groot moge lijke benadering van bovengenoemde uitvoeringspraktijk. De solisten worden uit het koor gerecruteerd, zodat so- plaatskaarten te voorzien. Ze worden verkocht door alle koorle den en kunnen bovendien telefonisch worden besteld onder nummer 3181. De toegangsprijs bedraagt 6,-. Het con cert begint om half 8. I 'M ,i .S'£ Burgemeester J. Hctf uit Scherpenzeel in gesprek met het echtpaar Van der Wardt uit Soest nadat htf de heer Van der Wardt een koninklijke onderscheiding had opgespeld. R4 R6 R8 R10 R12 R16 AUTOMOBIELBEDRIJF Sinds 1913 Nieuwerhoekplein - Soestdijk Telefoon 02155-8850 of een een veilige combinatie ook vooru! R4 R6 R8 R10 R12 R16 De kalenderdoeken, dit jaar uitgege ven door de Stichting Rekreatie Cen trum „Van Harte", in samenwerking met de drie ouderverenigingen van het geestelijk-gehandicapte kind, hebben even op zich laten wachten. Er was stagnatie in de aflevering, maar nu zijn ze er weer volop. Dit jaar kosten ze ƒ3,95. U kunt ze in Soest kopen bij het se- kretariaat van de Oudervereniging „Philadelphia" p./a. mevr, J. A. Hillen- Klusman, Valeriaanstraat 7, te Soest, tel. 02155-7856. Mocht u ze niet zelf kunnen halen, belt u dan even. Mevrouw Hillen brengt u de doeken graag even thuis. praan- en altsoli grotendeels door jon gens- of meisjesstemmen worden ge zongen. Een en ander leidt tot prachtige resul taten, getuige enkele uitspraken uit de pers: „Indrukwekkende Hohe Messe; een ge beurtenis, die naar het ons voorkomt nog niet eerder door een Nederlands koor tot stand werd gebracht". (Gerrit Slagmolen in Trouw.) „Maarten Kooy verdient de grootste lof voor zijn volhardende propaganda voor een vernieuwde uitvoeringsprak tijk. Het was een verademing een der gelijke uitvoering mee te maken". (Jaap Remmelzwaal in de Amersfoortse Courant.) „Ideale uitvoering van Bach' Hohe Messe. Wat mij in deze uitvoering trof was de weergaloze zuiverheid en hel- iterheid waarmee het koor zong." gemard Smilde In het Fries Dagblad If.a.v. een uitzending voor de N.C.R.V.) Aangezien er veel belangstelling blijkt te zijn voor deze uitvoering, verdient het aanbeveling, zich tevoren van Nu heel voordelig zelf te leggen. Keuze uit vele fraaie houtsoorten. Massief stroken-parket vanaf 22.25 nu incl.BTW MOZAIEK-parket vanaf 13.70ma incl.BTW Zweeds Lamellen-parket vanaf 42.50 ma incl. BTW Met volledige leg-aanwijzingen en des kundig advies. Tevens schuurmachines met stofafzuiging te huur. Elke vloer kan ook door ons vakkundig worden gelegd! Showrooms: Naarden, GraafW.de Oudelaan 25 Telefoon 02159-43901 Nijkerk, Moorselaar 11,T el. 03494 - 2359 Veertig jaar tankautochauffeur, meer dan één miljoen kilometers gereden Nooit bij een ongeval betrokken ge weest. Deze gegevens betreffen de heer Hen- dricus van der Wardt, 62 jaar wonen de aan de Van Lenneplaan 1 te Soest. Per 1 november 1932 werd deze unie ke chauffeur „uitgeleend" voor drie maanden door Garage Stam te Soest dijk aan de onderneming die nu Shell Midden Nederland heet. Deze oorspron kelijke drie maanden zijn gisteren op 1 november 40 jaar geworden. Voor dit bedrijf dat te Scherpenzeel zetelt, heeft deze Van der Wardt op een grandiose wijze met tankauto's huisbrandolie, benzine en petroleum bij de cliënten van Shell afgeleverd. Bijna 60 miljoen liter in 30.000 afleve ringen werden door hem keurig ver zorgd. Zijn meerderen zijn hierover bij zonder te spreken, evenals hun klan ten. Shell Midden Nederland N.V. liet het niet bij woorden. Ter ere van het jubileum werd hem in Hotel Schimmel in Scherpenzeel een diner aangeboden. Aan dit diner zater plm. 70 personen, familie, collega's en direc tie aan. Tussen de gangen door heb ben diverse sprekers de jubilaris en zijn echtgenote toegesproken. Tevens werd afscheid genomen van de heer D. Lamers, een andere werknemer van de firma, die om gezondheidsredenen met vervroegd pensioen ging. Aller eerst kreeg burgemeester J. Heij van Scherpenzeel het woord, die de grote mate van verdiensten van een chauf feur als Van der Wardt nog eens aan haalde. Ook de Shell Midden Neder land werd niet vergeten, want, aldus de burgemeester, deze 40 jaar zeggen veel over de man en zijn vrouw, maar ook de sfeer waarin u heeft gewerkt. De burgemeester besloot zijn redevoe ring met de mededeling, dat het hem verheugde, dat hij namens de koningin de jubilaris de ere-medaille vérbonden aan de Orde van Oranje Nassau in Brons kon opspelden. Zichtbaar ont roerd nam de heer Van de Wardt deze in ontvangst. Na het dankwoord aan burgemeester Heij gaf Shell-directeur Langebach de heer Sturing van de EVO het woord. Deze zei ondermeer diep onder de indruk te zijn van de geweldige staat van dienst van de ju bilaris. Zelf reed hij' 15 jaar auto en was tweemaal bij een aanrijding be trokken geweest. Namens de EVO wil de ook hij zijn gelukwensen bij dit dubbele jubileum uitspreken. Deze ge lukwensen ook aan de werkgever, voor zo'n goede kracht. Hij zei, verder dat in het hedendaagse verkeer het gevaar ieder moment kan toeslaan en dit vraagt de grootste vakkundigheid van de chauffeurs. „De beroepschauffeur draagt verant woording op de weg, je moet als be roepschauffeur een voorbeeld zijn op de weg. U meneer Van de Wardt bent zo'n voorbeeld en een levend bewijs 90 en 110 cm doorsnee, 5.5 cm dik blad. 100 x 100 cm vierkant, 5.5 cm dik blad. Uit eigen fabriek. Voll. garantie Vergeet U onze bekende massieve mimi-sets niet DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST Einde Bosstraat rechts af TELEFOON 02155-3991 of 4550 van hoe het op de weg moet". Vervol gens overhandigde hij een oorkonde 40 jaar schadevrij rijden met aantekening hetgeen een unicum genoemd mag worden. Aan het woord kwam toen de heer Van Ass, van Shell, die de julfi- laris een gouden vulpenset met inscrip tie schonk. De heer Langebach zei namens de Nederlandse Mij. voor Handel en Nij verheid die hij vertegenwoordigde ook zelf iets te kunnen overhandigen, en dat bleek dan de zilveren legpenning der Maatschappij alsmede het bijbeho rende zilveren draaginsigne met oor konde te zijn. „Maar" aldus directeur Langebach, „je wilt natuurlijk ook wel eens weten wat je van het bedrijf krijgt. Dat is dan een prachtige Zaanse klok met daarin een envelop met in houd". De scheidende heer Lamers werd dan een gouden horloge met in scriptie aangeboden, en van het perso neel een casetterecorder. Nadat het diner weer was voorgezet kwam nog een aantal sprekers aan het woord die hun gelukwensen al dan niet van een ge schenk lieten vergezeld gaan. besluit als bedoeld in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor- bereidingsbesluit). 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen an een krediet voor de aanschaf van een autospuit ten behoeve van de brandweer Soesterberg. Voorstel tot verhuur van een per ceel grond, gelegen aan de Eemweg, aan de Soester IJsvereniging ..Peter's Baan". 10. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan: a. de Nieuweweg van J. J. H. Vernet; b. de Nieuweweg van P. Wiersma. 11. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen aan: de Den Blieklaan van B. Goezinne; b. de Stadhouderslaan, hoek Korte Brinkweg, van C. A. Butzelaar. 12. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot het betalen van ren te met betrekking tot een aangegane koopovereenkomst met: a. J. J. H. Vernet; b. P. Wiersma. 13. Voorstel tot het opnemen en uitle nen van gelden in 1973 en volgende jaren. 14. Voorstel tot verkoop van grond aan de Ossendamweg aan J. A. West- dijk. 15. Voorstel tot uitbreiding van de Subsidiëring van de Soester kunste naarsvereniging „Artishock, alsmede tot het verstrekken van een geldlening. 16. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor het verbete ren van de toiletten van de openbare school voor g.l.o. te Soesterberg. 17. Voorstel tot het verstrekken van uitkeringen-ineens over 1972 aan het gemeentepersoneel. 18. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de .Zoneverordening Hinderwet", zulks ten behoeve van het uitbreiden van een inrichting voor machinale hout bewerking op/in het perceel Peter van de Bremerweg 3 te Soest. 19. Voorstel tot ruiling van grond aan de Ossendamweg en aan de Eigendom weg met G. W. v. d. Grift. 20. Voorstel tot het pachten varv per celen grond voor het jaar 1973. 21. Voorstel tot verhuring van grond nabij de Koningsweg aan de Stichting Kinderboerderij „De Vrije Teugel". 22. Voorstel tot intrekking van het raadsbesluit van 17 mei 1967, afd. I. nr. 5945 inzake aankoop van grond aan de Rademakerstraat te Soester berg van B. J. A. Alfrink. 23. Voorstel tot het verlenen van een krediet voor de bouw van een nieuw kantoorgebouw voor de dienst van ge meentewerken. WINKELCENTRUM SMITSHOF HET ADRES VOOR UW SNELLE REPARATIES De gemeenteraad van Soest komt in openbare zitting bijeen op donderdag 16 november a.s., om 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne, ter be handeling van de navolgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen van de raadsvergaderingen van 21 september en 19 oktober 1972. 2. Ingekomen stukken. Brief d.d. 12 oktober 1972 van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amersfoort en Omstreken waarbij het rapport „Woningbehoefte van het bedrijfsleven in Eemland 1972-1976" wordt toegezonden met het voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. b. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële adzieven van de Vereniging van Neder landse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. c. Aanbieding van de gemeentereke ning 1971. d. Besluit van Gedeputeerde Staten d.d. 20 oktober 1972 tot vaststelling van de gemeenterekening en de bedrijfsre- keningen voor 1969 met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. 3. Voorstel tot het verstrekken van een geldlening aan de Stichting kin derboerderij „De Vrije Teugel" en het garanderen van de betaling van rente en aflossing van een door die Stichting bij de Nederlandse Credietbank N.V. te sluiten geldlening. 4. Voorstel tot vaststelling van de ver goeding op grond van artikel 75, der de lid van de Kleuteronderwijswet over het jaar 1970. 5. Voorstel tot vaststelling van de ver goeding over het jaar 1971 op grond van: a. artikel 101 bis der Lager-Onder- wijswet 1920 (vakonderwijs); b. artikel 191 van het Besluit Buiten gewoon Onderwijs 1967; c. artikel 103, 2e lid der Lager-On- derwijswet 1920; d. artikel 75, 3e lid der Kleuteronder wijswet. 6. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-Onderwijswet 1920 aan het bestuur van de Stichting van der Huchtscholen te Soest voor het aan schaffen van een nieuwe aardrijkskun- demethode ten behoeve van de Van der Huchtschool voor g.l.o. 7. Voorstel tot het vaststellen van een Burgemeester en wethouders stellen de raad voor een ontheffing van „Zonne verordening Hinderwet", te verlenen voor het machinale houtbewerkingsbe- drijf van de heer A. W. Logtestein, Pe ter van de Breemerweg 3. Het bedrijf werd in 1941 opgericht en de totale beweegkracht bedroeg toen 5 p.k. Deze zal nu gebracht worden op 11 p.k. Hoewel in strijd met het be staande bestemmingsplan, landelijk ge bied met een agrarische bestemming,, meent het college dat. gelet op het feit dat het bedrijf reeds jaren bestaat tegen het verlenen van de ontheffing en de „vrij geringe uitbreiding", er geen bezwaar bestaat. Wel is men van oordeel dat een verdere uitbreiding niet meer zal mogen worden toegestaan. soesterbergsestraat44 telefoon 2045 komt u vanavond ook, bij 't politiek debat? de sporthal loopt dan vol, u bent het toch niet zat? want elk probleem komt daar, volledig uit de verf, met prominenten van het politieke erf. 't is heel gevarieerd, van mierlo zal er zijn, en nelissen, de braauw, de koster, en van thijn, we zien ten voeten uit, hier ied're topfiguur, de strijd wordt nu beslecht, en krijgt geen langer duur. vanavond kunt u zien, in vrede, zij aan zij, de jongens uit den haag, kom, zet u zich daarbij, en wees maar niet beducht, voor 't woedende gevecht, in soest wordt deze keer, de strijdbijl neergelegd. al is de eerste hulp, en 't rode kruis present, en loopt er buiten ook, en binnen oom agent, de burgemeester zelf, leidt rustig het gesprek, en niemand blijft er thuis, en tekent voor verstek. we hebben nooit eens wat, maar nu niet meer getreurd vanavond kunt u zien, dat hier heus iets gebeurd, of blijft u toch maar thuis? u twijfelt, u bent bang? ach kom, in beukendal, is toch een nooduitgang. u komt vanavond ook, bij 't politiek debat, en kijkt naar onze hans, met Willem op de mat, u vraagt naar barend dan, en hebt ook joop gemist, maar ach, de rest brengt wel de stand op onbeslist. er zijn ministers bij, is dat niet imposant? rechtskundigen en profs, de eersten van het land, en 't ls geen volleybal, of boksen in de zaal, geen ring, geen touw, geen mand, alleen maar mannentaal. ze komen heel misschien, en dit is dan een plus, gezamenlijk naar soest, in een regeringsbus, waar vriend en vijand zit, genoeg'lijk en tevree, 't hoeft immers niet apart, in ieders eigen slee. kom naar de meeting, kom, de zaal is toebereid, voor de studenten van de universiteit, en voor 't kazernevolk, de jeugd die hoort er bij, kom, schenk wat leven toch in deze brouwerij. het mooiste ls toch wel, dat u uw vragen stelt, en dat u lucht geeft aan wat er zo bij u knelt, u bent dan progressief, lijnrecht tegen de draad, bedenk dat het gesprek, juist dan ook daarom gaat. en daarom komt u wel, bij 't politiek debat, de sporthal heeft dan ook, nog nooit zo'n loop gehad, wel duizend kunnen in de sporthal beukendal, misschien is er aan 't eind, wel vuurwerk, en nog bal. en of nu alles wel, zo gaat als koek en ei, betwijfel ik toch weer, want 't is niet één partij, maar 't zijn er zeker acht, uiteenlopend gekleurd, en daarom hoop ik maar, dat niemand wordt verscheurd. dat later bij 't journaal, de nieuwslezer niet meldt: de toestand is kritiek, op 't soester oorlogsveld, maar dat zijn kommentaar, de lieve lust niet stoort, en dat de beukenhal, laat zien hoe of het hoort 't spektakel eindigt dan, niet in een nare rel, maar één ding blijft er nog: wie kies ik niet, wie wel? VERMIST De familie Van Hoorn, Beatrixlaan 1, Soest, mist haar gladharige, zwart/grij ze Groenendaler teef, die, toen zij weg liep, een gele halsband droeg. Bij de familie Van Veen, Veenbesstraat 168, telefoon 2451, liep weg en IV* jaar oud bruin/zwart poesje. Het dier heeft een witte onderkin en is gesteriliseerd. De familie Voskuilen, 2e Heeserlaantje 10. zoekt naar haar zwart/wit bastaard poedeltje, dat luistert naar de naam Blackie en een groen halsbandje droeg. Tenslotte zou de familie De Bruine, Ereprijsstraat 145, telefoon 145, graag haar zwart/witte, drie maanden oude poesje terug willen hebben, dat met on bekende bestemming vertrok. GEVONDEN Op het Kerkpad werd een zwart/wit katertje gevonden en op het adres Wieksloterweg O.Z. 97, telefoon 7567. is komen aanlopen een klein hondje met gele pootjes, een zwart dek en een pluimstaart. Vinders van de vermiste dieren worden verzocht óók een bericht te geven aan het dierentehuis. Klein Engendaalweg 36, telefoon 3583. Dat wordt vanzelf sprekend ook verwacht van de eige naars. BURG. GROTHESTRAAT 36 TELEFOON 3332 Ingevolge artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vervalt een voor bereidingsbesluit, indien niet binnen één jaar na de dagtekening daarvan het ontwerp van een bestemmingsplan ter inzage is gelegd. Een voorbereidingsbesluit wordt geno men om te voorkomen dat enerzijds ongewenste bebouwing de realisatie van de in voorbereiding zijnde bestem ming zou kunnen schaden en anderzijds om in voorkomende gevallen te kun nen anticiperen op het in voorbereiding zijnde plan. Daaronder valt ook af graving, werk dat de waterhuishouding beïnvloed, het rooien van houtgewas e.d. Het geldt hier de navolgende gebie den, waarvoor óp 18 november 1971 een voorbereidingsbesluit werd geno men: a. gronden ten westen van de Ir. Menkolaan; b. gronden in het Soester- veen; c. gronden gelegen in de strook ten zuidwesten van de Nieuweweg en de Beukenlaan, voorzover gelegen tus sen de Dal weg en de Klein Engen daalweg; d. gronden gelegen nabij de Ferd. Huycklaan en de Van Lennep laan, omvattende het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan „Kortend"; e. gronden nabij de Amersfoortsestraat te Soesterberg; f. gronden gelegen aan de Kerkstraat, waarvoor de aangegeven „winkelbestemming" dient te worden gewijzigd; g. een terrein gelegen aan de Pijnenburgerlaan. In deze gebieden mogen geen werken, bouwwerken zijnde of werkzaamheden uitgevoerd worden zonder schriftelijke vergunning van b. en w. Voor elk geval is bovendien een ver klaring van geen bezwaar van G.S. noodzakelijk. In de a.s. raadsvergade ring zal voor bovenstaande gebieden een nieuw voorbereidingsbesluit genomen dienen te worden. electrötechnisch bureau Wasautomaten, droger*, afwasautomaten, koelkasten enz.: O.a.: Mfele, Siemens, Zanussi, Bosch en Candy Verkoop: Soesterbergsestraal 20a Telefoon 7253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Telefoon 3367-8978 De 15 jaar oude nevelspuit van de brandweer van Soesterberg zal in de tweede helft van het volgend jaar ver vangen worden door een nieuwe mid- dendruk-lage druk autospuit. Deze wagen, die voorzien is van voor- en achterwiel aandrijving, krijgt een watertank met een inhoud van 3000 liter. Een en ander is noodzakelijk ter bestrijding o.m. van bos- en heidebran den. De totale kosten volgens de of fertes bedragen 127.627,-. Rekening houdend met prijsstijgingen en verhoging van het BTW-tarief zal een krediet nodig zijn van 135.000,-. De levering in de tweede helft van 1973 houdt verband met het gereed komen van de nieuwe brandweerka zerne in Soesterberg. Wegens gebrek aan stallingsruimte moet de vervan ging tot dan uitgesteld worden.

Soester Courant | 1972 | | pagina 5