HAKKERT BANDEN HAKKERT van de Protest tegen alternatief stadscentrum „De Kleine Witte" Goeman Borgesiuslaan 19a Baarn - Tel. 02154-6687 Tel. na 19.00 uur: 7733 Trekkingslijst verloting De Soester Vogelvrienden" Zaterdag, intocht van Sint Nicolaas Ook city-plan moet herzien worden Vergunning voor de logeerinrichting aan de Kampweg te Soesterberg ingetrokken Eerste paal in project Honsbergen Zaterdagmorgen opening trimbaan Soest-Zuid BAARN Zojuist verschenen met talrijke reprodukties. ƒ12,50 Zilveren trompet voor Jeugdorkest van P.V.O. De Sint maakt zijn keus uit JAC. DE BRUIN V.V.V.-nieuws W. C. Priem ten grave gedragen Vergaderingen psychologisch en geneeskundig school toezicht Kamerconcert in het Artishockgebouw Burgerlijke stand Soester dichter Jan Visser leest voor uit eigen werk Onderdelen bromfiets in beslag genomen Frans Bosman N.V. Chez nous Vous êtes Chez vous Maatschappelijk Werk MEDISCHE DIENST BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Nieuw in Nederland Espresso automatische koffiezetmachine. VIRG0 Electro Ned. PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten Soester Courant van donderdag 23 november 1972 GEOPEND Maandag 13-19 uur Dinsdag t.m. donderdag 9-19 uur Vrijdag 9-21 uur Zaterdag 9-13 uur TS- ionale sn eri in de rdigd. ift iiding ling 29 te Tuinsetje 2662. Stoffer en blik 2326. 6 portglazen 170. Schoenlepel 499. Plastic emmer 382. Doorkijkparaplu 2023. Stofdoekmandje 2878. Bonbon- schaaltje 1592. Kalender 1456. Stof doeken 2638. Handschoenen 372. Fles shampoo 2589. Wandkleed 1748. Cock tailset 1691. Aardappelmandje 2423. Elec. naaimachine 1303. Theelichtje 2354. Baby-setje 877. Gieter 445. Lec tuurbak 2156. Emmer 2524. Doosje zak doekjes 596. 2. olielampjes 327. Fles shampoo 2057. Thermometer 2804. 2 tuinstoelen tafel 1891. Doosje zak doeken 1672. Peper en zoutstel 1268. schilderijtje 1945. Pijl en boog 798. Wandkleed 1755. Vogelkooi met vogel 1507. 6 soepkommen 265. Doosje zak doekjes 1061. Emmer 812. Bloemenvaas 1351. Letterspel 530. Bonbonschaaltje 2379. Fles sherry 2458. Keukengarni tuur 1141. Sierflesje 1147. Stuk zeep 974. Fantasie panty 115. 6 soepkommen 76. Flesje odeur 1872. 6 kop en scho tels 479. Sla-mandje 1025. Draadfiguur 2175. Puzzel 195. Lange lijs 2034. Deze prijzen kunnen, op vertoon van het winnende lotnummer, worden af gehaald bij de fam. S. Simonsz, Klaar- waterweg 45, Soest. A.s. zaterdag, 25 november, des middags om half twee, arriveert Sint Nicolaas weer per trein in Soest. Op het station Soest-Zuid wordt hij verwelkomt door vertegenwoordigers van dc plaatselijke VVV. In een door twee paarden getrokken rijtuig zal hij vervolgens een toch ma ken door Soest en zal hij op het bor des van het gemeentehuis ontvangen worden door de burgemeester. De Sint wordt begeleid door een grote stoet, waarin ondermeer meelopen de Soester Harmonie P.V.O. en de drum- band van Olvmpla. Alle deelnemers worden verzocht zich om half één op te stellen bij het station Soest-Zuid. De tocht gaat langs de volgende route: Ossendamweg, Soesterbergsestraat, de Rijksweg, tot bij het gemeentehuis en vandaar via de Van Weedestraat, Nas- sauplantsoen, Nassaulaan, Waldeck Pyrmontlaan, Beetzlaan, Beukenlaan, Dalweg en Weegbreestraat naar het winkelcentrum de Smitshof, waar de stoet ontbonden wordt. De intocht wordt georganiseerd door de WV, de winkeliersvereniging Soest, de Wiso, de winkeliersvereniging Smitsshof, de Vangrail, de Soester Za- kenkring en de gemeente. De organisatoren verzoeken de bewo ners langs de route, de vlaggen uit te steken. De deelnemers aan de stoet, groepen en individuelen, worden beoordeeld door een jury, gevormd door Paula van Alphen (van de Schellebellen), Ca- rol Voges tekenaar van o.m. Pinkel man), J. van Oort (John Dulieu, de geestelijke vader van Paulus de Bos kabouter) en Werner Paans. Deze beoordeling vindt plaats bij het station Soest-Zuid en het ligt in het voornemen dat Sinterklaas de namen van de winnaars van de hoofdprijzen bekend zal maken vanaf het bordes van het gemeentehuis. Het bestuur van de Winkeliersvereniging Soest is het niet eens met het alter natieve plan van de commissie Engp^rk, waarbij o.m. het stadscentrum,, de City, geprojecteerd is in het zgn. stadspark, op het terrein gelegen tussen de Molenstraat en de Verlengde Talmalaan. Daar dit nieuwe plan naar de mening van de Winkeliersvereniging niet ge stoeld is op zakelijke aspecten, heeft het zich gewend tot het college van b. en w. Zij stellen zich daarbij als neutrale vereniging op, zonder rekening te hou den met eventuele politieke gronden of consequenties. Hoewel wij ons in dit stadium niet willen uitspreken ovep de bestaande plannèn op langere termijn, menen wij u te moeten verzoeken om, als direct belanghebbende partij, ons volledig van de gang van zake, mogelijk via de Commissie van Middenstands- en Con sumentenbelangen, op de hoogte te blijven houden. Wij willen echter tot slot wel opmer ken, dat genoemde alternatieve plan nen, ook gezien in het kader van het plan „Zuider-Eng", zoals dit in de pu blicaties naar voren is gekomen, o.i. niet gerealiseerd mogen worden, ook al hebben wij waardering voor de werkzaamheden van de samenstellers. De brief luidt alsvolgt: Geacht College. Met verontrusting hebben wij kennis genomen van de alternatieve plannen betreffende het zgn. „City-Centrum". Hoewel naar onze mening het gehele plan „Zuider-Eng" herziening behoeft, o.m. door vry sterke uitbreiding in het bestaande winkelbestand, be scheiden nieuwbouw, het achterblij ven van de bevolkingsaanwas en de daling van de gemiddelde gezinsgrote, zjjn wij echter van mening dat het geen thans door bepaalde groepe ringen) wordt voorgesteld en niet te accepteren concurrentie zal gaan be tekenen voor de centra's Smitshof en, wellicht in mindere mate, Honsber- gen". Bij besluit van 6 november j.I. hebben burgemeester en wethouders de op 28 junari 1967 aan de heer H. Vlasblom verleende vergunning tot het exploiteren van een logeerinrichting in het perceel Kampweg 60 te Soesterberg, ingetrok ken. Het college heeft daarbij overwogen, dat uit rapporten van het Direktoraat Generaal voor de Arbeidsvoorziening, sectie huisvesting buitenlandse werk nemers, en van de gemeentelijke so ciale dienst is gebleken, dat de Inrich ting in een verwaarloosde toestand verkeert. Er zijn onvoldoende woon vertrekken, onvoldoende wasgelegen heid, onvoldoende stoffering en meubi lering, onvoldoende inrichting van de keuken, onvoldoende kastruimte, on voldoende licht en ontluchting en on voldoende sanitair. Volgens de indertijd verleende ver gunning zouden er maximaal 26 per sonen nachtverblijf mogen houden, terwijl er nu ongeveer 40 personen ver blijven. Het logement wordt dan ook niet als een menswaardig onderkomen beschouwd: men spreekt van „stallen". Alle belanghebbenden o.m. politie, brandweer, gemeentewerken en ook de werkgevers van de in de inrichting verblijvende personen, zijn van dit be- duit op de hoogte gesteld. De heer Vlasblom heeft tegen het be sluit beroep aangetekend bij de com missie voor de beroepschriften. Deze commissie zal de zaak op 1 december a.s. behandelen. Morgen, vrijdag 24 november, om 15.30 uur, zal de wethouder van openbare werken, mevrouw M. C. P. Walter- van der Togt, de „eerste paal" slaan voor het project Honsbergen. Dit diens tencentrum wordt gebouwd in de wijk Klaarwater aan de Wiardi Beekman- straat. Het project Honsbergen omvat 299 bejaardenwoningen, waaronder 12 voor gehandicapten, een dienstencen trum, een peuterspeelzaal en ruimten voor de detailhandel. Het dienstencentrum is voornamelijk ten behoeve van de bewoners van de bejaardenwoningen, maar er zullen ook andere activiteiten in kunnen plaats vinden. De peuterspeelzaal krijgt een vloerop pervlakte van maximaal 75 m2. Er zullen zeven winkels gevestigd worden, waaronder een supermarkt, een dameskappér, een wasserette, een warme bakker, kantoren van twee banken en mogelijk een koffie-shop. Het flatgebouw krijgt zes, acht en tien woonlagen. Zaterdagmorgen, om 10 uur. zal de nieuwe trimbaan in Soest-Zuid officieel in gebruik genomen worden. Deze baan is gelegen in l)et terrein tussen dc Spar renlaan, het Openluchttheater en de duinen en heeft een lengte van ongeveer 825 meter. Het trimparkoers, aangelegd volgens De trimbaan is van verschillende zij de normen van de Nederlandse Sport den te bereiken; men hoeft uiteraard Federatie, krijgt zestien stations, allen niet steeds bij het parkeerterrein aan voorzien van borden waarop de uit te de Sparrenlaan te beginnen, maar kan poeren oefeningen staan aangegeven, dat ook doen vanaf bijvoorbeeld het stations worden geleverd door de Openluchttheater, firma IJreka uit Zwolle en deze week Voor de officiële ingebruikneming is in samenwerking met de gemeentelijke iedere sportminnende Soester uitgeno- plantsoenendienst, aangelegd. digd. G.HOOYER Sr. L» Uit dc geschieden is van L VOORRADIG BIJ: BOEKHANDEL J Soesterbergsestraat 53 - tel. 2419 Soest Het jeugdorkest van de Soester Harmonie P.V.O. is in het bezit gekomen van de „Zilveren Trompet", de prijs die op het concours te Leiden beschikbaar ge steld was voor het jeugdorkest dat de meeste punten behaalde. Met 294'/i punt legden zjj er beslag op. SIMPLEX GAZELLE - FONGERS of UNION Tevens grote en leuke sortering ACCESSOIRES Rijwiel- en Bromfietsspecialist GALLENKAMPPELSWEG 1 Telefoon 02155-2857 t.o. busstation Soest-Zuid Deze week hebben wij afscheid moe ten nemen van de heer W. C. Priem, die vele jaren bij het team behoorde, dat als bestuur van de WV te Soest de zaak enthousiast aan het rollen houdt. De heer Priem was een, door ieder geliefd medewerker en hij heeft het wel en wee van Soest en de WV langs alle kanten kunnen meemaken. Wij, als informatrices, zien hem in onze herinnering staan "bij de ingang van het Openluchttheater, wanneer er een kindervoorstelling werd gegeven, of middenin het zand van de Soester duinen, waar hij met groot plezier de schatgraverij gadesloeg en grif de hel pende hand uitstak bij kaartverkoop of prijsuitdeling. Het VW nieuws mag deze week dan ook niet worden geschreven zonder een dankwoord aan de heer Priem, die wij altijd in gedachten zullen hou den als door en door behorend bij onze Soester WV, Het heengaan van de een, is de komst van een ander, maar dan iemand, die het tot de hoogste graad van bo venmenselijk kunnen heeft gestuurd, namelijk de onsterfelijke Sint Nicolaas. Het zal er dan deze week van komen, dat wij hem op zaterdag, half twee aan het station Soest-Zuid kunnen ontvangen. Daar er over het vormen van de stoet een en ander nog niet geheel duide lijk was, willen wij er nog even iets over zeggen. Er kunnen groepen gevormd worden, die met versierde voertuigen of als ensemble willen meedoen en deze ini tiatieven moeten worden medegedeeld bij de Vangrail, dus aldaar opgave doen van aard en hoedanigheid van het nummer, dat vertoond zal worden. Kinderen, die persoonlijk iets uitbeel den en dus zelfstandig meelopen, moe ten zich opgeven bij ons VW-kantoor, waar zij een nummer in ontvangst moeten nemen. Het is een speciale wens, dat deze zelfstandige vertonin gen iets te maken hebben met beken de figuren van de T.V. Het is geen bezwaar wanneer er meer dere Saartjes, Malle Pietjes of zelfs Callimero's meedoen. Ieder doet dit toch weer op eigen manier en tot vreugde van de oude Sint, die het al lemaal heerlijk vindt wanneer er voor hem zo'n fijn feest wordt gehouden. En dan gaan we natuurlijk allemaal op vrijdag, 24 november naar gebouw de Rank. waar de bekende vereniging Het Soester Applaus, die al sinds enige jaren voor goed toneelspel in Soest zorgt, een heerlijk lach-stuk voor U zal opvoeren, getiteld: De Privéver- pleegster. Voorverkocp-toegangsbewijzen is in handen van WV Soest, of telefonisch te bestellen bij de nrs: 6920-7954-5924. Na afloop een dansje op muziek van The Rythm Rascals. Maandagmiddag werd op de begraaf plaats aan de Veldweg het stoffelijk overschot van de heer W. C. Priem teraardebesteld. De heer Priem over leed vorige week op 75-jarige leeftijd. Hij was vele jaren bestuurslid van de plaatselijk V.V.V. en genoot bekend heid door zijn aandeel in het oorlogs verzet. De overledene was een van de eerste gebreveteerde vliegers van de basis Soesterberg. De commissie voor het psychologisch schooltoezicht en het geneeskundig schooltoezicht in de gemeenten Baarn, Bunschoten, Eemnes, Hoogland en Soest, komt vrijdag 24 november a.s., des morgens om 10.00 uur, in het ge meentehuis van Baarn in openbare ver gadering bijeen. Het jeugdorkest uit Beverwijk moest met anderhalve punt minder genoegen nemen met de tweede plaats. Als sail lante bijzonderheid zij vermeld, dat het orkest uit Beverwijk gedirigeerd werd door de componist van het verplichte muziekstuk, waarmee deze ereprijs be haald werd. De uitreiking van de trofee zal op een nader te bepalen datum in Soest plaats vinden, waarvoor plaatselijke autori teiten uitgenodigd zullen worden. Zondagmiddag 26 november a.s. wordt in de tentoonstellingszaal van het Ar- tishockgebouw aan de Steenhoffstraat een kamerconcert gegeven door het Amerikaanse duo Howard Gottlieb, viool en Michael Isador, vleugel. Uitgevoerd zullen worden de Sonate in a kl.t., KV 304 van Mozart; de Sonate in G gr.t., op 30/3 van Beethoven en het vioolconcert van Tschaikowsky. Michael Isador werd in 1939 in de Ver. Staten geboren en maakte zijn debuut toen hij elf jaar was bij het Philadel- phia Orchestra. In 1960 kreeg hij in Parijs de „Premier Prix, premier nom- mé". Sinds 1969 is hij leraar piano aan de Universiteit van Cape Town. Howard Gottlieb is geboren in Chicago. In 1966 werd hij concertmeester van het Evanston Symphony Orchestra en hij is oprichter en eerste violist van het beroemde Center String Quartet. Het concert begint om drie uur. Ouders kunnen hun kinderen onder brengen bij het poppentheater met Pe ter Junior „De circuserfenis", dat op gelijke tijd aanvangt. GEBOREN: Bernardus Johannes, zoon van B. Mets en H. W. Bloemendaal. Pauline, dochter van H. de Koek en W. Arends. Miranda Maria, dochter van H. E. Uiterwijk en M. J. de Ko ning. Wilhelmina Gerda, dochter van J. Westerveld en W. G. van de Weerd. Cornelis Bernardus, zoon van C. B. van Ginkel en M. A. J. van den Brink. Renate Leontine, dochter van J. C. van Halen en M. T. Thouten- hoofd. Gerarda Hendrika, dochter van R. G. Voskuilen en C. G. M. van der Horst. Judith, dochter van H. Routers en A. J. W. Schuiling. Wil- lemijn Wijmpje Veronica, dochter van E. P. Roelofsen en W. V. Hakvoort. Jeroen Gerard, zoon van G. C, van Niftrik en M. J. A. Liebregts. An- na-Maria Antoinette, dochter van J. B. M. Eggink en Al M. Hofland. Einar Harald, zoon van C. H. van Brummelen en C. Jacobs. Dennis Theodoor, zoon van G. Kamphorst en E. van den Brink. Johannes Chris- tian, zoon van H. Pol en H. L. M. Jan sen. Marinus Adrianus, zoon van C. W. van den Breemer en M. J. S. van der Veen. ONDERTROUWD: Reijer Hans Kruis wijk en Fennechien Dekker. Jaco- bus Volkert ten Haaf en Anna Marie Theresia Wolfsen. Cornelis Robert Dirkes en Maria Anna Magdalena Augustijn. Henricus Johannes Al- bertus Wilhelmus van Hal en M. E. Ma ria van Dijk. Willem van de Geest en Madeleine Nelly Adriana de Klerk. Arend den Braber en Richarda Adriana Wilhelmina ten Haaf. Cor nelis Schaap en Hendrika van der Wal. Wilhelmus Johannes Westerbeek en Geertruida Adriana Tammer. Paul Hendrik van Tol en Eleonora Vogelaar. Hendrik Aalders en Maria Dziedzic. Otto Petrus Maria 't Lam en Mag dalena Josephina Maria van Schalk wijk. Wytze Frederik Andries Leys- sen en Hendrika Johanna Willemsen. GETROUWD: Jacob Gerrit Johan Ka reisen en Nelly Alie Janneke Veltman. Petrus Cornelis Biemans en Fran- cisca Buitenhuis. Cornelis Roskam en Johanna Margretha Slot. OVERLEDEN: Hans Bernard Schim mel, gehuwd met H. Buehre. Bar- bera Adriana Beke, weduwe van G. J. van de Laar. Sophie Schling- rnarm, weduwe van J. Wichert. Hen drik van der Pol, gehuwd met R. A. Hekkers. Johannes Bernardus Cra- mer van den Bogaart, weduwnaar van J. P. Knuijsting. Wilhelmina Scha- gen, weduwe van J. Nooder. De Soester dichter Jan Visser zal zon dagmiddag 26 november a.s. in het programma „Dichters in de Vaart" voorlezen uit zijn Verzamelde Gedich ten. Verder werken hier aan mee Ca- tharina de Haas, C. J. Kelk en Jules de Corte. Dit programma, dat door de NOS wordt opgenomen, wordt gepresenteerd door Ria Dalmeyer en is samengesteld door Ton Luiting en Bert van der Zouw. De bijeenkomst begint om 14.30 uur in „De Vaart", Vaartweg 163 in Hilversum. De politie nam onderdelen van de op gevoerde bromfiets in beslag, die be reden werd door de 16-jarige H. v. d. B. ELECTROTECHNISCH BUREAU Wasautomaten, drogers, afwasautomaten, koelkasten enz. O.a.: Miele, Siemens, Zanussi, Bosch en Candy Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 Serviceplaa.is: Birkstraat 48 Telefoon 3367-8978 BIJ BAR - CAFÉ - RESTAURANT MIDDELWIJKSTRAAT 2 TELEFOON 3331 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis", Burg. Grothe- straat 51 Soest. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur tel. 6891. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur tel. 4040 en 8168. Spreekuur Soesterberg dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34, teL 8140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9. Baarn, tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaardenwerk Soest: Warme maaltjjdenvoorziening, infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott; Pr. Hendri'Jaan 11, tel. 3261. Soest Mid den: Mevr M. A Jansen-Moesen- broeck, Kerkpad n.z. 57, tel. 5588. Soest-zuid: Mevr. S. Steendijk-Geer- iings. Bartolottilaan 16, tel. 6389 Soesterveen: hr. A van Scherpenzeel Veenbesstraat 430, tel. 4782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger. kes Prof. Lorentzlaan 23, teL 03463- 1991. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door J. C. Rip, Soes terbergsestraat 16, tel. 2423 en J. Kui pers, Middelwijkstraat 34, tel. 2815. SOESTERBERG Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6, tel. 1517. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur H. Abbring, Larixlaan 16. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, tel. 2487. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUIS VERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. T. Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 5425 en zr. J. v. d. Grootevheen, Talmalaan la, tel. 6355. Weekavonddlenst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. zr. A. Beima, De Genestetlaan 3b, tel. 2427 en zr. R. Van Loon. Marixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middelwijkstraat 36 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 2001-2902 en 4610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur, Molenstraat 11, Mid delwijkstraat 36 en Braamweg 51. Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar via de navolgende tel nummers: 5127 - 2947 - 3202 en 4782; voor informaties betreffende: pedicu- redienst, koffie-ochtenden, zangkoor gynmastiekoursussen. sociëteiten, Cul tureel seniorenpaspoort t.b.v. bejaar den: Bureau projektleiding, Driftje 4a tel. 2723 (bij voorkeur bellen tussen 9-10 uur). ZONNEGLOREN, telefoon 3751-5351 dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 2e klasse B* dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19 00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag- en vrijdagavond 18 30-19.00 n.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op de kinderafdeling niet toege laten - baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141-3441 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur ST. ELISABFTH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks i'l.00-11.30, 14:00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19 00-19.30 klasse afd.: dagelijks 13.45-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 U kunt nu ook thuis alle aroma uit de koffie halen. Nu slechts 159.75 Heeft U interesse, vraag geheel vrijblijvend een folder aan. BILTSTRAAT 81 - UTRECHT TELEFOON 030-333421 Ook handig op een klein kantoor, bedryf, bistro e.d. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat 10 uur ds. M. J. J. v. Wijck, Lunteren. 19 uur ds. D. H. Bosma. Emmakerk, Regentesselaan 10 uur ds. D. H. Bosma. „De Open Hof", Dalweg, hoek Veenbes straat. 10.30 uur ds. Jac. Smit. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit. 17 uur cand. Koorevaar, Utrecht. Zonnegloren 10 uur ds. J. E. Drost. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Kollekte in de Oude Kerk, Emmakerk en de Open Hof voor de raad van het jeugdwerk. Jeugdkerken 10 uur Ellheto, Driftje. Zondagscholen. 10 uur De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 10 en 17 uur ds. M. Wilschut. „De Open Hof", alweg hoek Veenbes straat. 9 en 17 uur ds. K. A. Firet, De Bilt. Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 10 en 17 uur ds. G. Rang. GEREFORMEERDE KERKEN (vrijgemaakt) Kerkgeb. N.P.B., Rem- brandtlaan 20 8.30 uur ds. P. Dedden, Hilversum. 14.45 uur ds. R. Koolstra, Veenendaal. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 10 en 15 uur Prof. Versteeg, Apeldoorn. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dahvcg hoek Beukenlaan 9.30 uur. Leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren. Woensdag 29 november 15 en 19.30 uur dankdag ds. J. van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIEN- STIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W. Leerink. H.A. Wijkgebouw Schoutenkampweg/hoek Buntweg 10.15 uur kinderdienst. BRAAMIIAGE 19 uur ds. W. Leerink. H.A. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52 15.45 uur. Doopdienst, voorganger G. J. Mensink en H. H. ter Welle. Heeskapel, Insingerstraat 53 Woensdag 29 november 19.45 uur bij bellezing. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. J. Broek, Amersfoort. Hervormde kerk 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur jeugdkapel 19 uur zondagavond gebed. Johannes Stichting 10.30 uur ds. H. Roelofsen, Zeist. BAARN Doopsgezinde Gemeente. Eemnesserweg 10.30 uur ds. R. Hofman, Bussum. Gerefc. Kerk „Vrije Kerken" Nassau laan 12 Baarn. 10.30 en 16.30 ds. H. Kiezebrink. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4. Baarn. Llke zondagmorgen 10 uur Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat Baarn. 10.30 uur drs. G. Fafié. Parochie Soest, Kerkplein Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag. H. Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk. Burg. Grothcstraat Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag te 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid. St. Willibrordus- straat Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Dinsdag en donderdag 9 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur. De Open Hof, Dalweg/hock Veenbes- straat Zaterdag 19 uur avondmis. St. Caroluskerk, Soesterberg Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag. 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang).

Soester Courant | 1972 | | pagina 9