AUTORIJSCHOOL M. LOS J. SCHANS ZIEKENAUTO 12727 Veronica's L.P. Werkgroep milieu constateert Geluidhinder probleem nr 1 Aanschaf leer- en hulpmiddelen voor de Da Costaschool UW SUCCES IS ONZE RECLAME 415 gulden extra voor krotopruiming E. G. KERKHOF AUTOMATERIALEN GEREEDSCHAPPEN Kerkstraat 60 - Soest Telefoon 02155-8404 ACCESSOIRES Frans Bosman N.V. Tel. Brandweer 13 3 33 Tel. Politiebureau 1444 4 In november bij Arbeidsbureau Amersfoort) Raadsvergadering slechts geringe stijging aantal werklozen SOESTERBERG „Kom over de Brug" is van start gegaan Gospeldienst Zeepost VEILIG FEESTVIEREN Adventssamenkomst Algemene Bejaardensoos Gezellige feestavond Wijkraad vergadert Dames „Soesterberg" op eerste plaats Ned. Chr. Vrouwenbond Afdeling Soesterveen Officiële bekendmaking Hinderwet fraaier haar door Biosthetische haarverzorglng' SiIOYhOrP/1 Geen verkoop van gemeentewoningen TELEFOONNUMMER Nieuw uurtarief voor stenografisch verslag raadsvergaderingen „De Gouden Snaar" VERONICA'S L.P. TOP 20 VERONICA'S TIPPARADE Soes ter Courant van donderdag 14 december 197t Op grond van de lol nu loe ontvangen reacties is de werkgroep milieu tot de ^hiidh ndTr !nen KI1' Zeker be|>aalde delen van de gemeente, de (verkeers) geluidhinder als probleem nummer één naar voren komt. Er komt op dit ter rein een nadere studie. De jonge werkgroep zoekt, om ook op andere gebieden goed beslagen ten ijs te komen, contact met biochemici en artsen die haar, als dat nodig is, van advies kunnen dienen. Inlichtingen daarover bij de nieuwe secretaresse, mevrouw Truus Ensdorff, Schrikslaan 27. tel. 16788. Donateurs van de werkgroep kunnen binnenkort profiteren van een flinke korting bij de aankoop van drie boeken op milieugebied, die als de beste uit de bus zijn gekomen. Dat zijn: „Gids voor een milieubewust leven", „De spuit bus en het rozenblad" en het kinder boek „Dag vogels, dag bloemen, dag mensen". De Soester boekhandel heeft al medewerking toegezegd. Een onder zoek welke boeken op milieugebid in de bibliotheken van Soest en Baarn voorhanden zijn is afgesloten. Een overzicht verschijnt binnenkort. De werkgroep staat sympathiek tegen over de actie „Spullenhulp" aan de Veldweg, een vorm van recycling van nog goede kleding, meubels en derge lijke. Het onderzoek naar de recycling van glas, papier en blik kan waar schijnlijk op korte termijn worden afgesloten. De voorbereidingen voor acties op de scholen en voor de zogenoemde Groe ne blad-aktie om winkeliers milieube wust te maken zijn in volle gang. Voor een bedrag van 20.000,wil het nistratiekastje en een bureaulamp en |H| muziekinstrumenten. Naar de mening van het college zullen de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet worden overschreden door inwilliging van de ze aanvraag. bestuur van de Da Costaschool leer middelen voor de speelleerklas, een nieuwe lees-, taal en aardrijkskunde- methode, een bandrecorder en 'n radio, k aartenstandaards, kaartophangin- richting en een stopwatch, een admi- v/h ENGEL Van Lenneplaan 47 - Telefoon 16621 Wij lessen in i OPEL ASCONA - OPEL KADETT - DAF GedipL V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. De rijksbijdrage in de krotopruimings- vergoeding wordt voor alle gemeen ten, met uitzondering van Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht, met ingang van 1 januari a.s. verhoogd tot 1400 gulden, wat neerkomt op een uitkering aan de bewoners van 1750 gulden. Voor de vier met name ge noemde gemeenten wordt de rijksbij drage 2000 gulden. De gemeente Soest stelt zich op het standpunt dat hier een onbillijkheid in schuilt, maar dat het ongedaan ma ken ervan geen consequenties meer kan hebben voor de nu voor ver goeding in aanmerking komende wo ningen in Soest en Soesterberg. Omdat het bedrag evenwel te laag gevonden wordt, stelt het college voor een ex tra bijdrage te geven uit het fonds „reserve tekorten woningbouwvereni gingen". Dit fonds werd indertijd ge vormd om exploitatie tekorten van vooroorlogse woningwetwoningen te kunnen dekken, voorzover die tekorten niet gedekt worden door normale ex ploitatiebijdragen van het rijk en ge meente. Het laat zich aanzien dat deze reserve niet gebruikt zal behoeven te worden voor het oorspronkelijke doel. Er bestaat daarom geen bezwaar de reserve uit te keren aan die mensen, die in verband met de vervanging van hun vooroorlogsewoningen, hun huizen min of meer onvrijwillig moeten ver laten. Rekening houdend met het aantal wo ningen dat vervangen moet worden kan de uitkering nu gesteld worden op ƒ415,daaronder begrepen het bedrag van ƒ15,leges, dat betaald moet worden voor de nieuwe woon- ruimtevergurming. De daarvoor in aanmerking komende bewoners ontvangen in Soest en Soes terberg dus 1750 ƒ415 ƒ2165. VERWARMINGSBEDRIJF Het adres voor een goede op gas gestookte CENTRALE VERWARMING. Hartweg 58 Soest Telef. 02155-14332 KINDERZITJES vanal 28,— PLAIDS vanaf ƒ18,— 8 TRACK CASSETTES vanaf 17,39 PECHLAMPEN vanaf 9.— COCOSMATTEN - WIELSIERRIN- GEN - BERMLAMPEN - STUUR- HOEZEN - BRANDBLUSSERS - MIST ACHTERLAMPEN v.a- 10,— AUTORADIO met LUIDSPREKER en ontstoring v.a103,51 ELECTROTECHNtSCH BUREAU Verkoop - Radio - T.V. - Service Dealer van: B en O, Blaupunkt, Philips, Nordmende, Akai, Sony en National Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Telefoon 3367-8978 In de loop van de maand november steeg de geregistreerde arbeidsreserve van mannen met 29 personen en bereikte daarmee een totaal van 736. Evenals vorige maand is ook thans btf een vergelijking met een jaar geleden de stijging van de arbeidsreserve aanzienlijk geringer, (+29 nu; 115 in november 1971). De stijging van deze maand is hoofdzaak te wijten aan het naderende winterseizoen en deed zich overwegend voor onder de bouwvakarbeiders 21). Frapperend is overigens, dat de arbeidersreserve van bouwvakarbeiders thans 38 lager ligt dan per eind no vember 1971 (141 nu; 178 in nov. '71). Wat dit betreft ligt de situatie voor de metaalarbeiders ongunstiger (nu 101; vorig jaar nov. 64). Hetzelfde geldt voor het handelspersoneel (82 64), het transportpersoneel (2615) en de on geschoolden 84 65). Indien de ontwik keling van de twee laatste maanden in de komende winterperiode eenzelfde tendens blijft vertonen, zal de werk loosheid van mannen in het gewest Amersfoort nauwelijks boven die van de winter 71/72 uitstijgen. De mannelijke arbeidsreserse van eind november is 19 hoger dan die van nov. '71. Voor oktober was dit verschil 32 en voor september 53 Het aantal jeugdigen onder de arbeids- reerve van mannen daalde deze maand met 15 personen en bereikte daarmee eenzelfde niveau als in nov. '71 (35). Vooral het jeugdig administratief per soneel daalde deze maand zeer sterk (van 19 naar 4). De meeste jeugdigen bevinden zich momenteel onder de me taalarbeiders (12), terwijl er onder de bouwvakarbeiders 3 werden geregis treerd. De vraag naar mannelijk personeel steeg deze maand iets 21), met na me naar ongeschoolden 18). Zij daalde voor bouwvakarbeiders met 19. In de andere beroepengroepen waren er minimale schommelingen. Vergele ken met november '71 is de vraag thans 44% lager. Vooral in de metaal sector is in de loop van het jaar een vrij scherpe daling opgetreden 63 De vraag naar jeugdigen daalde deze maand met 12 en daalde even eens scherp t.o.v. '71 62 De geregistreerde arbeidsreserve van vrouwen steeg deze maand met 15, in hoofdzaak door een toegenomen aan bod van verplegend personeel, de re- centelkij het B-diploma behaalde en nog niet slaagde in het vinden van een daarbij passende functie. In de andere beroepengroepen deden zich slechts ge ringe verschuivingen voor. De arbeids reserve van vrouwen ligt thans 31 hoger dan in nov. '71. Vooral het aan bod van administratief personeel is in de loop van het jaar sterk toegenomen (42103). Het aanbod van jeugdigen onder de vrouwelijke arbeidsreserve daalde deze maand met 9 personen (vnl. verplegenden) en ligt op nagenoeg eenzelfde niveau als in nov. '71. De vraag naar vrouwelijk personeel daalde deze maand met 50. hetgeen voor de helft werd veroorzaakt door de dalende vraag naar jeugdig perso neel (—25). In vergelijking met nov. '71 is de totale vraag naar vrouwelijk personeel met 39 gedaald en de vraag naar jeugdig vrouwelijk perso neel met 63 De ontwikkeling van vraag en aan bod gedurende deze en de beide voor gaande maanden blijft wijzen op een consolidatie van de arbeidsmarktsitua tie in dit gewest. Een vergelijking met provincie en Rijk van de ontwikkeling van het werkloos heidspercentage van mannen t.o.v. het totaal aantal in loondienst werken de mannen) plaatst het gewest Amers foort in de volgende positie: nov. '71 gewest Amersfoort 1.6 provincie Utrecht 1.6 Nederland totaal 2.5 Voor Soest zijn de cijfers: mannen: nov. '72 - 128; okt. nov. '71-127. Vraag mannen: nov. '72 108; nov. '71 - 184. Aanbod vrouwen: nov. '72 - 39; okt. '72 - 32; nov. '71 - 33. Vraag vrouwen: nov. '72 - 102; okt. 72 - 119; nov. '71 - 111. nov. '72 1.7 2.2 3.3 aanbod '72- 138; 76; okt. '72 REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-14785 In het kader van de actie „Kom over de brug", waarmee kerken in Neder land de kerken overzee helpen, werden door ongeveer 70 medewerkers ir Soesterberg de brief van de verschil lende kerken afgegeven of in de brie venbussen gedeponeerd bij de leden van de deelnemende kerken. Op vrijdag 15 december, de eigenlijke actiedag, komen de medewerkers de enveloppen ophalen met de gift voor de meer dan zevenhonderd projekten in bijna tachtig landen. In de enveloppe, die bezorgd werd, een folder gedaan, waarin het doel van de aktie wordt uiteengezet. Het streefbedrag is vijftig miljoen gulden. Mocht men vrijdagavond niet thuis zijn, dan kan men in Soesterber de enveloppen bezorgen op één van de volgende adressen: mevr. Willemsen, Ant. van Leeuwenhoeklaan 59 tel. 2112; mej. Damen, Simon Stevinlaan 3, tel. 1540; de heer Taai, Plesmanstraat 9, tel. 1252. De actie wordt in Soesterberg georga niseerd door de interkerkelijke werk groep. Tijdens de avonddienst in De Hoek- steenkerk op zondag 17 december, zingt de gospelgroep „The Religion Singers" uit Hoevelaken, o.l.v. mevr. Van Deuveren-Eles. Aanvang 19 uur. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haak jes, achter de naam van het schip vermeld Argentinië: ms „Mending" (18/12). Australië: ms „Abel Tasman" (20/12). Brazilië: ms „Memling" (18/12). Canada: ms „CP Voyageur" (18/12) ms „CP Trader" (22/12). Chili: ms „Ceres" (18/12). Indonesië: ms „Polydorus" (20/12). Kenya, Oeganda Tanzanië: ms Andre" (20/12). Ned. Antillen: ms „Palamedes" (18/12). Suriname: ms „Achilles" (21/12). Verenigde Staten van Amerika: ms „Sea-Land Galloway" (20/12). Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z-W.-Afrika: ms „Archangelos" (19/12). Straks zal weer in miljoenen huiska mers de kerstboom opgetuigd worden met slingers, ballen, klokjes en lichtjes om vrolijk leest te vieren. Maar laat het ook veilig feestvieren zijn! Dat kan best, mits men de volgende regels in acht neemt: Voor een electrische 'kaarsverlich ting alleen deugdelijk materiaal ge bruiken. Snoer en stekker moeten in goede konditie zijn. Bij kaarsverlichting moet men al tijd bij de boom een emmer water hebben. Een flinke dweil of spons erbij. Het brandblusapparaat uit uw auto kan ook, als u toch niet rijdt, een bijdrage leveren tot de veilig heid. Een lange tuinslang met waterdiefje is ook een probaat middel om begin branden te blussen. Er wel aan denken dat hij op alle waterkranen past. Verlies nooit een brandende boom uit het oog. Dus niet gezellig rond de feestdis gaan zitten en de kaars jes achter uw rug laten branden. Laat brandende kerststukjes en kaarssen nooit onbeheerd; er moe ten altijd volwassenen in de kamer zijn. Knoei niet met verlengsnoeren. Zorg dat er niet gestruikeld kan worden over een snoer; niet te veel stek kers op één stopkontakt! Lucifers en aanstekers moeten on bereikbaar zijn voor kinderhanden. Een kind vindt een vlammetje ma ken prachtig en de verleiding met al die kaarsjes rondom kan te groot worden. Feestvieren is goed; veilig is beter! Onder auspiciën van de interkerkelijke werkgroep wordt op donderdag 21 de cember een interkerkelijke Advents samenkomst gehouden als voorberei ding op het Kerstfeest. Aan deze samenkomst zal medewer king worden verleend door een gospel- group, de Muziekvereniging, het Chris telijk gemengd koor „Euterpe" en het parochieel gemengd koor. De Ad- ventsdienst zal, worden gehouden in de Gereformeerde kerk om 20 uur. Na de gezellige Sinterklaasviering is er op donderdag 14 december weer een gewone soosmiddag. De kerstviering met broodmaaltijd zal plaatshebben op woensdag 20 december om 15.30 uur. De ontspanningsvereniging „Vios" oi ganiseert voor de leden een gezellige Kerstavond op woensdag 20 december in het Dorpshuis. Aanvang 20 uur. De eerstvolgende openbare vergade ring van de wijkraad Soesterberg zal worden gehouden op woensdag 20 de cember in zaal B van het Dorpshuis. Aanvang 20.00 uur. Met nog vijf wedstrijden voor de boeg staat het dameselftal van Soesterberg na de 1-0 zege op de rivale BW '31 op de eerste plaats in de 2e klasse B. Na het voor de aardigheid spelen op Koninginnedag zijn de dames dit sei zoen voor het eerst in de competitie gaan spelen en tot op heden met veel succes. De stand in deze klasse is: 1. Soester berg (9-14); 2. BW '31 (8-12); 3. Spar- ta (L.) (7-9); DOS '01 (8-7); Brederodes (7-3); Sterrenwijk (7-2); Gooise Boys (7-2). Na de winterstop wordt het pro gramma op zondag 14 januari voort- I gezet. Woensdag 20 december organiseert de NCVB, afd. Soesterveen de kerstavond in „De Open Hof", Veenbesstraat 2. Aanvang 8.15 uur. Iedereen is harte lijk welkom. Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het be- aaide in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentesecretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijla gen van de Stichting Soester Natuur bad te Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een overdekt in- strukrtiebad op/in het perceel Waldeck Pyrmontlaan 47, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie H, nrs. 5895 en 5894 ged. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijke bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengn bij het gemeen tebestuur. Bovendien zal op woensdag 3 januari 1973, des voor-middags 09.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zit ting worden gehouden, alwaar monde ling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden inge bracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. Soest, 14 december 1972. HINDERWET Burgemeester en Wethouders van Soest brengen overeenkomstig het be paalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentesecretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bij van de Biscuitfabriek B. van Doesburg en Zonen N.V. te Zeist om vergunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een biscuitfabriek op'in het per ceel Industrieweg 38, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie G, nr. 5854. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het ge meentebestuur Bovendien zal op woensdag 3 januari 1973, des voor-middags 10.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zit ting worden gehouden, alwaar mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden in gebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. Soest, 14 december 1972. soesterbergsestraat44 telefoon 2045 De Soester gemeenteraad is In open bare vergadering bijeengeroepen tegen donderdag 21 december a.s., 's avonds om 19.30 uur, in de zaal van de brand weerkazerne, ter behandeling van on derstaande agenda. Notulen. Vaststelling van de notulen van de raadsvergadering van 16 no vember 1972. 2. Ingekomen stukken. a. Brief d.d. 15 november 1972 van de A-kring Utrecht-c bescherming bevol king, waarbij worden toegezonden de 2e wijziging begroting 1971 en de be groting 1973, met voorstel deze stuk ken voor kennisgeving aan te nemen. b. Brief d.d. 8 november 1972 van het Bestuur van de Vereniging tot Voort zetting van Patrimonium's Woningbouw betreffende de bouw van woningwet woningen, met voorstel te antwoorden overeenkomstig de ter inzage liggende concept-brief. c. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. d. Ingekomen brief d.d. 17 oktober 1972 van de familie Westemeijer, Koningin- nelaan 38, Soest waarin om inlichtingen verzocht wordt inzake het perceel Ko ninginnelaan 42a, met voorstel con form bijgaand concept te antwoorden. Brief d.d. 11 oktober 1972 van me vrouw W. Blommers-Hanekroot inzake de verkeerssituatie op de Vondellaan met het voorstel te antwoorden over eenkomstig de brief van burgemeester en wethouders. f. Brief d.d. 11 november 1972 van de heer L. Workum inzake verkeersmaat regelen met voorstel belanghebbende te berichten conform ons voorstel. g. Verzoek van de heren P. Jurriëns en P. W. van Oosterhout d.d. 26 augustus 1972 om aankoop van de woningen Pieter de Hooghlaan 18 en Frans Hals laan 21 met voorstel van burgemeester en wethouders om hiertoe niet over te gaan. 3. Voorstel tot het wijzigen van de A.P.V. Soest en de Verordening rege lende de Kinderdagverblijven en Peu terspeelzalen. 4. Voorstel tot het (her)benoemen van de leden en het plaatsvervangend lid van de Commissie, als bedoeld in ar tikel 8 van de Woonruimtewet 1947. 5. Voorstel tot het vastsellen van een nieuw tarief voor de stenografische verslaglegging van de raadsvergaderin gen. 6. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van trottoirs in Colenso. 7. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen aan: a. de Dorresteinweg aan B.V. Kon- struktiebedrijf C. J. van Hengstum en Zn.; b. nabij de Steenhoffstraat aan F. van Essen. aan Smitsweg en Ereprijsstraat aan de Stichting Lichamelijke Opvoeding en Sport Soest, d. aan de Johannes Poststraat aan de Provinciale Utrechtse Elektrische Maat schappij N.V. 8. Voorstel tot verhuur van het genot van jacht op enige percelen grond na- bi] de Wieksloterweg aan W van Dor- resteijn. Voorstel tot het instellen van een rechtsvordering tot onteigening tegen een aantal eigenaren van grond gele gen in het bestemmingsplan Industrie terrein. 10. Voorstel tot 't garanderen van rente en aflossing van een door de vereni ging tot Voortzetting van Patrimoni um's Woningbouw te sluiten geldlening. 11. Voorstel tot het geven van straat namen. 12. Voorstel tot het toekennen van een schadevergoeding als bedoled in artikel 2 van de Schadevegoedingsverordening wegens waardevermindering van de panden Van Weedestraat 49 en 51. 13. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de Zoneverordening Hinderwet ten be hoeve van: een herstelinrichting voor motor fietsen op een perceel grond, gelegen naast het pand Nieuweweg 23. b. een agrarisch bedrijf met varkens fokkerij op/in het perceel Soestereng- weg 8. 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het bouwrijpma ken van gronden in Overhees. 15. Voorstel tot verhuur van een per ceel grond, gelegen nabij de Nachte- gaalweg aan de Stichting Jeugdzorg Soestdijk. 16. Voorstel tot het weigeren van de ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" ten behoeve van een agrarisch bedrijf op/in het perceel Insingerstaat 19. 17. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van leer- en hulpmid delen ten behoeve van de Da Costa school voor g.l.o., alhier. 18. Voorstel van de commissie voor de beroepschriften tot het nemen van een beslissing op het door de heer H. Vlas blom ingestelde beroep tegen de in trekking van een aan hem verleende logeervergunning. 19. Voorstel tot wijziging van de be groting 1972. 20. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het verrichten van vernieuwings- en herstelwerk zaamheden aan het complex van 9( woningen aan de Dalweg, Vermeer- laan e.o. 21. Voorstel tot het toekennen van een vergoeding wegens geleden belasting- schade aan: a. R. J. Stalenhoef. b. H. A. van Veen. 22. Voorstel tot verhoging van de krot- opruimingsbijdrage aan o.a. de bewo- nes van de oude woninger. te Soester berg van de Woningbouwvereniging „St. Joseph". 23. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan de Nieuwe weg van J. G. Tolboom. 24. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake uitbetaling van rente in verband met een gesloten koopovereenkomst met de heer J. G. Tolboom. 25. Voorstel tot het benoemen van een plaatsvervangend lid van de Schoon heidscommissie voor de gemeente Soest. 26. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van centrale verwarmingsinstallaties in de gemeentelijke premiewoningen. Twee huurders van gemeentewoningen hebben de gemeente gevraagd de door hen bewoonde woningen te mogen ko pen. Burgemeester en wethouders ad viseren de raad, daar niet toe te be sluiten. In de raadsvergadering van maart 1969 werd over hetzelfde onderwerp uit voerig gediscussiëerd en het college meent dat de toen aangevragen argu menten ook nu nog gelden. Zo blijft van kracht het argument dat derge lijke woningen gereserveerd blijven, in een aantal gevallen, voor ambtenaren en onderwijzers. Door verkoop zouden die huizen niet meer voor hun opvol gers gereserveerd blijven. Ook worden de premiewoningen, die een lage huur hebben, gebruikt voor doorstroming uit woningwetwoningen met nog lagere huren. Al deze mogelijkheden zouden teniet gaan als men eenmaal met ver koop begon. Voor het stenografisch opnemen en uit werken van de raadsvergaderingen, dat gebeurd door het Stenografisch Bureau „De Jong" te Amsterdam, wordt een uurtarief berekend van ƒ299,80. Dit tarief moet verhoogd worden, ge let op de recente salarismaatregelen voor het overheidspersoneel. Daar komt bij dat het bureau een reorganisatie heeft doorgevoerd, waardoor de uit ge werkte verslagen eerder worden afge leverd. Voorgesteld wordt nu het tarief te brengen op ƒ355,per uur. 1 (13) CRAZY HORSES The Osmonds - MGM 2 5) BEN Michael Jackson In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 12132 3 8) 4 1) 5 (2) 6 (6) 7 (3) 8 (4) (18) 10 (25) 11 (7) 12 (9) 13 (12) 14 (10) 15 (14) 18 (16) 17 (17) 18 (-) 19 (15) Talma Motown HET BANANENLIED André van Duin - CNR ICH HAB' DIE LXEBE GESEH'N Vicky Leandros - Philips I THINK I LOVE YOU (Maxi Single) The Partridge Family - Bell FAIS-DO Redbone - Epic THERE HAS BEEN A TIME The Cats - Imperial AUNTIE Diverse artiesten - Philips ELECTED Alice Cooper - Warner Bros Records GUDBUY 'T JANE Slade - Polydor UBERALL AUF DER WELT Freddy Breek - BASF CLAIR Gilbert O'Sullivan - MAM Y OU-KOU-L A-LE-LOUPI Mouth MacNeal - Decca GARDEN PARTY Rick Nelson - MCA I PUT A SPELL ON YOU (Maxi-Single) Creedence Claerwater Revival - Fantasy AIN'T NO SUNSHINE Michael Jackson - Tamla Motown THIS WORLD TODAY IS A MESS Donna Higthower - Pink Elephant CLAP YOUR HANDS AND STAMP YOUR FEET Bonnie St. Claire (and Unit Gloria) - Philips LISTEN TO THE MUSIC The Doobie Brothers - Warner Bros Ree. 1 1) ALLE 13 GOED! 4 Diverse Artiesten - Philips 2 5) NURSERY RHYMES Jaap Dekker Boogie Set - Imperial 3 2) BACK TO FRONT Gilbert O'Sullivan - MAM 4 6) VICKY LEANDROS Vicky Leandros - Philips 5 4) SIGNED BY The Cats - Imperial 6 3) CORNELIS VREESWIJK Cornelis Vreeswijk - Fontana 7 (11) POPKRACHT 538 Diverse Artiesten - Negram 8 HOLLANDSE HITPOURRI 10 Diverse Artiesten - 11 Pro vinciën 9 7) FOCUS 3 Focus - Imperial 10 (10) 12 INTERNATIONALE HITS Diverse Artiesten - Polydor 20 (11) 21 (21) 22 (-) 23 (32) 24 (33) 25 (28) 26 (29) 27 (-) 28 (22) 29 (30) 30 (36) 31 (35) 32 (19) 33 (27) 34 (-) 35 36 (20) (-) 37 (24) 38 (26) 39 (39) 40 (23) n (-) 12 9) 13 (12) YOU'RE A LADY Peter Skellern - Decca I DIDN'T KNOW I LOVED YOU Gary Glitter - Bell Hl Hl Hl Wings - Wings EVE AND THE APPLE Shocking Blue - Pink Elephant MARIE-JEANNE George Baker Selection - Negram SLAVIN VAN DE NACHT Ben Kramer - 11 Provinciën IT NEVER RAINS IN SOUTHERN CALIFORNIA Albert Hammond - Epic ALIVE BeeGees - Polydor WIG-WAM BAM The Sweet - RCA YOU CAME, YOU SAW, YOU CONQUERED The Pearls - Bell JIJ BENT VEEL TE MOOI Danny Cardo - Telstar BRAEK Aphrodite's Child - Vertigo BURNING LOVE Elvis Presley - RCA SHALALIE SHALALA Gert en Hermien - CNR CROCODILE ROCK Elton Jhon - DJM-Records MELODY Greenfield and Cook - Polydor SLAVENKOOR (Zwarte Slaven) Zangeres zonder naam - MEXICO The Les Humphries Singers - Decca SUGAR ME Lynsey de Paul - MAM HOW CAN I BE SURE David Cassidy - Bell IT'S GONNA BE ALRIGHT Smyle - Polydor SEVENTH SOJOURN The Moody Blues - Threshold CARAVANSERAI Santana CBS CREEDENCE GOLD Creedence Clearw. Revival - Fantasy 14 SCHERTSENDERWIJZE Henk Elsink - Basf 15 (18) WOODHOUSE FAVORIETEN John Woodhouse - Philips 16 (15) OEI OEI Jan Boezeroen - Imperial 17 8) MET VOLLE KRACHT Diverse Artiesten - Columbia 18 (14) MEXICO The Les Humphries Singers - Decca 19 (16) SIMON GARFUNKEL'S GREATEST HITS Simon Garfunkel - CBS 20 (19) DEEP PURPLE IN ROCK Deep Purple - Harvest 1 (-) 2 (2) 3 (3) 4 6) 5 (10) 6 (14) 7 (16) 8 8) HAPPY XMAS J. Lennon P. 9) (23) 11 (11) 12 (15) (12) (29) 15 16 (18) s is over) Band - Bovema VADER ABRAHAM Vader Abraham - Dureco FLORIDA Bolland Bolland - Negram WAAROM TROUW JE MET DIE ANDER Hannie en de Rekels - Dureco HALLELUJAI1 FREEDOM Junior Campbell - Phonogram DO IT AGAIN Steeley Dan - Bovema MOSQUITO Doors - Negram IK VRAAG NIET VEEL AAN JOU Corrie - Dureco HIMALAYA Mike and Michael - Negram IN EEN GROEN GROEN KNOLLENLAND Jaap Dekkerts Boogie Set - Bovema 992 ARGUMENTS The O'Jays - CBS/Artone (Stan Haag) HIMALAYA C. Jerome - Negram (Tineke) I'LL BE AROUND Detroit Spinners - Negram ALOHA MIJN BRUINE MADONNA De Piraten - Basart YOUR MAMMA DON'T DANCE Loggins and Messina - CBS MIJN NAAM IS HAAS Lowland Trio - Bovema 17 (19) THE WEDDING SONG Petula Clark - Polydor (Klaas Vaak) 18 (20) PETTTE MADEMOISELLE Ronnie Tober - Phonogram (Tom) 19 (22) WINTERTIJD De Makkers - Dureco 20 (28) MY MAN, IS A SWEET MAN Millie Jackson - Polydor 21 THE COVER OF THE ROLLING STONE Dr. Hook and the Medicine Show - CBS 22 (24) LONG DARK ROAD Hollies - Bovema MAGIC WOMAN TOUCH Hollies Polydor 23 (25) LOVE STORY Nino Tèmpo April Stevens - CNR/Ariola 24 (26) WALK ON WATER Neil Diamond - Phonogram 25 (30) I DON'T BELIEVE IN MIRACLES Colin Blunstone - CBS/Artone 26 ROCK ME BABY David Cassidy - Polydor 27 DE LIEFDESTANGO De Kermisklanten - Dureco 28 THE XMAS SONG Shawn Philips - Ariola (Will Luikinga) CATCHUP Jack van Poll - Phonogram 30 DA DA I LOVE YOU Willeke v. Ammelrooy - Phonogram (Stan Haag)

Soester Courant | 1972 | | pagina 17