Consternatie bij Mantel prins carnavalsvereniging Knol I ontvreemd Jt» ël O ckoemaker - antenneteckniek Nieuwjaarsrede van de Kamer van van de voorzitter Koophandel TOETTEN cleaner MASSIEF EIKEN SALONTAFELS MAASWINKEL MEUBELEN SOESTERBERGSESTRAAT 51B t.o, busstation TELEFOON 14071 GELDERSE ROOKWORST, A. Hunnik, gewicht 225 gram, nu 98 2 liter DAGMELK125 1/2 kilo grote sappige SINAASAPPELEN, slechts145 gebitten- iraties tooij&Zn Rontgenologisch Borstonderzoek Soesterberg - Telefoon 03463-1587 Soest - Telefoon 12792 „Generaal pardon" voor illegale buitenlandse werknemers Tel. Brandweer 133 33 gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast binnen een uur gratis 14302 VOLKSUNIVERSITEIT BAARN fraaier haar door Biosthetische haarverzorging SiLOX hOr/'IL eiken boerentafels V.V.V.-nieuws Kilo MAGERE VARKENSLAPPEN750 Kilo MAGERE RUNDERLAPPEN 950 J stuks HAMBURGERS 155 Fijne vleeswaren, zo van het mes 200 gram BOTERHAMWORST n 150 gram LEVERKAAS 11II 100 gram PAARDEN ROOKVLEES UU 100 gram gebraden VARKENSFRIKANDO 145 Literfles Colorno KOFFIEMELK159 500 gram MACARONIE 69 2 pakken Eurotrip LUCIFERS, nu75 1 rol Popla TOILETPAPIER, slechts98 1 pak Page ZAKDOEKJES, inhoud 6 stuks 89 Literblik BRUINE BONEN, Jonker Fris 89 Literblik middelfijne DOPERWTEN69 2 literflessen FRANSE LANDWIJN555 Kilopak WITTE SUIKER120 500 gram ZUURKOOL29 500 gram gesneden GROENE KOOL49 200 gram blanke CHAMPIGNONS98 2 grote kroppen SLA79 Heel kilo eerste soort BANANEN98 VA kilo COX'S 0RANGE 159 4 stuks grote GRAPE FRUIT98 l'/2 kilo pracht GOUDREINETTEN198 Soester Courant van donderdag II januari 197S K&TUH-PLEET I JUWELIER MORLOGER en DURFWE CR5SETTES 8 januari 1973 de heer )or het in hem L A. DEKKER, anuari 1973 de ker, gevestigd men. cliënten naar ven, dat U in H. M. D. MES >r in het faillisse- n: N.V. Aanne- van Schilderwer- stigd en kantoor- te Soest, Vale- ,t 61, maakt be de slotuitdelings- hem op 3 januari jriffie van de Ar- ents-Rechtbank te gedeponeerd en durende 10 dagen loze inzage van n ligt. curator: L. J. VAN APELDOORN TEEIVVEGEN 'ak Electrisch ot gemak. Vao it 41, tel. 12676 VERK FOTO- I. Enkele onzer vers: Rtfksin- i, Stadhuis 'niversiteit. ÏGRAAF, gedipt i. Vleutenseweg t, tel. 030-934478 beter en... dkoper! iden tanden. RIJ AT BREV, ïlaan 6. Soest, 02155 - 2366 al uw BERINGEN IERINGEN THEKEN imweg 33 - Tel. 16122 OCRANT OURANTI t ze zich niet beklagen dat h altijd een dere idealen lat waar de gelijke rech- leheel onbe- i de oorlog - het ver- rheid is niet :ij misschien /aring heeft orie zouden ïmeenschap- oeten leven, jdingsoorlog zionistische )g naar een st worden, iaat te be- >ok al be- k hen wel hodox-reli- er hebben i: een haat ze zien in rtaat Israël een geloof >estaan als n de prak- alleen aan dat onder ntevreden- eem alge- dat men se organi- ?alestijnse ideringen, dat tus- te uur en erschillen van men i worden >t interne "oter ge- zijn dan naf. „oog om in het I wordt private k afge- tot de and om aan de loeft te en van lengte :htbare ioit tot men. Tijdens een korte wintervakantie van Prins Knol den Eerste, waarbij hg be geleid werd door een van zijn adjudanten, is de mantel van Zijne Doorluchtige Hoogheid door onverlaten ontvreemd. gelingen van Prins Knol zullen plaats- Evert „Knol" Kerkhof Mien, waar is me jas nou? Na ontdekking is door zün adjudanten direct een diepgaand onderzoek inge steld. Hoewel er op dit moment nog geen volledige zekerheid omtrent de daders bestaat, valt naar aanleiding van bepaalde aanwijzingen, de ver denking op de Achterveldse Carnavals vereniging „De Puuppekoppen". Een saillant detail is, dat Prins Knol van geboorte Achtervelder is. Ten einde bij de verdere onderzoekin gen directe druk op de vermoedelijke daders te kunnen uitoefenen, is tijdens een speciale hieraan gewijde raadsver gadering besloten, dat op 13 januari Zijne Doorluchtige Hoogheid Prins Knol met zijn gehele gevolg en waar schijnlijk een groot deel van zijn Soes- ter onderdanen, een bezoek zal bren gen aan een feest van de Achterveldse carnavalsvereniging. De adjudanten van de Prins delen voorts mede. dat zij deze aantasting van de waardigheid van 'de Prins zó hoog opnemen, dat zij niet zullen schromen om de uiterste carnavaleske middelen aan te wenden om de mantel van de Prins terug te krijgen. Op de vraag welke middelen dat zou den zijn. werd medegedeeld dat dat korf variëren van het inzetten van de dansmariekes (om de aandacht af te lijden) tot het gelegenheid geven aan de Achterveldse carnavalsvierders voor overmatig drankgebruik, teneinde tij dens verslapping van de aandacht, de Prinsenmantel te heroveren. Het zou natuurlijk niet juist zijn, aldus meen den de adjudanten, nu reeds openbaar te maken, welke strategie precies ge volgd zal worden, een en ander om slapende feestneuzen niet vroegtijdig wakker te maken. Vanzelfsprekend zullen de trouwe aan hangers en volgelingen van Prins Knol nauwkeurig op de hoogte gehouden worden. Bjj nadere informatie werd ons mede gedeeld, dat de Achterveldcrs gewoon zyn bijeen te komen in café „100 gram". De opsporingsacties van de vol- vinden tussen 21.00 uur en de kleine uurtjes na twaalven. Men is eventueel bereid, als dat nodig mocht blijken, een losprijs te betalen. De mantel zal daarna ingewijd" wor den, waarna het „vredesglas" geheven wordt. Ondanks alle verwikkelingen, belooft het een ouderwets gezellige avond te worden. Met of zonder mantel nemen de Narre knollen op 20 januari a.s. deel aan de Pronkzitting van de carnavalsvereni ging „De Leutbroeken" in Amersfoort, die gehouden wordt in de Markthallen. Na de officiële verwelkoming van de carnavalsprinsen uit Achterveld, Bilt- hoven, Hoevelaken, Laren, Leusden, Soest, Utrecht, Zwolle en van twee zusterverenigingen uit Amersfoort, zul len o.a. de Amersfoortse sportvrouw en spportman van het jaar gekozen wor den. Daarna zullen de elf aanwezige prinsen het bal openen. Het Soester» Kielenbal wordt gehouden op zaterdag 10 februari en de carna valsfestiviteiten zullen plaats vinden op zaterdag 3 en zondag 4 maart. Van maandag 29 januari tot vrijdag 9 februari a.s. zal in deze gemeente een rontgenologisch borstonderzoek plaatshebben van de mannen van 40 jaar en ouder. De oproepen voor dit onderzoek wor den verzonden. Mochten er op 22 ja nuari a.s. nog mannen van 40 jaar en ouder zijn die géén oproep hebben ontvangen dan worden zij vriendelijk verzocht dit te melden bij de Afdeling Maatschappelijk Werk en Volksgezond heid. Gemeentehuis, (tel. 02155-16744, ts. 156). Personen die reeds regelmatig aan een dergelijk onderzoek worden onderwor pen moeten dit ook opgeven bij deze afdeling. Statistisch is aangetoond dat de afwij kingen die bij een rontgenologisch borst onderzoek kunnen worden ontdekt, voornamelijk bij mannen voorkomen Vooral bij mannen van 40 jaar en ouder zijn veel longaandoeningen ge vonden. Het is daarom van het grootste belang dat deze bevolkingsgroep van 40 jaar en ouder zijn volle medewer king aan dat onderzoek verleend. De schermbeeldauto zal gedurende bo vengenoemde periode 6 verschillende plaatsen in de gemeente aandoen. Op de oproepkaart staat duidelijk de da- De problematiek van de zich illegaal in Nederland bevindende buitenlandse werknemers zou via een éénmalige te clausuleren „generaal pardon" tot een afdoende oplossing kunnen worden gebracht. De bijzonder kwetsbare positie van de hier zonder vergunning aanwezige buitenlanders zou op die manier kunnen worden opgeheven. De kreten om verhoging van de boetes voor be drijnen, die illegalen in dienst hebben, alsmede de onlogische sociale uitkerin gen aan deze groep „vogelvrijen" zouden daarmede uit de wereld kunnen 'wor den geholpen. Dit is één van de punten, waarvoor de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amersfoort en Omstreken de heer drs. A. J. de Groot in zijn nieuwjaarsrede heeft gepleit. Wat het verschijnsel van de buiten landse werknemers op zich betreft, is in het afgelopen jaar duidelijk gewor den, dat wij het ook in een periode van dalende conjunctuur niet kunnen stellen zonder deze catagorie werkne mers. Het strukturele karakter wordt daarmede eens te meer geaccentueerd. Een behoorlijke en tegelijkertijd finan- ciëel haalbare huisvesting is voor deze groep dan ook bitter noodzakelijk. Te gen die achtergrond kenschetste de heer de Groot de aktiviteiten van de Stichting Huisvesting van Werknemers in Eemland, waarin de bedrijven die buitenlanders employeren samenwer ken, als positief. Dankzij de medewer king van de gemeente Amersfoort heeft de stichting thans de beschikking ge kregen over een stuk bouwgrond. Woningsituatie Voorts heeft de woningsituatie in zijn algemeenheid in het Eemlandgebied in 1972 ook een verre van rooskleurig beeld te zien gegeven. Een en ander wordt duidelijk geïllustreerd door het recentelijk gepubliceerde E.T.I.-rapport, waarin wordt aangetoond, dat het be drijfsleven in de periode tot 1976 reke ning zal moeten houden met een te kort aan woningen in deze regio va riërend van 3.400 tot 5.900. Naar de mening van de heer De Groot wordt door de betrokken overheden met de woningbehoefte, die een expanterend bedrijfsleven met zich brengt, onvol doende rekening gehouden. Blijkens genoemd onderzoek verwacht het be drijfsleven voor de komende 5 jaar namelk een jaarlijkse groei van 3.5 Het provinciale beleid is evenwel op een groei van 1,5 a 2 afgestemd. Een en ander leidt dan ook tot de vraag of de destijds aan het Gooi ge dane toezeggingen om ter leniging van de ruimtelijke noden van het Gooi in Eemland 4.000 a 5.000 woningen te bouwen thans niet moet worden her roepen. Voor de eigen regio zou dan soulaas kunnen worden geboden. „Het hemd Is nu eenmaal nader dan de rok", aldus de kamevoorzitter. Ook het gevoerde beleid ten aanzien van de planning van bedrijfsterreinen Ito verontrustend te noemen. -De thans nog voorhanden zijnde reserves zijn bijzonder beperkt. Een spoedige ont sluiting van het industrieterrein „De Hoef" is een eerste vereiste. Daarnaast verdient een integraal ruimtelijk-eco nomisch beleid, waarin de ontplooi ingsmogelijkheden van de economische bedrijvigheid in deze regio op langere termijn zijn verdisconteerd, aanbeve ling. In dat verband sprak de heer de Groot zijn bezwaren uit over de mo gelijke invoering van de selektieve in vesteringsheffing. De reeds enige tijd waarneembare afneming in investe ringsbereidheid zal hierdoor slechts worden versterkt. De ongenuanceerd- heid van dit wetsontwerp komt voorts tot uitdrukking in het volstrekt ont breken van enige regionale differentia tie. De regio Eemland wordt namelijk over één kam geschoren met de con ;estiegebieden in de Randstad. Om die reden heeft de Kamer, zo deelde de voorzitter mede, er dan ook voor ge pleit Eemland geheel buiten de wer kingssfeer van genoemde regeling te houden. Te meer daar een en ander een doorkruising van het te voeren regionale beleid zou imnliceren. Im mers enkele gemeenten in de Noord- West Veluwe zouden buiten deze re- reling vallen. De betrokkenheid van deze gemeenten met de regio Eemland wordt overi gens in het zojuist verschenen concept rapport van Gedeputeerde Staten van Utrecht „Struktuurschets bestuurlijke indeling" te volle onderkend. De daar in neergelegde visie stemt zeer wel overeen met de* gedachten, die de Kamer hierover heeft ontvouwd. Milieubeheer In zijn nieuwjaarsrede signaleerde de heer De Groot voorts de problematiek van het milieubeheer en de betrok kenheid van de Kamers van Koophan del bij de voorbereiding en de uitvoe ring van beleidsmaatregelen terzake. Met nadruk stelde hij dat het bedrijfs leven zelf belang heeft bij zodanige maatregelen. Immers een zuiver milieu is mede een essentiële voorwaarde voor een goed economisch leefklimaat. Tegen het feit dat de aan het bedrijfs leven opgelegde heffingen op grond van de verordening inzake het water kwaliteitsbeheer in de provincie Utrecht hoger liggen dan overal elders in den lande wenste de kamervoorzitter dui delijk te opponeren. Een dergelijke differentiatie in tarieven leidt immers tot ongewenste verstoring van de con currentieverhoudingen. Detailhandel Wat de detailhandel betrof, constateer de de heer De Groot dat deze in het verslagjaar sterk in de schijnwerpers was geweest. Naar zijn mening komt de opmars van nieuwe bedrijfsvormen als superstores, zelfbedieningswaren huizen e.d. nu eerst goed opgang. De grote vrees is, dat de superstores het aanwezige evenwicht zullen ver storen. Spreker zei in dit verband dat het pro vinciaal bestuur het voornemen heeft in de regio Eemland een onderzoek in te stellen naar de distributieve voor zieningen-structuur. Hij achtte het van goot belang dat op basis van dat on derzoek een regionale winkelplanning wordt nagestreefd. Voorts wees hij erop, dat de vestiging van detailhandelsbedrijven op indus trieterreinen veelal mogelijk wordt ge maakt, doordat de voorschriften be horende bij de desbetreffende bestem mingsplannen dat niet altijd uitdruk kelijk uitsluiten. Hij drong erop aan steeds, bij het redigeren van dergelijke voorschriften., de grootst mogelijke zorgvuldigheid te betrachten. De heer De Groot zei verder een groot voorstander te zgn van een duidelijker samenspel tussen middenstandsorga nisaties. de winkelsverenigingen, de organisaties voor het grootwinkelbe drjjf en van de ambulante handel, waardoor een betere inspraakmogelyk heid ten opzichte van het gemeentelijk beleid mogelijk zou worden. Uiteraard schonk de voorzitter ook aandacht aan de voorlopige resultaten van het bedrijfsleven in het gebied over 1972. Blijkens een door de Kamer gehouden enquête zijn voor een aan zienlijk deel van de bedrijven de om- zetresultaten onvoldoende om de kos tenstijgingen, waaronder met name de loonkosten een voorname rol spelen, op te kunnen vangen. Evenals dat in de rest van het land het geval is zijn de resultaten met name in de kapitaalgoederenindustrie veelal ongunstig. Voor 1973 zjjn de verwachtingen on zeker. De inflatoirckrachten zjjn nog immer niet verminderd. De loonkosten stijging zal ook het komende jaar bij zonder groot zijn. Zet deze ontwikke ling door, dan zal onze welvaart waarvan het bedrijfsleven toch trek paard is - duidelijk op de tocht komen te staan. Met alle gevaren vandicn, ook voor de werkgelegenheid. Aldus de voorzitter van de Amersfoortse Kamer van Koophandel. magie cleaning van super cleaner is een weldaad voor al uw kleding! perfekt gereinigd, stuk voor stuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd OP ons adres koningsweg 16 helpen wij u zelfs wij halen en bezorgen pioniers in.textielreiniging koningsweg 16 en koninginnelaan 42 tum en de tijd vermeld wanneer men dient te komen. Komt hem dit niet uit, dan wordt in zijn eigen belang ver wacht dat hij op een andere datum of tijdstip komt. Standplaats schermbeeldauto Parkeerplaats Emmakerk aan de Re- ;entesselaan: maandag 29 januari 1973, van 14.00 - 16.30 uur en van 18.00 - 20.30 uur. Parkeerplaats ..Open Hof" aan de Veenbesstraat: dinsdag 30 januari, van 15.15-16.30 uur en van 18.00-20.30 uur; woensdag 31 januari, van 15.15- 16.30 uur en van 18.00-20.30 uur. Parkeerplaats Bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan: donderdag 1 februari, van 14.15-16.30 uur en van 18.00-20.30 uur. Parkeerterrein naast Postkantoor aan de Steenhoffstraat: vrijdag 2 februari, van 16.00 - 18.00 uur. Schriklaan nabij Sportveld: maandag 5 februari, van 18.00 - 20,30 uur. Autobusstation Soest-Zuid aan de Soesterbergsestraat: dinsdag 6 februari, van 15.00- 16.30 uur en van 18.00- 20.30 uur: woensdag 7 februari, van 15.00 16.30 uur en van 18.00-20.30 uur. DorpsDlein te Sop^terbprc: donderdag 8 februari, van 14.00 - 16.30 uur en van 18.00- 20.30 uur. In januari 1973 begint de Volksuniver siteit Baarn aan het tweede gedeelte van haar programma, dat voor vele interessante en boeiende onderwerpen bevat. Allereerst vestigen wij de aan dacht op twee nieuwe cursussen, die in januari 1973 gaan beginnen, n.1. een cursus Nederlandse literatuur door E. •T. de Wijs en een cursus spreekvaar digheid door W. K. L. van Oosten. De cursus Nederlandse literatuur be staat uit U wekelijkse lessen op woensdag van 20.00 - 22.00 uur in Het Brandpunt, Oude Utrechtseweg 4 te Baarn, te beginnen op woensdag 10 januari 1973. De cursus wordt gegeven door E. J. de Wijs, leraar Nederlands aan het Baarns Lyceum. Cursusgeld ƒ40,- voor 11 lessen. Na een inleidende les zal de cursus gaan over de hedendaagse Nederlandse literatuur, waarbij het accent op het proza wordt gelegd. Lesmateriaal in de vorm van leer boeken is voor deze cursus niet nodig. De cursus spreekvaardigheid bestaat uit 10 wekelijkse lessen op vrijdag, van 20.00-22.15 uur in Het Brandpunt, Oude Utrechtseweg 4 te Baarn, te be ginnen op vrijdag 12 januari 1973. De cursus wordt gegeven door W. L. K. van Oosten, logopedist te Badhoeve- dorp, die al jaren dergelijke cursussen leidt. Cursusgeld 50,- voor 19 lessen inclu sief syllabus. Men krijgt niet alleen theoretische, maar vooral ook een praktische scho ling. De cursus creatieve expressie begint weer in 1973 op dinsdagavond 9 januari van 20.00 - 22.00 uur en op vrijdagmor gen 12 januari van 9.45 - 11.45 uur in het Paviljoen Pekingtuin. Cursusgeld 50,- voor 10 lessen plus vergoeding voor materiaal- en bak- kosten. De beide docenten Honika Keyzer en Jan Broerze helpen U Uw eigen creativiteit te ontdekken en te stimuleren. Inlichtingen en opgaven voor boven genoemde cursussen bij het secreta riaat: mevr. W. H. Lunshof-Tielrooy, Dillenburglaan 32, Baarn, tel. 4263 en mevr. A. W. Postma-de Kok, Draken- burgerweg 137, Baarn, tel. 57.98. Het overige programma 1973 ziet er als volgt uit: 9 en 16 januari: een dubbellezing van prof. dr. W. H. C. Tenhaeff over „voor spellende dromen en daaraan verwante verschijnselen". 30 januari: Prof. dr. F. Vos over „Ja pan, oud en nieuw". 9 februari: Het stamitzkwartet. Op het programma staan werken van Boeche- Rembrandtlaan 18 - Tel. 02155-14785 soesterbergsestraat'44 telefoon 2045 rini, Beethoven en de Tsjechische com ponist Sommer (In de Ned. Protestan ten Bond, Kampstraat, Baarn.) 20 februari: Ds. R. G. van der Voet „Beeld en ver-beeld-jng in de Religies der wereld". 28 februari: Abonnement Theater Gooiland: „Het Tiechoslowaakse Fol kloristische Ensemble Broln". Vertrek bus 7.30 uur van station Baarn. 6 maart: W. P. van de Berge „Juliana Regina". 23 maart: Musica Dolce - Hans Lin- nartz Chris Farr. Voor de liefhebbers van kamermuziek een extra avond in de Ned. Protestanten Bond, Kampstraat Baarn, 20.00 uur. 3 april: H. Dijkstra: „De valkerij vroe ger en nu". R april: Abonnement Theater Gooiland: Cabaret Paul van Vliet „Noord-West". 14 april: Excursie naar Brugge. Een excursie van plm. 3 uur langs hoogte punten van Brugge. Hiervoor hebben zich nog te weinig deelnemers opgege ven. 1 juni: Excursie Naardermeer, van 14.00-17.00 uur. 2 juni: Excursie Naardermeer, van 14.00-17.00 uur. Voor zover niet anders vermeld wor den de lezingen gehouden in Het Brandpunt, Oude Utrechtseweg 4, Baarn. Toegangsprijs ƒ2,25 voor leden f 3.- voor niet-leden. Lidmaatschapp Volksuniversiteit Baarn 5,75 per jaar. 90 en 110 cm doorsnee, 5,5 cm dik blad. 100 x 100 cm vierkant, 5,5 cm dik blad. NU OOK DE RUWE Uit eigen fabriek. VoII. garantie DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST Einde Bosstraat rechts af TELEFOON 02155-13991 of 14550 Het nieuwe jaar schijnt ons gunstiger gezind te zijn dan vorige jaren, ten minste wat betreft de aanvoer van materiaal voor de lokkende zomerva kantie. Laten we beginnen met Zeeland. Keurig verzorgde gidsjes betreffende campings met al of niet caravanver buur, hotels, restaurants, pensions. De boekjes zijn voorzien van duidelijke kaartjes en afbeeldingen. Ze zijn niet gratis, maar voor iedere beurs be reikbaar. Blijven we bij het water, dan moeten we naar het noordelijkste puntje van ons land reizen, want van het eiland' Schiermonnikoog kwam ook een mooi- verzorgd boekje binnen. U vindt daar-, in alles, wat er over het eiland te ver tellen valt, plus alle logiesmogelijkhe-' den. den. Neemt u er echter een goede," nota van, dat de auto met cara van hier niet aan te pas komen. Voelt- u voor rust en een luchtzuiver-milieu,. dan lijkt ons de zaak beslist. Allereerst' zo vlug mogelijk het informatieboekje komen halen. Óok dit is niet gratis en zelfs iets duurder dan de Zeeuwse uit gaven, maar voor een fijne vakantie zult u wel iets over hebben. De vakantiegids Streek VW Zuidwest Veluwe vraagt eveneens aandacht. Het is het gebied Bennekom, Ede. Hars kamp, Lunteren, Otterlo en Wagenin- gen. Uit de inhoudsopgave noteren wij voor U, behalve de Hotel-Pension-ac- comodatie, zomerhuisjes, campings enz., uitstapjes per auto, per fiets of te voet, bezienswaardigheden, wild zien, kastelen en landgoederen, spqrtnou wanneer u aan alles wilt rheëcfoen, is uw vakantie gevuld!" Ook deze uitstekend verzorgde uitgave is tegen een verplichte vergoeding bij ons verkrijgbaar. Tot en met 28 februari staat Jasperina de Jong voor het voetlicht van Theater Carré te Amsterdam. „Jasperina's Grote Egotrip" is een daverende show van één der weinige actrices, die de moed, de kracht en de kunde bezit als one-woman een avond vullend pro gramma te brengen. Wij bespreken uw olaatsen, als u ervan wilt gaan genie ten. Op de maandagen echter, wordt niet gespeeld. De veertien-daagse uitgave „Uit in Utrecht" heeft men in 't nieuwe jaar tot een grotere hoeveelheid vermenig vuldigd, zodat dit blad voor iedere ge- interesseerde bereikbaar is geworden. Deze week is er al met al van alles om een beetje gelukkig mee te zijn. REEHORST-Supermarkt

Soester Courant | 1973 | | pagina 3