OPENING Café-Bar „DE KUIL" EB v.SETTEN Soester gemeenschap presenteert haar leden op de Kunstmarkt „De Kleine Witte" ZIEKENAUTO 12727 Zondagvoetbal S.E.C .-zondag door winst op Victoria reële kampioenskandidaat S.0. Soest door winst op vier punten van de leider Het is ons een groot genoegen U te kunnen uitnodigen bij de opening van onze nieuwe zaak op woensdag 31 januari 1973- Receptie van 6 tot 8 uur. Ton en Dorothees van den Hengel Kerkplein 4, Soest. Zaterdagvoetbal V.V.Z. niet verder dan gelijkspel Opstellingen elftallen V.V.Z. Handbal D.W.S. en U.H.V. slachtoffer van kampioensdrang van B.D.C.-teams 59e Schoolvoetbaltoernooi 1973 Nederlaagtoernooi om het Koningin Emmamonument in 1973 met vijf deelnemende teams Caravan uitgebrand Contactmiddag van de 65-plussers Kath. Vrouwen Gilde Openbare vergadering in kerkgebouw aan de Rembrandtlaan Chez nous Vous êtes Chez vous Nieuwe cursus veilig verkeer Vijf avonden voor eigen veiligheid Eerste inbraak in de wijk Klaarwater Magneet jubileumfilmfestival in „De Open Hof" Eiermarkt Vissen in bun vindgebied Inbraken Gevonden voorwerpen Turk verdacht van diefstal ingesloten MEDISCHE DIENST BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Maatschappelijk Werk Bromfietsen in beslag genomen J. A. Smorenburg Begrafenisondernemer in Soesterberg. Soest en omstreken. PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten (dag en naeht) Soester Courant van donderdag 25 januari 197S HEI. SEC heeft op overduidelijke wijze kenbaar gemaakt in deze competitie nog grote plannen te hebben. Het niet zo sterke Victoria werd in Hilversum naar een overtuigende nederlaag ge speeld. die geen moment in gevaar was en zeer regelmatig werd opgebouwd. Na tien minuten rondde M. Struik 'n voorzet van Timmer goed af. 0-1. Door de wind geholpen wist Victoria nog langszij te komen, dankzij een snel genomen vrije schop, die de SF.C-de- fensie verraste. SEC bleef echter ster ker en nog voor de rust maakte Struik, weer uit een voorzet van Tim mer er 1-2 van. Na de rust was het alles SEC wat de klok sloeg. In de beginfase bracht Hoefman de stand op 1-3 en twee min. later moest de Victoria-doelman zwich ten vor een hard schot van v. cl. Hoed. Hij kreeg de bal niet klemvast en de attente v. d. Brakel schoot de terug springende bal het doel In 1-4. De wedstrijd kreeg daarna door wei felende beslissingen van de scheids rechter een wat grimmiger aanzien, maar SEC liet zich daardoor niet uit het veld slaan. Een door Hoefman ge nomen corner, werd door Van Boeijen feilloos ingeschoten en daarmee kwam de stand op 1-5. Een grotere zege had er nog ingezeten, als v. d. Hoed en v. d. Brakel iets meer geluk hadden gehad. Door een penalty, wegens hands in de laatste fase van de strijd, kwam Vic toria op 2-5, wat tevens de eindstand werd. A.s. zondag is SEC vrij; de week daarop moet aangetreden worden tegen Donar. Door met 1-0 van Amf. Boys te win nen is Soest koploper Scherpenzeel weer genaderd tot op vier punten. Met de returnwedstrijd tegen de leider reeds achter de rug, zijn er de komen de zeven wedstrijden nog vele kansen om een hogere plaats te bereiken, te meer daar de nummers één en twee, Scherpenzeel en WZA nog tegen el kaar moeten. Tegen Amf. Boys was het overigens geen grootse vertoning. Het zag er veelbelovend uit, toen Cees Dorre- stein, direct na de aftrap uit een voorzet van Marcel van de Lugt, scoorde. 0-1. Daar is het helaas bij gebleven. De schoten die de Amers- foortse doelman te verwerken kreeg waren te ongevaarlijk om hem maar enigzins te verontrusten. Toch had Soest in die eerste helft wel enig overwicht; de schutters lieten het ech ter afweten. De tweede helft zag er anders uit. Soest speelde slordiger en daar maak ten de Boys gebruik van. De druk op de achterhoede werd constant en het is hun verdienste dat zij niet door de knieën gingen. De enkele Soest aan vallen waren niet van gevaar ontbloot en als de scheidsrechter een handsge- val had gezien, was Soest mogelijk nog op 2-0 gekomen. Dat ging nu niet door en met het eindresultaat kan men dan ook wel tevreden zijn. Uitslag 0-1. Evenals in de thuiswedstrijd tegen Lo- pik, kwam VVZ ook nu in de uitwed strijd niet verder dan een gelijkspel. Toch zijn er redelijke kansen op winst geweest, alhoewel een excellerende 16 jarige Lopikdoelman dat in de weg stond en hij het gelijke spel van zijn club volledig op zijn naam mag schrij ven. Daarbij mag gezegd worden, dat de scheidsrechter zijn dag niet had en enkele malen een goal „voorkwam", door enige geheide strafschoppen niet toe te kennen; eenmaal zag hij een handsbal niet en eenmaal een grove overtreding binnen de beruchte lijnen. Het hadden twee VVZ-goals kunnen zijn. Verder ging er alles bij elkaar van de betere ploeg die WZ toch wel was, te weinig uit. Het lastig bepeelbare veld er lag wat sneeuw op, kan mogelijk ook als excuus dienen. Eindstand 0-0. VVZ 3-Roda 2. Eijk, J. v. Campen, A. Kramer, R. Herwaarden, J. Brouwer, W. Floor, G. Kok, L. de Groot, Fr. Hornsveld, W. Bloemendaal,, A. v. Wijk, A. Neer bos en J. Kampen. Baam 3-WZ 4. H. Roetman, H. Wegerif, L. Hilhorst, W. v. d. Meer, P. Hoek, J. v. Doorn, S. Akkerman, J. v. d. Wal, W. Huijink, W. Hilhorst, G. v. d. Grift en de wis selspelers J. Spoor en D. Duits. VVZ 6-Chefana 8. J. Groart, J. v. d. Kooy Gzn., L. Brunt, B. v. Jaaren, F. de Zoete, C. Onvlee, Brouwer, P. v. d. Meer, W. v. d. Kuilen, R. Brouwer, H. v.Velzen en M. van Ginkel. VVZ 7-Chefana 6. K. Boeklagen, L. v. d. Berg, N. v. d. Wakker, L. Schaper, K. Blijleven, Th. Delfgou, H. Aveling, J. Hop, J. Boeke- ma, A. v. d. Weerd, J. Kanters, P. Monnee en J. v. Dijk. Dat zowel de dames als heren senioren dit seizoen d.m.v. een kampioenschap willen promoveren is j.1. zondag weer duidelijk bewezen toen resp. D.W.S. en U.H.V. het „gewillige" slachtoffer waren. Beide senioren teams slaagden erin, ondanks de vele slordigheden die z« zich konden permiteren, een ruime overwinning te behalen. in het voordeel van BDC werd beslist. Al in de eerste minuut nam BDC de leiding door een doelpunt van Ries Smeeing. UHV kwam echter terug door een hard schot vanaf de negen meter lijn. Het was echter al snel duidelijk dat dit UHV niet opgewassen zou zijn tegen de Soestenaren want zij beschik ten slechts over twee spelers die d.m.v. harde schoten vanaf de tweede lijn probeerden te scoren. Toen de BDC- verdediging zich hierop in ging stellen was het aanvallende gevaar van UHV geweken. Dat het ook verdedigend niet erg in elkaar zat bij de gasten, bleek na een fel BDC-offensief, waarin de ■-tand werd opgevoerd tot 8-1. Slechts door twee strafworpen, wist UHV tegen te scoren, maar nog vóór rust had BDC de stand al tot 10-3 ver groot. De eerste zeven a acht minuten in de 2e helft leverden voor de blauw witten geen doelpunten op. doordat er slecht gecombineerd en te snel geschoten werd. Toen het juiste ritme echter weer in de ploeg was kon BDC moei teloos uitlopen tot 16-5. De UHV schutters mochten hierna 3 maal onbelemmerd inschieten, waarna BDC opnieuw het heft in handen nam om in de laatste minuten de stand nog tot 20-8 op te voeren. De doelpunten kwamen van Ries Smeeing 5, Koos v. den Deijssel 4, Sjaak Smeeing 2, Leo d. Heiden2, Bert Smeeing 2, Toon Verkerk 2 en Ton v. Asch 1. Zondag a.s. staan de heren 1 voor de belangrijkste wedstrijd van dit zaal seizoen. Tegenstander is dan namen- lijk het Larense LVV, dat met twee punten achterstand op de tweede Dlaats staat. De Larinezen zullen hun huid onge twijfeld duur verkopen om te probe ren. zich voor de 11-8 nederlaag des tijds in Soest te revancheren. De BDC- ers weten echter dat winst, tevens het officieuze kampioenschap inhoudt, want dan staan de Soestenaren met nog 2 wedstrijden te gaan maar liefst 4 pun ten voor op hun naaste concurrenten Zover is het echter nog lang niet. BDC zal ongetwijfeld een grote sup- portersschare kunnen gebruiken. De wedstrijd begint om 17.35 uur in de Expohal te Hilversum. De dames se nioren 1 zijn zondag vrij. Voor een goed bezette tribune toon den de BDC-dames tegen DWS uit Amsterdam duidelijk aan, dat hun eerste plaats op de ranglijst verdiend is. Opererend vanuit een soepel ingrijpen de, solide verdediging was het BDC dat al snel de leiding nam door een doelpunt van Ria Tolboom. Even la ter trof Barry Peters met een hard schot de bovenhoek, 2-0. D.W.S. kon maar geen lijn in het aan- valsspel brengen en het eerste doelpunt kwam dan ook niet uit een mooie com binatie. maar uit een individuele aktie. Bij BDC daarentegen ging de bal snel van hand tot hand, er werden gaten getrokken in de Amsterdamse verde diging, waarvan Gerda Schimmel en Ria Tolboom goed profiteerden. Soe pel draaiend wisten de Soester dames voor de rust nog eenmaal te scoren door Barry Peters, die de DWS-keep- ster naar de verkeerde hoek stuurde. Na de hervatting werd er van beide kanten mat gespeeld, totdat BDC via Martha Smeeing uitbrak en Cita Kuijer de stand op 6-1 bracht. Uit een soortgelijke situatie kwam Martha Smeeing even later alleen voor de A'damse keepster. die ze kansloos passeerde. De Amsterdamse dames ble ven maar beuken met harde afstand schoten, die de BDC verdediging echter zelden in moeilijkheden bracht. Wel bracht een onvoldoende schuiven van de Soester verdediging voor DWS het gat waardoor de twee op het score bord verscheen, maar Ria Pronk bracht vervolgens met een goede slalom door de Amsterdamse verdediging het ver schil weer terug op zes doelpunten. Martha Smeeing maakte nog 9-2 uit een break out voordat DWS met een hard schot de eindstand op 9-3 be paalde. Een verdiende zege voor BDC dat zowel aanvallend als verdedigend meer inhoud had dan DWS. Constant Via de constante score van per speel- helft 10, kwamen de heren j.1. zondag tegen het Utrechtse UHV tot 20 doel punten, waar UHV er slecht 8 tegen over kon stellen. Alhoewel de Soestenaren niet tot hun fceste spel kwamen, werd het toch veel eenvoudiger dan in de uitwedstrijd te gen UHV. waar de scoren met 17-14 Evenals voorgaande jaren zal ook dit jaar te Amersfoort het jaarlijkse Schoolvoetbaltoernooi worden georga niseerd. Deze wedstrijden worden gehouden op dinsdag 17, woensdag 18 en donderdag 19 april a.s. De inschrijvingsformulieren, reglemen ten, enz. 10,- per deelnemend elftal, dienen te worden afgehaald op maan dag 12 en dinsdag 13 februari 1973 bij de heer J. v. d. Pijl, Trekvogelweg 186, Amersfoort en op woensdag 14 en don derdag 15 februari a.s. bij de heer W. Zee, Bosweg 85, Amersfoort. De formulieren dienen te worden inge leverd bij de heer J. v. d. Pijl tot uiterlijk 1 maart a.s. Voor Baarn en Soest bij de gemeente secretarie (de heer Plat). Alle formu lieren dienen uiterlijk 1 maart te zijn ingeleverd. Ook dit jaar zal SEC-zondag haar tra ditionele nederlaagtoernooi, met als in zet het Koningin Emmamonument, or ganiseren. Het wordt weer een uitgebreid pro gramma dat reeds op zondag 12 augus tus a.s. van start gaat met als ope ningswedstrijd de strijd tegen de Nij meegse derde klasser SCE, de ploeg die vorig jaar het nederlaagtoernooi won en daardoor winnaar werd voor één jaar van het Koningin Emmamo nument. Natuurlijk is ook weer uitgenodigd als vaste tegenstander de ploeg van Zuid vogels uit Huizen, die tweemaal ach tereen het toernooi won, maar het in 1972 het niet kon bolwerken. De strijd tegen Zuidvogels is gepland op zaterdag 18 augustus, onmiddellijk na afloop van het jaarlijkse SEC-zater- dagtoernooi. De ploeg van Hilversum, die vorig jaar de plaats innam van de vaste ploeg van HVC, is uitgenodigd voor een avond wed strijd op woensdag 15 augustus a.s. Na het jaarlijkse SEC-veteranentoer- nooi, dat gehouden zal worden op zon dag 19 augustus, volgt voor SEC I de vierde nederlaagwedstrijd op zondag 26 augustus a.s. Als laatste wedstrijd van het toernooi is gepland de strijd tegen het Utrechtse Stichtse Boys, een sterke derde klasser, die SEC afgelopen seizoen in een vriendschappelijke wedstrijd een ge duchte afstraffing gaf. De vijf wedstrijden die door SEC 1 ge speeld worden in het nederlaagtoer nooi, betekenen voor SEC-zondag-2 evenzovele vrienschappelijke wedstrijd, omdat van alle verenigingen de re serveteams zijn uitgenodigd om het op te nemen tegen SEC-zondag-2. Door onbekende oorzaak raakte een caravan, welke naast de woning van rijwielhandelaar A. G. L. aan de Soes- terbergsestraat, gestald stond, in brand. Politie en brandweer waren snel ter plaatse. Men slaagde er in een tweede, voor de brandende wagen staande ca ravan, weg te trekken. Ook deze wa gen, alsmede de dakgoot had reeds vlam gevat, maar de brandweer slaag de er in het vuur te doven. De eerste wagen brandde geheel uit, de tweede gedeeltelijk. De schade wordt door de verzekering gedekt. VtRLOVINGS JUWELIER HQRLOGER SOESTDIJK HEMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-14785 De Vereniging Soester Gemeenschap brengt op de kunstmarkt van 30 april a.s. het veelzijdige verenigingsleven van Soest in beeld. Een wentelende zuil, be plakt met affiches zal de bezoekers op deze verenigingen attent maken, terwijl er in een stand nadere informatie over de S.G. en de verenigingen gegeven zal worden. De verenigingen worden verzocht hier voor materiaal zoals dia's, ter beschik king te stellen. Een en ander werd be sloten tijdens de bestuursvergadering van de S.G., welke onlangs gehouden werd. Het bestuur nam toen ook het stand punt in dat, principieel, politieke par tijen niet als lid van de vereniging kunnen worden ingeschreven. Wel uiteraard leden van deze partijen. Het betrof in dit geval een aanvraag van de plaatselijke afdeling van de Partij van den Arbeid. Het bestuurslid, de heer W. Hulser, bracht een rapport uit over de moge lijkheid tot voortzetting van het De-, partement Soest van de Mij. tot Nut van 't Algemeen. Dit rapport werd samengesteld naar aanleiding van een verzoek van het bestuur van 't Nut, om een oplossing voor dit probleem te zoeken. In ver band met de wens van dit bestuur in haar geheel af te willen treden, hoopt de S.G. hiermede een bijdrage voor het voortbestaan van 't Nut te hebben ge leverd. Voorwat betreft de algemene informa tie van vooral de bewoners van de nieuwe wijken, meenden de bestuurs leden dat het wenselijk was, op ver schillende plaatsen in deze wijken zgn. „muurkranten" te plaatsen. Tot slot werd de jaarvergadering van de S.G. vastgesteld op dinsdag 13 maart a.s. te houden in De Open Hof. Woensdag 31 januari staat op het pro gramma vermeld als „cultureel". Op deze middag komt adjudant Snij ders uit Soest, in samenwerking met de Bond voor Veilig Verkeer een praatje houden: „De politie is onze beste vriend in het verkeer". Er zal een leuke film zijn, een kwis, koffie en gezelligheid! De middag, die begint om 2 uur, einde half 5, zal worden gehouden in het Verenigings gebouw, Steenhoffstraat. Varïdaag, donderdag 25 januari komt het Kath. Vrouwengilde van Soest bij een in het Verenigingsgebouw zaal Noord om 20 uur. Er zal gesproken worden over de groep gast-arbeiders in onze samenle ving. Wist u dat er in Soest ongeveer 1000 buitenl.werknemers wonen? Waarom zijn ze hier? Voor óns plezier of hebben ze er zelf ook iets aan? Hebben we er iets mee te maken en zijn we medeverantwoordelijk hoe ,ze hier worden opgevangen? De heer W. M. v. d. Bergh van de .Werkgroep Buitenlandse Werknemers in Soest" komt deze en andere vragen nader belichten. Belangstellenden zijn welkom. Over het onderwerp „De Grenzen der Kerk" zullen donderdag 1 februari a.s. in het kerkgebouw aan de Rembrandt laan 20, de eerwaarde heren dr. M. J. Arntzen uit Breukelen en ds. P. Polak uit Kampen, een inleiding houden. Er is gelegenheid tot het stellen van schriftelijke vragen. Deze openbare vergadering gaat uit van de jeugdverenigingen der Gerefor meerde Kerken en begint om 20.00 uur. BIJ BAR - CAFÉ - RESTAURANT MIDDELWIJKSTRAAT 2 TELEFOON 13331 Maandag 29 januari a.s. start de nieuwe cursus „"Veilig Verkeer". Deze cursus, die onder auspiciën van de afdeling Soest van Veilig Verkeer Nederland, ge geven wordt door de adjudant van de verkeerspolitie, de heer B. Snijders, omvat 5 lessen. Die vijf lessen zullen op vijf achter eenvolgende maandagen gegeven wor den in het Verenigingsgebouw aan de Steenhoffstraat. Zij beginnen om 20.00 uur. De heer Snijders zal zijn instructies geven aan de hand van de nieuwe ver- keerscode en met behulp van dia's. Het komt veelvuldig voor dat de politie vragen betreffende bepaalde verkeers- situarties en/of verkeersmaatregelen krijgt voorgelegd. Dikwijls blijkt dan dat de vraagstellers de normale ver keersregels niet kennen en dus ook niet kunnen toepassen. Het volgen van deze korte cursus is daarom wel zeer aan te bevelen. U kunt zich opgeven op onderstaande adressen; bureau van politie. Van Weedestraat 3, tel. 14444; Adj. van politie B. Snijders, Dorresteinweg 31, tel 15125. In de opgeleverde, maar nog niet be-l kende dader kwam via een bovenlicht woonde woning van de gemeente- het huis binnen en nam daaruit mee ambtenaar R. v. A. aan de van Ha- een boormachine en drie huissleutels, meistraat, werd ingebroken. De onbe-l Ter voorbereiding van uw en ons aller vakantie organiseert het Soester reis bureau Gerth, bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan van het reisbureau Magneet, op woensdag 7 februari een .Jubilieumfilmfestival". Dit festival zal gehouden worden ln De Open Hof (hoek Dalweg-Veenbes- straat) en begint om 20.00 uur. Er zullen interessante reisfilms ver toond worden van diverse vakantiebe stemmingen uit Het Magneet-program- ma. Verder bestaat er voor de bezoe kers gelegenheid deel te nemen aan een gezellige kwis. Kaarten voor deze avond zijn gratis verkrijgbaar bij Reisbureau Gerth, Laanstraat 66 te Soest Op de Amersfoortse weekmarkt werden aangevoerd 30.000 stuks in prijzen van ƒ11,25 tot ƒ13,75. Middenprijs ƒ12,90. Prijs per kg 2,02. Hedenavond zal de heer F. F. Schmidt üit Rotterdam, voor de leden van de aquariumvereniging „Zilver Tetra' een dia-lezing houden over het onder werp „Vissen in hun vindgebied". De bijeenkomst wordt gehouden in gebouw „De Rank" aan de Soesterbergsestraat en begint om 20.00 uur. het noodrestaurant bij Avia's diens tencentrum werd ingebroken. De on bekende daders namen een radio-cas sette installatie mee, alsmede uit de kassa een bedrag van 400,Zij kwamen binnen door het openbreken van een toegangsdeur. Kennelijk wer den zij in hun bezigheid gestoord, want er bleef nog geld in de kassa achter. Ingebroken werd ook in de woning van de heer J. S. aan de Birkstraat. De dader kwam hier binnen door het openwrikken van een bovenlicht van het keukenraam. De heer v. S. mist een scheerapparaat. De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aange geven: portemonnaie, gouden ring, basketbalschoen, damestas, bankbiljet, kinderfiets, damesfiets, voetbalschoen, huissleutel, want, sierdop autowiel, sierkip, dameshorloge, bril, make-up tasje en plasticzak met gymnastiek- spullen. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie op woens dag en zaterdag, van 14 tot 18 uur, inlichtingen worden verkregen. Door de Barneveldse politie werd de Turkse arbeider M. W. aangehouden. Hij wordt verdacht van diefstal, ten koste van zijn landgenoten, o.m. van een bedrag van ruim zevenduizend gulden uit een pension aan de Wiek- sloot en uit een pension aan de Burg. Grothestraat. De man is in Soest in gesloten. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door J. C. Rip, Soes terbergsestraat 16, tel. 12423 en J. H. H. Overbeek, Burg. Grothestraat 65, tel. 12333. SOESTERBERG. Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door J. C. Lucas, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 1200, (boodschappen vóór 9 uur). SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur C. J. J. Dorrestein, Ossendamweg ZONNEGLOREN, telefoon 19144 dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 2e klasse B* dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19 00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag- en vrijdagavond 18 30-19.00 n.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op de kinderafdeling niet toege laten - baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur ST. ELISABETH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 OE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 klasse afd.: dagelijks 13.45-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur apotheek Soest, Kerkstraat 86, tel. 12497. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. K. Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 12902 en zr. W. Blees, Wiardi Beck- manstraat 268, teL 19219. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. A. v. d. Berg, Paladeinweg 110, Amersfoort, tel. 03490-28010 en zr. G. Chamoun, Alb. Cuyplaan 11, tel. 16906. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middelwijkstraat 36 en NAlb Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001-12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur, Molenstraat 11, Mid delwijkstraat 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST Grothe- „Anna Paulownahuis". Burg. straat 51, Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij- 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij-1 *0 uur D. Broer, Baarn. dag: 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen' ingang Plesmanstraat. Twee bromfietsers, R. N. V. (16) en M. A. S. (18) beiden uit Soest, raakten hun bromfiets aan de politie kwijt, omdat zij er te hard mee reden. De een werd aangehouden op de Molen straat, de ander op de Alb. Cuijplaan. Generaal Winkelmanstraat 62 Soesterberg. Telefoon 03463 - 1223 - 1458 OOK VOOR CREMATIE. Tevens algehele verzorging door geheel het land. (Geen klassesysteem.) HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. Jac. Smit. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. J. Karres, Driebergen. 19 uur ds. Jac. Smit. „De Open Hof", Dahveg/hoek Veenbesstraat. 9.00 uur ds. P. Kloek. Ichtuskcrk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur ds. H. C. Valeton, Baarn. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Kollekte in de Oude Kerk, Emmakerk en De Open Hof voor schulddelging De Open Hof". Jeugdkerken 10 uur Ellheto, Driftje. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk. Julianalaan. 10 uur ds. M. Wilschut. 17 uur ds. G. Rang. ,Dc Open Hof", Daïweg/hock Veenbesstraat. 10.30 uur drs. J. Thomas, Amersfoort. 17 uur ds. M. Wilschut. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. G. Rang. 1700 uur drs. J. Thomas, Amersfoort. GEREFORMEERDE KERKEN (vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. P. Deddens, Hilversum. 14.45 uur ds. R. Zijlstra, Baarn. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 19 uur kandidaat Terhoeve, Am sterdam. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dahveg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur Leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink. BRAAMHAGE 19.00 uur ds. W. Leerink Wijkgebouw Schoutenkampweg/hoek Buntweg 10.15 uur kinderdienst. EVANGELIE-GEMEENTE ,IN DE RUIMTE" Klein Engendaahveg 52. 15.45 uur G. J. Mensink. Babycrèche en kinderdienst. Woensdag 31 januari. 19.45 uur S. S. Wilson. Heeskapel. Insingerstraat 53. Geen dienst. SOESTERBERG Gereformeerde kerk Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch werkster.: Mevr E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam weg 34, tel. 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen Spoorstraat 9. Baam tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaarden werk Soest: Warme maaltijdenvoorziening, Infor maties bij de navolgende contactadres, sen: Soest dijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott; Pt Hendriklaan 11, tel. 13261. Soest Mid den: Mevr M A Jansen-Moesen broeck, Kerkpad n.z. 57, tel. 15588. Soest-zuid: Mevr. S Steendijk-Geer- lings Bartolottilaan 16; tel. 16389. Soesterveen: hr. A van Scherpenzeel Veenbesstraat 430, tel. 14782. Soesterberg: Mevr J Hoekstra-Ger kes Prof. Lorentzlaan 23, tel. 03463 1991. Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar vla de navolgende tel nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782; voor Informaties betreffende: pedlcu redienst koffle-ochtenden, zangkoor gymnastiekcursussen socletelten Cul tureel senioren paspoort t.b v bejaar den: Bureau projectleiding Burg. Gro thestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. 17 uur L. Wieringa, Den Dolder. Hervormde kerk. 10 uur ds. W. Glasbouwer, Doorn. 10 uur Jeugddienst. 19 uur ds. W. Sirag, Leusden. Johannes Stichting. 10.30 uur ds. A. O. Zijlstra, Amersfoort. BAARN Doopsgezinde Gemeente. Eemnesserweg 10.30 uür dienst in Hilversum in de D. G. Kerk, ds. J. W. Hilverda. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12. Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. H Kiezenbrink, H.A. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest". Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Kike zonringmorger 10 uur Evangelisch Luth. Gem„ Kapelstraat. Baarn. 10.30 uur drs. G. Fafié (verkiezing, Synode). Parochie Soest. Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, H Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 ur Hoogmis ln de week H Missen te 8.30 en 19 30 uur Parochie Soestdijk, tel. 12775. Burg. Grothestraat. Zaterdag 19 uur avondmis Zondag te 9. 11 en 18 uur. Dinsdag tot en mei vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Dinsdag en donderdag 9 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur. De Open Hof, Dahveg/hoek Veenbesstraat. '.aiprdaa 19 uur avondmis. St. Caroluskerk, Soesterberg, teL 03463-1521. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 9.30 uur Hoogmis, il.30 uur (met zang).

Soester Courant | 1973 | | pagina 13