Café-Bar „De Kuil" aan het Kerkplein, gezellige horeca aanwinst V HEEL 1 E 1 N Ai ft 1 HOMEE giro 177 PROFITEER NOG 10 DAGEN VAN ONZE GROTE OPRUIMING 10 - 60 °/0 VOORDEEL De Soester Orkestvereniging door gebrek aan blazers nu in barokbezetting PREDIKBEURTEN BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN bfr-VL Ujfc-t Maandelijks Kamerconcert in het Artishockgebouw Kantonrechter verplichte twee Soester huurders tot betaling van niet nakomen verplichtingen nationale aktïe - den haag Stichting Bentinck Fonds vraagt jaarlijkse bijdrage om werk te kunnen voortzetten Start-kapitaal moet aangevuld worden Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Joy-riders vernielen auto Meningen van lezers Geneigdheid (maar geen genegenheid) in gemeente raad jegens Braamhage Telmachine en lege kassa uit winkelwagen gestolen Mode Baby- en kinderkleding Heren- en Jongenskleding Rouw- en Trouwkleding M. TUSSEN Rommelmarkt Stichting Jeugdzorg Soest Auto in brand Bejaarden kunnen bridgen MEDISCHE DIENST Maatschappelijk Werk R.K. Kerkdiensten Soester Courant van donderdag 1 februari 1973 Grote belangstelling bestond er gisterenavond voor de opening van de nieuwste horeca-aanwinst in de gemeente, Café-Bar „De Kuil". Een superlatief van gezellig is op dit café van toepassing. Geen donker, min of meer obscure geheel, met schreeuwende keiharde muziek; geen poenige luxe inrichting, maar gewoon „hardstikke" gezellig. Gezellig ingericht, leuke tafels met makkelijk zittende stoelen; bij iedere tafel een kapstok („de mensen willen hun kleding bij zich houden", zegt eigenaar Ton van den Hengel), gezellige gordijnen, fijne zitbank. De bar is een juweeltje; gebruik ma kend van de aanwezige situatie werd achterin de zaak, enigzins verdiept, de bar ingericht. Ook weer oer-gezellig, geen onwijs hoge krukken met een smal blad voor je neus, maar een hanteerbare zitgelegenheid en een prettige verlichting. „Die gezelligheid is opzet geweest", zegt Ton van den Hengel. „Al zit je alleen, dan nog is het er prettig toe ven. De muziek zal rustig blijven en niet meer dan een achtergrond vul lend geluid worden". De gehele verbouwing, en die was al les bij elkaar toch tamelijk ingrij pend, alsmede de inrichting nam ze ven weken in beslag. Onder super visie van aannemersbedrijf Van den Hengel werd de idee van de Amster damse architekt Dick Goedhart uitge voerd. Hieraan werkte mee, de firma De Kuil-Bar van Café-Bar „De Kuil'1 Frans Bosman, electriciteit; de firma J. van Schalkwijk en Zoon, schilder werk; de firma Reyerse, loodgieters en verwarmingsbedrijf; de firma Hilhorst en Zoon, smederij; de firma Kruijff en Zoon, houtbewerkingsbedrijf; de firma B. Fugers, stoffering en Kela- Tapijt, vloerbedekking. Het resultaat mag er wezen. Ton van den Hengel: „Het blijft een café, geen restaurant, alhoewel er vanzelfsprekend een hartige hap te verkrijgen is; satéh, een biefstukje, carbonaatje, croquet en bal-gehakt en alles wat er bij hoort. Daarvoor werd ook de keukken ingericht". En wat de bierdrinkdérs betreft, de bierkelder is voorgekoeld! Een profi ciat voor en van heel Soest is op zijn plaats. De Soester Orkestvereniging zal op het eerstvolgende concert uitsluitend met strijkers dus in een barokbezet ting optreden. Het orkest, dat in haar anderhalf-jarig bestaan zulke opmerkelijke successen op diverse concerten boekte, heeft door verhuizing en anderzins gebrek ge kregen aan diverse blazers zoals cla- rinet, hobo en hoorn, waardoor voort zetting in de oude bezetting onmoge lijk bleek. Men hoopt echter, dat in de komende maanden de nodige aanvullingen moge lijk zullen worden, zodat in het najaar de repetities weer met de oude bezet ting kunnen aanvangen. Het barokorkest zal waarschijnlijk in april a.s. voor het eerst optreden. Het maandelijks Kamerconcert in het Artishockgebouw aan de Steenhoff- straat wordt gehouden op zondagmid dag 4 februari a.s. Aanvang drie uur. Er wordt dan gemusiceerd door een blaasensemble, bestaande uit Ricardo Kanji, Alf Holmer, Charles Toet en Mar jon Verbruggen. Zij spelen muziek uit de Middeleeuwen, Renaissance en Vroege Barok, op in strumenten die in die tijd ook ge bruikt werden; blokfluiten, zinken, een ponner, trombones en kromhoorns. Op het programma staan composities van Fr. Landini, Guillaume Dufay, Joh. Ockeghem, J. Des Prez, Joh. H. Schein en V. Gallileï. Tijdens het concert kunnen ouders hun kinderen onderbrengen bij het poppen theater, waar Bart Corduwener met zijn „Kleinste Komedie" een nieuw spel speelt: „De Notenkabouter". De Stichting Bentinck Fonds heeft deze week, middels een huis-aan-huis verspreide folder, de inwoners gevraagd jaarlijks een bedrag, minimaal ƒ2.50, beschikbaar te willen stellen om het werk van de Stichting te kunnen voort zetten. De Stichting werd vorig jaar opgericht en ontving haar startkapitaal uit han den van oud-burgemeester Bentinck. Het was het door de burgerij bijeen gebrachte bedrag voor het jubileum cq. afscheidscadeau van mr. S. P. Baron Bentinck, toen deze na ruim 25 jaar als burgemeester afscheid nam van Soest. Het naar hem genoemde fonds stelt zich ten doel sportbeoefening mogelijk te maken voor de gehandicapte mede burgers. Dankzij haar activiteiten ziet het bestuur haar kapitaal minder wor den. Die activiteiten hebben zich het afge lopen jaar voornamelijk bewogen op het terrein van de zwemsport, waar voor het instructiebad „De Turf" een unieke mogelijkheid bood. Iedere zaterdagmorgen maken 30 min- der-validen gebruik van het bad, waarvoor de temperatuur van het wa ter opgevoerd wordt tot 25 Uit de gelden van het fonds werd een lift aangeschaft om de gehandicapten be hulpzaam te zijn bij het in het water gaan. Zowel de opvoering van de tem peratuur van het water, als de huur van het bad, kosten geld. Voor' het vervoer van en naar het bad van deze bezoekers, is een volkswagenbusje ge huurd. Ook daarvoor moet betaald worden. Wekelijks terugkerende kosten, die wel goed besteed zijn, maar het kapitaal verminderen. Inmiddels heeft men ook contact opge nomen met de Sportstichting en ge meentewerken om in de nieuw te bou wen sportzaal aan de Ossendamweg enige elementaire voorzieningen aan te brengen om deze zaal geschikt te ma ken voor sportbeoefening door gehan dicapten. Er blijkt een behoorlijke be langstelling bij hen te bestaan voor o.a zitvolleybal. De samenwerking met de plaatselijke fysiotherapeuten en hel. Rode Kruis is voortreffelijk. Zij zijn iedere zaterda; in het instructiebad aanwezig om, waar nodig, de gehandicapten te helpen. Deze hulp wordt geheel belangeloos gegeven. Om de contacten met het bestuur van de Stichting makkelijker te laten ver lopen, werd dit bestuur uitgebreid met de fysiotherapeute mej. M. ten Cate. Om het snel minderende kapitaal weer op peil te brengen wordt iedereen ver zocht een kaart in te vullen, met daar op het bedrag dat men ieder jaar aan de Stichting wil overmaken. 11.000 wo ningen a minimaal ƒ2,50 zou ƒ27.500,- opbrengen; een jaarlijkse bijdrage waardoor de Stichting haar werk tot in lengte van jaren zou kunnen voortzet ten. v.b. H. W. VELMNGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 12731, b.g.g. 12455 Enige uren nadat de auto van me vrouw A. S., welke geparkeerd stond voor haar woning aan de Van Maaren straat, was ontvreemd, werd deze te ruggevonden op de Leusderhei. De wa gen lag ondersteboven en was zwaar beschadigd. Van de daders ontbreekt ieder spoor. Volgens een verslag in de Soester Courant d.d. 25 jan. jl.\ moet wethou der De Haan zich „coram publico" als volgt hebben geuit: „ik ben geneigd om te zeggen, mensen van Braamhage, houdt je mond". Hij bezigde deze onwelwillende woor den ten overstaan van een publieke tribune, waar enkele illustere verte genwoordigers van het door hen ge- incremineerde bejaardeninstituut ge zeten waren. Gelukkig voor mij behoorde ik niet tot deze groep, anders zou zich ongetwij feld het volgende hebben afgespeeld. Ik zou overeind gevlogen zijn en den Ioslippigen gezagsdrager hebben toege beten: „Wethouder, ik ben geneigd te verklaren, dat ge U, tegenover een groep eerzame medeburgers, waarmee U vergeleken nog maar een broekje bent, hebt gedragen als een vulgaire kwajongen!" Bij het nu volgende timult zou de Voorzitster de hamer hebben opgeno men en hebben meegedeeld geneigd te zijn de tribune te laten ontruimen - waardoor dan ondergetekende weer in de frisse buitenlucht zou zijn terecht gekomen, wat hem bepaald niet zou hebben gespeten! Het verwonderd mij overigens, dat onze Eerste Burgeres, die, zo op het oog, een alleszins aanvaardbare figuur schijnt te zijn, haar medebestuurder diens onheuse woorden niet een weinig tot de orde heeft geroepen. Of was zij daar niet toe geneigd? Hoe het dan ook zij, ik hoop van gan ser harte, dat ter eerstkomende raads zitting onze (ik ben geneigd te zeggen: venijnige) wethouder amende honorable zal plegen en wil beloven zich in de toekomst een beetje te zullen beheer sen, waarop ook wij van Braamhage geneigd zullen zijn er de spons over te halen. Heus, die suffe Braamhage naren zijn de kwaadsten nog niet. Ons lange leven heeft ons wel doen inzien, dat Schiller destijds groot gelijk had, toen hij een van zijn Wallenstein-per sonages liet uitroepen: „Schnell fertig ist die Jugend mit dem Wort". Braamhage, januari 1973. HANS VAN EEDEN Wanneer mensen een huurwoning van de Stichting Samenwerking Woning bouw Corporaties (waarin opgenomen het gemeentelijk woningbedrijf en de woningbouwverenigingen St. Jozef, Goed wonen en Patrimonuim) verlaten, zijn zij verplicht de woning in de oor spronkelijke staat achter te laten; dus in dezelfde staat waarin de woning zich bij het aanvaarden daarvan be vond. Zijn er door de huurders - zonder toe stemming van de eigenaren - veran deringen aangebracht, bijvoorbeeld er is een tussenschot geplaatst of er is iets uitgebroken, dan zal dit bij het verlaten van de woning door de huur der weer hersteld moeten worden. Dit geldt ook wanneer het huis van bin nen in afwijkende kleuren is geschil derd, het behang gesaust is, bescha digingen zijn aangebracht aan stopcon tacten, geverfde deuren en ander schil derwerk enz. Hersteld de huur dit niet, dan zal de eigenaar alles herstellen waarbij de huurder de rekening moet betalen. In het verleden is het meermalen voor gekomen dat dit betalen problemen gaf tussen eigenaar en huurder. Hier door werd de afhandeling van de zaak geruime tijd gerekt. Dat is nu afgelopen. Wanneer de huur der niet wil betalen, wordt de zaak zonder pardon door de eigenaar naar de kantonrechter verwezen. De eerste twee zaken zijn inmiddels bij de kan tonrechter te Amersfoort voorgekomen. Twee huurders uit Soest zijn door de rechter veroordeeld tot het voldoen van de volledige kosten van het her stellen van de woning in de oorspron kelijke staat plus de rente van het niet betalen plus de kosten van het kort geding. In de toekomst zullen dit soort zaken direkt naar de kantonrechter worden verwezen. Uit de naast de woning van de heer P. W. v. V. aan de Insingerstraat ge parkeerde S.R.V. winkelwagen, heeft een onbekende man, de telmachine en de kassa zonder lade meegenomen. De heer v. V. werd midden in de nacht gewekt door het blaffen van zijn hond en zag, toen hij uit het raam keek, een Peugeot 404 in de richting van de Wieksloterweg wegrijden. De onbekende man, die zich toegang tot de wagen verschafte door het weg- nmeen van een ruit bij de bestuur derszitplaats, was kennelijk van plan de hele voorraad uit de wagen mee tenemen. In een van de plasticzakken die hij achterliet, zat reeds een slof sigaretten. De waarde van de gestolen telma chine en kassa, de geldlade had v. V. in huis, bedraagt 700 gulden. Een di rect door de politie ingesteld onder zoek, leverde geen resultaat op. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zaterdag 3 februari 19.30 uur, Avond- muziek en Avondgebed. Zondag 4 februari 10 uur ds. P. Kloek. 19 uur ds. D. H. Bosma. Emmakerk, Regeutesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. „De Open Hof", Dahvcg/hoek Veenbesstraat. 10 uur Gezamenlijke dienst met ge reformeerden. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur ds. M. Wilschut. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Drift je. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan. 10 uur ds. K. A. Firet, De Bilt. 17 uur ds. M. Wilschut, Jeugddienst. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10 uur Gezamenlijke dienst met Her vormden. 17 uur ds. J. Geel, Semarang. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur Prof. Dr. C. Augustijn, A'dam. 17.00 uur ds. K. A. Firet. ZONNEGLOREN. 10 uur ds. M. Wilschut. GEREFORMEERDE KERKEN (vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. R. Zijlstra, Baarn. 14.45 uur ds. J. van Benthem, Nijkerk. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10.30 uur ds. Rutters, Baarn. 19.00 uur ds. Eerland, Hilversum. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. .30 en 14.30 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. L. S. Blom, Bussum. Wijkgebouw Schoutenkampweg/hoek Buntweg 10.15 uur kinderdienst. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 15.45 uur H. Engels. Babycrèche en kinderdienst. Woensdag 7 februari. 19.45 uur S. S. Wilson. Heeskapel, Insingerstraat 53. Geen dienst. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 uur G. N. Lammers, Naarden. 17 uur Dienst. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur Jeugddienst. 19 uur Avondgebed. Johannes Stichting. 10.30 uur ds. P. Klusener, Zeist. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg 10.30 uur ds. H. C. Valeton. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. H Kiezenbrink, H.A. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest". Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Llke zondagmorgen 10 uur. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur ds. mr. P. M. Estié, Naarden. Van Weedestraat 5A-5B Smitshof 10-14 (tot en met 10 jaar) Van Weedestraat 8 Smitshof 10-14 ZONNEGLOREN, telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 2e klasse B: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag, en vrijdagavond 18.30-19.00 n.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op de kinderafdeling niet toege laten - baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur ST. ELISABETH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.45 dagelijks il.00-11.30» 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.43 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 dagelijks 13.45-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 Steenhoffstraat 66 Tel. 18644 Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 Op het terrein van het clubhuis „De Vangrail", Bcetzlaan 32a, zal op zaterdag 14 april a.s. de haast traditionele „rommelmarkt", het Soester Waterlooplein, gehouden worden. De opbrengst komt, zoals ook de vorige jaren, geheel ten goede aan de jeugd van de Stichting Jeugdzorg Soest. Dit jaar bestaat er extra behoefte aan dit geld in verband met de inrichting van het tweede clubhuis van de Stichting, dat aan de Molenstraat staat. Met de veel omvattende voorbereidin gen zijn de organisatoren inmiddels gestart. Vele helpers en helpsters zul len de komende weken van huis gaan om de „waren" voor deze markt in te zamelen. Men kan van alles gebruiken, mits in enigszins redelijke staat. Huishoudelijke artikelen, meubels, kleden, lampen, electrische apparatuur, sportartikelen, fietsen, t.v.'s, radio's, ijskasten, naaimachines, schilderijen, spiegels en boeken. Geen spiralen van bedden, die werden vorig jaar niet ver kocht. Wel levensmiddelen, o.a. in blik, kleding zoals schoenen en tassen, toi letartikelen en kleren mits heel schoon, speelgoed, antiek en kristal. Wat deze twee laatste artikelen be treft wil men graag één kraam met mooi goed hebben, wat het aanzien van de markt aanzienlijk verhoogt. Verder hopen de organisatoren op gif ten suiker, koffie, thee en melk voor de speciale koffiestand. Werd vorig jaar in amper zeven uur tijd De Vangrailkas met ƒ8000,- ge spekt, de organiserende marktcommis- sie hoopt dit jaar dit record te verbe teren. Op de Nieuweweg raakte de personen auto van K. S. uit Soest, vermoedelijk door sluiting in de bedrading, in brand. Voordat de brandweer arriveerde had den omstanders met behulp van een poederblusser en zand, de vlammen reeds gedoofd. De schade wordt schap op 1000 gulden. De auto moest worden weggesleept. Welke bejaarden hebben zin om weer eens gezellig te bridgen of te leren bridgen. Zij die hiervoor interesse hebben kunnen zich wenden tot Mevr. Van Kleef-van Eek. Alb. Cuyplaan 34, tel. 12484, of bij de St. Fed. Raad voor het Bejaardenwerk Burg. Grothe- straat 51, tel. 19289. SOEST De artsendlenst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door P. J. H. M. Rupert, Ossendamweg 33e, tel. 12395 en H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 12119. SOESTERBERG. Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door C. H. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder, tel. 030-782696 SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur J. B. M. Eggink, Speenkruidstraat 41. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, Soest, tel. 12487. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tol 12.30 uur apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. A. v. d. Berg, Paladeinweg 110, Amersfoort, tel. 03490-28010 en zr. G. Chamoun, Alb. Cuyplaan 11, tel. 16906. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. C. Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 15425 en Zr. A. v. d. Berg, Paladijn- weg 110, Amersfoort, tel. 03490-2801. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middelwijkstraat 36 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001-12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur. Molenstraat 11, Mid delwijkstraat 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis". Burg. Grothe- straat 51, Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij- 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34. tel. 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 luur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, 'bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9. Baarn tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaardenwerk Soest: Warme maaltijdenvoorzicmng, Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk- Mevr. E. B. Jonker-Pott, Pr. Hendriklaan 11, tel. 13261. Soest Mid den: Mevr M. A Jansen-Moesen- broeck. Kerkpad n.z. 57, tel. 15588. Soest-zuid: Mevr. S. Steendijk-Geer- b'ngs Bartolottilaan 16, tel. 16389. Soesterveen: hr. A. van Scherpenzeel, Veenbesstraat 430, tel. 14782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger- kes Prof. Lorentzlaao 23, tel. 03463- 1991. Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar vla de navolgende tel. nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782; jooj informaties betreffende; pedicu- redienst koffte-ochtenden, zangkoor, gymnast'ekcursussen. sociëteiten. Cul tureel senloror.paspooTi t.b v beiaar den: Bureau projektleiding Burg. Gro- thestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, II. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdük. Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag te 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Dinsdag en donderdag 9 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur avondmis. St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang).

Soester Courant | 1973 | | pagina 9