HOMEE B.D.C. teams behalen kampioenschap EGvSETTüN „De Kleine Witte' Kijk uw ogen uit 7Z Ton Beuken Gaat U naar karnaval Bon lademaker Heren van Fletiomare en Soester dames winnaars van zaalhockeytoernooi Klinkende overwinningen van Olympia/Parade Chez nous Vous êtes Chez vous SEC-veteranen- Lage Vuursche I Geen courant ontvangen? Voor 7 uur bellen 13982 Na 7 uur bezorgd. S.E.C.-zondag voor de vuurproef SW 2 dames maakten het Spirit 1 zeer moeilijk Povere resultaten van de SHOT-teams S.P.S.V. II wint de Prakticumbeker Olympia volleybal begint met pupillen groep Sportprogramma Zaterdag 17 februari Zondag 18 februari Heren- en Jongenskleding PROGRAMMA SPORTHAL REUKENDAL Soester Courant van donderdag 15 februari 1973 Met een aantal goed gespeelde wed strijden hebben de beide topteams van Olympia/Parade en het heren-reserve team de voLle winst binnengehaald. Vooral de overwinning van het eerste herenteam is er een die respect af dwingt. Maar ook de 3-1 winst van Olympia/Parade 2 op de heren van Spirit verdiend een copliment. De dames Het eerste damesteam van Olympia/ Parade rekende in een half uur af met SDO uit Culemborg. SDO dat de laatste weken duidelijk problemen met speel sters heeft, vorige week reglementair verloren, trad ook nu weer aan met een gelegenheidsformatie. De Soester dames hebben dan ook geen moeite ge had met dit team. Met zeer gevarieerd en fris aanvalsspel werd SDO via 15-9. 15-4 en 15-0 naar een 3-0 nederlaag gespeeld. In de meisjeswedstrijd tussen Olympia a en -b is de verrassing uitgebleven. Niet dat het b-team onvoldoende te genstand bood, maar de meisjes van het a-team speelden iets slagvaardiger en wisten via goed opgezette acties punten te scoren terwijl Olympia b zich voornamelijk moest beperken tot verdedigen. Door deze overwinning staat Olympia a samen met BG SV a op de eerste plaats in de jeugdcom- petitie. Het jeugdige Olympia 6 won van Olympia 7 met 3-0. De heren Dankzij de medewerking van de Ne derlandse Basketbalbond en de bemid deling van Red Stars voorzitter Valk konden de dames en heren van Olym pia/Parade de in Amersfoort geplande „thuiswedstrijd" toch in de Soester sporthal spelen. De heren hebben daar een fraaie wedstrijd van gemaakt. V.C. Weert, de tegenstander had de wedstrijd in Weert gewonnen met 3-1 en de Olympianen waren er op gebrand dat goed te maken. Het werd een zeer spannende eerste set waarin de aan vallers van beide kanten de toon aan gaven. Olympia/Parade noch Weert kon voldoende verdedigen tegen de vaak snelle acties aan het net. Tot 11-11 behaalden de teams om beurten een punt maar toen nam de Soester ploeg langzaam afstand. Op prima aangeven van Gerard van de Velde en Werner Paans passeerden Jan van der Kamp en Fred van der Hulst enkele malen schitterend het blok van de tegen stander. Er waren nog heel wat opslagwissels nodig voordat de zeer attente Gerard van der Velde een tactische bal uit stekend onderschepte en direct het 15e punt scoorde. In de tweede set nam Weert een 4-1 voorsprong maar Olympia/Parade kwam na enkele instructies te hebben ontvangen van de goed coachende Jan Brandsma weer naast de Limburgse ploeg. Er volgden een groot aantal spectaculaire momenten met in de hoofdrol de Olympianen Wim Enden dijk en Fred van der Hulst. Bij de stand 8-5 verloor Weert een van zijn spelers door een enkelblessure. Maar veel verzwakte de ploeg daardoor niet. Olympia echter ging steeds beter spe len en toen Herman Rouwendaal en Jan van der Kamp enkele loeiers los lieten stortte de verdediging van de Limburgers definitief in. Met 15-9 werd ook deze set gewonnen. Gesteund door een twee nul voor sprong en een talrijk publiek begon Olympia/Parade aan de derde set. Van meet af aan speelde de ploeg in een hoog tempo met goed afwisselend aan valsspel. Weert heeft dan ook geen moment de Soester ploeg werkelijk kunnen bedreigen. Met 15-6 setwinst werd een verdiende drie nul zege be haald. Het tweede team van Olympia/Parade leverde eveneens een zeer goede pres taties door het Amersfoortse Spirit met 3-1 te verslaan. Na een wat onverwacht verlies van de eerste set nam Olympia het initiatief over en via fraai opge zette aanvallen werd Spirit al snel op een achterstand gezet. En via tweemaal setwinst kwam Olym pia op 2-1. De vierde en laatste set zou uitgroeien tot een zeer hoog niveau en vooral Koen van der Wal als spel verdeler en Gijs van Schaffelaar als aanvaller schitterden in de combina ties. Een verdiende 3-1 overwinning was dan ook het resultaat. Volleybal deze week De eerste teams zijn deze week vrij Maar er is toch nog een vrij uitgebreid programma. Zo speelt het derde he renteam, bijna kampioen in de eerste klasse, tegen nummer drie op de rang lijst SVH. En dat kan een leuke wed strijd worden. Het complete program ma ziet er als volgt uit: Donderdag 15 februari Sporthal Beu kendal Meisjes 18.30 uur Olympia d-Olympia c. Dames: 19.15 uur Olympia 7-VVH 2. 19.15 uur Olympia 4-Limvio. 20.15 uur Olympia 5-Foxboro 1. Jongens: 18.30 uur Olympia c-Olympia d. Heren: 21.30 uur Olympia 3-SVH 1. De standen Derde divisie Nederlandse Volleybal Bond 1. Athlon, Utrecht 14-41 2. Olympia, Soest 14-34 3. Vollan, Wychen 14-26 4. Union m.c., Nijmegen 14-21 5. Unitas, Doorn 14-21 6. Dynamo. Apeldoorn 13-19 7. Uravo, Huissen 13-17 8. SDO, Culemborg 13-15 9. Atlantic. Langeboom 13-13 10. Setash, Huissen 13- 8 11. WA, Amersfoort 13- 5 Heren 1. WA, Amersfoort 15-41 2. Ever ready, Vlijmen 15-39 3. Flamingo's, Gennep 15-34 4. USS, Utrecht 15-29 5. Olympia. Soest 15-22 6. Unitas, Doorn 15-21 7. Bekkerveld, Heerlen 15-20 8. Dynamo. Apeldoorn 15-20 9. Weert, Weert 15-16 10. Mavok, Maastricht 14-14 11. Orion, Varseveld 15- 9 12. WVC, Wychen 14- 2 WEKKERS EN RE15WEKKER5 JUWELIER HORLOGER REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-14785, BIJ BAR - CAFÉ - RESTAURANT MIDDELWIJKSTRAAT 2 TELEFOON 13331 De vorige maand door weersomstan digheden uitgestelde strijd tussen het eerste elftal van Lage Vuursche, waar in een aantal veteranen zullen optre den, en het fameuze SEC vetera nen team, zal zaterdag a.s. onder lei ding van scheidsrechter B. G. Dekker, om half drie, op het SEC-terrein ge speeld worden. SEC zal uitsluitend veteranen boven de 35 jaar opstellen, waarbij Lage Vuursche het zal doen met de kern van het eerste team, aan- jevuld met veteranen. Voor Lage Vuursche spelen de vetera nen Gerrit van Andel, Willie Keizer, Joop Aalderink plus de eerste elftal- spelers Eddy Beljaards, doelman Ruud Kramer, Van Tol, Nol van Bruggen, Pieter Baum, Casander, J. Dijkhuizen, Gerrit de Kruif. Aanvoerder Albert Hooijer heeft veer tien veteranen uitgenodigd voor de strijd. Het zijn Bertus van Essen, geheel ge nezen van blessure, Leo van het Kloos ter, Joop Jebbink. Rob Nïeuwaal, Sam de Zoete, die het na zijn blessure weer gaat proberen, Baarnse Henk Huyink, Joop van Maanen, Joop Westerveld, Jan Schalkwijk, Wouter de Bruin, Al- bert Hooyer, Jan Veldhuizen, Tony Dasselaar en Henk Kamphorst. Het was zondag j.I. een goede dag voor het Soester Handbal. Zowel de Heren als de Dames konden namelijk het kampioenschap behalen. De dames door in Utrecht U.D. met 5-2 te verslaan, de heren door een 15-11 overwinning op II.H.C. In een wedstrijd die voor U.D. en BDC uiterst belangrijk was in verband met het kampioenschap van de regionale 3e klasse, hebben de beide teams met volle inzet gestreden U.D. moest win nen terwijl BDC aan een gelijkspel ge noeg had. BDC nam door twee afstandschoten van Anie Roest een 2-0 voorsprong. Een keihard schot van Ria Pronk trof even daarna slechts de lat, maar met een afstandschot van Barry Pe ters werd het toch 3-0. Na de rust werd het erg spannend. Een lage schuiver van Cita Kuyer. bracht de stand weliswaar op 4-0, maar U.D. had toen al een furieus offensief ingezet, dat resulteerde in een tegen doelpunt, en een serie breaks die maar ternauwernood door de Soester defen sie konden worden gestopt. Keepster Diny Kok kreeg in deze periode vol doende ballen om zich naar een groot se vorm te laten groeien. U.D. verkortte de achterstand echter tot 4-2 en het leek nog erg moeilijk te worden voor de Soester dames. Ze hielden echter het hoofd koel en de verdediging gesloten, waardoor U.D. niet meer tot scoren kwam. BDC lukte dit wel want het was Ria Pronk, die, nadat ze zich met een schijnbeweging had vrij gespeeld, het vijfde en tevens laatste doelpunt voor haar rekening nam. Matige kampioenswedstrijd De heren hebben in hun kampioens wedstrijd tegen HHC zondag j.1. niet kunnen imponeren. Werd de thuiswed strijd destijds tegen de Hilversummers met 21-5 gewonnen, nu konden de BDC-ers niet meer dan 4 doelpunten uitlopen, want het werd uiteindelijk 15-11. HHC nam al snel de leiding, maar door goed werk van Sjaak Smeeing, was het na 7 min. alweer 2-1 voor BDC. Nadat de voorsprong vergroot was tot 3-1 leken de BDC-ers weer een ruime overwinning te behalen daar zij de strijd volledig beheersten. Door enige slordigheden in de defensie» van de Soesternaren slaagde HHC erin de achterstand niet groter te la ten worden. Via 7-3 werd een 8-4 ruststand bereikt. In het begin van de 2e helft had een offensief van BDC succes want al na 10 minuten was men uitgelopen tot 12-5. Ook in deze periode werd er echter verzuimd om door te drukken, waardoor HHC wederom terug kon komen en de achterstand goed tot 14-11. De Hilversummers hadden daarna niet meer de kracht en de tijd om nóg dichterbij te komen, waarna BDC in de laatste minuut de eind stand op 15-11 bracht. Zondag Voor de eerste teams van BDC zijn de wedstrijden van zondag slechts een formaliteit, daar de uitslag niet meer van belang is voor de stand. De dames 1 spelen om 13.00 uur in sporthal Beukendal tegen het op de laatste plaats staande LW en zullen naar alle waarschijnlijkheid geen moei te hebben om ook in hun laatste wed strijd de overwinning te behalen. De heren spelen eveneens thuis tegen het laaggeplaatste Fidelitas en wel om 14.00 uur. De Amersfoorters zorgden j.1. zondag voor een krachttoer door het als twee de geplaatste LVV met 14-13 te ver slaan. Het zal dus zondag voor de he ren nog moeilijk worden om zonder verliespunten te blijven. De dames 2 kunnen zondag het kam pioenschap veilig stellen. Tegenstander is hier eveneens het Amersfoortse Fi delitas, maar nu wordt de wedstrijd in Amersfoort gespeeld. Weliswaar werd de thuiswedsiriid destijds met 7-1 verloren, maar BDC heeft daarna geen punten meer verspeeld en j.1. zondag zelfs met liefst 18-1 gewonnen, zodat op winst gerekend mag worden. Nadat in het afgelopen weekend door de weersomstandigheden het gehele buitensport programma kwam te vervallen, wacht SEC-zondag a.s. de grote match tegen medekoploper en kampioenskandidaat S.V.F. uit Cothen. Beiden hebben in deze competitie uit 16 wedstrijden 21 punten gehaald. SEC, dat het terreinvoordeel heeft, is de laatste weken duidelijk in vorm. Geen enkele van de vier wedstrijden na de winterstop ging verloren. Tegen Donar en Minerva werd gelijk gespeeld; Vic toria en Laren werden respectievelijk met 5-2 en 2-0 verslagen. SVF verloor twee weken geleden met Enorm goede wedstrijd in de le set! was het een gelijk opgaande strijd. In de 2e set waren de dames enigszins nerveus. In de 3e set kregen de SW, dames hun zelfvertrouwen terug en er werd goed aangevallen. Deze wedstrijd blonk uit door de verdediging van de dames. Ze hebben er enorm hun best voor gedaan. De 4e set was gelijk aan de 3e set, maar helaas waren de laatste puntjes in het voordeel van Spirit. Spirit staat op de 2e plaats. SW 2 heeft erg haar best gedaan om een puntje van deze ploeg te pakken wat helaas niet lukte. Setstanden; 10-15, 1-15, 15-8 en 13-15. SW 1-Hellas De dames van SW die tegen een van de onderste teams uit de promotieklas se uitkwamen hébben hun tegenstander ver onderschat. Het gevolg was dan ook, dat dat een hard werkende Hel las ploeg SVV tot 10-10 bij hield. Pas toen liep SW weg en endigde deze set in 15-12. De 2e set was al geen haar beter met hetzelfde gevolg bij 10-10 in deze set moest de coach erop wijzen dat zo niet gewonnen kon wor den. Deze set eindigde ook met dezelf de stand 15-12. In de 3e set was Hellas uitgestreden en werd fout op fout ge stapeld. Deze set was dan ook snel af gelopen met de stand 15-5. Een goede les kan het zijn als men bedenkt, dat ook tegen zwakkere teams men zich volledig moet inzetten. BG SV a-SVV meisjes In een matige wedstrijd verloren onze meisjes ruimschoots van de BG SV meisjes. Door een goede serve van de BG SV meisjes en een slechte op vang van onze meisjes was de le set al gauw beslist in het voordeel van BG SV. In de 2e set kregen de meis jes een beter vat op het spel van BG SV, maar konden deze set niet in winst omzetten. Setstanden; 14 en 15-8. Heren svy J-ASVD Een wedstrijd waarbij aan beide zijden behoorlijk volleybal werd gespeeld. Passes en set-ups werden goed ver zorgd. SW die in beide sets een voor sprong wist te behalen was echter niet in staat de laatste klap in de sets uit te delen. In de laatste set liep ASVD snel naar een stand van 1-7. Mede door wat spelerswissels en enige goede blok- keeracties werd de opslag diverse ma len teruggehaald. Alleen de punten kwamen bij ASVD. Bij een stand van 11-2 kwam SW weer even los en werd de stand tot 7-11 opgehaald. Punt voor punt verliep de set die ook met 10-15 door ASVD werd gewonnen. Jammer een punt had hier zeker uit moeten komen. Setstanden; 13-15, 14-16 en 10-15. BG SV-SVV jongens Een wedstrijd waarin de zenuwen mis schien de beide teams parten speelden, maar door SVV werd dit het snelst opgelost Door fouten van de tegen standers werden de meeste punten ver gaard. Door deze gewonnen wedstrijd is de gedeelde 2e plaats weer bereikt. De le set ging verloren maar SW re vancheerde zich in de volgende sets. Setstanden; 15-12, 9-15 en 9-15. Nadat het eerste team de laatste twee wedstrijden al met een reserve-speler moest aantreden, werd vrijdag door ziekte van W. van Doorn opnieuw een beroep op een reserve-speler gedaan. De tegenstander Sukses 2 zou met een compleet team wellicht wel te kloppen zijn geweest, nu werd een gelijkspel bevochten. Invaller H. van Velzen speelde voor wat hij waard was en kon zijn tegenstanders vaak goed par tij geven, maar kon toch niet verhin deren dat hij driekeer de vlag moest strijken. Th. Daaselaar deed wat van hem verwacht mocht worden, hij wist twee tegenstanders met zijn bekende aanvallende spel aan banden te leg gen en moest na verwoede strijd zijn derde tegenstander feliciteren. J. Sta lenhoef speelde deze avond een belang rijke rol door alle 3 partijen in winst om te zetten, om hiermede na verlies van het dubbelspel tenminste een ge lijkspel veilig te stellen. Wil Shot de degradatie ontlopen, dan zal er a.s. vrijdag beslist gewonnen moeten worden van Good Luck te Bussum. Het tweede team, eveneens met een invaller, speelde een uitwedstrijd bij plaatsgenoot Foxboro 2. De uitslag van deze wedstrijd spreekt voor zich 10-0. H. Wouters, H. van Velzen en invaller Th. Rademaker hadden geen moeite met dit bedrijfsteam van Foxboro. Het derde team bleef echter achter bij de verwachtingen die men koesterde t.a.v. een kampioenschap. Nu werd voor de tweede keer verloren van het beslist niet sterke Quick 13. Alleen Th. Rademaker wist zijn drie enkelspelen te winnen, J. Hooft bleef helaas zon der winst en de derde man van dit team liet verstek gaan met gevolg dat deze partijen verloren werden ver klaard. Het vierde team moet na een sukses- volle start nu helaas afhaken. Nadat verleden week de eerste nederlaag werd geleden, moest het nu wederom een verliespartij incasseren tegen het sterke vijfde team van Sukses. Mevr. A. van de Broeke en B. van Zoeren wisten beiden een partij te winnen, terwijl J. Kok zonder zege bleef. Uit slag 2-8. Het vijfde team leed eveneens een 2-8 nederlaag tegen Huizen 8. De twee overwinningen werden behaald door R. Visser. Zijn broer W. Visser als mede J. van de Kant bleven helaas zonder overwinning. de duidelijke cijfers 3-1 van 's Gra- veland. Niet dat men zich daaraan vast mag houden, want op 22 oktober ging SEC met liefst 5-2 ten onder te gen datzelfde SVF. Mocht men er ech ter zondag in slagen te winnen, dan zijn de vooruitzichten op het kam pioenschap groot. Eén van de moeilijk ste wedstrijden, daarna wordt dan nog, die tegen 's Graveland. De wedstrij den tegen APWC, Baam, SDO en De Zebra's zijn te overkomen obstakels. A.s. zondag zal het er echter om span nen. Van de overige eerste elftallen van de Soester voetbalclubs moet slechts Hees de wei in. Zij moeten naar Bunnik, dat weliswaar practisch geen kampioens kansen meer heeft, maar dat toch hoog jenoteerd staat. Thuis werd met 3-2 verloren en voor zaterdag verwachten wij een niet veel beter resultaat. Dan resten nog twee thuiswedstrijden, tegen Veenendaal en tegen Candia, waarvan er zeker een gewonnen moet worden om niet het gevaar te lopen ook dit jaar weer te moeten degraderen. Op de kunstnijverheidafdeling van Ton Beuken wef te verstaan. Want die staat vol begeerlijke kunststukjes. VJ kunt ze vaak tegen lachwekkend lage prijsjes bemachtigen. Stap maar eens binnen. Bij Ton Beuken, tegenover het busstation in Soest-Zuid. Ieder jaar organiseert de Soester Po litie Sport Ver. een klaverjastoernooi, met als inzet een grote wisselbeker, beschikbaar gesteld door de Instituut Prakticum te Soest, vandaar de naam Prakticumbeker". Telkens nemen acht teams, van ieder twaalf spelers(sters) deel, maar er worden 'negen teams uitgenodigd, in ;eval verstek wordt verleend. Ditmaal bedankten voor deelname, de teams van de politie Amersfoort en van de S.V.D.U. (marechaussee's Utrecht). Een invallend team werd gevormd door de S.P.S.V. II, een gevarieerd aantal van donateurs en leden. Er werden vier partijen gespeeld en vier teams speelden in poule A en vier in poule B. De deelnemende verenigingen waren: Baarn, Brandweer (Soest), Hilversum, Karpós (reservepolitie Soest), Gemeen tewerken Soest, K.P.S., S.P.S.V. I en S.P.S.V. II. De teams van S.P.S.V. waren deze avond erg gelukkig, want zowel S.P.S.V. I als S.P.S.V. II, eindigde ieder als eerste in hun respectievelijke pou les. De finale tussen S.P.S.V. I en S.P.S.V. II eindigde in een overwinning voor laatstgenoemde, die in totaal 6695 punten wist te behalen, tegen S.P.S.V. I 5584 punten, zodat S.P.S.V. II win naar werd van de de Prakticumbeker. Einduitslag teams: 1. S.P.S.V. II. 2. S.P.S.V. I. 3. Hilversum. 4. K.P.S. 5. Gemeentewerken. 6. Baarn. 7. Brand weer. 8. Karpós. De hoofdprijzen van de individuele wedstrijd werden gewonnen door; 1. Mevrouw Paap, 5*227 p. 2. A. Overhaart, 5466 p. 3. G. van Ee, 5372 p. 4. Me vrouw Meinema, 5344 p. 5. J. H. Hoog- ma, 5291 p. 6. Mevrouw Pley, 5290 p. 7. J. F. Groart, 5194 p. 8. J. Geytenbeek, 5188 p. 9. H. van Klooster, 5166 p. 10. P. Simons, 5150 p. 11. G. Smit, 5131 p. 12. A. Birkhof, 5123 p. 13. J, Mommers, 5121 p. 14. J. Pley, 5054 p. 15. A. de Raadt, 5039 p. 16. Mevrouw Koppe, 5033 punten. In totaal verwierven vijf en dertig spelers(sters) een prijs. Wij hebben nog énkele pruiken voor u voor 7,50. COIFFURES Kerkstraat 44 - Telefoon 12175 De altijd actieve volleybalvereniging uit Woerden, bondsoefenmeester Olympia heeft weer eens een initiatief genomen. Was zij vorig jaar de eerste vereniging in Nederland die een Inval- toernooi organiseerde, waaraan zowel valide als invalide volleyballers deel namen, ditmaal is het een initiatief dat zich richt op zeven, acht en negen jarige kinderen. Reeds vele jaren kent Olympia een grote en succesvolle jeugdafdeling. Daarvan kunnen jongens en meisjes vanaf 11 jaar lid worden- Deze groepen oefenen met de „grote" volleyballers in de Sporthal Beukendal op de maandag avond. Maar voor jongere kinderen was nog geen ruimte. Om .eens te kijken of het idee wel zou aanslaan organiseerde Olympia eind vorig jaar een demonstratieles met een aantal kinderen in die leeftijdsgroep onder leiding van de heer Peter Meiers 'v - jj. \i wEBm. De zaterdagavond in de sporthal Beu kendal gespeelde finales van het door de M.H.C. Soest georganiseerde zaal hockeytoernooi, zijn bij de dames ge ëindigd in een verrassende zege van het tweede team van Soest. De tweede plaats was voor het team van de Gooische H.C. 3. Schaerweijde en 4. Kameleon. In de herenfinale kwamen uit de teams van Fletiomare uit De Meern, Amers foort en Soest. De Hurley-veteranen, die de finale poule eveneens bereikt hadden, lieten verstek gaan. Na een serie spannende wedstrijden was de eerste plaats voor Fletiomare, 2. Soest en 3. Amersfoort. Na afloop werden in het clubhuis van de M.H.C. Soest aan de Schrikslaan de prijzen uitgereikt door het bestuurslid de heer H. v. d. Dussen, waarna men nog tot in de kleine uurtjes bijeen was. de NeVoBo en jeugdtrainer van de Woerdense vereniging Valbovol. Een les speciaal bedoeld voor het be stuur, de technische leiding van Olym pia en andere verenigingen. Ook tal van ouders woonden deze les bij en zo wel de kinderen als alle andere aan wezigen waren zeer enthousiast. Het bestuur van Olympia heeft dan ook na deze avond besloten indien een goede, bekwame leider gevonden zou kunnen worden onmiddellijk zou wor den gestart met een pupillengroep. En dat is gelukt. Onder leiding van Jan Zuidam, gediplomeerd spelleider en oud hoofdklasse speler is er morgen (vrijdag) voor 7-. 8- en 9 jarige jon gens en meisjes gelegenheid om te volleyballen in de sportzaal aan de Smitsweg. Olympia heeft voor deze nieuwe groep speciaal materiaal aangeschaft. De les sen in de maand februari zijn bedoeld kennis te maken met de trainer en zijn manier van lesgeven. Ze zijn dan ook kosteloos en de ouders kunnen die eerste keren ook gerust meekomen. Olympia verwacht veel animo bij deze groep jeugd, die in het algemeen op de basisscholen toch al weinig licha melijke opvoeding ontvangt door gebrek aan zaalruimte bij verschillen de scholen. De eerste les wordt gehouden op vrij dagavond a.s. in de zaal aan de Smits weg. Aanvang 18.00 uur. VOETBAL HEES Senioren 15.45 uur Bunnik-Hees 13.45 uur Montagnards 3-Hees 3 13.45 uur CJVV 5-Hees 5 Adspiranten 13.45 uur Hees b-SEC d S.E.C. Senioren 13.45 uur Desto 4-SEC 2 15.45 uur Hoevelaken 4-SEC 4 13.45 uur Sova 5-SEC 5 Junioren 16.15 uur SEC B-Amf. Boys B 15.00 uur Spakenburg C-SEC C 16.15 uur SEC D-Amsvorde C Adspiranten 15.00 uur KWA a-SEC a 13.45 uur SEC b-APWC b 13.45 uur Roda b-SEC c 13.45 uur Hees b-SEC d 13.45 uur WZA c-SEC e 13.45 uur Amsvorde d-SEC f V.V.Z. '49 Senioren 13.45 uur TOV 3-WZ 5 Junioren 16.15 uur WZ A-APWC A 16.15 uur WZ B-IJsselmeervogels C Adspiranten 15.00 uur WZ a-Roda a 15.00 uur WZ b-Hoogland a 13.45 uur WZ c-Achterveld b 13.45 uur WZ d-IJsselmeervogels d S.O. SOEST Dames 10.30 uur F.C. Horst-Soest Junioren 16.15 uur Soest A-Quick B 15.00 uur Soest C-Quick D 15.00 uur Soest D-HVC D Adspiranten 13.45 uur Spakenburg b-Soest b 13.45 uur Quick d-Soest c 13.45 uur CJVV b-Soest d 13.45 uur Soest e-KWA e 13.45 uur Spakenburg e-Soest f SOESTERBERG Senioren 13.45 uur Soesterberg 2-Ter. Boys 2 Junioren 16.00 uur Soesterberg B-Odijk A 16.00 uur Jonathan B-Soesterberg C Adspiranten 14.45 uur Soesterberg a-SVF a HOCKEY M.H.C. SOEST Meisjes 15.15 uur Soest Al-Kameleon Al 14.30 uur Soest Bl-Maarn BI 13.30 uur Weesp Cl-Soest Cl Jongens 11.00 uur Soest 9-Fletiomare 15.00 uur Laren A4-Soest Al 14.15 uur Soest Bl-Laren B2 15.15 uur Gooische B2-Soest B2 SEC 14.30 14.30 uur SEC-SVF uur Quick 10-SEC 6 S.O. SOEST 12.00 uur Quick 5-Soest 3 12.30 uur Barneveld 3-Soest 6 SOESTERBERG Dames 10.00 uur Gooise Boys-Soesterberg Heren 12.00 uur Soesterberg 5-Roda 6 HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 14.00 uur Flevoland-Soest 11.30 uur Soest 2-Pinoké 3 Heren 14.30 uur Soest-Kameleon 2 14.30 uur Randwijck 3-Soest 2 12.30 uur Soest 4-Kameleon 4 14.30 uur HGC B-Soest vet. Stcenhoffstraat 66 Tel. 18644 DONDERDAG 15 FEBRUARI 1973 18.30-23.30 uur Volleybalcompetitie Nevobo 18.30 uur: Olympia d-Olympia c (M); DeVu-WH (J). 19.15 uur: SVV 5-DeVu (H); Foxboro 2-BG SV 3 (D); Olympia 4-Limvio (D). 20.00 uur: SW 1-V S 1 (H) Prom. 20.15 uur: Olympia 5-Foxboro 1 (D). 21.30 uur: SVV 2-BG SV 1 (D) Prom.; Limvio 1-SVV 1 (D) Prom.; SW 2-Spirit 1 (H) Prom.; Olympia 3-SVH 1 (H). ZATERDAG 17 FEBRUARI 1973 i 00-12.00 uur SPORTINSTUIF voor kinderen van 6 t.m. 13 jaar. 13.00-18.00 uur Competitiewedstrijden korfbal. 19.00-23.00 uur Competitiewedstrijden basketbal N.B.B. 19.00 uur: Red Stars a-BZ '72 a (M). 20.10 uur: Red Stars III- Flux I (D). ZONDAG 18 FEBRUARI 1973 10.00-20.00 uur Competitiewedstrijden handbal N.H.V.

Soester Courant | 1973 | | pagina 11