Geringe belangstelling voor samenwerking van Soester ondernemers <sk MILIEU-TIP reisagenten SPECIALE AANBIEDING ERIK A portable schrijfmachine slechts ƒ195,- VAN DE VEN'S BOEKHANDEL st/ox horru Fa. SPIJKER Samenwerkingsverband «De Soester Ondernemer» delta keukens NIEUWTJE van de tweewieler RAI FANTICM0T0R T.l. BROMFIETS ƒ1225,- ZJ.van H0M0ET Initiatiefnemers zetten door Nogmaals postduiven- vereniging-initiètief Haarverzorging van wortel tot punt Persoonlijke service en bovendien jarenlange ervaring van een erkend reisbureau. Steenhoffstraat 9a telefoon 14905-16571 Uitvoeringen Regionale Muziekschool Amersfoort Geen voorrang verleend Spijbelende scholier "betrapt bij inbraak „Ned. Ver. voor Stereofotografie" Fusie om verspilling van mankracht te voorkomen Snelheidscontrole fhjgtro EEN PARTY KOUD BUFFET Bistro De Dissel voor een pronkstuk in uw woning. Nederlandse Christenvrouwenbond Flessentrekkerij Zuigelingenbureau in Medisch Centrum Wiewei Keukens Nieuw-Loosdrecht Soester Courant van donderdag 8 maart 1978 Aan de oproep om de informatie-avond bij te wonen voor het binnenkort op te richten Samenwerkingsverband „De Soester Ondernemer", gaven slechts 25 van de 600 genodigden gehoor. Een teleurstellende opkomst voor de initiatiefnemers, de heren J. Zoetelief, lid van het Ned. Kath. Ondernemers Verbond en lid van de Raad van Arbeid, J. Brouwer, lid van de Kamer van Koophandel en van het NKOV, J. van Huis steden. voorzitter van de winkeliersvereniging Soest en J. Kok bestuurslid van de winkeliersvereniging. De heer Van Huissteden meent dat vele middenstanders notoire klagers zijn, maar dat zij in veel gevallen de problemen aan zichzelf te wijten heb ben. „Hun individualisme prevaleert boven alles. Zij kennen elkaar alle maal, maar echt samenwerken, op enkele uitzonderingen na, ho maar". Het bestuur van de winkeliersvereni ging is unaniem van mening dat men moet toetreden tot het nieuwe sa menwerkingsverband. Op 22 maart a.s. A. H. F. Smit: „Mensen z\jn dikwijls geen inspraak waard" wordt de ledenvergadering gehouden waar een accoord van de leden voor deze stap gevraagd zal worden. „Als men er niet toe besluit", aldus de heer Van Huissteden, „dan treedt het bestuur enbloc af". Een persoon lijke visie van de heer Van Huissteden, waarmee een bom gelegd zal worden onder de winkeliersvereniging. Vaststaat dat de R.K. Middenstands- Ons gesprek met de voorzitter van de postduivenvereniging De Vriendschap, de heer J. Kamerbeek, naar aanleiding van zijn initiatief met de bewoners van Nachtegaal weg en Vinkenweg een bij eenkomst te beleggen, heeft enkele te lefonische reacties tot gevolg gehad. Eén daarvan was van de heer J. Veld huizen, die ons van onjuiste bericht geving betichtte. Naar aanleiding daar van stellen wij er prijs op te verklaren dat hij inderdaad niet geschreven heeft, dat hij geen last meer had van de be zoekers van het clubgebouw. Wel zei de heer Veldhuizen ons, dat hij diverse gesprekken met de bestuursle den had gevoerd, waardoor er een be ter begrip voor eikaars problemen was ontstaan. Zodra hij hinder heeft van bezoekers aan het verenigingsgebouw, neemt hij voortaan rechtstreeks con tact op met het bestuur. „Tot nu toe heeft dat bevredigend gewerkt", aldus de heer Veldhuizen. Voor zaak, school en thuis de onverwoestbare Gedurende de maand maart Normale prijs ƒ225, Voor een uitgebreid assortiment schrijf- en rekenmachines naar SOESTERBERGSESTRAAT 53 TELEFOON 12419 vereniging, afdeling Soest, tot de nieuwe organisatie zal toetreden. De ledenvergadering ging met dat besluit reeds accoord. De Soesterbergse Mid denstandsvereniging is nog niet zo ver. Zij vergaderen op 27 maart. Bekend is dat het bestuur op één na, bereid is zich eveneens bij de nieuwe organisa tie aan te sluiten. De heer Van Huissteden: „Het is wei eens om moedeloos van te worden. Wij hadden nu gerekend op enkele hon derden belangstellenden, maar mid denstanders zijn kennelijk carnavals vierders. Toch gaan we door, voor hun en ons aller belang". Ook oud-voorzitter van de winkeliers vereniging, de heer A. H. F. Smit, was de opkomst tegengevallen. Mensen zijn dikwijls geen inspraak waard", zegt hjj. „want zij willen niet deelnemen aan samenspraak". Op de vraag of de oprichting van dit samenwerkingsverband nu ook impli ceert de oprichting van een midden standspartij of van een partij Soester Belang, die t.z.t. aan de gemeente raadsverkiezing gaat deelnemen, ant woordde de heer Smit ontkennend. „Deze vereniging is niet politiek ge richt. In geen geval. Wel is het de bedoeling om eenheid in de landelijke organisaties te verkrijgen en zodoende politieke invloed te gaan uitoefenen". Naar zijn mening zal dan van de reac tie van de partijen afhangen of er al dan niet behoefte is aan een aparte Middenstandspartij. „Politieke partij en in Nederland moeten er rekening mee gaan houden, dat ondernemers in ons land zouden kunnen beschikken over ruim twintig zetels in de Tweede Kamer". Politieke partijen zijn evenwel genoeg, vindt de heer Smit en er is geen behoefte om er nog een bij te creëeren. Dat is ook de mening van de besturen van de plaatselijke mid denstandsverenigingen. De heer Smit betreurt het verder bui tengewoon dat van de zijde van de Soester Zakenkring geen gehoor gege ven werd aan de uitnodiging. „Er was in het geheel geen reactie, wellicht veroorzaakt door de strikt neutrale in houd van de convocatie". De volgende stap is nu dat het samenwerkingsver band wordt opgericht. Men rekent in eerste instantie op 100 a 150 leden. Het voorzitterschap van de nieuwe organisatie ambieert hij niet, alhoewel hem dat reeds gevraagd is. Het is zijns inziens niet te combineren met zijn raadslidmaatschap. „Ik wil niet op twee stoelen gaan zitten, want als raadslid wil ik het algemeen belang laten prevaleren. Dat zou weieens kun nen botsen met het middenstandsbe- lang". Bovendien vindt hij dat het raadslidmaatschap zoveel van zijn tijd vergt, dat het onmogelijk moet zijn de voorzittersfunctie van de nieuwe or ganisatie voor de volle 100 te ver vullen. Over wat de taak van de „Soester Ondernemers" moet zijn is zijn mening, dat het nog geen zin heeft nu reeds eisen op tafel te leggen en min of meer polariserend te gaan werken. Gelijkmatig werken om iets te bereiken heeft zijn voorkeur. Er zijn plaatselijke problemen genoeg waar inspraak van de ondernemers van be lang kan zijn; verkeersstruetuur, uit breidingsplannen, vestigingsplaatsen, Hinderwetproblemen, parkeermoeilijk- heden en daarnaast, zuiver voor de le den, collectieve verzekeringen e.d. De heer Smit hoopt dat alle onderne mers dit inzien en dat men zich daar voor wil inzetten. SOESTERBERGSESTRAAT 44 SOEST-ZUID - TEL. 02155-12045 Kantooruren dagelijks 9-12 uur zaterdags 9-12 uur Deze maand zullen in het gebouw „De Open Hof", aan de Veenbesstraat, hoek Dalweg twee uitvoeringen gegeven worden door leerlingen van de Regio nale Muziekschool Amersfoort. Op dinsdag 20 maart, aanvang 19.30 uur, zullen optreden het junioren-or kest onder leiding van Qui van Woer- kom, het accordeonorkest onder lei ding van Ernst Pels en een cello-en semble, bestaande uit 15 cellisten, on der leiding van mevrouw H. L. C. van Baaren-Van Rossum. Op vrijdag 30 maart, aanvang even eens om 19.30 uur, zal te beluisteren zijn het leerlingenorkest van de Soes- Veel plaatschade en een vernield hek van het handbalveld aan de Fer- dinand Huycklaan waren het gevolg van een botsing tussen 2 auto's op het kruispunt Eikenlaan-Birkstraat. Mevrouw E. M. O. (27) uit Soest ver oorzaakte deze botsing, door zonder voorrang te verlenen, komende van de Ferd. Huycklaan, de Birkstraat over te steken. De 57-jarige directeur A. L. uit Amersfoort kon de aanrijding niet voorkomen. Beide wagens werden weg gesleept. Op de Soesterbergsestraat werden drie tuinhekken vernield door een per sonenauto, bestuurd door de 35-jarige in Bussum wonende Turk M. R. A. Tegenover de politie verklaarde hij verblind te zijn door een tegenligger. ter muziekvereniging P.V.O., onder lei ding van de heer Herman Wilderdijk. Dit orkest won vorig jaar op een con cours te Leiden de „zilveren trompet" Op 30 maart treedt eveneens op het harp-ensemble van mevrouw Landa en een combo, gevormd door leerlingen van de muziekschool. HORLOGER - JUWELIER - OPTIEK SOESTERBERGSESTRAAT 26 TELEFOON 12982 - SOEST De 14-jarigè W. V. uit Bosch en Duin werd door de politie betrapt bij een in braak in de kiosk van J. van Oven bij de spoorwegenovergang in Soestduinen. Zijn ouders wisten niet beter dan dat hij op school zat. Zaterdag 10 maart a.s. houdt de 3-D Club (die inmiddels officieel „Neder landse Vereniging voor Stereofotogra fie" is gaan heten) haar derde bijeen komst te Soest in het gebouw „De Vereniging", Steenhoffstraat 28-30, in- gan Noord. De aanvang is des mor gens 10.00 uur. De ochtend is bedoeld voor bezichti ging van een tentoonstelling op het Ondanks de geringe belangstelling van de zijde van de Soester ondernemers is er vorige week tijdens een bijeenkomst in gebouw „De Rank" aan de Soester bergsestraat toch een eerste aanzet gegeven voor de overkoepelende vereniging „De Soester Ondernemer". Van de 25 aanwezigen gaven er zich 24 spontaan voor op en één onder voorbehoud. Hieraan ging een inleiding vooraf van de heer A. H. F. Smit, oud-voorzitter van de winkeliersvereniging Soest. Hij zette uiteen waarom de voorbe reidingscommissie de vergadering be legd had. Als uitgangspunt van zijn betoog, dat handelde over de plaats van modern ondernemerschap en het vrije beroep in de Nederlandse samenleving, nam hij enige uitspraken van bekende Nederlanders. Schaepman: „Wie nim mer van gedachte verandert, heeft nooit nagedacht"; Wim Kan: „De een heid van Nederland ligt in zijn ver deeldheid" en minister Langman: „Wij moeten leren leven met kritiek". De heer Smit stelde dat de onderne mers duidelijk op de tocht zaten. „Dit kan niet straffeloos blijven voortdu ren en er zullen dus veranderingen no dig zijn". Naar zijn mening was er in de na oorlogse jaren door de landelijke over heid weinig aan gedaan, zij het dat als laatste redmiddel een ontwikkelings- en saneringsfonds was ingesteld. De oudedagsreservering en zgn. belasting faciliteiten noemde hij een fooitje en een fopspeen „voor een huilend baby- tje, dat misschien wel huilt omdat het ziek is". „Hoewel u naar hier gekomen bent, omdat u interesse had en u niet ziek voelde", aldus de heer Smit, „durf ik wel te stellen, dat wij met z'n allen ernstig ziek zijn". Zeker economisch en financieel, ver onderstelde hij en hij weer daarbij op de duizenden kleine zelfstandigen die nog niet aan het minimum loon toe komen. „Hoe moeten deze financieel zwakke ren zich in de toekomst handhaven", zo vroeg hij, waarbij hij vond dat het voor hen niet alleen vijf voor twaalf was, maar dat het licht ook nog op rood stond. „Als wij met z'n allen hiervoor niet oppassen, komt het be slist niet voor twaalven op groen". Ter illustratie van zijn bewering noem de hij enige cijfers. In de laatste zeven jaar is het aantal ondernemers in het midden- en kleinbedrijf met ca. 30.000 gedaald. Het bedroeg In 1972 nog al tijd 262.000, t.w. 98000 detailhandel, 121000 ambacht, 27000 horeca en 16.000 vervoer. „Van ons is, gezien in het landelijk ge heel, de werkgelegenheid afhankelijk. Het is daarom voor mij een raadsel, dat de zgn. vergeten groep zo weinig aandacht krijgt of althans te weinig aandacht". Hij meende dan ook dat er concessies dienen plaats te vinden aan de indi vidualistische opstelling van die on dernemers. De heer Smit vond dat er een verkeerde koers gevaren werd en dat men slechts door samen te werken tot verbeteringen zou kunnen komen. „Wij zullen rekening met elkaar dienen te houden, een stukje vrijheid prijs geven ten behoeve van een ander". Tot de doelstelling van de avond ko mend merkte hij op dat velen lid zijn van een plaatselijk clubje, dan wel ge organiseerd zijn in landelijke vereni gingen. Het gevolg van deze verdeeld heid was naar zijn mening dat er geen rechtstreekse politieke invloed kon worden uitgeoefend. Bij eenheid zou men kunnen beschikken over twintig zetels in de Tweede Kamer. Hij meen de daarom dat samenwerking duidelijk nodig was. „Hier ter plaatse is ca. de helft van de ondernemers georganiseerd; hetzij onder de vlag van het Nederlands Ka tholiek Ondernemers Verbond, hetzij de in de plaatselijk werkende winkeliers vereniging Soest of in het Koninklijk Verbond van Ondernemers. Daarnaast bestaat er een Soester Za kenkring, waarin een groot aantal van de plaatselijke industrieën zijn verte genwoordigd en is er onderling overleg over een verenigingsverband tussen, de makelaars, de assurantiebedrijven, art sen, banken enz. De heer Smit meende dan ook te mo gen zeggen dat er plaatselijk al een enorme verspilling aan mankracht was, omdat men zich vaak bezig hield met dezelfde problemen. Als uitgangspunt van een samenwer king zouden zijns inziens in aanmer king moeten komen die bestaande ver enigingen, die de doelstelling van de op te richten overkoepelende vereni ging willen onderschrijven. De potentiële leden zouden honderd gulden per jaar beschikbaar moeten stellen voor „Eén" organisatie, die het werk van alle andere bestaande ver enigingen zou overnemen. Met vol doende ondersteuning, zou naar de me ning van de heer Smit, de nieuwe or ganisatie binnen twee a drie maanden van de grond kunnen zijn. De taak van het te vormen bestuur zou zijn, te consolideren wat reeds be reikt is en daarnaast de visie van Soest ter discussie te stellen bij een aantal gelijkgestemde groeperingen el ders in het land. Ook zou plaatselijk de mogelijkheid on derzocht moeten worden om tot nauwe samenwerking te komen met de Soes ter Zakenkring. Als voorbeeld van een samenwerkingsmogelijkheid noemde de heer Smit nog de gemeentelijke advies commissie voor middenstands- en con sumentenbelangen, die thans in onze gemeente functioneert. Na de aanwezigen opgeroepen te heb ben zich nog dezelfde avond voor de vereniging als lid op te geven en de doelstelling nader geformuleerd te heb ben, besloot de heer Smit: „Stijgingen op het terrein der belastingen, o.a. in komsten- en vermogensbelasting, in vesteringsaftrek, doorgaande inflatie, werkeloosheid enz. moeten onze volle aandacht hebben. De bestrijding van dit soort zaken, waar o.m. de midden groepen het meest van te leiden heb ben, is het doel van de initiatiefnemers van deze avond". Hij verleende daarna het woord aan de heer C. Bouwman, voorzitter van de Bussumse Ondernemers Raad, de organisatie waarin alle Bussumse on dernemers zijn tesamen gebracht. De heer Bouwman vertelde iets over het ontstaan en de werkwijze van de BOR, die ondermeer in de Bussumse gemeenteraad twee zetels heeft. Hij benadrukte dat het vele vrijwilligers werk zeer positieve resultaten kan hebben. Vanuit de vergadering werden daarna enige vragen gesteld, waarna aan het slot van de avond 24 van de 25 aan wezigen zich opgaven als lid van het binnenkort op te richten Samenwer kingsverband „De Soester Onderne mer". gebied van de stereofotografie, 's Middags is er een voordracht van de heer C. van Duijn jr. over microfoto- grafie en in het bijzonder stereo-micro fotografie met stereoprojectie. Vervol gens van de heer C. J. O. Hintzbergen een cinematografische film, eveneens in stereo. Deze vereniging telt zijn leden onder de beginnertjes, gevorderde amateurs, topfiguren in de amateurfotowereld, als vakmensen, wetenschaplieden, die aan universiteit of ziekenhuis, of foto- grammetrische dienst enz. Deze be scheiden begonnen club groeit voort durend in ledental en het gebodene is niet alleen gevarieerd, maar ook van een zeer behoorlijk peil. Maandagmiddag werd van 4 tot 6 uur met de radarinstallatie op de Beu kenlaan een controle gehouden op de maximumsnelheid. Van de 658 passe renden voertuigen overtraden er 30 de snelheid van 50 km. Wij nemen U alle zorgen uit handen. Bel even met Peter Meijer. Voor een excellent krijgt U dezelfde service als in onze Bistro. Wij serveren het waar U maar wilt. Burg. Grothestraat 16 Soest - Tel. 02155-17249 AUTOKOSTEN. Mijn dochter is in het bezit van een Fiat 850 special. Daar zij samen met haar vriendin op vakantie wil gaan, willen wij graag weten hoeveel haar vriendin per kilo meter moet bijdragen aan de auto kosten. Antwoord: Wij raden u aan om een formulier met kilometerprijsberekening aan te vragen bij de A.N.W.B. Dit is een zeer gespecificeerde berekening, waar o.a. bij zijn ingekalkuleerd ver zekering, wegenbelasting, afschrijving, reparatie enz. enz. AUTO VAN HET JAAR. Enige tijd geleden werd de Audi 80 uitgeroepen tot „auto van het jaar". Ik vraag mij af, hoe men tot zo'n beslissing komt. Is er soms een soort puntentelling? Zo ja, hoe gaat deze in zijn werk? Antwoord: De commissie voor het vaststellen van de „auto van het jaar" bestaat uit 44 juryleden, afkomstig uit 13 verschillende landen. Elk der jury leden kan maximaal 15 punten toeken nen en het hoogste aantal punten be paalt de toekenning van het predikaat. De 3 normen, waaraan de uitgekomen wagens dienen te worden onderworpen zijn: technische conceptie, algehele vormgeving en tegenwaarde voor het geld. WATERPEIL. Ons land kent als waterpeil het N.A.P. Hebben andere landen dit ook en is dit soms univer seel? Antwoord: Van de Rijks Topografische Dienst ontvingen wij over uw vraag de volgende informatie: Er is geen universeel waterpeil, zoals voor ons land het reeds door u genoemde N.A.P. Ieder land heeft tot nog toe zijn eigen peil. In Duitsland heeft het Normaal Nul en verschilt met het onze slecht# enkele centimeters. Het Zwitserse Pier- re du Niton verschilt 9 cm met ons N.A.P. Maar het Belgische verschilt 2,32 meter. Dat geeft in cartografisch opzicht vaak moeilijkheden, maar het verschil kan over de hele wereld nooit erg veel bedragen, hoogstens zo'n 40 meter, de maximum afwijking van de aardbol, die een ellipsoïde is met de denkbeeldige geoïde, die een zuivere bolvorm heeft. ZOETHOUT. Ik zou graag wat wil len weten over zoethout. Is dat werke lijk een natuurprodukt of wordt dit kunstmatig gemaakt en van een zoet stof voorzien? Indien het een plant is, in wat voor streken groeit hij dan? Antwoord: Zoethout is inderdaad een natuurprodukt. Het is namelijk een 1-2 meter hoog, overblijvend gewas (Glvcrrhiza glabra), dat met sterk ver takte, soms zeer dikke wortels, lange wortelstokken en soms wel 8 m lange bovengrondse uitlopers in zanderige streken groeit, waar veel water be schikbaar is (droge rivierbeddingen, waar het soms toch, meestal onder gronds, vochtig is). Deze plant hoort in het mediterrane gebied thuis. "Voor verdere informatie hierover verwijzen wij u naar de Winkler Prins encyclo pedie, waarin tevens nog de chemi sche samenstelling en toepassing e.d. wordt behandeld. BIRKSTRAAT 50 A - SOEST - TELEFOON 02155-I4207-1933J Vuistregel voor een goed leefmilieu is: eraan denken dat men niet alleen op de wereld is en dat het dus zaak is elkaar geen overlast aan te doen welke vorm ook. Zuinig met water, gas en elektrici teit, omdat water schaarseT wordt, de aardgasvoorraad ook niet onuitputte lijk is en voor de opwekking van elek triciteit een proces nodig is dat ver vuilend is. Bovendien is zuinigheid goed voor uw portemonnaie in deze dure tijd. Praat met buren en kennissen over het milieuvraagstuk. Wellicht levert dat nieuwe ideëen op. Radio, grammafoon e.d. steeds af stemmen op de eigen gehoorsterkte. Of gebruik een koptelefoon. U vindt het ook niet prettig als uw buren u met decibels lx>mbarderen. We zitten nu al met zeker 5 mil joen auto's, motoren en bromfietsen. Dat legt verplichtingen op om geluid hinder en luchtverontreiniging tegen te gaan. Laat uw motor regelmatig bij stellen, uw uitlaat op tijd vervangen en dring er bij uw auto- of bromfiets- handelaar op aan geen geluidhinder veroorzakende accessoires te verkopen. Gaat hij er toch mee door - wat be let u dan uw klandizie aan een ander te gunnen? Gebruik verder uw claxon alleen voor het doel waarvoor hij is aangebracht. Gebruik uw motorvoertuig selectief. Lopen en fietsen is gezonder en er is ook nog altijd openbaar vervoer. Dring er bij uw winkelier en dro gist op aan waar maar mogelijk mi lieuvriendelijke artikelen te verkopen. Al die eenmalige plastic verpakkings- rommel is niet nodig. Neem een bood schappentas mee. Gebruik ongekleurd toiletpapier. Alle afval in de vuilnisbak! Kompost is beter voor uw tuin dan kunstmest. Weg met al die spuitbussen met insecticiden en plantegif. Liever de ouderwetse middeltjes zoals zeep en spiritus en de vliegenmepper. Eenmalig glas kan opnieuw gebruikt worden, evenals oud papier, lompen en oude metalen. Ga er niet van uit: het zal mijn tijd wel duren. Als we allen zo te werk gaan, zou het zelfs ónze tijd wel eens niet meer kunnen duren. Een goede raad: de tips uitknippen en bewaren. Er zijn overigens ook ge noeg boeken op dit gebied te koop. De afdeling Soestdijk houdt op don derdag, 8 maart a.s., 's avonds 8.00 uur, haar ledenvergadering in het wijkge- bouw bij de Emmakerk, Regen te sse- laan. Spreekster is mej. W. Alma uit Utrecht. Onderwerp: Gastarbeiders. Gasten zijn hartelijk welkom. Confectie-bedrijf Pribor deed aangifte van een geval van flessentrekkerij. Zij verkocht aan de firma Permatrading Benelux, gevestigd te A'dam, textiel ter waarde van 7000 gulden. De re kening werd niet betaald. De firman ten, J. L. R. (37) uit Utrecht en H. A. R. (32) uit Amstelveen, zijn bei den voortvluchtig. Er lopen meerdere aangiften voor deze wijze van zaken doen tegen de heren. Met ingang van afgelopen dinsdag werd het zuigelingenbureau van „De Open Hof" verplaatst naar het Medisch Centrum, Nieuweweg, hoek Smitsweg. Alle afspraken voor dit bureau blijven gehandhaafd. Bij verhindering of nieu we afsraken moet men op bureautijden bellen, telefoon 18770. Magazijn en spreekuren blijven tot na der bericht in de oude wijkgebouwen, Molenstraat 11, telefoon 12001; Middel wijkstraat 36, telefoon 12902 en Albert Cuyplaan 118, telefoon 16906. De spreekuren worden gehouden op alle werkdagen van 13 tot 14 uur en bovendien op dinsdagavond van 6 tot 7 uur. De fantastische Italiaanse met vele mogelijkheden. in cl. B.T.W. Maakt U eens vrijblijvend een proefrit. RIJWIEL- en BROMFIETSHANDEL VAN WEEDESTRAAT 70 SOEST - TELEFOON 16555 Wiewei Keukenshow In onze grandioze keukenshow ziet u 30 volledig ingerichte keukens nü in vele prijsklassen. Vrije toegang. Maandags gesloten. (op het industrieterrein)Telefoon 02158 -1844 Volg vanuit Utrecht en Hilversum de borden Loosdrecht-vliêgveld. wiewei keukens

Soester Courant | 1973 | | pagina 5