Protest van bewoners Ossendamweg en Vondellaan c$D Rabobank Q wmr delta keukens GEEF RINGEN0LDUS Levensgevaarlijke route afsluiten. Centrumweg aanleggen gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast? binnen e'én uur! gratis 14302 super cleaner V.V.V.-nieuws voor een pronkstuk in uw woning. Mensen en bijen in het oude Soest een vriendschapsring van zilver, een verlovingsring van goud, een trouwring met briljant Juwelier - Opticien Jongerendienst week uitgesteld Auto uit verkeer gehaald Turk kreeg geen voorrang Promotie Ir. L. Bal Haarverzorging van wortel tot punt SiiOX hOML ZIEKENAUTO-TEL 12727 PREDIKBEURTEN MEDISCHE DIENST Gestolen bromfiets teruggevonden Vrouw bekent poging tot moord op haar man Insluiper nam gereedschap mee Gevonden voorwerpen R.K. Kerkdiensten BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Maatschappelijk Werk Soester Courant van donderdag 22 maart 1971 In een open brief aan het college van burgemeester en wethouders en aan de gemeenteraad protesteren de bewoners aan de Ossendamweg en Vondellaan tegen de verkeers ontwikkeling op de beide wegen, zoals die zich nu heeft ont wikkeld. Ruim anderhalf jaar geleden werd de verbinding Birkstraat-Industrieterrein voor het verkeer opgengesteld. In zijn jaarverslag schreef de directeur 'van gemeentewerken dat deze nieuwe wegverbinding „spectaculair" genoemd mocht worden. Dat beamen de bewoners, zij het dan dat zij van mening zijn dat de weg in technische zin spectaculair is. De straten werden verbreed en kregen een mooi aangelegd fiets- en voetpad, terwijl er veel aandacht besteed werd aan de fantastische asfaltering van de weg. „Maar wat is de waarde van deze technische volmaaktheid", schrijven de bewoners, „als ze regelrecht indruist tegen een menswaardig leefmilieu". Men meent dat het gemeentebestuur volledig voorbijgegaan is aan de ver anderingen, die de nieuwe situatie voor de bewoners van deze straten zou mee brengen. „En dat in een tijd", schrijven zij, „waarin genoeg adviesbureaus be staan, die het gemeentebestuur van de eventuele consequenties op de hoogte had kunnen stellen". De route wordt op het ogenblik ge bruikt voor het verkeer van en naar het Soesterveen, industrieterrein, Soest- dijk en Hees. Slechts een klein gedeel te is bestemd voor Soest-Zuid. Voor de realisering van het plan Klaarwater werd door zwaar „werk-verkeer" van deze wegen gebruik gemaakt, „de toe komst ziet er niet veel beter uit, want er moeten nog meer woningen gebouwd worden". Snelheidscontrole De bewoners zeggen niet alleen last te hebben van het lawaai, maar zy vin den dat er ook sprake is van een ge vaarlijke situatie, omdat de weg als het ware uitnodigt om sneller te rijden dan de toegestane maximum-snelheid van 50 km. Bovendien komen er een tiental züwegen uit op de route „en de stop lichten op het kruispunt met de Soes- terbergsestraat functioneren niet goed". De door b. en w. toegezegde snelheids controle met radarapparatuur is nog niet uitgevoerd, hoewel de gemeente raad hierom is gevraagd in door in dividuele bewoners geschreven brie ven. „Het lawaai en het gevaar, dat niet al leen het werkverkeer, maar ook de steeds toenemende hoeveelheid perso nenauto's, waarvan sommige voorzien van sportuitlaten en opgevoerde mo toren, met zich meebrengen, wegen voor de bewoners zeer zwaar. Na op gemerkt te hebben dat het verkeer in de winter om 06.30 uur opgang komt en in de zomer om ongeveer 05.30 uur en dan zonder onderbreking doorgaat tot diep in de nacht, zegt men dat de toegezegde snelheidscontrole alleen maar effect zou hebben als er bijvoor beeld een week lang en gedurende bijna 24 uur per dag werd gecon troleerd. „De huizen staan voor de huidige hoe veelheid lawaai te dicht aan de weg en hebben geen voorzieningen om het te weren. Veel slaap-, studeer- en woonvertrekken liggen aan de straat kant. Door de aaneengebouwde hui zenrij wordt het lawaai nog versterkt door reflectie". Wat de toegezegde voorlichtingsavond over de gehele wegenstructuur van Soest betreft, meent men dat er dan toch geen verandering door zal komen. Daadwerkelijke hulp zou nodig zijn. De bewoners van de beide wegen zeggen echter geleerd te hebben, „dat de ge meenteraad zich weinig heeft aange trokken van de noden van de mensen door wie hij gekozen is". Men vindt dat de raad voorbijgegaan is aan hun belangen en zij zeggen in het geheel niet benaderd te zijn voor deze in grijpende verandering. Onbegrijpelijk „Het Is voor ons onbegrijpelijk, dat b. en w. de doortrekking gezien heb ben als de eenvoudigste oplossing. Dat zou het geweest zijn als de route nog zonder bebouwing was geweest". De gekozen oplossing wordt niet ge zien als een bewijs van het hebben van een visie op het terrein van de ruimte lijke ordening, als de doelstelling daar bij tenminste is, de bewoners een menswaardig leefmilieu te geven. De gemeenteraad wordt verantwoor delijk gesteld voor de ontstane situatie, die uit de hand gelopen is. Men meent echter dat de burgemeester als hoofd van de politie in dergelijke gevallen kan optreden. „Vol verwachting zal er uitgekeken worden naar 1 april 1973, wanneer er een wettelijke maatregel van kracht wordt, die het mogelijk maakt het lawaai van bromfietsen te gen te gaan". Centrumweg Als oplossing wordt door de bewoners gezien, het aanleggen van de Centrum weg, gekoppeld aan de Koningsweg, de afsluiting van de overweg nabij station Soest-Zuid, met alleen een voet gangersovergang. Naar hun mening hebben b. en w. en de raad in de situatie Ossendamweg en Vondellaan volledig gefaald. ,Dit alles wordt nog schrijnender in het licht van de opmerking van de burgemeester, dat inspraak pas effect heeft wanneer de plannen vorm gekre gen hebben. Deze kijk", aldus het be wonerscomité, „garandeert voor de in woners van Soest nauwelijks enige vorm van inspraak. Immers, op deze wijze wordt inspraak zo eng, dat ze in wezen alleen maar bestaat uit het in dienen van bezwaarschriften. Een standpunt derhalve, dat alleen maar kan leiden tot jarenlange procedure kwesties. En die wil men toch juist voorkomen?" Men vindt het opmerkelijk dat de ge meenteraad niet tegen dit standpunt in het geweer is gekomen. „Hierdoor houdt de betere bovenlaag in onze ge meentelijke samenleving een dikke vinger in de pap". Als voorbeeld daarvan noemt men de 43r arbaar magie clearing van super cleaner ie een weldaad voor al uw kledingl perfekt gereinigd, •tuk voor etuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd gp ons adres koningsweg 18 helpen wj) u zelfè wij halen en bezorgen bel ons nummer pioniers in.textielreiniging koningsweg 16 en koninginnelaan 42 Als we het raam openzetten, komen er nu al heel andere geluiden naar ons toewaaien, kwinkeleren, kakelen, sna teren zelfs het vliegtuig hoog boven, brengt met het eigen zoemen, iets len- te-achtigs mee. En als onze neus de mestlucht opsnuift, dan raken we helemaal in een voor jaarsstemming. Om dit te vieren kun nen we, indien mogelijk, het er een dagje van nemen om de Flevohof te bezoeken, want daar worden van 23 maart tot 7 april „Randstaddagen" ge houden. Leest U vanaf nu uw dagblad er goed op na, want daarin zou U een 50 reduktie-bon kunnen vinden, waarvan U zich bij een bezoek aan clit landbouwoord kunt bedienen. Zo'n dag op het land kunt U doorbrengen vanaf half negen 's morgens tot zes uur 's avonds. Reist U per trein, dan kunt U trein toegangsbiljetten verkrijgen bij de NS- stations. Voor het foldermateriaal kunt U bij ons terecht, wat betreft deze Flevohof, waar U oude ambachten, kunst/cultuur, bloemenshow, drive-in show, folkloristische dansen en boeren- blaas-kapels kunt meemaken. Noteert U dus even het bovengenoemde tijd stip, speciaal bedoeld voor de „Rand stad"-bewoners. De derde handreiking, die uw VW U verleent in het kader van de „Han dige Acht" ls de informatie betreffende uw vakantieplannen. Vakantie in eigen land althans, te logeren in hotels, pen sions, zomerhuisjes of bungalows of op een camping. Streekfolder-materiaal en uitgaven over evenementen, dit alles bevindt zich in voorraad op ons kan toor, waaruit U een keuze kunt ma ken. Komt U, wanneer U zoekt naar voor U geschikte vakantieverblijven, eens bij ons kijken. Ook voor jeugd kampen kunnen wij U raden. Wij kunnen U verder de aanstaande voorstellingenreeks in theater Carré van „Mv fair Lady" aanbevelen, die op 3 april start. Tot en met 1 april treedt de bekende cabaretier Herman van Veen nog in dit theater op, zodat, wie hem wil meemaken, hiervoor in elk geval de kans heeft. Plaatsbespreken kan via ons kantoor. Onlangs bezochten wij het museum Van Speeldoos tot Pierement, waar men U een alleraardigste rondleiding geeft met uitstekende en beslist „jubelende" informatie. In hetzelfde gebouw is het Klokkenmuseum gehuisvest, dat zo zeer de liefde heeft van Bert Garthoff. Denkt U hier eens aan ln de komende Paasvakantie. Een mooi Informatie boekje over de stad Utrecht en omge ving, kunnen wij U vertrekken. Haalt U dat eerst even bij ons af beslissing van de raad uit het be stemmingsplan Soest-Zuid, de door trekking van de Koningsweg met Es doornlaan, Dennenweg, Van Beuningen- laan en Bartolottilaan te schrappen, naar aanleiding van de bezwaarschrif ten van de bewoners. „Inhoudelijk waren de bezwaren van die bewoners en de bewoners van Os sendamweg en Vondellaan hetzelfde. Aan de bezwaren van eerst genoemden is de gemeenteraad direct tegemoet gekomen, terwijl de bezwaren van laatstgenoemden werden weggewim peld en nog steeds gewacht wordt op de eerste maatregej die hun situatie kan verbeteren". Het comité van Ossendamweg en Von- dellaanbewoners vinden het verder on begrijpelijk dat veel mensen aan de route Esdoornlaan-Bartolottilaan de suggestie doen om Ossendamweg en Vondellaan nog beter als uitvalsweg geschikt te maken. „Wat een mentali teit". Zij vragen zich dan ook af wie er nu eigenlijk door de gemeenteraad verte genwoordigd is bij dergelijke beslis singen; „of moet zijn handelwijze in deze soms verklaard worden uit zijn kijk op het algemeen belang. Als dat zo is, wordt het hoogtijd dat de bevol king van Soest „echte" voorlichting krijgt". De brief besluit met de opmerking dat het tijd wordt dat de politieke par tijen in Soest eens wat meer rekening gaan houden met hun kiezers en ook dat men eens echt democratisch gaat werken. Of moet er in Soest nog een partij bijkomen, die democratisch niet alleen in zyn vaandel draagt, maar daaraan ook werkelijk een bijdrage levert? Mis schien gaat er ooit nog eens een andere wind waaien door de politieke partijen, die hun politiek handelen baseren op een christelijke visie 'op onze samenle ving", aldus het comité. ,Het huidige gemeentelijke politieke stelsel functioneert voor de bewoners van Ossendamweg en Vondellaan nu eenmaal zo, dat de eenmaal gekozenen zich als „godjes" kunnen opstellen. Want wie controleert er eigenlijk hun han delen, zo zij hun eigen handelen al aan anderen willen voorleggen?" <sk BIRKSTRAAT 50 A - SOEST - TELEFOON 02155-14287-19333 VAN WEEDESTRAAT 12 SOESTDIJK - TEL. 02155-16372 De jongerendienst die oorspronkelijk op zondag 25 maart a.s. was gepland in de kerk van de Familie te Soest- Zuid, is door omstandigheden ver plaatst naar zondag 1 april 1973. De jongerendienst wordt dan gehouden om half twaalf. Aan deze jongerendienst zullen weer medewerken koor en kombo van het Jongerenkoor Soest onder leiding van de heer A. de Bruyn. Het thema van deze dienst zal luiden „wat is tact". De jongerendienst zal worden geleid door pastoor G. J. Metternich, die te vens het thema zal uitwerken in de predikatie. De liederen die tijdens deze dienst ten gehore worden gebracht zijn negro spirituals en enkele Hollandse liederen Morgenavond, vrijdag 23 maart, wordt in gebouw De Rank aan de Soester- bergsestraat de laatste avond van dit Winterseizoen gehouden van de afde ling Soest van de Vereniging Tot Be vordering der Bijenteelt in Nederland. De heer A, van den Broek, hoofd van de gemeentelijke plantsoenendienst, zal de imkers een dia-serie tonen onder het motto „Op zwerftocht door Soest". In aansluiting daarop vertelt de heer E. Heupers over „Mensen en bijen in het oude Soest". Inmiddels zijn de Soester imkers ge start met een cursus bijenhouden. Ze ventien dames en heren hebben, onder leiding van mevrouw M. M. van Dijk- Oosten, de eerste schreden gezet op het pad dat zal leiden tot veel vreugde met bijen en bloemen. Dat die vreugde kan schuilen ln vaak achteloos voorbijgelopen zaken, leerden de imkers inmiddels ook reeds van de bekende Soester bioloog, de heer W. De politie haalde de auto van de 25-jarige R. A. P. uit Eemnes uit het verkeer in verband met technische ge breken. De bromfiets van de 16-jarige Baarnaar E. de H. werd inbeslaggeno- men, omdat hij er veel te hard mee reed. De motor bleek dan ook te zijn opgevoerd, maar bovendien was hij niet verzekerd. De 19-jarige Turkse fabrieksarbei der kwam met zijn bromfiets te vallen, toen hij op de Birkstraat, ter hoogte van de Bartolottilaan geen voorrang kreeg van de automobilist R. L„ die deze laan op wilde rijden. De Turk werd met de ambulance naar Zonne gloren gebracht en kon na behandeld te zijn naar zijn woning terugkeren. Aan de Utrechtse Universeiteit pro moveerde woensdag j.1. de heer L. Nal, wonende aan de Valeriaanstraat 81, tot doctor in de wiskunde en natuurweten schappen op het proefschrift getiteld: „Micromorfologische analyse van bo dems. Lagere niveaux in de organisa tie van de organische bodemmateria len". Dr. Ir. Bal werd in 1940 te Tandjoeng Karang in Indonesië geboren. In 1968 behaalde hij aan de Landbouwhoge school te Wageningen het ingenieurs diploma in de richting „Bodemkunde en Bemestingsleer". Direct daarop vol gend was hij gedurende één jaar werk zaak op het Instituut voor Toegepast Biologisch Onderzoek in de Natuur te Arnhem. In 1969 werd hij door het Instituut voor Bodemkunde van de Rijksuniver siteit aangetrokken om een afdeling Micropedologie gestalte te geven en daarvan de leiding te nemen. Promotor was Prof. dr. ir. F. A. van Baren, gewoon hoogleraar in de Bo demkunde. De internationale belang stelling voor zijn werk moge blijken uit het feit, dat dr. ir. Bal van de zijde van Prof. dr. G. K. Rutherford uit Canada, secretaris van de „Fourth In ternational Working Meeting on Soil Michomorhology" een uitnodiging heeft gekregen in Kingston, Ontario een voordracht over dit onderwerp te hou den en ook zitting te nemen in de dis cussiegroep. Tevens werd hij benoemd tot perma nent lid van de „Indernational Wor- king-Group on Soil Micromorphology" van de International Society of Soil Science. Voor de promotie bestond be langstelling van vakgenoten uit Duits land, Engeland, Tsjechoslowakije, Bel gië en Frankrijk. A. van Elmpt. Hij hielp een inleiding over „de extra-florale nectar afschei ding", een geheel nieuwe materie voor menig imker. Ook de film van de heer H. Rade- maker, over het bijenhoudersbedrijf in Soest, die onlangs vertoond werd, oogste veel bewondering. De bijeen komst van morgenavond begint om 20.00 uur. SOESTERBERGSESTRAAT 44 SOEST-ZUID - TEL. 02155-12045 U wordt vriendelijk uitgenodigd voor de geloofs-verdiepings-avon- den in de nieuw gerestaureerde Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdagavond 28 maart, om 8 uur, ls de spreker evangelist G. J. Mensink over het thema: „Wat wij geloven". EVANGELIE GEMEENTE Klein Engendaalweg 52 waar u iedere zondagmiddag om 4 uur welkom bent met uw gezin voor de open diensten voor mensen van alle gezindten. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. P. Kloek. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. 19 uur ds. P. Kloek. „De Open Hof", Dal weg/hoek Veenbesstraat. 9 uur dr. E. Schroten, Houten. Iehtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. SmiL Zonnegloren 10 uur ds. J. E. Drost, m.m.v. Wilhel- minakoor. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Kollekte voor Alg. Chr. Doeleinden. Jeugdkerken 10 uur Ellheto, Driftje. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. 10 uur drs. J. Thomas, Amersfoort. 17 uur ds. M. Wilschut. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10.30 uur ds. M. Wilschut. 17 uur drs. J. Thomas, Amersfoort. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. G. Rang. 17 uur ds. G. Rang, Jeugddienst GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. P. Deddens, Hilversum. 14.45 uur ds. J. F. Hey, Amersfoort-C. Voorbereiding H.A. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10.30 uur ds. Rutter, Baarn. 19 uur ds. Bijleveld, Bussum. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. .30 uur leesdienst. 14.30 uur ds Van Haaren. Woensdag 28 maart 19.30 uur, ds. Wisse, Kootwijkerbroek. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink. BRAAMHAGE 19 uur ds. W. Leerink. Wijkgebouw Schoutenkampweg/hoek Buntweg 10.15 uur kinderdienst EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 16.00 uur J. van Storm broek. Babycrèche, kleuter- en kinderdienst. Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdag 28 maart, 20 uur, G. J. Men sink. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. D. A. Zijlstra, Amers foort. Hervormde kerk. 10 uur ds. W. Glashouwer, Doorn. 10 uur Jeugdzaal. 19 uur ds. A. O. Zijlstra. STERRENBERG Prof. dr. I. A. Diepenhorst, Zeist. In het bos achter het openluchttheater werd door een wandelaar een goed verstopte bromfiets ontdekt. Deze bleek op 10 maart te zijn gestolen uit de fietsenstalling bij het ziekenhuis Zonnegloren. De eigenaar, J. van S. heeft zijn brommer inmiddels terugge kregen. Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg 10.30 uur ds. H. C. Valeton. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. H Kiezenbrink, Evangelisch Luth. Gent., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur drs. G. Fafié. Wegens poging tot moord op haar man, is vorige week aangehouden de 27- jarige mevrouw K. E. A.-H. Zij heeft tegenover de politie toegegeven de laatste drie weken, zeven a acht keer vergif, waarschijnlijk boorzuur in de pap van haar man gedaan te hebben. Deze ondervond er geen nadelige gevolgen van, maar hij had H Sparen op de manier die pre^ cies bij uw bedoelingen en mogelijkheden past,dat kan bij de Rabobank. Al naar gelang de opzeggingstermijn vergoeden wij een rente van 4% tot U kunt bij ons dagelijks van 9 tot 4 uur terecht. Vrijdagavond op alle kantoren van half zeven tot 8 uur. Rabobank Soest KantorenrKerkplein 9 (hoofdkantoor), tel. 12568, Soesterbergsestraat 14, tel. 14657, Koninginnelaan 28, tèl. 16939, Smitsweg 4, tel. 16748. de politie reeds ingelicht toen hij iets begon te vermoeden. Toen hij vorige week vrijdag opnieuw verdenkingen kreeg, dat er iets in zijn eten gedaan was, nam hij haar mee naar het politiebureau, waar de vrouw direct bekende. In het gezin dat vijf kinderen telt, hebben zich al vaker moeilijkheden voorgedaan. In overleg met de officier van justitie is zij, na een nacht ingesloten te zijn geweest, zaterdag weer op vrije voeten gesteld. Zij is bij familie ondergebracht. Een insluiper heeft zondagmiddag bij het Kontakt der Kontinenten uit de werkplaats van een tuinman een boor machine, een lasdoos en de daarbij be horende meters en slangen voor een gezamenlijke waarde van enkele hon derden guldens, meegenomen. De insluiping moet tussen één en drie uur zijn gepleegd. De navolgende voorwerpen werden bij het politiebureau als gevonden aange geven: diverse handschoenen, hond, damesbril, diverse portemonnaies met inhoud, zes chalons, baby truitje, gou den oorbel, gouden ringetje, diverse sleutels, muts, portefeuille dwergpape gaai, valhelm, turnpakje, bankbiljet, bromfiets en pony. Betreffende deze voorwerpen zijn aan het bureau van politie, op woensdag en zaterdag van 14 tot 18 uur, inlichtin gen te verkrijgen. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdyk, Burg. Grothestraat, teL 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag te 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag" 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Dinsdag en donderdag 9 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur avondmis. St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang). OPENHOF Zaterdag 19.00 uur Zondag 11.45 uur. ONDERWATER-VOEDERSHOW ROBARIUM DOLFIJNENSHOW In het grootste overdekte I 6 voorst Dolfijnenstadion ter wereld per dag SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uui tot maan dagmorgen 8 uur door P. H. Walter, Ereprijsstraat 69. tel. 12064 en P. J. H. M. Rupert. Ossendamweg 33e, tel. 12395. SOESTERBERG. Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door L. H. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder tel. 030-782696. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13 30 uur J. N. A. Prior, Steenhoffstraat 69. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Soest, Kerkstraat 86, teL 12497. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. S. Visser, W. Beckmanstraat 258, tel 14365 en zr. J. v. d. Grootevheen, Talmalaan la, tel. 16355. Weekavonddlenst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. G. Pluim en Zr. H. Sijtsma, Bos straat 29, tel. 14610. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middel wijkstraat 30 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001-12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur. Molenstraat 11, Mid delwijkstraat 30. ZONNEGLOREN, telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 2e klasse A* dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 dagelijks 14.00-15.00 en 1900-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag- woensdag- en vrijdagavond 18 30-19.00 n.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op de kinderafdeling niet toege laten - baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17 30-19.30 uur ST. ELISABFTH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.45 klasse afd dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 klasse afd. dagelijks 13.45-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14 45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis". Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur ln „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34, teL 18140. Bureau voor levens, en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeuT telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9. Baarn teL 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaarden werk Soest: Warme maaltijdenvoorziening, infor maties bij de navolgende contactadres, sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott; Pr, Hendriklaan 11, tel. 13261. Soest Mid den: Mevr M. A. Jansen-Moesen- broeck, Kerkpad n.z. 57, teL 15588. Soest-zuld: Mevr. S. Steendijk-Geer- 'jngs Bartolottilaan 16. tel. 16389. Soesterveen: hr, A van Scherpenzeel, Veenbesstraat 430, teL 14782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger- kes Prol Lorentzlaan 23, teL 03463- 1991. Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar via de navolgende teL nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782; ✓oor Informaties betreffende: pedlcu- redienst, koffJe-ochtenden, zangkoor, gymnastlekcursussen. s oei e tel ten. Cul tureel seniorenpaspoort tb.v. bejaar den: Bureau projektlelding Burg. Gro thestraat 51, teL 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02150-45555: 24 uur per dag. 4

Soester Courant | 1973 | | pagina 5