Zestig jaar Nederlandse Bouwvakarbeidersbond Christelijke Soest Spaamntetot (MkdkMdk in Kijk tiw ogen uit. Ton Beuken JAAP RADEMAKER „De Kleine Witte" mi Reeds meer dan 2500 bezoekers Klandestien laboratorium in flat aan de Rubenslaan vervaardigde emfetamine tabletten Gevonden voorwerpen Vier gewonden bij aanrijding op de Soesterbergsestraat Voorlichting over verkeersstructuurplan Juwelier-horloger 4-deiig W.M.F. KINDERBESTEKƒ13,09 Hiep, hiep, hiep? cin zaak voor individualisten Zaterdag 14 april receptie in De Rank Chez nous Vous êtes Chez vous R.K. Kerkdiensten w 1 Vele brandjes tijdens het weekend Homee heren- en jongenskleding een jaar m Soest Auto tegen lichtmast Auto beschadigd PREDIKBEURTEN MEDISCHE DIENST BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Maatschappelijk Werk Socster Courant van donderdag 29 maart 1973 De tot 31 maart ln het Artishockge- bouw lopende tentoonstelling van werk van de beeldhouwer Willem Reijers trok reeds meer dan 2500 bezoekers. Daartoe behoren veel leerlingen van de lagere scholen, die door onderwijs wethouder Dijkstra daartoe aange spoord werden. Jongens en meisjes van de Bonifacius-, de St. Joseph-, de Minister de Visser- en de Insingerschool brachten reeds een bezoek. Zij werden gevolgd door leerlingen van de L.T.S., waar de di- Twee leerlingen van de Insingerschool bckyken werk van beeldhouwer Reycrs. recteur van Artishock, André van Oudheusden vooraf het dia-klank beeld over Willem Reijers en zijn werk vertoonde. De openingsuren van de expositie zijn van 14.00 tot 17.00 uur, maar groepen die zich vooraf melden, kunnen ook op andere tijden terecht. Dankzy een tip van een schoonmaker heeft de politie een klandestien labora torium ontdekt waar emfetamine tabletten werden gemaakt. De schoonmaker waarschuwde de politie toen hy in de flat Rubenslaan 96, die hij in opdracht van de huiseigenaar moest schoonmaken, in flessen en jerrycans grote hoeveel heden chemicaliën aantrof. By het ingestelde onderzoek bleken deze o.a. for- manid, methyl-alcohol en ether te bevatten, terwyl ook geconstateerd werd dat er in de keuken een ontploffing had plaatsgevonden. Om precies te zijn, de afdeling werd opgericht op 28 januari 1913 door de heren C. Klein, W. van Meerten, T. Rootselaar, D. Hoolwerf, L. van Wil- sum en C. Terburg, die allen inmiddels overleden zijn. Aanvankelijk was de naam Neder landse Christelijke Bedrijfsbond, maar ruim tien, jaar geleden werd de naam veranderd in Nederlandse Christelijke Bond van Werknemers in de Hout- en Bouwnijverheid, omdat toen houtbe werkers zich bij de leden aansloten, die grotendeels in de bouw werkzaam zijn. Vorig jaar werd opnieuw een naamsverandering ingevoerd en de bond heet nu officieel „Hout- en Bouwbond Christelijk Nationaal Vak verbond". De afdeling startte ln 1913 met 15 le den en telt er nu 97. „Te weinig", zeg gen de huidige voorzitter, de heer A. Vugts en zijn penningmeester de heer De flat was vorig jaat ln de maand oktober verhuurd geweest aan de 25- jarige vertegenwoordiger W. J. R. M. uit Ermelo en aan de 37-jarige Amers- foortse handelaar P. N. In hun op maak meer gebruik van onze uitgebreide service Steenhoffstraat 56, Koninginnelaan 18, Soesterbegrsestraat 32 Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, tel. 12691 tel. 18016 tel. 19525 dracht had daar de 28-jarige chemicus I. F. uit Bussum geëxperimenteerd met het aanmaken van de tabletten. Toen deze proefnemingen slaagden, werd in december het laboratorium verplaatst naar Wilnis, waar voor de aanmaak van een grotere produktie een schuur werd gehuurd. Deze klan- destiene fabriek werd in februari door de politie van Wilnis ontdekt en de drie firmanten werden daar aange houden. Zij hebben inmiddels bekend in Soest werkzaam geweest te zijn. Omwonenden verklaarden in die pe riode weieens een „rare" lucht gero ken te hebben, maar geen van hen had daarvoor de politie gewaarschuwd. Eén hunner zei wel in die periode uitzonderlijk goed geslapen te hebben, wat dan wel te danken geweest zal zijn aan de etherlucht. De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aange geven: gouden schakelarmband, brom fiets, diverse sleutels, platenbon, haan, hond, dameshandschoen, pony, fietstas met o.a. een portemonnaie met inhoud, herenhandschoen, bankbiljet, jas, geit en damesfiets. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie, op woens dag en zaterdag van 14.00 tot 18.00 uur, inlichtingen worden verkregen. Als gevolg van een aanrijding welke dinsdag op de Soesterbergsestraat plaatsvond belandden de inzittenden van de twee daarbij betrokken auto's ln het ziekenhuis Zonnegloren. Drie ervan konden na behandeld te zijn naar hun woning terugkeren. De oorzaak van de aanrijding was een foute inhaalmanoeuvre. Daaraan maak te zich de 20-jarige militair J. F. A. D. schuldig, die in de bocht bij de „1000 Dennen" twee voor hem rijdende au to's passeerde. Hij raakte in een slip en kwam dwars over de andere rij baan te staan. Daar naderde juist een 2CV, bestuurd door de 29-jarige H. ten S. leraar te Soest, die de botsing niet kon voorkomen. Zijn medepassa giers, H. L. M. L. en M. K. werden eveneens gewond. Alle vier werden per ambulance naar Zonnegloren ge bracht, waar bleek dat de militair, die aan de aanrijding een hersenschudding overhield, moest worden opgenomen. De twee voertuigen zijn total-loss verklaard. Tot nu toe blijkt er zeer weinig be langstelling te bestaan voor de voor lichtingsavond over het verkeersstruc tuurplan, die volgende week donder dag gehouden zal worden in de zaal van de brandweerkazerne aan de Lan ge Brinkweg. Gistermorgen waren er nog slecht ongeveer vijftig kaarten afgehaald bij de bodekamer in het gemeentehuis. De toegangskaarten zijn daar gratis verkrijgbaar. Tegelijk met het toe gangsbewijs krijgen belangstellenden een enquetteformulier, waarop 25 vra gen staan, die allen betrekking hebben op het verkeer en verkeerssituaties in Soest. WINKELCENTRUM SMITSHOF n neuu mlman 1MOE3E SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST De nieuwe voorjaars collectie '73 hangt bij ons in de rekken, in de laden en staat in de kast (ofwel de etalage). Wij, natuurlijk dik in onze nopjes, allicht, weereen collectie die erzijn mag. Meesterlijke zomercostuums en blazer- :-pakken. Ontspannende vrijetijds kleding met talloze makkelijke aan- en uitschiet jacks. Als nieuw snufje is er de shirtlook, dat moet u be slist zien! Verder natuurlijk stapels nieuwe ragdunne zomertruien, de nieuwe over hemden-mode met juweeltjes van dassen, En voor die paar regenachtige dagen die wij deze zomer krjjgen zijn er regen jassen nieuwe stijl (om het droog te hou den). Kom snel kijken, wees ook in uw nopjes. Van ons mag u "hoera" roepen. De afdeling Soest van de Nederlandse Christelijke Bouwvakarbeidersbond be staat zestig jaar. Dit feest zal gevierd worden op vrijdag 6 april a.s. in de zaal van de Emmakerk aan de Regentesselaan en op zaterdag 14 april met een receptie in het gebouw De Rank aan de Soesterbergsestraat. BIJ BAR - CAFÉ - RESTAURANT MIDDELWIJKSTRAAT 2 TELEFOON 13331 F. Lente. „Het verloop is groot en er blijven er te veel aan de kant staan in een afwachtende houding. Zij profi teren wel van het werk van de bond, maar zijn niet bereid hun steentje hiervoor bij te dragen". Toch bestaat 25 °/o van het aantal le den uit jongeren, maar het grootste struikelblok schijnt de contributie te zijn. Die bedraagt thans tien gulden per maand. „De contributie is geba seerd op het geldende uurloon en zou nu eigenlijk op twintig gulden per maand gesteld moeten worden. Daar is de bond echter nog niet toe overge gaan", aldus de heer Lente. Vergeleken met de tijd voor de oorlog is het nog niet veel; toen bedroeg de contributie 75 cent per week. Een feit blijft echter, aldus de beide bestuur ders, dat als er moeilijkheden dreigen men altijd de bond weet te vinden. Vugts: „De praktijk wijst uit dat de bond zijn functie altijd nog vervult. Regelmatig worden wij nog geconfron teerd met onrechtmatige ontslagen en het niet afgeven van vakantiebonnen. Ook de c.a.o.-onderhandelingen wor den door de bond gevoerd". Tot de oudste in leven zijnde leden behoort de heer A. Hornsveld, die vijftig jaar actief lid was, waarvan 45 jaar bestuurslid. Voor zijn diensten werd hij tot erelid van de afdeling benoemd en kreeg hij indertijd van de bond de gouden speld met lauwertak. Op de receptie zullen ook aanwezig zijn de oud-voorzitters G. Dijs (84) en L. van Schaffelaar. Het huidige bestuur wordt gevormd door de heren A. Vugts, voorzitter, T. v. d. Broek, secretaris, F. Lente, pen ningmeester, B. van Ginkel, 2e secre taris, W. Hornsveld, 2e penningmees ter en J. Renes, algemeen adjunct. Eén bestuursplaats is vacant. Dat is de ze tel van de heer Akkerman, die na een 26-jarig lidmaatschap, waarvan 22 jaar secretaris, tijdens de feestvergadering van 6 april afscheid van de bond neemt, omdat hij lid geworden is van de ambtenarenbond. Tijdens de jaar vergadering ontvangen de heren E. Floor en H. J. A. Zoederhuizen het gouden CNV-insigne en de oorkonde van de NCB, in verband met hun 25- jarig lidmaatschap. Wat de huidige politieke situatie be treft wil de heer Lente wel kwijt, dat hij als vakbondsman wel voelt voor het samengaan met de progressieve drie, als partijman is hij er echter op tegen. Hij is ook tegen een totale fu sie van de vakbonden, maar voelt al les voor samenwerken. „Het typische is", zegt hij, „dat wy vóór de oorlog plaatselijk met de an dere bonden regelmatig contact had den. Dat is na de oorlog helemaal ko men te vervallen en er werd nog niet een keer samen vergaderd, ondanks dat men er nu zoveel over praat". Op de vergadering van 6 april zal de voorzitter een overzicht geven van wel en wee van de afgelopen zestig jaren. Jammer genoeg zijn in de oor log alle notulenboeken door brand verloren gegaan, maar vanaf 1946 zijn de gegevens compleet. Ook de distriktsbestuurder, de heer Ermenis uit Utrecht zal dan het woord voeren. Na het officiële gedeelte wordt de avond voortgezet met Bingo, waar voor alle leden met vrouwen of ver loofdes zijn uitgenodigd. De avond be gint om 19.30 uur. De receptie in De Rank wordt gehou den van 14.30 uur tot 16.30 uur. Bejaarden wacht Soest: Bereikbaar via de navolgende tel nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782; jovj informaties betreffende: pedieu redienst koffie-ochtenden, zangkooi gymr.astiekrursussen sociëteiten Cul turee) senlorenpaspoorf t.b v beiaar den: Bureau projektleldtng Burg. Gro- thestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02150-45555: 24 uur per dag. Parochie Soest. Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, H Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag te 9. 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid. St. Willibrordusstraat, tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 8 en 11.30 uur en 9.30 uui Hoogmis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Dinsdag en donderdag 9 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. 'aierdag 19 uur avondmis. Zondag 11.45 uur. St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521. Zaterdag 19 uur avojidmis. Zondag, 9 30 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang). De rente, die wij vergoeden op spaargelden, loopt van 4% voor dagelijks opvraagbare tegoeden tot 7%.% voor onze NMS-Spaarbrieven. Vraagt u eens bij een van onze kantoren naar deze spaarmogelijkheden. ubÖeP nederlandsche middenstandsbank De Soester brandweer moest zaterdag enige keren uitrukken voor het blus sen van kleine brandjes. Rond één uur voor de eerste keer voor een ruigte-brandje aan de Paral lelweg waar zestig vierkante meter verloren ging. De brandweer bluste met behulp van één straal. De tweede keer rond drie uur voor een ruigte-brand op het terrein hoek Varenstraat-Valeriaanstraat, waar de nieuwe dubbel-mavo wordt gebouwd. Hier zette de brandweer twee stralen in. Even later moest voor de derde keer worden uitgerukt, nu naar het station Soest, waar enige houten biel zen onder de rails van de lijn Utrecht- Baarn hadden vlam gevat. Eén straal was voldoende om het vuur te doven. Vermoedelijk is de brand hier ontstaan als gevolg van het feit dat bladeren tussen de rails vlam hadden gevat door vonken van 'n afremmende trein. Zondagavond om tien uur tenslot te moest de brandweer in actie komen voor in brand geraakt afval in de zandafgraving aan de Beukenlaan. De brandweer spoot de tankinhoud van een nevelspuit op het vuur leeg en zorgde daarna voor de aanvoer van zand, waarmee het vuilnis werd afge dekt. In Soesterberg ging een oppervlak te van 900 vierkante meter veertien jarige dennen en ruigte door brand verloren. Het vuur woedde op Zeister grondgebied, maar toen de brandweer van Zeist arriveerde had Soesterberg het vuur al geblust. Eén jaar geleden vestigde zich aan de Steenhoffstraat „Homee" heren- en jongenskleding. De snelle groei van Soest was voor de in Baarn woonachtige lieer J. M. Melius voldoende reden om naast zyn al 18 jaar in Amsterdam gevestigde zaak in de Zijlstraat een soortgelijke zaak in Soest te beginnen. Het pand aan de Steenhoffstraat leende zich daar uitstekend voor. In verband met het zich steeds wijzi gende modebeeld werd in de loop van het jaar een bedrijfsleider, de heer J. Grendel, aangesteld. Een gerouti neerde kracht die alles over „mode" weet. Onder zijn leiding werd de collectie Homee aangepast aan de Soester wen sen van het Soester publiek. Niet an ders dan in andere plaatsen is hier grote belangstelling voor betaalbare jongenskleding en goede vrijetijds-kle- ding voor jonge mensen, zowel voor jongens als voor meisjes. Daar is veel aandacht aan besteed; spijkerbroeken, corduroy broeken met bijpassende brede riemen, T-shirts, spencers, tuin broeken enz., teveel om op te noemen en bijna alles vanaf de maat 104, zo dat men er ook voor de hele kleintjes terecht kan. En dat allemaal ln de mode-kleuren, „knalkleuren", zegt de heer Grendel, „zoals appelgroen, cobaltblauw, oranje, kanariegeel en ga zo maar door". Draagbare mode, niet alleen voor de tiener, maar ook voor de volwassenen, voor dames en heren. „Homee" streeft ernaar in Soest te brengen, wat ook in de omringende plaatsen te koop is. „Koop toch in den vreemde niet, wat ook uw eigen plaats u biedt", aldus de heer Grendel. Vrijdag en zaterdag wordt „open hou se", gehouden om het één-jarig staan te vieren. Iedereen ls van harte welkom. U wordt vriendelijk uitgenodigd voor de geloofs-verdiepings-avon- den in de nieuw gerestaureerde Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdagavond 4 april, om 8 uur, is de spreker evangelist G. J. Mensink over het thema: „Wat wy geloven". EVANGELIE GEMEENTE Klein Engendaalweg 52 waar u iedere zondagmiddag om 4 uur welkom bent met uw gezin voor de open diensten voor mensen van alle gezindten. Zaterdagavond reed de 27-jarige A. G. v. B. uit Soest op de Koninginne laan met zijn personenauto tegen een lichtmast. De auto werd aan de voor zijde beschadigd en naar het politie bureau gesleept; de lichtmast knapte af. Van B., die onder invloed van drank verkeerde, werd met een hersen schudding naar het ziekenhuis Zonne gloren gebracht. Zijn rijbewijs werd ingevorderd. De personenauto van de 36-jarige win kelier G. v. d. B., welke hij geparkeerd had bij de Smitshof, werd door een onbekende chauffeur aan de rechter voorzijde beschadigd. De politie zoekt de dader. Op de kunstnijverheidafdeling van Ton Beuken wel te verstaan. Want dia staat vol begeerlijke kunststukjes. U kunt ze vaak tegen lachwekkend. lage prijsjes bemachtigen. Stap maar eens binnen. Bij Ton Beuken, tegenover het busstation in Soest-Zuid. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. P. Kloek. 19 uur ds. J. Kloek, cantatedienst (Jo- harrnes Evangelie naar Willem Vogel). Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10 uur gezamenlijke dienst met gere formeerden, ds. Jac. Smit. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur ds. L. de Ru, Amsterdam. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Jeugdkerken 10 uur Ellheto, Driftje. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool. Pr. Bernhard- laan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. Donderdag 29 maart 19.45 uur gemeente zangdienst in de Julianakerk. Zondag 1 april 9.30 uur ds. M. Wilschut. 17 uur ds. A. S. Timmer, Apeldoorn. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10 uur gezamenlijke dienst met her vormden, ds. Jac. Smit. 17 uur ds. M. Wilschut. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. A. S. Timmer, Apeldoorn. 17 uur ds. L. W. Korvinus, Soest. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds. F. Mul, Berkum, H.A. en nabetrachting. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10.30 uur en 19 uur ds. Van Leeuwen, Urk. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 en 14.30 uur leesdi enst. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur mej. C. E. Jolles, oud-voor gangster N.P.B. Soest. Wijkgebouw Schoutenkampweg/hoek Buntweg 10.15 uur kinderdienst. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 16.00 uur rev. V. Westacott. Babycrèche, kleuter- en kinderdienst. Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdag 4 april, 20 uur, G. J. Men sink. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. J. Koppe. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. v. Boven. H.D. 10 uur Jeugdzaal. 19 uur: zangdienst, ds. F. J. Th. v. Boven. STERRENBERG 10.30 uur dienst. BAARN Doopsgezinde Gemeente. Eemnesserwcg 10.30 uur ds. Joh. W. Hilverda, Hilver sum. (Radio uitzending IKOR.) Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur prof. dr. C. W. Mönnich, Am sterdam. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door J. C. Rip, Soes terbergsestraat 16, tel. 12434 cn B. C. A. Nicolas, Steenhoffstraat 12, tel. 12667. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG. Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6, teL 1517. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag var. 13.00 tot 13.30 uur J. Rijks, Heideweg 43. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, teL 12487. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. G. Pluim en Zr. H. Sijtsma, Bos straat 29, tel. 14610. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. J. v. d. Grootevheen, Talmalaan la, tel. 16355 en Zr. A. Kulik, Dalweg 46, ted. 13703. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middelwijkstraat 36 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001-12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur. Molenstraat 11, Mid delwijkstraat 36. ZONNEGLOREN, telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14.00-15.00 en 1900-19,30 2e klasse A: dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 2e klasse B: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19 00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag- en vrijdagavond 18 30-19.00 n.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op de kinderafdeling niet toege laten - baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur ST. ELISABFTH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 klasse afd.: dagelijks 13.45-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 1445 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis". Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Tnterk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34. tel 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelij kf Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9. Baarn tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENYVERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaardenwerk Soest: Warme maaltijden voorziening, Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott, Pr. Hendriklaan 11, tel. 1326] Soest Mid den: Mevr M A Jansen-Moesen- broeck. Kerkpad n.z. 57, tel. 15588. Soest-zuid: Mevr S. Steendijk-Geer- 'Jngs Bartolottllaan 16. tel. 16389. Soesterveen: hr A van Scherpenzeel. Veenbesstraat 430, tel. 14782. Soesterberg: MevT J. Hoekstra-Ger- kes Prof. Lorentzlaan 23, tel. 03463- 1991.

Soester Courant | 1973 | | pagina 13