Verkeershuis V.V.V. belang rijk informatief centrum DE NIEUWE MEUBELCATALOGUS IS UIT AUTORIJSCHOOL M. LOS Veronica's Secretaris Scholtmeijer: „eigen cultureel centrum gewenst" Maandelijkse vergadering van de Soester Vogelvrienden Een „vers van de pers" boekwerk vol met nieuwe woonideeën ligt klaar voor U bij j=J|=j middelman Jaarvergadering Fed. Raad voor het Bejaardenwerk Vrachtauto verloor lading appelen Rijden onder invloed 1 april-kamerconcert in Artishoekgebouw 7-jarige jongen aangereden Diploma persluchtmasker- drager uw si uues IS ONZE RECLAME Ondanks winst degradatie voor Shot II ZIEKENAUTO-TEL. 12727 POLITIE - TEL. 19444 Trouwcirculaires trauwkaarten Drukkerij Smit Kettingbotsing Oïympia/Parade goed op dreef SOESTERBERG Goed optreden van E.H.B.0. bij „verkeers ongeval*' Grote overwinning van B.V.S. Schaakteam „Soesterberg" kampioen Voetballer brak been Soesterberg-Utrecht Ton Beuken ..De Gouden Snaar" VERONICA'S L.P TOP VERONICA'S TIPPARADE Soester Courant van donderdag 29 maart 1973 De jaarvergadering van de plaatselijke V.V.V., welke afgelopen maandag ge houden werd In het restaurant De Kleine Witte aan de Middelw(jkstraat. ken merkte zich door een algemene tevredenheid over de in het afgelopen jaar ver- rlohte werkzaamheden. In *(jn openingswoord herdacht de voorzitter, de heer J. v. d. Arend, het overleden bestuurslid, de heer W. C. Priem, die hü een man van de daad noemde en die een grote bedrage leverde in het bestuur. De heer v. d. Arend stond vervolgens enige ogenblikken stil bij twee mar kante feiten van het afgelopen ver enigingsjaar; de toetreding tot de streek-VW en de totstandkoming van het cadeaubonnenstelsel. Wat de streek-VVV betrof zei hij dat Soest huiverig geweest was toe te tre den in verband met het mogelijke ver lies van de zelfstandigheid en de aan te gane financiële verplichting. Voor een eventueel te verhogen geldelijke steun zou men een beroep hebben moeten doen op de plaatselijke over heid, waar men niets voor voelde, om de gemeente niet nog meer te belas ten. De aansluiting bij de streek was even wel toch tot stand gekomen, omdat men anders dreigde het predicaat WV kwijt te raken. In dit verband merkte de heer v. d. Arend op, dat Soest zijn zelfstandigheid behouden had en dat de streek-directeur geen bemoeienissen had met het plaatselijke kantoor. „Wij zijn uitermate tevreden met het werk van onze informatrices", aldus de voor zitter. Het bestuur was er wel mee accoord gegaan dat de streek-directeur naar buiten optrad als kring-directeur. Deze kring omvat de gemeenten Amersfoort, Baarn, Bunschoten en Soest. Veel lof had de heer v. d. Arend ver volgens voor de commissie die het veelomvattende voorbereidingswerk had verricht voor de instelling van het cadeaubonnenstelsel. Men was er half november mee van start gegaan en er was in een korte periode voor 30.000 gulden aan bonnen verkocht. Naar zijn mening hadden de deelnemende winke liers (150) er profijt van gehad, omdat de bonnen slechts in Soest besteed kunnen worden. Cultureel Centrum Ook de secretaris, de heer H. G. Scholtmeijer, kwam in zijn jaarver slag op beide punten terug. „We kun nen deze nieuwe figuur (streek-WV) eigenlijk beschouwen als een soort ge westvorming, waarover in de huidige A.s. maandag 2 april, des avonds om 20.00 uur, wordt de maandelijkse ver gadering gehouden van de vereniging „De Soester Vogelvrienden". Er zal van gedachte gewisseld worden over de vraag of het noodzakelijk is iedere maand bijeen te komen. Het bestuur stelt zich op het standpunt, dat het om contact te houden wel gewenst is, maar zij realiseert zich ook dat de bij eenkomsten niet altijd zo interessant zijn, dat alle leden aanwezig willen zijn. Maandagavond in het restaurant De Kleine Witte, hoopt men er een oplossing voor te vinden. samenleving ook dikwijls op ander gebied wordt gesproken, met name in de bestuurlijke sector. Hoewel wij dus kunnen constateren dat deze grotere formatie het beleid in het landelijke WV-wezen zal vaststellen, is duide lijk dat aan de plaatselijke VW's veel ruimte is overgelaten, met name ten aanzien van de zgn. receptieve taak", aldus de secretaris. Wat de werkzaamheden in het ver keershuis betrof, merkte de heer Scholtmeijer op dat het kantoor een zeer belangrijk informatief centrum is geworden. Daarnaast lag het werk ook zeer sterk in de zgn. dienstensector, waarvan de kaart en verkoop voor bin nen en buiten Soest een belangrijke plaats innam. In dit verband zei hij dat het dikwijls zeer moeilijk was om in het bezit van de gewenste kaarten te komen en daarop aansluitend: „Voor gemeenten als de onze zou het gewenst z(jn dat in deze situatie een wijziging komt, daar door het ontbreken van een daarvoor geschikte ruimte in onze ge meente, veel bezoekers van deze eve nementen zich daarvoor naar elders moeten begeven". In 1972 bezochten 8983 personen het Verkeershuis: 9111 personen namen te lefonisch contact op, waaraan nog eens 1177 personen moeten worden gevoegd met wie schriftelijk over uiteenlopende onderwerpen werd gecorrespondeerd. Ook meldden zich nog 432 buitenlan ders aan het kantoor. In totaal werden in het afgelopen jaar aan 19785 per sonen diensten verleend. Dank bracht ook de heer Scholtmeijer aan de infor matrices. Wat de toekomst betrof meende de ;ecretaris dat het .dagtoerisme in de gemeente zou toenemen, gezien ook al het feit dat de uitbreiding van het woongebied niet ten kost gaat van de natuurgebieden. Na het succes van het cadeaubonnen stelsel aangehaald te hebben, besloot de heer Scholtmeijer met dank te bren gen aan de gemeente, de Kamer van Koophandel, de R K. M'ddenstands- verenigïng en de firma Tensen, voor welke laatste het verkeershuis fun geerde als bespreekkantoor. Met de wens uit te spreken dat het ledental zal verdubbelen besloot de secretaris ;iin jaarverslag. Het kleine groepje getrouwe bezoekers aan de vergadering kon zich er geheel mee verenigen. Zo ook met het jaar verslag en de begroting voor het jaar 1973 van de penningmeester. Op voor stel van de kascommissie werd hem décharge verleend. Herkozen werden daarna de aftredende bestuursleden de heren J. C. Brouwer, K. de Vries en H. G. Scholtmeijer. In de vacature, ontstaan door het over lijden van de heer W. C. Priem, werd ■rekozen de heer B. J. van Os. Na een bestuursmededeling omtrent het verschijnen van een boekje over Soest en de aankondiging dat ook dit jaar het traditionele schatgraven voor de jeugd zal plaats hebben, werd de ver gadering gesloten. limeubelen I—)L_I kerkstraat 7-soest De Stichting Federatieve Raad voor het Bejaardenwerk Soest houdt op maan dag 9 april a.s. haar jaarvergadering in de bovenzaal van de Bibliotheek aan de Albert Cuyplaan. De vergade ring begint om 20.00 uur. Bij het nemen van de bocht Hartweg naar de Koninginnelaan verloor de vrachtwagenchauffeur H. O. V. (22) uit Amersfoort tien kisten met appelen. De lading kwam op de juist passerende personenauto, bestuurd door de 26- jarige K. H. M. uit Brussel terecht, die daardoor licht werd beschadigd. Bij een nachtelijke verkeerscontrole werd aangehouden de 26-jarige auto bestuurder M. H. V. uit Soest. De man ging er met zijn wagen vandoor, maar werd op de Van Goyenlaan klem ge reden. Hij bleek onder invloed van alcohol te zijn. Zijn rijbewijs werd in gevorderd en de auto naar het bureau gesleept. Zondagmiddag 1 april a.s. organiseert de werkgroep „Kamermuziek in Soest", zoals elke eerste zondag van de maand, een kamerconcert in de tentoonstel lingszaal (met beeldhouwwerk van Willem Reyers) van het Artishoek gebouw, Steenhoffstraat 46 in Soest. Aanvang 3 uur. Op deze merkwaardige datum zal op treden een Speelgroep uit Amersfoort o.l.v. Henk Waardenburg. Gespeeld en gezongen wordt een aan tal korte stukken uit ca. 8 eeuwen. Het zijn meest eenvoudige stukken die op heel verschillende manieren worden geïnstrumenteerd, vanuit de mogelijk heden van de uitvoerenden en van de beschikbare instrumenten: 5 soorten blokfluit, dwarsfluit, sopraan- en alt- De 7-jarige P. A. B. werd maandag op de Insingerstraat aangereden door een personenauto, bestuurd door A. H. (59) koopman uit Soest. Hij kwam met zijn fiets vanaf een uitrit de weg op en botste tegen de voorzijde van de auto. Met een hersenschudding werd hij per ambulance naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. De fiets werd zwaar, de auto licht beschadigd. kromhoorn, baskortholt. diskant-, alt tenor-, en tenor/bas viola da gamba, gitaar, harp en slagwerk: trom, indian bells, klokkenspel, davos. Het gaat op deze fopdatum naast de virtuositeit vooral om het spel met de muziek. „Een spel waarbij geen sprake is van kunstenaars en publiek maar van louter spelers. Ook de „luisteraars' worden op verschillende manieren in het spel betrokken. Een geschikter da tum dan 1 april is voor zo'n spelvorm nauwelijks denkbaar. Jong en oud is hartelijk welkom", aldus Henk Waar denburg zelf. In het Poppentheater speelt eveneens om drie uur het poppenkastgezelschap „De Reizende Koet", o.l.v. Han Reiziger uit Hilversum. Titel: „De Wonderlijke avonturen van professor Pil in de Die rentuin". 25 brandweerlieden van de corpsen uit Soest, Baarn, Soesterberg en Bun schoten hebben met succes deelgeno men aan het examen 'persluchtmasker- drager. Zij slaagden allen. Cursusleiders waren de Soester brand weercommandant de heer J. F. Groart en zijn onder-commandant de heer A. Timmer. De cursus omvatte 18 lessen. v/h ENGEL Van Lenneplaan 47 - Telefoon 16621 Wij lessen in OPEL ASCONA - OPEL KADETT - DAF Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. "TV Met 9 winstpunten uit 5 partijen een goede oogst van de Shotteams. Het eerste team speelde een ontspan nen partij. W. v. Doorn en J. Stalen hoef bleven ongeslagen: 9-1. Het tweede team won vrij gemakkelijk met 8-2 van Foxboro 2. J. v. Oostindien won zijn 3 partijen, terwijl H. Wouters en H. van Velzen ieder 1 partij verloren. Het derde team speelde 5-5 teven VEV en stelde zich veilig voor Promotie wedstrijden. Th. Rademaker won 3 par tijen, J. Hooft 1 partij en samen won nen zij het dubbelspel J. Nielen bleef zonder winst. Het vierde team behaalde een ruime en Snelle en correcte levering en tot in depuntjes verzorgd I li Uitgebreide collectie klassiek en modern. Van Weedestraat 29 - Soest Telefoon 02155-14152 8-2 zege op Dekker. B. v. Zoeren was weer goed voor 3 winstpartijen. Mevr. v. d. Broecke en J. Kok kwamen ieder tot 2 winstpartijen. Het vijfde team behaalde eveneens een 8-2 zege en wel op Foxboro 4. R, Vis ser boekte 3 overwinningen. W. Vis ser en J. v. d. Kant wisten ieder 2 partijen in winst om te zetten. Onderstaand volgen de eindstanden van de verschillende teams: Quick 4 Huizen 1 Hoogerh. 1 Shot 1 Sukses 2 Goodluck 5 10-20 Buna 7 10-18 10-12 Victoria 4 10-13 10-11 Huizen 3 10-10 10-10 Nederh. 1 10- 9 10- 7 Shot 2 10- 6 10- 0 Foxboro 2 10- 2 Quick 13 8-13 Shot 3 8-11 VEV 4 8-10 Vitus 5 8- 4 Hoogerh. 5 8- 2 Sukses 5 10-18 VEV 3 10-20 Shot 4 10-14 Jaski 10 10-14 Quick 12 10-11 Hui7.en 8 10-12 Hoogerh. 6 10- 7 Shot 5 10- 8 BTTC 6 10- 6 UBTV 6 10- 5 Dekker 1 10- 5 Foxboro 4 10- 1 Vanaf 3 april zullen het 3e en 4e team zich gaan inzetten voor promotiewed strijden. Op de Amersfoortsestraat ter hoogte van de Richelleweg ontstond een ket tingbotsing, waarbij vijf auto's waren betrokken. In verband met werkzaam heden moest het verkeer via één rij strook rijden in de richting Utrecht. Vier automobilisten remden af, maar de fabrikant R. van T. uit Utrecht be merkte deze opstopping te laat en reed tegen de achterste auto van de file, waardoor deze in elkaar werd gedrukt. De echtgenote van de bestuurder, me vrouw J. de B.-T. uit Eelde liep een hersenschudding op en werd naar De Lichtenberg gebracht. De fabrikant had een aanhangwagen met een lading hout, die door de schok op de auto terecht kwam. Zowel zijn auto als die van de leraar G. de B. uit Eelde waren lotal-loss, terwijl de drie andere auto's flinke schade opliepen. Op overtuigende w(jze heeft Oïympia/Parade zaterdag het lastige Maastrichtse Mavok van zich afgeschud. Met een 3-1 overwinning maakten zy een einde aan de reeks gewonnen wedstrijden van de Limburgers. De laatste zeven wed strijden hadden zij niet meer verloren. Olympia/Parade startte met een furieus offensief. Dat resulteerde al snel in een royale 8-4 voorsprong. Maar een goed ingrijpen van de Limburgse coach bracht de partijen weer op gelijke voet. De Soester heren verhoogden weer even het tempo en daarop had Mavok geen antwoord. 15-9. In de twee set toonde de scheidsrech ter zich duidelijk de zwakste man van het veld. Mavok raakte hierdoor dui delijk onder de indruk en speelde steeds onnauwkeuriger, zag ballen be straft., die bepaald correct waren ge speeld en verloor kansloos met 15-7. Ook de concentratie bij enkele Soester spelers leed onder de slechte arbitrage. De derde set was dan ook de slechtste van de wedstrijd. Olympia verloor deze set met 15-12. In de vierde set nam Olympia direct weer een voorsprong en speelde intelligenter dan zijn tegen stander. De hoge en zachte aanvallen van de Maastrichtenaren leverden wei nig gevaar op. Ook nu weer deden enkele scheidsrechterlijke dwalingen en zeer onjuiste beslissingen de Limbur gers wankelen, op een moment dat zij Olympia onder druk trachtten te zet ten. De volle winst was voor Olympia/ Parade, dat zich door deze overwin ning weer op een vijfde plaats in de derde divisie heeft genesteld. Wat in deze wedstrijd weer zonneklaar werd aangetoond was de slechte arbi trage in de derde divisie van de Nevobo. En dat is op districtsniveau zeker niet minder slecht. Het wekt dan ook bevreemding als men bedenkt dat. de scheidsrechtercommissie van het district Eemland juist nu de nadruk gaat leggen op uiterlijk vertoon. Zo zullen scheidsrechters volgend seizoen verplicht worden in alle klassen, be halve bij de jeugd, in uniform te ver schijnen. Dat dit voor een groot aan tal vrijwilligers kostenverhogend werkt telt blijkbaar niet zo zwaar voor de commissie. Scheidsrechters die niet aan deze „kle dingeisen" voldoen, zullen worden be boet Tevens moet voor ieder aan de competitie deelnemend team een scheidsrechter worden opgegeven. Een regel, die dit jaar niet of nauwelijks voldoet. De diverse scheidsrechters, die dit jaar de cursus hebben gevolgd, worden na hun examen aan hun lot overgelaten. Daarbij komt nog dat door het grote aantal scheidsrechters het aantal te leiden wedstrijden tot een onaanvaardbaar minimum wordt be perkt. Het zou goed zijn indien het af delingsbestuur zich hierop eens ging beraden in plaats van vrijwilligers te verplichten uniformen aan te schaffen. De overige uitslagen van deze week gespeelde wedstrijden zijn: Heren: AGAVS 1-Olympia 2 1-3. Olympia 7-SVV 5 2-1. Voleem 1-Olympia 8 2-1 Olympia 3-BG SV 1 3-1 Dames: BG en SV 2-Olympia 5 2-1 Meisjes: Olympia b-Devu 2-0 BG en SV a-Olympia d 2-0 Jongens: Olympia b-Olympia c 2-0 Volleybal deze week Niet minder dan elf Olympiateams ko men er deze week in actie. En daarbij is weer een kampioenswedstrijd. Het eerste team van WH komt binnen de lijnen tegen het zeer jeugdige Olympia 4. Wint WH dan is het vrijwel zeker kampioen van de tweede klasse. Wint Olympia dan zijn de rollen omgekeerd en speelt Olympia 4 promotiewedstrij den voor een plaats in de eerste klas. Dat kan een zeer boeiend duel worden waarin de zenuwen waarschijnlijk bij beide teams wel een hoofdrol zullen spelen. Het reserve-team bij de dames kan zich revancheren voor de neder laag tegen Spririt 2. Het complete pro gramma ziet er als volgt uit: Meisjes: 18.30 uur: Jongens: 18.30 uur: 18.30 uur: Dames: 20.15 uur 21.15 uur: 21.15 uur: Heren: 19.15 uur: 20.15 uur: 20.15 uur: 21.15 uur: Olympia a-Olympia c Olvmp'a a-WH SW-Olympia d BG en SV 3-Olympla 6 Olympia 2-Spirit 2 Olympia 3-SSS 2 Olympia 5-Limvio BG en SV 3-Olympia i WH 1-Olympia 4 Foxboro 2-Olympia 7 Twee tegen elkaar opgebotste auto's, een verdwenen chauffeur, een gewonde autobestuurder, een bromfiets en -twee gewonde bromfietsrijders, dat was om streeks acht uur woensdagavond de situatie op het fietspad van de Rade- makerstraat. Ijverige helpsters van de plaatselijke afdeling van de E.H.B.O. waren druk; doende de jeugdige slachtoffers Kees Vonk en Gerrit Kramer uit Bilt hoven, die met pijnlijk verwrongen gezichten op het fietspad voor rijwielhandel R. van de Berg lagen, eerste hulp te ver lenen. Onder tussen werd de politie gealar meerd en een ziekenwagen van de Kon. Luchtmacht van het W.S. kamp uit Huis ter Heide opgeroepen. Ook dokter Splinter was spoedig ter plaatse, verleende hulp en gaf de no dige adviezen. De gewonde autobe stuurder, de heer Linnebank kon ter plaaste worden verbonden. De toedracht van dit overigens geëns ceneerde verkeersongeval voor een EHBO-oefening was nogal duidelijk: de auto die was aangereden en bovendien de bromfiets ramde, had géén koplam pen, het was kennelijk een auto-wrak! De thuiswedstrijd van B.V.S. werd dit maal een.8-1 zege op Leusderkwartier 2. A. van Luijn maakte de hoogste se rie van 14 en versloeg in niet minder dan 40 beurten zijn sterke rivaal Kraak. Het hoogste moyenne was voor J. Gaasbeek, die zijn concurrent Paarde- koper in 22 beurten versloeg. A. van 't Hoenderdal klopte Barlingen, maar had daar 42 beurten voor nodig, een spannende strijd, die de Soesterberger in zijn voordeel wist te beslissen. Groenewold speelde in 37 beurten ge lijk tegen Hoek. Het extra matchpunt was voor B.V.S. Het eerste schaaktiental van de Schaakvereniging Soesterberg (S.V.S.) is kampioen geworden van de vierde klasse B. van de Sticht-Gooise Schaak bond. In de laatste ronde werd korte metten gemaakt met B.S.G. uit Bus- sum, dat zowaar nog een kleine kans op de titel had. Het werd voorlopig 6-3 in het voordeel van de Soesterber- gers, daar de partij van A. van Vliet en G. Vriend afgebroken werd. In het nieuwe seizoen gaat S.V.S. 1 partij geven in de derde klasse met het vertrouwen door te kunnen stoten. In de uitwedstrijd Soesterberg 4 tegen Roda 4 in Achterveld kwam de speler Joop Blom, zondagmiddag zodanig te vallen, dat hij vermoedelijk met een gebroken kuitbeen en een gescheurde knieband naar „De Lichtenberg" moest worden gebracht voor nader onder zoek. Utrecht, mede-koploper in de eerste klasse, werd door Soeterberg uitste kend bedwongen in een aantrekkelijk duel, waarbij beide ploegen uiting ga ven aan een goede inzet. Al gauw bleek dat de mannen van Borg met snelle counters de defensie van Soesterberg probeerden te ver rassen, zoals in de tiende minuut, toen een hard schot net naast het doel van Hagens ging. In de 20e minuut kon Stel met een omhaal redding brengen en de bal ging weer net naast het door Hagens juist verlaten doel. Een schot van Twigt ging over het doel van Ver steeg, evenals vier minuten later van Geers. In de 35e minuut ging een schot van Roelofs over. Vlak voor de rust werd doelman Hagens nogal hardhan dig aangevallen, waarop de gemoede ren even verhit raakten. De tweede helft startte met een goed offensief van de thuisclub, maar Utrecht kwam bij tijd en wijle ver rassend terug, zoals na bijna twintig minuten spelen, toen linksbuiten Ger ritsen hard tegen de paal schoot. De Soesterberg-defensie hield het hoofd koel en nadat Roelofs wegens een bles sure vervangen was door Hoffman. gingen de geelzwarten, al bijna zeker van een kostbaar punt, op het einde af. Wel werd doelman Hagens nog even verrast door een vrijstaande spe ler vlak voor hem. maar deze schoot •echt in zijn handen. Voor de 4-0 nederlaag destijds in Utrecht had Soesterberg goed revanche genomen. voor een stoel of bank die vooraan staat in vorm en uitblinkt in komfort interieurverzorging soesterbergsestraat 51, soest t.o. busstation, tel, 02155- 12180 goed wonen In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 12132 1 1) DOWN BY THE LAZY RIVER The Osmonds - MGM 2 5) ifE LAC MAJEUR Mort Shuman - Philips 3 4) MAYBE TOMORROW, MAYBE TONIGHT Earth and Fire - Polydor 4(3)' KILLING ME SOFTLY WITH HIS SONG Roberla Flack - Atlantic 5 (6) MY GIRL DONNA The Buffoons - CBS 6 9) HELLO HURRAY Alice Cooper - Warner Bros 7 (16) I'M JUST A SINGER (in a rock rollband) The Moody Blues - Treshold 8 2) GO LIKE ELIJAH Chi Coltrane - CBS 9 8) CUM ON FEF.L THE NOIZE Slade - Polydor 10 7) YELLOW BOOMERANG Middle of the Road - RCA 11 (25) HOCUS POCUS Focus - Imperial 12 (14) A1ME-MOI Sandra Andres - Philips 13 (17) DE OUDE MUZIKANT Ben Cramer - 11 Provinciën 14 (28) THE TWELFT OF NEVER Bonny Osmond - MGM 15 FOREVER AND EVER Demis Roussos - Philips 16 (10) BIANCA Freddy Breek - BASF 17 (30) PINBALL WIZARD SEE ME FEEL ME The new Seekers - Polydor 18 (12) BLOCK BUSTER The Sweet - RCA 19 (19) BOTCH-A-ME Daisy Dynamite - Polydor 20 (11) DO YOU WANA TOUCH ME? (OH YEAH) Gary Glitter - Bell 21 (24) PART OF THE UNION Strawbs - A M Records (21) WALK ON THE WILD SIDE Lou Reed - RCA GET DOWN Gilbert O'Sullivan MAM (13) THE JEAN GENIE David Bowie - RCA (31) WHISKEY IN THE JAR Thin Lizzy - Decca (26) ROLL OVER BEETHOVEN The Electric Light Orchestra - Harvest (34) ANDORRA Colin Blunstone - Eplc THE SHOW Dizzy Man's Band - Harvest (15) LONG HAIRED LOVER FROM LIVERPOOL Little Jimmy Osmond - MGM MEIN SCHATZ DU BIST'NE WUCHT Chris Roberts - Polydor (27) WHY CAN'T WE LIVE TOGETHER Timmy Thomas - Polydor (18) IF YOU DON'T KNOW ME BY NOW Harold Meivin and The Blue Notes - Epic CINDY INCIDENTALLY Faces - Warner Bros (20) ROLLING AROUND THE BAND BZN - Negram (29) SCHOOL'S OUT Alice Cooper - Warner Bros Records (22) MAMA LOO The Les Humphries Singers- Decca (23) DANIëL Etlon John - D.J.M. Records (33) WAAR MOET DAT HEEN Barend Servet - De Zilver vloot (32) UCHE UCHE Vader Abraham en zijn goede zonen - 11 Provinciën (35) MIJN NAAM IS HAAS Lowland trio - Imperial 1 2) BILLION DOLLAR BABIES Alice Cooper - Warner Bros. 2 1) „INTROSPECTION" Thijs van Leer - CBS 3 3) OSMONDS GREATEST HITS The Osmonds - MGM 4 5) DON'T SHOOT ME, I'M ONLY THE PIANO PLAYER Elton John - D.J.M. 5 9) THE DARK SIDE OF THE MOON Pink Floyd - Harvest 6 4) UBERALL AUF DER WELT Freddy Breek - BASF 7 6) TAMLA MOTOWN IS HOT, HOT, HOT! Vol. 4 - Div, Artiesten - Tamla Motown 8 8) TURKS FRUIT Orkest o.Lv. Rog. v. Otterloo - CBS 9 (10) WHO DO WE THINK WE ARE Deep Purple - Purple Records 10 (7) NURSERY RHYMES Jaap Dekker Boogie Set - Imperia] 11 (11) VICKY LEANDROS Vicky Leandros - Philips 12 (13) VADER ABRAHAM SHOW Deel 2 Diverse Artisten - 11 prov. 13 (15) TOMMY Diverse Artiesten - Ode Record» THE BYRDS The Byrds - Asylum Records 14 (-) 15 (14) TRANSFORMER Lou Reed - RCA 16 (20) CREEDENCE GOLD Creedence Clearw. Revival - Fantasy FOCUS 3 Focus - Imperial 17 (19) 18 (16) DEEP PURPLE „LIVE IN JAPAN" Deep Purple - Purple Record» 19-(17) STERRENGALA Diverse Artiesten - CNR 20 (18) TOP OF THE POPS nr. 8 Diverse Artiesten - Hallmark - 1 (-) 2 (4) 3 7) 4 (-) 5 9) 6 8) 7 (15) 8 (13) 9 (11) 10 (21) 11 (16) 12 (12) 13 (14) 14 (17) 15 (-) BESAME MUCHO Apollo 100-Dureco OOH LA LA Bolland en Bolland - Negram YOU SHOULD HAVE SEEN ME Long tall Ernle and the Shakers - Negram OH LORD Shocking Blue - Dureco LYRICS Kayak - Bovema DON'T BE DOWN Amsterdam - Dureco OH ELTZA Danny Cardo - Telstar SIGNORlTA CONCERTINA Shuki Aviva - Dureco KEEP ON PUSHIN' Country Gazette - Bovema WOMAN FROM TOKYO Deep Purple - Bovema DADDY'S HOME Jermaine Jackson - Bovema IK HEB GEDANST MET JOU Hanny en de Rekels - Dureco CHUG ALL NIGHT Eagles - Bovema GRÜEZI WOHL FR AU STIRNIMAA Lydia Beek - Telstar (Will Luikinga) BATTERING RAM Mouth Macneal - Phono- gram 16 (20) ROCK 'N ROLL IS BACK AGAIN Little Sammy Gaha - Dureco 17 (28) CHANGE IT ALL Mac and Katie Kissoon Negram 18 (26) I ADORE HER The Walkers - Telstar 19 BLACKBOARD JUNGLE LADY The Sandv Coast - Polydor 20 (23) 20-TH CENTURY BOY T. Rex - Ariola 21 (27) THIS WORLD IS A GHETTO War - Bovema 22 (29) GIVE ME YOUR LOVE Barbara Mason - CNR Barclay 23 (30) COULD IT BE I'M FALLING IN LOVE Detroit Spinners - Negram 24 (24) CHANSON POUR MILAN Tonny Evck's Orchestra - Phonogram (Rob Out) 25 IK HOU VAN JOU Peter Waaldrecht Dureco 26 GOD GAVE ROCK AND ROLL BACK Argent - CBS Artone 27 GOOD GRIEF CHRISTINA Chicory Tip - CBS Artone 28 TIE A YELLOW RIBBON Dawn - Polydor (Tom Collins) 29 LES GONDOLES A VENICE Sheila Rjngo - Negram 30 SILVER MACHINE Hawkwind - Bovema

Soester Courant | 1973 | | pagina 5