OüXOÏAMl loftyO ƒ199,50 VERKOOPSTER Zoek de natuur op met een rijwiel, bromfiets of motor van BEN NIJHUIS Veronica's L.T.C. Soest in feeststemming Textieldiefstal opgelost Zaterdagavond „Play-in" in Artishock- gebouw Kinderfestijn tijdens Kunstmarkt Voor onze damesmode afdeling MODE Hans Wegerif klaveriaskampioen van V.V.Z. Zeepost Jaarvergadering Federatieve Raad van het Bejaardenwerk Burgerlijke stand Nieuwe vuilstortplaats aan de Schans in gebruik genomen Politieke Soos in Soesterberg SPULLENHULP Tweede parochie-avond Diefstallen Brievenbus verplaatst YAMAHA ZUNDAPP HONDA 3ATAVUS T0M0S PUCH MAXI KAPTEIN-MOBYLETTE Let op 175 cc volksmotor voor 1498. 4 versn., top 110 km. MERCIER PEUGEOT BATAVUS MAGNEET „De Goudeh Snaar VFR0NI€A'S L.P. TOP 20 VERONICA'S TIPPARADE (-) (-) (-) Soester Courant van donderdag 5 april I97S De jubilerende tennisclub aan de Schrikslaan maakt zich deze week op om de bloemetjes eens flink buiten te zetten In verband met het 50-jarig bestaan. Een hele ruk en wel een feestje waard. Op vrydag 6 april beginnen de feestel\jk- heden met een receptie van 17.00-19.00 uur in „Open Hof". Leden, oud-leden, tennisvrienden uit alle windstreken, die de L.T.C. een warm hart toedragen worden daar verwacht. In de avonduren, aanvang 20.30 uur, wordt een feest gehouden, ook in het „Open Hof", geheel in stijl van de „Roaring Twenties" compleet met le vende muziek uit de tijd, toen de ouders van de beatles nog in hun wilde jaren waren en de charleston dansten met evenveel verve als nu de shake en (op nieuw) de rock. Zaterdagmiddag is het tennispark do mein van de jeugd, die eerst een pret- tournooi afwerkt en daarna gaat fees ten. Zodag wordt voor de senioren een prettournooi georganiseerd, dat de hele dag zal duren en danclan moeten de tennissers weer serieus gaan wor den, want de competitie staat pal voor de deur. Niet minder dan 14 teams zullen de kleuren van Soest moeten gaan verdedigen en dat zal een niet lichte opgave worden. In de landelijke competitie treden twee teams aan in de tweede klasse: onder aanvoering van H. ter Meulen zal dit team. bestaande uit hemzelf en Rob Nijhuis met de dames Luten en v. Bönninghausen op 15 april de eerste uitwedstrijd gaan spelen. Het tweede team, in practisch dezelfde opstellen als waarin het verleden jaar naar de 2e klasse promoveerde (heren Oosterman en Meijer met de dames Hofman en Felix), mag de eerste zon dag thuis spelen. Het derde team speelt in de 3e klasse en de jongere spelers mej. Van Dorssen en R. Zahn zullen goed kunnen profi teren van de grote routine van spelers als mevr. Groart en de heren Geijten- beek, Janssen en Haal, die bij toer beurt in het krijt (gravel) treden. Het vierde team bevat de hoop van de L.T.C. Soest, de jeugdspeelsters Nine Ebben, Harriet en Biek Wil ten en de jonge senioren K. Mirck, P. Heuts en H. de Vos Burchart. De Technische commissie hoopt dat dit team, waarvan de gemiddelde leeftijd nog in de regio nen van jeugdspelers ligt, goede resul taten zal boeken. Ook in de 5e klasse zal nog een team uitkomen (dames Rozendaal en Goede- gebuure met de heren Goedegebuure, Rozendaal en Kuiphof jr). In de overgangsklasse herencompetitie zullen de heren Berg, Derksen, De Vos en Lormann ten strijde trekken en na de promotie van verleden jaar zullen ze alle energie en techniek nodig heb ben. Het tweede herenteam bestaat uit de heren Bloemhard, Korvinus, v. Dort en Simoons. Ook op zaterdag 7 teams: in de seniorencompetitie Soest A met de dames Kamlag, Twijsel en Vis en de heren Kamlag en J. Smit. Soest B bestaat uit de dames Oosterman en Geijtenbeek met de heren Kuiphof en Citeur. Een half uur na opening van de banen op zaterdag 31 maart stond dit team reeds compleet op de baan om de winterslaap af te schudden, zodat hun tegenstanders in ieder geval op een energieke aanpak moeten rekenen. Soest C bestaat ui de dames Kempen en Lormann met de heren Havik en Verkerk. Nu een drietal sterke meisjes in de seniorencompetitie gaan spelen verdient het eerste jeugdteam, dat in de le klasse jeugd spelt alle morele steun: Paul Haal, Paul v. d. Hammen en de meisjes Lieske v. d. Klashorst en Te resa v. Bönninghausen gaan hierin de resultaten van de wintertraining in praktijk brengen. Het tweede jeugdteam bestaat uit Ab Koppenaal, Martin v. Gastel, Brigit Ok- kerse en Anneloes Jongepier. Het 3e team bestaat uit Lex. v. Wijk, Roel van Beek, Bert Baars, Anita Ver- steegen en Ingrid Okkerse en Soest G uit: Paul Lansaat, René Jetten, Erik van Dort, Ellen Luten en Mieke van Kempen. Door vele promoties in de afgelopen twee, drie jaren zullen veel spelers en speelsters dit jaar een klasse hoger spelen, zodat in de eerste plaats gemikt worclt op een vasthouden van de posi ties, hoewel het ook niet uitgesloten is, dat een of meer teams weer bovenaan komen. Nu in de tenniscompetitie een onderste plaats automatisch degradatie betekent, is wel te verwachten, dat iedereen zijn of haar beste beentje vóór zal zetten; dit is dringend noodzakelijk want in siders weten, dat goed voetenwerk de halve kunst van tennissen is. Na de competitie zal de L.T.C. Soest het jubileumjaar ook beslist niet onge merkt voorbij laten gaan, gezien de plannen voor verschillende open tour- nooien. die op het park aan de schriks laan georganiseerd zullen worden. Hierover berichten wij later. De in februari gepleegde diefstal van een grote partij textiel bij de firma De Ster aan de Smitshof is opgelost. De daders, de 18-jarige M. P. J. M., losarbeider te Amsterdam en de 26- jarige sloper J. H., eveneens uit Am sterdam, hebben bekend zich hieraan schuldig gemaakt te hebben. Zij wer den op 16 maart door de politie van Velzen aangehouden. Zij bekenden in braken gepleegd te hebben in Am sterdam, Zaandam, Barneveld en Soest. De buit, die in Soest bestond uit een partij textiel ter waarde van onge veer 28.000 gulden (en een bedrag van 281 gulden uit de kassa) hadden zij volgens hun verklaring verkocht aan onbekenden. Het blijkt dat de Play In's geleidelijk aarv een steeds groter succes worden. Er wordt steeds meer naar gestreefd dat alle aanwezigen ook aktief mee doen. De laatste Play In van januari j.1. is dit zeer goed gelukt. Iedereen zong mee of speelde in een niet al te moeilijke kantate van Buxtehude en alles ging eigenlijk heel aardig. Een zelfde opzet staat ons ook weer voor ogen bij het samenstellen van het programma van deze Play In. Voor de pauze spelen enkele groepen muziek, die ze van te voren hebben ingestu deerd. Nogmaals: het gaat hier niet om een concert, maar om een ongedwongen avond waarop men het fijn vindt el kaar iets voor te spelen. Gespeeld zul len worden o.a.: Weihnachts Konzert van Corelli voor strijkers en enkele concertante partijen. „De rossignol amoureux" voor flauto traverso en cla- vecymbel van Couperin; Trio fluit, hobo en continuo van Telemann; Trio voor fluit, viool en continuo van G. F. Handel; Duo voor viool en cello van Breval en Concert solo voor viool en piano van Dancla. Na de pauze kan een ieder die dit wil, meedoen aan enkele fragmenten uit een cantate van Bach. Leiding heeft Harry Schramm. Aanvang 20.00 uur. Op Koninginnedag zal om tien uur precies het startsein gegeven worden voor de Doe-dag voor kinderen, die op het terrein naast de Kunstmarkt georganiseerd wordt door Artishock, de Vangrail en de Kinderboerderij „De Vrye Teugel". Dit kinderfestijn draagt de titel „We versieren het wel". Ouders wordt ge- agd hieraan hun medewerking te verlenen door het inleveren van jute, kartonnen dozen, gekleurd papier, plas tic voorwerpen, blikjes, materiaal om muziek mee te maken, oude schmink- rommel en 4 boerenwagens. Dit alles kan tot 30 april ingeleverd worden bij de Kinderboerderij, de Praatpaal of de Vangrail en bij het Artishock-gebouw, Steenhof fstraat 46 in Soest. De traditionele Kunstmarkt wordt dit jaar voor de achtste keer georganiseerd door de Soester Kunstenaarsvereniging. Er zijn 75 kraampjes en het motto dit jaar is „De Soester Gemeenschap". Om 12 uur precies concerteert P.V.O. en om drie uur 's middags is er een Dixieland-band in de muziektent tegen over de Witte Boerderij. Dit laatste concert staat onder auspiciën van het Oranje-comité. zoeken wij voor spoedige indiensttreding Verkoopervaring, alsmede ervaring in de damesmodebranche strekt tot aanbeveling. Geboden worden Goede salariëring, plezierige werksfeer, gunstige arbeids voorwaarden, w.o. vrije maandag. Sollicitaties te richten aan SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST tegenover busstation Telefoon 12400 b.g.g. 13689 SUèDE. Hoe kan men suède schoon maken? Antwoord: Er zijn verschillende mid deltjes bij de drogisten verkrijgbaar om suède te reinigen, maar er is ook iets nieuws, waarvan wij uit eigen er varing kunnen zeggen dat het prima werkt, nL een soort doek (lijkt enigs zins op een zeem) die speciaal geïm pregneerd is. Hiermee wrijft men gron dig over de vuile suède, na enige tijd wordt het steeds mooier. Dit is de DELU wildleder reinigungs tuch, reeds verkrijgbaar bij vele drogisten, de prijs bedraagt ca. ƒ6,dus een stuk goed koper dan chemisch laten reinigen. Het is overigens wel zo, dat de firma Ascot De zevende en tevens laatste klaverjasavond van het winterseizoen 1972-'73, georganiseerd door de evenementencommissie van V.V.Z., is een record gewor den, daar twee en vjjftig deelnemers(sters) acte de presence gaven. Het werd een spannende strijd om het kampioenschap, daar vijf personen hiervoor in aanmerking kwamen. Dat waren H. Wegerif, mevrouw C. van Hornsveld- Kamphorst, Joh. van Kootf, L. van Hornsveld en B. Hilhorst, die weinig ver schil in punten hadden. Na het spelen van de drie partijen, met ieder vijftien giften, bleek, dat Hans Wegerif in totaal 32.240 punten had behaald en mevrouw C. van Wegerif met een meerderheid van slechts acht en twintig punten (uit ze ven wedstrijden) zich kampioen 1972- 1973 mocht noemen. De uitslag van dinsdagavond was: 1. Chr. van Grol, 5545 p. 2. B. Hilhorst, 5152 p. 3. Mevrouw van Tricht-de Rooij, 5071 p. 4. Mevr. J. van Kooij- Stolp, 4991 p. 5. G. van Kooij Gzn. 4869 p. 6. M. Kievits, 4818 p. 7. D. El- derman, 4763 p. 8. Mevr. Joh. van Kooij-Valkenet, 4761 p. 9. R. Stam, 4728 p. 10. J. van Doorn, 4727 p. 11. Brunt, 4722 p. 12. B. de Bruin, 4675 p. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonderi. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haak jes, achter de naam van het schip vermeld Argentinië: ms „Lago N. Huapi" (9/4). Australië: ms „Flinders Bay" (10/4). Brazilië: ms „Pawel Swydkoj" (11/4). Canada: ms „CP Trader" (10/4). Indonesië: ms „Menestheus" (11/4). Israël: ms „Nerlandia" (12/4). Japan: ms „Hongkong Express" (11/4). Kenya, Oeganda Tanzanië: ms „Ta- veta" (13/4). Ned. Antillen: ms „Chiron" (10/4). Ver. Staten van Amerika: ms „Sea- Land Commerce" (11/4). Z.-Afrika (Rep.) ms „Montenaken" (9/4) m.i.v. Z-W.-Afrika: ms „Stellen- bosch" (11/4). A.s. maandagavond, aanvang acht uur, wordt in de bovenzaal van de biblio theek aan de Albert Cuyplaan, de jaarvergadering gehouden van de Stichting Federatieve Raad voor het Bejaardenwerk Soest. GEBOREN: te Baarn: Raban, zoon van C. W. B. Haaijk en H. F. M. Schui ten. Suzan Kristel, dochter van C. Schrijver en J. Iseger. Patrick Joannes Maria, zoon van S. J. Dam en A. M. Bijl. Judith Daphne, doch ter van P. Bloemendaal en M. H. I. Lieuw. Nathalie Jacinta, dochter van F. Koole en M. Vente. Hazel Marian, dochter van J. Teunissen en H. C. Kaspers. Suzanne Birgitta, dochter van J. P. H. Roosen en B. C. Halmans. te Amsterdam: Godelieve Christina Wilhelmina, dochter van H. J. D. Spijker en J. M. Alferink. Tjeerdina Carola Tjitske, dochter van K. H. Nijenhuis en T. Henstra. Henricus Wilhelm Cyril, zoon van H. Daselaar en M. A. Daelman. Ro gier Ravmond, zoon van H. Eijsten en M. C. L. Vlieger. Annemieke Marjan en Alexander Theodorus, doch ter en zoon van A. Meesters en J. F. van Erven. ONDERTROUWD: Sebertus Francis- cus Schouten en Eleonora van Diemen de Jel. Erwin de Hoogh en Barbara Maria van Rossenberg. Wilhelmus Tolboom en Petronella Wilhelmina Smink. Abraham Daane en Wilhel mina Maria van Eiiden. Ronald Johan Niihuis en Edith Libbenga, Gordius Mattheus Maria van Thienen en Wilhelmina Adriana Maria Hil horst. Antonius Franciscus Bunten- bach en Johanna Gerarda Westerveld. GETROUWD: Peter Samuel met Ida Marguerite Peeters. Eduard van der Vliet met Martha Catharina Klokman. Hendrikus Joachim Van der Veen met Hillegonda van de Hoef. Wil lem Antonie Koopman met Mathilda Geertruida Maria Smeeing. Johan- nes Petrus Vorderhake met Clara Margaretha van Beek. OVERLEDEN: Lubbert je Gerritse we duwe van T. Overeem. Atse de Groot, echtgenote van C. M. Spek snijder. Bernard Gerard Anthon Mahieu, echtgenoot van C. B. M. Anink. Hendrik van de Werken, weduw naar van M. Teekens Gijsbest van Oosterom. Naast de gebruikelijke jaarverslagen vermeldt de agenda het voorstellen van drie nieuwe bestuursleden. De heer J. C. Corver volgt de huidige voorzitter, de heer J. C. Smits op. De heer P. Siegers wordt opvolger van de penningmeester, de heer Th. Hol leman. De heer Siegers is afgevaardig de van het Humanistisch Verbond. Het U.V.V. heeft als opvolgster van mevrouw J. C. Wessels Boer benoemd mevrouw P. J. Oranje-Entink. Op de vergadering zullen verder korte inleidingen gehouden worden; over bejaardengymnastiek door mevrouw Joziasse, over de verstrekking van warme maaltijden door mevrouw Bruyn-Ruygrok, over het bejaarden- zwemmen door mevrouw Middelhoven en over dienstencentra door de leid ster van het dienstencentrum in Soes- terberg, mejuffrouw Frankena. Vóór en na de pauze zal het bejaar denzangkoor optreden. Deelnemers aan de Stichting zijn: de Gemeente, de Algemene Bond van Bejaarden Soest, de UVV, de Stichting Woon- en Dienstencentrum Soester- berg, het Humanistisch Verbond Soest- Baarn, de Nederlandse Protestanten bond Soest, Gereformeerde Kerken Soest, Hervormde Gemeente Soest en het Interparochieel Sociaal Charitatief Centrum Soest. Op het ogenblik heeft er geen afgevaardigde van de Alg. Bond van Bejaarden Soest zitting in het bestuur. Deze zetel is vacant. In het jaarverslag wordt melding ge maakt van het feit dat jammer genoeg nog geen positief antwoord ontvangen werd van het ministerie van CRM over de in juni 1972, na veel voorbe sprekingen, ingediende subsidie-aan vraag voor het dienstencentrum Hons- bergen. De verdere plannen en begro tingen moesten daarom gemaakt wor den zonder de zekerheid te hebben dat deze ook uitgevoerd kunnen wor den. Dit leidde vooral wat het dien stencentrum in Soesterberg betreft tot moeilijkheden. Gelukkig bevestigde de gemeente in januari van dit jaar schriftelijk, dat zij garant staat voor de subsidie. Per 1 april werd mej. Frankena benoemd als maatschappe lijk werkster bii de eomeente. Activiteiten In Soest waren vijf en in Soesterberg één bejaardengymnastiekclub aktief. 13. Mevr. Jos v. d. Kuijlen-Dumee, 4586 p. 14. R. Duit, 4545 p. 15. A. Smink, 4524 p. 16. A. H. van Grol, 4479 p. 17. Mevr. C. van Hornsveld- Kamphorst, 4420 p. 18. H. Wegerif, 4380 punten. L. Kievits kwam in het bezit van de troostprijs met 3192 pun ten. De voorzitter van de evenementen commissie, de heer H. Strietman, reik te de prijzen uit en deelde mede, dat op dinsdag 10 april a.s. de klaverjas- wedstrijd WZ-SPSV zal worden ge speeld, waarvoor Gebr. Van Kooij een wisselbeker ter beschikking heeft steld. Deze wedstrijd vindt plaats in de kantine van VVZ. Verder bracht hij ter kennis van de leden, dat op vrij dagavond 18 mei a.s. de sluitingsavond plaats vindt in „De Rank", waarbij de kampioensbeker aan Hans Wegerif zal worden uitgereikt. Hij dankte allen voor de deelname aan dit klaverjas- toernooi en hoopte allen weer te zien de komende winter in de nieuwe kan tine aan de Eemweg. De nieuwe grofvuil stortplaats aan de Schans werd dinsdag j.1. in gebruik genomen. De containers staan achter hekken opgesteld. De stortplaats vier dagen per week te gebruiken en wel op dinsdag van 13 tot 18 uur; don derdag van 13 tot 20 uur; vrijdag van 13 tot 18 uur en zaterdag van 10 tot 18 uur. Op verzoek van de winkeliersvereni ging „Soest" werd voor de midden stand een aparte regeling getroffen. Zij kunnen, tegen een geringe vergoe ding hun overtollige emballage, iedere woensdag van 7.30 tot 12 uur en van 13 tot 17 uur, brengen bij het com- postbedrijf aan de Maatweg. Morgenavond, 6 april, aanvang acht uur, wordt in het Dorpshuis aan het Dorpsplein te Soesterberg de „politieke soos" gehouden van de drie confessio nele partijen. Zoals gebruikelijk, i: iedereen welkom. Gebruikelijk is ook dat van ieder partij enkele bestuurs leden, gemeenteraadsleden een, zo enigszins mogelijk, ook een wethouder aanwezig is, om vragen van belang stellenden te beantwoorden. De jaarlijkse rommelmarkt van de Vangrail wordt 14 april gehouden. Om iedereen de gelegenheid te geven daar heen te gaan is Spullenhulp de vol gende week vrijdag en zaterdag, 13 en en 14 april, dicht. Spullenhulp is zo langzamerhand een bekende naam geworden in Soest en omstreken. Toch zijn er nog te veel mensen die goede spullen weggooien. Kijk maar eens bij de kontainers en bij het grof huisvuil. Allerlei goede spullen, waar mensen hard voor moeten werken om ze te maken en om ze te kopen, wor den vernietigd. En dat in een tijd waar door de toename van de produktie zo veel vervuiling wordt veroorzaakt. Zoveel mensen kopen nieuw wat an dere mensen weggooien. Spullenhulp wil als doorvoer en kontaktcentrum fungeren. Iedereen heeft wel dingen nodig die we bij spullenhulp hebben staan. Iedereen heeft ook wel dingen die spullenhulp zou kunnen gebruiken. Om maar wat te noemen: meubels, kastjes, speelgoed, kleden, kleding, huishoudelijke artikelen, boeken, oude De leidster mevrouw Bruins, werd op gevolgd door mevrouw Joziasse. Het bejaardenzwemmen, dat door de projectleider, de heer Loeb, werd ge ïntroduceerd was direct een doorslag gevend succes. Gemiddeld bezochten 50 bejaarden de zwemochtenden. Ook de warme maaltijdenvoorziening is een succes. Er werd een enquete gehouden onder de afnemers, die een ruime mate tevredenheid, over kwaliteit, kwantiteit en verzorging te zien gaf. Over het functioneren van de bejaar- denwacht is men minder tevreden. Een aantal straten heeft geen blokhoofd en daarbij is het kontakt met de blok hoofden nog steeds een punt van grote zorg. Wat de sociëteiten betreft wordt constateerd dat het koffie-uurtje in restaurant Darthuizen goed bezocht wordt. Dat is minder het geval met de koffie-bar in het gebouw Artis hock. Dank wordt verder gebracht aan de directrice van Groot Engen- daal, mevrouw Van de Wetering, voor haar activiteiten op dit terrein. Dank ook aan de Stichting Hulpcentrale Soest, die aan veel ouderen een wel kome steun biedt. Uit een onder 2000 bejaarden gehou den enquete kreeg men inzicht in de behoeften c.q. noden van de in Soest zelfstandig wonende bejaarden. Even als in Soest bleek er ook in Soester berg een grote bphoefte te bestaan aan nassende woonruimte. Verder wordt vermeld dat het plan Honsbergen medio 1974 gereed zijn en dat het in de bedoeling van de NCHB liet om een service-flat te bou wen in Soestdijk. Zijn deze projekten gerealiseerd, dan verwacht men, dat Soest over voldoende huisvestings mogelijkheden voor ouderen zal be schikken en zal er ook voldoende dif ferentiatie in woonvormen aanwezig zijn. Resumerend het bestuur in het jaarverslag: ..Het werk van onze stichting is geslaagd door de mede werking van vele vrqwilligers/sters. Hen die zich hiervoor dienstbaar heb ben gemaakt z\ja wy bijzonder erken' telijk", Voor alle parochianen van de St. Caro- lusparochie wordt als vervolg op de parochiebijeenkomst in januari een tweede avond belegd in de hal van de Titus Brandsmaschool op donderdag 5 april. Aanvang 20 uur. Deze avond is bestemd voor iedere pa rochiaan, die mee wil denken, mee wil doen en mede verantwoordelijk wil zijn in al datgene wat de parochie betreft, dus eigenlijk voor alle parochianen, zo lezen we in het laatste „Parochie nieuws". platen, oude ansichten enz. enz. Eigen lijk alles wat er weggegooid wordt. We hebben dan ook van alles. Bijvoorbeeld kinderwagens en kinderzitjes. Op de kunstmarkt willen we een pla- tenruilbeurs en een schoenenkraam or ganiseren. Om een en ander te regelen zal Spullenhulp het weekend ervóór dicht zijn. Normale openingstijden zijn van 2 tot 6 uur en van 7 tot 8 uur op vrijdag en erdags van 10 tot 5 uur. Spullenhulp is gevestigd op Veldweg 5b. De uitvoerder P. K. (24) uit Vee- nendaal deed aangifte van diefstal van vijftig trottoirtegels welke opgesla; waren aan de Wiardi Beckmanstraat. Aangifte van diefstal deed even eens de 22-jarige timmerman W. J. I. uit Amersfoort. Hij mist zijn transis torradio, die hij had achtergelaten in een bouwkeet bij Nieuw-Mariënburg. De 34-jarige adjunct-directeur M. K. V. J. M. kwam de politie vertellen dat tijdens een in Amsterdam gespeel de hockeywedstrijd uit de kleedkamer zijn portefeuille werd gestolen, waarin o.a. zijn rijbewijs, paspoort en een be drag van vijftig gulden. Ten gerieve van de bewoners van Soes- terberg-noord is de brievenbus bij lunchroom De Bushalte aan de Rade- makerstraat (E. Tammer) verplaatst naar de Veldm. Montgomeryweg, hoek Postdwarsweg, zo deelt de P.T.T. ons mede. NIEUWEWEG 97 (b(j station Soest-Zuid) bewezen de beste bromfiets voor 1348,- geheel compleet VLOTTE INRUIL - SNELLE FINANCIERING MOTOR of BROMFIETS van 50 tot 750 c.c. DE ZAAK WAAR SERVICE EEN BEGRIP IS. TELEFOON 13462 MERKRIJWIEL. Bij ons dames en heren, met remnaaf geheel compleet. Verder grote keus uit RACE- en TOURFIETSEN de licentie heeft verkregen van een nieuw Amerikaans precèdè voor het reinigen van suède. dat een grandioos resultaat oplevert, dit is echter wel 4-5 maal duurder dan deze doek; het werkt uiteraard wel veel grondiger. Water waarin eieren gekookt z\jn, is zeer geschikt voor het verwijderen van op zilveren lepels en vorken. Is er kaarsvet op uw koperen of tin nen kandelaar gedropen, houdt deze dan even in heet water. Het kaarsvet smelt weg en kan dus zonder de kan delaar te beschadigen, verwijderd wor den. In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 12132 1 2) LE LAC MAJEUR Mort Shuman - Philips 2 1) DOWN BY THE LAZY RIVER The Osmonds - MGM 3 3) MAYBE TOMORROW, MAYBE TONIGHT Earth and Fire - Polydor MY GIRL DONNA The Buffoons - CBS 4 5) 5 7) I'M JUST A SINGER (in a rock rollband) The Moody Blues - Treshold 6 6) HELLO HURRAY Alice Cooper - Warner Bros 7 4) KILLING ME SOFTLY WITH HIS SONG Roberta Flack - Atlantic 8 (15) FOREVER AND EVER Demis Roussos - Philips 9 (11) HOCUS POCUS Focus - Imperial 10 (14) THE TWELFT OF NEVER Bonny Osmond - MGM 11 (17) PINBALL WTZARD/SEE ME FEEL ME The new Seekérs - Polydor 12 (28) THE SHOW Dizzy Man's Band - Harvest 13 (23) GET DOWN Gilbert O'Sullivan - MAM 14 (13) DE OUDE MUZIKANT Ben Cramer - 11 Provinciën 15 (8) GO LIKE ELIJAH Chi Coltrane - CBS 16 (12) AIME-MOI Sandra Andres - Philips 17 (10) YELLOW BOOMERANG Middle of the Road - RCA 18 9) CUM ON FEEL THE NOIZE Slade - Polydor 19 (30) MEIN SCHATZ DU BIST'NE WUCHT Chris Roberts - Polydor 20 OH LORD Shocking Blue - Pink Elephant 21 (16) BIANCA Freddy Breek - BASF 22 (25) WHISKEY IN THE JAR Thin Lizzy - Decca 23 DADDY'S HOME Jermaine Jackson - Tarrüa Motown 24 (33) CINDY INCIDENTALLY Faces - Warner Bros 25 (21) PART OF THE UNION Strawbs - A M Records 26 (27) ANDORRA Colin Blunstone - Epic 27 YOU SHOULD HAVE SEEN ME Long tall Ernie and the Shakers - Negram 28 (18) BLOCK BUSTER The Sweet - RCA 29 (29) LONG HAIRED LOVER FROM LIVERPOOL Little Jimmy Osmond - MGM 30 BESAME MUCHO Apollo 100 - Pink Elephant 31 (26) ROLL OVER BEETHOVEN The Electric Light Orchestra - Harvest 32 (31) WHY CAN'T WE LIVE TOGETHER Timmy Thomas - Polydor 33 (32) IF YOU DON'T KNOW ME BY NOW Harold Meivin and The Blue Notes - Epic 34 (24) THE JEAN GENIE David Bowie - RCA 35 BAT-TE-RING-RAM Mouth MacNeal - Decca 36 OH ELIZA Danny Cardo - Telstar 37 (19) BOTCH-A-ME Daisy Dynamite - Polydor 38 (22) WALK ON THE WILD SIDE Lou Reed - RCA 39 (22) MAMA LOO The Les Humphries Singers - Decca 40 (20) DO YOU WANA TOUCH ME? (OH YEAH) Gary Glitter - Bell 1 1) BILLION DOLLAR BABIES Alice Cooper - Warner Bros. 2 3) OSMONDS GREATEST HITS The Osmonds - MGM 3 2) „INTROSPECTION" Thijs van Leer - CBS 4 5) THE DARK SIDE OF THE MOON Pink Floyd - Harvest 5 4) DON'T SHOOT ME, I'M ONLY THE PIANO PLAYER Elton John - D.J.M. 6 6) UBERALL AUF DER WELT Freddy Breek - BASF 7 8) ITJRKS FRUIT Orkest o.l.v. Rog. v. Otterloo - CBS 8 7) TAMLA MOTOWN IS HOT, HOT. HOT! Vol. 4 - Div. Artiesten - Tamla Motown 9 (14) THE BYRDS The Byrds - Asylum Records 10 9) WHO DO WE THINK WE ARE Deep Purple - Purple Records 11 (10) NURSERY RHYMES Jaap Dekker Boogie Set - Imperial 12 (11) VICKY LEANDROS Vicky Leandros - Philips 13 (13) TOMMY Diverse Artiesten - Ode Records 14 ATLANTIS Eart Fire - Polydor 15 (15) TRANSFORMER Lou Reed - RCA 16 (12) VADER ABRAHAM SHOW Deel 2 Diverse Artisten - 11 prov. 17 HOUSES OF THE HOLY Led Zeppelin - Atlantic 18 (20) TOP OF THE POPS nr. 6 Diverse Artiesten - Hallmark 19 (17) FOCUS 3 Focus - Imperial 20 (16) CREEDENCE GOLD Creedence Clearw. Revival - Fantasy 1 (-) 2 (2) 3 5) 4 6) 5 (10) 6 (9) 7 (8) 8 (14) 9 (17) 10 (16) 11 (19) 12 (-) 13 (25) 14 (28) 15 (20) VERONICA VRIJ Ben Cramer - Dureco OOH LA LA Bolland en Bolland - Negram LYRICS Kayak - Bovema DON'T BE DOWN Amsterdam - Dureco WOMAN FROM TOKYO Deep Purple - Bovema KEEP ON PUSHIN' Country Gazette - Bovema SIGNORITA CONCERTINA Shuki Aviva - Dureco GRÜEZI WOHL FRAU STIRNIMAA Lydia Beek - Telstar (Will Luikinga) CHANGE IT ALL Mac and Katie Kissoon Negram ROCK 'N ROLL IS BACK AGAIN Little Sammy Gaha - Dureco BLACKBOARD JUNGLE LADY The Sandy Coast - Polydor I AM A CLOWN D. Cassidy - Polydor IK HOU VAN JOU Peter Waaldrecht - Dureco TIE A YELLOW RIBBON Dawn - Polydor (Tom Collins) 20-TH CENTURY BOY T. Rex - Ariola (21) (22) (23) THIS WORLD IS A GHETTO War - Bovema GIVE ME YOUR LOVE Barbara Mason - CNR Barclay COULD IT BE I'M FALLING IN LOVE Detroit Spinners - Negram 19 (26) GOD GAVE ROCK AND ROLL BACK Argent - CBS Artone GRAND HOTEL Procol Harum - Bovema GOOD GRIEF CHRISTINA Chicory Tip - CBS Artone LES GONDOLES A VENICE Sheila Ringo - Negram SILVER MACHINE Hawkwind - Bovema (27) (29) (30) (-) (-) CALIFORNIA SAGA Beach Boys - Negram FRANKENSTEIN Edgar Winter Group - CBS/ Artone CRAZY LUE Adamo - Bovema (Chiel ES IST SO GUT Marion Maerz - Negram GETTING HIGHER Rob Hoeke - Phonogram ZOMERTIJD. WINTERTIJD New Four - Negram TAKE ME HOME, COUNTRY ~a. ROADS Onvfa Newton John - Polydor

Soester Courant | 1973 | | pagina 13