Zitvolleybal demonstratieles werd succes (ik Sportnieuws P. L. Sprong Liit Hilversum Scrabble kampioen W. vakantiereizen Reisbureau Gerth delta keukens uig naar straat 29 Vervolg Sport Red Stars staat voor zeer belangrijk weekeinde Patria-Soesterberg 1-0 PROGRAMMA SPORTHAL BEUKENDAL Olympia wandelde naar eerste prijs in Den Haag Eerste heren elftal van hockey club degradeerd Voetballer brak been METEOREN KAMPIOEN Voor al uw Hees-volleyballers in onsportieve konkurrentiestrijd ten onder Onverwachte nederlaag voor B.V.S. Ledenvergadering Rode Kruis ST. BARBARA Verzorging van R.K. Begrafenissen J. LUSTENH0UWER Inbraak voor een pronkstuk in uw woning. Brandweer wint de door S.P.S.V. uitgeloofde beker Nieuws van de v.v. Soesterberg Roester Courant van donderdag 5 april 1973 sy japon stiksels. ifectie 36 mna 138,20 206.40 258.— werk gaatj tier en ureter als alles wei orp ziet. TLAAN14-16 3ERETTE I - Soest Jen niet al- kant van uw kunnen ook Ier en in het idelen, door ML èn Un- andeling. UW BEZIT. 155 - 13300 In het komende weekeinde staat, In sportief vlak gezien, de Soester basket- balvereniging onder hoogspanning, want zowel de dames als de heren moeten aanstaand weekeinde een wedstr\jd spelen, die uitmaakt of zü kampioen wor den of niet. Dames in Leiden tegen Bona Stars. Het damesteam gaat zaterdagavond proberen het kampioenschap in de wacht te slepen. De dames zullen moe ten trachten in Leiden te winnen van het Leidse Bona Stars om zich kam pioen te kunnen noemen in de tweede divisie landelijk. Tot voor dit weekein de stonden beide teams nog gezamen lijk bovenaan met evenveel verliespun- ten, maar in het afgelopen weekeinde heeft het Haagse Jumppers gewonnen van Bona Stars, waardoor Red Stars momenteel met twee punten bovenaan staat en Bona Stars en Jumpers gelijk hieronder. Bij winst van de Soester dames is Red Stars dus kampioen, doch bij een even tueel verlies van Red Stars komen alle drie de teams op evenveel punten te staan, waardoor een na-competitie waarschijnlijk noodzakelijk zal zijn. Zover hoeft het team van coach Ruud Hornung, die speciaal zijn huwelijks reis hiervoor uitstelt, want een dag eerder gaat hij in het huwelijk met eerste teamspelster Rita Vos, het niet te laten komen, want in de thuiswed- srijd eertijds in Soest heeft Red Stars ook gewonnen. De dames zijn er op gebrand hun coach een groots huwelijkscadeau te geven door het kampioenschap te behalen en promotie naar de eerste divisie hier door te bewerkstelligen, zodat we in Soest wat de dames betreft, al zeer dicht tegen de top van het Nederlandse basketbal aan leunen. Heren Zondagmiddag in Soest tegen OSG Ook het herenteam gaat het komend weekeinde trachten de kampioensvlag te kunnen hijsen. Zondagmiddag om Onder het toeziend oog van de toe komstige trainer H. Kraal heeft Soes- terberg toch weer een 1-0 nederlaag geleden tegen het toch wel sterkere Patria, dat met name in de slotfase nog heel wat doelrijpe kansen kreeg aan geboden. S' terberg, dat aanvankelijk het spel gc l opbouwde, waaruit Hans van de Berg een goed schot kon lossen in de derde minuut, keek in de zevende mi nuut al tegen een 1-0 achterstand aan. Bij een Patria-aanval kon verdediger Harry Stel de bal niet goed onder con trole krijgen, waarvan de gevaarlijke sp^'tsspeler Van Ginkel profiteerde en de bal langs de uitgelopen doelman H agens in het net schoot. Een bijzonder onfortuinlijke start, maar na enkele minuten leek Soesterberg de klap te boven en werd het vijf humden later al erg gevaarlijk voor het doel van Slingerland, die de bal uit een hoekschop van Kees de Lange nog maar net kon wegtikken. Na een half uur spelen werd de regen spelbreker nadat eerst de wind als zo danig had gefungeerd. Kees de Lange kreeg een prachtige scoringskans en ook Patria was dicht bij het tweede doelpunt vlak voor de rust, maar de stand bleef 1-0. In de tweede helft namen de gasten het heft in handen, al kwam Patria een enkele keer gevaarlijk voor het doel van Hagens. Na bijna twintig minuten kreeg eerst Arie Twigt en direct daar op Jan Odijk een scoringskans, maar de aanvoerder van de geelzwarten schoot hoog over. In de 70e minuut leek de gelijkmaker een feit, toen Slingerland gepasseerd was, maar Driedijk kon juist de bal voor de doellijn wegtikken. Na bijna een half uur werd de geblesseerde Arie Twigt vervangen door jeugdspeler Cees van As, die zich een goede kans schiep, maar volgens de grensrechter stond hij buitenspel. Daarna was het de beurt aan Patria, waarbij mooie kansen om de score te verhogen werden verknoeid met name door de gevaarlijke Van Ginkel. half drie de noodzakelijk geworden be slissingswedstrijd tussen de twee riva len van dit seizoen het Utrechtse OSG en Red Stars. Eigenlijk een chiché van twee jaren terug toen ook OSG als tegenstander fungeerde in de beslissende strijd voor het kampioenschap naar de eerste klas- distrikt Utrecht. Toen won Red Stars en nu gaat het erom welk team in de eerse klasse van het distrikt Utrecht kampioen gaat worden en ook nu weer wordt de beslissende wedstrijd in Soest gespeeld. Er is echter in deze tijd toch wel het nodige veranderd, want Red Stars heeft dit seizoen nog niet van OSG kunnen winnen, hoewel insiders blijven be weren dat het Soester team beslist be ter basketbal speelt, maar in deze ont moeting meestal te onstuimig is, waar door teveel onnodige fouten worden gemaakt. Er zijn echter dit keer twee belang rijke factoren aanwezig. Eerstens speelt Red Stars deze wedstrijd in Soest en ten tweede is men zeer tevreden met het arbitrale duo, te weten T. Rol- vink, bondssoheidsrecher en de heer E. M. van Ingen, die gezien mag wor den als een van de beste distrikts- scheidsrechters. In ieder geval wacht ons aanstaande zondagmiddag om half drie in sporthal Beukendal een zeer aantrekkelijk bas ketbalduel tussen twee teams die er bijzonder op gebrand zijn het kam pioenschap in de distrikts eerste klasse te behalen. Zaterdagavond nacompetitie: Komende zaterdagavond is er in het kader van de na-competitie ook weer volop basketbal in Beukendal. Vanaf zeven uur spelen zeven Red Stars teams. Het programma ziet er als volgt uit: meisjes junioren: 19.00 uur: Red Stars-Irene 19.00 uur: Red Stars-B.Z. jongens junioren: 20.10 uur: Red Stars-B.Z. A dames: 20.10 uur: Red Stars-Irene heren: 21.20 uur: Red Stars-Irene heren vriendschappelijk 21.20 uur: Red Stars 2-Red Stars 3 DONDERDAG 5 APRIL 1973 18.30-23.30 uur Volleybalcompetitie Nevobo. 19.15 uur: Olympia 5-Olympia 4 (D); Olympia 6-SW 6 (D); SW 3-Olympia 5 (H); Olympia 8-SW 5 (H). 20.15 uur: Foxboro 1-SVV 5 (D); WH 2-BG SV 3 (D); Olympia 6-BG SV 4 (H); DeVu-SVV 6 (H); 21.15 uur: DeVu 1-BG SV 2 (D); SVV 3-Limvio 2 (D); Olympia 2-Olympia 3 (H). ZATERDAG 7 APRIL 1973 13.30-18.00 uur Volleybalcompetitie Nevobo. 13.30 uur: Limvio-Spirit 1 (D); WH 3-Foxboro 2 (D); SW 2-Jeugdsport/Jaski (H); Olympia 4-BG SV 3 (H). 14.30 uur: SVV 1-SVH (D); BG SV-Hellas (D); SVV 4-WH 1 (H); Limvio-Foxboro 1 (H). 16.00 uur: SVV 2-Vios 3 (D); Olympia 7-Voleem (D); Olympia 4-DeVu 1 (D). 19.00-22.30 uur Basketbal na-competitie. 19.00 uur: Red Stars MA-Irene MA (M); Red Stars MB-BZ 72 MA (M); 20.10 uur: Red Stars A-BZ 72 A (J); Red Stars Ill-Irene I (D). 21.20 uur: Red Stars-Irene (H). ZONDAG 8 APRIL Kampioenswedstrijd basketbal 14.30 uur: Red Stars-OSG (H). De drie groepen van de chr. wandelsportvereniging „Olympia" gingen zaterdag naar Den Haag om deel te nemen aan de 6e JMK-mars, georganiseerd door „De Jonge Marcuskerk". Er verschenen 1.050 deelnemers aan de start. Onder leiding van mevrouw Veldhui zen liepen de 20 adspiranten met nog 13 groepen vijf kilometer, doch zij be haalden geen prijs, evenals de elf se nioren. Zij volgden met de heer L. Vogel als leider de 15 km.-route. Op de 10 km. werd het hoogste aantal groepen gejureerd (19). Leider de heer D. Brood liep met zijn 22 junioren. Zij wonnen voor de tweede achtereenvol gende keer de eerste prijs met 601 punten. Bovendien kregen zij de wis selbeker, welke hieraan verbonden is en beschikbaar is gesteld door de Win- Verstoken van supporters-aanhang ondernam het eerste herenelftal van de MiH.C. Soest de reis naar Bloemendaal om daar in de wedstrijd tegen HBS uit te maken wie moest degraderen. Dat waren uiteindelijk de Soesters, die tegen het beter spelende HBS kansloos ten onder gingen. Het betekende de gradatie naar de derde klasse. Soest was compleet, zonder invallers, maar zij slaagden niet in hun opzet. Geen enkele van de overigens weinige aanvallen werd door de vroeger toch zeer slagvaardige voorhoede benut. Aan de andere kant' moest de verdedi ging het hoofd buigen voor het attent spelende HBS. Driemaal werd de keeper gepasseerd en de afgang was compleet. In het blad van de MHC Soest zegt de voorzitter, de heer W. v. d. Klink daar over: „Zondag 1 april 1973 is een zwarte dag in de geschiedenis van onze hockeyclub. Ik zal in mijn commentaar bijzonder kort zijn. Wat willen wij? Hetzelfde als Rapiditas uit Weesp? Dat degradeerde uit de eerste klasse en daarna begrafenis naar de vierde klas se. Of als Rood Wit uit Amsterdam: de gradeerde uit de derde klasse, promo veerde een jaar later en kreeg de smaak te pakken. Nu spelen zij in de eerste klasse. „Ik", aldus de voorzitter, „geef de voorkeur aan het laatste en ik hoop vele met mij". De dames-elftallen hielden zondag de vlag hoog. Zij wonnen beiden. Het eerste met 3-0 en het tweede met 2-1. Dit tweede elftal moet zaterdag een be slissingswedstrijd om het kampioen schap spelen tegen HIC 4 uit Amster dam. Dat zal gebeuren op één van de velden van Be Fair in Hilversum en wel om 13.30 uur. Mogelijk krijgen zij wèl steun van hun trouwe aanhang. keliersvereniging van de Jan Luyken- laan en Van Baerlestraat in Den Haag. Indien de bekér nog eenmaal wordt gewonnen blijft deze definitief in het bezit van Olympia. Tweede werd Irene, Monster met 597 punten en derde Hof stad, Den Haag (578 punten). De wandelmars voerde de deelnemers langs de vele sportvelden in Den Haag, het ziekenhuis Bethlehem en door de plaatsen Wateringen en Rijswijk. De algemeen leider, de heer W. A. Su- man reikte na afloop enige onderschei dingen uit. Voor 500 km. ontving het juniorenlid Siska van Ee een speldje. De seniorenleden Ina van Tricht en Nel Vogel kregen respectievelijk een bekertje voor 5 jaar lidmaatschap en het 1.000 km.-speldje. Wim van Steen- delaar ontving een herinnering voor 4.000 km. bij Olympia. Zaterdag 28 april nemen de drie groe pen deel aan de Internationale Oranje wandeltocht in Amersfoort. Vertrek vanaf Buntweg 18 om 12.45 uur precies. In de uitwedstrijd van Soesterberg 2 tegen Candia 2 in Rhenen heeft Willem Hoeree zondagmiddag zijn been gebro ken tijdens een duel om de bal. De onforuinlijke speler werd naar het Zeister ziekenhuis overgebracht. Het door de J.O.C. uit Soest georganiseerde eerste scrabble-kampioenschap van Nederland, waarvan de wedstrijden zaterdag j.1. in het gebouw „De Rank" aan de Soesterbergsestraat verspeeld werden, is b(j de senioren gewonnen door de heer P. L. Sprong uit Hilversum. De heer Sprong behaalde in de finale partij 471 punten. In totaal namen 75 scrabbelaars aan dit kampioenschap deel. Alhoewel op een grotere opkomst gerekend werd, mag men toch van een succesvol initiatief spreken. De deel nemers waren vol lof over de organisa tie, die nauwelijks verbeterd kan wor den. Er werd met groot enthousiasme en soms zeer fanatiek gespeeld. Na af loop werden de organisatoren verzocht de wedstrijden in de toekomst te her halen. Aan dit verzoek zal zeker vol daan worden en het ligt in de bedoe ling er dan een grotere bekendheid aan te geven. In de eerste ronden werd aan 24 tafels gespeeld, met een viermans-bezetting. De finale-partijen werden gespeeld bij de jeugd met drie man aan één bord en bij de senioren met twee man aan één bord. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door de heer A. Faas, terwijl de scrab- bletrofeeën aan de winnaars werden overhandigd door de ontwerpers van deze kunstzinnige kleinoden, de heer Kees van Tricht. Deelnemers aan het eerste Nederlands# scrabble -kampioenschap. Bij de jeugd ging de eerste prijs naar Ria Rouwbos uit Baarn met 169 pun ten; 2. Joyce v. d. Wel, Soest met 162 punten en 3. Meino Jongma met 154 punten. Bij de senioren was de eerste prijs voor de heer P. L, Sprong, Hilversum, 471 punten; 2. Fred Smit, Soest, 388 pun ten; 3. mevrouw J. Oosthout, Lage Vuursche, 319 punten. De poedelprijs was voor Marion Mole naar uit Soest, die 67 punten behaalde. De langste woorden waren „moeder- dieren" samengesteld door de heer Th. van Gent en „mannenharten" van Loes Spiegel. Het eerste twaalftal van de korfbalver eniging „De Meteoren" heeft zondag het kampioenschap veroverd en keert na een jaar weer terug in de eerste klasse van het district Midden Nederland. Ondanks de zeker voor korfbal wel zeer slechte weersomstandigheden maakten zij geen fout en werd met 5-1 gewonnen van het Utrechtse SKV. Voor de doelpunten zorgden Henk Friebel, Ria Groen, Nico Bitterling (tweemaal) en Wim Wamsteker. - LAANSTRAAT 66 - SOEST TELEFOON 02155-12683 Doordat het Olympia-bestuur er nogal bevreesd voor was, dat de volleybal vereniging Hees via een kampioenschap en promotie naar de eerste klasse bin nen afzienbare tijd een mogelijk tegen stander van Olympia zou worden, is donderdagavond het topduel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst, WH en Olympia 4, een nogal wrange ver toning geworden. Immers Olympia 4 trad in het strijdperk met haar liefst twee spelers, die in de eerste helft van deze kompetitie nog tot de beste spelers van het eerste Olympiateam behoor den. Doordat deze spelers enige maanden door omstandigheden niet meer ge speeld hadden, was het mogelijk de op stelling van deze spelers in het vier klassen lager spelende Olympia 4 re glementair te rechtvaardigen, maar daar is beslist niet mee gezegd, dat dit ook in sportief opzicht te recht vaardigen is. Overigens zal de wedstrijd tussen Hees en Olympia 4 nog lang in het geheugen van de spelers en de talloze toeschou- vers gegrift blijven, aangezien men nog zelden zo'n sensatievolle en vooral tu multueuze strijd heeft aanschouwd als in deze match. De Hees-ploeg, die slechts één set be hoefde te winnen om zich zeker te stel len van het kampioenschap, begon door de zenuwen zeer zwak en kreeg al direkt een 6-0 achterstand te verwer ken, doch wist via enkele harde smas- be« goed terug te komen, waarna zich een adembenemend gevecht ontspon met aan beide kanten een opeenvolging van schitterende kombinaties en levens grote blunders. Na een uiterst spannende strijd won Olympia 4 door een iets betere een heid met 16-14 de eerste set, terwijl ook de tweede set met 15-13, na een volkomen identiek gevecht, naar Olym pia ging. Een absoluut hoogtepunt bracht de derde en allesbeslissende set. Nadat het er aanvankelijk naar uit zag. dat het rood-witte Heesteam dan toch deze voor haar zeer belangrijke set winnend zou afsluiten, omdat via gedegen tem po-volleybal een zeer hoopvolle 13-7 werd verkregen, bracht Olympia 4, uit angst toch te zullen verliezen, één van de betreffende eerste-team-spelers in het veld, waardoor de zaken er voor WH plotseling heel anders uit kwa men te zien. Aangeslagen door het meteen al ongenaakbare spel van deze speler, zakte de Heesploeg ver terug en wist bij de stand 14-7 in het voor deel van WH nog maar weinig goeds te creëren. Punt voor punt krabbelden de Olvmpianen terug en na tal van zeer chaotische momenten, waarbij de scheidsrechter zo'n hoofd totaal kwijt raakte en door de vreemdste beslissin gen het vollevbal tot een soort bingo maakte, slaagde de kombinatie van OlvmDia 1 en 4 erin met 16-14 toch nog over de zwaar ontmoedigde WH- era heen i» komen. Dankzij het enorme succes van de vorige week in de sportzaal aan de Smits- weg gehouden zitvolleybaldemonstraties, heeft de organiserende vereniging Olympia besloten op de ingeslagen weg voort te gaan. Vanaf morgen, vrijdag 6 april, zal er voorlopig wekelijks iedere vrijdag een lesuur ingericht worden voor het zit volleybal. Daaraan kunnen zowel vali den als minder-validen deelnemen. Verpichting om daarvoor lid te worden van Olympia is er niet; een ieder is welkom. Olympia heeft daarmee een belangrijke stap gezet in de richting van sport- integratie van validen en minder-vali den. Gezien het enthousiasme van deel nemers en toeschouwers zal het weke lijks lesuur zeker een succes worden. Tachtig procent van het aantal aange schrevenen had aan de uitnodiging ge hoor gegeven Ook fysio-therapeuten toonden belang stelling en deden mee om zelf te er varen hoe het is om zitvolleybal te spelen. Mevrouw A. Willig uit Hilver sum leidde de les. Zij zal zich daar ook in de toekomst mee belasten. Bij voldoende deelname zal er mogelijk volgend' seizoen al aan de competitie deelgenomen kunnen worden. Olympia heeft in verband daarmee de bond ook gevraagd of validen in de zitvolleybal- competitie mogen uitkomen. De demonstratieles werd bijgewoond door bestuursleden van het Bentinck- fonds en door de heer Th. Peet, direc teur van de Sportstichting. Beiden zeg den hu)" toe. Uat Bentinck-fonds zal ondermeer één of meer rolstoelen be schikbaar stellen, waardoor minder- validen na afloop van de wedstrijd van de douches gebruik kunnen maken. Ook zegde het fonds, indien nodig, verdere financiële steun toe. Voorzitter Wem er Paans was zeer te vreden met het eerste succes en met de vele positieve reacties die hij na af loop van de demonstratie ontving. Hij rekent er op dat meer gehandicapten van deze gelegenheid gebruik zullen gaan maken om sport te beoefenen. „Dat en de integratie-gedachte zijn het enige doel waarvoor Olympia zich gaarne inzet", aldus de heer Paans. De lessen in de sportzaal aan de Smits- weg beginnen steeds om 20.00 uur. Met grote animo werd deel genomen aan de zitvolleybal demonstratieles. Zondag moet nog gespeeld worden te gen Tovers uit Zeist, maar de uitslag is van geen belang meer. In eigen kring zal het kampioenschap op bescheiden wijze gevierd worden. Het zo uitstekend draaiende team van de Biljartvereniging Soesterberg liet in de uitwedstrijd tegen Laneern 3 een gelijke stee'.: vallen en verloor met 7-2. De heer J. Gaasbeek bracht het er nog het beste van af en versloeg in 31 beurten zijn tegenstander J. Vedder met het beste gemiddelde van 2,32. De hoogste serie werd die avond gemaakt door A. van Luijn, die echter verloor van H. Motz. Ook invaller A. van 't Hoenderdal verloor, zij het pas na 39 beurten van H. Barneveld. M. Groene- veld verloor tenslotte van E. Ossen- brugge in 33 beurten. Hedenavond, aanvang acht uur, wordt in het gebouw „De Rank" aan de Soes terbergsestraat, de algemene ledenver gadering gehouden van de afdeling Soest/Soesterberg van het Nederlandse Rode Kruis. De agenda bevat ondermeer de jaar verslagen van secretaris en penning meester en het verslag van de kascom- missie. Na afloop van de vergadering worden een tweetal films vertoond, waarvan één de titel draagt „Wat gebeurt er al lemaal", een specifieke Rode Kruis film over haar werk. Ieder die het Rode Kruis een warm hart toedraagt is welkom. voor Soest, Soestdjjk en Soest-Zuid. Kolonieweg 10 - Soestdvjk Tel. 2327, b.g.g. 03490-22444 BIRKSTRAAT 50 A - SOEST - TELEFOON 02155-14287-19333 Dit winterseizoen werden door teams van de brandweer en politie, drie kla' verjasavonden georganiseerd, waarvoor door SPSV een grote beker ter be schikking werd gesteld. De totaalstand na de eerste avond werd: Brandweer 60.448 punten. Poli tie 60.918 punten. De tweede avond liep de brandweer uit, n.L: Brandweer 62.349 punten. Politie 60.769 punten. Totaal brandweer 122.797 punten. Po litie 121.687, zodat de brandweer met slechts 1110 punten voorstond. Vrijdagavond vond de derde en laatste ontmoeting plaats. Van elk team wa ren twee en twintig spelers(sters) aan wezig. Er werden vier partijen ge speeld van ieder vijftien giften. In het begin zag het er hogpvol uit voor de politiemannen, maar langza merhand verdween iedere hoop. De brandweer was en bleef sterker en leg de dan ook beslag op de SPSV-beker. De uitslag was: Brandweer 64.310 pun ten. Politie 60.362 punten, j 7 L<p Via het verenigingsorgaan werd mede gedeeld, dat de heer Rijn, de huidige trainer van senioren, dames en junio renselectie met ingang van het nieuwe seizoen zijn contract met de vereniging heeft opgezegd. Van het bestuur ver namen we, dat de heer H. Kraal (46) uit Utrecht tot zijn opvolger is be noemd. De heer Kraal, die nog geen trainer van een betaalde voetbalclub is ge weest heeft 12 jaar voor BVC in De Bilt gespeeld en hoopt in april zijn diploma D te behalen. Op vrijdag 11 mei organiseert de feest commissie van de v.v. Soesterberg een feestavond in het Dorpshuis voor alle leden, donateurs met introducés vanaf 17 jaar en ouder. Ook de ouders van leden zijn van harte welkom. Aan deze gezellige avond verleent Trio Spencer zijn medewerking. Ingebroken werd in het kantoorge bouw van de n.v. Umaco aan de Vrede hofstraat. De onbekende dader ver schafte zich toegang door verbreking van een ruit aan de achterzijde van het pand. Alle vertrekken werden doorzocht. De buit bedroeg vijftig gul den. De brandweer behaalde dus ruim 5000 punt meer dan de politie. Individuele prijswinnaars werden: 1. J. Wiggermans (br.) 7117 p. 2. J. F. Groart (br.) 7091 p. 3. Mevrouw M. Strietman-de Bruin (pol.) 6645 p. 4. Mevrouw Groart-Schipper (br.) 6382 p. 5. J. Rademaker (br.) 6333 p. 6. P. Zwalve (br.) 6321 p. 7. B. Fabriek (br.) 6293 p. 8. J. Dasselaar (br.) 6283 p. 9. J. Pley (pol.) 6240 p. 10, Mevrouw Das selaar (br.) 6199 p. 11. T. Ruiter (br.) 6168 p. 12. J. Strietman (pol.) 6159 p. 13. A. de Raadt (pol.) 6147 p. 14. C. de Bruin (pol.) 6131 p. 15. Mevrouw v. d. Baan (br.) 6123 p. 16. H. v. d. Baan (br.) 6056 p. 17. J. Stolk (br.) 6052 p. 18. J. Kole (br.) 5999 p. 19 M. van Asten (br.) 5995 p. 20. P. J Beremar» (pol.) 5965 punten. De voorzitter van de brandweer, dr, R. E. H. Suss, reikte de prijzen uit

Soester Courant | 1973 | | pagina 17