Skoda auto's zijn zeer in trek Opmars van Tsjechische middenklasser COUPE DEKENKISTEN SALONTAFELS MAASWINKEL AUTORIJSCHOOL M. LOS Standaard radio en ML-behandeling bij Skoda gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast? binnen één uur! gratis 14302 ceaner Sturen in elkaar Auto rijdt op omgewaaid dranghek eiken boerentafels N.C.V.B. Soest-Zuid l'W SUCCES IS OXZE RECLAME Circus Mariska komt naar Soest 175 gulden buit bij inbraak Meningen van lezers Berlijnse pleegkinderen „Nieuwe" Mattheus-Passion in Baarn 7 april - laatste ophaaldag voor Rommelmarkt Mededeling gezamenlijke kruisverenigingen Gaat u zich VERLOVEN verlovingskaartjes Drukkerij Smit PREDIKBEURTEN IIIII hifi lllllilIMP MEDISCHE DIENST R.K. Kerkdiensten BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Maatschappelijk Werk Soester Courant van donderdag 5 april 1973 Als gevolg van de steeds stijgende kosten van auto's en benzine, komt er voor de economische middenklassers een nieuwe, groeiende markt open te liggen. Een van de merken, die hiervan nu al de gevolgen ondervindt, is de vanouds bekende Tsjechische Skoda. In 1972 zijn de verkopen landelijk met 12°/» toe genomen, vertelde ons de heer Alblas, de Soester Skoda-dealer aan de Van Weedestraat. En dat, terwijl de automarkt in z'n totaliteit maar met V/t'/a omhoog ging. Er zit dus bijna tweemaal zoveel schot in de verkopen van het Tsjechische merk. Daarvoor zijn verschillende oorzaken aan te wijzen. Het merk heeft een vertrouwde naam - wie herinnert zich niet de solide Skoda's van direkt na de oorlog - en voert, na jaren modelleneenvoud, de laatste tijd weer een modieuze model - lenpolitiek. Een treffend voorbeeld hiervan is de sportieve S 110 R Coupé, die nog on langs met een bijzonder fraai front werd uitgerust. Bekijken we de1973 serie wat nader, dan valt op dat de Tsjechische ont werpers steeds meer de West-Europese stijl en kleuropvattingen gaan delen, zonder daarbij het uitgangspunt van de traditionele, waarschijnlijk onovertrof fen degelijkheid uit het oog te verlie zen. Men voert thans o.a. de tinten bananen-geel, Sahara-bruin en bos- groen, naast de gehandhaafde kleuren gebroken wit, rood en blauw. Met ingang van 1 januari j.1. werden de typen S 110 LS en de Skoda Coupé uitgerust met 4 schijnwerpers, waarvan de middelste twee met halogeenlampen. De Coupé is voor zijn prijs van nog geen ƒ8.600,inclusief radio en ML- behandeling een zeer concurrerende aanbieding op de Nederlandse markt en verdient zeker wat extra aandacht - als eerste en als zgn. tweede wagen. Het model is zeer eigentijds en binnen vindt men kuipstoelen met verstelbare hoofdsteunen, een verchroomd pookje met houten handgreep en een zeer strak afgewerkt dashbord. Met dit interessante parade-paard en de verdere serie, ook gebruiks-econo- misch aantrekkelijke modellen, ver wacht Skoda in ons land een goede toekomst tegemoet te gaan. Daar komt bij, dat men in Nederland met ruim 100 en in West-Europa met 2600 verkoop- en servicepunten, de be schikking heeft over een zeer gedegen magie cleaning van super cleaner is een weldaad voor al uw kleding! perfekt gereinigd, •tuk voor 8tuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd gp ons adre» koningsweg 16 helpen w(j u zelfs wij halen en bezorgen bel ons nummer pioniers in.textielreiniging koningsweg 16 en konlnglnnelaan 42 en efficiënt gespreid dealernet, dat ook buiten de grote steden zeer goed ver tegenwoordigd is. Dealer voor Soest en omstreken is het automobielbedrijf Alblas aan de Van Weedestraat. En het is juist in deze gebieden, dat in de komende jaren de sterkste auto- groei in de economische prijsklasse wordt verwacht. De autodichtheid in Amsterdam is 1 op 3,6; in Rotterdam 1 op 4,1; in Eind hoven 1 op 3,5; in Den Haag 1 op 3,7 en in Utrecht 1 op 4,1. In het gehele land Is de autodichtheid evenwel ge middeld. 1 op 4,5; in sommige gebieden nog véél lager. H. Englebert N.V., die dit jaar 75 jaar bestaat, acht juist hier voor Skoda in de komende jaren de aantrekkelijkste verdere groeimogelijkheden aanwezig. Een prachtige verkoopsteun is boven dien het feit, dat alle vijf typen Skoda's absoluut compleet worden afgeleverd. Dat betekent, dat de koper niet voor allerlei extra kosten komt te staan al vorens te kunnen beschikken over een complete, veilige, moderne auto. De Tsjechische fabriek rust van huis- uit al zijn produkten uit met radiaal- banden, speciale kindersloten op de achterportieren, ruitewissers met vier interval-standen, een noodknipperlicht- installatie, automatisch werkende ach- teruitrijlampen, een stuurslot, een ver warming met aanjager (2 snelheden) en een wisselstroomdynamo, die voor per manente oplading van de accu zorgt, ook bij stationair draaiende motor en ongeacht extra stroomverbruikende ac cessoires. Bovendien wordt, in samenwerking met het Nederlandse dealercorps, in 1973 bij elke Skoda standaard een Mitsubishi- radio met antenne geleverd, als jubi leumaanbieding. De aanwezigheid van een autoradio wordt, zoals bekend van groot belang geacht, ook voor de veilig heid. Het is immers een unieke „acces soire" om zo snel mogelijk wegen- en verkeersinformatie te krijgen. Tenslotte is onlangs bekend gemaakt, dat voortaan alle Skoda's voor afleve ring nog eens een speciale ML-behan deling zullen ondergaan, om de van huis-uit toch al sterke auto nóg ge schikter te maken voor het Nederland se klimaat en ook de inruilwaarde op een hoger niveau te consolideren. De behandeling met Mercasol omvat de kokerbalken van het chassis, de deur stijlen vóór, midden en achter, de bin nenzijde van het kofferdeksel, van de motorkap, van de portieren en van de bumpers en voorts de voorzijde van het reservewielcompartiment en de kop lamphuizen. De allersterkste troef van het Tsjechi sche merk is natuurlijk de prijs. Voor de geleverde modellen, de S 100, de S 100 L, de S 110 L, de S 110 LS en de S 110 R Coupé, gelden prijzen die (af Voorschoten) variëren van ca. ƒ6.500,— tot ruim ƒ8.500,—, inclusief radio en ML-behandeling. De bromfietsster mej. C. E. M. S. P. R. (17) uit Utrecht en de wielrijdster mej. W. E. de C. (17) uit Soest kwamen op de Bartolottilaan te vallen doordat hun sturen in elkaar raakten. Zij werden beiden aan het hoofd ge wond en werden met de ambulance naar het ziekenhuis Zonnegloren ge bracht. Op de Koningsweg reed de 38-jarig C. v. d. W. uit Soest zondagmorgen met zijn personenauto tegen het omgewaai de dranghek, dat daar geplaatst werd in verband met wielerwedstrijden van de ren- en toervereniging „Tempo". De personenauto liep daarbij aanzienlijke schade op. Bij reconstructie van de aanrijding bleek, dat door gelijke kleur van dranghek en wegdek, het inder daad moeilijk was het obstakel tijdig te De Skoda S 110 R Coupé Desgewenst kan aflevering zonder radio plaats vinden. Zeker nu de Nederlandse automobilist zich nog kritischer en prijsbewuster moet gaan opstellen, zal het „value for money" een steeds sterkere rol gaan spelen. Skoda blijkt zich op de Nederlandse markt in dit opzicht van een goede uitgangspositie te hebben verzekerd. Men hoopt het marktaandeel dit jaar met ca 20°/p te kunnen verhogen. Tegen de achtergrond van duurdere auto's en stijgende lasten lijkt dat een alleszins realistische verwachting. De gerenommeerde Soester Skoda- dealer, automobielbedrijf Alblas, Van Weedestraat 64, telefoon 15979, staat voor u klaar met raad en daad, dit wil zeggen uiterst deskundige voorlichting, een proefrit eneen „ouderwetse" service, want bij Alblas is de klant nog steeds koning. MASSIEF EIKEN 5 SOORTEN MASSIEF EIKEN 90 en 110 cm doorsnee, 5,5 cm dik blad. 100 x 100 cm vierkant, 5,5 cm dik blad. NU OOK DE RUWE Uit eigen fabriek. Voll. garantie DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST Einde Bosstraat rechts af TELEFOON 02155-13991 of 14550 De afdeling Soest-Zuid van de Neder landse Christen Vrouwen Bond houdt haar maandelijkse ledenvergadering op woensdagavond 11 april a.s., om 8 uur, in het gebouw „De Rank" aan de Soes- terbergsestraat. Ds. J. A. Visser van de Europese Christelijke Zending zal spre ken over „Gods werk achter het ijze ren gordijn". 'v/h ENGEL Van Lenneplaan 47 - Telefoon 16621 Wfj lessen in OPEL ASCONA - OPEL KADETT - DAF Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. Op dinsdag 10 april geeft het nieuwe Nederlands circus „Circus „MARIS KA". 's Middags om kwart over vier op de Soesterengweg een voorstelling. Dit circus is een initiatief van de Stich ting Jeugd Circus. Deze stichting heeft een ruime ervaring in het organi seren van speciale circusvoorstellingen in het kader van het kindervakantie werk. Voor het seizoen 1973 heeft de Stichting Jeugd Circus echter een dermate goed programma samenge steld, dat er naast het vakantie-jeugd werk voor diverse grotere gemeenten, een normale circus-tournee gemaakt kan en moet worden. Het doel van de stichting is: het voor oen zo laag mogelijke toegangsprijs brengen van een goed en „echt" op de jeugd gericht oircus-programma en daarbij tevens een beter begrip voor het goede circus in het algemeen te verkrijgen. Circus Mariska wordt gepresenteerd in een nieuwe circustent, bijzonder fraai door de kleurencombinatie blauw-geel- rood, met een capaciteit van 850 kin deren. De organisatie is er volkomen op be rekend, elke dag in een andere ge meente voorstellingen te kunnen geven. Circus Mariska speelt dan ook in zowel Uit de woning van de familie R. aan de Laanstraat heeft een onbekende in breker 175 gulden uit een geldkistje meegenomen. De dader verschafte zich toegang door het forceren van een deurslot. Geachtfe Redactie, Naar aanleiding van het artikel in uw krant van donderdag 29 maart j.1. be treffende de West-Berlijnse kinderen, van de hand van de heer H. A. Vis- schedijk uit Baarn, willen wij de pleeg ouders er op attent maken, dat hier een fout wordt gemaakt. De heer Visschedijk is nml. geen con tactpersoon. Dat zijn de oudste mede werkers, de heer en mevrouw Van Klaveren uit Amersfoort nog stéeds. Die hebben met pater Otten en nog enkele anderen deze Berlijnse kinderen naar Holland gehaald en deze zaak op gezet. De heer Visschedijk is sinds twee jaar bij deze organisatie betrokken en wil nu de organisatie uit handen nemen van de eerlijke oprichters. Wij hopen hiermede de vele pleeg ouders te waarschuwen. Als zij West- Berlijnse kinderen willen opnemen, moeten zij zich wenden tot het adres Marnixlaan 40, telefoon 03490 - 16588 te Amersfoort. TWEE PLEEGMOEDERS de kleinste als de grootste plaatsen van Nederland. Aan het programma werken o.a. mede een 3 jaar ouder Orang Oetang; Les Milo's met een gecombineerd cowboy- en voltige act. Vooral de jongens zal dit nummer sterk aanspreken. Naast het draaien van lasso's zo groot als de piste (10 meter), het werpen van mes sen en brandende bijlen. The Garcia Family op de Russische schommel. Vanaf de door hun zusje Mona omhoog gedreven schommel ma ken de tweeling Carmen en Maria (12 jaar oud), sprongen en salto's door de lucht waarna zij door hun broer An- tonio worden opgevangen. Bernando met vrijheidsdressuur. Op sympathieke wijze presenteert hij zijn Shetland- en Welshpony's. Daarnaast als komisch intermezzo. „Kwikkie" de paardrijdende straathond. Een vlotte en moderne illusionenshow door Patrick Patricia aangepast aan het jeugdige publiek. De ontsnapping uit de zeeroverskist en het doorzagen van een tegenstribbelende clown zijn een gegarandeerd succes. Honden- en bokkenrevue. Met jeugdige elan presenteert Miss Francine haar honden- en bokkenrevue. Uiteraard zal er in het programma ook gelachen worden om de clowneske fratsen .van Henry Comp. Miss Sonia laat U zien wat men zoal op één- en tweewielige fietsen kan presteren. The Antonio's hebben nog meer noten op hun zang. Zij brengen een zeer knap en moeilijk perchnummer. Boven op een 4 meter hoge, door hun vader ge dragen stang, vertonen de kinderen om beurten hun gracieuze prestaties. U wordt vriendelijk uitgenodigd voor de geloofs-verdiepings-avon- den in de nieuw gerestaureerde Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdagavond 11 april om 8 uur, is de spreker Ds. F. H. Vecnhuizcn uit Amsterdam. Klein Engendaalweg 52 waar u iedere zondagmiddag om 4 uur welkom bent met uw gezin voor de open diensten voor mensen van alle gezindten. In het kader van de Baarnse Cantate diensten zal de Bachcantorij Baarn op zondag 8 april a.s. in de Nicolaaskerk (Kerkstraat) Bachs Matthëus-Passion uitvoeren. Het eerste deel begint om 16 uur, het tweede om 19 uur. Het bij zondere van deze uitvoering is, dat zo nauw mogelijk wordt aangesloten op de uitvoeringspraktijk in Bachs dagen. Dirigent Louis Mol ijvert al jaren voor authentieke barokuitvoeringen. Voorde uitvoering op 8 april a.s. heeft hij ko ren en orkesten geheel volgens Bachs ideaal samengesteld. Inderdaad: koren en orkesten, want de Matthëus-Passion is dubbelkorig. Er zijn twee koren be doeld, elk met een eigen orkest, een eigen continuogroep en eigen solisten. Zelden wordt daar strikt de hand aan gehouden. Louis Mol doet dat echter wel. De enige „concessie" die wordt gedaan is, dat in plaats van jongens sopranen en -alten „gewone" sopranen en alten worden ingezet. In Bachs tijd zongen immers geen vrouwen of meis jes mee in het kerkkoor. Een wezenlijk verschil betekent dit echter niet. In speelterhniek, articulatie etc. laat Louis Mol zo dicht mogelijk de oude klanksfeer benaderen. Vocale solisten zijn: de tenor Herman van Kerkhof (evangelist), de bas Frits van Erven Dorens (Christuspartij), de sopranen Madeion Michel en Elise de Broekert, de alten Delia van Schaik en Els de Graaf, de tenor Rob Sturken- boom en de bassen Floris Rommerts en Charles van der Ven. Instrumentale solisten zijn: Jolande Zuurendonk en Margriet de Wijs (fluit), Henk Knöps en Piet Dhont (hobo), Karei Brester en Ed Zuiderwijk (viool), alsmede Anneke Pols (viola da gamba) en Sebastian van Eek (cello). De orgel positieven bespeeld door Gert Muts en Peter den Ouden. Wie eens kennis wil maken met een frisse, vernieuwde en daardoor indrin gende vertolking van Bachs grootste passiemuziek, late zich deze kans niet ontgaan! Dankzij de medewerking van praktisch alle Soester inwoners en van velen daarbuiten, belooft ook deze rommel markt op de 14e april a.s. weer een groot succes te worden. Vier garages staan weer boordevol met echt bruikbare goederen, zoals meubelen, electrische apparaten, fiet sen, bromfietseen een echte goeie „krieke pattefoon" uit de dertiger jaren, veel antiek en sieraden en nog meer gebruikte maar toch nog bijzon der goede kleding. Vervolgens komt er een complete schoenenstand met nogal wat gloed nieuwe schoenen. Ook zal er dit jaar weer het rad van avontuur gedraaid worden, terwijl er tevens een groot treinemplacement met vier locomotieven apart verloot zal worden. De organisatoren hopen op mooi weer en rekenen op een goede verkoop, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan de jeugd van Soest, die de beide clubhuizen van de Stichting Jeugdzorg Soest bevolken. Voorts heeft „Spullenhulp" medege deeld, dat zij rondom het weekend van 14 april gesloten zal zijn, terwijl zij, indien nodig, spullen ter beschik king wil stellen voor de rommelmarkt. Het hoeft geen betoog, dat een derge lijk gebaar warm aandoet. Een fijne stap naar een Soester Gemeenschap. Dus: zaterdag 14 april, 9 uur, Beetz- laan 33A, Soest. Vanaf heden heeft de diëtiste elke tweede woensdag van de maand, tussen, tien en elf uur, sprèekuur in het Me disch Centrum, Smitsweg 1. Nieuwe aanmeldingen alleen op advies van de huisarts, specialist of verlos kundige. Het spreekuur van de kraam- docente en de aanvragen voor kraam hulp van het Wit-Gele Kruis is vanaf woensdag 18 april, tussen 11 uur en 11.30 uur, eveneens in het Medisch Centrum. Daarna steeds elke eerste en derde woensdag van de maand. Telefoonnummer voor beide spreekuren, alleen op bovengenoemde tijden: 18770. Bij ons vindt u een uitgebreide collectie Modellenboek ter inzage. Voor al uw familiedrukwerk Van Weedestraat 29 - Soest Telefoon 02155-14152 HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. Kerkstraat. 10 uur ds. D. H. Bosma. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur dr. B. Maarsingh, Amersfoort. ..De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 9 uur ds. Jac. Smit, H.D. 19 uur Jeugddienst, m.m.v. het jeugd koor uit Leusden. Voorganger hr. Du pont. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit. 17 uur ds. A. Romein, Wezep. Zonnegloren 10 uur ds. J. E. Drost. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Drift je. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk. Julianalaan. 9.30 uur ds. G. Rang. Voorbereiding H.A. 17 uur ds. H. J. Oldemans, Hilversum. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10.30 uur ds. H. J. Oldemans, Hilver sum, voorbereiding H.A. 17 uur ds. K. A. Firet, De Bilt. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. P. B. Suurmond, Baarn, voorbereiding H.A. 17 uur ds. G. Rang. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B., Rpmbrandtlaan 20. 8.30 uur ds. R. Zijlstra, Baarn. 14.45 uur ds. R. Houwen, Utrecht. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 15 uur prof. Van Genderen, Apeldoorn. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur Leesdienst. 14.30 uur ds. Van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink. Wijkgebouw Schoutenkampweg/hoek Buntweg 10.15 uur kinderdienst. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 16.00 uur P. v. Zutphen. Babycrèche, kleuter- en kinderdienst. Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdag 11 april, 20 uur, ds. S. H. Veenhuizen. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. J. Koppe. H.A. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. v. Boven. 10 uur Jeugdzaak 19 uur zondagavondgebed. STERRENBERG 10.30 uur ds. P. Klusener, Zeist. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Ecmnesserweg 10.30 uur dienst in D. G. Kerk te Hil versum. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur drs. G. Fafié. DOLFIJNENSHOW ONDERWATER-PANORAMA* ROBARIUM in het grootste overdekte I 6 voorst. Doltiinenstadion ter wereld I per dag SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door D. van Dorssen, Wiardi Beckmanstraat 302, tel. 15631 en A, W. Chavannes, Coleriso 32, 14545. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG. Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. W. Moll van Charante, Paltzerweg "N Den Dolder, teL 030-784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur W. H. A. Steen, Margrietlaan 21. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de ;ehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-2432. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, tel. 12487. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. J. v. d. Grootevheen. Talmalaan la, tel. 16355 en Zr. A. Kulik, Dalweg 46, tel. 13703. Weekavonddlenst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. C. Bijlard, Rubenslaan 97. tel. 15425 en zr. G. Chamoun, Alb. Cuyplaan 118, teL 16906. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraal 11, Middelwijkstraat 36 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001-12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur, Molenstraat 11, Mid delwijkstraat 36. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag te 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat. tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Dinsdag en donderdag 9 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. 'aterrtag 19 uur avondmis. Zondag 11.45 uur. St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang). ZONNEGLOREN, telefoon 19144 dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 2e klasse B: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19 00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag, en vrijdagavond 18 30-19.00 n.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op de kinderafdeling niet toege laten - baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur ST. ELISABETH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 dagelijkï 14.00-14.45 en 19.00-19.45 dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam—afd dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 dagelijks8 14.00-14.45 en 19.00-19.30 dagelijks 13.45-14.45 en 19.00-20.00 kraam—afd dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis". Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij- 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij- 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur In „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34, teL 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9. Baarn. tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad vJi. Bejaardenwerk Soest: Warme maaltijdenvoorziening, Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott; Pr. Hendriklaan 11, tel. 13261 Soest Mid den: Mevr M. A. Jansen-Moesen- broeck. Kerkpad n.z. 57, tel. 15588. Soest-zuid: Mevr. S, Steendijk-Oeer- lings Bartolottilaan 16. tel. 16389. Soesterveen: hr. A. van Scherpenzeel, Veenbesstraat 430, teL 14782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger- kes Prof. Lorentzlaau 23, tel. 03463- 1991. Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar via de navolgende tel. nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782; ./oor Informaties betreffende: pedlcu- redienst, koffle-ochtenden, zangkoor, gymnastlekcursussen socletelten. Cul tureel senlorrnpaspoort t.b v bejaar den: Bureau projektleldlng Burg. Gro thestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02150-45555: 24 uur per dag.

Soester Courant | 1973 | | pagina 5