milmö OuJuÜHA Spaarrente tot procent Uitvoering Amersfoortse Muziekschool Wij hebben hart voor uw vakantie Storm in Soest blies muren om ADM. MEDEWERKSTER ven de fantastische keuken Antiek- en curiosa markt 34ste paard voor De Paardenkamp reisagenten Heropening kleuterschool aan de Parallelweg J0HANNES PASSiON Nederlandse Gantorij V.V.V.-nieuws ZIEKENAUTO - TEL. 12727 Alarm-politie uitsluitend telefoon 14444 VERKFERSSPIEGEL De bromfietsers Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een Bock van de Maand: ii Molenstraatbewoners komen met eigen renovatieplan S.E.C. organiseert weer kinderfeesten op Koninginnedag Organisatoren verwachten 10.000 bezoekers Klaverjassen De Meteoren Sportprogramma Zaterdag 7 april Zondag 8 april 'iV Soestër Courant van donderdag 5 april 1973 \V\\ -> miEmö Vele droomkeukens blijken achteraf een nachtmerrie te zyn. Overtuigt U zich derhalve van tevoren wat U gaat kopen. U hebt een mooie gelegenheid vergelijkingen te maken op de Internationale Huishoudbeurs in de RAI te Amsterdam. Deze tentoonstelling is geopend van 6 tot 15 april. De MILMÖ expositie vindt U in de Westhal, stand 225-226 B. U is van harte welkom. NEDERLAND TORENSTRAAT 45 TELEFOON 02155- 18009 Op vrijdag 6 en zaterdag 7 april wordt in het gebouw van de Renault-dealer De Graaf aan de Bosdrift 140A te Hil versum een antiek- en curiosamarkt gehouden met ongeveer 40 kramen. De organisatoren van deze markt heb ben getracht zo veel mogelijk ver schillende soorten antiek en curiosa bijeen te brengen. Buiten het boeren- antiek, speelgoed, schilderijen, moza- ieken, prenten, sieraden, zilver, meu belen, tin, koper, enz. enz. komen er zelfs deelnemers uit Parijs over met antieke kleren en Frans kristal. De reden waarom deze antiek- en curiosa markt bij Renault-De Graaf wordt georganiseerd, is ten eerste dat er steeds minder mogelijkheden zijn voor openlucht-markten. Ten tweede dat de hang naar romantiek bij vele moderne mensen een drijfveer is om antiek en curiosa te verzamelen, en ten derde dat de auto als recreatie-ob ject hierbij een zeer belangrijke rol speelt; vooral wanneer de auto, die gebruikt wordt zoals bij de Renaults het geval is, door ruimte en een vijfde deur, de mogelijkheden biedt ook gro tere stukken zoals antieke meubels te vervoeren. Het hele bedrijf wil in het teken staan van de gezelligheid die de markt biedt. Om de showroom in de sfeer te betrekken zullen ook enkele antieke auto's tentoongesteld worden, die ech ter niet te koop zijn. Verder bestaat de mogelijkheid om koffie te drinken op een gezellig terrasje. De openingstijden van de markt zijn: vrijdag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00-18.00 uur. Wij zijn er van overtuigd dat deze markt met zijn ongeveer 40 kramen de moeite van een bezoek waard is. A.s. zaterdagmiddag 7 april, om twee uur, zal het 34ste paard officieel worden opgenomen in het nationale rusthuis voor paarden „De Paardenkamp" aan de Birkstraat. Het is het voormalige rijpaard Sharon, afkomstig uit de opgeheven manege „De Viersprong" te Bilthoven. Omdat de 26 jaar oude Sharon niet meer als rijpaard dienst kan doen, zou het een wel zeer onbekende bestemming te wachten staan. Dankzij een spontane actie in Biltho ven en door medewerking van de Bilt- hovense burgemeester, werd een blik- semcolleote gehouden om de opname van Sharon in ,De Paardenkamp te regelen. De officiële intocht zal feestelijk ge schieden met veel vlaggen. Het paard zal begeleid worden door vele voor malige berijder s/sters. Bijdragen voor de instandhouding van De Paardenkamp kunnen steeds ge stort worden op gironummer 631624 ten name van De Paardenkamp te Soest. Persoonlijke service en bovendien jarenlange ervaring. A.N.V.R. STEENHOFFSTRAAT 9a, TEL. 16571 en 14905 Na een ruim vijf maanden durende verbouwing zal de katholieke kleuter school aan de Parallelweg, de Philo- mena kleuterschool, op donderdag 12 april a.s., des avonds om 19.30 uur, door de inspectie van het kleuter onderwijs, mevrouw P. Goedhart- Hogendoorn, officieel heropend worden. De kleuters huisden gedurende de ver bouwingsperiode in een noodschool aan de Molenstraat, maar reeds op 28 fe bruari j.L keerden zij weer terug naar het vertrouwde honk. In die maanden lieten het bouwbedrijf A. E. van den Hengel en diverse on der-aannemers de school een ware me tamorfose ondergaan. De school werd geheel gemoderniseerd en het terrein om de school opgehoogd en verbeterd. Tegels werden aangebracht, terwijl het voorterrein geheel opnieuw werd aan gelegd, beplant en ingezaaid. De school zelf werd o.m. een leidsterskamer met keukentje rijker. Het geheel was een plan van de ar chitect G. Voskuilen, onder wiens lei ding de werkzaamheden ook werden uitgevoerd. De kleuterschool, welke jarenlang onder leiding stond van de Zusters van Amersfoort, was eertijds ondergebracht in het voormalige St. Josephgesticht, thans Artishockgebouw. In 1928 kwam het huidige gebouw tot stand, waarvan twee lokalen voor het kleueronderwijs werden ingericht. In een later stadium kon nog een lokaal worden toegevoegd. In juli 1970 verleende de gemeenteraad de medewerking voor de zo noodzake lijke modernisering van het gebouw en verbetering van het terrein. Door ge brek aan financieringsmiddelen konden echter eerst in het tweede halfjaar van 1972 de benodigde gelden, ruim 20.000 gulden, beschikbaar worden gesteld. Het officiële gedeelte van de opening zal plaats vinden in het administratie kantoor van de Stichting voor Katho liek Onderwijs te Soest, dat aan de kleuterschool grenst Daarna zal vanaf hall negen tot half tien de school voor een leder te bezichtigen zijn» De tweede uitvoering van de Amcrs foortse muziekschool in „De Openhof" trok een volle zaal. Er traden ondermeer op het jeugdor kest van P.V.O. onder leiding van diri gent Herman Wilderdjjk en een uit 12 harpen bestaand ensemble onder lei ding van mevrouw Landa. Zaterdag 7 april, Oude Kerk J. S. Bach door solisten, koor en orkest van de o.l.v. MAARTEN KOOY Aanvang 8 uur - Toegang 6,=^ Als we vrijdag, 6 april voor de laatste maal van ons U.S.O.-abonnement ge bruikmaken voor het bijwonen van het vijfde provincie-concert, herinnert ons dit direkt aan het vijfde programma punt op onze lijst van service-verle ning, n.1. de bemiddeling bij dit muzi kale evenement. Voor de nieuwe inge zetenen verduidelijken we nog even, dat per winterseizoen door de stichting Utrechts Symfonie Orkest en de VW's in de provinsie Utrecht b.g. „provincie concerten" worden georganiseerd, waar bij de firma Tensen voor ons rayon het busvervoer verzorgt. Gemakkelijker en aangenamer kan het dus niet, uit en thuis met de bus naar een mooi concert. Als we ons oor goed te luisteren hebben gelegd, kon het wel eens gebeuren, dat deze abonnement serie wordt uitgebreid tot een zestal concerten, zodat de eerste drie nog vóór het nieuwe jaar worden gegeven en de andere drie in de eerste maanden van het jaar, hieraan volgend, zodat van een meer gelijkelijke verdeling sprake is. Mochten deze plannen door gaan, dan zijn we daar bijzonder blij mee en we hopen dat veel nieuwe abonné's zullen meedoen. „Het Rijk van Nijmegen" een alleraar digste „verzamel-folder" zouden we kunnen zeggen met veel informatie en vooral diverse mogelijkheden voor wandelaars, fietsers en automobilisten met daarbij belangrijke inlichtingen over die plaatsen, die bij dit „Rijk" be horen. Wie dit deel van ons land gaat verkennen, mag er niet heentrekken zonder dit foldermateriaal. Van Gelderland even naar Brabant ge sprongen, wat op papier niet zo'n toer is, want we kunnen niet nalaten iets te vertellen over „Eurobird" het vogel park te Oisterwijk. Vanaf de folder kijkt de wijze uil U nadenkend aan en wat U meer over allerlei vogelsoorten wilt weten, kunt U ontdekken, wanneer U dit vogelpark bezoekt, waar behalve de gevederde dieren nog een kinder speeltuin, restaurant, apenkooien, mini- safari, vijver en meerdere attrakties gepresenteerd worden. Als U naar Schiphol rijdt, ziet U al van ver, zo'n grappige halve bol uit het landschap steken. Dat is de Avio- dome. Wilt U daar meer van weten? Komt U eens naar de juist versche nen folder vragen. Vanaf 16 maart is de Aviodome geopend maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Hoe U er komt, wanneer U geen eigen vervoer hebt, staat duidelijk beschre ven. Een uitstapje voor U en het ge zin, dat zeker de moeite waard zal zijn en bovendien leerzaam. En U kunt daarbij nog zelf vliegen ook! De storm, welke maadag boven Nederland woedde, heeft uiteraard ook Soest niet onberoerd gelaten en de politie, de brandweer, de dienst van gemeente werken en de PUEM handenvol werk geleverd. Naast de gebruikelijke afgeknapte an tennes en ontwortelde bomen gingen er deze keer ook muren omver. Dat was het geval bij de boerderij van P. Kuyper aan het Kerkpad NZ 37, waar een muur van de deel naar buiten viel. Geen van de veertig op stal staande koeien werd gewond. De brandweer sloopte nog een gedeelte van de muur en zette het dak met touwen vast om te voorkomen dat het de lucht in zou vliegen. Ook de topgevel van de woning van de familie Kok aan het Eerste Heeserlaantje weerstond de wind niet en kwam naar beneden, daarbij de elf meter lange t.v.-antenne meesleurend. Ook hier deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Bij het jeugdcentrum „De Praat paal" ging een klein muurtje omver. Groter was de ravage bij de in aan bouw zijnde hallen van het expeditie bedrijf Roest aan de Nijverheidsweg. De hele stellage met zware balken was niet tegen de orkaan bestand. Op de Insingerstraat moest PUEM- personeel in touw komen, toen daar een PUEM-paal tegen de grond ging. Op de Veldweg woei bij houthan del Wolfsen een loods om en verder gingen her en der daken van bouw keten door de lucht, hekken tegen de grond en werden auto's beschadigd door rondvliegende stukken hout. Voor bromfietsers bedraagt de maxi mumsnelheid binnen de bebouwde kom 30 km per uur, Buiten de bebouwde kom 40 km per uur. Art. 54 R.V.V. Volgens de verkeersongevallenstatdstiek behoort bijna 50 procent van het jaar- lijkst aantal verkeersdoden (ongeveer 3200) tot de leeftijdsgroep van 16 t.m. 19 jaar. Ongeveer 20 procent van het jaarlijks totaal aantal bestaat uit brom fietsers. Hun aantal varieert de laatste jaren tussen vijf en zeshonderd. De 16 t.m. 19-jarigen maken daarvan bijna dertig procent uit. Ook verongelukken er elk jaar weer een aantal jeugdige bromfietsers beneden 16 jaar. De 16 en 17-jarige bromfietsers blij ken het meest ongevalsvatbaar te zijn nmL 30 °/o; de 18 en 19-jarigen 13 De groep van 20 t.m. 24 jaar 9 °/o. De groep van 16 en 17-jarigen is zeven maal zoveel bij ongevallen betrokken dan de grote groep van 25 t.m. 64 jaar (4,4 Bij 65 jaar en ouder is het per centage 6,8%. Gebrek aan rij-ervaring, inzicht en verantwoordelijkheidsgevoel bij jeug- e bromfietsers spelen bij de onge valsfactor uiteraard een belangrijke roL Daarom is het zo belangrijk en noodzakelijk dat de cladestiene ritjes op de bromfiets worden tegengegaan zolang- de wettelijke minimumleeftijd van 16 jaar nog niet is bereikt. Mede ook om de aansprakelijkheid bij onge val, aangezien in die gevallen de scha de door de verzekering op de ouders wordt verhaald. Om de vele ongevallen met bromfiet sen zoveel mogelijk te beperken is on dermeer bepaald dat bromfietsers nooit en nergens met tweeën naast elkaar mogen rijden en dat zij zich niet door een ander voertuig mogen laten voor trekken. Ook mogen zijzelf geen fiets of bromfiets danwel een kinderwagen of ander klein voertuig voortbewegen. Zij mogen ook geen dier geleiden, in het verkeer geen gevaarlijke voorwer pen vervoeren en geen onnodig geluid veroorzaken. De vaak onnodige geluidshinder die veel bromfietsers veroorzaken is wel één der voornaamste reden waardoor vooral jeugdige gromfietsers zich een slechte naam maken. Doe daar niet aan mee, maar bevorder zoveel moge lijk de rust, vooral 's avonds laat en morgens vroeg! Ook mogen bromfietsers niet meer dan één persoon vervoeren. Dus geen twee kinderen zoals onder bepaalde voor waarden wel is toegestaan voor fiet sers. De mee te voeren persoon moet op een doelmatige en veilige zitplaats zijn gezeten (niet vóór de bestuurder), en de voeten aan weerszijden doen rusten op voetsteunen. Dus geen ama zone-zit. Kinderen beneden 10 jaar moeten bovendien voldoende steun heb ben voor rug en handen. Toon u een verantwoordelijk bromfiet ser door goed rechts te houden, een juist gebruik te maken van de fiets paden, goed richting aan te geven, de toegestane snelheid te rijden en niet overal langs en tussendoor te racen. Evenals vorig jaar november was dat ook weer het geval bij een flat aan de Haverweerd, waar het grind van het dak waaide en vele auto's be schadigd werden. Maandagmiddag reeds ondervond de automobiliste mevrouw W. v. M.-de G. (55) uit Hardewijk last van de storm, toen zij met haar auto op de Birkstraat tegen enige op de rijweg geblazen vuilnisbakken opreed. On danks krachtig remmen kreeg zij één van de bakken onder haar auto en tot overmaat van ramp botste toen ook nog de achter haar rijdende J. H. R. v. d. S. (43) uit Amersfoort tegen haar wagen. Soesterberg. Ook in Soesterberg waren politie en brandweer druk met het verlenen van assistentie. Van een flat aan de Prof. Lorentzlaan kwam een lichtkap naar beneden; van het nieuwe woon- en dienstencentrum aan het Dorpsplein ging een ruit aan diggelen; op de Oude Tempellaan werd de electriciteitslei- ding vernield, waardoor de bewoners geruime tijd zonder licht kwamen te zitten. Verder gingen er bomen omver Zeister spoor en op de Zuiderweg, o.a. bij de ingang van de vliegbasis, op het Zeister spoor en op de Zuiderweg, waar de genie de weg afsloot. Ook sneuvelde er diverse antennes, o.m. op de Fokkerweg, waar de brandweer in aktie kwam om een schoorsteen te slopen. Geboden worden een goede salariëring en een prettige werk sfeer. Sollicitaties te richten aan 1 MODE SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST tegenover busstation Telefoon 02155-12400, b.g.g. 13689 IN DEN IN DEN BEC IN DEN BEGIÜ IN DEN BE Gif. IN DEN BEGINf IN DEN BEGINNE IN DEN BEGINNE IN DEN BEGINNE] IN OEN BEGIf IN'.DEN 8 EG 3 Het bijbelse scheppingsverhaal vertaald in vele boeiende, aktuele - kleurenfoto's. Een unieke belevenis die u niet mag missen. Nü voor f.1Z50 verkrijgbaar bij G.J. WESSELS 5ocswrborg»e5trwt 53-tel 2410 SOEST Dankzij een aanbod van studenten van de Technische Hogeschool te Delft kun nen de bewoners van woningen van de woningbouwvereniging St. Joseph aan de Molenstraat met een eigen renovatieplan komen. Dit deelde de bewoners commissie mede tijdens een vorige week gehouden vergadering. ningen werd noodzakelijk geacht, als mede het bruikbaar maken van de zolders door de bouw van dakkapellen en het aanbrengen van isolatie-materi aal. De werkgroep raamt de kosten op gemiddeld 5000 gulden per woning. Dit plan zal gelegd worden naast het plan dat de gemeente samen met een nog te benoemen renovatie-commissie gaat opstellen. Ook ging men akkoord een financiële bijdrage te leveren aan de bewoners commissie, opdat zij hun werk naar behoren kunnen uitvoeren. Er werd zwaar over gediscussieerd maar ten slotte besloot men de bijdrage op 2,50 gulden per week vast te stellen. Verbolgen was men over het feit dat men een Inmiddels leeggekomen wo ning, onder politietoezicht, onbewoon baar had - laten maken. Dit ondanks beloften van het bestuur, waarbij toe gezegd werd dat leegkomende wonin gen in de staat gelaten zouden worden, waarin zij bij vertrek van de bewoners verkeren. Het bleek dat niet alle be stuursleden van deze gang van zaken op de hoogte waren en de heer A. van Doorn, voorzitter van de commissie, stelde voor de kantonrechter in te schakelen. Verder werd uitgebreid gesproken over een matige huurverhoging, waarvan men de noodzakelijkheid overigens wel inzag. Een matige verhoging, omdat de renovatie niet" al te ingrijpend zov moeten zijn. Daarbij werd ingehaakt op het ran- Dort van een werkgroep van de poli tieke partij D'66, die een ondprzoek naar de staat van de huizen had la ten instellen. Daarin wordt gezegd dat allereerst het achterstallige on derhoud moet worden uitgevoerd be staande uit buitenschilderwerk, het nazien van ramen, deuren en daken. Verder aanleg van riolering en stabi lisering van bermen. Ook het aanbren gen van toiletten en douches in de wo- Voor de derde achtereenvolgende keer organiseert de evenementencommissie van de voetbalvereniging S.E.C. de kinderfeesten op Koninginnedag. De grote animators daarvan zjjn de heren W. de Bruin en J. Verwen, die in de afgelopen jaren daarin een enorme ervaring hebben opgedaan. Het is een veelomvattend werk, waar voor de eerste besprekingen reeds in augustus gehouden werden. Uiteraard krijgen de beide heren steun van vele SEC-leden, van het bestuur en van ouders van leden, maar de uiteindelijke organisatie is in hun handen. Om enkele cijfers te noemen: Het eerste jaar rekenden zij op een deel name van 3000 kinderen. Daarvoor voor waren ruimschoots prijsjes, „om iedereen wat te geven", aangeschaft. Er moest echter snel geïmproviseerd seerd worden, toen bleek dat er liefst 7000 nodig waren. De belangstelling voor een echte ouderwetse Koninginnedag was over- weligend en vorig jaar werd daar bij voorbeeld danig rekening mee gehou den. Toen liep het bijna weer uit de hand, want de prijzenpot moest aange vuld worden tot 10.000 stuks. De be kwame organisatoren slaagden ook daar in. Gelukkig komt er ook steun van Soes- ter bedrijven en middenstanders. Als voorbeeld daarvan noemt de heer Ver- weij de ballonnenwedstrijd. „Schoen- handel Van Dam schenkt de ballonnen; Procax de kaarten waarop de deelne- mertjes hun naam moeten invullen. Het gemeentelijk gasbedrijf zorgt voor het vullen van de ballonnen en begint daar op Koninginndag 's morgens om zes uur reeds mee. De kaartjes zijn in vier talen bedrukt, allemaal kleine dingen waaraan gedacht moet worden en ook aan gedacht is", aldus de heer Verweij. Naast alle bekende attracties, zoals ballengooien, touwtjetrekken, de schiet tent, grabbelton enz. zijn er dit jaar voor het eerst ook „skippy"-ballen. Ook is er een optocht van versierde fietsen, welke beoordeeld zullen wor den door een jury, bestaande uit de De rente, die wij vergoeden op spaargelden, loopt van' 4% voor dagelijks opvraagbare tegoeden tot 714% voor onze NMS-Spaarbrieven. Vraagt u eens bij een van onze kantoren naar deze spaarmogelijkheden. leHUWSCtEMBOENSUUDSBANK heren Bosman, Van Dam en De Zoete. De mooist versierde fietsen worden met een prijs beloond. Belangeloze medewerking verleent verder de firma Van Hengstum, die drie dagen een auto beschikbaar heeft gesteld voor aan- en afvoer van alles en nog wat. De Firma Bosman zorgt voor de geluidswagen. ,En dan willen wij ook de Soester politie niet vergeten", zegt de heer Verweij. „Zij regelen als altijd op su blieme wijze het verkeer op en rond de Bosstraat. Ter afsluiting van het festijn, dat 's middags om één uur be gint, wordt de haast even traditionele gecostumeerde voetbalwedstrijd ge speeld. Dit jaar tussen een elftal van SEC en de „Vonkentrekkers", eén elftal samengesteld uit personeel van de fir ma Bosman. Scheidsrechter is Prins Carnaval, in vol ornaat die bijgestaan wordt door twee adjudanten. Hoe voortreffelijk de zaak georgani seerd is, blijkt wel uit het feit dat zo wel vanuit Amersfoort als vanuit Hil versum naar de opzet van Met feest geïnformeerd is. SEC legt met het gigantische werk van deze beide heren veel eer in, alhoewel zij zelf veel van die eer doorschuiven naar hun vele anonieme, maar onont beerlijke helpers. ,En laten wij vooral de dames niet vergeten", zegt Verweij. „Ook onze vrouwen hebben een groot aandeel in de organisatie. Als wij mannen prijzen moeten gaan kopen, dan gaven wij het bij een paar duizend wel op, maar zij gaan door tot het bittere einde", zo besloot de heer Verweij. Op maandag 9 april Is de laatste kla- Verjas-avond van Korfbalvereniging „De Meteoren" in dit seizoen. Dan zul len de winnaars met het hoogste aantal punten, na zeven keer spelen, een ex tra prijs ontvangen. Tevens wordt er die avond om eieren gekaart. Als ge woonlijk Is deze avond in het clubge bouw van de Ren- en Toervereniging „Tempo" aan de Industrieweg en toe gankelijk voor leden, donateurs en In troduceer. Aanvang 20.00 urm VOETBAL V.V.Z. '49 Senioren 16.15 uur WZ-WOO 14.15 uur WZ 2-Vel. Boys 2 16.15 uur Huizen 6-VVZ 3 14.15 uur TO 3-VVZ 5 12.00 uur VVZ 6-LFC 6 (terr. LFC) 14.30 out Chafana 7-WZ 7 Junioren 16.15 uur Hoogland A-WZ A 16.15 uur Soest C-VVZ B Ad spiranten 15.00 uur Quick a-VVZ a SEC Senioren 16.15 uur EDO-SEC. 16.15 uur SVM Boys 2-SEC 2 16.15 uur Scherpenzeel 3-SEC 3 16.15 uur Scherpenzeel 4-SEC 4 Junioren 16.15 uur SEC A-SDO A 16.15 uur SEC B-Roda A 16.15 uur Spakenburg C-SEC C Adspiranten 15.00 uur SEC a-IJsselm.v. a 15.00 uur SEC b-Hoogland a 13.45 uur Quick e-SEC c 13.45 uur SEC e-CJVV d 13.45 uur SEC f-APWC e HEES Senioren 14.00 uur Sova-Hees (vriendsch.) 16.15 uur Hees 3-Barneveld 3 14.15 uur VVOP 6-Hees 5 Adspiranten 15.00 uur Achterveld a-Hees a 13.45 uur Hees b-Quick f S.O. SOEST Junioren 16.15 uur Hoevelaken A-Soest A 16.15 uur Soest B-Quick C 16.15 uur Soest C-VVZ B 15.00 uur Soest D-Hoogland C Adspiranten 15.00 uur Hoogl.veen a-Soest b 15.00 uur Soest c-Quick c 13.45 uur Soest d-HVC d 15.00 uur Amsvorde c-Soest e 13.45 uur Hoogland d-Soest f SOESTERBERG Senioren 16.15 uur Tersch. Boys 2-Soesterberg 2 Junioren 16.15 uur Soesterberg B-DOSC A 15.00 uur Soesterberg C-Jonathan B Adspiranten 13.45 uur Soesterberg a-SVF a HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 13.30 uur Soest 2-HIC 4 (terr. Be Fair) KORFBAL K.V. DE METEOREN Senioren 16.00 uur Meteoren 3-DOS 2 Pupillen 14.00 uur Hilversum 3-Meteoren VOETBAL S.E.C. 14.30 uur SDO-SEC 11.00 uur BVC 2-SEC 2 S.O. SOEST 14.30 uur Soest-Nederhorst 14.30 uur Quick 5-Soest 3 2.30 uur Barneveld 3-Soest 6 12.00 uur Soest 7-WZA 4 12.00 uur Soest 9-KWA 8 SOESTERBERG Dames 10.30 uur Sparta-Soesterberg Heren 14.30 uur Soesterberg-Kamerik 13.30 uur WOG 4-Soesterberg 4 12.00 uur Soesterberg 5-Roda 6 HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 12.30 uur Haarlem-Soest 2 Heren 14.00 uur Soest 3-A'foort 5 12.30 uur Soest (vet.)-Voordaan (vet.) KORFBAL K.V. DE METEOREN Senioren 14.00 uur Tovers B-Meteoren t

Soester Courant | 1973 | | pagina 9