Nieuw-Loosdrecht k mmmm ƒ149,- ƒ179- 255- J. HOPPENBROUWERS Uw vrouw is'n exclusieve Wiewei keuken waard! ^üan den <J5reemerólijterij wijnkelder in gebruik nam oen JERSEY ZOMER MANTELS Bestuurswisseling bij federatieve raad voor het Bejaardenwerk Zeepost leesverkoop POLITIE - TEL. 19444 ZIEKENAUTO - TEL. 12727 Actief introduceert nieuw suède reinigingssysteem Boek van de Maand: Nederlandse Christenvrouwenbond Damesvoetbaltoernooi op Konninginnedag Donderdagavond koopavond Kort politiek „Soosje" in Soesterberg Rademakerstraat wordt in 1974 opgeknapt Resultaten verkeerstelling 1972 Benoemd tot hoogleraar drink De heer J. C. Corver nieuwe voorzitter Bromfietser weigerde zijn naam te zeggen Moderne mensen zijn prijsbewust AMERSFOORTSE KREDIETBANK Resultaten kleine verkeersenquetc Veel voorstanders van eenrichtingsverkeer ALARM TEL. 14444 Wiewei (op het Industrieterrein) Telefoon 02158 -1844. Volg vanuit Utrecht en Hilversum de borden Loosdrecht-vliegveld. Yywt^taJtone Op de Wiewei permanente keukenshow ziet u 30 keu kens van gerenommeerde merken als voorbeeld van wat Wiewei voor uw vrouw kan doen. U bent hartelijk welkom Vón dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 17 uur. ia* De toegang is vrij en... mTj/ praten kost niets. w w BU Van den Breemer's slytergen aan de Korte Melmweg werd dezer dagen de wijn, créme-de-cacao, apricot-brandy „wijnkelder voor het publiek opengesteld. Met deze kelder erby Is het een oompleet bedryf geworden. De klant heeft vrU toegang en kan zelf, langs de vele rekken wandelend, een keus maken uit de ryke sortering. Met behulp van de vele attributen uit de distilleerderij en de wijnkoperij, met de wijnkelder en het proeflokaal met de bijzonder mooie bar, en dankzij de inventiviteit van het eigen personeel, werd de zaak tot een exclusief geheel ingericht Men zou wensen zelf zo'n wijnkelder te bezitten, vooral met deze keur aan wijnen uit Frankrijk, Duitsland, Italië, Spanje, Hongarije, Roemenië, Oosten rijk en Luxemburg. Er liggen hier zeer hooggewaardeerde Wijnen, zoals Cha- teau Latour, Chateau Mouton- Roth- 9Child en Chateau d'Yquem, allen uit de Bordeaux-streek. Uit de Bourgogne o.a. Nuits-Saint-Georges, Pommard, Gevrey-Chambertin, Meursault en Cha blis; champagnes zoals Veuve Clicqout Ponsardin, Charles Heidsieck en Pom- mery Greno. Hongarije is vertegen woordigd met o.a. de wereldberoemde Tokajes en de bij uitstek bij Goulash geschikte wijn, de vurige Egri Bikaver (bijnaam stierenbloed). Wat het vooral aantrekkelijk maakt hier wijn te kopen, zijnde prijzen van de vele „Vins Courants", de wijnen voor dagelijks gebruik, zoals de Fran sen ze vooral drinken. Deze vlot drink bare wijnen worden, na door drie des kundigen te zijn geproefd, door de heer Van den Breemer in Frankrijk gekocht en daarna ingevoerd. Ook de sherry van topklasse van de Bodega „Diego Narvaez" wordt door de firma Van den Breemer zelf geïm porteerd. Deze sherry, in vijf verschil lende types, is het proberen zeker waard. Om de prijs hoeft men het ze ker niet te laten. De slijterij is eveneens erg gezellig, door de oud-Hollandse entourage. Het zeer grote assortiment geeft een over weldigende indruk. Men kan hier heel rustig rondneuzen en advies vragen aan het terzake deskundige personeel, óók voor wat betreft de bij de wijn passende gerechten, óf andersom. In de distilleerderij worden de dranken nog vervaardigd volgens oer-oude re- Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haak jes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Altenburg" (16/4). Australië: ms „Encounter Bay" (16/4). Brazilië: ms „Altenburg" (16/4). Canada: ms „CP Discoverer" (17/4). Chili: ms „Ciudad de Pereira" (20/4). Indonesië: ms „Thuringa" (16/4). Israël: ms „Calchas" (20/4). Kenya, Oeganda Tanzanië: ms „Breug- hel" (20/4). Ned. Antillen: ms Mercurius" (16/4). Suriname: ms „Marathon" (16/4). Ver. Staten van Amerika: ms „Sea- Land Trade" (18/4). Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z-W.-Afrika: ms „Kuneneland" (18/4). Zaterdagmrgen, 9 uur, zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats vinden aan de houders van gele kaar ten, genummerd van 251 tot en met 360 en aan de houders van grijze kaarten, genummerd van 1 tot en met 66. De goed gevulde gezellige slytery van de firma Van de Dreemer aan de Korte Melmweg. cepten o.a. van de fraters Maristen. De vele, hier „gestookte", bekende dran ken, zoals Jonge Jenever, Oude Gene- ver, Bessenjenever, Vieux (Hollandse cognac), citroenjenever, citroenbrande- enz., zijn allen van goede kwaliteit. Van den Breemer senior leerde het vak volledig by overname van het be drjjf, waarby hy lange tyd werd in gewerkt. Veel van deze praktische ken nis werd overgedragen aan Van den Breemer junior, die bovendien als vo lontair werkte by „De Condor" te Lei den, „Simon Pyper" te Amsterdam en de firma Baas te Bosch en Duin. Dat de theorie ook grondig is geleerd mag blijken uit de diploma's die hij behaalde, Slijtersvak, Groothandel Im porteur Wijnen, Groothandel Importeur Gedistilleerd en de zeer intensieve op leiding aan de Likeurschool te Keulen. Met deze verworven kennis streeft Van den Breemer junior ernaar, al léén de beste kwaliteiten te maken, waarbij hij opmerkte zeer gelukkig te zijn met de „zachtheid" van het water in Soest. Voor het distilleren wordt het evenwel nogmaals onthard en het is dan gelijk aan gedistilleerd water, waardoor mede de zachte en uitstekende kwaliteit van de dranken is verklaard. Uiteraard zijn de meeste artikelen ook te verkrijgen in het filiaal van de fir ma, dat gevestigd is in het winkelcen trum „Smitshof". Het Amersfoortse chemische reinigings- bedrijf ACTIEF (31 winkels in 't Gooi, Amersfoort en de Veluwe) heeft on langs de licentie verworven van een geheel nieuw Amerikaans systeem voor suède- en leerreiniging. Dit systeem - bekend onder de naam „Suède-Life" - is door het internatio naal bekende research laboratorium „Institute of Dry Cleaning" in de Ver enigde Staten aan een kritisch onder zoek onderworpen. In vergelijking met door het Instituut IN" DEN:: IN DEM BEt INDEN BEGI IN DEN BEG3 IN DEN BEGIN IN DEN BEGINNE IN DEN BEGINNE, IN DEN BEGINNE IN DEN .BEGIN,NE IN DEN BEGINNE IN DEN BEGINNE Het bijbelse scheppingsverhaal vertaald in vele boeiende, aktuele kleurenfoto's. Een unieke belevenis die u niet mag missen. Nü voor f. 12.50 verkrijgbaar bij: 53-teA. 2413 SCtST De afdeling Soestdijk houdt op donder dag, 12 april a.s., 's avonds 8.00 uur, haar ledenvergadering in het wijkge- bouw bij de Emmakerk, Regentesse- laan. De avond wordt verzorgd door Pro Rege. Onderwerp: „De christelijke mi litaire tehuizen vandaag." Gasten zijn hartelijk welkom. Maandag 30 april, op Koninginnedag zal op de velden van de S.O. Soest aan de Bosstraat een damesvoetbaltoernooi worden gehouden. Hieraan nemen elf tallen van acht verenigingen deel. t.w. DWSV en Minerva uit Utrecht, Hoo- gerheide en Victoria uit Hilversum, KWA en SOVA uit Amersfoort. S.V. Unitas '48 uit Veenendaal en het da meselftal van de organiserende vereni ging S.O. Soest. Er wordt gespeeld in twee poules. De eerste wedstrijden beginnen om half elf, terwijl de strijd om de eerste plaats tussen de winnaars van de bei de poules, gepland staat op 15.45 uur. Na afloop daarvan vindt de prijsuitrei king plaats. Dankzij het tijdig door de gemeente raad genomen besluit zal er a.s. don derdagavond, in plaats van vrijdag avond In Soest inkopen gedaan kun nen worden. De raad nam vorige maand op verzoek van de winkeliers vereniging het besluit de koopavond te verplaatsen naar donderdag, Indien deze valt op 'n Goede Vrijdag of op 'n andere algemene erkende christelijke feestdag. Voor het overige verwijzen wii naar een advertentie elders in dit blad. zelf voorgeschreven reinigingsmetho den, bleek het Suède-Lifesysteem ver superieur te zijn. Door een Suède-Life reiniging blijft een maximum van de natuurlijke vet ten in het suède- of leerartikel behou den. Hierdoor wordt bereikt dat de natuurlijke zachte greep van de suède, als ook de warme kleuren na een rei nigingsbeurt volledig behouden blijven. Suède- en lederkledingstukken winnen in de mode meer en meer terrein. Dik wijls wordt deze kleding te lang - en daardoor te vuil - gedragen, simpelweg omdat de gebruikster of gebruiker zijn kostbare suèdekleding slechts met schrooom afgeeft aan de stomerij. Met de introduktie van het Suède-Life systeem door Actief is iedere schroom om een suède-artikel tijdig te laten rei nigen overbodig. Diverse vooraanstaan de Amerikaanse fabrikanten van suède zijn er reeds toe overgegaan het Suède- Life-systeem voor de reiniging van door hun verkochte produkten aan te bevelen. Actief past Suède-Life met volledige garantie voor het reinigingsresultaat toe. Ieder suède- of leren kledingstuk dat door Actief op deze wijze is gerei nigd, wordt van een Suède-Life ga rantie-label voorzien. Door dit nieuwe systeem kunnen de vele gebruiksters en gebruikers van suède- en lederkledingstukken meer en langer plezier van hun kostbare kle ding hebben. Marine - rood - bruin - wit VAN WEEDESTRAAT 80-82 Voor de politieke soos van de drie confessionele partyen, welke vorige week vrijdag in het Dorpshuis te Soesterberg gehouden werd, bestond bitter weinig belangstelling. Niet van de kant van de raadsleden evenwel; van de KVP waren er de heren J. van Poppelen, P. Storimans en A. Smit, Van de Prote^ stant-Christelyke party de heren D. Hoekstra, C. Vërheus, G. Oldenboom en J. Smits. Telling geschiedde gedurende 12 uur op een gemiddelde werkdag met onderstaande resultaten: De bevolking liet echter bijna geheel verstek gaan. Er bleek slecht één drin gend probleem te bestaan, dat aange sneden werd door de heer P. van Rijt hoven. De heer Van Rijthoven woont in een gemeente woning, die noodzakelijk op geknapt moet worden. Volgens zijn in formatie zouden b. en w. daar plannen voor gemaakt hebben, die echter door de raad werden afgewezen. De raad zou het standpunt hebben ingenomen, zo zei althans de heer Van Rijthoven, dat mensen die beter willen wonen, een woning moesten zoeken in de vrije sector. Hij vroeg of de kwestie opnieuw aangekaart kon worden of wat hem en de andere bewoners van de gemeente woningen anders te doen stond. Moeten we een handtekeningen actie beginnen?", vroeg de heer Van Rijtho ven. Hij merkte verder nog op dat er ook een enquette onder de bewoners gehouden werd, maar hij wist niet of er met die gegevens ooit iets gedaan was. De heer C. Verheus hielp hem snel uit de droom. De kwestie was als zodanig nooit in de raad aan de orde geweest, laat staan dat dé raad zich zou ver zet hebben tegen het opknappen van de woningen. De heer Verheus gaf het advies de zaak aan de SSW, de Stich ting Samenwerkende Woningbouwcor poraties, voor te leggen, waar hij bo vendien de kwestie nog deze week zou bespreken. Uit het gesprek bleek dat de bewoners reeds enige jaren geleden werd toege zegd, dat de woningen opgeknapt zou den worden, maar dat men desondanks niet ongenegen was de huurverhoging te betalen. De heer Storimans: „Jammer dat nette mensen die het eerlijk willen doen, al tijd achteraan komen. Je moet op straat gaan zitten en protestmarsen houden, wil je bij de overheid snel iets berei ken". Er werd daarna nog even gesproken over de kosten van het röntgonologisch borstonderzoek, maar ook dat misver stand werd snel de wereld uit gehol pen. De heer Storimans stelde daarna zijn collega's de vraag of zij wisten wan neer de Rademakerstraat opgeknapt zou worden. De heer A. Smit meende dat dat in 1974 zou gebeuren en dat het drie a vier ton zou gaan kosten. Het wachten was op de overdracht van de weg aan de gemeente, waarna een keus gemaakt zou kunnen worden welk van de vier plannen uitgevoerd moest worden. De heer Smit zei zelf een „recht toe recht aan" plan te prefere ren, zonder „slingers", maar hij wist dat er veel misverstanden over be stonden en dat de betreffende win keliers er eerst nog met de gemeente over willen praten. En daarmee was, nog vóór het tweede kopje koffie geserveerd kon worden, de „soos" voorbij. Onze plaatsgenoot dr. A. Blok is met ingang van 1 september 1973 benoemd tot gewoon hoogleraar in de culturele antropologie aan de Universiteit te Nijmegen. De heer Blok, geboren in 1935 te Am sterdam, was van 1968 tot 1972 ver bonden aan de Universiteit van Am sterdam. Hij is dit jaar visiting asso- ciate aan de Universiteit van Michigan. Prognose 1985-1990 met zonder 1968 1972 Engweg Engweg Birkstraat buiten bebouwde kom 11010 12060 20000 19000 Soesterbergsestraat bij Zonnegloren 4710 5610 12000 12000 Idem bij Hildebrandlaan 5020 4770 10000 10000 Kerkstraat J2800 11460 7000 8000 Nieuweweg bij Bosstraat 5140 7700 8000 12000 Kolonieweg bij Veldweg 830 650 5000 1000 Peter v. d. Breemerweg, buiten kom 266 690 Idem bij Spiekerweg 610 Van Weedestraat bij politiebureau 11620 11640 9000 18000 Dalweg bij Steenhoffstraat 1450 2680 6000 12000 Pr. Bernhardlaan bij Irenelaan 1020 710 5000 9000 Nassauplantsoen bij Irenelaan 1390 1880 5000 9000 Stadshouderslaan bij Korte Brinkweg 2810 4040 6000 9000 Burg. Grothestraat bij Braamhage 11000 10420 7000 18000 Julianalaan bij Ger. Kerk 1500 1940 1500 17000 Julianalaan bij Julianaplein 1590 Vredehofstraat bij Noorderweg 10050 11040 26000 18000 Koninginnelaan bij Regentesselaan 4320 4970 5000 8000 Beckeringhstraat bij Eikenhorst 2060 3700 16000 20000 Wieksloterweg W.Z. bij brug 690 1380 Insingerstr. bij Wieksloterweg O.Z. 720 Laanstraat bij Koekoekweg 2650 3540 8000 10000 Beetzlaan bij Koekoekweg 1560 2050 1500 7000 Koningsweg bij Koninginnelaan 2270 Wald. Pyrmontlaan bij Julianalaan 1660 Einkenlaan tussen Kolonieweg en Buntweg 1490 A. P. Hilhorstweg bij P. v. d. Breemerweg 550 Grote Melmweg 480 Dalweg bij Beukenlaan 1790 Bartolottilaan bij Birkstraat 1380 Heideweg bij Esdoornlaan 870 Foekenlaan bij spoorwegovergang 620 Den Blieklaan bij le Heeserlaantje 1060 Eigendomweg bij Nieuweweg 2100 VELUWSE GRAAN-JENEVER ...lekker, hè! Op de Beckeringhstraat werd In de nacht van zaterdag op zondag een bromfietser aangehouden, die weiger de zijn naam te zeggen. Op het politie bureau kwam hij al spoedig tot andere gedachte. Hij, de 19-jarige C. J. H. uit Soest, hield er een proces-verbaal aan over. De Stichting Federatieve Raad voor het Bejaardenwerk heeft een druk maar goed jaar achter de rug. Dit was de algemene tendens die naar voren kwam in het openingswoord van de heer J. C. Smits op de j.I. maandag gehouden jaarvergadering. De vele anonieme medewerkers werd dank gebracht; enkele werden met name genoemd. Op de eerste plaats de projectleider de heer G. Loeb, die door ziekte verhinderd is zyn taak uit te oefenen. Ze letten op de kosten en vergelijken de prijzen. Ook als ze GELD willen LENEN voor plotselinge hoge uitgavèn. Bij het afsluiten van zo'n persoonlijke lening verdienen ze (gewoon door even op te letten) dan toch gauw enkele tientallen guldens. U moet daarom in elk geval óók bij ons eens vrijblijvend infor meren naar de kosten. Daar doet U beslist uw voordeel mee. Hoofdkantoor: Eemstraat 58 - Amersfoort - Telefoon 03490 -16527 Bykantoor Soest: Middelwykstraat 36 - Telefoon 2902 Aan de bezoekers van de voorlichtingsavond over het wegenstructuurplan werd by het afhalen van de toegangskaarten een enquete-formulier uitgereikt. Er werden 120 formulieren meegegeven, waarvan er 56 terugkwamen. Globaal genomen waren ze afkomstig van inwoners uit alle delen van Soest. 53 inzenders bleken één of meer auto's te bezitten. Practisch allen bleken voorstander te zijn van het instellen van éénrichtingverkeer in de woon wijken. Velen gaven op steeds de ver keerslichten te mijden en gebruik te maken van sluipwegen, ook al moest daarvoor omgereden worden. Echter vond men wel dat er Iets gedaan moest worden tegen het gebruik van de A. P. Hilhorstweg als sluipweg. In het algemeen vond men ook dat er gezorgd moest worden voor betere straatverlichting en dat er met het oog op dê verkeersveiligheid gezorgd moest worden voor beter zicht bij straathoeken. Als euvel kwam naar vo ren overhangende takken. Vele inzenders maakten bezwaar tegen het parkeren van vrachtauto's in de woonwijken en men vond ook dat de politie meer moest optreden tegen fout-parkeerders. Politie toezicht werd ook gevraagd tij dens de spitsuren bij het kruispunt Molenstraat Rijksweg en bij de Smits- weg-N ieu weweg. De inzenders waren van mening dat de Centrumweg snel aangelegd moest wor den. De Noorderweg wordt als race baan genoemd. Wat het openbaar vervoer betreft blijkt er een behoefte te bestaan aan een be tere regeling, o.a. meer bussen naar Zonnegloren, maar ook aan een uitge breider net. Boze opmerkingen worden gemaakt over het feit dat de bussen langs de hoofdweg stopplaatsen heb ben, waardoor ernstige en gevaarlijke verkeersopstoppingen voorkomen. De fiets- en voetpaden moeten duide lijk van elkaar gescheiden worden, vele voetgangers voelen zich bedreigd door bromfietsers. Ook wordt gevraagd hon denbezitters op te voeden teneinde be vuiling van de trottoirs en plantsoenen te voorkomen. De door hem opgang gebrachte acti viteiten functioneren voortreffelijk, toch wordt hij node gemist. Dankzij de inzet van de waarnemend projekt- lcider kon het werk worden voortge zet. Uitermate tevreden was het bestuur over de warme maaltijdenvoorziening, die in 1972 7122 maaltijden rondbracht, zowel in Soest als Soesterberg. Aan cultuur, recretatie en sport werd veel aandacht besteed. Nieuw waren de bridgelessen, waarvoor zich 37 deelne mers melden en de fietstochten, waar voor zich reeds 17 bejaarden opgaven. Vol lof was de heer Smits ook over het contact met het gesloten bejaar denwerk, waarvoor hij speciale dank bracht aan de directrice van Groot Engendaal, mevrouw Van de Wetering. Uiteraard werden ook enkele proble men te berde gebracht, zoals de moei zame voorziening in bestuursvacatures. Die bracht de wisselwerking, bestuur en deelnemers in de Stichting in ge vaar. HU hoopte dat de ruime achter ban daar begrip voor zou hebben en steeds zou zorgen voor dekundige af gevaardigden in het bestuur. De heer Smits sprak verder de wens uit dat in de toekomst de Stichting Fe deratieve Raad op zou gaan in een overkoepelende stichting Welzijnszorg; hij vond een aparte stichting voor het bejaardenwerk onjuist. Als ^aak voor de naaste toekomst zag hij ondermeer het contact en de op vang van de „jong" bejaarden, zij die kort voor hun pensionering staan en tijdig op deze levensfase moeten wor den voorbereid. Nieuwe bestuursleden Nadat de penningmeester, de heer Th. Holleman, een summier overzicht ge geven had van de financiën van de, stichting en daarby hulde gebracht had aan de projektleider de heer G. Loeb voor zyn zuinige beheer, stelde de voorzitter, de heer Smits de nieuwe bestuursleden voor. Afscheid nam hij daarbij van mevrouw J. Wessels Boer en de heer Th. Holle man, de beide scheidende bestuurs leden, die hij dankte voor hun vele verdiensten voor de Stichting en waar mee hij bijzonder prettig had samen gewerkt. Óok de heer Smits zelf nam afscheid. Hij werd toegesproken door de schei dende penningmeester, die hem veel lef toezwaaide voor zijn voortreffelijke en deskundige leiding. De heer Smits heette daarna de nieuwe bestuursleden welkom t.w. de heer J. C. Corver. voorzitter, de heer P. Siegers, penning meester en mevrouw P. Oranje-Entink. Na de pauze leidde de heer Corver de vergadering. Er werden korte inleidin gen gehouden over bejaardengymnas- tiek, verstrekking warme maaltijden, zwemmen- en dienstencentra. Inleiders waren respectievelijk de dames Jozias- se, Bruyn-Ruvgrok. Middelhoven en Frankema. Het geplande optreden van het bejaarden zangkoor „Vreugde door Zang", kon door een organisatie foutje niet doorgaan. In plaats daarvan gaf de dirigent de heer Van Vliet, een over zicht van het wel en wee van het koor waarbij hij de prettige sfeer in de groep benadrukte en dank bracht aan de pia niste. mej. J. v. d. Es, mevrouw Hoek enige anonieme autorijders, die steeds voor het vervoer zorgen. Het koor telt thans 22 leden, waarbij alle mensen van het „eerste uur". V.V.V.-nieuws De voorstelling van „My Fair Lady", die in Theater Carré worden gegeven, lopen nog tot en met 12 mei. Dit be richt kwam juist binnen met de be merking, dat men er rekening mee moet houden, dat er geen voorstelling zal zijn op 20 april (Goede Vrijdag), echter wél op maandag 2de Paasdag. Dit laatste als uitzondering op de ove rige maandagen, waarop het theater voor publiek gesloten is. Er is geen matinee, de aanvangstijd dagelijks is 20.00 uur, einde omstreeks 23.10 uur. U weet het, plaatsbespreken kan bij ons geschieden en dat wij een uitje naar Carré kunnen aanbevelen, komt, omdat wij zelf dit slippertje maakten en er lang geen spijt van hadden. U zult een prachtig verzorgde musical kunnen meemaken, goed acteren, leuke muziek, aantrekkelijke zangnummers, waarbij vooral de gedeelten, waarin een klein koor zingt opvallend mooi zijn van de décors en de toiletten rolt U bijna van uw stoel, een onvergete lijk schouwspel! Vanaf 21 april staat het Vakantieplan Beek-Montferland weer voor U open. Een week verzorgd genieten in een fraaie omgeving, inclusief dagtochten voor een beslist voordelige prijs lijkt ons aanbevelenswaard. Wij kunnen U het bijbehorende documentatie-mate- riaal aanbieden, waaruit U, alles wat U zou willen weten, kunt gewaar wor den. Een plattegrond met de ligging van de hotels en pensions vergemakkelijkt uw keuze bij het bepalen van uw verblijft. Door jarenlange ervaring kan men U op de meest plezierige wijze in dit va kantieplan betrekken. Wanneer U de eerste informatie hier over wenst, komt U dan even bij ons binnen. Dat de VWs meerdere inlichtingen geven over Hotel-Restaurant en pen- sionaccomodatie, waarbij voor de eigen plaats in beperkte mate ook opgave van kamerverhuur behoort, resorteert onder onze zesde handreiking waar het onze achtdelige service betreft. Maakt U gerust gebruik van dit „Handig# Acht"-svsteem door uw vragen op ons af te vuren, hetzij telefonisch, hetzij aan de balie. Dit laatste is natuurlijk, gezien het verstrekken van het doel matige materiaal, het meest verkiese lijk. Tenslotte nog even teruggekomen op de U.S.O.-provincieconcerten, die wij vorige keer bespraken, jammer genoeg gaat onze veronderstelde reeks van zes concerten niet door, wèl blijven de ge bruikelijke vijf gehandhaafd De abon nementsprijs zal iets verhoogd worden, maar het programma ziet er weer da verend uit Wat zegt U van solisten als: Arihur Grumiaux, Daniël Waven- berg, Tibor de Machula, Theo Olof en Lenie van der Lee? De avonden zullen alle vijf op vrijdag vallen, misschien goed dit tevoren te weten, zodat U in oktober, november, december, februari en maart wat ruimte voor de vrijdag overhoudt in uw privé programma boekje. Maarhet is nog niet zo ver. de grote vakantie ligt er eerst tussen!

Soester Courant | 1973 | | pagina 5