ft saaau vloeren Erepenning 75-jarige van Verdienste Soester Harmonie voor iSckoeinaker - a W 4^ tïjeo ban epen n.b, super cleaner 1972 in vele opzichten goed jaar voor het Rode Kruis Soutkoopfrg Sinbfi 1876 Weer textieldiefstal opgelost Eigenaar en Amsterdams politieagent in complot Druk bezochte receptie in Natuurbadrestaurant gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast binnen één uur! gratis 14302 Dronken autobestuurder had gaspistool op zak Paasochtendvieringen voor 65-plussers Twee oprichters onderscheiden ml Auto in sloot Geen spreekuur K.V.G. naar Weense IJsrevue PREDIKBEURTEN 33 geslaagden bi] EHBO-examen ZIEKENAUTO - TEL. 12727 Alarm-politie uitsluitend telefoon 14444 Meerdere inbraken gedurende het weekend Soest - Telefoon 12792 Soesterberg Telefoon 03463-1587 MEDISCHE DIENST R.K. Kerkdiensten BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Maatschappelijk Werk Soestar Courant van donderdag 12 april 1973 Nu heel voordelig zelf te leggen. Keuze uit vele fraaie houtsoorten. Massief stroken-parket vanaf 22.55 m*incl. btw MOZAlEK-parket vanaf Zweeds Lamellen-parket vanaf 43.25 m2incl. btw 15.45 m2 incl. btw Met volledige leg-aanwijzingen en deskundig advies. Tevens schuur- machines met stofafzuiging te huur. Elke vloer kan door ons vakkundig worden gelegd! ShowroomsMaarden, Graal W de Oudelaan 25 Telefoon 02159-43901 N.jVftfl*,Moorselaar 11,Tel 03494 -2358 De In de nacht van 19 op 20 februari 1.1. bij het confectiebedrijf Linda aan de Nieuweweg gepleegde inbraak is opgelost. By de gearresteerden bevindt zich de eigenaar van het confectiebedrijf, R. d^V. (29) uit Soest, die naar nu bekend is geworden, zelf de diefstal heeft uitgelokt. Tijdens een zeer druk bezochte receptie welke zaterdag j.1. bij gelegenheid van het 75-Jarig bestaan van de Soester Harmonie P.V.O. in het restaurant van het Natuurbad werd gehouden, overhandigde de burgemeester, mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haaften, aan de heer K. W. Jaarsveld de „Erepenning van ver dienste". Deze onderscheiding werd Ingesteld bij Koninklijk Besluit van 24 februari 1965 en wordt toegekend aan verenigingen of instellingen van filantropische-, we tenschappelijke-, culturele- of maat schappelijke aard, dan wel aan sport verenigingen, die zich op hun gebied verdienstelijk hebben gemaakt. In haar toespraak noemde de burge meester P.V.O. een begrip voor Soest, waarvan het moeilijk was in een keer alle deugden op te sommen. „U is steeds bij alle denkbare festiviteiten aanwezig; bij het afscheid van de bur gemeester, bijverwelkoming van een nieuwe burgemeester, maar ook uiter aard bij uitvoeringen van de muziek school". Zij herinnerde aan het oprichtingsjaar 1898, kort voor de kroning van Ko ningin Wilhelmina, „te kort om reeds op de Dam in Amsterdam reeds acte de presence te geven, maar u was er wel toen in 1909 koningin Juliana ge boren werd. Sinds 1948 levert u een muzikale bijdrage aan het jaarlijkse bloemendefilee in de paleistuin op Koninginnedag. Kortom u heeft vele verdiensten waarvoor de Soester ge meenschap u dankbaar is". Na het overhandigen van de Erepen ning en het bestuur verzocht te hebben de oorkonde te ondertekenen, (waarmee zij verklaart ervan op de hoogte te zijn dat de onderscheiding kan worden in getrokken en bij opheffing van de ver eniging moet worden ingeleverd), be sloot de burgemeester, na de felicitaties van het gemeentebestuur te hebben overgebracht, met de toezegging dat zij de gemeenteraad zal voorstellen 'n be drag beschikbaar te willen stellen voor de aanschaf van 'n instrument, „dat mag duurder zijn dan een harmonica". De heer Jaarsveld zei bijzonder ver rast te zijn met deze koninklijke onder scheiding. „Wij zijn nu erelid van de Koningin", merkte hij op. Hij noemde Koninginnedag een bijzondere stimu lans voor de harmonie, waaraan de le den steeds met veel enthousiasme deel namen. Hij stelde verder vast dat een plaats een muziekvereniging waardig magie clearing van auper cleaner la een weldaad voor al uw kledingl perfekt gereinigd, •tuk voor »tuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd gp ons adrea koningsweg 18 helpen wij u zelf» wij halen en bezorgen bel ona nummer pioniers in.textielreiniging konfngaweg 18 an konlnglnnelaan 42 moet zijn en vond dat een plaats zon der harmonie gelijk is aan „eten zon der zout". Muzikale hulde Er waren weinig sprekers op deze re ceptie. Een uitzondering daarop was de secretaris van de harmonie Crescendo uit Baarn, die zijn felicitaties verge zeld deed gaan van een envelop met inhoud „voor een instrument of om de kosten van deze dag te dekken". Ook de heer J. Visser, voorzitter van de Algemene Ned. Unie van Muziek Verenigingen voerde het woord en hij parafraseerde op het Patientia Vincit Omnia. De heer Visser besloot zijn korte toespraak met PVO nog vele jaren te wensen „tot heil van Soest en de gemeenschap". Tot verrassing van vele aanwezigen brachten de majorettes en de drum band van de gymnastiekvereniging „De Springbokken" een muzikale hulde, die door het voltallige PVO-bestuur en vele belangstellenden vanaf het bordes van het restaurant werd gadegeslagen. Op de Kerkstraat werd door de politie aangehouden de 30-jarige kok B.W.K. uit Amersfoort. De man reed als be stuurder van een personenauto slinge rend over de weg en verkeerde onder invloed van alcohol. Bij zijn aanhouding bleek hij in het bezit te zijn van een pistool gevuld met gaspatronen, terwijl in de auto meerdere patronen werden aangetrof fen. K. gaf in eerste instantie een valse naam op, die correspondeerde met zijn valse rijbewijs, terwijl ook bleek dat het kentekenbewijs van de wagen niet in orde was. De kok verklaarde het pistool gebruikt le hebben tegen lastige Turken. De man werd ingesloten voor nader onderzoek. De burgemeester feliciteert PVO voor zitter Jaarsveld met de Koninklijke onderscheiding. Op de achtergrond het volledige bestuur. Talrijke verenigingen en vele plaatse' lijke autoriteiten boden het bestuur hun gelukwensen aan. Daaronder de wethouders K. de Haan en J. Ebbers, de gemeenteraadsleden mevrouw G. Alting-Ambrosius en de heren R. van Logtenstein en J. Korte; vertegenwoor digers van de Vereniging de Soester Gemeenschap, zangvereniging Apollo, het Groot Gaesbeeckergilde, de Soes ter Zakenkring en de winkeliersvereni ging, het Bentinckfonds, de carnavals vereniging De Narre Knollen, voetbal vereniging SEC, Crescendo uit Baarn, gemeenteseci'etaris H. Borreman, de heer H. J. van der Dussen, directeur van gemeentewerken en de voorlich tingsambtenaar de heer B. J. van Os. Brandweercommandant J. Groart en zijn onder-commandant de heer A. Timmer boden namens de Vrijwillige Brandweer een tableau aan met het door 75 gulden gevormde opschrift V.B.S. De afdeling „65 van het Sociaal Charitatief Centrum houdt op woens- 18 april a.s. de zgn. „paasochtend". Deze zal bestaan uit een Eucharistie viering, waaraan een korte boeteviering vooraf gaat. Aansluitend volgt dan de gezamenlijke koffietafel. Een en ander vindt plaats in Soestdijk in Huize Nieuw Mariënburg, aanvang 9.30 uur; in Soest in de Petrus en Pauluskerk, aanvang eveneens 9.30 uur en in Soest-Zuid bij de Zusters aan de Heideweg, aanvang 9.00 uur. Voor eventueel noodzakelijk vervoer kan gezorgd worden. Daarvoor kunnen gebeld worden mevrouw Budde, tele foon 15486, mevrouw De Beer, telefoon 14448 en de heer Smeele, telefoon 14986, respectievelijk voor Soestdijk, Soest en Soest-Zuid. Voor 16 mei a.s. staat de jaarlijkse bustocht op het programma, die dit jaar voert naar Arnhem en omstreken. Er wordt een safari tocht gemaakt door het bekende leeuwenpark bij de dierentuin, gevolgd door een lunch op de Posbank. Na een rit door de prach tige omgeving wordt de dag op de vanouds bekende wijze besloten met een diner in het restaurant Groot Kie vitsdal aan de Hilversumsestraatweg. Circa 30 belangstellenden woonden vorige week donderdag de jaarvergadering bij van de afdeling Soest-Soesterberg van het Nederlandse Rode Kruis. De afdeling kon terug zien op een goed jaar waarin een belagnr(jke ledenwinst genoteerd werd en ook een gunstig financieel resultaat. De opbrengst van de ledehcontributie was 7500 gulden; de collecte leverde 16.000 gulden op en de postzegelactie 1800 gulden. Daarnaast kwamen er aan giften 1880 gulden binnen. De secretaris, de heer L. Beukema, sprak in zijn jaarverslag zijn grote te vredenheid daarover uit. Aan de opleidingscursus voor Welfare werksters namen aanvankelijk 30 da mes deel. 26 kregen in oktober het Welfare-insigne opgespeld. Het team bestaat nu uit 32 dames die wekelijks actief in bejaardencentra bezig is. De Rode Kruis Colonne verleende op vele plaatsen assistentie: o.m. bij het transport van patiënten van en naar de Henri Dunant (boottochten), IJssel- vliet en Valkenberg; het difilé op Ko ninginnedag. verhuizing van patiënten van het ziekenhuis Bethel in Delft; de Betuwe Fruitactle en bij de Lazaret- oefeningen in Driebergen. Daarnaast leverde de afdeling een deel van de bemanning voor de „wegposten" Hoe velaken en Driebergen. De collone, die thans 52 leden telt, kwam bovendien nog 40 avonden bijeen om zich verder te bekwamen in haar specifieke taak. Het aantal donors liep vorig jaar iets terug; evenwel gaven de 683 donörs 633 maal bloed. Het aantal leden bedroeg op 31 de cember 2632, dat v/as ruim honderd meer dan een jaar daarvoor. „Wel een toename", zegt de secretaris, „maar ge zien de uitbreiding van de gemeente eigenlijk wat aan de lage kant". Hij tekende daarbij aan dat vele mensen niet weten dat ze lid van het Rode Kruis kunnen worden, „als het ze ge vraagd wordt doen ze het wel". In dit verband werd bijzondere dank ge bracht aan de heer Pijpekamp te Soes- terberg, die zich bijzonder voor de le denwerving inspande. De secretaris besloot zijn jaarverslag met een oproep te doen zich beschik baar te stellen als collectant c.q. collec- trice voor de komende collecte. Het contactadres daarvoor is de heer Kui per, Schaapmanstraat 12. Aan het slot van de vergadering wer den mevrouw J. A. v. d.-Walker, help ster le klas van de Colonne en dokter A. J. W. Hagedoorn te Soesterberg (30 jaar bestuurslid) de onderscheiding voor 30 jaar werken voor het Nederlandse Rode Kruis uitgereikt. Een en ander kwam aan het licht toen vorige week in Amersfoort door de plaatselijke politie een vrachtauto werd aangehouden, die in verboden richting een straat inreed. De twee inzittenden, de 41-jarige koop man F. de la C. en de 22-jarige politie agent S. v. D., beiden uit Amsterdam, konden zich niet legitimeren, terwijl ook bleek dat het kenteken van de wagen niet op hun naam stond. Tijdens het verhoor gaven zij toe sinds de jaarwisseling ingebroken te hebben in Wisch, Sneek, Joure, Barne- veld, Terborg, Wolvega, Ubbergen en Soest. Merendeels betroffen het inbra ken bij Radio en T.V. en in Barneveld en Soest, confectiezaken. In Soest werd voor een waarde van 75000 gulden aan kleding meegenomen. Aan het licht kwam verder dat de eige naar van Linda, De V., 10.000 betaald had voor het „weghalen" van zijn voorraad. Hij had aan de marktkoop man R. P. (35) te Amsterdam të ken nen gegeven er wel geld voor over te hebben als zijn nog niet verkochte voorraad verdween. Deze voorraad was tegen diefstal verzekerd. Vorige week ONDERWATER-VOEDERSHOW ROBARIUM* DOLFIJNENSHOW In het grootste overdekte I 6 voorst. Polfijnenstadlon ter wereld per dag IliiiL Maandagmiddag belandde de heer W. W. (40) uit Baarn met zijn auto in de langs de A.P Hilhorstweg lopende sloot Bij het nemen van een bocht raakte hij de macht over het stuur van zijn wagen kwijt, die vervolgens over de kop sloeg en uiteindelijk in de sloot terecht kwam. Persoonlijke onge lukken deden zich daarbij niet voor. De auto werd zwaar beschadigd en het kentekenbewijs werd ingenomen. De wethouder van openbare werken, mevrouw M. C. P. Walter-Van der Togt brengt ter kennis van belangheb benden, dat zij verhinderd is op don derdag 19 april a.s. haar gebruikelijke spreekuur te houden. vrijdag zou de verzekering het eerste gedeelte uitbetalen; donderdag werd De V. gearresteerd. Ook de koopman P. werd aangehouden. Het onderzoek in deze zaak werd ver richt door de districtsrecherche te Arnhem en de politie van Soest. Begin deze week zijn de daders voor geleid aan de officier van justitie te Arnhem. De activiteiten van het katholiek vrou wengilde worden voortgezet met een bezoek ean de Weense ijsrevue Utrecht op woensdag 4 april. Een be zoek aan de Huishoudbeurs in Amster dam staat voer donderdag 12 april op het programma; tot 5 april kan men zich opgeven bij mevrouw Senders (tel. 03404-31214); mevrouw Hes (tel. 1878) of mevrouw Van de Berg (tel. 2104). In samenwerking met K.P.O. en N.K.V. geeft het K.V.G. op 9 april in de „Stad Gods" aan de Waterstraat te Utrecht een dag voor weduwen, gescheiden en alleenstaande vrouwen. Om eventuele financiële problemen te bespreken zal ook een belastingconsulent aanwezig zijn. Ook mej. Offenberg van „Kerk en Wereld" zal medewerking aan deze speciale dag verlenen. Voor inlichtin gen: mevrouw Van de Mark-Kwint (tel. 030-611796). Het komende seizoen bestaat het vrou wengilde in Soesterberg 25 jaar. U wordt vriendelijk uitgenodigd voor de geloofs-verdiepings-avon- den in de nieuw gerestaureerde Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdagavond 18 april om 8 uur Is de spreker Ds. G. van 't Wout uit Utrecht. EVANGELIE- GEMEENTE SMfeg Klein Engendaalweg 52 waar u iedere zondagmiddag om 4 uur welkom bent met uw gezin voor de open diensten voor mensen van alle gezindten. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. P. Kloek, openb. Belijdenis des Geloof. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma, openb. Be lijdenis des Geloof. 19 uur ds. Jac. Smit. „De Open Hof', Dalweg/hoek Veenbesstraat. 9 uur ds. Jac. Smit, Openb. belijdenis des Geloofs. Ichtuskerk, Al bert Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit, Openbare belijdenis des geloofs. 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur Prof. dr. J. Verkuyl, A'dam. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. In alle kerken collecte voor schuld. Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk. Julianalaan. 9.30 uur ds. G. Rang en ds. M. Wil schut, H.A., Belijdeniszondag. 17 uur ds. K. A. Firet, De Bilt H.A. „De Open Hof', Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10.30 uur ds. J. M. Mulder, A'dam-N. 17 uur ds. G. Rang. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. K. A. Firet, De Bilt. 17 uur ds. M. Wilschut. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. A. N. Hendriks, A'foort-C. 14.45 uur ds. R Koolstra, Veenendaal. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en J9 uur ds, van Zonneveld, Leer dam. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. .30 uur Leesdienst. 14.30 uur ds. Van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. M0.15 uur dr. R. Boeke N.H. oud-voor ganger N.P.B. R'dam. donderdag 19 april. BRAAMHAGE 19 uur ds. W. Leerink. H.A. Wijkgebouw Schoutenkampweg/hoek Buntweg 10.15 uur kinderdienst. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 16.00 uur G. J. Mensink. Babycrèche, kleuter- en kinderdienst Heeskapel, Insingerstraat 53. Woensdag 18 april, 20 uur ds. G. van 't Wout. Gedurende twee avonden in de vorige week hebben de cursisten van de af deling Soest van de Koninklijke Ne derlandse Vereniging „Eerste Hulp Bij Ongelukken", ten overstaan van dokter C. M. van Weizen uit Amersfoort, het examen afgelegd voor het „Eenheids diploma". Alle 33 kandidaten, die gedurende het afgelopen winterseizoen werden opge leid door de Soester kaderinstructrice mevrouw C. E. Beens-Maas, slaagden en zullen volgende week tijdens de jaarvergadering, in afwachting van het officiële diploma, een voorlopig diplo ma uitgereikt krijgen. Het examen werd afgenomen namens het Oranje Kruis te Den Haag. De geslaagden zijn: de dames S. J. Beens, M. C. Dorrestein-Huyser, A. A. van der Dussen-EUes, I. Egmond-van Ladesteyn, W. van Gorkum, J. Haaf- kens, I. den Hartog, E. F. J. van Hees, M. M. v. d. Heide-Vis, B. H. van He- mert, M. A. J. v. d. Heuvel, A. Kamer beek, A. van Keulen, C. B. H. G. Kroon-van Eldert, A. van Lith, M. A. Martens-v. Breukelen, M. Mellink-v. d. Veer, D. Mulder-Bos, A. H. v. Ooyen v. Hakvoort, A. E. L. van Petegem- Breebaart, E. R. Ponsteen-de Visser, H. M. Post-Hagen, A. M. Roeten, G. S. Samson, C. J. Schoemaker, H. M. Stam, E. M. Steenbeek. M. E. C. Verkley, M. E. Vink-Benning en de heren A. H. M. Kortekaas, P. J. Lustenhouwer, A. T. Slotboom en A. M. M. Vugts. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 uur ds. J. v. d. Linden, Leusden. 17 uur L. Wieringa, Den Dolder. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. v. Boven. 10 uur Jeugdzaal. 19 uur ds. F. J. Th. v. Boven. STERRENBERG 10.30 uur dienst BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg 10.30 uur ds. H. C. Valeton. Donderdag 19 april 19.30 ds. Hilverda H.A. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Lutb. Gem., Kapelstraat. Baarn. 10.30 uur drs. W. J. Manger. Donderdag 19 april 19.30 uur drs. Fafié. H.A. In de nacht van vrijdag op zater dag werd ingebroken in de slijterij en wijnhandel van de heer B. J. v. d. Linden aan de Soesterbergsestraat. Het slot in de deur, die toegang geeft tot het magazijn dat achter de woning is gelegen, werd weggestoken, waarna de onbekende daders zich binnen ontferm den over enige flessen drank en een paar kratten bier. In dezelfde nacht werd ook inge broken in de snackbar van de heer Dam aan de Korte Ossendam. Hier werd de toegangsdeur opengewrikt. Meegenomen werden drie sloffen siga retten, twintig pakjes shag en de fooienpot met een inhoud van 150 gulden. Dan werd er ook nog een onge wenst bezoek gebracht in de woning van mevrouw v d. B. aan de Van Weerden Poelmanweg. Men verschafte zich toegang door het openbreken van een schuurdeur, waarna men vrije toe gang tot de woning had. Daar ging de onbekende dader zeer selectief te werk. Uit een bergmeubel in de woonkamer werd een bedrag van 125 gulden mee genomen, alsmede een portemonnaie met 250 gulden. Uit een hangkast ver dwenen twee spaarpotten met ieder 25 gulden Inhoud en verder een gouden kettinkje ter waarde van 155 gulden en een zilveren broche ter waarde van 25 gulden. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door P. H. Walter, Ereprijsstraat 69, tel. 12064 en H. J. Stroband, Henr. Blaekweg 14, tel. 12434 Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG. Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. P. H. v. d. Vet, Paltzerweg 299 Den Dolder, tel. 030-784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13 30 uur A. L. M. N. Vreeswijk, Park Vre dehof la. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur Apotheek Soest, Kerkstraat 86, tel. 12497. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Julius, Laanstraat 26. Baarn, tel. 02154-2432. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. C. Bijlard, Rubenslaan 97, tal. 15425 en zr. G. Chamoun, Alb. Cuyplaan 118, taL 16906. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. A. v. d. Berg, Paladijnweg 110. Amersfoort, tel. 03490-28010. Zr. M. v. Loon, v. Marnixlaan 26, Amersfoort, tal. 03490-17172. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middel wijkstraat 36 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001-12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur. Molenstraat 11, Mid delwijkstraat 36. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag. II. Misspn 8 en 11.30 uur. 9.50 uur Hoogmis. 19 uur boeteoefening. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Woensdag 19.30 uur boeteoefening. Donderdag 15 uur en 19.30 uur. (geen dienst om 8.30 uur). Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag te 9. 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrildag 19 00 uur. Maandag 19 uur boeteoefening Donderdag 19 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat. tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Dinsdag en donderdag 9 uur. "•taandae. woensdag en vrijdag 19 uur. Woensdag 19 uur boeteoefening. Donderdag 16 en 19 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. atprdag 19 uur avondmis. Zondag 11.45 uur. St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, 930 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang). ZONNEGLOREN, telefoon 19144 3e klasse: dagelijks *14.00-15.00 en 19.00-19.30 dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19 00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag- en vrijdagavond 1830-19.00 n.b. kinderen beneden de 16 jaar wot- den op de kinderafdeling niet toege laten - baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur ST. ELISABETH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks *14.00-1145 en 19.00-19.45 klasse afd: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 klasse afd.: dagelijks 13.45-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.30 kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST ,Anna Paulownahuis". Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp! Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij- 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34. tel 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9. Baarn, teL 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaardenwerk Soest: Warme maaltijdenvoorziening, Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott; Pr. Hendriklaan 11, tel. 13261. Soest Mid den: Mevr M. A. Jansen-Moesen- broeck. Kerkpad n.z. 57, taL 15588. Soest-zuld: Mevr. S. Steendijk-Geer- 'Jngs Bartolottllaan 16. teL 16389. Soesterveen: hr. A. van Scherpenzeel, Veenbesstraat 430, teL 14782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger. kes Prof. Lorentzlaan 23, tel. 03463- 1991. Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar vla de navolgende tel. nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782; ^oor Informaties betreffende: pedlcu- redlenst, koffle-ochtenden, zangkoor, gymnastiekcursussen, sociëteiten. Cul tureel senioren pa spoort Lb.v. bejaar den: Bureau projektlelding Burg. Gro thestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02150-45555: 24 uur per dag. J t

Soester Courant | 1973 | | pagina 7