Sportnieuws Eerste promotiewedstrijd door beren Red Stars met 72-52 gewonnen boeken u VAN DE VEN'S BOEKHANDEL VAN DE VEN'S BOEKHANDEL Vervolg Sport Tennisvereniging „Soest-Zuid" boekt goede resultaten op le competitiedag SOESTERBERG Nijenrodes-Soesterberg 1-5 Programma Koninginnedag Deze week aanvang Red Stars festiviteiten Inbraken Beslissingswedstrijd S.E.C.-S.V.F. Wisselend succes bij LT.C. Soest Gaat u zich VERLOVEN verlovingskaartjes Drukkerij Smit Inbraak ZIEKENAUTO - TEL. 12727 POLITIE - TEL. 19444 ALARM - TEL 14444 Zeepost Eiermarkt Vergadering Wijkraad Soesterberg Vijfde ronde van het kampioensklaverjas- toernooi SPSV SPORTUITSLAGEN Zaterdag 14 april IN DEN BEGINNE ƒ12,50 „VIJF BRODEN EN TWEE VISSEN" 9,90 Stripliefhebbers opgelet LET OP Voor al uw boeken naar Voorwaarts- S.0. Soest 2-1 Zondag 15 april Sportprogramma Zaterdag 21 april 2e Paasdag Soester Courant van donderdag 19 april 1973 Met 6 gewonnen, 2 gelijk gespeelde en slechts 2 verloren ontmoetingen Is de tennisvereniging „Soest-Zuid" op zeer redelijke wijze aan de competitie be gonnen. De jeugd gaf zaterdag al het goede voorbeeld. De 4 juniorenteams boek ten 3 overwinningen. Het A-team kwam moeiteloos met een 5-0 over wining op Oudenrijn uit Utrecht naar huis. Uit 10 sets behoefden slechts 11 games te worden weggegeven, waaruit de overmacht blijkt De B-junioren wonnen met 4-1 van Rhijnauwen en de C-junioren, die het zonder Bea Smit moesten stellen, bleven met 3-2 baas in eigen huis. Het D-team moest helaas met 5-0 capituleren voor Leus- derpark. Het heren a-team gaf zaterdag Rapid in Hilversum een lesje. Ros, Blok, Ha genaars en Van Beuzekom brachten een eindstand van 6-0 op het score bord. In de landelijke competitie ontving zondag Soest-Z 1 het 2e team van Rapid. De puntjes werden gelijk ver deeld (4-4), hoewel een overwinning voor Soest-Z. tot de mogelijkheden be hoorde. Zo verloor Carel Maas onno dig zijn partij in 3 sets in het le he ren enkelspel met de cijfers 4-6, 6-1 en 4-6, na een 4-1 voorsprong in de 3e set. De dames Hooyer en Van Hars kamp moesten in een partij met vaak eindeloze rallies de damesdubbel met 6-4, 3-6 en 6-8 aan de Rapiddames laten en Mevr. Harskamp had te wei nig lucht over om met Frits Gerth de 2e gemengde dubbel tot een goed ein de te brengen. Met 6-1, 1-6 en 3-6 ging deze partij naar Rapid. Soest-Z. 2 deed het beter en klopte het bezoekende team van Hoogerheide In een door scheidsrechter Ten Hoven bijna geheel goed geleide wedstrijd deed het in degradatiegevaar verke rende Soesterberg wat er dringend ver langd werd, een ojverwinning in de wacht slepen, waarbij Piet Geers de hattrick op zijn naam bracht en Cees van As zich de hattrick zag ontgaan door een vermeend buitenspeldoelpunt In de 7e minuut werd een schot van 20 meter afstand van Scheurs door doelman Hagens gestopt, maar drie minuten later miste hij een schot van Scheenhardt, waarop aanvoerder Te Paske voorlangs schoot. Uit een vrije trap van Arie Twigt kop te Piet Geers in de 19 minuut in. Soesterberg zette het offensief voort en na een half uur spelen werd de fraaie combinatie Geers- Schafer-Geers door laatstgenoemde keurig afgerond en was het 0-2. Nijenrodes ging er wat meer aan doen en tot tweemaal toe werd in de 34e minuut het doel van Hagens belaagd en wist Johan van Doesburg op de doellijn te redden. In de 36e minuut schoot Geers voor en Cees van As schoot in, maar de scheidsrechter keurde het doelpunt ten onrechte af, terwijl ook de grensrech ter niet had gereageerd voor buiten spel. Al in de eerste minuut na rust moest Johan van Doesburg reddend optreden, toen Hagens een doelpunt voorkwam, maar een trap in het gezicht opliep en Te Paske kon inschieten. In de 18e minuut liet Jan Roelofs zich vervangen door Herman Hoffmann, terwijl twee minuten later aanvoerder Te Paske in vrije positie onhoudbaar inschoot (1-2). Het werd bijzonder spannend, want Nijenrodes rook heel in de verte de gelijkmaker, maar aan alle illusies kwam een eind, toen Cees van As uit een combinatie van Geers- Schafer de bal inschoot (1-3). In de 38e minuut ontstond een incident achter het Nijenrodes-doel, waarbij zo wel de Nijenrodes-aanvoerder als de grensrechter zeer agressief op de Soester- berg-supporters lossloegen, direct steun krijgend van de edgen aanhang. Daarna zag Soesterberg kans om in acht minuten tijd nog tweemaal te scoren, door Geers (1-4) en Van As (1-5). Het oranjecomité „Soesterberg" heeft in samenwerking met de stichting jeugdwerk, de voetbalvereniging „Soes- terberg" en de wieier- en toervereni- girag „Tempo" uit Soest een aantrekke lijk programma voor jong en oud sa mengesteld. 8.00 uur: reveille door drumband en korps van de Muziekvereniging en de drumbands van AGAVS en Laetitia. 9.30-13.00 uur: fancy fair in de grote zaal van het Dorpshuis met een twaalf tal attracties, speciaal verzorgd door medewerk(st)ers van de stichting jeugdwerk. 11.00-12.00 uur: straattekenen op speelplaats van de Carolusschool verkiezing van „miss Kleurkrijt '73" 14.00-15.30 uur: sportwedstrijden, be staande uit doelschieten, penalties ne men en ingooien op het voetbalterrein aan de Kampweg voor de jeugd van 11 tot en met 16 jaar, in drie leeftijds groepen, georganiseerd door de v.v. Soesterberg. 10 00-17.15 uur: erewedstnjd dames voetbal tussen de kampioen van de tweede klasse v.v. Soesterberg en de sterke eersteklasser Achterveld. 18 00 uur: 12e wielerronde van Soester berg over het parcours Plesmanstraat (start Buys Ballotlaan). Fokkerstraat, Ant. van Leeuwenhoeklaan, achter de flats, Plesmanstraat (1600 meter). 20.15 uur: fakkel- en lampionoptocht met medewerking van de Muziekver- 20.30-2*3.30 uur: de Theo Stokkang Drive-in-show in het Dorpshuis voor 16-jarigen en ouder. de met 5-3. Teunissen won verdienstelijk met 6-2, 6-2; Roetman had meer moeite in het 2e heren enkelspel. Met 6-4, 4-6 en 7-5 werd het 2e puntje binnengehaald en samen met Teunis sen werd de stand op 3-0 gebracht, eveneens na 3 sets (6-1, 1-6 en 6-2). De resterende 2 punten werden ge scoord in de beide gemengde dubbels Mevr. Teunissen en Oskamp wonnen met 6-0 en 6-1 en de combinatie Mevr. Oosthuizen-Roetman won met de cijfers 6-4, 6-4. Soest-Z. 5 bleek niet opgewassen te gen de vechtlust van „Vechtlust" 5. Moedig ging men met 8-0 ten onder Soest-Z. 3 en De Doelen 4 hebben de puntjes eerlijk gedeeld (4-4). Het 4e team van Soest-Z., bij Shell 4 in Am sterdam op bezoek, eiste echter het volle pond. Met 7-1 werd de overwin ning naar huis gebracht. Met 2 over winningen, 2 gelijke spelen en 1 ne derlaag geen onverdienstelijk begin voor de 5 teams van Soest-Zuid in deze competitie. Programma: Voor het a.s. weekeinde (Pasen) is de competitie stil gezet. Het programma voor 28 en 29 april luidt: Zaterdag 28 april: (Junioren): Soest-Z. tegen Thirty All A. Soest-Z. D-OSO A. Laren D-Soest-Z. C en Randenbroek B Soest-Z. B. Heren: Soest-Z. a-Vleuten/De Meern c. Zondag 29 april: Soest-Z. 3-KNSM 1. Soest-Z. 4-Randenbroek 4. Iduna 5- Soest-Z. 1, Maarn 2-Soest-Z. 2 en Jaagpad 7-Soest-Z. 5. Damescompetitie: Dinsdag 24 april: Soest-Z. a-Maarn a en Meyenhagen b- Soest-Z. b. Komende dagen zal het voor de Soes- ter basketbalvereniging een zeer be langrijke periode gaan worden, want dan zal het beginnen met de belang rijke aktiviteiten, waarvoor een maan denlange voorbereiding heeft plaatsge vonden Voor aanstaande woensdagmiddag, om vijf uur, staat de ontvangst van de Duitse groep (dertig man) uit het Duit se Biberach op het programma in het Soester Natuurbad. Zij zullen door de vereniging en de Stichting Lichamelijke Opvoeding en Sport te Soest ontvangen worden. 's Avonds wordt deze groep een koud buffet aangeboden in het restaurant van de sporthal. Vrijdagmiddag zal een Spaans meisjes groepje (dertig) en een Duitse heren- groep (vijftien) in Beukendal door Red Stars worden ontvangen. Hier zal dan gebasketbald en gevolleybald worden, waarbij Olymoia haar medewerking heeft toegezegd. Wereldomroep aanwezig Hierbij zal ook de wereldomroep aan wezig zijn om de Spaanse meisjes een paar interviews af te nemen. 's Avonds om acht uur geeft Red Stars een bingo-avond in het restaurant van de sporthal dat een besloten karakter draagt. Vrijdagavond zal Red Stars tegelijker tijd de Soest-groep uit het Duitse Soest ontvangen, bestaande uit vijftien men sen. Paaszaerdag zal Red Stars beginnen met haar internationale basketbaltoer- nooi, dat 's morgens om tien uur begint en duurt tot 's avonds acht uur. Zijn op paaszaterdag de dames, jongens junioren en jongens adspiranten aan de beurt. Op tweede paardag treden aan de heren, meisjes junioren en adspi ranten. Zowel op paaszaterdag als op tweede paasdag zal de vereniging een grote feestavond geven in het clubgebouw van „Peters Baan", waar ook weer al leen Red Stars-leden met introducees zijn toegestaan. Op dinsdagmorgen om tien uur zal met het vertrek van de gasten de vereni ging haar aktiviteiten kunnen afsluiten en hoopt dan ook te mogen zeggen dat basketballend Soest weer heeft kun nen genieten van een mooie fijne en gezellige sportieve paasweek. Een inbraak bij de N.V. Arma aan de Van Weerden Poelmanweg leverde de onbekende dader een draagbare ra dio en een geldbedrag van 22 gulden op. Hoe de man binnen gekomen is kon niet worden vastgesteld. De radio werd meegenomen uit het administra tiekantoor; voor het geld werd het slot geforceerd van een kast, die in de kantine stond. Conciërge T. van de muziekschool aan de Middelwijkstraat deed aangifte van diefstal van een accordeon ter waarde van 250 gulden. De diefstal moet gepleegd zijn in de periode tus sen 28 maart en 11 april. Melkhandelaar H. wonende aan de Birkstraat meldde, dat zijn aan de weg staande bevoorrading 4 Vi liter vla, een halve liter advocaat en een halve liter kersen-yoghurt werd ontvreemd. Dat moet gebeurd zijn tussen vier en zeven uur 's morgens vroeg. Uit een in aanbouw zijnde woning in de wijk Klaarwater werd ten nadele van het bouwbedrijf Verwelius door onbekenden meegenomen een dakraam, een aanrecht en een dubbele bovenkast. De beslissingswedstrijd om het kam pioenschap van de vierde klasse G van de K.N.V.B. wordt Tweede Paas- j gespeeld op het terrein van de voetbalvereniging B.V.C. te Bdlthoven. Dit terrein is gelegen in het gemeen- telkij sportpark „Larenstein" te Bilt- hoven aan de Dierenriem. Het is o.m. te bereiken via de NBM lijn 57, halte Poolsterlaan. De wedstrijd zal geleid worden door de heren F. C. M. Sier, J. D. Maartenveld en J. P. Onrust. De aanvangstijd is 14.30 uur. Het afgelopen weekeinde hebben 14 teams van de L.T.C. Soest hun eerste competitie-wedstrijd afgewerkt. Het eerste, tweede en vijfde team landelijke competitie en Jeugd A en B hebben de volle winst binnengehaald. Het 4e team bestaande uit jeugdige spelers en speelsters deelde eerlijk de punten met de tegenstander, terwijl het 3e team, de beide herenteams uit de landelijke com petitie, de drie seniorenteams op zaterdag en jeugd C en D de eer aan de, tegenspelers moesten laten. Twee op dinsdag opererende damesteams - dis trictscompetitie - hebben een zege geboekt. Het eerste team (2e klasse) speelde een uitwedstrijd tegen Slotervaart I. De dames Luten en Von Bönninghausen en aanvoerder H. ter Meulen wonnen hun enkelspel en nadat ook de damesdub bel en het gemengddubbel mevr. Luten en Rob Nijhuis de partijen in hun voordeel afsloten was de dag gewon nen. Herendubbel en 2e herenenkel werden door Slatervaart gewonnen en de mixeddubbel mej. v. Bönninghau- sen-ter Meulen moest wegens duister nis worden afgebroken. Eventueel kan die partij nog worden overgespeeld. Eindstand voorlopig 5-2 in het voor deel van Soest I. Soest II (2e klasse) speelde thuis tegen Lucky Stroke III uit Den Haag. On danks een pessimistische voorstelling haalde het team fors uit en noteerde een einduitslag van 7-1. De dames Felix en Hofman en de heren Meijer en Oos terman brachten - evenwel beslist niet zander felle strijd - de stand op 4-0 uit de singles. Beide gemengddubbels, mevr. Felix en Meijer en mej. Hofman en Oosterman werden eveneens in winst omgezet. Tenslotte werd ook de dames- dubbel een Soester overwinning en Lucky Stroke redde de eer door de heren dubbel te grijpen. Soest III (3e klasse) had Gooiland II op bezoek en tenslotte was het alleen Piet Janssen die zijn enkelspel kon winnen. Gooiland gaf de damesdubbel gewonnen, zodat de eindstand 2-6 in het voordeel van Gooiland werd. Het IVe team (4e klasse) leek op een snelle winst af te stomen toen Nine Ebben, Biek Wilten en Koos Mirck met hun enkelspelen de stand op 3-0 brach ten. Van de overige vijf partijen wisten de Soester jongelui alleen nog de he rendubbel (Koos Mirck en Hans de Vos Burchart) te winnen en zodoende toch 1 wedstrijdpunt binnen te halen. Het 5e team (5e klasse) wilde thuis niet onderdoen voor het 2e en won even eens met 7-1. De spelers en speelsters mevr. Rozendaal, mej. Goedegebuure, R. Goedegebuure en R. Kuiphof won nen alle partijen op de herendubbel na. Het eerste herenteam (overgangsklasse herencompetitie) verloor in Katwijk met 4-2 van de gelijknamige club, ter wijl het tweede herenteam (3e kl. he- rencomp.) zelfs met 6-0 thuis de vlag moest strijken. Van de drie seniorenteams op zaterdag zijn nog weinig successen te melden. In het A-team wonnen J. Smit en H. Ebben de herendubbel maar daarmee was de winstkant van de drie teams ook afgesloten. Uitslagen: Gooiland A-Soest A 4-1 Soest B-Bosheim B 0-5 Meent B-Soest C 5-0 Uitstekend deden de beide eerste jeugd- teams het. Soest A - uitkomend in de le klasse jeugd - won op overtui gende wijze met 5-0 van Hilverheide A Practisch geen enkele set lieten Lieske v. d. Klashorst, Teresa von Bön ninghausen, Paul Haal en Paul v. d. Hammen door de vingers glippen. Hilverheide B, eveneens op bezoek in Soest moest ervaren dat ook het Soes ter B team weet wat tennissen ia en op het wedstrijdformulier kon even eens een 5-0 overwinning worden ge noteerd. Een goede start voor Arrne- loes Jongepier, Brigit Okkerse, Ab Kop penaal en Martin van Gastel. Hoger- heide C-Soest C (jun.) en Soest D- Bosheim C eindigde in een Soester ne derlaag. In Soest D wist Paul Lansaat in zijn enkelspel de eer te redden. Het herenteam van de Soester basketbalvereniging „The Red Stars" is afgelo pen zaterdagavond begonnen met de zware taak de landelijke tweede divisie te halen. Hiervoor moeten drie wedstrijden gespeeld worden, waarvan de eerste de minst zware van de drie was tegen Matador uit Vlissingen. De Soester heren hebben in een goed I dat zij beslist de betere waren, alhoe- gevulde sporthal duidelijk laten zien, wel niet gerekend kon worden op fraai Bij ons vindt u een uitgebreide collectie Modellenboek ter inzage. Voor al uw familiedrukwerk Van Weedestraat 29 - Soest Telefoon 02155-14152 Ingebroken werd in de kiosk bij het station Soestduinen aan de Soester- bergsestraat. De onbekende daders verschaften zich toegang door een ruit in te drukken. Zij verdwenen met medeneming van enkele koeken. Zeer late aangifte van diefstal deed de 67-jarige heer J. G.. wonende in de verzorgingsflat Soesterduinen aan de Soesterbergsestraat. Hij kwam de politie vertellen dat in de periode tussen juni en december 1972 zijn suede jas was ontvreemd uit de ber ging van de flat De waarde van de jas is 260 gulden. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter pos' moet zijn bez'Tud. staan, tussen haak jes, achter naam van het schip vermeld Australië: ms „Melbourne Express" (24/4). Canada: ms „CP Voyageur" (25'4). Chili: ms „Riederstein" (26/4). Israël: ms „Dania" (27/4). Japan: ms „Rhine Maru" (24/4). Nieuw-Zeeland: ms „Atrevida" (24/4). Suriname: ms „Baarn" (24/4). Ver. Staten van Amerika: ms „SL Commerce" (25/4). Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z-W.-Afrika ms „Elbeland" (25/4). Op de Amersfoortse weekmarkt wer den aangevoerd 35.000 stuks in prijzen van 16,- tot 18.25. Middenprijs 17,70. Prijs per kg 2,77. Donderdag 26 april a.s., aanvang 20.00 uur, wordt In zaal B van het Dorpshuis te Soesterberg een openbare vergadering gehouden van de Wijkraad. De agenda vermeldt ondermeer de be handeling van een tiental ingekomen stukken; een voorstel van de wijkraad- leden de heren Bloemendaal en Eijpe om via de commissie culturele zaken opdracht te geven voor de aankoop van enkele kunstwerken voor Soester berg en het verzoek van de beide heren niet uitsluitend gemeentewoningen aan te sluiten op het centraal antenne systeem. Bij de ingekomen stukken bevindt zich een brief van het wijkraadlid de heer G. van Aalst, die daarin verzoekt een naar zijn mening ongeldig besluit van de wijkraad, inzake de reconstructie van de Radema kerstraat, in te trekken. Over deze kwestie werd in de vergade ring van de wijkraad van 28 februari De deelname voor de vijfde en tevens voorlaatste ronde van het kampioens ki averjastoernooi voor leden van de Soester Politie Sport Vereniging, was vrijdagavond niet bijzonder groot, zodat enige gastspelers moesten worden inge schakeld, die echter z.g. invielen voor leden die door dienst verhinderd wa ren. Twaalf heren en acht dames gaven acte de presence en de sfeer was er niet minder om. Er werden vier par tijen gespeeld van ieder vijftien giften. De uitslag was; dames: 1. Mevr. Pley, 7460 p. 2. Mevr. ten Hove, 6529 p. 3. Mevr. Rondhout, 5371 p. 4. Mevr. den Hartog, 5302 p. 5. Mevr. Meinema, 5202 p. 6. Mevr. Jehee, 5071 p. 7. Mevr. Koppe, 4789 p. 8. Mej. I. den Hartog, 4220 punten. Heren: 1. C. van Wijn gaarden, 6950 p. 2. A. de Raadt, 6557 p. 3. P. J. Bergman, 6524 p. 4. Van 't Veer, 6393 p. 5. W. den Hartog, 6232 p. 6. J. Maassen, 5944 p. 7. R. ten Hove, 5748 p. 8. W. v. d. Brink, 5731 p. 9. B. Snijders, 5562 p. 10. L. Rondhout, 5432 p. 11. T. v. d. Meulen, 5117 p. 12. S. Radsma, 4647 punten. Na de zesde ronde, die aanvankelijk was vastgesteld op 18 mei a.s., doch op een nader tijdstip zal worden gespeeld, worden de kampioens- en andere prij zen uitgereikt. basketbal. Dat het wel effectief was bleek uit de score, die al heel snel op liep in het voordeel van de Soester ploeg, die via goede counters van de voorspelers, vaak de bal vroegtijdig afhandig konden maken van de te- Bij de rust was de stand al 35-23 voor Red Stars en gelukkig maakte het herenteam niet de fout van de kam pioenswedstrijd, maar hield het hoofd er in de tweede helft ook goed bij, waardoor Matador niet de karts kreeg in te lopen. In de tweede helft schakelde het Soes ter team over op een „press". Coach Zwartjes schakelde echter halverwege de tweede helft weer over op een „zone-verdediging", om de voorsprong te consolideren. De winst werd binnen gehaald met een 72-52 overwinning. Het Soester herenteam heeft nu nog twee wedstrijden voor de boeg. Op woensdagavond 2 mei speelt het in Rotterdam om kwart voor negen tegen Arrews en op zaterdag 5 mei tegen Achilles in Utrecht. Beide teams heb ben elkaar reeds ontmoet en Arrows won dit harde duel met 56-55. Het Soester team heeft deze ontmoeting ge zien en is ervan overtuigd dat het zal moeten aantreden tegen twee bijzonder lastige tegenstanders, die in elk geval een groot lengte voordeel bezitten. De Soester heren zullen zich terdege moeten gaan voorbereiden op deze twee tegenstanders, maar het ziet in elk ge val nog mogelijkheden, zodat de hoop in het Soester kamp gevestigd bijlft op een toekomstige promotie. Na-competitie In het kader van de na-competitie zou het eerste herenteam zaterdagavond spelen tegen Dunckers. Door de pro motiewedstrijd traden de Soester reser ves aan en met zeer goed aanvalsspel wisten zij Dunckers zo te verrassen dat zij deze wedstrijd maar liefst met 71-51 wisten te winnen. De jongens junioren speelden een fan tastische wedstrijd tegen Irene A en ondanks de tien punten-handicap scoorden zij maar liefst 82 punten te gen 37 voor Irene. En dit terwijl 's middags dezelfde Red Stars junioren nog een competitiewedstrijd gewonnen hadden tegen ABC met 30-23. Tot slot wonnen de meisjes junioren van de meisjes adspiranten in een zeer leuk duel met 54-46. Spelmoment uit de promotiewedstrijd basketbal The Red Stare Matador. 1.1. reeds uitvoerig gesproken. De dis cussie resulteerde toen in een medede ling van de heer Van Aalst, dat hij zich zou beraden of hij middels een voorstel de intrekking van het besluit zou vragen. De inmiddels omstreden reconstructie van de Rademakerstraat komt ook nog aan de orde bij behandeling van punt 9 van de ingekomen stukken. Hiertoe behoort ook een brief van de wijkraadleden de heren Bloemendaal en Eijpe, respectievelijk PAK en KVP, waarin b. en w. verzocht worden nu reeds rekening te houden met voorbe reidingen en voorzieningen, welke ge troffen moeten worden om in 1974 een rechtstreekse verkiezing van de wijk raad door de Soesterbergse bevolking mogelijk te maken. VOETBAL WZ Senioren EDO-WZ WZ 3-SOVA 3 Altius 7-VVZ 4 WZ 5-Huizen 7 Baarn 5-WZ 6 TOV 6-WZ 7 Junioren WZ A-Sparta A Adspiranten Hoogland a-WZ b IJsselmeerv. c-WZ c KWA f-VVZ d HEES Senioren Buimik-Hees Montagnards 3-Hees 3 Scherpen zeel 5-Hees 5 Tersch. Boys 3-Hees 4 Adspiranten Amsvorde a-Hees a S.E.C. Senioren SEC 2-PVDV 2 Hoevelaken 4-SEC 4 Cobu Boys 5-SEC 5 Junioren Altius A-SEC A VVZA A-SEC B SEC C-Soest C Roda C-SEC D Adspiranten SEC a-WZA a SEC c-Amsvorde b SEC e-Spakenburg d S.O. SOEST Junioren Hoogland A-Soest A CJW C-Soest B SEC C-Soest C Adspiranten Sporting a-Soest a Soest b-Quick b HVC c-Soest c Achterveld c-Soest f SOESTERBERG Soesterberg 2-Tersch. Boys 2 1-2 Junioren Soesterberg A-SCH A Adspiranten Soesterberg a-Jonathan b Soesterberg c-Bunnik c KORFBAL K. V. METEOREN Senioren Hemur. Enge 3-Meteoren 3 Pupillen Meteoren-TZ 2 1-1 3-0 2-2 5-4 2-3 0-2 1-0 1-1 n.g. 2-4 6-1 2-1 3-9 1-3 2-1 1-0 0-0 3-5 3-2 2-1 4-3 n.g. 0-4 7-2 3-1 0-2 2-3 4-3 3-1 2-7 2-2 1-1 0-0 6-1 2-2 1-3 2-5 VOOR - een fascinerende fotoreportage - meer dan de moeite waard als .BOEK VAN DE MAAND" voor slechts (Normale prijs ƒ22,50) - Israël toen en nu: een sleutel tot het Oude en Nieuwe Testa ment - 240 pag. - 144 foto's waar van 32 in kleur. Speciale prijs van Pasen tot Pinksteren: (daarna 19,90). NIEUW: Lucky Luke Apache Canyon ƒ3,65 NIEUW: Kuifje en het Haaienmeer ƒ3,75 NIEUW: Asterix en de Helvetiërs 3,65 Onze speicale verkoop van uitgeversrestanten begint op donderdag 26 april. SOESTERBERGSESTRAAT 53 TELEFOON 12419 - SOEST In een voor wat Soest betreft aardig» jyedstrijd hebben de Zwartkruis-man- -> nen uiteindelijkïpet 2-1 verloren van Voorwaarts. Na een kort Voorwaarts offensief nam Soest het heft in handen, wat in de 25ste minuut resulteerde in een doel punt, via een feilloos genomen vrije trap. Dat Voorwaarts nog voor rust gelijk kwam, was te danken aan een misverstand in de Soester achterhoede. Na de rust was het spel aanmerkelijk ruwer, waartegen de scheidsrechter niet altijd optrad. Een omstreden pe nalty bracht kampioenskandidaat Voor waarts uiteindelijk de winst 2-1. Wat het goed spelende Soest daarna ook probeerde, in deze stand kwam geen wijziging meer. In de eerste klasse A van de afdeling Utrecht is de stand alsvolgt: Scherpenzeel Voorwaarts VVZA KWA SO Soest Vesting Nederhorst Ministerpark Amersfoortse Boys Candia AW PVC 20-31 20-29 20-27 21-25 21-22 21-21 21-21 20-18 21-18 21-17 18- 9 20- 8 VOETBAL S.E.C. SEC-De Zebra's 3-1 SEC 2-Stichtse Boys 2 3-0 SEC 7-APWC 7 3-1 S.O. SOEST Voorwaarts-Soest 2-1 KWA 5-Soest 6 4-2 Soest 8-VVOG 5 4-1 SOESTERBERG Nijenrodes-Soesterberg 1-5 APWC 4-Soesterberg 3 1-5 Soesterberg 5-Quick 9 2-2 HOCKEY M.H.C. SOEST Dames Soest 2-Pinoké 3 (promotie) 0-4 HANDBAL BDC Dames senioren Amstel-BDC 1-2 Heren senioren Volewijckers-BDC 13-8 BDC 2-Limvio 2 11-15 Dames junioren UD-BDC 11-1 BDC 2-SDO 3-7 Heren junioren BDC-Fidelitas 8-13 Meisjes adspiranten Limvio 2-BDC 1 4-5 Amersfoort BDC 2 7-3 BDC 4-Amersfoort 5-1 Meisjes pupillen BDC 2-BDC 3 4-5 VOETBAL SEC Senioren 14.30 uur SEC-Cobu Boys 16.15 uur Desto 4-SEC 2 Junioren 14.00 uur Roda C-SEC D Adspiranten 15.00 uur WZ a-SEC a HEES Senioren 16.15 uur Barneveld 3-Hees 3 V.V.Z. *49 Senioren 16.15 uur WZ 6-Zuidvogels 7 14.15 uur WZ 7-Hoogerheide 8 Junioren 15.00 uur Roda B-WZ B Adspiranten 15.00 uur WZ a-SEC a S.O. SOEST Adspiranten 14.00 uur Soest a-Baarn a SOESTERBERG Junioren 15.00 uur Soesterberg C-Bunnik B Adspiranten 13.45 uur DEV c-Soesterberg c VOETBAL S.O. SOEST 12.00 uur Roda 6-Soest 8 12.00 uur Soest 3-WZA 3 (terr. HVC) S.E.C. 14.30 uur SEC-SVF (terr. BVC Bilthoven) gemeentesportpark HOCKEY M.H.C. SOEST- John Corsmit-tournooi

Soester Courant | 1973 | | pagina 19