Juventus Turijn SEC 4 (zaterdagvoetbal) kampioen Elfde Soester bedrijfssportcompetitie a.s. maandag van start Sportnieuws siioxhorrit Ton Beuken Geef moeder a.s. zondag een PAK-AF-TAS of PAK-AF-MAND JAC. DE BRUIN Tennisvereniging „Soest - Zuid'' EB v SETTEN cleaner Eerste prijs voor SEC-veteranen Haarverzorging van wortel tot punt Ledenvergadering hockeyclub Soest RIJWIELEN - BROMFIETSEN Sponsorschap garage Stam leidt tot grote successen bij SW SEC veteranentoernooi zaterdag a.s. arabia/fins aardewerk Vergadering „De Soester Vogelvrienden" 720 deelnemers voor vijf takken van sport Wedvlucht vanaf Saint Giishlin Hornu gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast binnen één uur gratis 14302 De SEC-veteranen zijn zeer succesvol van start gegaan in de reeks van toer nooien, die in de maand mei gespeeld moeten worden. In het door SDO in Bussum georganiseerde toernooi werd de SEC-ploeg in een zeer sterk Goois gezelschap eerste. SEC speelde in poule A tegen SIOS, Hilversum en BFC. In de eerste wed strijd tegen SIOS won SEC met 3-1, waarbij de SEC-doelpunten werden gescoord door Van Rreukelen, De Bruin en Veldhuizen. De weer op het SEC-nest teruggekeerde oud-doelman Adamshad een groot aandeel in de SEC-successen en speelde in het toer nooi als in zijn beste jaren. In de strijd tegen Hilversum won SEC met 1-0 door een fraaie kopbal van Baltus Burgman. Tegen BFC had SEC aan een gelijkspel genoeg om de finale te bereiken. SEC nam een 1-0 voor sprong, maar moest toch een tegen treffer incasseren. Einduitslag l-l, waardoor SEC de finale haalde. In de finale tegen het organiserende SDO was SEC sterker en nam door De Bruin de leiding. Van Breukelen zorgde voor 2-0. SEC werd derhalve eerste, waarbij aanvoerder Joop Jebbink een zeer fraaie prijs in ontvangst kon nemen. Zaterdag a.s. treedt de SEC-zondag- formatie in het strijdperk om het ve- teranenkampioenschap Baarn/Soest met de volgende spelers: Joop Jebbink, Joop van Maanen, Henk Huyink, Tony Das- selaar, Henk Kamphorst, Jan Veldhui zen, Wouter de Bruin, Leo van Breuke len, Harm Adams, Leo van het Kloos ter, Joop Westerveld, Al bert Hooyer, Robert Nieuwaal en Wim Pothoven. r r> Vrijdag 18 mei a.s. aanvang 20.00 uur. wordt de algemene ledenvergadering gehouden van de M.H.C. Soest. Tij dens deze vergadering zullen drie nieuwe bestuursleden gekozen moeten worden. Aftredend zijn mevrouw L. Hoppenbrouwers-Van Weering en de' heer H. J. v. d. Dussen. Ook het be stuurslid de heer W. van Hall ziet zich, door persoonlijke omstandigheden genoodzdaakt, te bedanken voor zijn bestuursfunctie. Mevrouw Hoppenbrouwers en de heer Van de Dussen stellen zich niet her kiesbaar. Ter voorziening in de drie vacatures stelt het bestuur candidaat mej. R. van Dijk en de heren G. Weve- rink en W. Wiersma. SOESTERBERGSESTRAAT 44 SOEST-ZUID - TEL. 02155-12045 Wij hebben een leuke collectie. Bezoek onze nieuwe showroom. GAZELLE. UNION, FONGERS - PEUGEOT, VESPA GALLENKAMPPELSWEG 1 - t.o. busstation Soest-Zuid TELEFOON 02155 - 12857 SVV-Jeugdsport Jaski 3-1 SVV dat samen met Jeugdsport Jaski en AMVJ/GVC nog om de derde degra datieplaats moest strijden blijft ge handhaafd in de promotieklasse. Jeugdsport Jaski, dat al verloren had van AMVJ/GVC moest aantreden te gen een geladen SVV. Reeds in de le set leidden dit tot krachtig volleybal waarbij SVV snel uitliep en deze set met 15-8 won. Voor al Fons Dijkman en Hans Dekker zorg den voor de punten, Fons op taktisch De strijd om de Jan van de Brink Wisselbeker zal zaterdag a.s. op de SEC-terreinen weer in alle hevigheid ontbranden. SEC, dat dit toernooi nu alweer voor de zesde achtereenvolgende maal or ganiseert heeft deze keer in plaats van acht nu tien deelnemende clubs uitge nodigd, die met ruim 180 veteranen van 35 jaar en ouder om de beker zullen strijden. Een beker, die vorig jaar werd gewonnen door Soest, dat ook in 1970 eerste werd. Baarn won de beker voor de eerste maal, waarna SEC in 1969 volgde. In 1971 was het opnieuw Baarn dat de beker veroverde en ook in 1973 groot se plannen heeft. Het toernooi gaat om 12 uur precies van start en aangezien niet minder dan 24 wedstrijden verspeeld moeten wor den, zal een strak tijdschema worden aangehouden. Spreaker deze middag zal zijn de heer T. Groenestein. SEC heeft zes KNVB-scheidsrechters bereid gevonden leiding aan het toer nooi te geven. Het zijn vier scheids rechters uit Baam: de heren J. Bleyer- Woensdag 30 mei, daags vóór Hemelvaart, bereikt het voetbalseizoen 1972-1973 zijn apotheose. Dan wordt in het stadion van Belgrado de finale voor de Euro pacup voor landskampioenen gespeeld. Het Turjjnse Juventus en het Amster damse Ajax zullen daar uitmaken wie van de twee op dit moment het sterkste team van ons kontinent heeft. Het is voor de vierde maal sinds 1969 dat Ajax in deze finale uitkomt en voor de derde keer zal de tegenstander een Italiaanse ploeg zijn. In 1969 verloor Ajax in Madrid met 4-1 van A.C. Milan en nadat de Am sterdammers twee jaar geleden in Londen de Griekse kampioen in de finale met 2-0 hadden verslagen werd vorig jaar in Rotterdam via een 2-0 overwinning op Inter Milan opnieuw de begeerde trofee in de wacht, ge sleept. Ongetwijfeld wacht de Amsterdam mers een moeilijk karwei. Juventus heeft vooral aanvallend meer talent dan het Inter van vorig jaar en de defensie van de Turijnse sterrenploeg steunt op de grote ervaring van be kwame internationals als doelman Zoff en libero Salvadore. En in de groen witte voorhoede loopt een der duurste raspaardjes uit de Italiaanse voetbal wei, nl. de op 4 miljoen geschatte Anastasi. Ploeg met peperdure aankopen Juventus heeft in het afgelopen sei zoen het voetbalpubliek vooral geïmpo neerd door de wijze waarop het de las tige Engelse kampioen Derby County uitschakelde. In Turijn toonden de Ita lianen hun aanvalsdrift en zegevierden heel overtuigend met 3-1 en dat was dan nog een uitslag waarmee de Brit ten gezien het spelbeeld uiterst kontent mocht zijn. En in de uitwedstrijd toon den de Turijnse professionals te be schikken over een ijzeren defensie, die de hevige Britse aanvalsgolven trot seerde met een koele nuchterheid, wel ke meestal niet aan zuiderlingen wordt toegeschreven. Het bleef daar nul-nul. Juventus speelt ongetwijfeld attraktie- ver voetbal dan Inter Milan, dat vorig jaar Ajax' tegenstander in de finale was. Hoewel de kracht van deze Ita liaanse ploeg ook in de allereerste plaats ligt in de verdediging, waar de 36-jarige Salvadore nog steeds een voortreffelijk organisator blijkt te zijn, Is Juventus aanvallend toch aanzienlijk sterker dan Inter. Het tempo waarmee de aanval wordt opgezet ligt een stuk hoger dan bij de Milanezen en de wonderlijke balvirtuoos Anastasi beter kent een stuk hoger dan bij de Mi lanezen en de wonderlijke bal virtuoos Anastasi betekent een bedreiging voor elke defensie. F.C. Twente heeft dat enkele jaren geleden ondervonden, toen het op eigen veld met 4-2 verloor van de Italianen en Anastasi enkele doel punten moest toestaan. Ook good-old Altafini. die eens bij A.C. Milan schit terde, blijft een gevaarlijk man. Hij scoorde tegen Derby County twee maal. Halier Juventus heeft de laatste jaren met geld gesmeten. Anastasi werd voor on geveer 4 miljoen van Varese gekocht, later werd ook aanvaller Bettega van deze klub overgenomen. Van A.C. Roma werden verdediger Spinosi en middel velder Capello voor een lieve som over genomen, terwijl de begaafde midden velder Morini van Sampdoria werd ge kocht voor 2,5 miljoen gulden! Een van de belangrijkste aankopen was tenslot te doelman Zoff, de keeper van het Italiaanse elftal. Voor hem werd ook zo'n 2 miljoen neergeteld. Eigenlijk had Juventus Mazzola van Inter ook nog Willen hebben. Voor hem werd 3,5 miljoen geboden, maar uiteindelijk bleef Mazzola toch maar liever bij zijn klub. Ook de Duitse middenvelder Helmuth Halier maakt nog steeds deel uit van het team van Juventus, maar het is zeer de vraag of hij in de finale wordt opgesteld. Halier is een uitermate las tige man, die vrijwel konstant met Altafini overhoop ligt en het is daar om niet aannemelijk dat Juventus ze beiden zal opstellen. Op het middenveld is de Turijnse klub ook zonder de blonde Duitser zeer sterk. Capello en Causio (hij is ge vaarlijk door zijn afstandsschoten) zijn nuttige spelers en vooral in de „errier" Morini bezitten de Italiaanse kampioe nen een groot talent. Morini lijkt de aangewezen man om straks Cruyff het leven zuur te maken. Hij heeft al me nig gereputeerde aanvaller aan banden gelegd. Ook de internationals Spinosi en Marchetti behoren doorgaans tot de vaste keus van trainer Cestmir Vycpa- lek. Zij vormen met de uiterst gerou tineerde Salvadore de „achterste lijn". Moeilijker Ongetwijfeld vormt Juventus een uit stekend elftal met uiterst bekwame, technische voetballers. Ajax zal het daarom in de finale waarschijnlijk moeilijker krijgen dan de laatste twee jaar het geval was. Hoewel Juventus dus aanvallender speelt dan b.v. Inter ligt het toch in de lijn der verwachting dat de Italianen uit een defensieve stel ling gaan opereren, zoals zij dat b.v. ook tegen Derby County hebben ge daan. Ajax moet daarom bedacht zijn op snelle counters van zijn tegenstander, waarbij niet alleen Anastasi. maar ook en vooral de 36-jariae Altafina uiterst gevaarlijk kan worden. Altafini is niet meer zo snel als tien jaar geleden, toen hij in de finale tegen Benfica zijn ploeg (A.C. Milan) aan de twee winnende treffers hieln. maar hij blijft een slim me goaltjesdief, die op de meest onver wachte momenten kan uithalen. Anderzijds is hij erg afhankelijk van de passes van Anastasi en deze man verdient daarom een konstante bewa king, waarmee wellicht „klever" Johan Neeskens zich zal belasten. Onze ver wachting is dat deze finale een boeiend kijkspel zal kunnen opleveren, want beide ploegen beschikken over een enorme technische bagage en een grote dosis internationale routine. De Iets grotere doorslag geven. Maar de wens licht de doorslag geven. Maar de wens is hier uiteraard ook de vader van de gedachte. veld, de oud Baarn I doelman Henk Lüchen, J. Bottema en J. Aartsen, wel ke heren geassisteerd zullen worden door de heren W. A. v. d. Bremer uit Soest en de heer J. Troost uit Soester- berg. Er wordt in dit toernooi gespeeld in twee poules van. vijf teams. In poule A spelen de teams van SEC-zondag, Lage Vuursche, TOV, Hees en Soest. In poule B spelen de formaties van VVZ '49, Baarn, Limvio, Laren en SEC-zaterdag. De winnaars van de poules spelen om de eerste en tweede prijs, de no's twee om de derde en 'derde prijs enz. Om vier uur beginnen de finalewed strijden. 's Avonds is er voor alle deelnemers met hun dames een veteranenfeest in het SEC-clubhuis. Een feest dat wordt verzorgd door de SEC-evenementen- commissie. Tevens vindt dan de prijs uitreiking plaats. verkrijgbaar bij interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Tel. 02155- 12180 V gratis kleurenfoider beschikbaar J gebied en Hans op aanvallend gebied. De 2e set gaf ongeveer hetzelfde spel beeld. Wederom liep SW snel uit om daarna de voorsprong te prolongeren 15-6. In de 3e set liep de opbouw minder makkelijk, reden waarom Jeugdsport Jaski iets terug kon komen. Deze set werd met 11-15 verloren. In de 4e set kwam Henk Dekker de aanval ver sterken. Mede hierdoor werd Jeugd sport volledig overklast en moest toe staan dat SVV met 15-2 won. Door deze overwinning degradeert Jeugdsport en is de wedstrijd AMVJ/ GVC niet meer nodig. Toch zal deze wedstrijd op vriendschappelijke basis gespeeld worden om 8.00 uur donder dag in de H.T.S. te Hilversum. In sporthal Beukendal werd tot in de kleine uurtjes gefeest samen met da mes 3 en heren 5, die beiden kampioen waren geworden. Seststanden 15-8, 15-6, 11-15 en 15-2. SVV 5-Olympia 7 Heren 5 moest nog een beslissingswed strijd spelen tegen Olympia 7 om het kampioenschap. Het was een wedstrijd van de jonge enthousiasten tegen de meer geroutineerde spelers van Olym pia 7. De SW spelers wormen tenslot te, maar gemakkelijk is het niet ge weest. De le set werd een overwinning met 15-12, mede dankzij de sterkere aanval. De 2e set werd iets gemakkelijker ge wonnen met 15-9. Gezien de prestaties in het afgelopen seizoen onder leiding van coach Kees van de Vlist is de winst en daarmee het kampioenschap zeer zeker verdiend. Setstanden 15-12 en 15-9. Dames SW 3-Foxboro 1 In de beslissingswedstrijd tussen SVV en Foxboro 1 is het hard tegen hard gegaan. In de le set ging het bijzonder gemakkelijk bij SW en de dames lie pen al snel uit naar 12-1. Dit mede door sterk aanvallen en een goed geor ganiseerde verdediging. Hierna nam SVV iets gas terug zon der dat de setzege in gevaar kwam 15-7. In de 2e set liep Foxboro snel uit naar 7-0, maar fel vechtend voor elke punt kwam SW snel langszij en won deze set verdiend met 15-10. Hiermee be haalde de dames een dik verdiend kampioenschap. Setstanden 15-7 en 15-10. De maandelijkse vergadering van de vereniging „De Soester Vogelvrienden" wordt gehouden op maandag 14 mei a.s., aanvang 20.00 uur, in hotel „De Kleine Witte" aan de Middelwijkstraat. Op deze avond zullen meegebrachte vo gels van leden door mede-leden met een kritisch oog bekeken worden. Het bestuur heeft daarmee direct gevolg gegeven aan een op de vorige verga dering gelanceerd idee. In de laatste competitiewedstrijd tegen Scherpenzeel heeft het vierde zaterdag elftal van SEC door een 3-0 overwinning het kampioenschap van haar afdeling behaald. SEC begon met de harde wind in de rug en zette het doel van Scherpenzeel direct onder zware druk. Mooie kansen om te scoren gingen door te gehaast schieten en goed ingrijpen van de Scherpenzeel-doelman verloren. Pas in de dertigste minuut had Hodde succes. Koelbloedig zette hij de keeper op het verkeerde been om vervolgens beheerst in te schieten. 0-1. Vijf minuten later was het Van Ful pen, die een voorzet van Brewerton ineens op zijn schoen nam en de doel man het nakijken gaf. 0-2. Met deze stand ging men de rust in. Na de thee probeerde Scherpenzeel met het windvoordeel SEC te over rompelen, maar de Soester achterhoe de, onder aanvoering van De Boer (44), gaf hen geen schijn van kans. Van lie verlee werd het spel weer naar de helft van de tegenstander verplaatst, waar Beijer in de 25ste minuut aan een solo begon. Binnen de beruchte lijnen werd hij op onjuiste wijze afgestopt. De toe gekende penalty werd door Brewerton onberispelijk ingeschoten. 0-3. SEC speelde hierna een gewonnen wed strijd; in de stand kwam geen wijziging meer. Het kampioensfeest heeft tot in de klei ne uurtjes geduurd. Het kampioenselftal. Staande van links naar rechts: Hodde, Piepenbroek, Van de Schagt, Beijer, Van Loon, Jarvis en De Boer. Voorste rij: De Graaf, Hop, De Bruin, Bosman, Van Fulpen en doelman Baptist. Herenteam en A-junioren op weg naar een afdelingskampioenschap in de zaterdagcompetitic. Het moet heel raar lopen, als aan bo venstaande teams het afdelingskam pioenschap in de zaterdagcompetitie nog ontgaat. Het herenteam boekte haar 3e over winning met 6-0. Hasenaar, Van Beu- zekom, Ros en Teunissen ontnamen de heren van Groenvliet elke illusie voor een redelijk resultaat. Alle partijen werden gemakkeijk in 2 straight sets gewonnen. Onder verre van ideale weersomstan digheden - er stond hinderlijk veel wind - nestelden zich de A-junioren aan de top van hun afdeling, met een 4-1 overwinning op Rijnhuyse A. Arie Cijfer had 3 sets nodig voor het le winstpunt (6-4, 4-6, 6-1). Samen met John Smit werd gemakkelijk de dub bel gewonnen (6-2, 6-1). Marijke Keet, in het enkelspel en met Suzanne Steen- dijk in de dubbel brachten de score op 4-0. Alleen de gemengde dubbel, ver zorgd door Suzanne Steendijk en John Smit ging in 3 sets (6-3, 1-6, 6-8) ver loren. De B-junioren uit Jutphaas gingen met een nederlaag naar huis. Van Rijnhuyse B werd met 3-2 verloren. Alweer wa ren het de meisjes (Francis Veul en In geborg Swart) die voor de enige 2 winstpunten zorgden. Robert Vink en Henk Otto zagen geen kans dit goede voorbeeld te volgen- De C-junioren verloren eveneens, maar na veel strijd, met 3-2 van Randen broek C. De jongens- en de gemengde dubbel waren in 3 sets voor Randenbroek. Ook De elfde editie van de traditionele Soester Bedrijfssportcompetitie wordt ge houden volgens een nieuwe formule, waarin geen plaats meer is voor bedryfs- totaalpryzen. Die werden toegekend na ingewikkelde 'wiskundige berekeningen volgens een door wijlen dr. M. van Driel, in leven voorzitter van de evenemen tencommissie v^jti de Soester Zakenkring, opgestelde formule. Hiermee was een speciale commissie van drie man belast. Door het afschaffen van de bedrijfs- totaalprijjzen zyn handicaps, zoals ploegendiensten, voor sommige bedrijven ver vallen. Het gaat voortaan alleen om de sportprestaties. "toch zal één van de elementen waar mee de commissie van drie rekening moest houden, de sportiviteit van de deelnemende ploegen, gehandhaafd blijven. Dit op voorstel van de heer A. H. Hoegen Dijkhof, voorzitter van de Soester Zakenkring. De vier leden van de evenementencommissie van de kring die jaarlijks de bedrijfssportcompetitie organiseert, hebben zijn suggestie over genomen en zullen zoeken naar een formule op grond waarvan de spor- tiviteitsprijs kan worden toegekend. 720 deelnemers Nieuw voor deze competitie is, dat be drijven met vyftig werknemers en meer per sport twee teams kunnen in schrijven. Dit heeft ertoe geleid dat er dit jaar 720 deelnemers zyn tegen vorig jaar 706. Overigens is het aantal deelnemende bedrijven en genodigden van 47 tot 46 teruggelopen. Aan de voetbalcompetitie doen 46 (43) zeventallen mee, aan de volleybalcom petitie 35 (35) teams, waarvan 23 (22) heren- en 12 (13) damesteams. De or ganisatie van het volleybal is in han den van de Soester Volleybalvereniging. De handbalvereniging BDC verzorgt de handbalcompetitie, waaraan 14 (12) zeventallen meedoen, zeven dames- en zeven herenteams. De teamsporten zul len zoveel mogelijk achter elkaar wor den afgewerkt. De competitie bestaat verder uit vissen en wandelen. Het wandelen gebeurt weer onder auspi ciën. van de wandelsportvereniging Olympia. De algeheel leider, de heer W. A. Suman, heeft net als voorgaande jaren de route van ongeveer tien kilo meter uitgezet door de bossen van Pijnenburg. De evenementencommissie is verbaasd over het lage aantal in schrijvingen van 41. Vorig jaar waren er 84 deelnemers. „Het is onbegrijpe lijk", aldus de heer G. Kruimer. voor zitter van de organiserende commissie, „juist in een tijd waarin iedereen de mond vol heeft van trimmen". De prijzen, voor elk onderdeel drie. behalve bij het voetballen waar de Dr. van Driel-wisselbeker op het spel staat, en bij het vissen waar voor alle deel nemers een prijs is, worden direct na de finalewedstrijd op het veld uitge reikt. De grote slotavond is komen te vervallen. De elfde bedrijfssportcornpetitie, waar voor men de beschikking heeft gekre gen over nieuwe doelen, waarvan pa len en lat van licht metaal en rond zijn, wordt gehouden op het SEC-ter-, rein aan de Bosstraat. Alleen de vol leybalcompetitie wordt in de sporthal Beukendal afgewerkt. De competitie is van 14 mei tot en met 2 juni De commissie heeft op het SEC-ter- rein weer de beschikking over een ca ravan. Vorig jaar was die er niet en toen moest men een hoekje in de SEC- kantine reserveren. Dit leverde door het vele bezoek van mensen, die uit slagen wilden weten e.d., problemen op. De heer J. Klomp heeft toegezegd zijn caravan te plaatsen, die hij eerst in Duitsland moet ophalen. Programma Met uitzondering van de volleybalcom petitie, die in de sporthal Beukendal wordt gehouden, worden de wedstrij- en gespeeld op het SEC-terrein aan de Bosstraat. Het volledige programma ziet er als volgt uit: Maandag 14 mei, 18.30 uur, handbal 1; dinsdag 15 mei, 18 30 uur, handbal 2 (finales): donderdag 17 mei, 19 uur, vol leybal 1: vrijdag 18 mei, 19.30 uur, voetbal 1: maandag 21 mei, 18.30 uur, voetbal 2; dinsdag 22 mei, 18.30 uur, voetbal 3; donderdag 24 mei, 19 uur. volleybal 2 (finales): zaterdag 26 mei, 10 uur, wandelen, vertrek Bosstraat: maandag 28 mei, 18.30 uur. voetbal 4 (finales); zaterdag 2 juni, 8 uur vissen, vertrek bij Procar Chemie aan de Grote Melmweg. De handbal- en voetbalwedstrijden worden na elkaar afgewerkt in ver band met de aanwezige belijning. Bij de voetbalfinale worden bij gelijke indstand zeven strafschoppen geno men op een normaal doel. Hierom is door enkele deelnemers verzocht. Er zijn dit jaar volgens de organisatoren weinig combinatieteams. Alle deelne mers zijn verzekerd. de meisjesdubbel (Bea Smit en Moni que van Harskamp) ging onverwacht verloren. (4-6, 2-6). In het meisjesenkelspel verloor Moni que van Harskamp met 4-6 de le set en won de 2e set met 7-5. De strijd had kennelijk iets te veel ge vraagd van de krachten van het Ran denbroekmeisje (evenals Monique turf en hoog). Bij 1-0 voor Monique in de 3e set moet Anette Muys zich terug trekken met rugklachten. Eddy Hibbel won moeizaam met 9-7, 6-3 zijn enkel spel. Hét junioren D-team, kwam verrassend met een 5-0 overwinning op Zuilen B uit Utrecht naar huis. Alleen Marjo lein Vink en Peter Stenz hadden in de gemengde dubbel 3 sets nodig (5-7, 6-3, 4-6). De overige partijen werden 2 sets gewonnen. Al met al toch wel tot tevredenheid stemmende resul taten - 2 ruim gewonnen en 2 met het kleinst mogelijke verschil verloren par tijen - voor de junioren van Soest-Zuid. Zondagcompetitie De 3e competitiedag bracht voor de zondagteams minder reden tot juichen dan de beide voorgaande. Met name voor het 3e en 4e team kwam de klap hard aan. Soest-Zuid 4 had de Uithof 2 op bezoek, een team zonder zwakke plekken. Ad Vreeswijk en Bert Smit waren echter beslist niet zwakker dan de Uithof-heren en hadden goede kan sen de nederlaag iets dragelijke te ma ken. Onvoldoende doordrukken op de juiste momenten waren de oorzaak van onnodige nederlagen. Het werd 8-0 voor de gasten. Hetzelfde lot onderging het 3e team bij Maccabi 4 in Amsterdam op bezoek. Daar werd met dezelfde cijfers (8-0) verloren. Opmerkelijk is, dat Maccabi eerder met 5-3 had verloren van KNSM 1, waarvan Soest-Zuid 3 met 7-1 had gewonnen. Als een gretige wolf storte Chandelle 1 zich zonder erbarmen op het 5e team van Soest-Zuid. dat met 8-0 stevig op de laatste laats werd gedrukt. Soest-Zuid 2, gedragen door Roetman. Schuiling en mevr. Oskamp (mevr. Van Piggelen als invalster kon moeilijk mee) bracht met een 5-3 overwinning op Oudenrijn enig licht in de duister nis. Roetman won met 7-5, 3-6, 7-5. Schuiling veroverde het 2e herenenkel spel met 6-1, 6-2 en mevr. Oskamp ze gevierde met 7-5 (na een 5-3 achter stand) en 6-2. Roetman en Schuiling wonnen hun dubbel en mevr. Oskam en Schuiling stelden met de le gemengde dubbel de overwinning veilig. Soest-Zuid 1 bij de Uithof 4 op bezoek bracht het niet verder dan een gelijk spel (4-4). Wederom waren het de da mes Hooyer en Van Harskamp die voor de zo nodige puntjes zorgden. De beide damesenkelspelen en de dames- -'uhbel werden gewonnen en met Carel Maas won mevr. Hooyer ook nog de le mixed. Met 3 dikke nederlagen, een gelijk spel en een magere overwinning, voorwaar een zondag om gauw te vergeten. Het programma voor a.s. weekeinde: Zaterdag Junioren Soest-Zuid A-Oudenrijn B. Soest-Zuid D-Leusderpark B. Rhijnauwen D-Soest-Zuid B. Oudenrijn C-Soest-Zuid C. Heren: Soest-Zuid A-Rapid A. Zondag Senioren Rapid 2-Soest-Zuid 1. Hoogerheide 5-Soest-Zuid 2. Soest-Zuid 3-Doeleri 4. Soest-Zuid 4-Shell 4. Vechtlust 5-Soest-Zuid 5. SEC 18 15 2 1 32 66-21 Cobu Boys 18 15 1 2 31 101-25 Hoevelaken 17 10 3 4 23 53-31 Scherpenzeel 18 10 3 5 23 53-45 Barneveld 17 6 4 7 16 49-52 Tersch Boys 18 5 5 8 15 36-54 Roda '46 17 5 3 9 13 39-56 Hees 18 5 3 10 13 31-51 SOVA 18 3 2 13 8 28-64 Renswoude 17 2 0 15 4 27-94 WEKKERS EN REI5WEKKERS JUWELIER HORLOGER REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-14785 Tijdens het weekend werd een wed vlucht gehouden vanaf Saint Gishlin Hornu, over een afstand van 219 kilo meter. De duiven werden gelost te 7 uur, met zuidwesten wind. De vereniging vDe Zwaluw" nam aan deze wedvlucht deel met 563 dui ven. De eerste duif kwam aan om 8.46.52 uur, terwijl de laatste prijs- 3uif arriveerde om 9.04.02 uur. Uitslag: G. Rijksen 1 4 5 9 18 26 39 41 43. R, Voskuilen 2 6 20 21 23 37. J. v. d. Belt 3 12 40. A. Dorrestein 7 28 31. A. Hooijer 8 49. J. Stalen hoef 10. W. de Bree 11. A. de Bes 13 14. A. van Ginkel 15 34. J. Gorissen 16. J. v. d. Brakel 17 29 36. Sj. Blok land 19 38. F. Limburg 22 27. R. Kopen 24. G. Visser 25 32 47. W. van Soest 35 46. G. Sikkelbein 33. H. Smit 42. H. den Dekker 44. B. Roest 45. P. Rauch 48. L. van Klooster 50. Ook de vereniging „De Vriendschap" nam aan deze wedvlucht deel. In con cours waren 502 duiven. Aankomst eerste duif 8.49.21 uur. Aankomst laatste prijsduif 9.01.00 uur. Uitslag: C. Vaessen 1 2 41. A. Mees ters 3 10. J. Kamerbeek 4 33. Bokma- Papenburg 5 11 18 23 30 36 45 48 49. E. Veerman 6 15 32 35 38. J. van Gro ningen 7 20 31. Combinatie Westerveld 8 40 42. C. Kaats 9 13 22 26 28. D. de Zoete 12 21 37. Sukel-Van Klooster 14 16 25 27 43 46. J. Koster 17 39. A. de Kruijf 19. J. Huurdeman 24. J. Ruttenberg 29. E. Daatselaar 34. Alte naar-Reijerse 44 47. Schimmel 50. magie cleaning van super cleaner is een weldaad voor al uw kleding! perfekt gereinigd, stuk voor stuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd 9P ons adres koningsweg 16 helpen wij u zelfs wij halen en bezorgen bel ons nummer pioniers in.textielreiniging koningsweg 16 en konlnglnnelaan 42

Soester Courant | 1973 | | pagina 13