r van de Gemeentehof Sl AUTORIJSCHOOL M. LOS Gemeente kwekerij voor publiek open Esso Servicenter A. J. van Vloten raadslid Verkeersvoorzieningen nabij station Soest-Zuid M 112.000 gulden voor een nieuwe huisvuilauto Riolering voor het Witte Huis Vacature commissie culturele zaken Meningen van lezers Weer bomen schillen Chauffeurtje pesten IW SUCCES IS OXZE RECLAME Burgerlijke stand Officiële mededelingen Benoeming lid van de gemeenteraad Gemeente schenkt muziekinstumenten aan P.V.0. Alarmering Soesterbergse brandweer via centale Soest Modeltuintjes om ideeën op te doen Aanvulling leermiddelen St. Theresiaschool Meningen van lezers Vertekende vrede ZIEKENAUTO TEL 12727 POLITIE - TEL. 19444 Voor alle reparaties Profiteer van de Esso bandenaktie Officiële kennisgeving Woningwet &-VM.LÊ.UL otó? Op een zebra met zelfbediening Gemeente leent geld aan voetbalvereniging V.V.Z. Openbare commissievergaderingen 127.000 gulden voor herstel van daken van gemeentewoningen Gemeenteraadsvergadering Soester Courant van donderdag 10 mei 1973 i spoelt dit lan u door. «lo vestigingen, i levert Expert s aanbiedingen. Den Haag. Voor het aanbrengen van een verkeers geleider op de Ossendamweg, vanaf de overweg tot voorbij de Kastanjelaan, alsmede voor het aanleggen van een beschermde voetgangers-oversteek plaats, halverwege de Kastanjelaan en ds Dr. s' Jacobstraat, wordt een kre diet gevraagd van 20.000 gulden. Daardoor zal het t.z.t. niet meer moge lijk zijn vanaf de Eikenlaan of de Kas tanjelaan naar links de Ossendamweg op te rijden, terwijl ook het oversteken van de Ossendamweg vanaf Kanstanje- laan en omgekeerd dan tot het verleden behoort. Hieroor wordt een einde gemaakt aan een zeer gevaarlijke verkeerssituatie. De oplossing voor de situatie aan de andere zijde van de overweg, met na me de uitmonding van de Bosstraat op de Nieuweweg is nog in studie. Voor de aanschaf van een nieuwe huis vuilauto wordt een krediet gevraagd van 112.000 gulden. Momenteel maakt gemeentewerken gebruik van vijf huis- vuilauto's, waaronder één reserve-auto. Uitbreiding van dit wagenpark is nodig in verband met de uitbreiding van de gemeente in het Soesterveen en het toenemende aanbod van huisvuil. Het pension voor buitenlandse arbei ders, „Het Witte Huis" aan de Birk- straat zal aangesloten worden op de riolering van de gemeente Amersfoort. De totale kosten van de uit te voeren werkzaamheden worden op een bedrag van 124.000 gulden geraamd. Daarmee komt aan een veelbesproken, zeer onfrisse situatie een einde. Deze oplossing is ongetwijfeld de minst kostbare, omdat het rioolstelsel van Amersfoort tot dichtbij het Witte Huis loopt, in tegenstelling tot de Soester riolering. Na langdurige onderhandelingen heeft de gemeente Amersfoort toestemming verleend voor het leggen van een vrij- vervalleiding langs de noordzijde van de Birkstraat tot nabij de gemeente grens aan de Middelhoefseweg. Aan het einde van deze leiding zal op 't grond gebied van Soest een pompgemaal worden gebouwd, welk gemaal het af val via een persleiding naar de riole ring in de Barchman Wuytierslaan in Amersfoort zal brengen. Met de eigenaar van het pension zijn besprekingen gevoerd over een bijdra ge in de door de gemeente gemaakte kosten. Uitgangspunt daarbij was, dat het onrendabele gedeelte van de inves tering niet ten laste van de gemeente dient te komen. De heer J. H. Leyendekker, lid van de commissie culturele zaken, heeft te kennen gegeven, in verband met druk ke werkzaamheden, voor het lidmaat schap te willen bedanken. Ter voorziening in deze vacature werd door b. en w. een voordracht opge maakt. Deze vermeldt de namen van 1. mevrouw T. Timmer-Budding, Chr. Huygenslaan 17, Soesterberg; en 2. de heer T. Waardenburg, Prof. Lorentz- laan 88 te Soesterberg. Er zijn zaterdag j.1. weer bomen ge schild en de opkomst was beter als de voorafgaande zaterdagen, terwijl het weer ons aanvankelijk in de steek liet. Er werd enthousiast gewerkt, wat ook aan het resultaat te merken was. Toch kan er een veel beter resultaat behaald worden als wat meer mensen zich zouden inzetten voor het behoud van de voor ons onmisbare natuur. Daarom doe ik hierbij een beroep op iedereen (ook de jongeren) om a.s. za terdag te komen helpen om de Soester bossen te redden van de keverplaag. Dus komt allen. Geen woorden, maar DADEN! ERIK VAN DORRESTEIJN Ludieke spört voor opgegroeide (man nelijke) Soester jeugd. Voor mij ligt ingezonden stuk van de hand van de Heer Hans van Eeden, als opgenomen in Uwe editie van donder dag 3 mei 1973, waarbij genoemde Heer uiting geeft, zeer terecht, aan het bal dadig vernielen van „parkbranders" en waarin hij blijk geeft weer scherven op zijn pad te vinden, doch ook niet op de hoogte te zijn van de verkeers drukte langs de verlengde Inspecteur Schreuderlaan. Hij stelt voor de Schreuderlaan, voor wat betreft het nieuwe gedeelte, te ontdoen van straatverlichting. Naïef. Waar moeten de voetgangers dan blij ven? Maar iets anders! Wat te zeggen van een publicatie, onder Redactie van de zelfde Heer, in periodiek „Braamhagie- na", van en voor Bejaardenoord Braam- hage Soest, nr. 5 - Maart 1973. Hierin wordt niets meer of minder aanbevolen, te „spelen" met het ver keerslicht voor voetgangers, staande bij het Hoofdpostkantoor Soest en wel zo, dat licht voor motorisch verkeer zo min mogelijk op groen komt te staan. De Heer Hans van Eeden heeft blijk baar de consequenties niet voorzien van zijn baldadig spelen. Als chauf feurs vertrouwd worden met dit „spe len" dan gaan ze doubleren en rijden eenvoudig door hun rood stoplicht, met de funeste gevolgen van dien. - Wat is erger? Lantaarntje pesten, of verkeer tje pesten. Soest, 8 mei 1973, Schreuderlaan 18 J. DE JONG Annex geef ik afschrift van bedoelde oproep tot baldadigheid, en zullen uwe lezers gaarne kennis nemen van in houd: v/h ENGEL Van Lenncplaan 47 - Telefoon 16621 Wij lessen in OPEL ASCONA - OPEL KADEÏT - DAF Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. GEBOREN: Robert Nicolas, zoon van B. Groene- veld en G. M. Zaal. Geerlof Jan Willem, zoon van J. Stam en C. M. F. Grift. Linka, dochter van J. L. Lok ker en J. Kaptijn. Elisabeth Theo- dora Anna, dochter van J. P. M. van Saaze en M. E. S. Castelijn. Manon, dochter van C. Nieuwenhuis en A. G. Mulder. Frans Hendrik George, zoon van R. G. E. Henze en I. Spaink. Sandra Margreet, dochter van J. van den Broek en A. G. Ravenhorst. Ferenc Robertus Marius, zoon van R. M. F. Kleinegris en G. B. O. van Breu- kelen. Remko Jürgen, zoon van P. J. Braspenning en M. R. Schaap. GETROUWD: Erederik Dirk van Riessen met Marian- ne Geesje Meijering. Erwin de Hoogh met Barbara Maria van Rossen berg. Tonny Jan Holtman met Louise Theresia van den Oord. - Ro nald Johan Nijhuis met Edith Libbenga. Edward Rudolf van der Helm met Anna Elisabeth Margaretha Maria Buitendijk. Antonius Lambertus Smink met Wilhelmina van den Deijs- sel. ONDERTROUWD: Gijsbert van Barneveld met Maria Jo- hanna Stolk. Jacobus Hoek met Catharina Johanna Schoemaker. Piet Visser met Maria Theresia Elizabeth Mombarg. Frits Velentin Klip met Cornelia Maria Bruseker. OVERLEDEN: Cornelia van Herwaarden. Wijnie Strietman. Elfriede Bertha Löher, weduwe van D F. Romeijn. Vanaf heden is ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken e.a., voor een ieder ter inzage gelegd een besluit tot benoeming van de heer A. J. van Vlo ten, Veenbesstraat 544 te Soest, tot lid van de raad der gemeente Soest, zulks ter voorziening in de vacature, ontstaan door de- ontslagname van de heer P. C. Pieren, als lid van de raad. Soest, 10 mei 1973. Dé voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad der gemeente Soest, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De dit jaar 75 jaar bestaande Soester muziekvereniging P.V.O. zal, als de raad ermee accoord gaat, een schuif- trombone en een klarinet ten geschen ke krijgen. In het voorstel zeggen b. en w.: „Voor het werk van P.V.O. bestaat bij ons veel waardering". Met de aanschaf van beide instrumenten is een bedrag ge moeid van ongeveer 1.150 gulden. Tot op de dag van vandaag wordt het brandweerpersoneel te Soesterberg ge alarmeerd via de politiepost Soester berg. De daaraan verbonden kosten bedragen jaarlijks 7000 gulden. Nu de brandweercentrale aan de Lange Brinkweg te Soest een dag-en-nacht bezetting heeft gekregen, kan hierin verandering gebracht worden, door daar zodanige voorzieningen aan te brengen, dat het personeel te Soester berg door middel van zogenaamde „pie pers", van daaruit kan worden gealar meerd. De kosten voor het treffen van deze voorzieningen bedragen voor eens 6000 gulden. Op het politie-alarmnummer te Soes terberg wordt een automatische tele- foonbeantwoorder aangesloten, waarop de nieuwe alarmnummers zijn inge sproken. Met ingang van zaterdag a.s. 12 mei en vervolgens iedere zaterdag met een even datum, zal de gemeentekweker\j aan de Molenstraat voor het publiek open zijn tussen 10 en 12 uur. Op deze dagen is steeds personeel van de plantsoenen dienst aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden. De kwekerij heeft voor iedereen veel te bieden, alhoewel men er geen be stellingen kan doen. Daarvoor moet u terecht bij tuincentra, hoveniers enz. De kwekerij beslaat een oppervlakte van circa 13.000 m2, waarop een kas staat van 275 m2 en een onderkomen voor de tuinlieden, bestaande uit een schaftlokaal en een wasgelegenheid. Verder is er een kantoortje en een op bergplaats voor materialen. Voor dit seizoen werden de volgende planten opgekweekt: 2000 ageratum, 12.000 afrikaantjes, 7500 begonia's, 2500 geraniums, 600 lobelia's, 2500 petunia's, 4500 salvia's, 1000 verbena's, 500 pan toffelplantjes, 600 witte margrietjes, 200 gazania's, 300 heliantropen, 5500 violen en 600 vergeet mij nietjes. Ook werden er op de kwekerij ruim 5000 planten opgekweekt voor de Floralia- vereniging, die t.z.t. aan de scholen zullen worden afgeleverd. Modeltuintjes Naast de kas liggen drie modeltuintjes met verschillende beplantingen. De planten zijn van etiketten met de juiste benaming voorzien. Vlak erbij nog meer bloemvakken zodat er altijd wel iets te leren valt en er ideeën opgedaan kun nen worden voor de eigen tuin. Honderden jonge bomen beslaan een flink gedeelte van het terrein. Tijdens het plantseizoen, van november tot maart, worden regelmatig grote hoe veelheden heesters en bomen afgele verd. Deze worden dan gesorteerd en geplant in de gemeente. Ook op dat gedeelte van de kwekerij mag men rondwandelen. Zoals gezegd alleen op zaterdagen met een even da tum, dus 12 mei, 26 mei. 2 juni enz. tot september. Groepen, zoals klassen schoolkinderen, zijn ook op andere tijden welkom, maar die dienen dan wel van te voren een afspraak te maken. Ingaande het schooljaar 1973-1974 zal de zesde klas van de St. Theresiaschool door tenminste 46 leerlingen worden bezocht. Daar dit leerjaar op het mo ment voor 35 kinderen is ingericht wordt een aanvulling van leer- hulpmiddelen gevraagd voor een bedrag van 1500 gulden. Nu accoorden zijn getekend. Na een vreselijke strijd. Worden beelden wat vertekend, En is men graag tot hulp bereid. Men vloekt gauw omdat in 't noorden, Behoorlijk grondig is geveegd. Men vergeet echter dat moorden. Ook in het zuiden zijn gepleegd. Guerrillastrijders in het zuiden. Zijn de adders in het gras. Het zijn doden die er op duiden, Dat Viet Cong déar bezig was. Wie zijn wie in deze „meeting", Is het wel zo'n kat en muis? Wie en wie „are competing", Zijn Chinezen wel zo kuis? Wil het zuiden wel genieten, Van wat de communist het biedt? Of laat het liever leven schieten, Als het het and're leven ziet? Nixon trok toen al zijn handen, Uit het hete helllevuur. Daarom staan straks heel veel landen, Met de rug tegen de muur! Hoorde je ze eens hard schreeuwen, Nixon, Nixon moordenaar? Gooide ze 'm liefst voor de leeuwen, Waren ze inene klaar! Mensen noem elkaar meer mietje, 't Is de schuld van allemaal: Wanhoop bij dit nieuwe liedje: Nixon's aftocht wordt fataal! 8 mei 1973 ROB POLAR BEUKENLAAN 27 - SOEST TELEFOON 02155-16835 Door de voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad is medege deeld, dat de heer A. J. van Vloten is benoemd verklaard tot lid van de raad. Hij volgt de heer P. C. Pieren op, die, na 21 jaar raadslidmaatschap, zich door drukke werkzaamheden ge noodzaakt gezien heeft per 1 augustus a.s. hiervoor te moeten bedanken. De heer Van Vloten, wiskundeleraar, stond in 1970 bij de raadsverkiezingen op de lijst van bet Progressief Akkoord (PAK) op de vijfde plaats. Hij was toen lid van de PPR, maar werd vorig jaar lid van de Partij van de Arbeid. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat het college van Burgemees ter en Wethouders van deze gemeente voornemens is aan de heer G. J. 't Lam, Hartweg 12 te Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto ar tikel 50, lid 8 van de Woningwet, vrij stelling te verlenen van het bestem mingsplan „Soestdijk-'t Hart" ten be hoeve van verbouw en uitbreiding van een woonhuis op het perceel, gelegen aan de Hartweg 12, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nr 9466. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebben de stukken liggen gedurende diezelfde termijn ter gemeentesecretarie ter in zage. Soest, 10 mei 1973. De burgemeester van Soest, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN. Een olijke Dame uit Soest, die heus niet naar de overkant moest, Zet met een druk op de knop, het gehele rijverkeer stop En lacht zich daarbij nog een knoest. Zij zegent die paal bij de Post, die ons altijd weer even verlost van dat helse verkeer, dat, weer of geen weer, nacht en dag door de Steenhoffstraat rost. Een fatsoendelijk heer die dit zag, schiet meteen in een schallende lach. Hij zegt „Sapristi"! „wat een haaibaai is die, Daarvoor strijk ik eerbieding de vlag". En hij vergooit zijn hele fatsoen, doet wat hij die dame zag doen, Zijn hand zoekt de knop, fluks de vinger erop. En het licht staat niet langer op groen. O, Vrienden en Gij die dit leest, steunt ons in de strijd met het beest. Al is het een schandaal, speel mee met die paal, Het blijft toch altijd weer even een feest! Ach geeft ons nog meer van die knoppen, toe komt met het geld op de proppen! Dat eventjes weer dit hele verkeer zal dansen naar onze poppen. Evenals bg de voetbalvereniging S.O. Soest, SEC, de hockeyclub Soest en de LTC-Soest, zal de gemeente medewerking verlenen bjj de bouw van het club huis voor de voetbalvereniging V.V.Z. WZ gaat a.s. najaar het sportpark aan de Eemweg in gebruik nemen. Het be stuur heeft de Soester architest Dick Renooy het clubgebouw laten ontwer pen, dat in totaal 168.945 gulden gaat kosten. Dit plan is naar het oordeel van het bestuur van de Stichting voor Licha melijke Opvoeding en Sport Soest rui mer opgezet dan strikt noodzakelijk is. Rekening houdend met de grootte van het spoprtpark en het aantal leden zijn door de sportstichting de kosten van het clubgedeelte berekend, die volgens deze berekening 35.000 gulden zullen bedragen. B. en. w. stellen de raad voor deze 35.000 gulden voor de stichtingskosten van het clubgebouw beschikbaar te stellen on der voorwaarde dat het gebouw eigen dom wordt van de gemeente c.q. de sportstichting, die ook eigenaresse is van de grond. Ook met de andere club gebouwen is dat het geval. Bovendien wordt voorgesteld een geld lening te verstrekken, groot 50.000 gulden, zijnde het niet gedekte gedeelte van de totale kosten. De vereniging moet hiervoor een lening aangaan bij derden en daar het clubgebouw eigen dom wordt van de sportstichting menen b. en w., dat het logisch is dat de ge meente de lening verstrekt. Deze lening wordt gegeven tegen een rentevergoeding van VU per jaar, met een jaarlijkse aflossing van 5000 gulden. Hedenmiddag om 4 uur wordt de open bare vergadering gehouden van de commissie openbare werken. Om acht uur komt de onderwijscommissie in openbare vergadering bijeen. De financiële commissie vergadert dins dag 15 mei a.s. om 15.30 uur. Deze vergaderingen worden in het gemeen tehuis gehouden. Voor het herstel van de in zeer slechte toestand verkerende daken van de 71 gemeentewoningen aan de Generaal Spoorstraat en de Generaal Winkel manstraat te Soesterberg wordt een krediet gevraagd van 127.000 gulden. Daarvoor worden de daken voorzien van een niet aan verrotting onderhe vige anorganische isolatielaag en afge dekt met twee lagen ruberoid. De be staande dakconstructie wordt gehand haafd. Aan de aanvankelijke plannen, om naast de verbetering van de dakbedek king, verdere voorzieningen zoals een zolderkamer en een dakkapel aan te brengen, kan geen gevolg worden ge geven in verband met de hiermee ge moeid zijnde zeer hoge kosten. De gemeenteraad van Soest is in open bare vergadering bijeen geroepen op donderdag, 17 mei 1973, om 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne, ter behandeling van de navolgende agenda: 1. Vaststellen van de notulen van de openbare raadsvergaderingen van 15 maart en 18 april 1973. 2. Ingekomen stukken. a. Brief d.d. 20 maart 1973 van het college van gedeputeerde staten te Utrecht, waarbij ingevolge artikel 198 van de gemeentewet de ontvangst wordt bericht van de door uw raad op 21 december 1972 vastgestelde verorde ning tot wijziging van de „Verordening, regelende de kinderdagverblijven en peuterspeelzalen" met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. b. Brief d.d. 20 maart 1973 van het college van gedeputeerde staten van Utrecht, waarbij ingevolge artikel 198 van de gemeentewet de ontvangst wordt bericht van de door uw raad op 21 december 1972 vastgestelde veror dening tot wijziging van de ..A.P.V. Soest" met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. c. Brief d.d. 11 februari 1973 van de Natuurbeschermingswacht „Eemland" (werkgroep „milieu" Soest) inzake het gebruik van onkruidbestrijdingsmidde len met voorstel te antwoorden con form de bij de stukken ter inzage lig gende concept-brief. e. Brief van de heer H. J. Bakker in zake bezwaren tegen de gevolgde pro cedure met betrekking tot de huurver hogingen per 1 april j.1., met voorstel te antwoorden conform de concept brief. f. Besluit d.d. 17 april 1973, nummer 1929'72 RO/843 van gedeputeerde sta ten, waarbij de beslissing omtrent uw besluit van 21 september 1972 tot vaststelling van het bestemmingsplan „Soest-Zuid" is verdaagd, met het voor stel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen. g. Brief van de heer D. J. van Wijk, Ruysdaellaan 27 te Soest, betrekking hebbende op het uitbreiden van zijn woning, met het voorstel deze brief in handen te stellen van burgemeester en wethouders ter afdoening. h. Brief d.d. 3 mei 1973 van de voor zitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad der gemeente Soest, waarbij wordt medegedeel dat bij een besluit van 1 mei 1973 de heer A. J. van Vloten be noemd is verklaard tot lid van ge noemde raad met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. 3. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan de Parklaan te Soest van mevrouw J. H. Wolfsen-Van Doorn. 4. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake uitbetaling van rente in verband met een gesloten koopovereenkomst met mevrouw J. H. Wolfsen-Van Doorn. 5. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen aan de Verlengde Talmalaan te Soest van de heer J. Slob te Baarn, 6. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen: a. Nabij de Dorresteinweg te Soest aan de heer S. J. N. Hondius van Herwer- de te Soest; b. Aan de Koningsweg te Soest aan Machine en Konstructiebedrijf „Frejo" B.V. te Soest; c. Nabij de Julianalaan aan diverse personen; d. Aan de Lt. Koppenlaan aan de heer A. Baars; e. Nabij de Klaarwaterweg aan de heer K. E. Hilhorst. 7. Voorstel tot het benoemen van een lid in de commissie culturele zaken. 8. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan de Stichting voor Katholiek Onderwijs voor de aanschaf van leer- en hulp middelen ten behoeve van de Theresia school. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen aan de daken van de woningen Gen. Spoorstraat 1-69 en 2-58 en de Gen. Winkelmanstraat 71-83 te Soesterberg. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van verkeersvoorzieningen nabij de over weg Ossendamweg. 11. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor de uitbreiding van de straatverlichting langs een ge deelte van de Amersfoortsestraat te Soesterberg. 12. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aansluiten van het perceel Birkstraat 138 en om gaving om het rioolstelsel van Amers foort. 13. Voorstel van de commissie voor de beroepschriften tot het nemen van een beslissing op een door de heer N. de Bruin ingesteld beroep tegen de weige ring van een bouwvergunning. 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aankopen van een huisvuilauto. 15. Voorstel tot het aanbrengen van centrale verwarming in de dienstwo ningen Lange Brinkweg 49 en 49a. 16. Voorstel tot wijziging van de be groting 1972. 17. Voorstel tot het verstrekken van eenmalige bijdrage en een geldlening aan de sportvereniging WZ '49 ten be hoeve van het stichten van een club gebouw. 18. Voorstel tot het verlenen van een krediet ten behoeve van de alarmering van de brandweer te Soesterberg. 19. Voorstel tot voorlopige vaststelling van de gemeenterekening en de be- drijfsrekeningen over 1970 tot goedkeu ring van de rekening van de stich ting voor lichamelijke opvoeding en sport en tot vaststelling van de reke ningen van het Soester Natuurbad en het openluchttheater. 20. Voorstel tot het aangaan van over eenkomsten ten behoeve van de realisa tie van circa 250 woningwetwoningen in het bestemmingsplan „Overhees". 21. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot pachtontbinding met de heer T. van Duinkerken. 22. Voorstel tot het verpachten van een perceel grond in 1973, gelegen na bij de Koningsweg aan de heer T. van Duinkerken. 23. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbieden van enige muziekinstrumenten aan de ju bilerende Soester Muziekvereniging „Patiëntia Vincit Omnia".

Soester Courant | 1973 | | pagina 5