wë Amersfoorts Kunstenaars Genootschap begint nieuw leven m iS>ckoemaker - antenneteckniek salox horr/r delta keukens Verlop LAATSTE KAMERCONCERT VAN DIT SEIZOEN PREDIKBEURTEN MEDISCHE DIENST BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN 1 m££F* r" 1 voor een pronkstuk in uw woning. Stichting Jeugdwerk boordevol plannen Soest - Telefoon 12792 Soesterberg - Telefoon 03463-1587 en statuten maar wel twee besturen bij 't Nut Soest Brandkast gevonden Ledenvergadering Coop. Raiffeisenbank Soest Winstsaldo afgelopen jaar bijna verdubbeld Gedeelten Birkstraat, Kerkstraat krijgen spoedig nieuw wegdek Doorgereden mm Maatschappelijk Werk R.K. Kerkdiensten ZIEKENAUTO-TEL 12727 POLITIE - TEL 19444 Alarm-politie uitsluitend telefoon 14444 Haarverzorging van wortel tot punt Soester Courant van woensdag 30 mei 1973 <*k BIRKSTRAAT 50 A - SOEST - TELEFOON 02155-14287-19333 De stichting jeugdwerk, die zich in Soesterberg al een grote plaats lieeït ver overd, niet alleen btf de jeugd maar ook bjj vele ouderen, heeft in de afge lopen vergadering diverse plannen gemaakt om in de toekomst nog meer voor de jeugd te doen, en niet voor de jeugd alleen Het samengaan van architecten en beeldende kunstenaars in één vereniging leidde de afgelopen 39 jaar tot vele manifestaties, tentoonstellingen en andere atclviteiten onder de noemer A.K.G. Dat de wieg van het A.K.G. in Amersfoort stond, blijkt uit de naam der vereniging, die in de loop der jaren uitgroeide tot een groep kunstenaars verspreid over het gehele land. Elk jaar krijgt het A.K.G. in „De Zon nehof" gelegenheid werk van de leden te laten zien. De directeur van de Zonnehof, de heer P. Reurslag, ver welkomde afgelopen vrijdag een bij zonder groot gezelschap onder wie bur gemeester Troostwijk van Amersfoort, gemeenteraadsleden en leden van de commissie culturele zaken uit Soest en bestuursleden van de kunstenaarsver enigingen „De Ploeg" en „Artishock". De heer Reurslag zei verheugd te zijn met de gevarieerde tentoonstelling die hem enorm boeide. Omdat het leven begint bij 40, voorspelde hij het A.K.G. een grote toekomst. De voorzitter van A.W.G., de Amers- foortse architect M. J. A. van Geel, bedankte de heer Reurslag voor zijn hartelijke woorden en de enthousiaste hulp die „De Zonnehof" had geboden bij het organiseren van de tentoonstel ling. De muzikale bijdrage aan de opening verleende de Soester Orkest Vereniging onder de kundige leiding van Willem de Vries. Uitgevoerd werden een ge deelte van de symfonie in ES KV 132 van Mozart en het corcert voor strij kers van Giovanni Lully. Als gast violist trad op de heer Jan Wittenberg uit Soest. Een hoekje van de expositie, met links op de achtergrond een wandkleed van Marja Spiering Hierna werd onder de kunstminnende lede een kunstwerk verloot. Winnaar werd de heer P. C. van Straalen, ge meentesecretaris van Amersfoort. Hij kreeg de keus uit zeven etsen. Totaal zijn 132 werken geëxposeerd, waaronder twee touwknoopsels en vijf beelden van het kunstenaarsechtpaar Spiering uit Soest. De tentoonstelling loopt tot en met 11 juni (2e Pinksterdag) en is dagelijks geopend van 10 tot 17 uur; zondag, he melvaartsdag en 2e Pinksterdag van 14 tot 17 uur. (Ie Pinksterdag geslo ten). Voor zover mogelijk geldt de subsidie regeling aankoop kunstwerken door particulieren. BU het departement Soest van de MaatschappU tot Nut van 't Algemeen be staat sinds de buitengewone ledenvergadering, die vorige week gehouden werd, de unieke situatie dat er twee besturen z(jn. De leden kozen een geheel nieuw bestuur, terwijl het zittende bestuur pas tUdens de jaarvergadering in sep tember zal aftreden. De nieuwe leiding zal zich bezighouden met het opstellen van een programma voor het komende seizoen; bet oude bestuur zal nog de bustocht organiseren en de jaarstukken afsluiten. Daarnaast zal het de zes nieuwelingen adviseren. In het bos langs de Biltseweg vond de uit Amsterdam afkomstige wandelaar P. J. J. een geforceerde brandkast. Hij deed aangifte van zijn vondst bij de politie te Soest. 23 juni is er weer de rommelmarkt, waarvoor de 16 juni door het hele dorp „rommel" wordt opgehaald. Op dezelf de dag is weer de speldag zodat de kinderen kunnen spelen, terwijl moe der winkelt! Van 30 juli tot en met 10 augustus weer timmerwerf, waarvoor de stichting nog graag oud hout wil hebben, maar wat belangrijker is, men sen die toezicht willen houden! Dit feest wordt 11 augustus gevolgd door recorddag. Op deze recorddag zal in en rond De Dubbeldekker op diver se terreinen de gelegenheid zijn tot het vestigen van records, en niet alleen de jeugd, maar ook groteren zijn hierbij welkom. 5 september wil deze aktieve stichting de oranjevereniging weer helpen met het organiseren van aktiviteiten, ge zien het sukses van de kermis op Ko ninginnedag belooft dit wel weer wat! Ook gaat de kermis naar de „Sterren- berg" waar de medewerkers de bewo ners van dit tehuis een paar gezellige uren gaan bezorgen. In samenwerking met de Soesterbergse middenstand zal ook getracht worden het binnekomen van Sint Nicolaas tot een fijn kinderfeest te maken. De kon takten zijn er, al lijkt het allemaal nog ver weg. Maar ook voor de winter is men al weer bezig, zelfs wordt al aan carnaval gedacht en de Kerst-inn van vorig jaar vraagt ook al om herhaling. De stichting jeugdwerk gaat uit van de gedachte: „Wat elders kan, kan hier beter" in ieder geval kan de jeugd van Soesterberg zich vermaken. Maar ook de groteren krijgen de aan dacht. „Disco 2000" voor jeugd vanaf 14 jaar op vrijdagavond valt geweldig in de smaak, en deze jeugd zal in de toekomst ook de nodige aandacht krij gen! De stichtingsmotor o.l.v. voor zitter J. Veenedaal draait konstant op volle toeren. Vrijdagavond 8 juni a.s., aanvang 8 uur, wordt in het Verenigingsgebouw aan de Steenhoffstraat de gewone jaarlijkse algemene ledenvergadering gehouden van de Coöperatieve Raiffeisenbank te Soest. De bedrijfsresultaten vertoonden in het afgelopen jaar een bevredigende ont wikkeling. De stijging van het balans totaal met ruim 7,4 miljoen gulden tot ƒ53.836.048,- biedt reden tot tevreden heid. De verstrekking van nieuwe vaste le ningen lagen op een aanzienlijk hoger niveau dan in de beide voorgaande jaren; in totaal beliepen zij een bedrag van ƒ4,9 miljard gulden voorwat be treft de gezamenlijke Rabobanken. De groei van de kredietvraag van agrari sche bedrijven was slechts gering. Een uitzondering vormden daarbij de vee houderijbedrijven, waar gunstige be drijfsresultaten en de subsidie voor de bouw van moderne arbeidsbesparende bedrijfsgebouwen de investeringsanimo hebben gestimuleerd. Het niveau van de kredietverlening aan middenstandsbedrijven steeg op nieuw. De groei kwam voornamelijk tot stand door factoren die de ver strekkingen van woningbouwleningen zeer sterk hebben doen toenemen. Ook de door de steeds voortgaande inflatie veranderde inzichten van de bevolking bij de waardering van het bezitten van een eigen woning, hebben de vraag naar woningbouwleningen sterk ge stimuleerd. De kredietportefeaulle steeg tot ruim ƒ30.490.000,-. Het aantal leden bedroeg in december 2.062. De groei van het aantal privé- rekeningen nam af als gevolg van het afnemend aantal bedrijven dat de sa larissen nog niet giraal betaalt. De te goeden op rekening-courant van be- drijven toonden een forse groei. Het winstsaldo bedroeg 93.335,- (in 1971 47.407,-) en wordt in verband met de bepalingen van de statuten toegevoegd aan de Algemene Reserve. Aan spaar gelden werd ontvangen 26.523.734,85 en terugbetaald 21.234.360,55. Voorschot ten werden verstrekt voor een bedrag van ƒ9.916.104,46 en er werd terugbe taald voor een bedrag van 5.525.378,77. In totaal is er, wat de voorschotten betreft, nog te vorderen ƒ30.494.827,1 Het hoofdkantoor van de bank is g vestigd aan het Kerkplein; de bijkan toren aan de Soesterbergsestraat 14, Koninginnelaan 28 en Smitsweg 4. Het vierde bijkantoor wordt gevestigd in het plan Klaarwater, in het winkel centrum Honsbergen. Eén van de eerste taken van het nieu we bestuur zal zijn bet in orde ma ken van de statuten. Voor zover kon worden nagegaan zijn die verlopen, zo dat het departement Soest geen rechts persoonlijkheid meer bezit. Ondermeer voor de subsidie-aanvraag is het nood zakelijk dat de statuten in orde zijn. Op de buitengewone ledenvergadering, bijgewoond door slechts een tiental le den, werden mevrouw M. Delmaar-van der Meer, mevrouw M. Muurling- Voorthuis en de heren P. Brinkers, M. Janssen, T. Luiting en J. Visser geko zen in plaats van het incomplete be stuur, dat bestaat uit mevrouw M. van der Meulen-Boysen en de heren A. Bervoets, S. Detmers en J. Drissen. Jan Visser stelde de nieuwelingen voor en vertelde dat zij twee jaar geleden al bij elkaar kwamen en toen de werk groep literaire avonden vormden. Na een aantal geslaagde bijeenkomsten verzandde het werk van de groep. Middels 't Nut wil ze de activiteiten op literair- en muziekgebied nieuw le ven inblazen. Op het programma voor het seizoen 1973-'74 zal veel plaats worden inge ruimd voor populairwetenschappelijke avonden; bovendien zal getracht wor den tot samenwerking met andere ver enigingen te komen, zoals met de im kersvereniging, de natuurwacht en de vereniging voor tuinbouw en plant kunde. Het nieuwe bestuur zal zelf de functies onderling verdelen. Mevrouw Delmaar staat hoog genoteerd wat het voorzitterschap betreft. In zijn openingswoord herinnerde voor zitter Bervoets aan de moeilijke perio de die 't Nut in Soest nu al jaren doormaakt op bestuurlijk gebied. Het is het zittende bestuur, dat al vele ja ren in deze vorm bestaat, onmogelijk gebleken bestuursleden aan te trekken en het leden bestand (100 leden en 'n collectief abonnement van 48 politie mannen) te verjongen. De problemen werden voorgelegd aan de Soester Ge meenschap, die een gedegen rapport opstelde en met het voorstel kwam de werkgroep literaire avonden als be stuur te laten optreden. Het oude bestuur zal tot september de nieuwelingen adviseren, vertelde de heer Bervoets. „We zullen echter niet eigenwijs zijn en zeggen: dit. moeten jullie zo en zo doen". De heer Ber voets deelde tenslotte mee, dat het hoofdbestuur belangstelling heeft voor wat er in Soest gebeurt ten aanzien van de ontwikkeling van 't Nut onder de nieuwe leiding. Na het officiële gedeelte lazen drie nieuwe bestuursleden, de dichters Mir- ja Muurling, Ton Luiting en Jan Visser uit eigen werk en trad het Soester Dubbelkwartet op onder leiding van Harry Schram. De „zandverstuivingen", welke dc laatste droge, warme dagen speciaal de be woners aan de Kerkstraat en het aansluitende gedeelte van de Birkstraat tot aan de Vondellaan, veel last veroorzaken, zullen spoedig tot het verleden be horen. Begin juni zal Rijkswaterstaat de beide weggedeelten van een geheel nieuw wegdek voorzien. De heer B. C. de Geest van Rijks waterstaat deelde ons mede, dat de werkzaamheden met ongeveer een week bekeken zullen zijn. Die werk zaamheden zullen bestaan uit het weg halen van het wegdek tot op een diep te van 3 a 3cm, waarna een geheel nieuwe asfalt-betonlaag wordt aange bracht. Op dit gedeelte .van de rijksweg werd een proef genomen met een nieuw soort wegdek. Dat heeft niet voldaan. De slijtlaag is, zoals dat technisch heet, „vet" geworden en daardoor slipge vaarlijk. Om te voorkomen dat het teer Soest ingereden wordt, moet het weg dek afgestrooid worden met zand. Dat rindt thans regelmatig plaats. De stof- overlast behoort echter binnenkort weer tot het verleden. Het verkeer zal van dé werkzaamhe den wel enige hinder ondervinden; het ligt echter niet in de bedoeling de beide wegen geheel af te sluiten. In de nacht van zaterdag op zondag werd de auto, bestuurd door de 28- jarige P. B. L. S. uit Soest op het kruispunt Schrikslaan-Beetzlaan aan gereden door een onbekende autobe stuurder, die er echter vandoor ging. S. reed over de Schrikslaan richting Waldeck Pyrmontlaan en kreeg op de kruising geen voorrang van de richting Beukenlaan rijdende automobilist. De politie zoekt de doorrijder, die in een Morris of Austin Glider reed. De Werkgroep „Kamermuziek in Soest" sluit haar derde seizoen af met een feestelijk Kamerconcert op zondag 3 juni a.s. in het Artishockgebouw, Steen hoffstraat 46. In verband met deze bijzondere gebeurtenis voor één keer niet 's middags, maar op zondagavond. Aanvang 20.15 uur. Op de vleugel speelt dan Albert Brus- see. Het programmat ziet er alsvolgt uit, 1. Sonate in E opus 109, vivace, ma non troppo, prestissimo, andante, molto cantibilo e exppressivo, L. von Beet hoven. 2. Fantasia in f opus 49. Fr. Chopin. 3. Funé railles. Fr. Liszt. Na de pauze volgt dan nog: Schilderijen-tentoonstelling van Mous- sorgsky. Na het gymnasium in Apeldoorn door lopen te hebben, ontving Albert Brus- see lessen op het concervatorium van Spaanderman. In 1971 behaalde hij het einddiploma solospel met onderschei ding. Sinds 1972 krijgt hij les van Da- nielle Déchenne met het doel de Prix d'Excellence te behalen. Hij is als le raar verbonden aan de Apeldoornse Muziekschool en gaf recitals in Haar lem, Amsterdam, Breda, De Doelen (1972) en met vol orkest in Apeldoorn op 15 mei 1973. Albert Brussee is het achtste kind (van de 12) van H. G. Brussee, bekend auteur van schoolboeken. Behalve voor de muziek, koestert hij een warme be langstelling voor de musicologie, kunst geschiedenis en geschiedenis in het al gemeen. Men treft hem even vaak aan in een museum als in een concertzaal. In de tentoonstellingszaal van het A.S.- gebouw, waar dit pianoconcert wordt gegeven, is een expositie te bewonde ren van J. H, Wijsmuller Sr. (1855- 1925) uit de Haagse School. Albert Brussee Prix d'Excellence? STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis" Burg. Grothe- straat 51, Soest, telefoon 19004. Mej. M. F. M. Elsenburg afwezig van 25 mei tot 25 juni. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij- 9.00-10.00 uur. Mej. H. B. te Lintelo, afwezig van 25 mei tot 13 juni. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34, teL 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen Spoorstraat 9. Baarn tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaardenwerk Soest: Warme maalt\jdenvoomening, Infor maties bij de navolgende contactadres, sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott, Pi Hendriklaan 11, tel. 13261 Soest Mid den: Mevr M A Jansen-Moesen broeck. Kerkpad a.z. 57, tel. 15588. Soest-zuid: Mevr. S. Steendijk-Geer- Ungs Bartolottllaan 16. tel. 16389. Soesterveen: hr. A. van Scherpenzeel Veenbesstraat 430, teL 14782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger kes Prot Lorentzlaan 23, teL 03463- 1991. Bejaarden wacht Soest: Bereikbaar vla de navolgende tel nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782; -/oor informaties betreffende, pedicu redienst, koffie-ochtenden, zangkoor gymnastiekcursussen. societelten. Cul tureel senlorenpaspoort t.b v. bejaar den: Bureau projektleidlng Burg. Gro- thestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. Telefonische Hulpdienst *t Gooi 02150-45555: 24 uur per dag. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Hemelvaartsdag 10 uur, ds. P. Kloek. Zaterdag 19.30 uur, Avondmuziek en Avondgebed. Zondag 10 uur, ds. P. Kloek. Emmakerk, Regentesselaan. Hemelvaartsdag 10 uur, ds. D. H. Bos- ma. Zondag 10 uur ds. D. H. Bosma en 19 uur ds. P. Kloek. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. Hemelvaartsdag 9 uur, gezamenlijke- dienst met Gereformeerden ds. M. Wil schut. Zondag 10 uur ds. H. L. Boutmij, zen dingspredikant (gez. dienst met gere formeerden). Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. Hemelvaartsdag 10 uur ds. J. Smit. Zondag 10 uur, ds. J. Smit en 17 uur drs. B. J. Wiegeraad, Amersfoort. Zonnegloren Zondag 10 uur, ds. W. Wesseldijk. Baarn. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Jeugdkerkcn 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. Hemelvaartsdag 9 uur, ds. G. Rang. Zondag 9.30 uur, ds. K! A. Firet, De Bilt en 17 uur, ds. J. Geel, Soest. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. Hemelvaartsdag 9 uur, gezamenlijke dienst met Hervormden, ds. M. Wil schut. Zondag 10 uur, gezamenlijke dienst met hervormden, ds. H. L. Boutmij, zen dingspredikant en 17 uur ds. H. U. Buitink, Baarn. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. Hemelvaartsdag 9 uur, ds. K. A. Firet, De Bilt. Zondag 19 uur, ds. G. Rang en 17 uur ds. K. A. Firet. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. Hemelvaartsdag 8.30 uur, ds. R. Zijl stra. Zondag 8.30 uur, drs. A. M. Hendriks, Amersfoort C. en 14.45 uur ds. J. Stra- ting, Bunschoten. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. Hemelvaartsdag 10.30 uur, ds. Eerland, Hilversum. Zondag 10 en 19 uur, ds. Jonkman, Drogeham. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. Hemelvaartsdag 9 uur, Leesdienst. Zondag 9.30 uur leesdienst en 14.30 uur, ds. J. van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. Hemelvaartsdag, geen dienst. Zondag 10.15 uur, ds. P. J. van der Vange (N.H.) Zutphen. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. 10.30 uur mej. P. N. Heyboer, zen- dingstdienst. Schaapskooi, KI. Engendaaltveg 52. 16 uur G. J. Mensink. H.A. Woensdag 30 mei, 20 uur ds. D. van Keulen (Heeskapel). SOESTERBERG Gereformeerde kerk Hemelvaartsdag, 9 uur gezamenlijke- dienst met hervormden in de Hoek steen ds. L. Wieringa, Den Dolder. Zondag 10 uur, ds. J. Plug, Huis ter Heide er» 17 uur, ds. D. Veenhuizen, Veenendaal. Hervormde kerk. Hemelvaartsdag 9 uur, gezamenlijke dienst met gereformeerden in de Hoek steen. Zondag 10 uur, ds. F. J. Th. van Bo ven. H.D. STERRENBERG Zondag 10.30 uur, mevr. da. C. J. Ree- dijk-Boersma, Zeist. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg Zondag 10.30 uur, ds. H. C. Valeton. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. H. Kiezebrink. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat. Baarn. 10.30 uur dienst. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Woensdag 30 mei, 19.00 uur. Hemelvaartsdag 8.00, 9.30 en 11.30 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H.A. Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie SoestdUk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Woensdag 30 mei, 19.00 uur. Hemelvaartsdag 9, 11 en 18 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 12728. Woensdag 30 mei, 19.00 uur. Hemelvaartsdag 8.00, 9.30 en 11.30 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoog mis. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Woensdag 30 mei, 19.00 uur. Hemelvaartsdag 11.45 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 11.45 uur. St. Caroluskerk, Soesterberg, Woensdag 30 mei, 19 uur avondmis. Hemelvaartsdag 9.30 en 11.30 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang). SOESTERBERGSESTRAAT 44 SOEST-ZUID - TEL. 02155-12045 SOEST De artsendienst wordt waargenomen op Hemelvaartsdag door J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, tel. 12815 en B. C. Nicolas, Steenhoffstraat 12, teL 12667. Zaterdagmorgen 12 uur tot maandag morgen 8 uur H. G. Rupert, Burg. Grothestraat 49 tel. 12388. Zaterdagmorgen 12 uur tot zondagmor gen 8 uur, D. van Dorssen, W. Beck- manstraat 302, tel. 15631. Zondagmorgen 8 uur tot maandag morgen 8 uur A W. Chauannes, Co- lenso 32, tel. 14545. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG. Hemelvaartsdag en tijdens het weekend A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6, tel. 15117. SOEST Tandartsen Hemelvaartsdag van 13.00 tot 13.30 uur. F. de Morree, Dr. Rupertlaan 74. Za terdag en Zondag van 13.00 tot 13.30 uur. C. J. J. Dorrestein, Ossendamweg 30, tel. 17853, Apotheek Hemelvaartsdag apotheek Soestdijk, v. Weedestraat 35, tel. 12487. Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur. Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-2432. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, tel. 12487. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur. Zr. M. van Loon, Van Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172 en Zr. G. Chamoun, Albert Cuyplaan 118, tel. 16906. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 1 uur Zr. S. Visser, W. Beekmanstraat 258, tel. 14365 en Zr. A. Kulik, Dalweg 46, tel. 13703. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middel wijkstraat 36 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001, 12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur. Molenstraat 11. Mid delwijkstraat 36. ZONNEGLOREN, telefoon 19144 dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 dagelijks6 14.00-15.30 en 19.00-20.30 2e klasse B: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19 00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag- en vrijdagavond 18 30-19.00 N.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op ir kindcj afiiebne niet toege laten. Baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18 30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.0C en 17.30-19.30 uur ST. ELISABFTH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30. 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 OE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse- dagelijks 13.45-14.15 en 18.30-19.15 dagelijks 13.45-14.30 en 18.30-19.30 kraam afd.: dagelijks resp. als 3e klasse en klasse afd. kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 1445 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00

Soester Courant | 1973 | | pagina 5