Nieuw-Loosdrecht Nederlands beste „rock and roll" groep in het openluchttheater .JEANS SOESTER COURANT INSTITUUT HULSCHER INSCHRIJVING KURSUSJAAR 1973/74 Uw vrouw is'n exclusieve Wiewei keuken waard! A.V.-dag basisscholen Nieuwe bestuursleden Katholiek Vrouwengilde Soes' Openbare vergaderingen Districtsvergadering DS '70 Reconstructie Kerkpad wacht op afronden grondaankopen Werk wordt in twee gedeelten uitgevoerd all you need is_ VRIiETIJDS- KLEDING bij uitstek MCddelmdk Flora-studiegroep van Natiuirvvacht ,,Eemland" gaat vrijdagavond op pad Soester kunstenaars voor gehandicapten Ctiez nous Vous êtes Chez vous Je Kleine Witte" Inbraak noodrestaurant Avia Bejaarde fietser onwel geworden MET ÉÉN ADVERTENTIE SN DE BEREIKT U MEER DAN 8000 GEZINNEN IN SOEST EN S0ESTDIJK Kontaktavond van reserve- en beroepspolitie Wedvlucht vanaf Corbeil Pol Bovs verloor met 1-2 van G.A. '70 Typen Steno Boekhouden Middenstandsopleiding Handelscorrespondentie Conversatielessen Handelscorrespondentie Secretaresse-opleiding Alg. ontwikkeling SOESTERBERG Zeer druk bezochte receptie voor hoofdagent De Heere Avondvierdaagse onder het motto Trim U fit Ledenvergadering E.H B.0, Diploma-uitreiking aan elf jeugdige E.H.B.0.-ers Uit het politierapport Soester Courant van woensdag 30 mei 1973 Wiewei (op het. industrieterrein) Telefoon 02158-1844. Volg vanuit Utrecht en Hilversum de borden Loosdrecht-vliegveld. Morgenmiddag, aanvang 2 uur. zal in het openluchttheater aan de Soester- bergsestraat optreden de enige echte rock-and-roll groep van Nederland. Long Tall Ernie and the Shakers. Voor kenners en liefhebbers is deze aankon diging meer dan voldoende om voor een afgestampt vol theater te zorgen. De groep bestaat sinds mei 1972. In die tijd werd hun eerste single „Kiss Me Baby" gereleased, wat gepaard ging met een overweldigende hoeveelheid publiciteit. Via telex en persberichten werd iedereen geattendeerd op de groep en iedereen moest en zou het sensationele optreden met eigen ogen zien. En een sensatie is het om een optreden bij te wonen. De groep brengt de au thentieke rock in een minitieus geko pieerde vijftigerjaren outfit, kompleet met vetkuif, bakkebaarden, zwarte overhemden met witte stropdassen en witte gymschoenen. De show is niet te beschrijven. Pianist Jumping Johny springt op zijn piano, duwt en schopt en staat erop. Hij speelt staand, op zijn rug liggend en als hij in vorm is bespeelt hij de de toetsen ook nog met zijn voeten. Alfie Muscels, de sologitarist en Hank Long Tall Ernie and the Shakers. the Knife, de basgitarist weten er ook wat van en zorgen, vaak op de grond liggend, voor een stevige begeleiding. En terwijl Tenderfoot MacFarlane on vervaard zijn drumstel geselt, moeten telkens weer al te enthousiaste toe schouwers van het toneel worden ge sleurd. Long Tall Ernie and the Shakers heb ben het in minder dan een half jaar gebracht tot de meestgevraagde groep van Nederland. Ook bij de televisie makers zijn zij in trek. Op de Duitse en Zwitserse TV is een kwartier du rende special uitgezonden en VPRO- radio zond een 30 minuten durend op treden live uit. Voor de pauze treedt op „plastic Feet", evenals Long Tall Ernie, uit Arnhem afkomstig. Deze drie man sterke groep zorgt voor de warming-up. Het evenement gaat in ieder geval door: bü regenweer wordt de show verplaatst naar de Sporthal Beukendal. Dat zal dan tpdig via de radio bekend gemaakt worden, terwijl het ook ver meld zal worden op enkele in de ge meente geplaatste borden. Onder prachtige weersomstandigheden werd vrijdag j.1. de Algemeen-Vaar digheidsdag gehouden van de Soester Basisscholen. Op leerlingen van de St. Theresiaschool en de Ingenhofschool, na. die beiden op kamp waren, waren alle zesde klassers van de scholen te Soest en Soesterberg aanwezig op het sportcomplex van de S.O. Soest. De morgen werd doorgebracht met hardlopen, hoogspringen, verspringen, balwerpen en hindernisbaan. Het be haalde aantal punten per onderdeel werd op het schooldiploma vermeld, dat later aan alle deelnemers werd uitgereikt. De middag was voor de teamsport. Er waren wedstrijden hardlopen (estafet te) voor jongens en meisjes en touw trekken. Bij de estaffette-wedstrijd was de eer ste prijs voor de meisjes van de St. Willibrordusschool; 2. de St. Bonifaci- usschool. Bij de jongens behaalde de St. Bonifaciusschool de eerste prijs met op de tweede plaats de Christelij ke Basisschool te Soesterberg. De eerste prijs bij het touwtrekken (teams van 3 meisjes en 3 jongens) ging naar de openbare lagere school van Soesterberg: de tweede prijs naar de Mariaschool. Op 22 mei j.1. waren ca. 65 dames aan wezig bij de Eucharistieviering in de Petrus en Pauluskerk, in verband met de sluitingsavond van dit seizoen. Daarna werd de jaarvergadering ge houden in het verenigingsgebouw, waarbij drie bestuursleden aftraden, die zich niet herkiesbaar stelden, nml. mevr. M. Schulte, voorzitster, mevr. M. v. d. Ende, vice-voorzitster en mevr. M. Hilhorst. hoofdassistente. Tot nieuwe voorzitster werd gekozen mevr. Van Woudenberg, tot vice-voor zitster mevr. Greefhorst en tot hoofd assistente mevr. Zegwaard. Een en ander ging gepaard met har telijke woorden van dank aan de scheidende dames en het aanbieden van bloemen.De voorzittershamer werd overgedragen aan de nieuwe voorzitster en mevr. Schulte wenste het nieuwe bestuur veel succes in de komende jaren. De openbare vergadering van de com missie voor het geneeskundig en psy chologisch schooltoezicht in de ge meenten Baarn, Bunschoten. Eemnes, Hoogland en Soest, zal gehouden wor den op vrijdag 8 juni a.s., des mor gens om 10 uur, in het gemeentehuis van Baarn. Het Tweede Kamerlid van de politieke partij D.S. '70, jhr. mr. M. L. de Brauw, zal op dinsdag 5 juni a.s„ in het Doopsgezinde-Remonstrantse kerkge bouw aan de Stadsring te Amersfoort, een spreekbeurt houden. Een en ander houdt verband met de vervroegde ge meenteraadsverkiezingen te Amers foort, naar aanleiding van de samen voeging van de gemeenten Hoogland en Amersfoort. Regionale problemen en belangen zullen besproken worden, maar ongetwijfeld zullen ook nationale zaken aan de orde komen. Er zal ruim gelegenheid zijn voor een debat. De avond begint om 20.00 uur. Met de reconstructie van het Kerkpad kan na de bouwvakvakantie begonnen worden, mits het de gemeente gelukt tRdig de afrondende grondaankopen bü enkele personen rond te krijgen, welke noodzakelijk zijn om het geheel volgens het overeengekomen plan uit te voeren. De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s.. van 14 tot 17 uur. voor het verstrekken van inlichtingen, zit ting ten gemeentehuize alhier. Dit schrijft de directeur van gemeen tewerken in een brief van 23 mei j.1. aan de commissie Kerkpadbewoners. Bij het onderhandelen over die betref fende, zeer bescheiden, grondaankopen zal de gemeente gaarne gebruik maken van de hulp van de commissie. In ver band daarmee zal er aan de commissie een overzicht hiervan worden toege zonden, alvorens de betreffende be woners zelf zullen worden benaderd. In principe wordt het werk in twee delen uitgevoerdeerst het Kerkpad ZZ tussen Kruisweg en Kerkstraat en daama het restant van het Kerkpad ZZ en het Kerkpad NZ. Er zijn vrij langdurige besprekingen met de gemeentelijke nutsbedrijven aan het gereedkomen van de werksche ma's vooraf gegaan. Daarover zijn mis verstanden gerezen welke door de di recteur van gemeentewerken uit de weg worden geruimd. In de eerste plaats zijn er tussen de uiteindelijke akkoordverklaring van het gemeentebestuur en de eerste daad werkelijke uitwerking van de plannen slechts 3'/« maand verlopen (26 oktober 1972 tot 10 februari 1973) en is er na die JOe februari nog veel overleg nodig geweest met een groot aantal instan<- ties om het verbeteringsplan „hard" te krijgen. „Een tijd van een half jaar mag u in zo'n geval lang lüken, ik kan u ver zekeren dat dat vergeleken bü andere plannen, zowel van overheids-, semic- overheids- als particuliere bedrijven, niet lang is", aldus de directeur van gemeentewerken. Ook zegt hij dat het nooit de bedoeling geweest is dat een informatie-brief van de commissie aan de bewoners zou hebben moeten wachten op het zgn. hard" worden van het werkschema. Wat het plantsoen-gedeelte van de to tale verbetering betreft, is dat in eerste instantie al bezien bij het samenstellen van de nu uitgewerkte plannen, waar aan de plantsoenendienst heeft meege werkt. In een later stadium, bij de af werking, zal er op teruggekomen wor den. De werkzaamheden zullen in de perio de tussen eind oktober 1973 en begin maart 1974 worden stilgelegd, wat ver band houdt met het tijdelijk moeten verbreken van o.a. gas- en electrici- teitsaansluitingen. wat in de winter maanden geen aanbeveling verdient. DAMES - EN HERENKONEEKTIE De nieuwe Flora-studiegroep van de Natuurbeschermlngswacht Eemland trekt er a.s. vrijdagavond voor de eerste keer op uit. De heer Bosma heeft zich be reid verklaard de leiding van de groep op zich te nemen. Alle belangstellenden, niet alleen zij die zich voor de groep opgegeven hebben, worden om 19.30 uur verwacht bü de spoorwegovergang aan de Zoom-Berkenlaantje. Aanbevolen wordt een loupe, notitieboekje, eventueel determineerboek en pincet mee te nemen. A.s. zaterdag 2 juni wordt in alle vroegte de vogelzang-excursie ge maakt. Belangstellenden daarvoor worden om 5.00 uur verwacht bij de brug over de slotgracht van Kasteel Groeneveld te Baarn. De excursie zal, animo en weersomstandigheden in aanmerking genomen, 2 3 uur duren. Een week later op zaterdag 9 juni staat de excursie Kortenhoef op het programma: voor zaterdag 23 juni de excursie naar het Leudal. Dan worden er op 3 en 10 augustus avondwande lingen gehouden en op zaterdag 18 augustus de excursie naar de Kampi- na-heide te Oisterwijk. Wat de maand september betreft staat een bezoek aan het paleis 't Loo op het programma voor zaterdag 8 sep tember en een tocht naar Castricum op zaterdag 22 september. Het mondorgeltrio Mackintosh uit Soest en Baarn - dat 20 mei tijdens een grote talentenjacht ni Bergen op Zoom de eerste prijs instrumentaal populair won - werkt dinsdagavond 5 juni weer mee aan een programma van Artiestenpalet voor lichamelijk gehandicapten in het Roosevelthuis in Doorn, samen met operettetenor Edu- ard Creemers en ziin pianist Toon Voskuylen, voordraohts kunstenares Maria Maatman-Kamphuis uit Soest - dijk en de Riwi's. Het trio gaat 6 juni met het duo Gé en Bé, accordeonist Bob Marinus en de Karina's naar huize Breevecht in Nigtevecht en treedt 13 juni weer op voor blinden in Vierhouten. Artiestenpalet" - dat 28 april j.1. haar 2000e programma gaf - verwacht drukke zomermaanden, omdat er juist dan bij zieken en bejaarden en in te huizen extra behoefte is aan ontspan, ning (weinig te doen, niet altijd mooi weer. kennissen met vakantie, slapte op tv). Het adres van „Artiestenpalet" is: Dillenburgstraat 13 in Utrecht, tel. 030-513267. Nestkastjes J.1. zondagmorgen werd door de werk groep vogelbescherming een inspec tietocht gemaakt langs de in de Soes ter bossen opgehangen nestkastjes. Dit leverde de volgende resultaten op: ge ïnspecteerd 42 kastjes waarvan 9 met jonge vogels, 7 met eieren, 2 met nest in aanbouw en 1 uitgevlogen. De leef tijd der jongen varieerde van enkele dagen tot bijna vliegvlug. Op twee na worden alle kastjes gebruikt door koolmezen, één door pimpelmezen en één door een grote bonte specht. De volgende tocht wordt gehouden op zondag 10 juni a.s., weer 's morgens om 5 uur, bij de bos-ingang naast het ziekenhuis Zonnegloren. BIJ BAR - CAFE - RESTAURANT MIDDEL WIJKSTRAAT 2 TELEFOON 13331 Voor de zoveelste maal werd ingebro ken in het noodrestaurant van Avia's Dienstencentrum. De onbekende dader vernielde een ruitje, maar voorzover kon worden nagegaan, vertrok hij zon der buit. De 7$, jaar oude heer J. v. d. D. werd met do ambulance-auto naar Zonne gloren 'gebracht, toen hij op de Dalweg plotseling onwel werd en naast zijn fiets in elkaar zakte. Tijdens het weekend werd een wed vlucht gehouden vanaf Corbeil, over een afstand van 445 km. De duiven werden gelost om 6.10 uur met zuid oosten wind. De vereniging „De Vriendschap" nam deel met 284 duiven. Aankomst eerste duif te 12.44.05 uur. Aankomst laatste prijsduif 13.28.07 uur. Uitslag: Altenaar-Reijerse 1 16 49. A. Mees ters 2 7 15 35. C. Vaessen 3 6 12 13 19 22 29. H. Strumpel 4 9. Bokma-Papen- burg 5 21 28 50 53. Sukel-van Kloos ter 8 14 23 26 27 33 34. D. de Zoete 10 43. B. Schimmel 11 31 55. C Kaats 17 18 20 48. J.- Kruseman 24 57. Van Dijken-Gerrit.se 25. Comb. Westerveld 30 54. W. Roest 32. E. Daatselaar 36 38 45. H. Rauch 37 42 46 47. A. Snij ders 39. J. Piepenbroek 40. .T. Schim mel 41. Mevr. Ottens 44. J. Koster 51 52 56. Ook de vereniging „De Zwaluw" nam deel aan deze wedvlucht. Aan komst eerste duif te 12.45.17 uur. Aan komst laatste prijsduif 13.31.07 uur. Uitslag: G. Rijksen 1 4 5 6 7 8 9 10 11 23 24 25 31 39 46 50 52 65 69 73. L. van Klooster 2. Th. Wigtman 3 29 56 58 67. J. Stalenhoef 12 18 20 30 34. R. Vos kuilen 13 15 19. W. Grift 14. A. Dor- restein 16 33. G. Lijnsveld 17. A. de Bes 21 38 48. W. van Soest 22 F. Lim burg 26 41, G. Visser 27 42. H. Woud stra 28. C. Dijkman 32 71 72. C. v. d. Hoek 35 49 59. P. Rauch 36 37 47 70. A. Hooijer 40. J. v. d. Brakel 43 45 68. H. Elschot 44. H. Gorissen 51. L. den Enting 53. B. van Deijssel 54. R. Kop pen 55. C. van Veen 57 62. A. van Ginkel 60 66. B. v. Blokland 61. A. M. P. van Riet 63. H. den Dekker 64. Aan de uitnodiging van het bestuur van de reservepolitie om de kontakt avond, door haar georganiseerd op vrijdagavond 25 mei, hadden enige le den van de beroepspolitie met hun dames gehoor gegeven, terwijl ook een paar gepensioneerden acte de presen- ce gaven. De avond werd gehouden in de zaal van de brandweer. De voorzitter van de vereniging van reserve-politieper soneel, de heer G. J. Jongma, sprak er zijn voldoening over uit, dat zove- len aanwezig waren, in 't bijzonder de hoofdinspecteur van politie, de heer H. G. Scholtmeijer. Na het nuttigen van een kopje koffie met gebak, werden groepen gevormd, die om beurten konden deelnemen aan verschillende spelletjes, zoals bus sen van plank gooien, kegelen, ping pongen, pijltjes werpen, sjoelen, schie ten en rad van avontuur. Voor elk spel verwierf men punten. Het getal dat op het rad van avon tuur tevoorschijn kwam. werd op de puntenlijst bijgeteld. Het werd een gezellige en vrolijke avond, zoals men dat ieder jaar van de reserve politie kan verwachten. Voordat de heer Jongma tot de prijs uitreiking overging, zei hij,, dat deze gecombineerde avonden ten doel heb ben, de onderlinge band, maar ook die tussen reserve- en beroepspersoneel te verstevigen. De prijzen vielen ten deel aan: 1. J. Kappenberg, 670 p. 2. W. Floor, 630 p. 3. Mevr. v. d. Kraats, 627 p. 4. C. de Bruin, 607 p. 5. C. van Wijngaarden, 540 p. 6. W. van Doorn, 520 p. 7. J. Heuer, 495 p. 8. H. G. Scholtmeijer, 493 p. 9. Mevr. Foeken, 487 p. 10 P. van Wijkvliet, 486 p. 11. G. J. Jongma, 483 p. 12. R. Foeken. 477 p. 13. H. van Dalen, 475 p. 14. E. v. d. Kraats, 467 p. 15. Mevr. van Wijkvliet. 466 p. 16. Mej. R. Bos, 465 p. 17. H. van Soeren, 464 p. 18. C. Hilhorst, 460 p. 19. P. J. Bergman, 434 p. 20. J. Mater, 430 p. 21. B. J. ten Haaf. 410 p. 22. Mej. Ans Miegies, 408 p. 23. K. C. C. Foeken, 406 p. 24. J. C. van 't Veer, 405 p. 25. D. Miegies, 400 p. 26. D. Huisman, 397 p. 27. Mevr. van Soeren, 330 p. 28. Mevr. Ten Haaf. 320 p. 29. Mevr. Jongma. 313 p. 30. Mevr. Heuer, 312 p. 31. Mevr. van Dalen. 294 p. 32. Mevr. de Bruin. 287 p. 33. Mevr. Floor, 173 p. 34. Mevr. Bergman, 162 p. 35. Mevr. Hilhorst, 149 punten. Het elftal van G.A. '70 (Gemeente ambtenaren) uit Amersfoort, dat vorige week met 0-2 van KPS won, heeft maandagavond, terwijl zij op bezoek was bij Pol Boys, ook van dit elftal gewonnen, zij het met klein verschil, n.1. 1-2. De Amersfoortse ambtenaren waren beslist beter dan Pol Boys, doordat ze perfect combineerden en steeds een vrijstaande man konden bereiken. De achterhoede van de Polmannen zat goed in elkaar en zodoende bleven, althans voorlopig, doelpunten uit. In de 20e minuut moest keeper Schim mel zwichten voor een schot van Groe neveld en G.A. leidde met 0-1. Een paar minuten later bij een snelle G.A.aanval, kwam een voorhoedespeler van G.A. te dicht bij keeper Schimmel in de buurt. Schimmel beging een over treding, waarvoor de scheidsrechtereen strafschop toekende aan G.A. Groene veld plaatste zich achter de bal en het werd 0-2 voor G.A., met welke stand ook de rust inging. Pol Boys gaf zich nog niet gewonnen en na acht minuten spelen wist. Paul Dorrestein uit een hoge voorzet van rechts ineens in te koppen 1-2. Toen kon er nog van alles gebeuren en wanneer de scheidsrechter kort daarna aan Pol Boys een penalty had toege kend, was zulks geen overbodige luxe geweest. Bij een snelle Boys-aanval sloeg een G.A.-verdedlger de bal met de hand weg, terwijl de arbiter er bijna bovenop stond. Hij liet, tot te leurstelling van Pol Boys gewoon door spelen. De Boys zetten alles op alles en wanneer Huffels iets doordachter had geschoten, was Pol Boys nog met de overwinning gaan strijken. Zijn schoten gingen naast of over. Het bleef 1-2 voor G.A., maar een ge lijkspel was de juiste verhouding ge weest. KRENGDEREDERLANOSE OROEBWIJS IRSTELL1K8EII BEATRIXLAAN 24 - SOEST - TEL. 02155-12990 Nederlands, Frans, Duits. Engels Praktü'kdiploma Nederlands en moderne talen voor beginners en gevorderden Frans, Duits, Engels, Spaans, Italiaans moderne talen Studieplan op aanvraag. Een glunderende hoofdagent C. de Heere heeft in „Het Zwaantje" grote belangstelling ondervonden van colle ga's en andere belangstellenden tijdens de receptie voor zijn zilveren jubileum bij politie (en marechaussee). De enige toespraak was van hoofdin specteur H. G. Schotmeijer, die er op wees dat De Heere altijd al het gezag had willen dienen en uiteindelijk koos voor de gemeentepolitie. „Toen jaren geleden de motor in Soesterberg ver dween, en er een bromfiets voor in de plaats kwam betrok het gezicht van De Heere, maar na een collecte in het dorp voor een nieuwe motor, leefde de jubilaris weer op", aldus maakte de heer Scholtmeijer een grapje over de grote liefde van De Heere; de motor. Hij prees De Heer als een bekend en gewaardeerd politieman, die als een goed collega stond aangeschreven. De zilveren jubilaris ontving dan ook een envelop met inhoud. Namens de motorleerlingen, die onder meer een mini-motor aanboden, waren er de heer S. Jongepier en P. Loenen. De Soester Politie Sportvereniging was vertegenwoordigd door de voorzitter de heer W. van den Brink, een deputatie van de Vrijwillige Brandweer Soester berg met commandant J. A. Luyf. Behalve postcommandanten uit vroe ger dagen C. van der Heijden en P. J. In afwijking met andere jaren wordt de avondvierdaagse in Soesterberg, evenals in enkele andere plaatsen ge houden van maandag tot en met don derdag, in verband met het daarop volgende pinksterweekeinde. Op maan dag 4 juni start dit jaar de avondvier daagse, niet bij de Carolusschool, maar bij het Dorpshuis vanaf het Dorps plein. Aanvang jeugd 18.30 uur; senio ren om 19.00 uur. De slotavond is dit jaar op donderdag 7 juni. De laatste inschrijvingsdatum is zater dag 2 juni van 14.00- 18.00 uur bij J. Steert, Plesmanstraat 175 (individue- len); F. J. Hagmeijer, Luit. Koppelaan 22 (groepen en individuelen). In het Zwaantje wordt maandag 4 juni de algemene ledenvergadering gehou den van de Kon. Ned. Ver. EHBO, af deling Soesterberg. Aanvang 20.30 uur. Behalve de gebruikelijke jaarverslagen is er een bestuursverkiezing, waarbij drie bestuursleden aftredend zijn en zich niet meer herkiesbaar stellen: mevrouw C. M. P. v. d. Kiev (le se cretaresse), mevrouw M. Jonkman- Schuiling (2e secretaresse) en de heer T v. d. Berg (2e penningmeester). Na de uitreiking van de diploma's is er een huldiging van de heer J. v. d Velden, die 25 jaar lid is van de E.H.B.O. In het clubgebouw de Dubbeldekker werd door mevrouw C. M. P. v. d. Kley het B-dipploma uitgereikt aan elf jeugdige geslaagden, die onder leiding van dokter J. C. Lucas en mevrouw Van der Kley een cursus hadden ge volgd. De geslaagden zijn: J. Wijn, R. de Wlldt, M. Veenendaal, E. Snel, L. Len- sink, L. Lensink, J. van der Kley, M. Jonkmans. L. Brouwer, C. Bos en A. van Amerongen. Bergman, gemeentelijk voorlichtings ambtenaar B. J. van Os, was er ook de heer J. Bodéwes, hoofd Titus Brandsmaschool, waar De Heere de verkeerslessen verzorgt. De marechaus see van de brigade Soesterberg ver scheen onder aanvoering van adjudant A. Schep, terwijl ook de reserve-poli- tie, vele agenten en oud-collega's hun gelukwensen kwamen aanbieden. Van de kunstschilder E. 1'Hoëst ontving de jubilaris, afkomstig uit Zeeland, een prachtig Zeeuws havengezicht. Omdat de eigenaar van een café in Soesterberg twee inwoners uit Huis ter Heide niet wilde toelaten, omdat zij onder invloed waren, ontstond een vechtpartij, waarna de politie hen aan hield en heeft ingesloten. Een autobestuurder uit Rhenen ne geerde het rode verkeerslicht op de Amersfoortsestraat bij de Richelleweg, waardoor hij de auto van een bestuur der uit Hagestein van achteren aan reed. Min of meer zware schade liepen een viertal auto's op tengevolge van een kettingbotsing, omdat de voorste auto plotseling moest remmen, waar door de auto's op elkaar schoven. Een koopman uit Apeldoorn bescha digde de wegbebakening op de Amers foortsestraat ter hoogte van de Oude Tempellaan. Hij gaf twee valse na men op, maar bij nader onderzoek bleek, dat de auto niet was verzekerd en dat hem de rijbevoegdheid tot eind augustus was ontzegd. Zestig ruiten met een totale opper vlakte van 120 m2 vielen op de Amers foortsestraat aan diggelen, toen de be stuurder van een bestelwagen uit Utrecht plotseling moest remmen voor een voor hem rijdende auto. Ter hoogte van het Kontakt der Kontinenten ontstond een aanrijding, waarbij twee van de drie daarbij be trokken auto's zo zwaar werden be schadigd. dat zij moesten worden wegge sleept. De voorste twee auto's stopten voor het rode verkeerslicht, maar de achteropkomende bestelwagen botste te- gende achterste auto aan, die op zijn beurt weer doorschoof tegen de voor ste. maak meer gebruik van onze uitgebreide service Stecnhoffstraat 56, Koninginnclaan 18. Soesterbegrsestraat 32 SmitsweglS hoek Nieuwe weg, tel. 12691 tel. 16600 tel. 18016 tel. 19525 IV*/ Wiewei keukens j w w 3n w Op de Wiewei permanente keukenshow ziet u 30 keu kens van gerenommeerde merken als voorbeeld van wat Wiewei voor uw vrouw kan doen. U bent hartelijk welkom van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot! 7 uur. De toegang is vrij en... praten kost niets.

Soester Courant | 1973 | | pagina 7