m Wim van Steenis winnaar amateurronde van Soest 503231VLOEREN Sportnieuws B VS? ;Ilf. ll! NIC. VAN DAM AUTORIJSCHOOL M. LOS tïjeo ban epen n.o - 11 5 Hees veteranentoernooi werd een SEC-aangelegenheid SEC-veteranen in toernooi Hilversumse verenigingen gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast binnen één uur! gratis 14302 super cleaner SCHOENEN - TASSEN UW SUCCES IS ONZE RECLAME Regen grote spelbreker Rapid-toernooi Soester Schaakclub een succes J. A. Smorenburg Begrafenisondernemer in Soesterberg. Soest en omstreken. ZIEKENAUTO - TEL. 12727 POLITIE - TEL. 19444 ALARM - TEL. 14444 Soester Jos Schipper eervolle tweede Geslaagde wielerronde in samenwerking met Ren- en Tourvereniging „Tempo" en Soester Zaken- en Bedrijfsleven ^outfcaoptra sintó 1676 Olympianen namen deel aan wandeltocht in Barneveld K.P.S. verloor van Pon 0-1 Wedvlucht vanaf St. Ghislain Hornu 1 36 mnd. 103J a 138.20 172.- 206.40 258,- ■P Soester Courant van donderdag 7 juni 1973 Hoewel de weersomstandigheden b(j het eerste Hees-veteranentoemool bfron- der veel te wensen over lieten werd het toernooi toeh een meer dan geslaagd festün. De acht deelnemende veteranen teams streden om de ereprijzen met veel inzet en zodoende werd het toch nog een succes. De strijd in dit toernooi werd be heerst door SEC, want het waren de SEC-zondag en zaterdagteams, die in de beide poules domineerden en door goede resultaten beide eerste werden. SEC zondag bijv. ging goed van start door een zege op de organiserende vereniging Hees, dat met 3-1 werd ge klopt. Baarn, dat de volgende tegen stander van SEC was, bood zeer veel tegenstand, maar het bleef bij een 0-0 eindstand. Het Hilversumse DOSV zou bijna de plannen van SEC doorkruisen door een 1-0 voorsprong te nemen, het geen zou betekenen dat DOSV finalist zou worden. Het was tenslotte Rob Nieuwaal die SEC op 1-1 bracht, waar door de finale bereikt was. In de andere poule was het SEC-zater- dag dat het met haar ferme-jongens- stoere-knapenploeg en de fameuze doelman Van Essen op doel zeer sterk speelde. Eerst werd S.O. Soest geklopt, daarna de strijd tegen VVZ (winnaar van het SEC-veteranentoernooi) die in 0-0 eindigde en tenslotte een ruime zege op Amersfoortse Boys. WZ had echter ook geen fout meer gemaakt en won eveneens van Soest en de Boys, zodat de teams met een gelijk aantal punten eindigden. Straf schoppen moesten beslissen, waarbij v. Essen de grote held werd, door keer op keer de WZ schutter in het zand te doen bijten. Dank zij Van Essen der halve een finaleplaats voor SEC-zater- dag, dat tegen de zondagbroers moest aantreden. Een zuivere SEC-aangele genheid derhalve. SEC-zaterdag speelde uitzonderlijk goed in deze finale waarbij SEC-zondag het initiatief volledig aan de zaterdagman nen moest laten. Vooropgesteld dat het een zeer sportief treffen werd. Voor rust profiteerde G. de Bruin van een lichte aarzeling van SEC-zondag- back Albert Hooyer en gaf meteen snel af aan Keil, die doeman Adams geen kans gaf. Na rust een feller SEC-zaterdag, dat de zondagploeg geen kans gaf in haar spel te komen. De zondagspelers, ge middeld zo'n zeven jaar ouder dan de zaterdagspelers, moesten het in deze vierde wedstrijd laten afweten. Lex Hop scoorde 2-0 en toen Brewing- ton 3-0 scoorde was het gedaan. Een overigens zeer verdiende zege voor de SEC-zaterdagveteranen, die over een hecht team beschikten en na afloop de gelukwensen van de zondagspelers in ontvangst konden nemen. De strijd om de derde en vierde plaats ging teussen VVZ en DOSV. Na twee maal een kwartier voetbal was de stand 1-1 zodat strafschoppen de be slissing moesten brengen. VVZ was het betere team. Uitslag toernooi Hees: 1. SEC-zaterdag (wisselbeker); 2. SEC-zondag; 3. VVZ '49; 4. DOSV (Hilverum). Voorzitter Wilhelm van Hees reikte de prijzen uit. SEC-zondag speelt maandag a.s. 2e Pinksterdag voorlopig in het laatste veteranentoernooi, georganiseerd door de verenigingen Actif, DOSV, Hilver sum, SIOS en Victoria in Hilversum. Voorlopig het laatste, want na het wel zeer drukke seizoen is er rust tot zondag 19 augustus, wanneer SEC-zon dag haar jaarlijkse veteranentoernooi met tien deelnemende teams organi seert. Zondag is er strijd in Hilversum, waar bij de opbrengst bestemd is voor het geestelijk gehandicapte kind. Op sport complex Crailoo gaan de wedstrijden om 11 uur van start en de SEC-ploeg zal reeds om 10.00 uur vanaf Nieuwer- hoek vertrekken. SEC speelt op de Victoriaterreinen en is ingedeeld met de ploegen van Ar gon, Maarssen en Odin. Op het vertrekpunt Nieuwerhoek zul len de volgende SEC-spelers maandag 2e Pinksterdag om 10 uur vertrekken: RoJj Nieuwaal, Leo van het Klooster, Jan Veldhuizen. Henk Huyink, Henk Kamphorst, Tony Dasselaar, Saam de Zoete, Harm Adams, Albert Hooyer, Joop Jebbink, Wout de Bruin, Baltus Burgman, Joop van Maanen, Leo van Breukelen, Ben Burgman en Adre Va lero. magie cleaning van super cleaner is een weldaad voor al uw kleding! perfekt gereinigd, stuk voor stuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd gp ons adres koningsweg 16 helpen wij u zelfs wij halen en bezorgen bel ons nummer pioniers in textielreiniging koningsweg 16 en konlnglnmlMn 42 GARANT-SCHOENEN TORENSTRAAT 5 „bij de Oude Kerk" Het modderballet der autocoureurs temidden van gras, modder en publiek. v/h ENGEL Van Lenneplaan 47 - Telefoon 16621 \vy lessen in OPEL ASCONA - OPEL KADETT - DAF Gedipt. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. Hevige regenbuien tijdens Hemelvaartsdag hebben menig sportgebeuren in Soest duidelijk parten gespeeld. Het volleybaltoernooi van SVV; het optreden van de rock and roll groep Long Tall Ernie and the Shakers, onderlinge jeugd wedstrijden van de LTC Soest en ook de autocross werden er het slachtoffer Het volleybaltoernooi werd rond half een gestaakt. Door de gladheid van de velden aan de Schrikslaan, was het niet verantwoord ermee door te- gaan. Om tien uur werd vol goede moed gestart; alle verenigingen waren opgekomen, slechts drie teams lieten verstek gaan. Tot rond het middaguur werd het programma punctueel afge werkt; daarna viel er zoveel regen, dat diverse verenigingen zelf besloten er mee te stoppen. Voor de organisatoren zat er toen niet veel anders meer op, dan het hele toernooi af te gelasten; de eerste keer sinds negentien jaar. Tijdens de ochtendwedstrijden kwam een speler van „die Raeckse" uit Haarlem zo ongelukkig te vallen, dat hij per ambulance naar Zonnegloren moest worden gebracht. In de middag uren keerde hij, na behandeld te zijn, weer terug. Volleybal zal er voorlopig voor hem wel niet meer bij zijn. Bij de overburen aan de Schriks laan moest een onderling jeugdtoernooi worden gestaakt. Na om vijf uur in de morgen met „dauwtrappen" begon nen te zijn, werd ook tot omstreeks het middaguur getennisd. Dat was daarna niet meer mogelijk, toen de banen in een binnenmeer veranderden. Het optreden van Long Tall Ernie and the Shakers werd van het open luchttheater verplaatst naar de sport hal. Daarop was de organisatie bere- kend. De belangstelling was echter zeer matig; nog geen 500 bezoekers. In de sporthal liep het allemaal minder ge smeerd dan wel gewenst was, weinig sfeer, een slecht afgestelde geluidsin stallatie en niet-geïnspireerde spelers. Evenwel zijn de organisatoren er wat de financiën betreft wel uitgesprongen. Ook de muzikale show van de Soes ter Harmonie P.V.O. op zaterdag ging niet door. Na een hele dag regen, was het terrein op de Eng te doorweekt, om de uitvoering alsnog te rechtvaardigen. Van uitstel zal echter geen afstel ko men; t.z.t. mogelijk begin september, zal de show alsnog plaatsvinden. Autocross Ook de autocross had wel degelijk van het slechte weer te lijden. Aanmerke lijk minder toeschouwers, dan waarop de organisatoren gerekend hadden, om zoomden het wedstrijdterrein aan de Koningsweg. Een 3000 enthousiastelin gen waren echter getuige van toch wel aantrekkelijke wedstrijden. Geen van de vijftig inschrijvers had verstek laten gaan. De eerste man che verliep moeizaam, wat veroorzaakt werd door de modderbrei. Daarna ging het beter en kon de spreaker uitroepen: „We hebben het gewonnen van de modder". Die modder was toen aan de kant gereden en soms over de toe schouwers gesproeid; de harde onder grond zorgd voor een goed „wegdek" waarop veel spectaculairs te zien was. Spreaker Bakker ontlokte in een in- tervieuw de wethouder van sportzaken enige mooie uitsraken over het onge vaarlijke van dit soort wedstrijden en het ziet er dan ook wel naar uit dat ze in de toekomst herhaald zullen wor den. Rond haf vijf kwamen tien rijders aan de start voor de finale, die in tegen stelling tot de manches van vijf ron den, over tien ronden ging. Dat waren de Soesters N. van Homsveld, L. Vos en H. van Doorn, T. Schut uit Barne- veld, K. Bos uit Huis ter Heide, J. van Stitselaar en H. Kous uit Nijkerk, J. Kas uit Nijkerkerveen, J. Doornekamp uit Hoevelaken en H. Dusschoten uit Bunschoten. In het geweld van de start raakte Van, Doorn reeds direct van de goede weg, waardoor hij voor een eervolle plaats was uitgesloten. Dusschoten nam de kop en stond die niet meer af. Kas uit Nijkerk werd tweede en voor de Soes ter Van Hornsveld was de derde plaats. 4. Schut, 5. Doornekamp, 6. Stitselaar, 7. Van Doorn, 8. Vos, 9. Kous en 10. Bos. Direct na afloop reikte wethouder De Haan de prijzen uit. De vele bochten maakten het een veilig circuit. Daarnaast hadden de organisa toren in de buitenzijde van de bochten extra grepppels laten graven, waardoor zelfs bij betere weersomstandigheden gevaar voor het publiek uitgesloten zou zijn. Een sportgebeuren derhalve dat zich zeker een vaste plaats in Soest zal verwerven. Het 25ste Hemelvaarttoernooi van de Soester Schaakclub is, ondanks dat het tot een toernooi van één dag werd teruggebracht, bijzonder succesvol geweest. De 24 voorgaande keren werden de eerste wedstrijden reeds op woensdag avond gespeeld, maar de finale van de voetbalwedstrijd om de Europa-cup was dit jaar de directe aanleiding het toernooi tot één dag terug te brengen. Daar bij werden de vierkampen zeskampen, allen met partijen van een uur, een zgn. „rapid-toernooi". Het heeft, mede dankzij een voor treffelijke organisatie, uitstekend vol daan. Zodanig zelfs dat deze opzet, voor de komende jaren gehandhaafd zal worden. Wethouder De Haan opende met de eerste zet in de partij ir. E. J. v. )Bei- mun-Braf. Omstreeks half zes reikte de voorzitter van de schaakclub de prijzen uit. De uitslagen waren als volgt: Klasse I: 1. ir. E. G. v. Beinum, Zoe- termeer; 2. C. Korvinus Utrecht; 3. M. Nolte, Utrecht. Klasse II: 1. G. Visser, Delft; 2. G. Wildschut, Amsterdam; 3. H. Koele- wijn, Bunschoten. Klasse III: 1. F. de Jong, Utrecht; 2. J. Seeleman, Weesp; 3. R. Buisman, Zeist. Klasse IV: 1. P. van Haastert, Am sterdam; 2. R. v. d. Veen, Enkhuizen; 3. A Bruyn, Weesp. Klasse V: 1. R. Weyerstrass, Blaricum; 2. J. v. Duiken, Weesp; 3. J. Akkerman Velp. Klasse VI: 1. J. v Dijk, Amsterdam; 2. E. Jos, Hilversum; 3. C. v. Dijk, Soest. Klasse VII: 1. F. v. Neerven, Helmond; 2. H. v. Hornstra, Muiden; 3. H. Ha gen, Voorburg. Klasse VIII: 1. T. v. Rooijen, Amster dam: 2. J. Ippel, Lisse; 3. A. Dekkers, De Bilt. Klasse IX: 1. J. Deelen, Roosendaal; 2. H. Dissels, Maarn; 3. R. v. Haas tert, Amsterdam. Klasse X: 1. J. Karman, Huizen; 2. P. Bakker, Doorn; 3. J. Gijzen, Weesp. Klasse XI: 1. C. Deyl, Den Haag; 2. P. Voortman, Laren; 3. A. v. Duiken, Weesp. Klasse XII: 1. G. Lindenberg, Harde- wijk; 2. J. Zijp, Soest; 3. Mej. P. Artz. Hinham. Klasse XIII: 1. A. v. d. Pol, Eemnes; 2. D. Pilhoek, Klundert; 3. R. v. Praag, Amsterdam. Het totaal aantal deelnemers was meer dan in andere jaren en bedroeg 78. Generaal Winkelmanstraat 62 Soesterberg. Telefoon 03463 - 1223 - 1458 OOK VOOR CREMATIE. Tevens algehele verzorging door geheel het land. (Geen klassesysteem.) Toen afgelopen zondagmiddag om half vier ruim honderd amateurs van start gingen op het parkoers bij het Industrieterrein om uit te gaan maken wie als winnaar zou eindigen in de Ronde van Soest, was daarvóór al gestreden door de nieuwelingen, adspiranten en veteranen. Onder de deelnemers natuurlijk ook alle Tempo-renners, waaronder Jos Schipper, Arie Bakker, K. Bokma en vele anderen. Zou Jos Schipper evenals vorig jaar deze ronde van Soest weer op zijn naam brengen? Onder de Soester renners ook een aantal nationaal bekende wieleramateurs te weten Evert Diepeveen uit Bilthoven, die aan de befaamde Vredeskoers in Polen heeft deelgenomen, J. Vlastuin uit Scherpen- zeel en de gebr. Liebrechts uit Vlaardingen. Toen om half vier het startschot viel voor de amateurs werd er direct in de voorhoede van het peleton al fel gevochten om een goede positie te bemachtigen. Het waren Arie Bakker en Evert Diepeveen, die al direct in de beginfase een tiental meters voor sprong namen, maar dit was maar van korte duur, want het peleton pakte de twee vluchters weer snel terug. De Temporenners Hennie Dijkstra, Arie Bakker en Jos Schipper probeerden weg te komen van het peleton, maar zij kregen geen kans om een beslissen de voorsprong te nemen. Wim van Steenis, en Jos Schipper waren dege nen, die het tempo er in hielden en na ongeveer een half uur koersen leek het er op, dat Jos Schipper een ge slaagde sprong uit het peleton had be reikt. Zijn voorsprong liep uit tot acht tien seconden, maar meer dan deze voorsprong kreeg hij niet. Het peleton joeg achter hem aan en het waren hoofdzakelijk Arie Bakker en Evert Diepeveen, die het gehele peleton bij de vluchter terugbracht. Er werd door verschillende renners getracht weg te springen uit het peleton, en na 25 ronden had een viertal renners succes. Dit waren Wim Liebrechts uit Vlaar dingen, Wim van Steenis uit Hoog- Blokland, de Scherpenzeler Jan Vlas tuin en de Tempo-renner Jos Schip per. Door dit viertal werd een voorsprong opgebouwd van 55 seconden op het peletom Waar bleef het antwoord van het peleton? Men zou de vluchters wel terug halen, maar aan samenwerking ontbrak het. Men hield elkaar te veel in de gaten, daar men bang was dat iemand alleen naar de vluchters wilde wegspringen. Het viertal kon rustig doorgaan, maar de voorsprong konden zij toch niet vergroten. Tegen het slot van de koers kwam er wat meer leven in het pele ton. De Tempo-renners Arie Bakker en Joop Schaafsma, Evert Diepenveen uit Scherpenzeel en Cor Schuring sprongen weg van het peleton, maar meer dan een paar meters kregen zij toch niet. Jos Schipper trachtte bij he ingaan van de 55e ronde uit de kop te ontsnappen, maar de zeer waakzame Vlastuin uit Scherpenzeel riep hem direct tot de orde. Met nog vier ronden voor de boeg werd het peleton wakker. Ze verhoog den het tempo en de voorsprong van het viertal slonk zienderogen. Werner en Kentie probeerden het laatste stuk je voorsprong van de koplopers terug te pakken, maar daar was het te laat voor. Jos Schipper, Wim van Steenis, Jan Vlastuin en Wim Liebrechts konden zich gaan voorbereiden op de beslis sende eindsprint. De trouwe aanhan gers moedigde Jos Schipper aan en men verwachtte dat hij wel zou win nen, daar hij bekend is op dit par koer. Het viertal sprintte op de finish af en winnaar werd Wim van Steenis uit Hoog-Blokland met een tijd van 2 uur, 8 minuten en 15 seconden over deze honderd kilometer. Jos Schipper eindigde als 2e in dezelf de tijd voor de sprintkampioen van 1970 Jan Vlastuin uit Scherpenzeel. Direct daarachter kwam het volledige peleton en dat leverde nogal wat pro blemen op voor de jury. Toen uitein- Nu heel voordelig zelf te leggen. Keuze uit vele fraaie houtsoorten. Massief stroken-parket vanaf 2255 m2incl. btw Zweeds Lamellen-parket vanaf 43.25 m2 incl. btw MOZAIEK-parket v?' 15.45 ma incl. btw Met volledige leg-aanwijzingen en deskundig advies. Tevens schuur- machines met stofafzuiging te huur. Elke vloer kan door ons vakkundig worden gelegd! Showrooms: Naarden, Graaf W.deOudola&n 25 Telefoon 02159 - 43901 delijk de uitslag bekend gemaakt werd regende het protesten. Na de uitslag vond de prijsuitreiking plaats door Tempo-voorzitter A. Semper, geassis teerd door de ronde-miss Ria van de Broek. De totale uitslag is als volgt: 1. W. van Steenis, Hoog-Blokland. 2. J. Schipper, Baarn. 3. J. Vlastuin, Scherpenzeel. 4. W. Liebrechts, Vlaar dingen. 5. A. Bakker, Soest. 6. E. Diepeveen, Bilthoven. 7. W. Vlaan deren, Maarssen. 8. W. van Putten, Vianen. 9. T. v. d. Valk, Voorschoten. 10. J. Marcus, Ederveen en 13e werd K. Bokma uit Baarn en als 18 finishte H. Dijkstra uit, Soest. Door de nieuwelingen werd een af stand gekoerst van 60 kilometer, die door de winnaar H. Schuurs uit Am sterdam in een tijd van 1 uur 22 min. en 10 sec. werd afgelegd. Uitslag: 2. J. Nijmeyer, Nijeveen. 3. J. van Herwaarden, Voorburg. 4. S. Hui- zinga, R'dam. 5. J. Tijdink, Borculo. 6. B. Lambo, Breukelen. 7. C. v. d. Laar, Den Haag. 8. A. Kruyt, Mij- De kus van de „rondemiss" voor d« winnaar bij de amateurs na de Ronde van Soest. Bosch, Gorinchem. 10. A'dam. 11. C. Berkhof, drecht. 9. W. H. v. d. Berg, Barneveld. Bij de veteranen eindigde als le de sinds vrijdag, toegetreden veteraan Henk van Bruggen uit Amsterdam. Cees Smit, Tempo-renner, viel door pech in de laatste ronde uit met een lékke band, anders was hij zeker bij de eerste drie geëindigd. De uitslag was: 1. H. van Bruggen. 2. N. van Uden, Oss. 3. J. van Ingen, Utrecht. 4. R. Sienders, Zwijndrecht. 5. H. Moorman, Amsterdam. 6. P. Ber- rens, Utrecht. 7. A. v. d. Knaap. 8. J. v. d. Berg, Hardinxveld. 9. H. Dijk, Vianen. 10. H. Pastor, A'dam. Uitslag van de adspiranten: 1. P. Meul- blok, Utrecht. 2. H. van Bruggen, A'dam. 3. R. Bessems, A'dam. 4. P. Philips, H'sum. 5. J. Broers, M'Dijk. 6. G. Schennen, A'dam. 7. S. Meyn, A'dam. 8. M. Huizinga, R'dam. 9. W. Lansing, Scherpenzeel. 10. R. Haverlag, H'sum. Het door de ren- en tourvereniging „Tempo" georganiseerde wielerfestijn mag zeker wel weer een succes ge noemd worden. 2e Pinksterdag worden eveneens op het parkoer b\j het industrieterrein de ritten verreden voor het provinciaal kampioenschap. Men kan er van verze kerd zijn dat hier ook een zeer sterk renners veld aanwezig zal zijn. Aan meldingen voor dit kampioenschap kwamen afgelopen week nog steeds binnen. De starttijden en afstanden: 10 uur veteranen, 40 kilometer. 11 uur adspi ranten 25 km. 12 uur nieuwelingen 60 km en als sluitstuk zal om 2 uur het startschot vallen voor de amateurs over een afstand van 120 km. Ook dit kampioenschap kan doorgaan dankzij de steun van Soester Zaken- en Bedrijfsleven, waarvan als hoofd sponsor de Gemar weer optreedt. Zaterdag werd in en rond de markthal in Barneveld de Trefdag gehouden onder auspiciën van de Prov. Chr. Wahdelsport Bond (P.C.W.B.) De organisatie was dit jaar in handen gegeven van de wandelsportvereniging Jan van Schaf- felaar. Deze dag werd 's morgens om 10 uur door de voorzitter van de PCWB ge opend en een uur later traden een boerenkapel, een volksdansgroep en het showkorps Prinses Marijke uit Gelder- malsen op. Begeleid door diverse muziekkorpsen vertrokken de ruim 800 wandelaars om twee uur precies voor de 5, 10, 15 of 20 kilometer. De 19 adspiranten van de chr. wandel sportvereniging Olympia liepen onder leiding van mevr. Veldhuizen 5 km en behaalden de 6e prijs met 569 punten. Zestien groepen hadden voor deze rou te ingeschreven. Op de 10 km liep hetzelfde aantal groepen. Ook de 23 junioren met lei der de heer D. W. Brood. Zij wonnen de tweede prijs met 571 punten, derde werd Prinses Marijke, Geldermalsen (567 pnt.) en eerste met 575 punten De Dodewero's, uit Dodewaard. De 11 senioren onder leiding van de heer L. Vogel liepen met nog 5 groepen 15 km. Zij wonnen geen prijs. Het parkoers voerde de wandelaars voornamelijk over lange wegen ron dom Barneveld en door de bossen. De paden in de bossen waren door de on ophoudelijke regenval bijna onbegaan baar geworden. Vanavond is de derde avond van de Na een goed begin in de zomeravond competitie, kan KPS het kampioen schap zo goed als zeker wel afschrij ven. Het begon met een paar overwinnin gen, daarna een gelijk spel en toen twee nederlagen. De laatste nederlaag werd KPS toe gebracht door het elftal van Pon uit Leusden, op hun terrein te Achterveld. KPS begon de strijd met een geha vend elftal, daar een paar spelers het veld niet konden vinden. Al vrij spoe-, dig werd het 0-1 en dat het daar bij bleef Is hoofdzakelijk te danken aan de hechte KPS-verdediging en haar keeper. Ondanks het feit dat nog één speler kwam opdagen, moest KPS met tien man ten onder gaan. Avondvierdaagse van Baarn, welke voor de dertigste maal wordt gehou den. Hieraan wordt ook deelgenomen door de Olympia junioren- en senio- rengroep. Het parkoers gaat vanavond door Soest. Tijdens het weekend werd een wed vlucht gehouden vanaf St. Ghislain Hornu, afstand 219 km. De duiven werden om 6.45 uur gelost met zuid westenwind. De vereniging „De Vriendschap" nam deel met 344 dui ven. Aankomst eerste duif om 8.54.17 uur. Aankomst laatste prijsduif om 9.06.18 uur. Uitslag: C. Vaessen 1 5 8 31 49 62. A. Meesters 2 6 11 18 22 25 35. Sukel- v. Klooster 3 13 14 21 27 28 63. E. Veerman 4 17 24 50. C. Kaats 7 29 40 51. H. Strumpel 9 55. J. Koster 10 12. H. Rauch 15. A. dc Kruijf 16 64. Alte naar-Reijerse 19 30 34 37 38 47. E. Daatselaar 20 52. J. Kruseman 23 26 36 45. D. de Zoete 32 41 44. J. Schimmel 33. J. Kamerbeek 39 48 59 69. Comb. Westerveld 42 57. Bokma-Papenburg 43 46 56 66. M. Uhl 53. B. Schimmel 54. J. v. Groningen 58 61 67 68. P. Taalman 60. T. Kok 65. De vereniging „De Zwaluw" nam aan deze wedvlucht deel met 358 dui ven. Aankomst eerste duif 8.53.53 uur. Aankomst laatste prijsduif te 9.07.46 uur. Uitslag: P. Rauch 1 35. G. Rijksen 2 3 6 8 9 13 21 22 23 30 43 44 46 49 53 55'59 68 70. B Roest 4 7 10 16 24 38. B. v. Blokland 5 51. G. Lijnsvelt 11 47. L. van Klooster 12 37. C. v. d. Hoek 14 27 40. J. v. d Brakel 15 18 41 52 54 A. de Bes 17 32 71. J. v d Belt 19 50. R. Voskuilen 20 29 31 36 58 67. A. Dorrestein 25 42 63 64. F. Reijerse 26. Th. Wigtman 28 45 61. A. Hilhorst 33. H. Gorissen 34. B. v. Ginkel 39. C. Dijkman 48. W. Grift 56. H. Woudstra 57. Jac. Stalenhoef 62. R. Koppen 65. H. Elschot 66. G. Visser 69. B. v. d. Deijssel 72.

Soester Courant | 1973 | | pagina 13