Ton Beuken PONTIAC Botsing tussen militairen te Soesterberg i ipuke vlotte 1'D 'middelman ZOMERJAPONNEN voordeel ■EEMa HET LIEDBOEK VOOR DE KERKEN BOEKHANDEL VAN DE VEN Ringenoldus IvmUjS SOESTERBERG Links gaf geen voorrang Soesterbergse schoolsportsuccessen V.V.V.-NIEUWS arabia/fins aardewerk Samen op gestolen bromfiets Damesmode Speciale aanbieding Tentoonstelling J. H. Weismuller Bustocht algemene bejaardensociëteit Eerste steenlegging brandweerkazerne Soesterberg Vele inbraakjes tijd ens het lange weekend LTS-leerling op zoek naar examenopgaven DOLFINARIUfTI Kleine bundel ƒ14,75 Maatschappelijk Werk PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten MEDISCHE DIENST BEZOEKUREN ZIEKENHÏÏÏZEN Soester Courant van donderdag 7 juni 1973 Op de kruising Prof. Lorentzlaan-Ant. van Leeuwenhoeklaan-Fokkerstraat deed zich woensdagmiddag om vijf minuten voor half vijf een aanrijding voor, waarbij twee militairen betrok ken waren. Uit de Ant. van Leeuwenhoeklaan kwam de 25 jarige korporaal van de LUVA, mej. A. de R., die met haar legervolkswagen rechtdoor naar de Fokkerstraat wilde rijden, maar waar bij geen voorrang verleend werd door H. A. B. (23) uit Soesterberg, die over de Prof. Lorentzlaan reed met zijn personenauto. Met een hevige klap botsten beide auto's op elkaar, waarbij de leger volkswagen over het trottoir in de struiken vloog en de personenauto, die was meegedraaid, aan de linkerzijde op het trottoir tot stilstand kwam. Dokter Lucas verleende eerste hulp; de LUVA-korporaal, gelegerd in het Kamp van' Zeist werd via Kamp van Zeist en W.S. Kamp naar het militair hospitaal Dr. A. Mathijsen te Utrecht overge bracht voor nader onderzoek vanwege verschillende kneuzingen. De militair Een takelwagen ontfermde zich over de „verstopte" auto. B. werd na behandeling door dokter Lucas naar zijn woning overgebracht. Met een kraanwagen van het Kamp van Zeist werd de legervolkswagen uit de struiken te voorschijn gehaald en total loss naar het Kamp van Zeist ge sleept. De zwaar beschadigde perso nenauto werd naar de Marechaussee kazerne gesleept. De brigade van de Kon. Marechaussee heeft de zaak in onderzoek. Bij een aanrijding op de kruising Ge neraal Winkelmanstraat - Buys Ballot laan werden twee auto's zo zwaar be schadigd, dat ze moesten worden weg gesleept. De 30-jarige electromonteur J. V. uit Amersfoort verzuimde op de Gen. Winkelmanstraat voorrang te ver lenen aan de van rechts komende 22- jarige bankemployé B. T. uit Soester berg. Op de vaardigheidsdag voor de Soester leerlingen van de basisscholen deed bij het touwtrekken voor gemengde ploe gen het zestal van de Openbare school van zich spreken. Met een korte, maar hevige inspanning werd in de finale gewonnen van het team van de Maria- school. Op een parkoers van vier maal 75 m. werd het jongensteam van de Christe lijke school tweede in de finale van de estafettewedstrijd, die gewonnen werd door de Bonifaciusschool. Bij het schoolsporttoernooi in Baarn behaalde het eerste korfbalteam van de Carolusschool de derde plaats; het tweede, vierde en vijfde team werden poulewinnaar. Bij het handballen werd het eerste meisjeszevental derde; het tweedemeisjesteam werd poulewinnaar, evenals het tweede en derde jongensze vental. Op de voetbaldag van de Soester Politie Sport Vereniging op het SEC- terrein in Soest werd het elftal van de Christelijke school op overduidelijke wijze winnaar van de wisselbeker. Met 23 punten voor en géén doelpunt tegen werd een uitstekende prestatie gele verd in dit 17e toernooi van de SPSV. Het elftal van de Titus Brandsmaschool moest verstek laten gaan, daar er slechts zeven spelers beschikbaar wa ren. Het elftal van de Carolusschool zag ditmaal geen kans poulewinnaar te worden en was bij voorbaat uitgescha keld voor de finalewedstrijden. Op zaterdag 16 juni neemt het eerste Carolus-korfbalachttal deel aan de districtswedstrijden van schoolkorf- balkampioenen van Midden-Nederland, die gehouden zullen worden in Utrecht. T" Op 3 juni zijn we begonnen met het nieuwe spoorboekje en het nieuwe busboekje. Met het eerste zijn we, sinds het dikke formaat in de mode is, al aardig vertrouwd geraakt. Het bus boekje, dat het ook op de korpulente lijn gaat houden, werkt wel wat ver rassend, omdat de nummers veranderd zijn en we nu bij 70 en 77 moeten kij ken voor de lijndiensten Baarn-Amers- foort, Baarn-Utrecht. Maar ook dit went gauw en ieder, die bij wil blijven, raden we sterk aan deze dienstregeling van Centraal Nederland/Tensen aan te schaffen. U kunt hiervoor, alsmede voor het spoorboekje bij ons terecht. Holland, Speeltuin van Europa, een selektie van toeristische en kulturele bezienswaardigheden in handig zakfor maat bijeengebracht, verkrijgbaar in Frans, Duits, Engels en onze eigen taal met een praktisch kaartje van Neder land, bovendien de 40 ANWB-routes beknopt in kaart gebracht, die op deze wijze, via de aanknopingspunten gere den kunnen worden. Een boekje dus waarin alle attrakties van ons land vermeld staan en van groot nut kan zijn bij het plannetjes maken voor zo merse dagtochten, ook om de logé's die er graag zelfstandig op uittrekken mee te verblijden, of wie met het a.s. 8-daagse abonnement van de NS een heleboel wil doen. Dit bijna duizend- dingenboekje is ruim voorradig op ons kantoor. Voor de fietsers en wandelaars een goed bericht, want na lang wachten kwamen dan toch de voor onze omge ving zo nuttige kaartjes binnen. Het Voetspoor nr. 9 onmisbaar voor wie te voet door de bossen wil gaan en het kaartje van de Utrechtse Heuvelrug voor wie het fietspadennet wil verken nen, voorzien van ANWB-wegwijzers en paddestoelen. Als specialiteit voor de meer ervaren fietsers, die het iets verderop willen zoeken is daar de Haarzuilen-route aan de horizon verschenen. Een prachtige route, voorzien van uitvoerige doku- mentatie, waarvoor U wel een hele dag moet uittrekken, wanneer U het kringetje rond wilt krijgen. Maar., wat let U, als het zomer en straks va kantie is! En dan nog de OPEN DAG, waar, be rekend naar de vele telefoontjes die »ns erom vroegen, met spanning op e\jj*cht wordt. Dit jaar niet in Soes- rberg, maar in DEELEN op zaterdag i) juni. Een grote vliegshow met gra- Us toegang! Een dag om echt het hoofd ln de lucht te steken. verkrijgbaar bij interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Tel. 02155-12180 gratis kleurenfolder beschikbaar Op het fietspad van de Amersfoortse- straat werden twee jongens van 15 jaar aangehouden, die samen een bromfiets bereden. De jongelui F. v. E. uit Zeist en F. T. uit Utrecht bleken de brom fiets in Zeist te hebben ontvreemd. Beide knapen werden ter beschikking van de ouders gesteld. Torenstraat 19 - Soest 18,90 -ƒ29,- en 59,- Dat de kunstenaarsvereniging Artishock van 26 mei tot en met 11 juni in haar tentoonstellingsruimte door een verte genwoordiger van de Haagse School laat zien welke romantische schoonheid de kunstenaars in de periode eind 19de, begin 20ste eeuw in ons land wisten te ontdekken, is een goed ding. In onze tijd van zovele reëele zaken geconfronteerd te worden met het werk van J. H. Wijsmuller (1855 - 1925), dat liefdevol werd samengebracht door de zoon en familieleden, werkt ver ademend, een aan vakantie verwant gevoel doorstroomt de kijker bij het zien van deze heerlijke echt hollandse landschappen. Wie zich interesseert voor het ont staan, kan voor uitleg terecht bij de zoon, die als begeleider van zijn va der dikwijls de wording meebeleefde, o.a. Kortenhoef, Nieuwkoop. Het werk, dat over twee zalen ver- De algemene bejaardensoos maakt don derdag 7 juni een bustocht naar de Oisterwijkse vennen. Het diner zal worden gebruikt in restaurant „Groot Speyck". In Gorcum wordt de koffie en in Den Bosch de thee geserveerd. In Den Bosch hebben de bejaarden gelegenheid om nog even te winkelen. Om 9 uur vertrekt men vanaf het Dorpsplein en om ongeveer 18.00 uur zijn de bejaarden weer terug. In aanwezigheid van de burgemeester van Soest, mevrouw mr. J. M. Corver- van Haaften en oud-burgemeester mr. S. P. Baron Bentinck, de manschappen van het korps Vrijwillige Brandweer en belangstellenden, vond woensdag middag om vijf uur een korte plechtig heid plaats rond de „eerste steenleg ging" van de nieuwe brandweerkazer ne. Op het terrein van de bandweerkazerne aan de Luit. Koppenlaan, waar eens de oudé kazerné heeft gestaan sprak de burgemeester van een feestelijke dag in de (bijna vijftigjarige) geschiedenis van de Vrijwillige brandweer Soester berg. De burgemeester, het hoofd van de brandweer, was tevreden over het snelle verloop van de werkzaamheden bij de bouw van de nieuwe brandweer kazerne. De commandant van vrijwil lige brandweer, de heer J. A. Luyf no digde zij uit de eerste steen te leggen. De heer Luyf sprak de hoop uit, dat het gebouw inderdaad binnen de ge plande tijd zou klaar komen. Hij bracht vervolgens dank aan de oud-burge meester baron Bentinck voor het in dertijd genomen initiatief tot de bouw van de kazerne. Vervolgens trok de commandant van het bijna gouden brandweerkorps de vlag omhoog, waarna een gedenksteen te zien was met het opschrift: 30 mei 1973. Eerste steen gelegd door J. A. Luyf C. D. T. Vrijwillige Brandweer Soesterberg. Na de eerste steenlegging was er een gezellig samenzijn in het Dorpshuis. In het afgelopen lange weekend na Hemelvaartsdag zijn er in Soest vele kleine inbraakjes gepleegd. Vrijdagmorgen werd ontdekt dat er was ingebroken in de LTS aan de Soester Engweg. Omdat er niets werd vermist en gezien de ruim ten die men doorzocht, bestaat het vermoeden dat het de onbekende dader te doen is geweest om de examenopgaven. Hij is de school binnengekomen via het raam van het gymnastieklokaal, waarna een tussendeur geforceerd werd. Enkele vertrekken, waaronder de archiefruimte werden doorzocht. De dader heeft kennelijk niet kunnen vin den waar het hem om te »<3oen was, waarschijnlijk de examenopgaven. Die waren trouwens ook niet aanwezig. Meer succes had een inbreker bij drukkerij De Nieuwe Soester aan de Middelwijkstraat. Een electrisch scheer- apparaat en een bedrag van tachtig gulden was zijn buit. Hij kwam bin- V-TEKEN. Wat is de betekenis van het V-teken (met de vingers)? Wie vond dit uit? Antwoord: Het V-teken werd voor het eerst geïntroduceerd in de Franse uit zendingen van de BBC in januari 1941. In juni van datzelfde jaar werd het V-teken overgenomen door de Engelse radio-spreker Kolonel Britten, die de luisteraars in heel Europa opriep dit teken te gebruiken als teken der over winning door de gealliëerden (V victoire (Fr.) of victory (Eng.). Het morseteken - voor de letter V ver toond hetzelfde ritme als de openings maten van de 5e symphonie van Beet hoven. die toen veel werd uitgezonden. HISTORISCHE ROMANS. Kunt u mij helpen aan enkele titels (en na men van auteurs) van historisch ver antwoorde romans uit de tijd van Lo- dewijk XVI? Madame Royale (door Maria de Lannoy) en de Gouden Koll- bri (door Jo van Ammers Küller) heb ik reeds gelezen. Antwoord: Over Lodewijk XVI zelf hebben wij geen boeken gevonden. Wel over Marie Antoinette: „Bekentenissen van een koningin" (door Holt), „Ma rie Antoinette" (door Plady), „Roman ce tussen Marie Antoinette en Alex von Versen" (door Moeschlin). Verdere informaties kunt u o.a. inwinnen bij de Openbare bibliotheek. AMUSEMENT. Wij hebben gehoord, dat er instellingen of verenigingen zou den zijn, die gezellige avonden verzor gen voor ziekenhuizen, bejaarden- en gehandicaptenhuizen, enz. Graag zou den wij voor ons bejaardentehuis hier ook eens een keer gebruik van willen maken. Kunt u ons helpen aan een adres van zo'n instelling? Antwoord: Inderdaad zijn er verschil lende instellingen en verenigingen die zich op dit gebied bezig houden. Wij raden u aan om zich eens een keer te wenden tot de Club 2000, p.a. Victor Conselman, Dillenburgstraat 13, Utrecht, tel. 030-513267. GODFRIED BOMANS. Ik ben een groot fan van Godfried Bomans, de schrijver die helaas in 1971 overleed. Nu lees ik in het boek „Herinneringen aan Godfried Bomans" op blz. 33, dat in 1960 in Hengelo een fanclub van deze schrijver is opgericht. Deze fan club moet later naar Haarlem zijn ver huisd. De naam van deze club Is: God fried Bornans-Kring. Nu zou ik ont zettend graag het adres van deze ver eniging weten. Antwoord: Na het overlijden van d< Schrijver is opgericht het „Godfrit- Bomans Genootschap", waarvan vooi zitter is de heer A. C. Koekebakker jr Rijn- en Schiekade 98 b. Lelden. nen door het openbreken van een al jaren niet meer gebruikte deur aan de achterzijde van het bedrijf. Via het kantoor kwam hij ook in het woonge deelte. Alle vertrekken werden door zocht. Het geld haalde de onbekende dader uit een portemonnaie. Mevrouw O., wonende aan de Vin- kenweg, deed bij de politie aangifte van diefstal van twee coniferen uit de voortuin. De heer K. deed aangifte van dief stal van een antenne. Die werd door een onbekende verwijderd van zijn personenauto, die voor zijn woning aan de Troelstrastraat stond gepar keerd. De waarde van de antennen was 35 gulden. Ingebroken werd ook in het clubge bouw van de postduivenvereniging „De Zwaluw" van de Schrikslaan. Er werd een ruit ingedrukt, maar de buit be droeg, voorzover men heeft kunnen nagaan, nihil. Ook de kantine van de voetbalver eniging VVZ aan de Ferdinand Huyck- laan kreeg ongewenst bezoek. De on bekende dader kwam binnen via een w.c.-raampje en vertrok met medene- men van 30 pakjes pinda's en 50 pak jes stimerol. Op de Van Weedestraat werd voor de zoveelste maal de sigaretten-auto- maat bij sigarenhandel J. gekraakt. 70 pakjes sigaretten „met kwèrtje" zijn verdwenen. Uit de auto van mevrouw J. R., die geparkeerd stond op de picknick plaats aan de Foekenlaan, werd een bedrag van 200 gulden, haar rijbewijs en het kentekenbewijs van de wagen gestolen. ONDERWATER-PANORAMA DOLFIJNENSHOW* ROBARIUM In het grootste overdekte I 6 voorst. Dolfijnenstadion ter wereld per dag deeld is, omvat tekeningen, aquerellen, pastels en olieverfschilderijen. De te keningen in blij-verheugd schrift opge tekend, zijn het waard langer dan vluchtig bekeken te worden, misschien omdat zij door de puntig rake lijn iets tijdloos hebben gekregen. Zij zullen de moderne mens aanspreken. De aquarellen geven dat harmonieuse spel van lucht, land, water, waarmee de ruimte van het landschap vaak drome rig en oneindig te voorschijn komt. De olieverf schilderijen vertellen U, in deze compacte materie, op eigen wijze en als resultaat van vele studies van de innerlijke belevenis, die de kunste naar Wijsmuller eertijds bij het schep pen van deze werken moet hebben ge voeld. Wij zien dit alles dan ook ge durende het bezoek aan zijn tentoon stelling met zijn ogen. U een opsomming te geven van de nummers, die speciale aandacht verdie nen, zou het u opdringen zijn van per soonlijke visie. Het is uw eigen ont- dekkingtocht, die U moet volgen en wij zijn ervan overtuigd, dat U hierbij vele verrassingen zult beleven. De tentoonstellings is nog geopend op donderdag, vrijdag, zaterdag en de Eerste Pinksterdag, van 14 - 17 uur. ESTELLA Zojuist verschenen 150 Psalmen in de nieuwe beraming en 491 gezangen. In augustus verschenen een grote bundel en een luxe uit gave. Haal nu, of reserveer uw exemplaar btf SOESTERBERGSESTRAAT 53 TEL. 12419 - SOEST STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis". Burg. Grothe- straat 51, Soest, telefoon 19004. Mej. M. F. M. Elsenburg afwezig van 25 mei tot 25 juni. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Mej. H. B. te Lintelo, afwezig van 25 mei tot 13 juni. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34. tel 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen. Spoorstraat 9. Baarn tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaardenwerk Soest: Warme maaltijdenvoorziening, Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott; Pt Hendriklaan 11, tel. 13261. Soest Mid den: Mevr M A. Jansen-Moesen- 'oroeck. Kerkpad a.z. 57. tel. 15588. Soest-zuid: Mevr. S. Steendijk-Geer- lings Bartolottllaan 16. tel. 16389. Soesterveen: hr A. van Scherpenzeel Veenbesstraat 430. teL 14782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger kes Prol Lorentzlaan 23. teL 03463- 1991. Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar vla de navolgende tel nrs.: 15127 - 12.947 - 13202 - 14782; jooi Informaties betreffende: pedlcu- redienst koffie-ochtenden, zangkoor gymnastiekcursussen sociëteiten, Cul tureel seniorenpaspoort t.b v bejaar den: Bureau projektleiding Burg. Gro- thestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 10 en 11 uur. Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02150-45555: 24 uur per dag. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. P. Kloek, gezinsdienst. 19 uur ds. D. H. Bosma. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10 uur gezamenlijke dienst met geref. ds. G. Rang. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit. 17 uur ds. C. J. Klop, Lage Vuursche. 2e Pinksterdag 10 uur Interkerkelijke Evangelisatiedienst, ds. D. W. Veld kamp. Bussum m.m.v. Chr. Gemengd Jeugdkoor „De Tuinfluiters" Wouden berg. Zonnegloren Zondag 10 uur, ds. J. E. Drost. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. In alle kerken Pinkster Zendingskol- lekte. Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Drlftje. Zondagsscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Ju li an al aan. 9.30 uur ds. M. Wilschut, voorberei ding H.A. 17 uur dr. B. Wentsel, Den Haag. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10 uur gezamenlijke dienst met Herv. ds. G. Rang. 17 uur ds. M. Wilschut. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur dr. B. Wentsel, Den Haag, voorbereiding H.A. 17 uur ds. G. Rang. GEREFORMEERDE KERK (vrjjgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. Zondag 8.30 uur ds. R Zijlstra, Baarn. 14.45 uur ds. J. Kok, Amersfoort-C. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10.30 uur ds. Rutters. 19.00 uur ds. v. d. Weele, Huizen. 2e Pinksterdag geen dienst. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. Zondag 9.30 uur leesdienst en 14.30 uur, ds. J. van Haaren. 2e Pinksterdag 9.00 Leesdienst. VER v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. Zondag 10.15 uur, ds. W. Leerink. H.D. afscheid kinderdienst. 2e Pinksterdag geen dienst. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. 10.30 uur zendeling J. Pit uit Laos. Schaapskooi, KI. Engendaalweg 52. 16 uur zendeling J. Pit uit Laos. Woensdag 13 juni 20 uur (Schaapskooi) Hippie-opwekking USA en Suriname- reis door evangelist H. H. ter Welle. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 uur ds. M. Schenkveld, Doorn. 17 uur gezamenlijke dienst met her vormden, ds. F. J Th. van Boven. 2e Pinksterdag geen dienst. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 17 uur gezamenlijke dienst met ge reformeerden ds. F. J. Th. van Boven. 2e Pinksterdag geen dienst. STERRENBERG 10.30 uur ds. J. Plug, Huis ter Heide. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg Zondag 10.30 uur Br. J. van der Hoe ven, Soestdijk. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. H. Kiezebrink. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur dienst. Wij kopen voorvader een natuurlijk bij JUWELIER - OPTICIEN VAN WEEDESTRAAT 12 SOESTDIJK TELEFOON 16372 Parochie Soest, Kerkplein, teL 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H.A. Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. 2e Pinksterdag 8, 9.30 en 11.30 uur. In de week H. missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 9, 11 en 18 uur. 2e Pinksterdag 9 en 11 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, teL 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoog mis. 2e Pinksterdag 8 en 11.30 uur. Maandag tot en met vrijdag 8 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19 uur. ZONNEGLOREN: 2e Pinksterdag 10 uur H. Mis met jongerenkoor. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 11.45 uur. 2e Pinksterdag geen dienst St. Caroluskerk. Soesterberg, Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur (met zang). 2e Pinksterdag 9.30 uur. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door P., J. H. M. Ru- pert, Ossendamweg 33e, tel. 12395 en H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, teL 12119. Van maandagmorgen 8 uur tot dins dagmorgen 8 uur door A. W. Chavan- nes, Colenso 32, tel. 14545 en J. Borst, Paulus Potterlaan 30, tel. 13322. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG. Tijdens het weekend en 2e Pinkster dag A. W. Mol van Charante, Paltzer- weg 299, Den Dolder, teL 030-784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur en 2e Pinksterdag van 13.00 tot 13.30 uur H. Abbring, Larixlaan 16. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur. Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, teL 02154-2137. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Soest, Kerkstraat 86, tel. 12497. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur en 2e Pinksterdag. Zr. S. Visser, W. Beckmanstraat 258, tel. 14365 en Zr. A. Kulik, Dalweg 46, tel. 13703. Weekavonddlenst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur Zr. C Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 15425 en Zr. J. v d. Grootevheen, Talmalaan la, tel. 16355. Spreekuren wijkgebouwen Molenstraat 11, Middelwijkstraat 36 en Alb. Cuyplaan 118 dagelijks van 13 tot 14 uur. Telefoonnummers 12001, 12902 en 14610. Dinsdag- en donderdagavond spreekuur van 18 tot 19 uur Molenstraat 11. Mid delwijkstraat 36. ZONNEGLOREN telefoon 19144 dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-19.30 dagelijks 14.00-15.30 en 19.00-20.30 2e klasse B: dagelijks 14.00-15.00 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-15.00 en 19 00-19.30 kinder-afd.: dagelijks 14.30-15.15 maandag-, woensdag- en vrijdagavond 18 30-19.00 N.b. kinderen beneden de 16 jaar wor den op de kinderafdeling niet toege laten. Baby's mogen alleen bezocht worden door de ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18 30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur ST. ELISABFTH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 dagelijks 14.00-14.45 eD 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30. 14.00-14.45 en 1900-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 kinder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 13.45-14.15 en 18.30-19.15 klasse afd.: dagelijks 13.45-14.30 en 18.30-19.30 kraam afd dagelijks resp. als 3e klasse en klasse afd. kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00

Soester Courant | 1973 | | pagina 7