Nieuw-Loosdrecht Junioren A-team van T.V. „Soest-Zuid" gepromoveerd Mms \7 Sportnieuws Uw vrouw is'n exclusieve Wiewei keukenwoord! AUTORIJSCHOOL M. LOS NIC. VAN DAM Esso Servicenfer Clubkampioenschappen L.T.C. Soest van start Iff SUCCES IS ONZE RECLAME Olympia-senioren wandelden Tweedaagse in Amersfoort Oprichting auto-cross club Soest Jaarvergadering voetbalvereniging Hees allyoi» needis denimpakkcn ƒ75,- Schoolzwemwedstrijden in het Soester Natuurbad Wisselbekers voor „De Wiekslag" en de christelijke Mavo Olympia-dames Veteranenkampioen van Nederland ZIEKENAUTO-TEL. 12727 POLITIE - TEL 19444 SCHOENEN - TASSEN Pompgemaaltje en persleiding voor Sportpark aan de Eemweg S.E.C. - Alcides een correcte partij honkbal P.V. Juliana Post Profiteer van de Esso bandenaktie Soester Courant van donderdag 21 Juni 1973 Wiewei (op het industrieterrein) Telefoon 02158 -1844. Volg vanuit Utrecht en Hilversum de borden Loosdrecht-vliegveld. °P de Wiewel permanente keukenshow ziet u 30 keu kens van gerenommeerde merken als voorbeeld van wat Wiewel voor uw vrouw kan doen. U bent hartelijk welkom vón dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 17 uur. De toegang is vrij en... praten kost niets. Het afgelopen weekeinde had het KNMI beter gesorgd voor de toeschouwers dan voor de spelers op de tennisbanen aan de Schrikslaan, zodat de zwoegen den op het gravel afgunstig keken naar de - ln de gezellige nieuwe terrasstoe len gezeten - belangstellenden, die onder het genot van een kopje koffie of een glaasje fris feilloos de tactische of technische tekortkomingen konden vaststel len. Maar daarom Is er niet met minder animo gestreden. Ditmaal voor het eerst was er een ver deling gemaakt in A en B, t.w. com petitiespelers 3e klasse en hoger moes ten verplicht in A inschrijven, anderen hadden de keuze. De enkelspelen wor den in poules verspeeld. In poule A is J. Koster de sterkste, hetgeen niemand verbaast, omdat hij -competitiespelend voor Alta met zijn team gepromoveerd is naar de le klas- bondscompetitie. Nummer 2, die even eens overgaat naar de finalepoule, wordt waarschijnlijk G. ter Meulen. Robin Zahn kon het tegen veteraan M. Haal niet bolwerken, maar K. Mirck zag kans tegen laatsgenoemde een 3 sets-overwinning uit het vuur te sle pen. In de B-poule is H. ter Meulen onge twijfeld de sterkste en wanneer hij zich niet laat verrassen komt hij zeker in de finalepoule. Bij de overige par tijen hadden de koffiedikkijkers een slecht weekend en zal de tweede plaats nog afhangen van de nog te spelen wedstrijden. Het weekeinde won D. Luten van R. Oosterman, maar verloor van J. Mees ters; Meesters op zijn beurt verloor van Oosterman. P. Meijer staat er met twee gewonnen partijen goed voor. Hij won van Luten en Meesters, maar ver loor van Ter Meulen. Bij de dames waren in de A-categorie 7 speelsters, verdeeld over twee pou les. In de A-poule kwam mevr. B. Schols met 3 overwinningen als eerste uit de bus en mej. Y. Hofman met 2. Beide gaan over naar de finalepoule. Vermeldenswaard is de 2-sets overwin ning van "Nine Ebben op mevr. Felix. In de B-poule gaat mevr. H. Koster na 2 overwinningen, op de dames Lu ten en Groart, over naar de finale. In A zijn nog slechts enkele dubbels ge speeld, zodat het doen van voorspel lingen een hachelijke zaak is. In de B-categorie zijn de halve fina listen bij de dames al bekend, t.w. de dames Jetten, Oosterman, Korsloot en Rensen. Beide laatstgenoemde dames kwamen door snelle overwinningen zo ver, maar mevr. Jetten heeft zich vol ledig moeten inzetten om zich de jeug dige Teresa v. Bönninghausen van het lijf te houden, terwijl mevr. Ooster man pas in de derde set met 6-4 de winst uit handen van mevr. Kamlag kon trekken. de Vos Burchart zijn nog in het onge wisse wie hun tegenstander wordt. Het is inmiddels duidelijk, dat de ja renlange training die de jeugdspelers ln de club gekregen hebben en nog krijgen, vruchten begint af te werpen. Tussen de gevestigde namen beginnen zich hoe langer hoe meer jeugdspelers en speelsters te nestelen. Tussen de bedrijven door heeft het A-team, dat ln de le klasse districts competitie speelt, zaterdagmiddag kans gezien zich in die klasse te handhaven door een 3-2 winst op ULTC-D. Wan neer men weet, dat voor ULTC een speelster als Irene Janssen (die verle- leden jaar regelmatig finales in C- toernooien behaalde) meespeelde, is het niet zo verwonderlijk, dat de Soester dames E. Twijsel en M. Oosterman het moeilijk hadden en niet tot winst konden komen. Gemegnddubbel en herendubbel (J. Smit en H. Ebben) werden echter twee winstpunten en toen moest de arme J. Smit in zijn eentje in het als laatste gespeelde he renenkelspel de winst uit gaan tellen. Dat deed hij ook, het duurde wel twee uur, waarschijnlijk was hij daarna compleeet uitgeteld, maar de winst was binnen! v/'h ENGEL Van Lenneplaan 47 - Telefoon 16621 Wij lessen in OPEL RECORD - OPEL KADETT - DAF VRACHTWAGEN OPEL BLITZ Gedlpl. V.A.M.O.R. - M.R.I. - F.N.O.Pi Tevens verlenging van uw rijbewijs. Voor de tweede achtereenvolgende maal hebben de senioren van de chr. wandelsportvereniging „Olympia" op vrijdag 15 en zaterdag 16 juni deel genomen aan de 24e Tweedaagse in Amersfoort. De wandeltochten werden onder aus piciën van de Ned. Wandelsport Bond (NWB) georganiseerd door de Amers- foortse Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport (ASLOS) en het Amersfoorts Wandel Comité (AWC). De eerste dag gingen de 594 deelne mers naar Leusden, Achterveld en Ha- mersveld (30 km.) en de langere af standen, de 40 en 50 kilometer via Nij kerk. Onder de deelnemers bevonden zich ongeveer 200 militairen. Op de 2e dag voerde het parkoers hen door Austerlitz en de andere afstanden via Driebergen en Maarn. De 10 senioren, welke met de leider heer L. Vogel de 30 km. volgden, be haalden allen de finish. Tijdens hun laatste kilometers werden bloemen aangeboden. Er waren in totaal 12 uit vallers tijdens deze Tweedaagse. Zaterdag gaan alle Olympianen naar Voorthuizen om deel te nemen aan de Landschapsmars. Vertrek per bus om 13.00 uur precies vanaf station Soest- Zuid. Bij de heren zijn er al 6 kwartfinalis ten bekend; H. Korvinus zal het moe ten opnemen tegen R. Kuiphof, R. Lor- mann tegen E. Derksen, J. Smit en H. Vanavond, om 19.30 uur, zal ln de Hees-kantine aan de Kooiweg de jaar vergadering gehouden worden. De agenda vermeldt ondermeer de verkiezing van een nieuw bestuurslid ln verband met het bedanken van de heer Elffrich, die door verhuizing ge noodzaakt is zijn functie van 2e voor zitter op te geven. Na afloop van de vergadering zal de voetbalfilm „Mexi co 1970" vertoond worden. Op verzoek van de vele Soester deel nemers aan de auto-cross-wedstrijden op Hemelvaartsdag, zal een poging ge daan worden de auto-cross club Soest op te richten. Alle belangstellenden worden uitgeno digd, morgen vrijdag 22 juni, des avonds om half acht, aanwezig te wil len zijn in het clubgebouw van de Pe ters Baan aan de Eemweg. De belde initiatiefnemers van de wed strijd op Hemelvaartsdag, de heren N. A. van Hornsveld en J. J. Molenaar, verwachten dat er voldoende animo voor bestaat. Zij zullen in eerste in stantie de avond leiden. Er zal tijdens de oprichtingsavond een bestuur ge kozen moeten worden. Namen van kan didaten voor bestuursfuncties kunnen worden opgegeven op het voorlopige correspondentie-adres van de vereni ging in oprichting, Eikenlaan 20, Soest, telefoon 15721. Zojuist ontvangen gewassen TOREKSTRAAT1# - SOEST - TEL 2424 tt-ty Kon 14 dagen geleden worden vastgesteld, dat het eerste Juniorenteam van Soest-Zuid op de goede weg was voor promotie naar de 2e klasse, na een 5-0 overwinning op de 2e klassers Rapid B, van deze goede weg is afgelopen zater dag niet afgeweken. Met een 4-1 overwinning op 't Spieghel werd de 2e klasse binnengestapt. Alleen John Smit zag het niet zo goed zitten in zijn enkelspel. Met 0-6 en 3-6 bleef hij kansloos. Marijke Keet wilde haar teamgenoot blijkbaar laten zien hoe het wel moest. Met dezelfde cij fers (6-0, 6-3) bracht zij de partijen weer op gelijke voet Met de mixed Een damesteam van Olympia heeft afgelopen zaterdag deelgenomen aan het derde nationale veteranentoernooi in Zandvoort. Dit team heeft na een aantal goed gespeelde wedstrijden beslag weten te leggen op de eerste plaats. Afgelopen zaterdag werden in het natuurbad de schoolzwemwedstrijden ge houden van de Stichting Soester Natuurbad. De organisatie was in handen van de zwem- en polovereniging De Duinkikkers, waarvan vele leden de vrije zaterdag hadden opgeofferd om een en ander zo goed mogelijk te laten ver lopen. Met verend TORENSTRAAT 5 „bij de Oude Kerk" Aan de wedstrijden namen elf scholen deel, te weten acht basisscholen en drie mavo's. Min of meer een teleurstellen de deelname (Soest is 23 basisscholen I rijk), maar toch weer meer dan vorig Ijaar. Van de basisscholen kwamen 25 meisjes-teams en 19 jongens-teams in het water, van de mavo's meisjes en jongens ieder met 6 teams. Ieder team telde drie zwemmers(sters) De wedstrijden begonnen om 9.30 uur; om 12.00 uur konden de ondernavol- gende uitslagen worden bekendge maakt: Basis onderwijs: Meisjes: 1. De Wiekslag met het team M. en J. Thorborg en A. Greefhorst. 2. Margrietschool met A. Verkruisen, A. Jonkheim en C. v. d. Maas. 3. Min. de Visserschool met J. v. -Dierdorp, J. van Doorn en L. Blom. Jongens: 1. Van de Huchtschool met E. v. d. Hulst, F. v. d. Brakel en R. v. d. Grift. 2. Margrietscool met H. Brink, M. Jans en J. Michon. 3. De Wikslag met G. Schimmel, P. v. d. Laan en G. v. Brussel. MAVO'S Meisjes: 1. Christelijke Mavo met Vera van Doorn, Jolanda van Doorn en An drea Koehof. 2. R.K. Mavo met M. Lim- bach, B. Klören en K. Uyland. 3. Open bare Mavo met F. Jansen, M. Delprado en E. v. d. Broek. Jongens: 1. Openbare Mavo met R. v. d. Maas, R. Timmer en H. Wolters. 2. Christelijke Mavo met M. Valk, I. Don- en M. Jongma. 3. R. K. Mavo met J. Klompenhouwer, P. van Loon en D. Kok. De wisselbeker van de Stichting Na tuurbad kwam bij het basisonderwijs in handen van „De Wiekslag" met 13 pnt. 2. Margrietschool 11 pnt. en 3. de Van der Huchtschool met 8 punten. De wisselbeker voor het voortgezet on derwijs werd gewonnen door de Chr. Mavo met 8 pnt. 2. de Openbare Mavo met 7 pnt. en 3. de R.K. Mavo met 5 punten. Alle prijzen werden met een toepasse lijk woord uitgereikt door de chef-bad meester de heer C. Pouw. De wedstrijden voor de lagere scholen bestonden uit 3 x 50 meter schoolslag, voor de Mavo's 50 meter rugcrawl, 50 meter schoolslag en 50 meter borst- crawl. Op het nieuwe sportpark aan de Eemweg, naast de ijsbaan, wordt ten behoeve van de gebruiker van de velden, de voetbalvereniging V.V.Z., een kantine en een kleedruimte gebouwd. De afvoer van de zich in deze gebouwen bevindende toiletten en douches dient te geschieden naar het riool in de Lange Brinkweg. Het maaiveld rondom de beide gebouwen ligt ongeveer 1,80 meter lager dan de Lange Brinkweg. De afvoerstoffen moeten daarom naar het riool geperst wor den, waarvoor de bouw en aanleg van een pompgemaal en persleiding nood zakelijk is. De kosten hiervoor worden geraamd op 34.000 gulden. Afvoer door middel van septic-tanks of zakputten is wegens de hoge grond waterstand ter plaatse niet mogelijk. Lozen op de zgn. „vuile sloot" aan de Hooiweg mocht niet meer, zo vertelde de directeur van gemeentewerken, de heer H. J. van der Dussen aan de le den van de commissie openbare wer ken. Sinds het gebied onder het nieu we waterschap de Eem viel, en sinds de wetenschappen ook genunanceer- der zijn gaan denken over milieuver vuiling, werd daar strenger op toe gezien en ook geen toestemming meer voor verleend. Op een vraag van de heer C. Verheus (Pr. Chr.) betreffende de lozing van het clubgebouwtje op de ijsbaan kwam het antwoord van de directeur van gemeentewerken, dat daar wel een zakput aanwezig was. Het clubgebouw wordt echter zo weinig gebruikt, dat de zakput de aanvoer makkelijk ver werken kan. Verder maakte de heer Van der Dus sen de commissieleden erop attent, dat met hun goedvinden nog voor de raadsvergadering met de aanleg van het riool begonnen zal worden, omdat het waterleidingbedrijf deze week nog begint met de aanleg van de waterlei dingbuis in de gemeente gebruik kan maken van dezelfde sleuf. Het nieuwe clubgebouw zal op zater dag 25 augustus a.s. officieel in ge bruik genomen worden. Spannende finale Het was geen eenvoudige opgave voor het Soester Olympia te spelen in een smoorhete Zandvoortse sporthal. Na en kele minder moeilijke wedstrijden moesten de dames de strijd aanbinden tegen het Arnhemse EAW, de beker- houdster. De eerste set ging verloren, maar Olympia herstelde zich buiten gewoon goed. De tweede set werd met goed spel gewonnen. In de derde set is Olympia na de stand 7-7 niet meer in gevaar geweest. Met 15-11 werd de set gewonnen. Na Haag '68 uit Den Haag en EAW uit Arnhem werd het team van Olympia de derde beker houdster van dit veteranentoernooi. Olympia overweegt het toernooi vol gend jaar in Soest te organiseren en de beker op eigen terrein te verdedi gen. Vakantie aangebroken De diverse oefengroepen hebben op een voor hun speciale wijze afscheid ge nomen van dit voor Olympia zo suc cesvolle seizoen. Onder leiding van de werkgroep jeugd en Herman Frankena speelden de jeugdteams in de Sport hal een onderlinge competitie. Talrijke ouders woonden dit volleybalgebeuren bij en vooral de ludieke namen van de diverse teams veroorzaakten soms grote hilariteit. De eerste prijs werd behaald door de „Slakroppen" terwijl de „doperwten" de tweede prijs ver dienden. Voor de jongste groep volley ballers, kinderen in de leeftijd van 6 tot 10 jaar, organiseerde hun leider Jan Zuidam een zeer geslaagde slot- avond. Veel ouders konden de vorde ringen gadeslaan die de kinderen had den gemaakt gedurende de enkele maanden dat ze werden onderwezen in volleyballen en balbehandeling in het algemeen. Er was gezorgd voor een leuke prijs voor alle kinderen. De kin deren die het heel erg goed hadden gedaan kregen een echt Olvmpia-shirt. De inval-groep Ook de groep minder valide volley ballers, de inval-groep, heeft vakantie. Op de laatste oefenavond boden de spelers(sters) de leidster van de groep mevrouw Willig een fraaie Jdos bloe men aan. Ook de twee physio-thera- pheutes, Mieke ten Cate en Ans Kok kregen van de groep en het bestuur een fraaie ruiker aangeboden voor de verleende diensten. Willem Rip bedankte mevrouw Willig hartelijk en sprak de hoop uit dat in september de groep weer onder haar leiding zou mogen doorgaan. Het Olym pia bestuur heeft toegezegd in septem ber in ieder geval weer. met de inval- groep door te gaan. De jaarvergadering Voorzitter Werner Paans opende de vergadering en sprak zijn voldoening uit over het grote aantal leden dat aanwezig was. Ditmaal volgde op de ledenvergadering geen andere activi teit zodat iedereen inderdaad als ge- interesseerde in de verenigingszaken aanwezig was. De voorzitter memo reerde een aantal activiteiten die door Olympia zijn georganiseerd. Daar was het eerste nationale Inval- toernooi, een toernooi voor valide en minder valide volleyballers die zitvo- leybal bedrijven. Het werd een groot succes. Het oprichten van een oefen- groep voor kinderen van 6 tot 8 jaar. Na enkele weken al een groot succes. En dan natuurlijk de resultaten in de afgelopen competitie. Het aantal leden dat Olympia volleybal telde per 1 juni 1973 bedroeg 293. Olympia behoort met dit aantal tot de grootste volley balverenigingen van ons land. Financieel is Olympia een gezonde vereniging. Niet in de laatste plaats door de financiële steun die onder vonden wordt van de firma Arie Veen Parade tapijt. Olympia beschikte in het afgelopen seizoen over een uitstekend trainers corps. Spijtig is het dat één van de trainers door de dienstplicht voorlo pig geen les kan geven. Voor het komende seizoen kan Olym pia beschikken over een nieuwe trai ner te weten de heer Eddy Smits uit Amersfoort. Eddy Smits is oud-speler van de eerste divisieclub Vios uit Amersfoort. Waardering had het bestuur voor de wiize waarop in Soest de wedstrijd leiding van Nevobo heeft gewerkt. Kri tiek had men op het zinloos grote aan tal scheidsrechters dat Olympia moet leveren en waarvan het merendeel dan acht maal per seizoen aan bod komt. Aan het eind van de vergadering sprak de voorzitter Werner Paans nog een woord van dank aan het adres van Jan Vlaswinkel, jarenlang secretaris van Olympia, maar sinds enkele maan den woonachtig in Achterveld. Hij kreeg behalve een warme handdruk een boekenbon voor de bewezen dien sten. liepen Arie Cijfer en Suzanne Steen- dijk in 2 sets (6-3, 6-3) uit naar een 2-1 voorsprong. In de jongensdubbel vulden Arie Cijfer en John Smit elkaar heel goed aan en kwamen geen ogen blik in gevaar. Met 6-2 en 6-4 werd in ieder geval de eindoverwinning en de promotie veilig gesteld. Marijke Keet en Suzanne Steendijk konden zonder enige angst hun dubbel verder afwerken, hetgeen geschiedde. Met 2 maal 6-3 werd de eindzege naar 4-1 gebracht. De A-junioren van Soest-Zuid, bestaan de uit aanvoerder Arie Cijfer met John Smit, Suzanne Steendijk en Marijke Keet, mogen op een geslaagd seizoen terugzien. Van de 8 gespeelde wedstrijden werden er 6 met 5-0 en 2 met 4-1 gewonnen. Onze gelukwensen. Jeugdontmoeting T.V. „Soest-Zuid' en T.V. „Naarden" In het kader van de jaarlijkse ont moeting zijn zondag j.1. de junioren van Soest-Zuid bij de junioren van de tennisver. Naarden op bezoek geweest. Konden de Soest-Zuid-junioren vorig jaar middels een 11-4 overwinning de voor deze wedstrijd beschikbaar ge stelde beker in de prijzenkast houden, zondag moest door een 7-8 nederlaag de beker aan de junioren van Naarden worden overgedragen. Er is in de 15 partijen met veel inzet en goed spel om de knikkers gestre- Het gepromoveerde junioren A-team. den. De volledige resultaten waren: Jongens enkelspelen: Jan Jaap Brandt Corstius-Arie Cijfer 6-1, 7-5; Henk Meijer-John Smit 64, 6-4; Stefan Jan- sen-Eddy Hibbel 1-6, 2-6. (2-1 voor Naarden). Meisjes enkelspelen: Lonneke Offen- berg-Suzanne Steendijk 6-3, 4-6, 4-6; Anette Mastenbroek-Marijke Keet 6-4, 6-0; Marie Pascal Aschbroek-Ingeborg Swart 6-3, 4-6, 2-6. (2-1 voor Soest-Z.). Jongens dubbels: Jan Jaap Brandt Corstius en Henk Meijer-Arie Cijfer en John Smit 6-3, 6-2; Willem Jan van Berkel en Eric Jan Schipper-Eddy Hib bel en Robert Vink 7-5, 6-3; Stefan Jansen en Herbert Schaap-Henk Otto Wolter Prins 6-1, 6-2. (3-0 voor Naarden). Meisjes dubbels: Lonneke Offenberg en Anette Mastenbroek-Suzanne Steen dijk en Marijke Keet 5-7, 5-7; Marie Aschbrok en Stans Koning-Ingeborg Swart en Francis Veul 4-6, 3-6; Marina de Rijk en Maart je Hamer-Bea Smit en Monique van Harskamp 3-6, 9-11. (3-0 voor Soest-Zuid). Gemengde dubbels: Stans Koning en Herbert Schaap-Henk Otto en Francis Veul 6-0, 4-6, 6-3; Maartje Hamer en Eric Jan Schipper-Wolter Prins en Bea Smit 2-6, 3-6; Marina de Rijk en Wil lem Jan van Berkel-Robert Vink en Monique van Harskamp 6-1, 6-0 (2-1 voor Naarden). De meisjes van Soest-Zuid hebben, zij het net niet voldoende, de meeste kas tanjes uit het vuur gesleept. Feestend het seizoen uit Drie activiteiten van bijzonder kaliber organiseerde Olympia voor haar leden nog tot besluit van het seizoen. Daar was de als gezelligheidsrit aangekon digde expeditie naar Baarn. Via een aantal brieven en opdrachten werden leden in auto's, waarvan de zittenden door het lot bij elkaar wa ren gebracht, naar Baarn verwezen. Voor velen een moeilijke opdracht. Maar toen om 12 uur de laatste equipe binnen was bleek dat het team Louis van Hattem de eerste prijs had ge wonnen. En daar was ook het grandi oos geslaagde visavontuur op de Wad den. Olympia had een boot gehuurd en een groot aantal Olympianen heeft via een aantal niet nader te omschrijven handelingen schollen en andere plat vissen getracht te bewegen hun ele ment te verlaten. Het resultaat was niet geweldig. Maar het plezier des te groter. Tot slot organiseerde Olympia op de laatste trainingsavond het nu al haast traditioneel geworden sportfeest. Een avond waarop de volleyballen in de kast bleven maar volop gelegenheid was om te tafeltennissen, boksen, bad minton te spelen of te handballen. Een prima besluit van een uitermate ge zellig seizoen. Aanvang nieuwe seizoen De eerste oefenavond van Olympia- volleybal zal zijn maandagavond 6 au gustus a.s. Alle leden krijgen schrif telijk bericht. Geïnteresseerden kun nen inlichtingen inwinnen bij de voor zitter W. Paans, Oranjelaan 32, tele foon 14596 of bij de secretaris, G. van Eijden, Veenbesstraat 554, tel. 19450. Afgelopen zondag speelde het eerste team van SEC-honkbal een thuiswed strijd tegen Alcides uit MeppeL SEC dicteerde gedurende de gehele wedstrijd het spel, slechts drie mensen van Alcides konden het derde honk bereiken, waarvan maar één tot scoren kon komen. De wedstrijd verliep zeer vlot, wat de spanning ten goede kwam. Reeds in de eerste inning kon SEC het eerste punt scoren. Alcides kwam zelfs gedurende de eerste zes innings niet verder dan het tweede honk. Al hoewel ook de SEC-slagmensen op de goed werpende werper van Alcides weinig forse honkslagen kon uitdelen, profiteerden zij van de fouten die in het middenveld van de tegenstander gemaakt werden. Het binnenveld van SEC demonstreerde echter op zeer ef fectieve wijze hoe een honkbalploeg de slagmensen van de tegenpartij terug naar de dug-out moet verwijzen. Met ingang van de zevende inning stond het reeds 4-0 in het voordeel van SEC. In deze inning wist Alcides door een honkslag en een opoffering van een speler op het eerste honk de eer van het team te redden. Gedurende de laatste twee innings kon zowel SEC als Alcides niet meer tot scoren komen. Al met al was het een plezierige wedstrijd om naar te kijken en voor SEC zonder meer een verdien de overwinning. Einduitslag 5-1. Werpersresultaten T. Kellner: 8-3-slg.; 2x4 w. en 8 honk slag tegen. Alcides: 7x3 slg.; 3x4 w. en 7 honk slag tegen. Het veld van SEC maakte slechts één fout en dat van de tegenstander 6. Ook het tweede team van SEC- honkbal gespeeld dit weekend een wed strijd en wel tegen UW. SEC startte zondermeer geweldig. Reeds na vier innings had zij een ver diende 6-1 voorsprong weten op te bouwen. Echter ook nu weer kreeg de ploeg te kampen met een zekere ma laise, mede dankzij het zwakke op treden van de scheidsrechter. Al met al verspeelde SEC dze fantastische voorsprong, en verloor zij zelfs de wedstrijd met een 8-7 stand. Van de jeugd speelde zowel de Blee- sing als de M.C.B. De M.C.B. speelde twee wedstrijden tegen Dom Dodgers uit Utrecht Belde wedstrijden werden gewonnen en wl met een 4-0 en een 6-2 stand. Daarentegen verloor de| Bleesing haar twee wedstrijden en wel tegen HMS en Ut Hitters. Honkbalprogramma voor a.s. weekend: De M.C.B. speelt uit tegen UW, het tweede team speelt a.s. zaterdag een thuiswedstrijd tegen V.H.C.; aanvang 14.30 uur en last but not least speelt het eerste team een uitwedstrijd, ook a.s. zaterdag, en wel tegen V.H.C, uit Veenendaal. Door bovengenoemde vereniging werd deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Survilliers. Afstand 395 km. Er waren 174 duiven in concours, die om 5.30 uur met een Z.O.-wind gelost werden. De eerste prijsduif arriveerde om 11.52.43 uur en maakte een snelheid van 1037.92 meter per minuut. De laatste prijsduif arriveerde om 13.07.09 uur. De uitslag luidt: A. v. Slooten 1 22 36 37. J. v. d. Brakel 2 39. J. v. Leijen- horst 3 43 44. J. de Ruyter 4 8 10 13 14 19 28 29 42. Comb. H. Nap Zn. 5 16 18 20 21 26 30 31 35. H. Huisman 6 12. J. A. Croon 7 33 40. L. Vogel 9 11 23 24 34. G. v. d. Meent 15 38 41. S. Berghuis 17 25. M. de Ruiter 27. BEUKENLAAN 27 - SOEST TELEFOON 02155-16835 Voor alle reparaties I

Soester Courant | 1973 | | pagina 13