Eerste weekmarkt in Soesterberg officieel geopend van de Gemeentehof DE WITTE POMPEN - TEL 12185 de bondsspaarbank DOLFINRRIUm een wonder op twee wielen P.V. Juliana Post Spreekuur Wethouder Ebbers Officiële mededelingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Vijvers, vogels en waterplanten Kom naar het Dolfinarium Harderwijk i Midden op een rijweg, uniek voor Nederland Ruime keuze Inbrekers nemen brandkast mee ZIEKENAUTO - TEL. 12727 Wedvlucht vanaf Compiegne Wij zijn maandag 2 juli tm. donderdag 5 juli GESLOTEN. Vacantie-puzzelrit R.A.C. Meningen van lezers Ligt het smalste gedeelte van Nederland in Limburg of in Soest Burgerlijke stand Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Nieuw Speelterrein Verontreiniging Provinciaal Opslagterrein Soestcr Courant van donderdag 28 juni 1973 gegarandeerd^oed In onze nieuwe kollektie franse PEUGEOT - sportfietsen vindt U een ruime keus in lichtlopende dames- en heren modellen, kinder- en vouwfietsen. Kom onze kollektie eens bekijken of vraag onze PEUGEOT - brochure. PEUGEOT - dealer Door bovengenoemde vereniging werd deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Chateaurox. Afstand plm. 650 km. Er waren 25 duiven in concours, die vrij dag om 12.00 uur met een N.O.-wind gelost werden. De eerste duif arriveer de zaterdag om 7.48.29 uur en maakte een snelheid van 790.05 meter per mi nuut. De uitslag luidt: J. v. Leijenhorst 1 3 5. J. de Ruyter 2. Comb. H. Nap Zn. 4 7. H. Huisman 6. G. v. d. Meent 8. Tevens werd deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Compiegne. Afstand 350 km. Er waren 88 duiven in con cours die om 6.10 uur met een N.O.- wind gelost werden. De eerste duif arriveerde om 12.44.06 uur en maakte een snelheid van 1050.22 meter per mi nuut De uitslag luidt: Comb. H. Nap Zn. 1 12 14 19. A. v. Slooten 2 7 13. J. v. Leijenhorst 3 4 9. J. de Ruyter 5 8 15. P. Ouderdorp Sr. 6. H. Huisman 10 11 16. L. Vogel 17 21 22. G. v. d. Meent 18. M. de Ruiter 20.. Wethouder J. J. Ebbers is verhinderd maandag 2 en maandag 9 juli a.s. zijn gebruikelijke spreekuur te houden. Uit vele reacties, zowel mondeling, te lefonisch als schriftelijk blijkt dat de vijvers en de wattervogels aan de Veen besstraat/Koningsweg volop in de be langstelling staan van de Soestenaren. De reacties hangen samen met het sei zoen, zoals bijvoorbeeld een vorstpe riode, de broedtijd van de watervogels e.d. Kortom men voelt zich in sterke mate betrokken bij het wel en wee van de levende have. Een terugkerende klacht betreft het feit, dat in de zomermaanden jongelui zich met o.m. rubberbootjes op het water begeven en zich daarbij niet ont zien om de watervogels, en met name de nog jonge dieren, op te jagen. Ook de oeverbeplanting en de waterbeplan ting moet het hierbij vaak ontgelden. De vijvers zijn echter niet voor dit doel gegraven. Om die reden kan het varen en zwem men in de vijvers dan ook niet toe gestaan worden. Tevens moet hierbij vermeld worden dat in dit soort open water eventuele ziektekiemen kunnen voorkomen, met alle gevolgen van dien. De vijvers aan de Koningsweg zijn deze warme dagen een geliefd speel terrein voor de jeugd. Helemaal zonder gevaar is dat niet omdat in dit soort open water ziektekiemen kunnen voor komen. Varen en zwemmen is dan ook niet toegestaan. voor een dolfijne show In het grootste overdekte Dolfijnenstadion ter wereld met 2.500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijden: dagelijks 10.00 - 11.30 - 13.00 - 14.30 - 16.00 en 17.30 uur. Zondags niet om 10.00 uur. Onderwatervoedering door kikvorsmeisjes. Robarium, Expositie walvisachtigen. maak meer gebruik van onze uitgebreide service Vele plaatselijke autoriteiten woonden gisterenmorgen de officiële opening bij van de eerste Soesterbergse weekmarkt. Zjj werden toegesproken door de bur gemeester, mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haaften en door de heer J. Willem- sen, voorzitter van de Centrale vereniging voor de Ambulante Handel. De burgemeester merkte op dat de voorbereidingswerkzaamheden geruime tijd in beslag genomen hadden; dat er veel onderzoek aan vooraf gegaan was en in 1968 de Kamer van Koophandel er reeds een advies over had uitge bracht. De Wijkraad stelde zich toen op het standpunt dat de tijd nog niet rijp was voor een markt in Soesterberg. Vorig jaar was de zaak opnieuw aan de orde gesteld en had ook de Wijk raad zich een voorstander getoond. Zij meende dat de markt een bijzonder gunstige plaats had gekregen, dicht bij de winkels aan de Rademakerstraat en zij hoopte dat door goed samenspel van marktkooplieden en winkeliers een gezellig wekelijks trefpunt voor het publiek zou worden. Met de wens uit te spreken dat ook hier een gulden een daalder waard zou blijken te zijn, verklaarde zij de markt voor geopend. 590 markten De heer J. Willemsen memoreerde in ztfn toespraak de vele onderhandelin gen die gevoerd werden, de tientallen gesprekken met huisvrouwen en win keliers, voordat de markt een feit was. Hjj dankte de gemeente, in het bjjzon- Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haak jes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Cap San Nicolas" (4/7). Brazilië: ms „Alcor" (4/7). Canada: ms „CP Trader" (4/7). Japan: ms „Kamakura Maru" (4/7). Ned. Antillen: ms „Chiron" (2/7). Suriname: ms „Marathon" (2/7). Verenigde Staten van Amerika: ms „Sea-Land Mc Lean" (4/7). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Hannoverland" (2/7). De kleine brandkast van de Nederland se Kunststoffenindustrie te Soesterberg is vorige week bij een inbraak door onbekende daders meegenomen. Zij kwamen het kantoor binnen door het forceren van een raam aan de zijkant van het pand. Daar ontfermden zij zich over het kastje van een halve meter in het vierkant, dat zij op een steekwagentje uit het magazijn, naar buiten reden. In de brandkast bevond rich slechts 150 gulden. der de heer L. van Doornik, voor de steun die zijn organisatie steeds gekre gen had. Hy noemde de plaats, midden op een weg, uniek voor Nederland. Zynsinziens werd er een goede „score" gebracht door de grote variatie van artikelen. „Nederland telt op het ogenblik on geveer 590 markten, waarvan de kra men in lengte opgesteld de afstand Amsterdam-Antwerpen overbruggen. Met ruim een half miljoen vierkante meter verkoop oppervlakte zijn de markten het grootste warenhuis dat Nederland kent", aldus de heer Wil lemsen. Na de opening maakte de burgemeester een wandeling over de markt, waarbij haar bloemen werden aangeboden. Hij besloot met de markt in de bijzon dere zorg van de Soesterbergse huis vrouwen aan te bevelen, „verzorgt u hen als een baby", en hem zodoende zelf mee op te bouwen. Hij besloot met op te merken dat de winkeliers in de marktkoopman geen concurrent moes ten zien, maar dat door samenspel veel te bereiken was. Het officiële gedeelte van de opening werd besloten met een wandeling langs de kramen. Deze werd ondermeer mee gemaakt door de wethouders Ebbers en De Haan, het gemeenteraadslid de heer C. Verheus, de heer Bontekoe van het het ETI, de heer J. Mulder van de Kamer van Koophandel, de heren Vee- nendaal en Van Munster van de Wijk raad, de heer J. A. Luyf, hoofd van de hulpsecretarie, enige ambtenaren en politiefunctionarissen, waaronder de korpschef de heer H. G. Scholtmeijer. Tijdens het weekend werd een wed vlucht gehouden vanaf Compiegne in Frankrijk, afstand 352 kilometer. De duiven werden gelost om 5.55 uur met zuidoosten wind. De vereniging „De Vriendschap" nam deel met 202 duiven, waarvan de eerste duif aankwam om 12.42.23 uur. De laatste prijsduif arriveerde om 13.21.09 uur. Uitslag: Altenaar-Reijerse 1 5 7 10 33. C. Vaessen 2 3 13 25 31 37. Sukel-van Klooster 4 8 9 14 29 38. B. Schimmel 6 17. A. Meesters 11 18 22 27 39. C. Kaats 12 20 34. Bokma-Papenburg 15 16 19 30 35. J. Koster 21 24 32. J. Schimmel 23 40. H. Rauch 26. J. Pie penbroek 28. D. de Zoete 36. De Vereniging „De Zwaluw" nam deel met 266 duiven. De eerste duif arriveerde om 12.40.21 uur. De laatste prijsduif kwam aan om 13.17.31 uur. Uitslag: A. Hooijer 1 38. J. v. d. Belt 2 15 35. A. de Bes 3 29 45. G, Rijksen 4 5 16 17 20 24 32 34 37 39 44 48 49 52. B. Roest 6 10 18 23 33. J. v. d. Bra- kel 7 11 25 28 46. B. Blokland 8. R. Voskuilen 9 14 26 36. C. v. d. Hoek 12 41 47. A. Dorrestein 13 42 51. L. van Klooster 19. A. van Ginkel 21. P. Rauch 22 53. Th. Wigtman 27. C. Dijkman 30. G. Visser. 31. H. Woudstra 40. C. v. Veen 43. Sj. Blokland 50. Evenals vorige jaren organiseert de Rally en Autosportclub „Amersfoort" (RAC) een vacantiepuzzelrit voor het hele gezin. De deelname is opengesteld voor auto mobilisten, motor- en scooterrijders en bromfietsers. De te rijden route is zeer eenvoudig en gaat geheel over verhar de wegen. De rijtijd is - afhankelijk van het voertuig - ca. 3 a 3V2 uur. De start kan iedere dag plaatsvinden bij Garage Schoonderbeek, Esso-Service- j Station aan de Hogeweg te Amersfoort. De deelnamekosten zijn 10,per in schrijving (dus niet per persoon). Voor de best geplaatste deelnemers zijn een aantal fraaie prijzen ter be schikking, waaronder een cassettere corder, porteble radio, barbecue-set, zonne-ligstoel, batterij -scheerapparaten e.d. In de deelname-kosten zijn tevens be grepen consumptiebonnen tot een ma ximum van 4 stuks, welke aan de finish kunnen worden ingewisseld te gen koffie, thee, limonade of ijs. De deelname staat open van 1 juli tot 1 september 1973. Nader inlichtingen kunnen worden verstrekt door het sportsecretariaat van de RAC, Utrechtseweg 151, tele foon 03490-18476 of bij de organisator van deze rit, de heer B. M. Kramer, Langestraat 121, telefoon 03490-13119. Steeds weer verbazen geestelijke voor mannen zich over het feit, dat er in de wereld zo veel tweedracht is. Onder „geestelijke voormannen" wil ik daar bij niet alleen de geestelijkheid ver staan, maar ook de politici, hooglera ren, mensen die zo belangrijk zijn, dat zij ons via televisie of radio mogen toespreken enzovoorts. Woorden als oecumene, samenwerking, verdraag zaamheid en andere verheven begrip pen worden ons steeds weer lokkend voorgehouden als de ingrediënten voor een wereld van vrede en voorspoed. Als de Arabieren wat verdraagzamer wilden zijn jegens de Israëli, als mijn heer Nixon wat minder wilde „Water gaten", als uw zwager zich nu eens oprecht verheugde over Uw promotie, dan zou het allemaal veel beter gaan. Om duidelijk te maken, dat ik er ook zo over denk - over de waarde van die ingrediënten dan - behoef ik dit arti kel niet te schrijven; iedereen kan van iedereen aannemen, dat iedereen daar zo over denkt. Dat onze wijze voormannen ons dit voorhouden vind ik dus begrijpelijk. Wat ik minder begrijpelijk vind is, dat zij zich verbazen over het feit, dat deze verdraagzaamheid enzovoorts zo weinig aan bod komt, wanneer het gaat om belangrijke zaken (Israël, kerk, Watergate, enzovoorts). Als zij de ervaring hadden, die ik de afgelo pen week heb opgedaan, zouden zij ophouden zich te verbazen; althans dat heb ik gedaan en wie ben ik om mij met onze wijze voormannen te meten? Als een groepje mensen ergens over praat, zijn er - naast vele andere - twee zeer belangrijke factoren, die de gang van zaken bij het gesprek en daardoor de eventuele vruchten daar van in hoge mate bepalen. Deze twee factoren zijn: - de plaats van herkomst van elk der gesprekspartners, - het onderwerp van gesprek. Ten aanzien van de „plaats van her komst" moge als voorbeeld dienen, dat een gesprek over welk onderwerp dan ook ongetwijfeld anders verloopt wanneer het gevoerd wordt tussen een Amerikaanse en een Russische politi cus dan wanneer het wordt gevoerd tussen een politicus uit Washington en één uit New York of tussen een poli ticus uit Moskou en één uit Leningrad. Waar het het onderweep van gesprek bestreft is de invloed zo mogelijk nog duidelijker; wordt b.v. het onderwerp van gesprek schadelijk gezien voor sommige van de gespreksdeelnemers en als bevordelijk voor andere dan heb je de poppen meteen aan het dansen. Als je dan - zoals ondergetekende in de afgelopen week - - het onderwerp milieu-hygiëne ter sprake wilt brengen - dit wil doen binnen de locatie Soes- terveen - dit wil doen met de ouders van kin deren in de basisschool-leeftijd dan denk je de mogelijkheid van de con troverse tot een minimum te hebben beperkt. Behalve uit motieven van economische aard kan - zo dacht ik - niemand be zwaar hebben tegen maatregelen die de milieu-hygiëne bevorderen laat staan tegen een onschuldig gesprek daarover. Klaarblijkelijk echter heb ik de on schuld van het geheel toch overschat; en dat is mijn ondergang geworden. Het lag in mijn voornemen de basis scholen in Soesterveen in mijn plan te betrekken, omdat daardoor op de een voudigste manier de betrokken ouders zouden kunnen worden bereikt. Eerlijk gezegd is het woord oecumenisch in dit verband niet eens bij mij opgeko men, omdat ik er - niet bewust overi gens - van ben uitgegaan, dat de stel regel „wat goed is voor ons allen, is ook goed voor ieder van ons" althans in dit geval wel opging. Niets echter bleek minder waar! Laat ik U eerst iets meer van het plan vertellen, om aan te tonen, dat het in derdaad van onschuldige aard was. Er zou een campagne komen, die in Soesterveen zou starten en waarbij ge leidelijk aan heel Soest zou worden betrokken en die tot doel had kinde ren tussen de 6 en 12 jaar te confron teren met - voor hen begrijpelijke - facetten van het onderwerp „milieu hygiëne". Bij deze campagne zouden ook de ouders worden betrokken, om dat de mogelijkheid tot wisselwerking tussen ouders en kinderen de resulta ten van een dergelijke campagne gun stig beïnvloedt, zoals wetenschappelijk onderzoek heeft aangetoond. Ik had mij verzekerd van de adhaesie van het hoofd van de school, waar mijn kinderen hun leerplicht vervul len, van de medewerking van de Stich ting Natuurbeschermingseducatie en van een aantal plaatselijke notabelen' en deskundigen. Er volgde een gesprek met de voorzitters van de oudercom- mité's van de beide andere scholen (het eerste, dat ooit tussen de drie voorzitters bleek te hebben plaatsge had en dat had voor mij een teken aan de wand moeten zijn!), waarbij eveneens een bevredigende mate van enthousiasme werd vertoond. Daarna ging het snel bergafwaarts; de voor zitter van het oudercomité van de openbare lagere school meldde na rug gespraak met zijn bestuur gaarne mee te zullen doen, zijn christelijke collega bleek dat op christelijke gronden niet te kunnen doen. De bewoordingen waar in dit besluit mij werd medegedeeld tijdens een telefoongesprek vloeiden niet over van duidelijkheid; er werden vele en moeilijke zij het dan niet al tijd juist gebruikte woorden gebezigd, maar wat ik er uit begreep kwam neer op: het feit, dat men uit christelijke overwegingen niet meedeed; - de „troost", dat men eventueel nog wel met ons (katholieken) maar niet met de anderen (onchristelijken?) in zee wilde gaan. Hoewel ik van huis uit een beleefd mens ben, heb ik toen toch opgemerkt dat de op deze wijze uitgesproken voorkeur, welke duidelijk was geba seerd op ons (weliswaar niet volledig) mede-christelijk zijn, allesbehalve com plimenteus vond. Nadat de voorzitter van de openbare school van deze nieuwe ontwikkeling op de hoogte was gesteld, hield hij op nieuw een gesprek met zijn bestuur en kwam toen plotseling met de over weging, dat de tijd welke wij voor de voorbereiding hadden uitgetrokken te kort was! Dat het plannetje al gaar was en alleen nog maar op de bordjes behoefde te worden geschoven heb ik toen maar niet opnieuw vermeld. Conclusie: anno 1973 is het in een on schuldige locatie als Soesterveen niet mogelijk een onschuldig onder werp als milieu-hygiëne anders aan te pakken dan van de afzonderlijke - en bliikbaar nog steeds hechte - zuiltjes uit. Holland op z'n smalst, niet In Limburg, maar in Soest! J. NIJSTAD. Wiardi Beckmanstraat 122, Soest. Steenhoffstraat 56, tel. 12691 Koninginnelaan 18, tel. 16600 Soesterbegrsestraat 32 tel. 18016 Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, tel. 19525 GEBOREN: June Marjo, dochter van F. J. Bron- :ser en M. W. M. J. Bongers. Annelieke, dochter van H. T. I. Krops en J. M. Bosman. Alida Johanna, dochter van D. Lam en A. H. van Ru- ler. Michael Owen, zoon van J. B. Meijer en J. R. Alvares. Mare, zoon van J. W. van de Pol en M. J. Engels man. Nicolette Gertrude, dochter van F. P. H. du Rieu en G. Dertien. Jan Martijn Wijnand, zoon van F. Hoogeweg en G. Dooijenweerd. Os kar Alfred, zoon van C. de Graaff en M. J. Rijk. Mirella Mathilda, doch ter van B. Kaats en H. B. van den Brink. Jeannette Henriette, dochter van H. Nijman en J. B. Plekkenpol. Jörn Olaf, zoon van P. J. Streefkerk en M. J. T. Bos. Pleuntje Bernadet- te, dochter van.H. B. M. Luijkx en M. A. M. Renckens. Christina Alida Adriana, dochter van J. A. Kienstra en A. A. M. Fugers. Robin Alexander, zoon van W. Jebsen en M. J. Klaar mond. Renate Eleonora, dochter van L. Kievit en E. W. de Klerk. Bri gitte Nicole, dochter van H. P. W. J. Heuts en C. M. Karreman. Michel Hendrikus Ernestus, zoon van E. van Ginkel en M. R. Rouwhorst. Misaël Jo- hannes, zoon van L. Jonker en H. J. Assink. GETROUWD: Eduard Karei Pasman met Sonja Ca- tharina Olga van der Mark. Dirk Hageman met Jans Visch. Augusti- nus Willibrordus Maria Rupert met Theodora Quick. Teunis Albertus Wilhelmus Roeten met Wilhelmina Evelina Hilda Daatzelaar. Gerardus van der Wal met Gerardina Suzanna Samsom. Albertus Everardus van der Laan met Elisabeth Maria Johanna de Bruin. Jan Johannes Vermeulen met Jannetje van Brienen. ONDERTROUWD: Eduard Paul Zeil met Julie Ann Wickham. Thomas Robert van der Gaast met Carla Hottentot. Antonius Gerardus Vanlerberghe met Hendrika Maria Clazina van de Vlag. Adria- nus Johannes Cornelis Maria Niehoff genaamd Werning met Anna Geertrude Maria van der Linden. OVERLEDEN: Elesabeth de Gooijer, echtegenote van J. F. Tokkie. Regina Johanna de Kriek. Leffert Clawes van Daal. Hendrik Arend Hoonhorst, echtgenoot van B. B. Vonk. Hendrika van Soe- ren, weduwe van A. van Asch. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens maken bekend dat hun college heeft besloten het voor de rechterwegzijde (gerekend vanaf de Oude Utrechtseweg) van de Braamweg, (het gedeelte tussen de Oude Utrechtseweg en de Erica weg), geldende parkeerverbod in te trekken. Van dit besluit staat voor iedere be langhebbende beroep open tot het ein de van een termijn van 30 dagen na heden. Het adres van het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch behoort te worden in gediend bij de commissaris van de Ko ningin in de provinvie Utrecht te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat van de provincie Utrecht te Utrecht, de Koninklijke Ne derlandse Toeristenbond A.N.W.B., de Koninklijke Nederlandse Automobiel Club K.N.A.C., de Koninklijke Neder landse Motorrijdersvereniging en ge deputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht. Soest, 28 juni 1973. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- De secretaris, J. BORREMAN Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens; maken bekend dat hun college door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens heeft besloten het par keren te verbieden op de rechterweg zijde (gerekend vanaf de Nieuweweg) van de Eigendomweg voor het wegge deelte Nieuweweg-Weegbreestraat. Van het onderhavige besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin, doch behoort te worden inge diend bij de commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht, die een bewijs van ontvangst afgeeft. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, de Koninklijke-directeur van de rijks waterstaat in de provincie Utrecht, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B., de Koninklijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C., de Koninklij ke Nederlandse Motorrijdersvereniging, alle te 's-Gravenhage en aan gedepu teerde staten dezer provincie. Soest, 28 juni 1973. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- De secretaris, J. BORREMAN Op verzoek van enige bewoners van de Van Goyenlaan heeft het college van burgemeester en wethouders be sloten om op het betegelde plateau van 15 x 25 meter, gelegen in de aangelegde Van Goyenlaan, - waar vroeger de groenstrook op de hoek Molenstraat/ O.L. Centrumschool stond - 'n zandbak, een aantal zitbanken en een tweetal speeltoestellen te plaatsen. Een aantal bewoners van woningen aan de Postweg hebben enige tijd ge leden het college van burgemeester en wethouders gevraagd Gedeputeerde Staten van Utrecht te attenderen op de overlast die zij ondervinden van het voormalig zandgat nabij de Postweg. Inmiddels hebben G.S. bericht dat ter plaatse een onderzoek is ingesteld. Hieruit is echter gebleken dat de buurtbewoners regelmatig huisvuil, etensresten etc. over de 2'/ï meter hoge afrastering werpen, met alle gevolgen van dien. Dit is natuurlijk niet de juiste manier. Natuurlijk zit iedereen met huisvuil en wil dat zo gauw mogelijk kwijt. De gemeentelijke reinigingsdienst helpt de mensen graag en biedt ze daartoe rui me mogelijkheden. Twee keer in de week, op maandag en donderdag, ko men ze de vuilnisemmers in Soester berg ledigen. Maximaal 7 emmers kun nen per ophaalbeurt aangeboden wor den. Daarnaast wordt elke 3e woensdag van de maand grof huisvuil, zoals do zen planken en tuinafval, opgehaald.

Soester Courant | 1973 | | pagina 9