ONROERENDE GOEDEREN rovHiró verhopen? een NBMmahelaar eenHuis kopen? een NBMmakelaar VD SP OST H SOESTERBERG van de plaatselijke N.B.M.*makelaars „RASCH" 0.G. Mm W. W. DEELEN Succesvol open springconcours in „De Boshoeve" SEC-veteranen zaterdag a.s. in erewedstrijd voor Henk v. d. Lugt tegen S.0. Soest en zondag a.s. candidaat in veteranen- toernooi 't Gooi Dames 1 B.D.C. handbal tegen Niloc Home-runs brachten S.E.C. de overwinning métvo Twee gewonden bij botsing tegen container Harder straffen 13 Turken aangehouden Joy-riding met 6 ton's vrachtwagen Markt Soesterberg Openbare vergadering wijkraad Gevonden voorwerpen Attraktief programma van de Baarnse Volksuniversiteit Groot aantal cursussen; van talen tot creatieve expressie Spreekuur Openbare schennis Te veel lawaai Rëé doodgereden Eiermarkt Snelheidscontrole Controle zwaar vervoer Federatieve samen werking in Soesterberg? Huisvrouwen trimmen weer SOEST GROOT WINKELPAND TE HUUR SOESTERBERG Makelaarskantoor SOEST HALVE VILLA met garage S, SOEST Soester Courant van donderdag 23 augustus 1973 Begunstigd door fraai zomerweer en met een enorme publieke belangstelling, dat van fraaie paardensport heeft genoten, werd zondag in de grote spring- tuin van manége „De Boshoeve", een open springconcours gehouden, dat om precies tien uur een aanvang nam. Er waren meer dan 150 amazones en ruiters aanwezig. Er werd in drie ru brieken gereden, met ieder één bar rage. Rubriek I: hoogte één meter. 1. F. Algie uit Utrecht, met „Solan- dra". 2. H. Holshuizen uit Amsterdam, met „Moreno". 3. Mej. S. v. d. Maas uit Amsterdam, met „Prince of Fen- hor". 4. Mej. C. Meltzer uit Loosdrecht, met „Amara". 5. E. v. d. Linde uit Amersfoort, met „Rockefeller". Rubriek II: Hoogte één meter en tien centimeter. 1. L. Laseur, Soest, met „Becas". 2. Mej. C. v. d. Brink, uit Soest, met „Brandy". 3. J. Keizer uit Bussum, met „The Norman". 4. Mej. I. Smulders uit Loosdrecht, met „Ramona". 5. R. La seur uit Soest, met Amie". Rubriek III: hoogte één meter en twintig centimeter. 1. Mej. I. Smulders uit Loosdrecht, met „Ramona". 2. Mej. D. van Furen uit Loosdrecht, met „Django". 3. Mej. S. v. d. Maas uit Amsterdam, met „Prince of Fennor". 4. Mej. H. Doest uit Am sterdam, met „Dixi Deen". 5. Mej. C. v. d. Brink uit Soest, met „Brandy". Om circa 17 uur was het concours beëindigd en kon de heer J. Laseur, eigenaar van manége „De Boshoeve", de vele prijzen uitreiken, waarbij hij allen dank zegde voor de deelname en de enorme belangstelling. Daarna werd in de foyer van de ma nége het concours nog nader bespro ken. Men was enthousiast over de or ganisatie. Voor de dames senioren 1 van BDC begint de veldcompetitie zondag a.s. met de zware thuiswedstrijd tegen AHC Niloc uit Amsterdam. De Niloc-dames die de zaalcompetitie al menigmaal als kampioen van Ne derland hebben afgesloten, komen nu al voor de tweede keer naar Soest. Vorig seizoen wisten de BDC-dames de nederlaag tot slechts één doelpunt te beperken. Ook dit jaar rekenen we weer op een spannende wedstrijd en misschien slagen de Soester dames er nu in om de sterke tegenstander 1 punt te ontnemen. Zondag j.1. namen de dames 1 deel aan 'n sterk bezet toernooi in Utrecht en wisten daar via zeer goed handbal tot de finale door te dringen. Hierin werd weliswaar met 4-2 verloren van AWV, maar dit lag mede aan het feit dat de dames 1 V* uur moesten wach ten voor de finale gespeeld kon wor den, wat begrijpelijkerwijs tot con centratieverlies leidde. Zondag zal deze concentratie ongetwijfeld wel aanwezig zijn, als geprobeerd moet worden Niloc een nederlaag toe te brengen. De wedstrijd begint om 16.00 uur, op het veld aan de Birkstraat. Niet alleen de dames 1 begignen zon. dag de competitie met een thuiswed strijd ook de heren 2 spelen op het BDC-veld en wel om 12.00 uur tegen BHC 2. Dames senioren: 16.00 uur, BDC 1-AMC Niloc. 15.15 uur, Attila 3-BDC 2. Heren senioren 2: 12.00 uur, BDC-BHC. Dames junioren: 13.00 uur, ASV-BDC 1. 12.00 uur, Attila 4-BDC 2. Meisjes adspiranten: 12.00 uur, BDC 1-EMM. 12.00 uur, Amersfoort- BDC 2. 12.00 uur, Amersfoort-BDC 3. 11.00 uur, BDC 4-BHC 2. Meisjes pupillen: 10.00 uur, Amersfoort-BDC 1. 10.00 uur, ASV 2-BDC 2. Zondagavond hebben de BDC-senioren en junioren een feest in het duiven- zaaltje aan de Schrikslaan. De zaal gaat om 20.00 uur open. Het eerste team van S.E.C. honkbal reisde afgelopen zondag af naar Meppel om daar in het veld te treden tegen Alcides. De wedstrijd zou voor S.E.C. een zeer gunstig verloop hebben. Na de eerste inning was de stand nog steeds gelijk, doch hierin bracht de enorme klap van F. Nauwelearts en die van R. La Rose al ras verandering in. Deze beide homeruns leverde SEC een voorsprong op van 5-0. Het eerste punt van Alcides kon pas in de derde inning genoteerd worden, doordat een honkloper van Alcides op een doorgeschoten bal wist te scoren. De slagploeg van SEC leek bij de vol gende innings enigszins uitgeblust, waardoor zij niet tot scoren kon ko men. Daar tegenover stond dat de te genstander het; gelukte de achterstand te verkleinen tót 5-3. De vierde, vijfde en zesde inning le verde niet veel spectaculairs op. Het veld van beide teams maakte korte metten met iedere slagman. Pas weer in de zevende inning nam SEC definitief het initiatief in eigen handen. Met een aantal fraaie honk- slagen en een uitstekend geplaatste twee honkslag van J. Gieskens bracht SEC de stand op 8-3. Ondanks het feit dat het antwoord van Alcides niet gering was konden zij dankzij het zeer effectief opererende infield van SEC-honkbal niet tot sco ren komen, wel bleken zij in de acht ste inning instaat om de achterstand 1 verder te verkleinen tot 8-4. De over wining van SEC was in ieder geval al veilig gesteld. Score verloop. Alcides: 0—0—1—2—0—0—0—1—0 S.E.C.: 1—4—0—0—0—0—3—0—0 Werpers resultaten: Alcides: 10 maal 3 slag, 1 maal 4 wijd en 10 honkslagen. S.E.C.: 10 maal 3 slag, 7 maal 4 wijd en 7 honkslagen. De Bleesing speelde zaterdag twee wedstrijden tegen Ut. Hitters. Beide wedstrijden werden door SEC op zeer overtuigende wijze gewonnen, dit mede dankzij een aantal homeruns. De eind uitslagen van beide wedstrijden waren resp. 5-2 en 9-2. Ook de M.C.B. had een goed weekend, zij speelde een wedstrijd tegen H.C.A.W. Nadat H.C.A.W. die ochtend tegen U.V.V. had verloren, moesten zij ook in S.E.C. hun meerdere erkennen. 8-0 was de einduitslag. Programma van a.s. weekend: Het eerste team speelt a.s. zondag om 14.30 uur een thuiswedstrijd tegen V.H.C. uit Veenendaal; het tweede speelt zaterdags uit tegen U.V.V. 3 en de Bleesing speelt zaterdag thuis om 9.30 uur en zondag de M.C.B. uit tegen Ut. Hitters. De SEC-veteranen, die zondag j.1. succesvol waren in de strijd in het eigen SEC-veteranentoernooi; dinsdag j.1. strijd leverden tegen Hees; zater dag a.s. aantreden in de erewedstrijd voor Henk v. d. Lugt op het Soest-ter rein, vertrekken zondag a.s. al vroeg naar Hilversum om daar aan te tre den in het jaarlijkse veteranentoernooi van 't Gooi. SEC won vorig jaar het Gooivetera- nentoernooi en zal derhalve de Gerard v. d. Poel-wisselprijs zondag a.s. ver dedigen. Acht teams nemen deel in Hilversum en SEC speelt reeds om 11.00 uur de eerste wedstrijd tegen DOSV, daarna tegen Donar en vervolgens tegen 't Gooi. De volgende SEC-veteranen zullen de SEC-kleuren tijdens het Gooi-toernooi verdedigen: doelman Henk Kramer veldspelers: Jan Veldhuizen, Henk Kamphorst, Joop Jebbink. Sam de Zoete, Leo van het Klooster, Rob Nieuwaal, Joop Westerveld, Wim Pot hoven, Henk Muyink, Leo van Breu- In Soest is een klein knus frans restaurantje - een echte BISTRO - waar alleen al het stok brood met boter een delicatesse is. U eet er heerlijke slakjes, een zalige uiensoep, verrukkelijke gegrilleerde steaks en een sole met garnaaltjes en champig nons. De cherise flambée is een sprookjes en de koffie met echte kandij is een genoeglijke afsluiting van de gezellige avond bij kaarslicht. Het is Peter Meijer Uw gastheer een grote eer U volledig naar wens te bedienen. Vooral op vrijdag en zaterdag is het in de BISTRO DE DISSEL bijzonder druk, zodat het aan te bevelen is Uw tafel voor deze avonden te reserveren. Ons telefoonnummer is 02155- 17249 en ons adres: BISTRO „DE DISSEL" Burg. Grotestraat 16, Soest Op de Kerkstraat botste de 23-jarige automobilist G. M. J. G. uit Nijmegen met zijn wagen tegen een langs de weg staande container. G. liep daarbij een hoofdwond op en zijn naast hem zittende moeder mevr. T. M. G. brak haar heup. Met de ambulanceauto werd zij naar het ziekenhuis Zon negloren gebracht. Het ongeluk gebeurde toen de be stuurder plotseling naar rechts uit week bij het vastmaken van zijn vei ligheidsgordel. De auto was total-loss. kelen, Wout de Bruin, Tony Dasse- laar, Frits Schagen, Baltus Burgman, Joop van Maanen en Albert Hooyer, De ploeg vertrekt om 10.15 uur vanaf Nieuwerhoek per auto naar Hilversum. „Ze moesten ze veel harder straffen; dan zou 't wel afgelopen zijn!" Wie er vast van overtuigd is dat hogere straf fen zouden bijdragen tot vermindering van strafbaar gesteld gedrag, denke eens na over het volgende: In Engeland toonde het publiek zich in de jaren 1950-1957 bijzonder ver ontrust over de milde straffen voor roofovervallers. De rechters waren ge voelig voor deze verontrusting en leg den tussen 1957 en 1966 zware ge vangenisstraffen op voor genoemd de lict. En zie: in 1966 werden er drie keer zoveel overvallen gepleegd als in 1957. En in Nederland? Een onderzoek toonde aan dat van de genen die een onvoorwaardelijke ge vangenisstraf wegens „dronken rijden" hadden gekregen, 38% weer onbe kwaam achter het stuur ging zitten; van degenen die een voorwaardelijk gevangenisstraf kreeg opgelegd, ook weer 38% recidiveerde; bij een geld boete deed 32% het weer; bij intrek king van het rijbewijs 36%; bij niet intrekken 37%. Het is duidelijk dat geen straf af schrikwekkend genoeg is om te voor komen dat automobilisten die teveel alcohol tot zich hebben genomen, achter het stuur gaat zitten. In landen waar de doodstraf was af geschaft en opnieuw werd ingevoerd daalde het aantal misdrijven waarop de doodstraf staat, niet. Licht of zwaar straffen, „het doet er niet toe", moet de conclusie zijn. Crimineel gedrag zal dus langs andere weg moeten worden bestreden. Het is heden de jeugdcriminaliteit die het totale criminaliteitscijfer doet stij gen. Niet alleen letterlijk, ook figuurlijk komt iedere nieuwe generatie voort uit de voorafgaande. De relatie is als die tussen een producent en zijn pro duct. De verantwoordelijkheid voor het product ligt bij de producent en alleen al op grond daarvan moet er, als er iets mis blijkt te zijn met het product, ook iets fout zijn gelopen bij de pro ductie. Misschien kan de erkenning van dit feit bijdragen tot meer begrip voor jeugdig crimineel gedrag, en langs die weg tot voorkoming ervan. Collecte reclassering in Soest van 17 tot 23 september a.s. Bij' een dinsdagavond gehouden con trole in diverse plaatselijke pensions voor buitenlandse arbeiders heeft de politie 13 Turken aangehouden, die illegaal in ons land verbleven. Hun paspoorten werden ingenomen en zij wachten thans op uitwijzing. Van de parkeerplaats aan de Akkeren werd de 6-ton's vrachtwagen van de heer L. C. de E. uit Soest gestolen. De auto werd een dag later onbeschadigd in Amsterdam teruggevonden. Van de dader ontbreekt ieder spoor. De eerstvolgende openbare vergadering van de wijkraad Soesterberg zal plaats vinden op donderdag 30 augustus in zaal B. van het Dorpshuis. Aanvang 20 uur. De heer J. Veenendaal doet een voor stel om het college van B. en W. te verzoeken zich duidelijk uit te spreken hoe de gang van zaken zal zijn voor het verkrijgen van woonruimte bij de komende uitbreidingsplannen. Hetzelfde lid van de wijkraad stelt voor om vroegtijdig, medio november- december in overleg met de hoofden der basisscholen een voorlichtings avond te houden over de mogelijk heden van het voortgezet onderwijs. Mej. Lensink zal voorstellen hekken te paatsen bij de containers aan de Ant. van Leeuwenhoeklaan. Tenslotte is er nog een voorstel van de heren Van Aalst en Veenendaal om te komen tot een federatieve samen werking van de Soesterbergse vereni gingen, instellingen, stichtingen scholen. De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aange geven: gouden armband, diverse sleu tels, dameshandschoen, damesporte- monnaie met inhoud, leerboek, vlees molen en puree-zeef, pet, een paar basketballschoenen, stuk zeil, dames- ring, imitatie bontmuts, fietsenrek, re genbroek, enige bankbiljetten, zijden shawl, schoolagenda, bril, riem, truitje, kinderjack, want, zakmes, meisjesjas je en regenjack. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie, op woens dag en zaterdag van 14 tot 18 uur, inlichtingen worden verkregen. Vorige week verscheen het officiële programma van de Volksuniversiteit Baarn voor het seizoen 1973-1974; een handig boekje In zakformaat, dat ook b(j het VVV-kantoor te Soest verkrijgbaar is. Woensdag 5 september zal er wegens nationale feestdag te Soesterberg géén I van 1% uur passeerden markt worden gehouden. de radarapparatuur. De burgemeester is verhinderd dins dag 28 augustus a.s. spreekuur te hou den. Donderdag 30 augustus is mevrouw M .C. P. Walter-Van der Togt, wet houder van openbare werken, verhin derd spreekuur te houden. Tegenover mevrouw S. uit Soest werd op de Foekenlaan openbare schennis der eerbaarheid gepleegd door een on geveer 35-jaar oude man. De man kon nog niet worden opgespoord. Twee bromfietsbezitters kregen een procesverbaal omdat hun brommers te veel geluid produceerden. De politie maakte daarbij gebruik van de ge luidsmeter. De Griep E. P. leverde bij het politie bureau een ree af, die hij had dood gereden op de Soestdijkerstraatweg onder Baarn. Zijn auto werd licht be schadigd. Op de Amersfoortse weekmarkt wer den aanvoerd 35.000 stuks in prijzen van 15.50 tot 18.25. Middenprijs 17,40. Prijs per kg 2,72. Bij een op de Soesterbergsestraat ge houden snelheidscontrole werden 22 overtredingen van de maximumsnel heid geregistreerd. In een tijdsbestek voertuigen Naast de gebruikelijke cursussen in vreemde talen, Frans, Duits, Engels, Russisch, Spaans, Italiaans en dit jaar ook Latijns en Grieks, ook lessen over muziek, filmkijken, taalexpressie, kunstgeschiedenis, psychologie en Ne derlandse literatuur. Bovendien een cursus vrij tekenen, een over dammen, bloemsierkunst. wandkleden maken en creatieve expressie. De kosten variëren; de talencursussen 20 wekelijkse lessen van één uur, 50 gulden, 20 lessen van l'/i uur 75 gul den. Voor het volgen van de muziek- cursus betaalt men 30 gulden, film- kijken bijvoorbeeld voor de 5 lessen die de curus duurt, 35 gulden; wand kleden maken voor 24 lessen 80 gulden en voor creatieve expressie 100 gulden exclusief de bakkosten. De Baarnse Volksuniversiteit houdt zich echter ook bezig met andere cul turele manifestaties. Zo zijn er voor de leden toneelvoorstellingen en ex cursies en is er een, zij het beperkt, kinderprogramma. Dan een aantal le zingen, zoals bijvoorbeeld een over „natuurwetenschap als hulpmiddel bij misdaadbestrijding" met als spreker Dr. E. R. Groeneveld; over literatuur en kritiek door Kees Fens; over mi lieu en milieutuin door de heer G. J. N. Meyer; acapunctuur door drs. H. van Praag; de ontwikkeling van het Nederlandse landschap door drs. J. de Jong en Afrika, inzet van een mee dogenloos schouwspel, door drs. H. de Vos. Dan worden er drie avonden Kamer muziek verzorgd waar optreden het Utrechts Blaaskwintet, het U.S.O.- Harptrio en het Utrechts Strijkkwartet. Verder werd er evenals vorig jaar met de directie van Theater Gooiland een abonnement samengesteld van vier verschillende voorstellingen. De abon nementsprijs hiervoor is, inclusief bus vervoer, 45 gulden. De Baarnse Volksuniversiteit werkt met een vrijwillig bestuur. Bezoldigde krachten heeft men niet in dienst, „alhoewel", zo zei ons de secretaresse mevrouw W. M. Lunshof-Tielrooy, langzamerhand wel behoefte begint te bestaan aan een parttime administra tieve kracht. De administratie van de V. Tot en met vanavond vindt in Soest een controle plaats van het zware wegvervoer. Maandag en dinsdag wa ren de resultaten als volgt: In totaal werden 89 vrachtwagencom binaties aangehouden. 33 wagens wer den geheel in orde bevonden; 33 be stuurders kregen een proces-verbaal en aan 23 werd een waarschuwing ge geven. De mankementen betroffen overbela- ding, verplaatste koppeling, onberem- de wielen, afgescheurde binnenvelg, los stuurhuis en veerstroppen los en stuk. Eén vrachtwagen werd in beslag genomen. Het betrof een wagen, die al eerder werd aangehouden en waar van de eigenaar in de gelegenheid werd gesteld binnen 20 dagen de ge constateerde mankementen te verhel pen. Daaraan was geen gevolg gege ven, zodat de wagen nu uit het ver keer werd gehaald. De controle wordt uitgevoerd in sa menwerking met de algemene verkeers dienst van de rijkspolitie te Drieber gen en de rijksdienst wegverkeer. leden vorig jaar waren er zo'n 500 cursisten, gaat langzamerhand teveel tijd kosten aan het secretariaat dat door drie dames gerund wordt". Van de gemeente ontvangt men slechts enkele duizenden guldens subsidie. De contributie, per persoon per jaar ƒ5,75 is nodig voor administratievekosten en ter dekking van de drukkosten van het programma. Van die 5.75 gulden wordt bovendien 75 cent afgedragen aan de Bond van Volksuniversiteiten, waarvan men wel veel steun krijgt bij het aantrekken van docenten, inleiders enz. Met enige teleurstelling constateert mevrouw Lunshof overigens dat men uit Soest slechts een veertigtal leden heeft. Zij hoopt dat dit aantal flink zal toenemen omdat hen, met een mi nimum aan kosten, veel geboden wordt. Er bestaat een zeer Intensief contact met de plaatselijke afdelingen van de Ned. Ver. voor Tuinbouw, met de Ne derlandse Vereniging van Huisvrou wen en met het „Goethe Instituut" te Amsterdam. Bestuursoverleg vond plaats met de Maatschappij tot Nut van het Algemeen en de VW in Baarn. Informatiespreekuren worden gehou den vanaf 21 augustus tot en met 30 okober, iedere dinsdag van 14.30 tot 15.30 uur en donderdags van 10.00 tot 11.00 uur in het Baarnse V.V.V.-kan toor. Het programma is, zoals reeds gezegd, ook verkrijgbaar bij het V.V.V.-kan toor aan de Steenhoffstraat te Soest Tijdens de eerstvolgende openbare vergadering van de Wijkraad Soester berg op donderdag 30 augustus, zal een voorstel van de heren Van Aalst en Veenendaal aan de wijkraad ge daan worden om in Soesterberg de mogelijkheden te onderzoeken om te komen tot een federatieve samenwer kingsvorm voor het gezamenlijk or ganiseren van evenementen. Beide VVD-voorstellers gaan van de gedachte uit, dat er kan worden over gegaan tot agendavorming, waardoor een betere coördinatie van de avond- bezettingen kan plaats vinden. De subsidieaanvragen zouden beter ge coördineerd kunnen zijn, waardoor de te maken kosten voor elke deelnemen de stichting, vereniging en scholen re delijk verdeeld of gedragen kunnen worden. In het bestuur van een mogelijk op te richten federatie zagen beide wijk raadsleden graag elk van een door de plaatselijke stichtingen, verenigingen en scholen af te vaardigen bestuurs lid (of hoofd), zodat deze afgevaardig den direct het bestuur goed kan in formeren. De bestuursvorm van een dergelijke federatie zou jaarlijks volgens een be paald rooster moeten worden vastge steld, waarbij de functies van voorzit ter, secretaris en penningmeester ver schuiven. Elke dinsdagmorgen om 9.30 uur trim men de huisvrouwen weer onder lei ding van mevrouw A. Klarenbeek uit Soest. Zoals gebruikelijk wordt er ge start vanaf de „waterzuivering". Nieu we trimsters blijven van harte welkom. Hof (thuis) Nederlandse Bond van Makelaars in onroerende goederen. met achter- en bovenwoning, geheel voorzien van CV-gas, met bijstaand magazijn (werkplaats), ga rage, binnenplaats en tuin, voldoende parkeer gelegenheid. Winkel is uit te breiden met achtergelegen ruim ten en voor vele doeleinden geschikt, o.a. show room, kantoor etc. Spoedig te aanvaarden. Koopsom 225.000,-. SOEST NIEUWBOUW Royale MIDDEN WONING, b.j. 1973, voorzien van CV-gas, garage én tuin, geheel gestoffeerd en gemeubileerd. Ind.: woonkamer, open luxe keuken, hal, toilet; le verd.: 3 sl.kam., baidkam., 2e toilet; 2e verd.: 2 slaapkamers hobbykamer. Ingaande l-9-'73, duur 3 jaar. Opz. wederzijds na 1 jaar, van 3 maanden. Huursom 1000,- per maand. AMERSFOORTSESTRAAT Halve VILLA, voorzien van CV-gas. Garage en tuin. Ind.: kamer en suite, keuken, hal, toilet, kelder, le verd.: 3 slaapkamers, douche grote zolder met vaste trap. September a.s. leeg te aanvaarden. Koopsom 110.000-. Inlichtingen Burgemeester Grothestraat 53 - SoestdRk Telefoon 02155-12002, b.g.g. 03463-1953 "Nederlandse Bond van Makelaars in onroerende goederen Op aardig én rustig punt gelegen helft van geheel gemoderniseerde vooroorlogse voor meerdere auto's geschikt en fraaiie vrije tuin met prachtig gazon en fruitbomen. Opp. ca. 540 m2. Ind.: grote woon-eetkamer, zitkamer ensuite, ruime moderne keuken, hal, toilet, kelderkast, 3 slaap kamers, badkamer met 2e toilet, grote zolder met kamer. Technisch verkeert dit pand in prima staat. Voorzien van centrale gasverwarming eveneens in de garage. Incl. volledige prima stoffering, november 1973 te aanvaarden. Koopsom 155.000,-. Bezichtiging na afspraak via ons kantoor. MAKELAAR IN ONROERENDE GOEDEREN EIKENLAAN 51 - SOEST - TEL. 02155- 15145 Nederlandse Bond van Makelaars in onroerende goederen SERVICEFLAT „DE SOESTERDUINEN" Zeer zonnig en rustig gelegen PARTERRE-FLAT met berging en garage. Bevat o.m. hal, keuken, royale woonkamer met terras, slaapkamer en luxe badkamer. Servicekosten 537,50 per maand (1 pers.). Koopsom 135.000.-. P. DE HOOGHLAAN Rustig gelegen BUNGALOW met carport en fraai aangelegde tuin. Indeling Entree, woonkamer met open haard en eethoek, open keuken, 3 slaapkamers en badceL De bungalow is gedeeltelijk onderkelderd (4 ver trekken) en voorzien van een gasgestookte centrale verwarming (gedeeltelijk vloerverwarming). Koopsom 210.000.-. MIDDELWIJKSTRAAT Zonnig gelegen vrijstaande VILLA met dubbele garage, groot terras, bloemenkasje, zwembad en aangelegde besloten tuin. Indeling: ruime hal, ruime L-vormige woon-eet kamer met open haard (ca. 45 m2), luxe keuken, 4 slaapkamers, luxe badkamer, 2e toilet en vliezo- trap naar zolder, waarop kamer. Gas-C.V. Incl. stoffering. Koopsom 225.000,-. Makelaar in onroerende goederen SPARRENLAAN 10 - SOEST TELEFOON 02155-15360 b.g.g. 17251

Soester Courant | 1973 | | pagina 7