Voetbalvereniging V.V.Z.'49 nam nieuwe sportaccommodatie in gebruik Sportnieuws INSCHRIJVING ORGELCURSUS SAlOXKOiVW DOLFINflRIUfn HARDERWIJK TtlS!° Velox met 2-1 Xederlaag- wedstrijden S.E.C. Zondag a.s. S.E.C. 1-Stichtse Boys 1 VOOR AL UW SPORTEN SPORTHUIS I. D. VAN VUGT V eteranenwedstrijd Hees-SEC S.E.C. wint van Soest verliest met 4-1 in een matige wedstrijd INSCHRIJVING VOOR DE ORGELCURSUS BECKER üffüSB S.E.C. 2 verslaat Velox 2 met 5-3 Wethouder De Haan: „Een pronkstuk in de sportvoorzieningen te Soest" Opnieuw eerste plaats voor SEC-veteranen Voor tweede maal winnaar Gooi-toernooi „Wolverlei" apotheek maandag 10 september open 12-jarige knaap stal bromfiets in Amersfoort Controle zwaar vervoer te Soesterberg Twee gewonden bij spectaculaire autobotsing Zigeuners de gemeente uitgeleid Zonnebloemwedstrijd Benzine-diefstal SEC-zaterdag in uitwedstrijd tegen Hees Nieuwe voetbaltassen voor SEC-zondag ZIEKENAUTO - TEL 12727 POLITIE TEL. 19444 Haarverzorging van wortel tot punt BRUIDSREPORTAGE Haroeruuijk show Soester Courant van donderdag 30 augustus 1973 mn urn-r ri.~ t i i t i ii i Hoed lost een hard schot, dat net naast ging. Een kwartier na rust werd Jan van Veenendaal gewisseld voor Gert Tim mer. Hierna volgde een prachtige voorzet van Hoed, door Evert van de Brakel met een correcte kopbal af gerond. 2-1. In de 25e minuut werd Ed Brouwer gewisseld met Jan Dorrestein, waarna een vrije trap door keeper Kramer nog goed wordt gekeerd. Met een aanvallend Velox kwam een einde aan de wedstrijd, die door de Soesters verdiend met 2-1 werd ge wonnen. v De leiding was in handen van de heer Bollen uit Vinkeveen. Sportvereniging SEC heeft nog een vijfde nederlaagwedstrijd, met als in zet het Koningin Emma Monument, ingelast. Zondag komt de Utrechtse derde klas- ser, Stichtse Boys, op bezoek. Aanvang 14.30 uur. NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi Voorafgaand aan de plaatselijke derby aan het begin van de nieuwe voetbal competitie tussen de zaterdagelftallen van Hees en SEC, wordt een voorwed strijd gespeeld door de veteranen-elf tallen van de beide verenigingen. Hees komt uit met bekende mannen als Henk Kok, doelman Muis en snelle jongens als De Ruiter en Hilhorst. Bij SEC staan opgesteld o.m. Lex Hop, Van de Schagt en Beijer en mogelijk ook Hans de Boer. die herstellende is van een blessure. De wedstrijd begint om 12.30 uur. Hees; T. Muis, J. van Leuveren, H. Kroon, A. Westhof, J. C. H. de Jong, H. Kok, D. de Ruiter, H. Budding, A. Otten, R. Jansen, F. Hilhorst, H. van Velzen, H. Bosman en H. v. d. Belt. SEC: N. Baptist, A. van de Schagt, V. de Graaf, W. Piepenbroek, W. Bosman, G. Beijer, P. van Fulpen, "G." de Bruin, F. van Loon, A. Hodde, Krol, A. Hop en H. de Boer. In de vriendschappelijke wedstrijd tussen S.O. Soest en D.V.A.V. uit Diemen heeft Soest geen voldoende kunnen behalen. Met een 4-1 nederlaag moesten de Soesters dan ook genoegen nemen. Reeds in de 10e minuut keek Soest al tegen een 1-0 achterstand aan, toen doelman H. v. 'Asch nogal rommelig de bal weer in het spel bracht, waar door deze bij de tegenstander terecht kwam en met een niet onhoudbaar schot was het 1-0 voor de Diembnaren. Na dit doelpunt was van beide kanten de fut eruit en werd het voor de wei nige toeschouwers een sof om naar dit spel te kijken. Soest probeerde met lange ballen de achterhoede van DVAV te verschalken, maar deze pasten de buitenspelval goed toe, waardoor Dorrestein nogal eens buitenspel stond. In de 25e minuut was het M. v. d. Lugt die een goede pass ontving van de goed spelende Brandes. Hij pas seerde zijn bewaker en vuurde een laag schot af op het doel, wat maar net van de lijn gehaald kon worden door een verdediger. In de 33e minuut van de eerste helft had Soest toch succes en het was Dor restein, die voor de gelijkmaker zorg de. De strijd in de tweede helft werd wat grimmiger maar de scheidsrechter hield het spel goed in de hand. Robert Westbroek was voor de DVAV- ers een struikelblok, hierdoor bleef de stand 1-1, totdat in de 20e minuut M. v. d. Lugt een schot afvuurde dat de DVAV-doelman in eerste instantie niet onder controle kon krijgen. Dorrestein zette zijn voet onder de losgelaten bal, terwijl de doelman er zich weer op wierp, waardoor deze een gebroken vinker opliep. Na dit incident was Soest zeker aan geslagen, want in dezelfde minuut was het DVAV, dat een 2-1 voorsprong nam. Er ontstond toen enige paniek in de Soester achterhoede en daarvan maakte DVAV goed gebruik, want ze-- minuten later scoorde zij wederom 3-1 Na dit doelpunt speelde DVAV een ge wonnen strijd Vijf minuten voor tijd werd het zelfs nog 4-1, wat toch wel iets geflatteerd was. Er is NU gelegenheid tot (DUUR 4 MND.) bü De cursus start september a.s. SLOTLAAN 161 ZEIST TEL 17744 Onder prachtig zomerweer heeft SEC verdiend gewonnen van de Utrechtse derde klasser Velox. Waren, in het begin van de wedstrijd, de kansen door de Groen/Witten benut, dan was beslist met grotere cijfers ge wonnen. Trainer Woudenberg had Peter van Boeijen weer in de formatie opgeno men, nu op de voor hem vreemde rechtbuitenplaats. Na 20 minuten was het keeper Kramer die een goede red ding verrichtte, ook deze wedstrijd weer een voldoende haalde. Rond de 35e minuut was het echter Velox dat de leiding nam 1-0. Dit was ook de ruststand. Na de pauze een sterk aanvallend SEC, hetgeen na 5 minuten tot succes leid de. Michel Struik gaf een hard schot, hetgeen op de lat afketste, doch de terugkomende bal werd door Struik beheerst ingekopt. 1-1. SEC trachtte door te drukken, Ries APWC 2-SEC 3 2-2 SEC 3 heeft een goede prestatie gele verd door tegen APWC 2 te Amers foort met 2-2 gelijk te spelen. Een forse klap met een bjjl op een hakblok waarna een fles champagne tegen de toneelmuur uiteenspatte was het officiële moment van ingebruikneming van het fantastische sportcomplex aan de Eemweg. De burgemeester, mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haaf ten verrichtte op de haar eigen wijze deze officiële handeling, nadat zij van een VVZ-spelertje de bijt aangereikt gekregen had. Dat spelertje, Gregor Wijma stal overigens de show, door duidelijk hoorbaar tijdens een vacn de toespraken te zeggen „ik wil voetballen" en gelijk had h\j, want daar was het zaterdagmorgen allemaal om begonnen. Het was een drukte van belang; alle I notabelen waaronder een tiental raads leden, bestuurders van de sportstich-| ting en van sportverenigingen, van de Soester Zakenkring, maar ook vele WZ-ers vulden de toch niet kleine nieuwe kantine, bij wijze van spreken „tot de nok". Zij werden welkom ge heten door de ceremoniemeester van de dag, de voorzitter van feestcommis sie, de heer H. Strietman. Daaraan vooraf ging de „intocht" van de burgemeester die in een oude Ci- troën het sportcomplex opreed. Als eerste sprak wethouder K. de Haan, die als voorzitter van de sport stichting het sportcomplex overdroeg aan WZ-voorzitter de heer H. Duit. Hij noemde de accomodatie een pronkstuk in de sportvoorzieningen in Soest en belichtte in dit verband de kosten welke hieraan ten grondslag lagen. Voor terreinen en kleedaccomo- datie stelde de raad in totaal een cre- diet van 1,2 miljoen gulden beschik baar plus nog 35.000 gulden, de ge meentelijke limiet, voor de bouw van het clubhuis. Hij stelde dat juist met het oog op deze grote bedragen het nuttig en nodig zou zijn in de naaste toekomst de financiële overeenkomst tussen sportverenigingen en sportstich ting te herzien. De kosten zouden in leder geval gedrukt moeten worden en zo zou ook het standpunt betreffende reclame op en langs de sportvelden herzien moeten worden. De heer De Haan roemde de bijzonder prettige verstandhouding met WZ; meningsverschillen konden steeds uit gepraat worden en hij stelde deze ver standhouding aan andere verenigingen ten voorbeeld. VVZ wenste hij een grote groei- en bloeiperiode toe, waar na hij het complex overdroeg. Na een kort dankwoord van de heer Duit, sprak de burgemeester. Zij vond dat de rollen deze dag niet goed ver deeld waren. Voor haar tijd werden de grootste kredieten voor dit complex beschikbaar gesteld, terwijl zij feeste lijk ingehaald werd en bloemen aan geboden kreeg. Zij was blij dat de heer De Haan het kostenaspect naar voren gehaald had, zodat de gemeen schap duidelijk werd hoeveel Soest voor de sport in het algemeen over heeft. Zij prees WZ voor de grote zelfwerkzaamheid die zij aan de dag legde en waardoor deze prachtige kan tine gebouwd kon worden. De burgemeester besloot met de wens dat er sportief gevoetbald zou mogen worden en dat men veel genoegen zou beleven aan de accomodatie, „zelfs de vaders, want men zou weieens kunnen denken dat ik iets tegen vaders heb", aldus mevrouw Corver. De uiteenspat tende champagnefles deed de WZ- clubvlag ontrollen waarmee de inge bruikneming een feit was. Vyfjaren plan WZ-voorzitter, de heer H. Duit, dank te daarna alle medewerkers. Met de officiële opening was een vijf-jaren plan voltooid, want reeds in 1968 wa ren de eerste contacten met de ge meente gelegd om dit sportpark te verwezenlij ken. Dank bracht hij aan de Soester ar chitect Dick Renooy, die het clubhuis ontworpen had, „dit mooie complex waardig". Dank ook aan de heer A. d. Deyssel, directeur van Procar, die de toestellen voor de kleine speel tuin ten geschenke gaf, waardoor VyZ een steentje bij kon dragen aan fa milie-recreatie. Dank aan het comité van aanbeveling en de bouwcommissie; dank aan de gemeente, de dienst van gemeentewerken en de afdeling fi nanciën; dank aan de raad en de sportstichting. Speciale dank aan de heer A. v. d. Broek „en zijn mannen", van de plant soenendienst, die geen moeite teveel was de entourage op tijd gereed te krijgen; aan de heren Van Hunen en Zaadhof voor hun adviezen. Dank ook aan de Soester bedrijven die meewerkten aan de bouw van het clubhuis; aannemersbedrijf W. van Asch, de firma Donker (schilderwerk), de firma Kerkhof (loodgieterswerk en sanitair), de firma Bosman (electrische installatie), de firma Suik (centrale verwarming), Heinekes Brouwerijen, Coca-Cola, de firma Van Kooy, alle WZ-leden en „last but not least" de WZ-dames die voor de stoffering zorg droegen. Hij hoopte dat allen lang ple zier van het clubgebouw zouden heb ben. „Eendracht maakt macht", zo besloot de heer Duit; „door eendracht hebben we hier kunnen bouwen; macht wen sen wij niet maar wel veel vriend schap" en hij sprak de wens uit dat dat daar verwezenlijkt zou worden. Nadat de heer Strietman de heer Duit bedankt had „een geweldige voorzit ter" en de heer Duit wederkerig zijn bestuursleden, volgde voor de genodig den een rondleiding door gebouwen en langs de velden. Receptie Burgemeester mevr. J. M. Corver-Van Haaften ontvangt de byl van een VVZ- jeugdlid. waardeerde bijdrage leverden aan deze officiële opening. Voetbalwedstrijd 's Middags roldde dan de voetbal. Daaraan ging vooraf een muzikale show van PVO met majorettes en een demonstratie vendelzwaaien van het Groot Gaesbekergilde. Er bestond enorme belangstelling voor. Ongetwij feld kwamen die ook voor ex-Ajaxied Sjaak Swart die als trainer/coach mee speelde met het Amsterdamse Blauw Wit, de tegenstander van het eerste elftal van VVZ. De jeugd bestormde hem voor handtekeningen die hy gul uitdeelde. Zijn ex-collega Johan Neeskens, die de aftrap zou verrichten, moest verstek laten gaan in verband met de wed strijden van Ajax in Spanje. Nadat alle spelers aan de burgemeester wa ren voorgesteld en de Blauw-Wit aan voerder bloemen overhandigd had aan zijn WZ-collega Jan v. d. Burg, bracht wethouder De Haan zeer des kundig de bal aan het rollen. De eerste minuten waren duidelijk voor Blauw-Wit dat na 10 minuten via een voorzet van Swart de leiding nam. 1-0. Door de WZ-ers werd er in het begin van deze eerste helft te vlug en ge haast gespeeld. Blauw-Wit daarente gen voetbalde volgens het boekje, goed positie kiezen en zuiver plaatsen. Zij liepen dan ook soepel voetballend uit naar 2-0, eerdat WZ enig vat op hun spel kreeg. In de 20ste minuut bleek dat duidelijk toen een schittend schot van Peter Brouwer door de lat gekeerd werd. De achterhoede van Blauw-wit werd toen onder druk gezet, maar Sjaak Swart met zijn achterhoede spelers wisten het te klaren en de toch wel verdiende goal van WZ bleef uit. VVZ kwam nog wel een keer goed weg na een snelle aanval, maar de 16-jarige keeper D. de Boer redde op sublieme wijze. Met de 2-0 stand brax de rust aan. In dat kwartier verzorgde PVO de muzikale omlijsting. De tweede helft was nog geen 5 minuten oud toen Peter Brouwer 2 man van de Blauw wit achterhoede omspeelde en scoorde. 1-2. Nog geen 4 minuten daarna was het wederom P. Brouwer die met een schitterend schot beide ploegen op ge lijke voet bracht 2-2. VVZ ging steeds beter draaien en Blauw-wit kreeg het toch wel moei lijker. Het was Ton Schaap die na 20 minuten in de tweede helft zijn ploeg aan een 3-2 voorsprong hielp. Na dit doelpunt kreeg Blauw-wit weer vat op het spel van WZ en kwamen zij met goede akties naar het VVZ- doel, maar de achterhoede, met aan het hoofd de goed en sterk keepende D. de Boer keerde alle aanvallen. Iedereen verwachtte de gelijkmaker van Blauw-wit rnaar toen was het Jan v. d. Burg, die na een goede en snel opgezette aanval een schot af vuurde op het Blauw-Wit doel. De keeper kon dit schot niet onder con trole krijgen en het was Peter Brou wer die er snel bij was om zijn derde doelpunt te scoren en WZ op een 4-2 voorsprong te zetten. Iedereen verwachtte toen dat WZ zijn eerste wedstrijd op het nieuwe sport complex in winst zou weten om te zetten, maar Blauw-Wit kwam terug. Het was Sjaak Swart die uit een vrije trap de stand verkleinde tot 4-3 en het werd zelfs nog 4-4 na een straf schop. Voor het publiek was het een leuke en spannende wedstrijd. De trainer van VVZ zal met dit elftal zeker hoge ogen gaan gooien in de competitie. De dag werd voor de WZ-ers beslo ten met een feestavond in het gloed nieuwe gebouw. Het trio Siem-Hage- winkel uit Amersfoort verzorgde de muziek. Sjaak Swart wordt voor de erevved- strjjd aan de burgemeester voorgesteld. De nieuwe apotheek ln het Soester- veen, die de mooie naam „Wolverlei" heeft gekregen en gelegen is aan de Weegbreestraat, begint op maandag 10 september haar werk. Het markante gebouw met de sterren wachtkoepel is vrijdagmiddag 7 sep tember van half vijf tot half zeven te bezichtigen, terwijl er dan tevens ge degenheid bestaat kennis te maken met apotheker mevrouw H. Zweers-Brink. Door de bemanning van een politie pa trouilleauto werd op de Birkstraat rond het middernachtelijk uur de 12- jarige bromfietser R. B. aangehouden, die bleek weggelopen te zijn uit de dependence van de inrichting „Zon en Schild" te Amersfoort. De knaap stopte bij het zien van,de politie-auto, gooide de bromfiets aan de kant en vluchtte het terrein nabij het woonwagenkamp op. Na enig zoeken werd hij gevonden. Hij bekende de bromfiets in Amers foort gestolen te hebben en zei ermee op weg te zijn naar zijn ouders in Zaandam. De Amersfoortse politie heeft zich over hem ontfermd en hem weer bij „Zon en Schild" afgeleverd. Bij de vorige week plaats gehad heb bende controle op het zwaarvervocr werden in totaal 151 vrachtwagens aangehouden. In 72 gevallen werd de zaak in orde bevonden. Evenwel wer den er 55 processen-verbaal opgemaakt voor 107 overtredingen en bovendien 39 waarschuwingen gegeven. De mankementen betroffen slechte banden, slechte remmen scheuren ln chassis en velgen, losse wielen, losse veerstroppen, gebroken veerbladen, de fecten aan kopeling tussen truc en op legger, defecte stuurinrichting, defecte uitlaten. Verder overbelasting, te lang en/of te breed beladen en niet klop pende registratiebewijzen. Ook wer den 53 processen-verbaal gegeven voor overtreding van de rijtijden wet. De Soester politie voerde de controle uit in samenwerking met de algemene verkeersdienst van de rijkspolitie te Driebergen en de rijksdienst wegver keer. Bij een spectaculaire autobotsing ln de nacht van zaterdag op zondag op de Koninginnelaan nabij het Nieuwer- hoekplein, werden vier daarbij betrok ken auto's zwaar beschadigd. Er vielen twee, gelukkig niet ernstig, gewonden bij, waarvan er een, M. J., met een lichte hersenschudding in het zieken huis Zonnegloren moest worden opge nomen. De ander A. v. d. B. kon, na verbonden te zijn, naar huis terug keren. De ravage ontstond, doordat F. D. (36), die als bestuurder van een personen auto op de Koninginnelaan richting Nieuwerhoek reed, tegen de achterste van drie in de parkeerhaven gepar keerde wagens botste. De hele zaak schoof tegen elkaar, waardoor veel schade ontstond. De eerste auto, die zowel van voren als van achteren in elkaar werd gedrukt, moet als totai- loss worden beschouwd. De anderen werden min of meer zwaar beschadigd en alle wagens werden naar het po litiebureau gesleept. Een groep zigeuners, bestaande uit vijf vrouwen en een man, werd door de politie naar de gemeentegrens met De Bilt gebracht. Daar werden zij overge nomen en doorgestuurd naar Utrecht Zij werden vroegtijdig, voordat zij aan een „tocht" door de gemeente konden beginnen, gesignaleerd in de buurt van het ziekenhuis Zonnegloren. Utrecht was naar zij verklaarden hun stand plaats. In de krant van de volgende week zal de nieuwe stand in de Zonnebloem- wedstrijd bekend gemaakt worden. Door organisatorische moeilijkheden ls men deze week niet aan meten toege komen. Zoals bekend kan Iedereen aan deze wedstrijd meedoen en men kan zich tot de laatste wedstrijddag hiervoor aanmelden. Kosten zijn er niet aan verbonden, wel zijn er leuke prijzen mee te verdienen. Chris Uiterwijk, Kerkpad N.Z. 49, is het contact-adres, waar alle aanmel dingen kunnen geschieden. De heer W. wonende aan de Smits- weg deed aangifte van benzine uit de tank van zijn auto, die op de parkeer plaats bij zijn woning stond. De on bekende dader sneed voor het aftap pen de benzine-leiding door. De tank was juist geheel gevuld. De SEC-reserces hebben kans gezien het 2e elftal van Velox met 5-3 te verslaan. Na 5 minuten nam Velox, door een fout in de Soester defensie, de leiding 0-1. Ruud Rouwendaal scoorde even later met een hard schot 1-1. Fred van de Meer maakte er 2-1 van, waarna Velox 2-2 scoorde. In de 20e minuut doelpuntte Piet Hunen 3-2. Vijf minuten voor rust werd Willem van Velsen gevloerd en hij benutte de toegekende strafschop 4-2. Dit was ook de ruststand. Even na de pauze werd het 4-3. In de tiende minuut een doelpunt van Piet Hunen 5-3, waarmede een einde kwam aan een wedstrijd, waaraan SEC vooral de eerste helft een sterke in druk achterliet. Een receptie besloot het ochtendge- beuren. Velen maakten daar gebruik van. Onder hen de heer De Jong, af gevaardigde van de K.N.V.B. afdeling Utrecht, die zijn gelukwensen verge zeld deed gaan van een plaquette van het afdelings-embleem. De heer J.van de Burg bood namens alle leden een stamtafel met zes stoelen aan. Van de Soester PoUtie Sport Vereniging kreeg VVZ een klok en van de amateurs van de voetbalvereniging HVC een envelop met inhoud. De heer W. van de Brink, die van beide verenigingen voorzitter is, bood' de geschenken aan. Dokter R. E. H. Buss bracht de felici taties over van het comité van aanbe veling. Het comité had het niet moei lijk gehad, dankzij de geweldige inzet van het WZ-bestuur dat zelf de mees te werkzaamheden opknapte. Hij bood aan te adviseren bij de inrichting van de EHBO-kamer en meldde zijn zoon als pupil. De heer Duit dankte alle sprekers. Rest nog te vermelden dat de Amers foortse Stadstrompetters een zeer ge- Trainer Van Veen heeft voor deze wedstrijd de navolgende spelers uitge nodigd: Schimmel, Luitelaar, Voskui len, Bovenkamp, Van de Geest, K. Dorrestein, Duist, Koelewijn, P. v. d. Brakel, H. van Essen, P. Hartman, J. Hoefman, Stalenhoef, De Bree en J. Pouw. Aanvang 14.30 uur. Voor de prestaties in het afgelopen seizoen schonk de supportersvereniging „Groen-Wit" zondag j.1., voor de aan vang van de wedstrijden tegen Velox 1 en 2, de zondagselektie 31 nieuwe tassen in groene uitvoering met het witte opschrift S.E.C, Voorzitter Wilhelm reikte ln de be stuurskamer van SEC de tassen aan de spelers uit en dankte de bestuursleden van „Groen-Wit", de heren J. Grift en N. Baltus voor de prachtige kado's. STEENHOFFSTRAAT 47 Opnieuw een groot succes voor coach W. Pureveen sr., die de veteranenfor- fatie van SEC voor het tweede achter eenvolgende weekeinde naar de eerste plaats bracht. In het veteranentoer- nooi van 't Gooi moest SEC de vorig jaar gewonnen prijs verdedigen. In 1792 won SEC, door na een span nende finale van Hengelo te winnen. Ook in het toernooi van zondag j.1. waren het SEC en Hengelo die de fi nale bereikten. Weer bleek SEC ster ker en won de finale zonder veel in spanning met 1-0. SEC werd weer eerste Hengelo twee de, terwijl de strijd om de derde en vierde strijd in het voordeel vanDOSV werd beslist. DOSV versloeg in deze strijd Laren. SEC ging in haar poule van start te gen DOSV en was weinig fortuinlijk in deze eerste wedstrijd, die in een 0-0 gelijkspel eindigde. Kansen van De Zoete en De Bruin leverden in deze wedstrijd niet de gewenste doelpunten op. SEC had deze middag de beschik king over de Soest-veteranenkeeper, Gerard Roest, die de minst gepasseer de doelman van het toernooi werd. De Soest-doelman werd namelijk in vier wedstrijden geen enkele maal ge passeerd. Tegen Donar had SEC meer moeite; echter won SEC met 1-0 door een doelpunt van De Bruin. De beslissing wie poulewinnaar zou worden zou val- SOESTERBERGSESTRAAT 44 SOEST-ZUID - TEL. 02155-12045 len in de strijd 't Gooi-'SEC, SEC speelde goed voetbal en door doelpun ten van Van Breukelen en De Bruin werd 't Gooi met niet minder dan 4-0 afgestraft. Ook in de finale bleek de ploeg van Pureveen haar mannetje te staan. Een gesloten defensie met Nieuwaal. De Zoete en als laatste sluitstuk doel man Gerard Roest gaf de Hengelo- ploeg geen kans. SEC won door een doelpunt van Van Breukelen, die een op links genomen corner ineens langs de verblufte Hengelo-doelman plaatste. (met Hasselblad) Eemnesserweg 81, Baarn, Tel. 02154-7552 r!°m, dolfijne ln het grootste overdekte Dolfijnenstadion ter wereld met 2.500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijdendagelijks 10.00 - 11.30 - 13.00 - 14.30 - 16.00 en 17.30 uur. Zondags niet om 10.00 uur. Onderwatervoedering door kikvorsmeisjes. Robarium. Expositie walvisachtigen. KING SIZE for- maat tot 30x40 cm in album.

Soester Courant | 1973 | | pagina 13