Zit u "in de metaair "in de bomv 'oi' eigens anders? B.V. INTER-TUFTARIE VEEM BV.! Nauwkeurig en schoon werk Watu natuurlijk weten wilt: U denkt misschien, dat u dan minder gaat verdienen. Dat is niet zo. Als u wilt kunt u hetzelfde of meer verdienen. U kunt uw nieuwe vak leren tijdens het werk. Maar u verdient vanaf de eerste dag naar de funktie waar u voor wordt, aangenomen en opgeleid. Hoeveel dat is kunnen we u precies vertellen als u kontakt met ons opneemt. Nu meteen als u wilt (02155-19244). Geen leeftijdsgrenzen Bel op, kom naar ons toe of zend de bon In Maarrr... er is meer. We willen graag mensen, die met plezier werken. Dan blijven ze graag en lang. Dan worden ze ons steeds meer waard. Want wie bij een prettig bedrijf werkt, doet vanzelf wel eens wat meer, dan hem wordt gevraagd. U ook. Daarom hebben we u nodig. En we hebben er dan ook veei voor over. Neemt u maar even de tijd om te lezen, wat er verder in deze publikatie staat over: 1. Toekomstzekerheid 2. Hoge lonen 3. Mogelijkheid van wisselende diensten met toeslag 4. Tenminste 20 dagen vakantie 5. Reistijd betaald als werktijd 6. Reiskostenvergoeding 7. Opleiding voor meer funkties 8. Tapijt voor de halve prijs 9. Promotiekansen 10. Vanzelfsprekende zaken, zoals vakan tiegeld, winstdeling, pensioen, bedrijfs kleding, ondernemingsraad en perso neelsvereniging Opbellen Komen Bon Inzenden Weteringpad 7, Soest Telefoon 02155-19244 ■v Hebt u er dan wel eens aan gedacht om nu naar een ander vak over te stappen? Het maken van tapijt gebeurt in verschillende produktiefasen, bijvoorbeeld: Het verven van de ruwe wol of kunstvezel Het spinnen van de vezels tot garens Het weven of tuften van het garen tot tapijt (al of niet in dessin) Het bedrukken van bepaalde soorten tapijt Het aanbrengen van de rug-„coating" «Het scheren van de „pool" En dan natuurlijk het verpakken, het transport, de expeditie en de administratie. U ziet: er is veel te doen. Op sommige plaatsen kan men het werk snel Ieren en op andere plaatsen wordt heel precies, heel nauwkeurig vakwerk geleverd. Dat moet, want u kunt wel uitrekenen wat het mislukken van een paar meter kamer breed tapijt ons kan kosten. En een paar draden van de 1000 of 2000 kapot of in een verkeerde kleur: en het patroon of dessin is bedorven. We hebben weliswaar de nieuwste en prachtigste machines, maar zonder vak mensen spelen we niets klaar! We hebben mensen nodig, die plezier hebben in het maken van al die soorten en kleuren tapijt. Die fouten voorkomen of opsporen. Die bereid zijn om even voor een ander in te springen. En die dat ook kunnen, 't Klinkt misschien vreemd, maar om goed tapijt te maken, moet je goed met elkaar kunnen opschieten. Hoe de funkties allemaal heten? Wel, hier volgen er wat: verver, ringspinner, wever, ramer, tufter, mender, creeler, apprêteerder, coating operator, poolscheerder, tapijt controleur, ploegbaas. Wij vinden het uit principe onjuist om leeftijdsgrenzen te stellen. Goed, jonge mensen kunnen nog lang blijven en veel leren. Maar ouderen wéten al veel. En bovendien brengen zij dikwijls een hoeveelheid ervaring, levenswijsheid en mensenkennis mee. Mevrouw, mejuffrouw, natuurlijk' bent u ook aeer welkom Wij zouden ook graag meervrouwen een kans gunnen in ons bedrijf. Dat kan heel goed bij het maken van tapijt. Vooral voor een aantal speciale werkzaamheden. Aarzelt u niet om daar eens over te komen praten. (02155-19244) U kunt nu, terwijl u dit leest, direkt ons nummer bellen en precies vragen - wat u wilt weten. U kunt dan ook een afspraak maken. Vandaag, morgen én de hele volgende week is er iemand aanwezig van 8.30 uur 's morgens tot 9 uur's avonds (behalve woensdag). U kunt ook ?n de auto of in de trein stappen en bij ons komen praten en kijken. We zijn er zaterdag [1 september van 9 tot 6 uur (18 uur). Volgende week maandag en dinsdag (3 en 4 september) zijn we er ook tot's avonds 9 uur. Uw reiskosten worden na 't gesprek direkt vergoed. U kunt, als u wilt, de onder» staande bon invullen, in een envelop stoppen en ppsturen. Als u een tele- oonnummervermeldt, dan vordt u teruggebeld en als j geen telefoon heeft dan <omen wij u thuis jpzoeken om met u te praten. 1. Toekomstzekerheid Waar huizen en gebouwen zijn, daar is tapijt nodig. Steeds weer opnieuw. Tapijt wordt ook steeds méér gekocht. In alle landen van Europa en ook elders. Onze be drijven behoren tot de Continentale Linoleum Union met het hoofd kantoor in Zwitserland. De bekende, grote vloerbedekkings- fabriek N.L.F. Krommenie B.V. te Krommenie behoort er ook toe. Samen met nog 14 andere bedrijven in Europa, Afrika en Australië. Dat geeft ons de zeker heid van gegarandeerde opdrachten. De zekerheid van een veilige en solide toekomst. Dat betekentvoor u- als u bij ons werkt- geen zorgen over gebrek aan werk. 2. Hoge lonen Aangezien ons bedrijf zo'n goede toekomst tegemoet gaat, liggen de lonen over 't algemeen hoger, dan in andere bedrijven en bedrijfs takken. Hoe hoog dat is? Om dat te weten moet u even opbellen of komen praten. Dan kunnen we ver tellen, wat dat in uw geval betekent. Het hangt af van wat u nu verdient, van wat u bij ons kunt gaan doen en van uw omstandigheden (getrouwd, aantal kinderen en dergelijke). 3. Mogelijkheid van wisse lende diensten met toeslag U kunt bij ons werken in de gewone dagdienst. Daarnaast hebben we teams, die wisselende diensten „draaien". Met natuurlijk de toe slagen, die daarvoor gelden. De tijden hiervoorzijnrvan 6.00 tot 14.30 uur of van 14.30 tot 23.00 uur. t 4. Tenminste 20 dagen vakantie U hebt bij ons het recht op ten minste 20 werkdagen vakantie (is 4 weken). Wie wisselende diensten draait heeft 1 dag meer. Daarboven neemt het aantal vakan tiedagen vooroudere medewerkers ook nog toe. 5. Reistijd betaald als werktijd We kunnen ons voorstellen, dat u wilt blijven wonen, waar u nu woont. Dat betekent wellicht, dat u een uur of meer per dag extra van huis bent. Die meer dan gewone reistijd rekenenwij als extra werktijd, En die komt dus bovenop het gewone aantal uren, dat u werkt. 5. Reiskostenvergoeding Dat u uw extra reiskosten niet volle dig behoeft te betalen is natuurlijk logisch. Dat regelen we wel. 7. Opleiding voor meer funkties Zoals bovenaan deze publikatie staat, wordt u tijdens het werk opgeleid voor de funktie waarvoor u wordt aangenomen. Met het volle loon vanaf de eerste dag. Maar u kunt daarna ook voor andere funkties worden opgeleid. Dan kunt u ook ander werk doen als dat nodig is. En wie meerfunkties kan vervullen, verdient natuurlijk ook meer. 8. Tapijt voor de halve prijs Wij maken vloerbedekking voor elke kamervan een huis. In alle kleuren en dessins. Onder andere het bekende Parade-tapijt. Wie bij ons werkt kan voor de halve prijs kopenl 9. Promotiekansen fn ons bedrijf kunt u klimmen. Dat hangt af van de funkties, die u kunt vervuilen. Van wat u allemaal bereid bent te doen om samen onze opdrachten klaarte krijgen. En van uw inzicht en capaciteit om leiding te geven. 10. Vanzelfsprekende zaken Het vakantiegeld bedraagt 7,8%. Onze medewerkers delen jaarlijks mee in de winst. Wie bij ons komt werken, wordt vanaf de eerste dag opgenomen in het bedrijfspensioenfonds. De bedrijfskleding is gratis. De ondernemingsraad praat en beslist mee. De personeelsvereniging betekent steeds meer voor onze mede werkers. Naam: Adres: Plaats: Telefoon: (-j.nlu.il van bur.n of familie): Zenden aan: B.V. Inter-Tuft/Arie Veen, Weteringpad 7, Soest

Soester Courant | 1973 | | pagina 16