BDC wint van koploper de Volewijckers sk delta keukens Hockeyclub Soest krijgt nieuwe statuten DAMES MANTELS De nieuwe Oranjekalender is verschenen tK EB.SETIEN Bestelbon Aanstaande zaterdagavond debuut heren Red Stars landelijk voor een pronkstuk in uw woning. Grote toeloop van leden verwacht VOOR DE HERFST EN WINTER Dames- en herenhockeyers wonnen Kinderkledingbeurs Clubkampioenschappen atletiekafdeling S.0. Soest R.K. Gezinsdienst in de Open Hof tmm PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten MEDISCHE DIENST Maatschappelijk Werk i i V I BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN RHBH Soester Courant van donderdag 4 oktober 1973 Si Door een geweldige 6-4 overwinning op koploper De Volewijckers nemen de handballers van BDC na 5 wed strijden de tweede plaats in, in de strijd om het kampioenschap van Ne derland. Deze prestatie is des te op merkelijker doordat BDC de eerste twee wedstrijden van de competitie had verloren. Zondag wonnen de he ren echter voor de derde achtereen volgende keer en de zes tot nu toe be haalde punten zijn goed voor een tweede plaats achter De Blinkert, dat één punt meer heeft. Zondag was die spanning te snijden in de wedstrijd BDC-De Volewijckers. Alleen door een overwinning kon BDC de aansluiting bij de koplopers hand haven. In de beginperiode leek deze druk voor BDC te zwaar, want het Amster damse De Volewijckers nam al dade lijk het initiatief. De Soester verdedi ging werd onder zware druk gezet en doelpunten konden voor de Amster dammers niet uitblijven. Toch duurde het niet tot de zevende minuut alvo rens De Volewijckers door een lucky goal op 1-0 kwamen. Een laag schot ging via de handen van de BDC- keeper tegen de paal, maar de terug springende bal caramboleerde via de rug van de Soester doelman toch nog het doel in. Na deze openingstreffer behielden de Amsterdammers geruime tijd een overwicht en dit resulteerde in twee gave treffers waardoor de stand 0-3 werd. BDC kreeg meer vat op het spel en door snelle breaks kwamen er gaten in de verdediging van De Volewijckers. De Soesters profiteerden hier uitste kend van door tot 3-2 te komen. Hierna maakte de BDC verdediging het enige foutje van deze wedstrijd. De cirkelloper van de Volewijckers werd een moment uit het oog verloren, en na een zuivere aanspeelbal wist deze de stand naar 4-2 te schieten. Na deze vierde treffer van de Amster dammers was het verder BDC dat de klok sloeg. Nog voor rust verkleinde André Semper de achterstand tot 4-3. Ook in de tweede helft kwam De Vo lewijckers er niet meer aan te pas. Ondanks het falen van de Amsterdam se aanval heeft BDC nog hard voor de overwinning moeten vechten. Pas na tien minuten bracht Sjaak Smeeing de partijen op gelijke voet. De Volewijckers waren nu duidelijk aangeslagen en konden aanvallend geen vuist meer maken. Bij BDC ging het steeds soepeler. Zeven minuten voor tijd was het wederom Sjaak Smeeing die scoorde. De Volewijckers ging na dit doelpunt over op manverdediging om nog een punt in de wacht te slepen, maar de verdedigingstechniek werd door de Amsterdammers niet goed uitgevoerd. Twee minuten voor tijd werd Hans van Beek op de hoek volledig vrij ge laten en zijn schot was onhoudbaar (6-4). De derde overwinning voor BDC was een feit en een tweede plaats op de ranglijst het prettige gevolg. Heren 2 gelijk. Ook heren 2 behaalde een goede pres tatie door het eerste team van Nijen- rodes op 10-10 te houden. Op een zeer slecht terrein hebben de senioren het moeilijk gehad om ongeslagen te blij ven. Voortdurend moest BDC tegen een achterstand van een of meer doel punten aanzien. Door een slotoffensief van de Soesters kon toch een gelijk spel worden behaald. Daar was echter ook de hulp van Nijenrodes bij nodig want zij waren zo vriendelijk om in de Een spelmoment uit de wedstrijd BDC- De Volewijckers laatste minuut een strafworp te mis sen. Zondag a.s. De grote vraag voor zondag is of de heren 1 van BDC eindelijk eens van het Velzense KIC kunnen winnen. Dit jaar hebben beide ploegen elkaar reeds twee maal ontmoet en KIC bleek steeds de gelukkigste. Zondag verraste KIC door koploper De Blinkert een gelijkspel af te dwin gen en mede daardoor belooft het zon dag een bijzonder interessante ontmoe ting te worden. De wedstrijd begint om 14.00 uur en wordt ook nu weer op het veld van Limvio in Baarn ge speeld. De dames senioren 1 krijgen zondag Amstel Zwaluwen op bezoek. Het vo rig seizoen heeft deze Amsterdamse tegenstander heel wat goodwill bij BDC verspeeld door vooral verdedi gend veel te hard op te treden. Twee maal koste dit BDC de overwinning, maar dit seizoen zullen de Soesters zich niet meer laten verrassen. De uit wedstrijd werd op 2 september met maar liefst 10-3 gewonnen, zodat ook nu op een overwinning gerekend mag worden. Volledig programma: Dames sen. 1: 13^00 uur BDC-Amstel Zwaluwen Heren sen. 1: 14 uur BDC-KIC Heren sen. 2: 12.00 uur DSO-BDC Heren jun.: 12.00 uur UHV-BDC Meisjes adsp. 1: 11.00 uur 'BDC-HHC Meisjes adsp. 3: 11.00 uur BDC-HHC 3 Meisjes adsp. 4: 12.00 uur BDC-BSV Meisjes pup. 1: 12.00 uur BDC-Fidelitas Voor zowel het here*i- als het eerste damesteam van de Soester basketbal vereniging „The Red Stars" gaat aanstaande weekeinde de kompetitie van start. Voor de heren betekent dit de eerste ontmoeting in de landelijke afdeling en voor de dames houdt dtt tevens in een debuut, maar dan in de eerste divisie landeiyk. Voor dit duel tegen H.O.C. gaan de Soester dames aanstaande vrijdag avond naar Haarlem. Natuurlijk zul len de Soester dames voor een zeer zware wedstrijd staan, maar het enige wat Red Stars voor ogen heeft is zich dit seizoen te handhaven in deze lan. delijke eerste klasse. Het eerste herenteam van Red Stars trof het iets gunstiger, in die zin, dat het zijn eerste competitiewedsrijd in de landelijke afdeling tweede divisie thuis mag spelen. Tegenstander is La kers uit Rotterdam, dat reeds een aan tal jaren in deze afdeling speelt. Het enige wat bekend is van deze tegen stander is de lengte, waartegenover Red Stars nog steeds negatief staat. Mocht u willen genieten van misschien spannend basketbal, zaterdagavond om 20.15 uur in sporthal „Beukendal" Red Stars 1-Lakers 1. Er wordt op deze avond nog meer ge basketbald. Voor de heren wedstrijd speelt het derde herenteam om 19 uur tegen O.S.G. 3, een wedstrijd, die door de Soesters gewonnen kan worden. Tegelijkertijd speelt het jongens B- team tegen Top Stars A uit Baarn. De B-jongens hebben nog geen wedstrijd verloren, doch Top Stars A zal be slist een grote hindernis vormen. Tot slot na de herenwed strijd nog twee interessante partijen, nl. om 21.20 uur het tweede herenteam, dat de zware strijd moet aanbinden tegen het eerste van DD'69 uit Utrecht en om kwart voor tien spelen de A-jongens junioren tegen het A-team van SVS uit Spakenburg. Betere competitieresultaten: In het 2i competitieweekeinde zijn door de di verse Red Stars teams betere resulta ten behaald als In het eerste. De jon gens junioren B wonnen de uitwed strijd tegen Dunckers C in Hilversum met 26-10. De meisjes junioren boek ten hun eerste overwinning met 35-4 tegen Ola Stars B. De jongens b-ad- spiranten hebben het tegen SVS-a nog niet kunnen bolwerken en verloren van SVS met maar liefst 91-6. De meisjes-a adspiranten wonnen met 33-9 van OSG-a en de b-meisjes won nen niet, maar de 12-20 nederlaag te gen Ola Stars-a geeft duidelijk aan dat er mogelijkheden inzitten, getuige ook de ruststand van 7-8. Scholierentoernooi. Het lijkt nog zeer ver weg, eind de cember, doch deze week reeds is men bij Red Stars weer begonnen met de voorbereidingen van het gigantische scholierentoernooi. De scholieren Soest en wijde omgeving worden weer uitgenodigd om tussen kerst en nieuw jaar deel te nemen aan dit basketbal- toernooi. Gezien de enorme belangstel ling hebben de organisatoren voor dit jaar een dag extra gevraagd, waardoor het geheel nu vier dagen in beslag zal nemen. Ook nu weer hoopt de vereni ging gebruik te kunnen maken van het derde tussenliggende basketbal veld, maar weet nu reeds dat het de baskets uit Zeist niet kan gebruiken i.v.m. een toernooi in deze periode al daar. Toch hoopt de vereniging hier voor weer een geschikte oplossing te vinden. BIRKSTRAAT 50 A - SOEST TELEFOON 02155-14287-19333 Het zal niet dikwijls voorkomen dat een ledenvergadering van een sportver eniging, serieus vergaderend uitloopt tot de zeer kleine uurtjes. De leden van de hockeyclub Soest ondergingen deze marathonzitting bemoedig. Er was dan ook wel aanleiding voor; de nieuwe concept-statuten werden punts-punts gewy's behandeld, maar zo tegen half twee besloot men het huishoudelijk reglement maar aan een commissie over te laten. De commissie had overigens een voor-i treffelijk stuk werk geleverd. In tal loze vergaderingen hadden mej. Rita Van Dijk en de heren W. Wiersma en D. Stroband nieuwe statuten opgesteld, waarmee de vergadering zich in grote lijnen kon verenigen. Dat nam niet weg dat er hier en daar breedvoerig over gesproken werd en enkele artike len aangepast werden aan de „deskun dige" uftgekristaliseerde mening van de leden. Daarmee werd het dan in een Prettige sfeer half twee. Voorzitter drs. W. v. d. Klink heette ongeveer de helft van de seniorleden welkom. In zijn openingswoord zei hi] te verwachten dat de hockeysport, dankzij de wereldtitel van het Neder lands elftal, in de komende jaren een grote vlucht zou nemen. Soest zou daar zeker ook een graantje van m^e_ pikken. Soest voelde zich bijzonder betrokken bij dit wereldkampioenschap omdat twee prominente Nederlands elftal-spelers hun eerste hockey-stap- pen bij Soest zetten. Voorwat betreft de huidige competitie zei de voorzitter dat het bestuur op timistische verwachtingen had voor een goed eindsesultaat. De heer Van de Klink zette daarna, nog voor de behandeling van de nieu we statuten, uiteen dat de ledenverga dering de hoogste instantie was in de vereniging dat zij de bestuurlijke be voegdheid delegeerde aan het bestuur, dat daardoor, anders dan de leden vergadering, de mogelijkheid en het recht bezat la minute in te grijpen. Dat stanpunt werd zondermeer aan- vaard. Niet eens was men het daarna met ne bestuursvoorstel nog een wijziging aan te brengen in de notulen van een vorige vergadering en niet eens was men het ook met de wijze waarop de begroting werd ingediend. De wijziging van de notulen ging niet door en de begroting zal volgende keer, met ver gelijkende cijfers, worden ingediend. Overigens werd de begroting voor dit jaar wel goedgekeurd. Contributie. Een bestuursvoorstel, de contributie voor senioren en junioren te verhogen tot respectievelijk 100 gulden en 80 gul den, met een korting van 10 gulden voor degenen die voor 1 december be taalden, haalde het niet. Het was strij dig met de nog geldende statuten, waar sprake was van een boete voor allen die niet op tijd betaalden. Die boete had in de mei-vergadering vastgesteld moeten worden en dat was niet gebeurd. Het voorstel werd daar om teruggenomen en de nieuwe con tributie vastgesteld op respectievelijk .90 en 70 gulden met voor de tijdige betalers een korting van 2.50. Het entreégeld werd gehandhaafd op 25 gulden. Nadat de leden voor liefst zeven com missies (elftal, jeugd, feest, toernooi, kas, bar en zaalhockey) waren be noemd, stortte men zich, na een korte pauze, op de statuten. Dat resulteerde in de nachtelijke beslissing dat de commissie de nieuwe, bijgeschaafde en aangevulde tekst binnen veertien da gen zal publiceren in het clubblad. Voor het huishoudelijk reglement kreeg de commissie carte-blanche, zij het dat die natuurlijk niet in strijd mag zijn met de statuten. Heerlijk licht in wicht en buitengewoon warm. Echt lam ah aar, geweven in Engeland. Nieuwe herfstkollektie en diverse tin-ten Speicaal gefabriceerd voor uw modehuis JX.c\Lieu, ctt J3oxwxkvuv Nachtegaalstraat 16-18 Utrecht Het eerste dameselftal van de M.H.C. Soest heeft zondag j.1. de uitwedstrijd tegen Huizen met 4-1 gewonnen. On danks de stromende regen, waardoor hockeyen een gevaarlijke sport wordt. werd er met veel animo gespeeld, Nog voor de rust werd een 3-0 stand be reikt in het voordeel van Soest Na de rust begon Soest weer sterker en viel het. vierde doelpunt. Huizen dat duidelijk geen partij voor de Soester dames was, forceerde daarna met veel fysieke inzet de tegengoal. Eindstand 1-4. De Soester goals werden gemaakt door Marjolien van Noort (2x), Nine Ebben en Marton Riemens. Het eerste herenelftal vertrok te »lfder ure, omdat de velden aan de Sehrikslaan afgekeurd waren, naar Harderwijk om daar te spelen tegen Mezen 1. Ook daar werd hoofdzakelijk in de stromende regen gehockeved. Na vijf minuten scoorde Peter Rip het eerste Soester doelpunt. Mezen maak te daarop gelijk, maar nog voor de rust. werd de stand op 1-3 gebracht door Rob van Hall, die twee straf- pushes benutte. Na de rus* vlotte het niet meer bij Soest eo wiet Mezen de achterstand ophooi te werken, terwijl de Soes ter k»"-' Ben Buys een strafpush wist te •■•ion In de slotfase van de wedstrijd w'sf Paul den Hartogh met een omstreden doelpunt de zege veilig te stellen. Eindstand 3-4. DONDERDAG WEER MOSSELAVOND Op initiatief van de Raad van Kerken te Soest wordt op woensdag 17 oktober a.s. wederom een kinderkledingbeurs georganiseerd. Evenals verleden jaar wordt deze beurs gehouden in De Open Hof (hoek Koningsweg/Dalweg) en wel van 's middags 2 tot 5 uur. Een ieder wordt opgeroepen de kasten na te zien op goede gedragen kinder kleding, met name winterkleding is zeer welkom. Aan de beurs wordt dit jaar uitbreding gegeven door de inzameling van groot speelgoed, b.v. driewielers, steppen, kinderfietsjes e.d. Voor het afstaan van de kleding en het speelgoed wordt geen vergoeding gegeven. De gehele op brengst van de kleding en het speel goed komt, evenals voorgaande jaren, weer ten goede aan UNICEF. In de week van maandag 8 tot zater dag 13 oktober kan deze kleding inge leverd worden op de volgende adres sen: B. Kuus, Beetzlaan 82, tel. 13257; G. Paul, Braamweg 69, tel. 12094; R. van Dalen, Eigendomweg 32, tel. 15523; W. Deelen, Soesterbergsestraat 7, tel. 17251 C. E. J. van der Flier, Birkstraat 93. tel. 12354; F. Fennema, Korte Hartweg 30, tel. 16534; T. de Vries, Speenkruid straat 33, tel. 17063; S. de Jong, Hob- bemalaan 9, tel. 14132; E M. J. Schol ten, Middelwijkstraat 23, tel. 12336; D. van Boven, Van Hamelstraat 132, tel. 17547. Indien u geen kans ziet zelf de kleding of 't speelgoed op één van de adressen te bezorgen, gelieve u kontakt op te nemen met een van de onderstaande adressen: E. M. J. Scholten. Middelwijkstraat 28, tel. 12336; B. Kuus, Beetzlaan 82, tel. 13257; R van Dalen, Eigendomweg 32, teL 15523. Onder bijzonder slechte weersomstan digheden werden zondag j.1. de wed strijden gehouden om het clubkam pioenschap van de atletiekafdeling S.O. Soest. De uitslagen waren alsvolgt: Dames: 1. A. van Walsum 1783 pt.; 2. E. Petersen 1249 pt. Meisjes-c: 1. In- grid Wessel 1941 pt.; 2. Nel Uvland 1775 pt. Meisjes-d: 1. Paulien Groen 2463 pt.; 2 Brigitte van Kouwen 2280 pt. Meisjes-a pupillen1. Winnifred Beers 2445 pt.; 2. Adrie Brouwer 1863 pt. Meisjes-b pupillen: 1. Vivïan van Breukelen 2136 pt.: 2. Jachinta van Kouwen 1825 pt. Heren: 1. H, Stam 1508 pt.; 2. Fr. Kniest. Jongens-a: 1. Rien Wils 1944 pt. (enige deelnemer). Jongens-b: 1. Frits Boekhof 1753 pt.; 2. Stephan Knoppers 1642 pt. Jongens-c 1. Herman Vogel 2061 pt.; 2. Ted Jan sen 1589 pt. Jongnes-d: 1. Marcel Kla- renbeek 2530 pt.; 2. Dennis Pereboom 2072 pt. Jongens-a pupillen: 1. Amoud Klarenbeek 2915 pt.; 2. Peter Dorre- stem 2859 pt. Jongens-b pupillen: 1. Arjan Groot 2374 pt.; 2. Arend Kok 2316 pt. Trimmers: 1. Paul Jagers 731 pt. 2. A. de Beer 617 pt. De b-junior Frits Boekhof kwam za terdag op „Papendal" aan de start voor de 800 meter. Met de tijd 2 min. 1,1 sec. bezette hij de tweede plaats en verbeterde hij het clubrecord. Ook c- junior Rien Berghuis nam deel aan wedstrijden op „Papendal". Hij kwam uit bij de nationale meerkamp. Van de vijftien deelnemers klasseerde hij zich als elfde. Zaterdag, 6 oktober, om 7 uur 's avonds, zal in „De Open Hof" (hoek Veenbes straat-Dalweg) een dienst worden ge houden met als thema „Water". Bij deze viering, die voornamelijk is bedoeld voor ouders met kinderen, die de basisschool bezoeken, is natuurlijk iedereen van harte welkom. Kinderen hebben o.a. gezorgd voor de aankleding van de kerk en zullen tij dens de viering van de H, Mis enkele delen zelf verzorgen en muzikaal op luisteren. Alle belangstellenden, speciaal ouders en kinderen, worden voor deze dienst s. zaterdagavond in „De Open Hof" verwacht! Een uitgave In kleuren van Pro Juventute. De op brengst komt ten bate van het kind dat extra zorg nodig heeft. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zaterdag 6 oktober, 19.30 uur, Avond- muziek en Avondgebed. Zondag: 10 uur geen dienst i.v.m. gemeentedag in Zonnegloren. 19 uur ds. P. Kloek. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. „De Open Hof", Dal weg/hoek Veenbesstraat. 10 uur gezamenlijke dienst met gere formeerden; ds. R. Houtsma, Amers foort. Donderdag 11 oktober. 19.30 uur gezamenlijk zangen. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur gemeentedag, voorgangers ds. P. Kloek en ds. J. E. Drost, Baarn. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Drift je. Zondagscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk. Julianalaan. 10 uur ds. G. Rang. 17 uur dr. J. Rinzema. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10 uur gezamenlijke dienst met her vormden, dr. R. Houtsma (herv.). Amersfoort. 17 uur ds. C. M. v. d. Loo, Sliedrecht. Wilheiminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. C. M. v. d. Loo, Sliedrecht. 17 uur ds. G. Rang. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. J. Kok, Amersfoort C. 14.45 uur ds. W. Tienstra, Utrecht C. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 19 uur kandidaat den Hartog, Apeldoorn. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren VER. v. VRIJZINNIG GODSDÏENSTIGEN Rembrandtlaan 20. Zondag 10.15 uur ds. W. Ch. Smits, (N.H.), Edam. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. 10 30 uur H. H, ter Welle. Woensdag 10 oktober. 20 uur muziekgroep uit Los Angelos. Schaapskooi. KI. Engendaalweg 52. 16 uur H. H. ter Welle. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. H. W. Engelkes, Amersfoort. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur Jeugdkapel. 19 uur zondagavondgebed. STERRENBERG 10.30 uur ds. P. Klusener, Zeist. BAARN Doopsgezinde Gemeente. Eemnesserweg 10.30 uur dienst in D. G. Gemeente te Hilversum; ds. Joh. W. Hilverda. Geref. Kerk „Vrjje Kerken", Nassau! aan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur ds. J. v. d. Blink. Baarn. Parochie Soest. Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H.A. Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tol en mei vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid. St Willibrordusstraat. tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 en 11.30 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zondag 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 12.00 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. St. Caroluskerk. Soesterberg. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 uur hoogmis en 11.30 uur met zang. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door J. H. H. Over- beek, Burg. Grothestraat 65, tel. 12333 en B. C. A. Nicolas, Sleenhoffstraat 12, tel. 12667. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend J. C. Lucas, Frof. Lorentzlaan 21, tel. 1200. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur J. Rijks, Heideweg 43. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur. Wolverlei-Apotheek, Weegbreestraat 56, tel. 19646. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur Zr. K. Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 12902 en zr. W. Blees. W. Beekman- straat 268, tel. 19219. VVccka vond dienst van 's avonds 7 uur 'ot 's morgens 1 uur Zr. J. van Druunen, Simon Stevinlaan Soesterberg, tel. 03463-1540 en zr. M. van Loon, v. Marnixlaan 26, Amers foort. tel. 03490-17172. Spreekuur medisch Centrum, Nieuwe- weg hoek Smitsweg, dagelijks van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdag avond van 18 tot 19 uur, tel. 18770 (ook antwoord apparaat). Consultatiebureau's gezamenlijke kruis verenigingen (op afspraak) Middelwijk straat - Regentesselaan - Medische Centrum, maandagmiddag. De Rank - le en 3e dinsdag van de maand. VERLOVINGS - .OUWELIER HORLOGER REMBRANDTLAAN 18 TEL 02155-14785 Naam Adres Woonplaats wenst toezending von a(aantal) Oranjekalen- ders 1974 met Nederlands calendarium en/of b.(aantal)Ocanjekalen- ders 1974 met viertalig calen darium: Engels, Frans, Duits en Spaans. Beide soorten d f. 4,75 (verzendkosten f.1,25 extra). Postgiro 517400 Kalenderactie Pro Juventute Postbus 7101 -Amsterdair Telefoon (020) 790949 ZONNEGLOREN, telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-19.30 uur. 2e klasse A: dagelijks 14.00-15.15 uur en 18.45-20. uur. 2e klasse B: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-20.00 uur. le klasse 11.00-12.00 uur en 18.45-20.30 uur. Kraamafdeling: Als boven. le klasse echter 's morgens van 10.00- 11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur. 18.30-19.00 uur, alleen voor ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uui kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.30 uur SI. ËLISABFTH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 en 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.45 en 19.00-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 klnder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 13.45-14.15 en 18.30-19.13 klasse afd.: dagelijks 13.45-14.30 en 18^0-19.30 kraam-afd.: dagelijks resp als 3e klasse en klasse afd. <lnder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis". Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur in „De Hoeksteen'', ingang Plesmanstraat Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interlc. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster.: Mevr. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur. Braam- weg 34. tel 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25. Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur. bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9. Baarn tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDEN WERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad vii Bejaarden werk Soest: „Anna Paulownahuis", Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19289. Spreekuur; maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. „De Drie Eiken" Dienstencentrum Dorpsplein, Soesterberg, teL (03463)- 1402. Spreekuur: maandag, woensdag, vrij dag 10-00-11.00 uur Maatsch. werkster: mej. A. H. Fran- kena. Warme maaltijdenvoorziening, Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott, Pr. Hendriklaan 11, tel. 13261 Soest Mid den: Mevr M A Jansen-Moeseiv broeck Kerkpad o.z. 57 tel 15588. Soest-zuid: Mevr. S. Steendijk-Geer links Bartolottllaan 16. tel 16389 Soesterveen. hr A van Scherpenzeel Veenbesstraat 430. teL 14782. Soesterberg: Mevr J. Hoekstra-Ger. kes Prol Lorentzlaan 23, teL 03463- 1991. Bejaardenwacbt Soest: Bereikbaar vla de navolgende tel nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782. Voor informaties betreffende pedlcu- redienst, koffie-ochtenden, zangkoor, gymnastiekcursussen, sociëteiten. Cul tureel seniorenpaspoort tb.v. bejaar den: Bureau projektleider: A. F. van de Genugten, „Anna Paulownahuis", Burg. Grothestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 9.00-10.00 uur). Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02150-45555' 24 uur per dag Hulpcentrale Soest Telefoon 18867 ol 12894 (liefst vóór 9 uur 's morgens) Stichting rechtswinkel Amersfoort. Bergstraat 25 Amersfoort Geopend: maandagavond van 19-21 uur donderdag van 15-21 uur.

Soester Courant | 1973 | | pagina 17