0 66-Utrecht met gemengde gevoelens vóór samenwerking 30.- HOMEE (de spiekersjop) Brandweerlieden onderscheiden en bevorderd Bepaal uw eigen winst met NMB Spaarwinstbiljetten AMERIKAANS BASEBALL JACKET J. LUSTENKOUWER Cadeaus voor de dames Statenleden willen alleen de verkiezing in IDATSUN Kringvergadering Jehova's getuigen in Expohal R.K. Uitvaartverzorging „St. Barbara" voor Soest, Soestdijk en Soest-Zuid Begrafenissen Crematies Transporten Monuta Stichting bouwt twee rouwcentra per jaar Zonnebloemtentoonstelling mét verkoop „Doe-middag" voor kinderen in de bibliotheek PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten MEDISCHE DIENST U hebt keuze uit 6 mogelijkheden: BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Maatschappelijk Werk Soester Courant van donderdag 25 oktober 1973 Tijdens de jaarlijkse oktober-feestavond van de brandweervereniging heeft de burgemeester, mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haaften, een groot aantal brandweerlieden het ereteken voor langdurige dienst bij de B.B. uitgereikt en een aantal bevorderingen bekend gemaakt. Het ereteken voor vijftien jaar dienst ontvingen de heren J. F. Groart, P. M. Iluizinga, H. Kamphorst en J. Wiggermams. De heren J. D. Fritz en J. A. van Dorresteijn waren niet aanwezig, evenmin de heer K. Keizer, die de onder scheiding voor 10 jaar kreeg. Die kreeg ook de heer J. F. Kole. Namens de staf van de Bescherming Bevolking feliciteerde de heer A. C. Spee hen met de koninklijke onderscheiding, „die er een bewijs van is dat u uw plichten ook nakomt". Brandweercommandant J. F. Groart heette de aanwezigen welkom, waar na de burgemeester het feest ter ge legenheid van het 50-jarïg bestaan in herinnering bracht. Zij complimen teerde het korps voor de wijze waarop het de gehele bevolking bij het feest had betrokken. Alvorens tot de uitreiking van de BB onderscheidingen over te gaan merkte zij op dat een groot aantal leden van het vrijwillige korps ook lid van de BB was; „daar ben i'k blij om, want in dit land, waar de hogere overheid vol doende duidelijke richtlijnen geeft ten aanzien van de BB, wordt nogal sma lend over deze organisatie gesproken. Velen vinden dat de BB niet alleen een taak moet hebben in oorlogstijd, maar ook in vredestijd. Daarover wordt op zeer hoog niveau nu al vijf tien jaar gesproken en zo langzamer hand zou je er niet meer in geloven. Misschien dat eindelijk deze minister van binnenlandse zaken de omschake ling van oorlogstaak naar vredestaak tot klaarheid kan brengen", aldus me vrouw Corver. Zij hoopte overigens dat nooit een werkelijk beroep op de BB gedaan zou moeten worden, „maar aan het Midden-Oosten kunnen we zien hoe snel iets kan escaleren". Bevorderingen. Na de uitreiking van de BB-onder- scheidingen maakte de burgemeester de bevorderingen bekend. De heren C. J van Doorn, C. van Essen, D. A. Stolk en H. J. van Assen werden be vorderd tot onderbrandmeester; de he ren A. Geeve, W. K. J. Immerzeel, I. J. Stolk en T. Ruiter tot hoofdbrand wacht; D. Overeem tot brandwacht eerste klas en W. vap Morst tot brandwacht tweede klas. Adspirant- brandwacht werden de heren F. van Leek en F. A. Sukel en adspirant- brandwacht in opleiding de heer M. Olieman. Voor het examen perslucht- maskerdrager slaagden de heren T. P. Zwalve, D. v. d. Heuvel, H. J. Rade maker en A. van Dasselaar. Brandweervoorzitter R. E. H. Buss dankte de leden voor de inzet bij de organisatie van de jubileumfeesten. Hij bood hen een gasaansteker aan met brandweerembleem en liet ver volgens de dames aantreden inclusief de burgemeester voor het in ontvangst nemen van een glazen asbak met een groot brandweerembleem als onder zetter. Commandant Groart kreeg vanwege zijn 50ste verjaardag een scheepsbel en tenslotte kregeng de dames Luyben, Van Doorn en Kamphorst een cadeau bon voor hef vervaardigen van het nieuwe vaandel. Ook voor de ontwer per, de heer R. Veldhuizen en zijn echtgenote, was er een blijk van waar dering. Na dit officiële gedeelte was er een optreden van het cabaret Herman Ber- kien uit Utrecht en een bal met mu zikale medewerking van de band Pace Makers uit Zeist. Tussen de bedrijven door werden de prijzen uitgereikt van de puzzelrit die 's middags gehouden was en de dit seizoen gehouden brandkranenrit om de Jelle Luyben-wisselbeker. Mevrouw Luyben reikte de prijzen uit aan: 1. J. A. van Dorresteijn; 2. C. A. de Raadt; 3. D. Overeem en C. J. van Doorn. Commandant Groart reikte de prijzen uit van de door hemzelf uitgezette rit naar Leerdam en terug: 1. equipe R. E. H. Buss, C. van Essen, C. A. C. van Doorn en H. J. Vos; 2. equipe D Overeem, I. J. Stolk en J. Starink; 3. equipe W. Immerzeel, H. v. d. Heiden en M. Olieman. Brandweerman J. Wiggermans ont vangt zün onderscheiding voor 15 jaar B.B.-dienst. O In een bijzonder geordende chaos, een kenmerk van D'66 vergaderingen, heeft de regio Utrecht, afgelopen zaterdag tijdens een bijeenkomst in Soest besloten te blijven streven naar samenwerking met de drie progressieve partners, PvdA., PPR en PSP. De motie Versnel, die uiteindelijk een meerderheid be haalde, gaat daarbij uit van één gezamenlijk basis-programma, echter met de mogelijkheid dat eigen essentiële zaken afzonderlijk opgevoerd moeten kun nen worden; dat er vam een strikte fractie-discipline geen sprake mag zijn en men het recht moet behouden een minderheidsstandspunt in de vergaderingen naar voren te brengen. Verder vermeldde de motie dat D'66 de a.s. Staten verkiezing met een afzonderlijke lijst zal ingaan, echter met lijstverbinding. Dit laatste punt kreeg bij stemming 21 van de 39 stemmen. Het voorstel om samen met de progressieve part ners op één lijst te gaan staan kreeg 18 stemmen en haalde het daardoor niet. Een eerder in stemming gebrachte mo tie van statenlid Peppelenbosch om als D'66 geheel zelfstandig de verkiezing in te gaan, werd met 23 tegen, 12 vóór en 3 blanco stemmen verworpen. In zijn motie zette de heer Peppelen bosch uiteen dat het hoog tijd was de kandidatenlijst samen te stellen; het povinciale programma af te ronden en de verkiezingscampagne te beginnen. Hij ging er daarbij vanuit dat er bin nen afzienbare tijd geen besluit van alle betrokken partijen over samen werking viel te verwachen en dat de regio zaterdag bijeen was om een be slissing inzake de statenverkiezing te nemen. Ook de heer Peppelenbosch wilde wel blijven streven naar een goede samenwerking met de andere progressieve partijen en ook hij wilde onderzocht zien of er sprake kon zijn van lijstverbinding. Veel eerder was er gestemd over een voorstel van het bestuur om de be sprekingen met de progressieven voort te zetten en te streven naar een pro gressief samenwerkingsverband voor de komende statenverkiezing. Vóór dat voorstel stemden toen 28 leden, 3 slechts waren er tegen en 6 stemden blanco. Dat alles gebeurde onder het motto dat voorzitter De Ruyter tijdens zijn openingswoord gebruikte: „Zonder D'66 was er geen kabinet Den Uyl ge weest". Er werd daarna verslag uitge bracht van de besprekingen met het PAK in de provincie over eventuele samenwerking. De PSP bleek het meest positief en verregaand standpunt in te nemen; de PPR voelde iets voor één programma en één fraktie, maar de beslissing over een gezamenlijke lijst kwam er niet uit. Van de PvdA was alleen het standpunt van het bestuur bekend dat ook naar totale eenheid ging, echter met een minimale deelna me van drie partijen. Een partij zou nog uit de boot kunnen stappen. Ook de samenstelling van de kieslijst was aan de orde geweest, waaruit bleek dat buiten de eerste vier plaat sen, de cijfers van de kamerverkiezing 1972 de andere rangorde zou gaan be palen. De PvdA wilde geen discussie toestaan over de kandidaten die iedere partij inbracht; de PPR wilde daar over wel onderhandelen. Beide partij en vonden wel -dat D'66 eerst haar keus diende te bepalen, voordat men verder kon praten. Dit resultaat werd postiever gevon den dan men klaarblijkelijk verwacht had. De heer Manten benadrukte de prettige sfeer waarin de gesprekken waren gevoerd. Desondanks gingen er stemmen op alléén de verkiezing in te gaan. Men meende dat het eerlijker was en ook nodig te weten hoe de ei gen kiezers over de partij dachten en niet te profiteren van de goodwill van de andere partijen. De heer Peppelenbosch merkte daar over op, dat hij het treurig vond dat er mensen in de staten wilden zitten, die niet gekozen waren. Partijlid de heer Borst beantwoordde dit met de opmerking „politiek is niet de kunst van het eerlijke maar van het moge lijke". Ook over de samenwerking in de af gelopen periode werd verschillend ge dacht. Aan de ene kant werd die vol doende en hoopgevend genoemd; sta tenlid Allard sprak over een pijnlijke ervaring vooral met het oog op de strikte fractie-discipline van de PvdA. Ophouden? Nadat met 28 stemmen besloten was de besprekingen voort te zetten, zei de fractie-voorzitter in de Tweede Ka mer, de heer J. Terlouw, dat de uit slag van de verkiezingen in Zaanstad wel tot nadenken gestemd had. Hij liet het woord „ophouden" vallen om dat de polarisatie waarnaar gestreefd werd, bereikt was. Persoonlijk dacht hü er echter niet aan. De inbreng van de partij mocht niet verloren gaan; die had een heilzame invloed op de PvdA, zo ook op Keerpunt '72. Ter louw meende dat D'66 tijd nodig had om zich weer duidelijk te manifeste ren; „we zijn bij de kiezer niet over gekomen, men denkt alleen aan vóór of tegen Den Uyl en aan vóór of te gen Wiegel". Hij zag voorhands slechts mogelijkheid in samengaan met anderen en uitko men met één lijst en zei overtuigd te zijn dat veel Den Uyl en Wiegelstem- mers op den duur spijt zouden krijgen. Hij gaf Utrecht in overweging pro grammatisch tot één lijst te komen, en eventueel later na de verkiezing aan de hand van de uitslag zich vrij willig terug te trekken, indien zou blijken dat ten onrechte zetels zouden worden bezet. De heer Peppelenboscli kwam daarna tot zijn motie, die vooral door hoofd bestuurslid de heer Borst zwaar werd aangevochten. Ook de heer Manten meende dat „missionair bezig zijn met 1 of 2 zetels in de Staten" niet zo zin vol was en óók hij koos voor een plaats in één grote fractie. Daarna kwam de motie van Mevrouw M. Ver snel-Schmitz, raadslid in Utrecht, tot stand en deze motie kreeg de meeste stemmen. Onder de aanwezigen circuleerde een motie van de Drechtsteden (Dordrecht, Zwijndrecht, Papendrecht, Sliedrecht, Gorcum, H.I. Ambacht en Alblasser- dam) de op de partijvergadering op 24 november a.s. aan de orde zal ko men. De Drechtsteden dragen het be stuur op zich uit het overlegorgaan van de Progressieve Drie terug te trekken omdat de PvdA en de PPR eerder gemaakte afspraken ten aan zien van de vorming van een Pro gressieve Volkspartij hebben geschon den en daardoor de realisering van een PVP tot een fictie hebben gemaakt. De ondertekenaars zijn van mening dat „de samenwerking met. de woord- brekende partners uitsluitend voort gezet mag worden op de zakelijke basis van Keerpunt '72 en het re geerakkoord". official dealer Autobedrijf Bilthoven B.V. Verkoop; Catharijnesingel8 UTRECHT 030-317077 Leyenseweg 5 BILTHOVEN 030-782396 Brtetraat' S<"^T 02155-18667 Begwg ZEIST 03404-12066 Flanel, met tweelkeurig ribbel boord, warm gevoerd en natuurlijk bj>: SOEST - STEENHOFFSTRAAT 66 - TELEFOON 18644 Met verstand handelen is een zaak van groot belang, ja van levensbelang. Ve le personen hebben zich onherstelbare schade berokkend door b.v. onverstan dig auto te rijden, met elektriciteit en dergelijke om te gaan. Vooral met be trekking tot ons voortbestaan op aarde is het van belang met verstand te han delen. Iedereen kan zich hierbij laten voorlichten door zes en zestig boeken, die instrukties over verstandig hande len bevatten en die samengevat zijn in één boek, de bijbel. Teneinde meer kennis te laten nemen over datgene, wat de bijbel over de tijd waarin wij leven heeft te zeggen en tevens hen die dit boek reeds be studeren, aan te moedigen de daarin neergelegde instrukties en vooruitzich ten voor de mens te blijven onderzoe ken, belegt de Kring NH 3 van de ge tuigen van Jehovah op 27 en 28 okto ber a.s. een twee dagen durende kring vergadering, in de Expohal te Hilver sum, waaraan de gemeenten uit Am sterdam, Amstelveen, Bussum. Laren, Hilversum, Soest, Uithoorn, Weesp en Woudenberg een aandeel zullen heb ben. Het hoogtepunt van deze verga dering wordt gevormd door een open bare toespraak die tot thema heeft „Heel verstandig, nu het einde nadert" Deze lezing zal op zondagmiddag 14.00 uur door een vertegenwoordiger van het Wachttoren Genootschap, Neder land, worden uitgesproken. Kolonieweg 10 - Soest - Telefoon 02155 - 12327 B.g.g. UITVAARTVERZORGING F. BRANDSEN Langegracht 39 - Amersfoort - Telefoon 03490 - 17893 Met bijna 200.000 deelnemers en een ingeschreven bedrag van meer dan 120.000.- herdenkt de Monuta Stich ting, waarvan het hoofdkantoor in Apeldoorn is gevestigd, haar vijftigja rig bestaan. De stichting heeft 72 vestigingen ln Nederland en 12 rouwcentra. Elk jaar warden er twee rouwcentra bijge bouwd in die gebieden waar dit het meest nodig is. De moderne woning bouw, maar ook een gewijzigd denk patroon van de bevolking, doet de be hoefte aan verantwoorde rouwcentra snel toenemen. In 1923 als Patrimonium vereniging be gonnen, is deze stichting onder direk- tie van de heer H. Posthumus, uitge groeid tot de grootste op haar gehied in Nederland. Deze groei is niet zo verwonderlijk als men weet dat de stichting geen winstdoel heeft wat ook duidelijk tot uitdrukking komt in het dienstenpakket dat zij haar deelnemers aanbiedt. De voorwaarden zijn zowel voor jon gere als oudere deelnemers gunstig. De zekerheden van dienstverlening in de toekomst is bij de stichting gewaar borgd door uiterst zorgvuldige beleg ging van de wiskundige reserve. Voor de .deelnemers werd een bro chure uitgegeven waarin duidelijk is omschreven hoe de 'stichting haar taak opvat en uitvoert. De brochure is een voorbeeld van het stijlgevoel dat de arbeid van de Monuta Stichting ken merkt. Op het gebied van bouw en inrichting van rouwcentra wordt zij ook door dè overheid en gemeenten ge raadpleegd. De komende jaren wordt een nog versterkte groei verwacht. Vergeet U vooral niet de grote ten toonstelling mét verkoop te bezoeken in „Molenschot", Alb. Cuyplaan 101, Soest. Openingstijden: vrijdagavond 26 okt., van 7-9.30 uur en zaterdag 27 okt., van 10-5 uur. Het betreft hier de mooiste handwer ken van de bejaarden en gehandicap ten uit Soest, zoals gehaakte spreien in kleuren, ellenlange gebreide wollen sjaals, met en zonder muts, schelle koorden enz. Alles voor uiterst rede lijke prijzen. Zelfs zijn er vele koop jes te halen. En er is verse koffie. Voor de Soester creatieve „handwerk sters" zal uw belangstelling een grote stimulans zijn. Zaterdag 27 oktober 20.15 uur. Franse en Duitse barokmuziek. Jan Jansen en clavecimbel Keetje de Jong-Teerink, blokfluit. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag: 10 uur ds. P. Kloek. Oogstdienst. 19 uur ds. D. H. Bosma. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 9 uur ds. J. A. J. Vermaat, Baarn Oogstdienst. Donderdag 1 november gezamenlijk ringen uit het nieuwe liedboek. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit. Herdenking van de kerkhervorming. 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur ds. J. E. Drost, Baarn. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Drift je. Zondagscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. 10 uur drs. J. Thomas, Amersfoort. Zendingsdienst. 17 uur ds. M. Wilschut. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10.30 uur ds. M. Wilschut H.A. 17 uur ds. G. Rang. Wilhclminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. G. Rang, Zendingsdienst. 17 uur drs. J. Thomas, Amersfoort GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. A. N. Hendrinks, Amers- foort-C. 14.30 uur ds. L. Moes, Driebergen. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10.30 uur ds. Rutters, Baarn. 19.15 uur ds. Brons, Veenendaal. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren Voorbereiding H.A. Woensdag 31 oktober. 15 uur en 19.30 uur ds. J. van Haaren; dankdienst voor gewas en arbeid. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur prof. dr. M. A. Beek (N.H.), Amsterdam. BRAAMHAGE 19 uur mej. C. E. Jolles. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. 10.30 uur H. H. ter Welle. Woensdag 31 oktober. 20 uur R. van Essen. Schaapskooi. KL Engendaalweg 52. 16 uur J. Rothuizen, Den Haag. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 uur gezamenlijke dienst in De Hoek steen. 17 uur ds. H. M. Matter. Baarn. Hervormde kerk. 10 uur gezamenlijke dienst, ds. H. M. Matter, Baarn. 19 uur jeugddienst m.m.v. The Friends of the Lord; ds. Loran, Leusden. STERRENBERG 10.30 uur ds. H. P. Schouten. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg 10.30 uur ds. H. C. Valeton, Baarn. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur drs. W. J. Manger. Parochie Soest, Kerkplein. teL 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H.A. Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Wülibrordusstraat, teL 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 en 11.30 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof, Daiweg/hoek Veenbesstraat. Zondag 9.30 uur Hoogmis, 11.30 uur Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 12.00 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. St. Caroluskerk. Soesterberg, Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 uur hoogmis en 11.30 uur met zang. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door P. J. H. M. Ru- pert, Ossendamweg 33e, tel. 12395 en J. Borst, Paulus Potterlaan 30, teL 13322. Het Is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG. Tijdens het weekend A W. Moll van Charante, Paltzeweg 299, Den Dolder, tel. 030-784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur J. Oosterveen, Beukenlaan 84. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur. Apotheek Soest, Kerkstraat 86, teL 12497. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande vaD 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-2432 DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur Zr. H. Sijtsma en Zr. G. Pluim, Bos straat 29, tel. 14610. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. J. v. d. Grootevheen. Talmalaan la, tel. 16355 en zr. A. Kulik, Dalweg 46, tel. 13703. Spreekuur medisch Centrum, Nieuwe- weg hoek Smitsweg, dagelijks van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdag avond van 18 tot 19 uur, teL 18770 (ook antwoord apparaat). Naar aanleiding van de Kinderboeken week wordt a.s. woensdag 31 oktober voor kinderen van 6 tot en met 10 jaar in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan een „doe-middag" georgani seerd. Het is de bedoeling dat de deel- nemertjes naar aanleiding van een voorgelezen verhaal aan de slag gaan, naar keuze met de poppenkast, toneel spelen, tekenen of knutselen. Dit festijn is op touw gezet voor de jeugdleden van de bibliotheek uit zo wel Soest als Soest-Zuid. De middag begint om half drie en is om onge veer vijf uur afgelopen. De jeugduit- leen is gedurende deze middag ge sloten. 's Avonds is er in de bibliotheek het feest voor enkele scholen, naar aanlei ding van de voorleeswedstrijd. Daar worden verwacht de zesde klassers van de Mariaschool, de Minister de Visser- school en de Da Costaschool. Daarin zaten de drie prijswinnaars van de plaatselijke voorleeswedstrijd. Woensdag 7 november wordt in Soes terberg de „doe-middag" gehouden. Hen andere manier van sparen, mei een leuke spaarwinst na 2, 4'/2 of 6 jaar. De NMB Spaarwinstbiljetten zijn aan toonder; zij zijn te verkrijgen aan de kas van elk NMB kantoor. U stort Looptijd Rente U ontvangt 873,44 2 jaar 7 ƒ1.000,- 4.367,20 2 jaar 7 5.000,- 714,70 4'/2 jaar 7% ƒ1.000,- 3.573,49 4'/2 jaar 7Va °/o 5.000,- 621,49 6 jaar 8'/4 ƒ1.000,- ƒ3.107,44 6 jaar 8'/4 5.000,- Vraag eens Inlichtingen over deze nieuwe spaarmogelijkheid. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK. ZONNEGLOREN, telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-19.30 uur. 2e klasse A; dagelijks 14.00-15.15 uur en 18.45-20.30 uur. 2e klasse B: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-20.00 uur. Ie klasse 11.00-12.00 uur en 18.45-20.30 uur. Kraamafdeling: Als boven. Ie klasse echter 's morgens van 10.00- 11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur. 18.30-19.00 uur, alleen voor ouders. HEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 eD 17.30-19.30 urn ST. ELISABFTB AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 dagelljk^' 14.00-14.45 en 19.00-19.43 iagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.45 en 1900-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.45 en 19.15-20.15 klnder-afd.: dagelijks 14.15-14.45 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 13.45-14.15 en 18.30-19.15 dageHjk?i3.45-14.30 en 18.30-19.30 kraam-afd.: ia gelijks resp. als 3e klasse en klasse afd Klnder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuls" Burg. Grothe straat 51. Soest, telefoon 19004. Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tof en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk; Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur. Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur In „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prol Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatscli werkster.: Mevr. E. Kamper, dinsdag, woensdag donder dag en vrijdag van 9-10 uur Braam- weg 34. teL 18140. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van dé Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25. Amersfoort Telefoon 03490-31861. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen. Spoorstraat 9. Baarn teL 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERR Uitgaande van de Stichting Fed Raad vii Bejaardenwerk Soest: „Aima Paulownahuis", Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19289. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. „De Drie Eiken" Dienstencentrum Dorpsplein, Soesterberg, teL (03463)- 1402. Spreekuur: maandag, woensdag, vrij dag 10-00 - 11.00 uur Maatsch. werkster: mej. A H. Fran ken a. Warme maaltijdenvoorziening. Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk- Mevr. E. B. Jonker-Pott, Pr. Hendriklaan 11, tel. 13261 Soest Mid den: Mevr M A Jansen-Moesen- broeck- Kerkpad n.2. 57. tel 15588. Soest-zuid: Mevr S. Steendijk-Geer- 'Jngs BartolottllaaD 16 tel 16389 Soesterveen: hr A. van Scherpenzeel: Veenbesstraat 430. tel 14782 Soesterberg: Mevr J Hoekstra-Ger- kes Prol Lorentriaan 23. tel. 03463- 1991 Bejaardenwacbt Soest: Bereikbaar vla de navolgende teL nrs.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782. Voor informaties betreffende pedicu- redlenst, koffle-ochtenden, zangkoor, gymnastiekcursussen, sociëteiten. Cul tureel seniorenpaspoort tb.v. bejaar den: Bureau projektleider: A F. van de Genugten, „Anna Paulownahuls", Burg. Grothestraat 51, tel. 19289 (bij voorkeur bellen tussen 9.00-10.00 uur). Telefonische Hulpdienst 't Gooi D2150-45555 24 uur per dag Hulpcentrale Soest Telefoon 18867 of 12894 (liefst vóór 9 uur 's morgens) Stichting rechtswinkel Amersfoort. Bergstraat 25 Amersfoort Geopend: maandagavond van 19-21 uur donderdag van 15-21 uur.

Soester Courant | 1973 | | pagina 7