Molenstraat in afwachting morgen uitspraak kortgeding ~Mfeijers Muziek Tof fyO MBBgp MUOmor „Zie ginds komt de stoomboot" stereo l.p. ƒ4,95 Veronica's STEREO ADVIESCENTRUM SDe gouden <Snaar Gouden Snaar voordeel-festival Lenco L-78 draaitafel STEREO ADVIESCENTRUM gouden <S naar van de Gemeentehof. Beperking energie-verbruik Herenkostuum-servioe Vergoedingen per leerling van het basis onderwijs Open Dag Rioolzuiveringsbednjf Officiële mededelingen Wet Ruimtelijke Ordening Openbare bekendmaking Burgerlijke stand Tips voor kinderkleren Agenda gemeenteraads vergaderingen op 10 en 12 december GROTE MUSICINN ORGELSHOW in Hotel HET HOF VAN HOLLAND organist JAN VAN WEELDEN „De Gouden Snaar" VERONICA'S TIPPARADE VERONICA'S L.P. TOP 20 'Cl (I Soester Courant van donderdag 22 november 1973 Voor de bewoners vam de Molenstraat is een tijd van afwachten aangebroken, de zoveelste weliswaar, maar nu toch duidelijk een periode met min of meer gunstige perspectieven. In de vorige week gehouden raadsvergadering zijn nogal spectaculaire mededelingen gedaan over koopmogelijkheden, renovatie van een gedeelte van de woningen en zelfs over eventuele wijzigingen van bestemmingsplannen. Wat hiervan terecht zal en kan komen werd in een bijzonder wijde zak verpakt. Vorige week diende eveneens het kort geding dat de beide krakers van de panden Molenstraat 105 en 81, de he ren Witte en Vorderhake tegen de burgemeester hadden aangespannen. - Tijdens de behandeling voor de rech ter kon men zich niet aan de indruk onttrekken dat met deze zaak een veel groter en landelijk probleem wordt aangesneden en ook een doel ■wordt nagestreefd, dat, hoe de uit spraak ook wordt, nationale betekenis heeft. Het kraken in het algemeen stond cen traal en werd toegespitst op de Mo- lensraatsituatie. Mr. J. Knoppers be streed de bevoegdheid van de burge meester om op te treden tegen de krakers op grond van de Woonruimte- wet. Het op grond van deze wet laten ontruimen van woningen zou slechts dan mogen en wettelijk zijn. als daar mee doelmatige woonruimteverdeling gediend was. Dat was hier niet het geval, vond mr. Knoppers en derhalve had de burgemeester onbevoegd bevel gegeven en gesommeerd de woning 107 te ontruimen. Dat was strafbaar volgens artikel 370 van het Strafrecht. Mr. Knoppers zei het jammer te vin den dat de burgemeester niet bereid was geweest „de zaak helemaal zuiver te houden" en 9lechts de opzet had krakers te weren. Hij vond het jam mer dat er nu plotseling plannen tot renovatie waren opgedoken althans er zou een onderzoek ingesteld worden naar de mogelijkheid van renovatie en met het oog daarop zouden de wonin gen dan leeg moeten blijven. Hij be treurde dat omdat er anders een nog principiëlere uitspraak had kunnen ge daan worden. Hij bracht een en ander in verband met bestaande bestemmingsplannen, die dan gewijzigd zouden moeten wor den en stelde ook, dat de woningen ook zonder renovatie bewoonbaar wa ren. Ook vroeg hij zich af waarom het bestuur van de woningbouwvereniging in deze kwestie niet handelend optrad. Leeg laten. Mr. J. E. B. Julsingha zette dat recht. Bjj de stukken bevond zich een brief van de woningbouwvereniging waarin deze verklaarde het geheel eens te zijn met het gemeentelijk beleid in de ze zaak. De heer Julsingha gaf een overzicht van de voorgeschiedenis waarna hij constateerde dat 48 van de 82 wonin gen in het bestemmingsplan „Park- Centrum" lagen en 34 in het plan Weg-over-de-Eng. Het plan Park Centrum was in verband met het grote aantal ingediende bezwaren terugge nomen en de beslissing over het plan „Weg" lag bij de Kroon. Oorspronke- dacht, er was zelfs een zgn. krot- lijk had men slechts aan afbraak verklaring voor de woningen afgege ven, zodat formeel wettelijk afbraak nog altijd mogelijk was. Na vervolgens de jongste ontwikkelingen aangehaald te hebben, waarbij ondermeer de brief van de staatssecretaris van volkshuis vesting van 1 februari 1973 betreffen de rijkssubsidie aan de orde kwamen, merkte de heer Julsingha op dat de plannen om de woningen te renove ren „op een heel wat minder laag pitje stonden, dan de krakers wen sten". Hij meende daarom dat het leeg laten staan van de woningen wel degelijk te maken had met woon ruim tebei eid en woonruimteverdeling. Overigens kende Soest een wachtlijst met 850 woningzoekenden. Om voor een flat in aanmerking te komen moest het echtpaar samen de leeftijd van 47 jaren hebben, voor een woning was bovendien een medische urgentiever klaring nodig. De krakers voldeden aan geen van de voorwaarden; zij tel den respectievelijk 42 en 41 jaar. Ook wethouder K. de Haan, die de zit ting bijwoonde, kreeg het woord. Hij meende dat „er voor de verkeerde deur (in Den Haag) geblaft werd" door kamerleden. Naar zijn mening had men zich/beter tot de gemeente kunnen wenden om te vragen hoe de zaak ervoor stond. Van de ruimhartig heid van staatssecretaris Schaefer zou de gemeente zeker gebruik maken ,.als t-ot renovatie besloten werd omdat het paste in de gemeentelijke plannen" De rechtbankpresident, mr. V. J. A. van Dijk. doet zoals gezegd, morgen vrijdag 23 november om 14 uur uit spraak. Open brieven. Inmiddels heeft de juridisch adviseur van de krakers, de heer C. Kruijff, medewerker van de rechtswinkel te Amersfoort, gereageerd op de scherpe opmerkingen aan zijn adres van wet houder De Haan, tijdens de raadsver gadering. In zijn brief aan de wethou der zegt hij: „Uw woorden waren be doeld om mij te kwetsen ,en te grie ven. Dit moet. onder andere, worden afgeleid uit het feit dat niemand ter vergadering u heeft gevraagd uw licht over mijn persoon en werkzaamheden te laten schijnen. Uw woorden waren voor de beantwoording van de twee door u te behandelen vraeen van de raadsleden Joosten en Van Vloten, volstrekt irrelevant". De heer Kruijff zegt verder: „Een an dere aanduiding van de kwaadaardig heid van uw verdachtmakingen, dis kwalificaties. aan het adres van mjj en vele anderen, ligt in het feit, dat u niet het fatsoen hebt kunnen opbren gen uw aantijgingen van enige mot! vering te voorzien". Hij verzoekt de heer De Haan „vrien delijk" een en ander bij de eerst vol gende raadsvergadering ..onvoorwaar delijk en openlijk terug te nemen" en allen die door de wethouder in diskre diet zijn gebracht „verontschuldigingen aan te bieden". De heer Kruijff zet in zijn brief ver der uiteen dat de aan de krakers ge geven juridische adviezen, produkten waren van overleg met een advocaat «n een wetenschappelijk medewerker van de universiteit te Utrecht. Hij be treurd het ook dat het gemeente bestuur niet in staat is gebleken dui delijk te maken dat een sfeer van overleg op prijs wordt gesteld. In de „open brief" aan de leden van de gemeenteraad zegt de heer Kruijff dat hij zich op grond van artikel 53 van de Gemeentewet, niet tot de rechter kan wenden en dat hij zich niet terstond kon verdedigen, op grond van de democratische spelregels, te gen de insinuaties van de wethouder. „Eigenlijk sta ik dus machteloos te genover een lid van de gemeenteraad, dat zich - in koelen bloede - van zjjn wettelijke onschendbaarheid bedient om ongestoord beledigingen en ver draaiingen rond te kunnen storen". Hij zegt verbaasd en teleurgesteld te zijn toen bleek dat geen van de raads leden het nodig achtte „de lompheden van de wethouder te veroordelen". Kruijff zegt te hopen dat de raad ln een volgende vergadering de mogelijk heid zal hebben de regelen van fat soen „ook voor uw vergaderingen van toepassing te verklaren" en dat de raad, indien de wethouder niet uit zich zelf beTeid is zijn verontschuldigingen aan te bieden, daartoe het initiatief zal nemen. niet eerlijk. Ook de krakers zijn niet gerust. Zij stellen, eveneens in een Open Brief, vast, „dat de gemeente niet helemaal eerlijke in ieder geval onduidelijke en tegenstrijdige informatie geeft". Tr illustratie daarvan zeggen zij, dat de gemeentelijke voorlichtingsambte naar gezegd zou hebben dat de Mo lenstraat gerenoveerd zou worden en dat een van de bewoonsters de burge meester belde, die toezegde alles in het werk te stellen dat de krakers van het pand 81, het echpaar Vorderhake met baby, aan een woonruimte gehol pen zouden worden. Aan de juistheid van de woorden van de voorlichtingsambtenaar wordt nu Haan tijdens het kortgeding in Utrecht weer getwijfeld omdat wethouder De gezegd heeft „dat wanneer het in de bestemmingsplannen van de. gemeente uitkomt, de huizen mogen blijven staan", aldus de krakers. Groot was hun verbazing in de raadsvergadering uit de mond van de WD-fractievoor- zitter te horen, dat in principe reeds in de commissie ruimtelijke ordening was besloten, dat een deel van de Mo lenstraat huizen moet verdwijnen. (La ter is ons gebleken dat ook raadsle den daarvan opkeken, red.) De krakers zijn het uiteraard ook niet eens met de „vage beschuldigingen aan niet genoemde actiegroepen", die wet houder De Haan tijdens de raadsver gadering sprak, (ook dat werd door raadsleden betreurd, na afloop, die vergoelijkend .spraken van geëmotio neerdheid. red.). De krakers zeggen daar van „dat de wethouder zjjn ergernis beter zou kun nen uiten door een betere en snellere aanpak van de zaak, dan beledigingen aan het adres van iemand die zich op recht en belangeloos inzet voor de zaak van een deel van de Soester be volking". Naar hun mening zou de wethouder nog veel van de heer Krujjff kunnen leren. Nadat zij constateren dat naar hun idee de gemeente steeds probeert de aandacht van de werkelijke feiten af te leiden, zeggen zij, dat zij bereid zijn de gekraakte panden „onmiddelijk te ontruimen voor urgentere woning zoekenden. Dit geldt dan met name voor pand 105; de bewoners van num mer 81 moeten wel al gerekend wor den tot de zeer urgente gevallen". De krakers zeggen dat de gemeente het maar eens moet waarmaken, dat zij zo begaan is met het lot van al die woningzoekenden; „aan de Molen straat ,staat nog een groot aantal (8) woningen leeg. Deze zijn uitstekend geschikt voor urgente gevallen". Het AVRO-KINDERKOOR o.l.v. Herman Broek huizen en de Leidse Sleuteltje®, o.l.v. Henk Franke, zingen 20 bekende Sinterklaasliedjes Steenhoffstraat 13A-15 Soest - Telefoon 12132 DONDERDAG WEER MOSSELAVOND met automatische &f6lag. Vloeistof gedempte vering. Super Hi-Fi all-balance OOO arm. Adviesprijs 539,— V.F. prjjs TUNERVERSTERKERS Pioneer SX 525 2 x 21 Watt 1098,— 895,— Aristona 5702 2 x 12 Watt 745,— 650,— AKAI/TAPEDECKS X 200 D 3 motoren crossfield 1298,— 895,— X 201 D 3 motoren crossfield 1348,995, GXC 40 D cassette-deck 748— 498,— VERSTERKERS Standard 2 x 12.5 Watt 278,— 198,— Standard 2 x 20 Watt 368,— 265.— Pioneer SA 500 A 2x18 Watt 569,— 398,— V.F. prijs COMPL. STEREO-SETS Telefunken Liftomat/S 469,— 349,— Dual HS 39 2 x 6 Watt 695,— 555,—1 LUIDSPREKERBOXEN Wharfedale D II 18 Watt 189,— 148,-4 AKAI SW 100, 40 Watt 320,— 198,— AKAI SW 200, 60 Watt 460,— 298,— STERKE HiFi-SET Pioneer SA 500 A ver sterker. Pioneer PL 12 D draaitafel met AT 66 element. 2 Wharfedale D II boxen 1472,999,—* Steenhoffstraat 13A-15 - Soest - Telefoon 12132 De gemeentebesturen hebben van de Vereniging van Exploitanten van Elec- triciteitsbedrijven in Nederland een verzoek gekregen, te willen bevorde ren dat - i.v.m. de olieboycot en de daarmee verband houdende noodza kelijke besparing van energie - o.a. het gebruik van electriciteit wordt beperkt, waardoor het olieverbruik van de centrales kan verminderen. Het college van burgemeester en wet houders van Soest heeft daarom een schrijven gericht aan de openbare la gere en kleuterscholen, openbare mavo en de hoofden van de verschillende gemeentelijke diensten met het ver zoek: de temperatuur in de openbare scholen en dienstgebouwen te beper ken en daartoe de thermostaat lager te stellen en van de verlichting en ander electriciteitsgebruik zuinig gebruik te maken. Door de dienst gemeentewerken zullen weekend-schakelaars aangebracht wor den waar deze nog niet aanwezig zijn. Niet helemaal ongelijk heeft men als men zegt: „Middelman-Mode" zou Ser vice-Mode moeten heten", maar wat voor Middelman beslist niet overdre ven is, is de naamgeving „Herenkos tuum-service", want wat betekent dat bij Middelman? U belt (02155) 12424 en een modedes- kundige van Middelman's „Herencos- tuumservice" komt GRATIS bij U thuis om U een herencostuum te laten uit zoeken in de prijs die U past. U ziet: weer zo'n echte Middelman- service. P.S. Een grote sportieve koliektic win terjassen hang ook voor u klaar. Burgemeester en wethouders stellen de raad voor, het bedrag per leerling, dat beschikbaar moet worden gesteld voor de bestrijding van de kosten als ge noemd in artikel 55 van de Lager-on- derwijswet, voor het jaar 1974 vast te stellen op 239 gulden. Voor het buiten gewoon onderwijs wordt dit bedrag 400 gulden per leerling. Tenslotte wordt voorgesteld het aantal wekelijkse lesuren, gedurendë welke vakonderwijs zal worden gegeven aan de basisscholen te bepalen op 3/4 uur. uur. Deze raadsvoorstellen zullen behandeld worden tijdens de vergadering van 12 december a.s. Na de officiële opening van het riool- zuiveringsbedrijf door Z.K.H. Prins Claus op vrijdag 7 december a s„ zal op zaterdag 8 december voor de be volking van Soest en Baarn gelegen heid zijn de rioolzuivering en het kompostbedrijf te bezichtigen. Van 10 uur 's morgens tot 4 uur 's middags zal er een Open Dag worden gehouden. Deskundigen van het Kompost- en Rioolzuiveringsbedrijf Soest-Baarn zul len aanwezig zijn om over het een en ander voorlichting te geven. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan: a. W. Camper, Birkstraat 50b. Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen ten behove van het bouwen van een woonhuis met bedrijfsruimte op het perceel, gelegen aan de Veldm. Mont- gomeryweg. kadastraal bekend ge meente Soest, sectie E. nr. 3401. b. W. Wiersma. Haverweerd 121, Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen ten behoeve van het houwen van twee woningen met praktiikruimte op het perceel, gelegen aan Korte Middelwijk- straat, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A. nr. 3372. c J. J. H. Vernet. Nieuweweg 84 Soest, op zijn daartoe gedaan ver/oek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, jrincto artikel 50. lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis en een garage op het perceel, gelegen aan Eigendomweg 84. kadastraal bekend gemeente Soest, secti^- G, nr. 4297. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een termiin van twee weken na de dagtekening van deze bekendmakingen hun eventuele bezwaren schrifteliik bij burgemeester en wethouders, voornoemd, in te die nen. De op de verzoeken betrok>irv* hebbende stukken liggen ■roHnrpr^r diezelfde termijn ter gem',e«i~'-o^rpt;, rie ter inzage. Soest. 22 november 1973. De burgemeester van Soest, Mr. J M. CORVER- VAN HAAFTEN. Burgemeester en wethouders van Soest, gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens, maken bekend, dat hun college heeft besloten tot het aan wijzen van: a. het Witte Paardstraatje tot fietspad, zulks door plaatsing van borden 60 van he Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; b. het openbare pad, gelegen tussen de percelen Steenhoffstraat 23 en 25 en lopende van de Steenhoffstraat naar het Kerkpad heeft aangewezen als fietsnd, zulks door plaatsing van bor den- 60 van het Reglement Verkeersre gels en Verkeerstekens. Van het besluit staat voor iedere be langhebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na he den. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch behoort te worden ingediend bij de commissaris van de Koningin ip de provincie Utrecht te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat van de provincie Utrecht te Utrecht, de Koninklijke Ne derlandse Toeristenbond A.N.W.B., de Koninklijke Nederlandse Automobiel Club K.N.A.C., de Koninklijke Neder landse Motorrijders-vereniging en ge deputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht. Soest, 22 november 1973. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN GEBOREN: Sofie Jaklien, dochter van J. J. M. Alders en M. H. J. van de Ven. Everardus Johannes. zoon van E A. van den Hengel en E. M. Ver kerk. Raymond, zoon van W. A. van Gent en M. E. Verheij. Aletta Dorothea. dochter van W. F. Peelen en D. M. Wopkes. ONDERTROUWD: Auke Bosma en Ada van Zanten Willem Hazelaar en Gerritje Hendrika Petronella .Wes- teneng. Leendert Vogel en Everdina Philippina van Tricht. Wilhelmus van Diest en Cornelia Frederika Maria Epskamp. Wilhelmus Martinus Ste- man en Odilia van den Hoek. GEHUWD: Richard Nanninga en Wil- lemke Janna van Utrecht. Gerrit Bongers en Willemina Theodora Zand wijk. Johannes Christiaan Maria van Bavel en Nelleke Margaretha Jo- link. Eduardus Gerardus Hendrikus Miltenburg en Evertje Johanna Maria Polder. Johan Leendert de Wit en Walburga Huberta Hedwig Maria de Groot. Gerardus Jacobus Hermanus Duhne en Johanna Richarda Schim mel. Gerrit Jan Krol en Jannetje Renes. OVERLEDEN: Johanna Plekkepoel weduwe van C G. van de Belt. Hermanus Petrus Heilker, echtgenoot van C. A H. M. Speelmeijer. Ger rit Marinus Kooij, weduwnaar van W. Kuiper. Jan Hendrik Bansema. echtgenoot van M. A S. Bakker. Gerard Swinkels, echtgenoot van E A. Meeuwsen. Henriette Wilhelmina Cornelia Bachofner, weduwe van J. D Brasem. Rudolf Jacobus Theodo re Bras, echtgenoot van T. C. M. Wol- dring. Doutje Sambrink, echtgenote van A. H. L. Koning. Zojuist binnengekomen zwarte velours broeken met bloemetjes, boeren- kieltjes, bloemetjes rokken en jurken. BABY-EN KINDERKLEDING - KERKSTRAAT7-SOEST-Tel. 16286 De Soester gemeenteraad komt in ver gadering bijeen op maandag 10 de cember a.s., 's avonds 7.30 uur en op woensdag 12 december a.s., des voor middags 8.30 uur. met voortzetting des namiddags te T.30 uur. Beide vergaderingen worden in de brandweerkazerne gehouden. D navolgende agenda zal behandeld worden. Vergadering op 10 december 1973. Algemene beschouwingen van de frac tievoorzitter met betrekking tot de vaststelling van de begroting der ge meente en die der bedrijven en tot goedkeuring van de begrotingen van het openluchttheater en de sport stichting voor het jaar 1974. Vergadering op 12 december 1973. Ingekomen stukken. Brief van de burgemeester en wethou ders inzake de in 1974 in rekening te brengen kosten van uitweg, met voor stel, dit voor kennisgeving aan te ne men. 1. Voorstelling tot vaststelling van de begroting der gemeente en die van de bedrijven en tot goedkeuring van de begrotingen van de stichting zwem baden Soest, het openluchttheater en dë sportstichting voor het jaar 1974, inclusief de le wijziging. 2. Voorstelling tot vaststelling van het bedrag per leerling voor het jaar 1974 a. als bedoeld bij artikel 55bis der Lager-onderwijswet 1920 voor het ge woon lager onderwijs; b. als bedoeld bij artikel 189, 5e lid van het Besluit Buitengewoon Onder wijs 1967 voor het buitengewoon on derwijs. 3. Voorstel tot vaststelling van het ge tal wekelijkse lesuren vakonderwijs aan de openbare scholen voor g.l.o. voor het jaar 1974. 4. Voorstel tot verhoging van: a. de riool belasting: b. de straatbelasting; C. de opcenten op de personele belas ting; d. de belasting op honden; e. de leges, 5. Voorstel tot het opnieuw vaststellen van de verordening reinigingsrechten 6. Voorstel de door de Stichting Zwem. baden Soest voorgestelde wijziging van de tarieven voor het Soester Na tuurbad vast te stellen. N B. De agendapunten 2 e.v. worden behandeld bij de betreffende begro tingsposten. Hedenavond en morgenavond Kerkbrink 1, Hilversum met medewerking van de bekende TOEGANG GRATIS AANVANG 19.30 UUR Oude Torenstraat 10 - Hilversum - Telefoon (0 2150) 143 05 1 1) THE DAY THAT CURLY BILLY SHOT DOWN CRAZY SAM McGEE The Hollies - Polydor 2 4) SCHÖNES MaDCHEN AUS ARCADIA Demis Roussos - Philips 3 (2) 'T IS WEER VOORBIJ, DIE MOOIE ZOMER Gerard Cox - CBS 4 5) PHOTOGRAPH Ringo Star - Apple Records 5 3) ANGIE Rolling Stones - Rolling Stones 6 7) JIMMY Boudewijn de Groot-Decca 7 (12) ONE WAY TICKET TO ANYWHERE The Osmonds - MGM 8 (6) LA PALOMA ADE Mireille Mathieu - Ariola 9 (11) JUANITA Nick Mackenzie - Imperia! 10 (27) JOEKELILLE Nico Haak en de Paniek- zaaiers - Fontana 11 (13) LET IT BE ME The Buffoons - CBS 12 (19) LOVE WILL KEEP US TOGETHER Mac Katie Kissoon - Young Blood 13 (17) WONDERFUL Colin Blunstone - Epic 14 9) EEN LIED VOOR KINDEREN Dimitri van Toren - Imperial 15 (18) PAPER ROSES Marie Osmond - MGM 16 (10) THE OLD FASHIONED WAY Charles Aznavour - Barclay 17 (23) WON'T SOMEBODY DANCE WITH ME Lynsey de Paul - MAM 18 (20) THE JOKER Steve Miller Band - Capitol 19 (8) WOVOKA Redbone-Eplc In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 12132 20 HARMONY Ray Conniff - CBS 21 (31) SAMBA PA TI Santana - CBS 22 (29) VERLIEFD, VERLOOFD, GETROUWD Frank en Mirella - Imperial 23 (14) MY FRIEND THE WIND Demis Roussos - Philips 24 (34) WAAR GING JIJ HEEN Cock van der Palm - Vier Wieken 25 HARLEM SONG The Sweepers - Warner Bros 26 (21) FIRE Dizzy Man's Band - EMI 27 (16) DAG ZUSTER URSULA Rob de Nijs - Philips 28 DO DOU WANNA DO IT Mouth MacNeal - Decca 29 (15) MY FRIEND STAN Slade - Polydor 30 (32) MEINE FREUNDE SIND DIE TRaUME Vicky Leandros - Philips 31 JOHANNA Henk Elsink - Philips 32 (24) PRISENCOLINENSINAIN- CIUSOL Adriano Celentano - Ariola 33 (36) GET UP, STAND UP The Wailers - Island 34 (30) (LIKE A) LOCOMOTION Left Side - Philips 35 FREITAGABEND Cindy und Bert - BASF 36 (25) I'M CALLING Jack Jersey - Imperial 37 (22) TOP OF THE WORLD Carpenters - A M Records 38 (26) DER KLEINE PRINZ Bernd Clüver - Omega International 39 (35) AY NO DIGAS Chris Montez and Raza - CBS 40 (28) MAMMA DOLORES Peter Waaldrecht - Elf Provinciën 1 MY MUSIC Loggins and Messina - CBS 2 KINDEROGEN Vader Abraham - Dureco 3 6) SORROW David Bowie - Inelco 4 7) HELEN WHEELS Cock van de Palm - Basart 5 (15) MIND GAMES John Lennon - Bovema 6 (17) FLASBACK Paul Anka - Bovema 7 (21) big fat Mama Long Tall Ernie and the Shakers - Negram 8 (11) GEEN SNEEUWVLOK Ben Cramer - Dureco 9 9) DAYTONA DEMON Suzie Quatro - Bovema 10 (12) D'YER MAKER Led Zeppelin - Negram 11 (13) THAT LADY The Isley Brothers - CBS 12 (18) VEERPONT Drs. P. - Polydor (Will Luikinga) 13 STAR Stealers Wheel - Ariola 14 (26) WAT EEN PRACHTIGE DAG Mieke - Dureco 15 (23) SEBASTIAN Cockney Rebel - Bovema 16 (19) LUCIFERA Lemming - Polydor (Hans Mondt) 17 (20) JUST YOU 'N' ME Chicago - CBS (Rob Out) 18 IK DOE WAT IK DOE Astrid Nijgh - Polydor 19 (22) PRECIOUS LOVE Dimitri - Phonogram (Tom Collins) 20 (24) DZJING BOEM TE RA TA TA Sandra en Andres - Phono gram 21 (25) AMERICA Lester and Denwood - Negram 22 (30) JESSE Roberta Flack - Negram 23 (27) DREAM ON Aerosmith - CBS 24 (29) DE AR MRS. MEYER Alexander Curly - Negram 25 (28) THE LOVE I LOST (part I) Harold Meivin and the Blue Notes - CBS 28 DIRTY OL' MAN The Three Gegrees - CBS 27 MIDNIGHT TRAIN TO GEORGIA Gladys Knight the Pips 28 TURN AROUND AND TOUCH ME The Shadows - Bovema 29 THE MUSIC AND ME Michael Jackson - Bovema 30 YESTERDAY'S MEMORIES Next One - CBS 1 2) HOE STERK IS DE EENZAME FIETSER Boudewijn de Groot - Decca 2 1) FOREVER AND EVER Demis Roussos - Philips 3 (14) ALLE 13 GOED NR. 6 Diverse Artiesten - Philips 4 3) ONE MAN SHOW NOORD WEST Paul van Vliet - Philips 5(5) DE BESTE VAN GERARD COX Gerard Cox - CBS 6 6) EEN PORTRET VAN DIMITRI VAN TOREN Dimitri van Toren - Imperial 7 4) GOAT'S HEAD SOUP The Rolling Stones - Rolling Stones Records 8 7) TELEPATHY Louis van Dyke/Rogier van Otterloo - CBS 9 8) HOME The Cats Imperial 10 (10) PIN UPS Davie Bowie - RCA 11 (9) MOONTAN Golden Earrlng - Polydor 12 20 FLASBACK GREATS OF THE SIXTIES Diverse Artiesten - K-Tel 13 (13) ROTE ROSEN FÜR DICH Freddy Breek - BASF 14 (12) JESUS CHRIST SUPERSTAR Soundtrack - MCA Ree. 15 (11) FOCUS AT THE RAINBOW Focus - Imperial 16 (16) .INTROSPECTION" Thijs van Leej - CBS 17 (18) ISLAND PEOPLE Diverse Artiesten - Island 18 „RINGO" Ringo Star - Apple 19 ZO IS HET LEVEN Vader Abraham - Elf Provin ciën 20 (17) HITPOURRI 12 Diverse Artiesten - Elf Provinciën

Soester Courant | 1973 | | pagina 7