rondreizen JAPONNEN-WEEK 1 OuduLÜHA e óterren kom kijken bij artihome artihome E.G.V.SETTEN JUIST NU STUDEREN VOOR EEN WAARDEVOL DIPLOMA Hoog Catharijne SNACKBAR Reisbureau GERTH MAGNEET reizen Zuinig met benzine A.s. zaterdag weer autotest bij Garage Stam Kerst-in" in Verenigingsgebouw ZIEKENAUTO - TEL. 12727 Inbraak bij T.B.S. Snelheidscontrole v---®;J TYPEN STENO Ned. en talen HANDELSCORRESPONDENTIE Nederlands CONVERSATIE Engels - Duits - Frans - Spaans MIDDENSTANDSDIPLOMA SECRETARESSE Huisvrouw weigert kwisprijs winkelhart van Nederland V.V.V.-MIKUWS KERSTMIS ..Gedonder" besint weer ijstaart reeds v.a. 3,75 diverse snacks Zeepost Zwaar gewond door aanrijding met vele interessant geprijsde jurkjes. Alsmede een gezellige kollektie voor de feestdagen. 1 MODE Drie gewonden bij botsing van onverlichte bromfiets Eerste Soester Begrafenis-Onderneming SOESTER COURANT VOLGENDE WEEK OP VRIJDAG Soester Courant van donderdag 20 december 1973 Met het oog op de benzinedistributie stelt de ANWB autobezitters in de ge legenheid de motor van hun wagen te laten testen. Eenzelfde apparatuur staat btf Garage Stam aan het Nieuwerhoekplein, is regelmatig in gebruik, maar nu bijzonder in trek. Afgelopen zaterdag werden zeker 100 wagens gekeurd. Gezien dit succes wordt de mogelijk heid zaterdag a.s. opnieuw geboden. De kosten zijn gering, slechts 1,50 gul den, en iedereen kan er terecht, alle automerken zonder uitzondering. De apparatuur meet de koolwalei'stof en de koolmonoxyde en aan de hand van het resultaat, de uitslag, kan wor den bepaald of de motor in goede con ditie is. De fouten worden opgespoord en op een kaart vermeld. Directe; repa ratie vindt uiteraard niet plaats, maar kan later aan de hand van de gege vens, die men mee krijgt, verricht wor den. Een goed werkende motor heeft een aanmerkelijk zuiniger benzineverbruik. Het recidu van koolwaterstof en kool monoxyde mag 2Vt% zijn en soms wordt een percentage van 13 gemeten. Dit toont de noodzaak van doormeting wel aan. Zaterdag kan men bij Stam terecht van 9 uur 's morgens tot 4 uur 's middags. Voor het overige verwijzen wij naar de advertentie elders in dit blad. De beide Kerstdagen, van 's morgens 11 tot 's avond 10 uur, wordt er in alle zalen van het Verenigingsgebouw aan de Steenhoffstraat een „Kerst-in" ge houden; Open Huis voor ieder, die het wel meent met de Kerstviering. Alle zalen van het gebouw zijn hier voor ingericht; zaal-zuid als „huiska mer" waar men iets kan eten en/of drinken, een volgende zaal wordt „stilte"-zaal, voor ieder, die wat rust zoekt om te lezen, te praten of t v. te kijken en dan is er ook een aparte kindercrèche. In de grote zaal vinden vele aktivi- teiten plaats; men kan er sjoelen, ta feltennissen e.d-, terwijl er zullen op treden De Schellebellen van Paula van Alphen met begeleiding van een klein ensemble, de voordrachtskunste naar Anne Holtrop, de tenor Charles Gabriël en er is samenzang met be geleiding van leden van de Soester Orkest Vereniging. Buitenlandse werknemers zijn gast heren in de theehoek en verder zal er een film vertoond worden, een disc - jockey optreden, zij het op een be perkte tijd. Het Open-Huis wordt georganiseerd op initiatief van de Raad Van Kerken in Soest in samenwerking met de dia- coniëen en charitas, en is mogelijk geworden dankzij veel spontane hulp van het bedrijfsleven, vrouwenorgani saties en leerlingen van middelbare scholen. De kosten worden begroot op circa 3000 gulden, waarvan een gedeelte reeds binnenkwam door giften en door de opbrengst van ballpointverkoop. Geld kan ook overgemaakt worden op gironummer 473400 van de Amro- bank te Soest voor rekeningnummer 48.22.38.828 t.n.v. Kerst-in 1973 Soest. Degenen die moeilijkheden hebben met het bereiken van het verenigings gebouw kunnen gebruik maken van een speciale vervoersdienst, waarvoor gebeld moet worden telefoonnummer 14663, familie Butzelaar. Programma: le Kerstdag: 11.00 uur: Gelegenheid tot het maken van versieringen voor de kerstbomen welke in het gebouw zijn aangebracht en nog niet zijn opgetuigd. Gedurende de open-huis-dagen wordt steeds gelegenheid gegeven zelfwerk zaamheid in praktijk te brengen. 14.00 uur: Optreden van de Schellebel len o.l.v. Majel Lustenhouwer, bege leid door een kwartet bestaande uit: Tom Brugman, viool; Majel Lusten houwer, dwarsfluit; Mieke v. d. Grint, blokfluit; Ellen Lustenhouwer, piano. „De Heilige Nacht", een kerstverhaal van Selma Lagerlöf. Voordracht door Anne Holtrop. Volkskerstzang. 15.30 tot 16.30 uur: film, aangeboden door de Stichting Eemland (ter be hartiging van de belangen van de buitenlandse werknemers). 2e Kerstdag: 14.00 uur: Optreden van Charles Ga briël, tenorzanger van o.a. Napoli- taanse liederen. Hij zal enige kerst liederen ten gehore brengen, afge wisseld met volkskerstzang voor iedereen. Sas-gpeler, Turkse muziek met evt. dans. 16.00 tot 17.15 uur: film. 19.00 tot 21.00 uur: Disk-jockey J. A. M. van Hal. 98 naar de meubelstudio met binnen- en buitenlandse merken van naam. En praten met binnenhuisarchitecten over de „totale" ruimte van huis, tuin en keuken. U bent van harte welkom. Burg. Gro the straat la, Soest In het weekend werd ingebroken in de kantine van T.B.S. aan de Becke- ringhstraat. De onbekende dader ver nielde een ruit van een tuindeur en ontfermde zich over geld en rookwa ren tot een gezamenlijk bedrag van 150 gulden. Op de Middelwijkstraat werd een vier uur durende snelheidscontrole gehou den. In dat tijdsbestek passeerden 1400 voertuigen de radarapparatuur. 63 overtredingen van de maximum snelheid werden geregistreerd. KELTUM PLEET 1 en QURFINE CASSETTES JUWELIER HOPLOGER SOESTDIJK REMBRANDTLAAN 18 TEL 02155-14785 VERENIGDE J lEOERUMSE ONDERWIJS IISTEUII6EI In januari 1974 vormen w(j in ons pand MOLENSTRAAT 11 nieuwe clubg voor Aanmelden vóór 1 januari 1974: BEATRIXLAAN 24, tel. 12900 HOOG CATHARIJNE - Wie gister avond de kwis „Goed of fout" niet heeft gezien, die heeft wat gemist. Zes jonge echtparen op een rij en kwis- master Jan Populier in topvorm. Een van de vragen luidde: „Hoe heet de koning van Alaska?" Mevrouw van A. uit Hilversum drukte het éérst op de knop en riep: „Er be- stéat geen koning van Alaska!" „Jaaadat is goed, dat is hélemaal goed!" galmde Jan en met dat ant woord verdiende het echtpaar een driedaagse reis naar Londen, volledig verzorgd, ter waarde van vijfhonderd gulden. „Met dat geld gaan we liever naar Hoog Catharijne, kan dat?" vroeg me vrouw van A. „Als u dat nou graag wiltzei de kwismaster, „maar denk eens aan die prachtige modezaken in Carnaby Streetde leuke winkeltjes op Por- tobello „Die zijn er óók in Hoog Catharij ne „En lekker eten in een Grieks restau rantje in Soho...", hield Jan Popu lier haar voor. „In Hoog Catharijne kan ik op een terrasje onder de palmen eten", was het antwoord. „En de aflossing van de wacht voor Buckingham Palace, wilt u dat niet eens zien „Er is een poppenkast op de derde verdieping van het warenhuis in Hoog Catharijne", zei mevrouw A. en toen gaf de kwismaster het maar op. Wij beloofden U de nieuwe uitgave vgn het boekje Holland Camping, dat door de uitgeverij Holland Post te Arnhem in een fris jasje werd gestoken en voorzien van plattegrondjes, fotomate riaal en uitstekende inlichtingen U helpt met het uitzoeken van een va kantie-verblijf. U heeft de keuze uit 2000 adressen, omvattende: tenten, ca ravans, bungalows, watersport, appar tementen, kampeerboerderijen en jeugd herbergen. De toelichting door het ge hele boekje is in vier talen. Deze 10de druk heeft zich door praktische erva ring, verbeterd, vooral de situatiekaart jes over de diverse rayons dienen het gemak. De verkoopprijs ligt iets hoger dan voorgaande uitgaven, maar is toch voor iedere kampeerder bereikbaar. Wacht U niet te lang met eens te ko men kijken, want nu velen op vakan tie in eigen land zijn aangewezen, zal de vraag groot zijn en ook voor het bespreken van uw verblijf moet U er als de kippen bij zijn. Wisselvalligheid kenmerkt het winterse weertype. Mocht ook het wandelen in onze mooie bossen U niet lokken, dan is het altijd nog fijn om een treintje te pikken naar onze hoofdstad, want Am sterdam blijft het waard er af en toe een voet neer te zetten. En vooral nog eens gaan kijken bij onze Nederlandse Madame Tussaud. Beslist indrukwek kend is de zaal, die U het werk van Jeroen Bosch toont op een zo originele met deze scheppingen overeenstemmen de wijze, waarbij ook de muziek een voorname rol speelt. Deze werd spe ciaal gecomponeerd door de Royal Sha- kespeare Company naar een gedicht van Thomas More. U hoort daarin de woorden Life is a prison en Life is a garden, afwisselende stemmen, waarbij de vrouwestem de laatste strofe voor haar rekening neemt Nogmaals echt iets om mee te maken en op U te laten inwerken. Madame Tussaud kan U da gelijks ontvangen, ook op zondag. In het Rijksmuseum, U ziet we blijven nog wat langer in Amsterdam, zult U vanaf 15 december tot 17 maart '74 Franse Kerkramen kunnen bewonde ren. Door het Frans-Nederlandse cul turele verdrag was het mogelijk deze tentoonstelling, die prachtig gearran geerd werd, te organiseren. Voor de Kerstvakantie een bezoek, dat geheel in de sfeer valt, lijkt ons zo. En voor de wandelaars door dik en dun ligt hier in ons kantoor nog altijd dat aardige boekje Natuurpad - Rid derbos, uitgave van het instituut voor natuurbeschermings educatie van de afdeling de Bilt en omstreken. Het is voorzien van tekeningen, die U tonen, wat u aan „wat leeft en groeit" op uw pad ontmoet. U heeft er het gehele jaar iets aan. En de Kadobon? Ook een fijn kerstge schenk! WV heeft ze voor U klaarlig gen in vijf waarden. Kerstmis! Vrede op aarde! Ja, vrede op aarde willen alle mensen, die van goeden wille zijn en de roepstem van het kerstfeest boeit de hele mensheid. Maar de mensheid heeft het in al de eeuwen dat ze op aarde leeft, waarlijk nog niet ver gebracht bij het nastre ven van dit grote doel. En op heden is het doorlichten van het ganse pano rama der samenleving wel een bitter teleurstellende bezigheid. Er is haast geen stukje op de aarde waar vrede heerst. Internationaal staan er tal van volken tot de tanden gewapend, elkander wantrouwend beloerend, vechtend of bijna vechtend, scherp tegenover el kander en nationaal, intern en op ei gen gebied is de geluksstaat op de aarde nergens verwezenlijkt. Men wil wel in vrede samenleven, doch men kan het niet. En of men de ander, al de schuld geeft, het baat niet De ander doet hetzelfde en het resultaat is onvrede, wanhopige on vrede, zonder dat de kans op vrede veel meer is dan een pauze tot op de volgende strijd. Zijn de mensen werkelijk zo slecht? Neen, dat geloven we niet. Als men ieder mens, waar ook op de wereld, afzonderlijk ontmoet spreekt, valt hij in de regel mee. Er is heel wat goedheid, vriendelijkheid, barmhartigheid in het hart van de medemens, maar als deze zelfde me demensen naties vormen, aan het or ganiseren van de samenleving slaan, dan komen de tegenstellingen op, de tegenstrijdige belangen, de verschillen van rijk en arm, de noden van het bestaan en voortbestaan en worden de goede eigenschappen overwoekerd door afgunst, nijd, haat, het grijpen van de wapenen en al de ellende, waarvan de kranten vol zijn. Wij moe ten samenleven op de aarde, maar de juiste vormen hiervoor te vinden is nog nooit gelukt en zal waarschijnlijk nooit gelukken, noch buitenlands noch binnenlands. Och waren alle mensen wijs en dach ten daarbij wel. deze aarde ware een paradijs, maar nu is het vaak een hel, zegt een bekend rijmpj.e kerstmis! Vrede op aarde! Moeten we berusten in de slechte resultaten van de moderne samenleving? Neen. Het moge een Sysiphus-arbeid zijn, de mythologische zondaar, die veroordeeld was om een zware ronde steen tegen een berg op te rollen met als resul taat, dat telkens als hij bijna boven was de steen weer naar beneden rolde en hij van voren af aan kon en moest beginnen, we moeten inderdaad steeds opnieuw de berg op. Kerstmis predikt een wereld en een leven, waarin wij slagen. Het komt wel niet van beneden, dat ervoeren we allen, maar het komt toch, het komt van Boven Door Eén, die onze last op 7i^h nam en ons is voorgegaan, Jezus Christus. Kerstmis is een christelijk feest, waar op de naam van Christus uiteraard mag en moet worden genoemd. Want Hij is ons Kerstfeest! De Vredevorst in een strijdende we reld. Nu kan men in Hem geloven of niet geloven, maar ieder jaar opnieuw wordt op de kerstdagen toch voor alle mensen, gelovigen en niet-gelovigen. die toorts omhoog gehouden,. dat er een licht .is opgegaan uit de duistere wolken van deze wereld en de hoop op vrede innerlijk en uiterlijk 'een nieuwe stimulans ontvangt. Houdt moed. we komen er toch. roept het feest ons toe. Overal roepen men sen om „bevrijding", een mooi maar veel misbruikt woord, want het bete kent maar al te vaak verslaving voor de ander. Werkelijke bevrijding, ook voor uw naaste en voor ieder, is niet aards uit de aarde, doch hemels uit de hemelen Een 10-jarig knaapje De B. werd in het bijzijn van zijn ouders in het po litiebureau onderhouden in verband met het afsteken van vuurwerk voor een woning aan de Ereprijsstraat. In het algemeen maakt de politie allen, die zo nodig moeten, erop attent dat het afsteken van vuurwerk slechts mag op 31 december vanaf 18.00 uur tot 1 januari 01.00 uur. Het verkopen van vuurwerk mag slechts geschieden in de periode van 27 tot en met 31 december, en dan nog alleen aan personen die de 'eeftijd van 18 jaar hebben bereikt. Kostverlorenweg - hoek Laanstraat Telefoon 14913 Bestel tijdig uw Ook voor de Kerstdagen le Kerstdag gesloten. Wij verzorgen tevens uw feestjes en partijen. wlnUr? Do» ett dM of voor u woggMt: «•vondi Or»«l wit d* hoofdkrtM van do water- toldWf dicht, I Nu alt» wHorfcranan'epanxeNen «n do I o«j<jti«»r volgona do voorochrifton af- I (opport. Tonatotta het oftapfcraentjo bij da hoofd kraan openen en da waterleiding gehos! leeg laten lopen. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Algorab" (23/12) en ms „Izhevsk" (2/1). Australië: ms „Kangarou" (24/12) en ms „Melbourne Express" (2/1). Brazilië: ms „Algorab" (24/12) en ms „Izhevsk" (2/1). Canada: ms „CP Trader" (24/12) en ms „CP Discoverer" (4/1). Chili: ms „Hessenstein" (27/12). Israël: ms „Hope Isle" (24/12). Japan: ms .Tokyo Express" (24/12). Kenya, Oeganda en Tanzanië: ms „Po- lana" (28/12), ms „Flaeming" (24/12) en ms „Polana" (28/12). Ned. Antillen: ms „Hercules" (24/12) en ms „Mercurius" (28/12). Nieuw-Zeeland: ms .Atrevida" (27/12). Suriname: ms „Mercurius" (28/12). Verenigde Staten van Amerika: ms „Sea-Land McLean" (24/12) en ms „Sea-Land Market" (2/1). Op de Soesterbergsestraat werd me vrouw I. M. M. A.-L. (25) bij het over steken van de rijweg, aangereden door een personenauto. Zwaargewond bleef zij op het wegdek liggen. Zij liep een kaak- en een onderbeen fractuur op, een scheurtje in de schedel en zware verwondingen aan haar gezicht. Dokter Rip verleende eerste hulp. Het slacht offer werd met de ambulanceauto naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Zij stak tussen een rij wachtende auto's de weg over en keek daarbij niet vol doende naar het van de andere kant naderende verkeer. Grote verkenningstochten, iedere dag wat anders.. Overal gaan waar h interessant is. Prima hotels. LAANSTRAAT 66 SOEST TELEFOON 02155-12683 SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOES1 TELEFOON 12400 Maandag 24 december zyn wij geopend. Drie gewonden waren het resultaat van een botsing van de bijrijder van een onverlichte bromfiets met een wandelaar op de Birkstraat. Daar liep in het pikkedonker met zijn fiets aan de hand, tegen het verkeer in, de 15- jarige Wouter W. Hij werd niet opge merkt door de uit de richting Amers foort naderende bromfietser A. P. R. (23) uit Hooglanderveen, die zonder verlichting reed. Bij de botsing kwa men ze allebei te vallen. Zij liepen verwondingen op aan het gezicht en werden door dokter Rupert naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Na behandeling konden zij naar huis. Op hen reed in de 16-jarige bromfiets ster M. H., die eveneens kwam te val len en ook verwondingen aan haar gezicht opliep. Zij werd met de sur veillanceauto van de politie naar huis gebracht. De drie fietsen werden vrij zwaar beschadigd. v.h. H. W. VELLÏNGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Joh. Poststraat 53 - Soestdijk Telefoon 12731, b.g.g. 12455 In verband met de twee kerstdagen, die volgende week vallen op dinsdag en woensdag, is het ons niet mogelijk de Soester Courant te doen verschijnen op donderdag 27 december. Ons blad van volgende week, dat tevens het oudejaarsnummer is, waarin de nieuwjaarswensen worden opgenomen, zal daardoor één dag later verschijnen op vrijdag 28 december. REDACTIE SOESTER COURANT VOOR DE WEEK VAN 20 DECEMBER T.E.M. 27 DECEMBER 1973 RAM 21 maart-20 april Dit kan een prettige week worden voor u, als u erop toeziet dat u niet onnodig in de clinch raakt met een Vis-type. Het zit erin, dat u omwille van een Schorpioen van leer trekt te gen de Vis. Om een bijkomstigheid. Voorkom dus alle deining, door uw ge voel voor humor te laten werken! Prettig nieuws te wachten en eind van de week een gezellige ontmoeting. STIER 21 april-20 mei Dahk zij de nodige medewerking komt u langzamerhand ook door uw achter bleven klusjes heen. Het lukt u goed, om ruim baan te maken op schrijftafel en werkbank Houen zo! Uw geprik keldheid neemt ook af. Ook deze week is gunstig voor het uitpraten van opge zouten bezwaren. Maak er gebruik van en zorg voor een frissere wind en een gezelliger leefklimaat. Uw plannen schieten goed op en sommige ervan worden nu voltooid. TWEELINGEN 21 mei-20 juni Deze week komt het aan op uw goede humeur. Er zijn nogal eens vervelende dingen aan de orde en u moet daar met tact en goedmoedigheid bij te werk gaan. U zult zien, dan lost het grootste deel zich vanzelf op. Uw neiging, om ook lekker zwaar op de hand te wor den moet u bestrijden, want u kunt nu veel goeds tot stand brengen. Men re kent juist op uw gezonde oordeel. KREEFT 21 juni-20 iuli Het lijkt wel of sommige mensen u deze week tegenwerken. Maar het is niet echt zo. Het is meer een kwestie van communicatie-stoornissen. Zelf voelt u zich geprikkeld en soms zou u daardoor slecht kunnen luisteren. Of wel te snel tot een besluit komen. Over het algemeen doet u er goed aan, alles wat niet van groot belang is, op een laag pitje te zetten en zo kalm moge lijk aan te doen. LEEUW 21 juli-20 augustus Hoewel u kampt met een gevoel van moeheid en teleurstelling zult u zien, dat alles van de week toch lekkertjes verloopt. U moet ook zien af te reke nen met uw eigen stemmingen. Zelfbe klag is maar een poosje goed. Wie u kent, weet wat u waard bent en uw vrienden zijn helemaal op uw hand. Vermijd onnodige taken en laat uw plichtsgevoel maar even voor wat het is. MAAGD 21 augustus-20 september Het kan geen kwaad dat u deze week uw werkzaamheden eens op een rijtje zet en ze dan logisch indeelt. U heeft het gevoel, dat u niet klaar komt, maar dat kan toch best. U moet alleen econo misch omspringen met uw tijd. Boven dien kunt u dingen, die geen haast hebben, even laten rusten. U heeft een leuke ontmoeting en u doet nieuwe ideeën op. Een Leeuw-type helpt u daarbij van harte. WEEGSCHAAL 21 sept.-20 oktober Denk aan het seizoen, waarde Libra! Dit is de tyd, dat u eigenlijk graag wegdobbert op een stroom van gevoe lens la Marcel Proust! Kan geen kwaad, als u uzelf daarin maar niet ernstig neemt. Ook mag u die zalige weemoed best begieten met een goed glas, maar niet met vele glazen. U heeft een heel interessant werk onder handen, en juist in verband daarmee kan er deze week veel gebeuren! SCHORPIOEN 21 oktober-20 november Echt lekker opschieten is er deze week nog niet bij! Uw ideeën willen niet uit de grondverf komen en u bent ontevre den met uzelf. Dat laatste hoeft echt niet, want u werkt als een paard. Maar een mens is nu eenmaal niet altijd ge ïnspireerd. Onderbewust gebeurt er toch nog genoeg en u zult zien: opeens krijgt u de ware inspiratie. Tot dan toe kunt u genoeg genieten van een paar heel prettige mogelijkheden, die zich voordoen. BOOGSCHUTTER 21 nov.-20 december Beetje rommelige week, met nu en dan aanloop van mensen, die u in tijden niet heeft gezien. Zo nu en dan kunt u dat zelfs een beetje prikkelen want u loopt in stilte rond met een belangrijk idee en dat wilt u het liefst ongestoord uitwerken. Laat u niet van de wijs brengen en laat u niet dwingen ook. U kunt het beste met een zoet lijntje uw relaties ontwijken. Bel en telefoon kunnen tenslotte worden afgezet, als u heel hard aan het werk bent. Fijne brief op komt. STEENBOK 21 december-20 januari Let deze week op of u niet moet op komen voor een relatie. Door dromerig heid ziet u niet altijd wat er gebeurt, en geeft dan de schijn van ondank baarheid of lauwheid. Dat zit bepaald niet in uw karakter, maar men kan niet altijd vriendschap aanvaarden en zelf op een wolkje boven het gejoel gaan drijven. Brief van overzee moge lijk met prettige inhoud. WATERMAN 21 fanuari-20 februari Drukke week. U heeft een massa plan nen. die u voor een bepaalde datum af wilt hebben. Bovendien krijgt u telkens nog een goede inval ook en voor u mag de week tweemaal zo lang wezen! Houd u bij de voornaamste dingen en voorkom, dat u van pure nervositeit eigenlijk minder doet, dan u zou wil len. Vergaderingen gaan vlot, maar dan moet. u wel afzien van alle puntjes op de i's. VISSEN 21 februari-20 maart U heeft nog steeds de handen vol met allerlei dingen, die moeten worden af gemaakt of vooruit geregeld worden. Kleine reizen kunnen ook deze week die werkzaamheden onderbreken. Toch schiet u wel naar uw zin op, vooral omdat iets totaal nieuws uw interesse heeft Denk er bij alle drukte wel aan, dat u niet al te verstrooid bent tegen die mensen, die u na staan en u in de afgelopen weken ook goed hebben ge holpen. 4 t

Soester Courant | 1973 | | pagina 11