iS>cUoemaker - antenneteckniek van de Gemeentehof Nieuwjaarsconcert Soester Zakenkring B. enW. zien at van aankoop van het beeld „Phoenix" ZIEKENAUTO 12727 Geslaagde uitvoering Soest - Telefoon 12792 Soesterberg - Telefoon 03463-1587 Geen discussie over beheerscommissie Artishockgebouw Snelheidscontrole POLITIE ALARM TEL. 19444 TEL. 14444 Gevonden voorwerpen Goede vangst De Unicef-bureau-agenda Uitbreiding verlichting markt Soest Cursus sexuele voorlichting H. j. L. V0NH0FF 14 januari Zeist Wórdt lid van de VVD Derde Havo/VWO-school in Soest lOw WL <W(rVu» Internationale modeshow bij Ralph Polak Politiek Café „Proest" Uitbreiding gebouw „De Rank" Drie raadscommissies vergaderen in het openbaar Programma blokkursussen van Artishock Agenda gemeenteraadsvergadering (dag en nacht) TELEFOONNUMMER Officiële mededelingen Woningwet „*2$outique deó J-leuró" orchideeën- kwekerij Officiële mededelingen Vergadering commissie openbare werken vervallen Spreekuur burgemeester Aanvulling bestuur Openbare Leeszaal Voorschotten op gemeen telijke vergoedingen voor het onderwijs 12.000 gulden krediet voor aanleg centrale verwarming Commissievergaderingen allen 's middags HYPOTHEKEN Spreekuur wethouder Ebbers ook in Soesterberg BURGERLIJKE STAND Souster Courant van donderdag 10 januari 1974 Voor een goed gevulde Petrus en Pauluskerk met aandachtig publiek hield de Soester Zakeukring dinsdagavond met medewerking van de Soester Orkest 'Vereniging, onder leiding van Willem de Vries, en met medewerking van het Wilhelminakoor Soest, onder leiding van Henk van Monsjou, haar traditionele nieuwjaarsbijeenkomst. BIJ afwezigheid van haar voorzitter, de heer A. H. Hoegen Dijkhof, die plotse ling verhinderd was, opende de vice- voorzitter, de heer Th. de Muijnk, de avond met een kort woord. Hoewel hij zich verheugde over de ruime opkomst, had hij graag ook de nog onbezette plaatsen bezet gezien, daar de Soester Zakenkring ook de maatschappelijk en cultureel gebied veel voor de Soester bevolking wil doen. Onder de aanwezigen bevonden zich de burgemeester, mevrouw mr. J. M. Cor- ver-van Haaften, oud-burgemeester mr. S, P. Baron Bentinck, de wethouders K. de Haan en J. Ebbers en de ge meente-secretaris de heer H. Borreman Het muzikale programma ving aan met de ouverture in B-Dur van Joh. Chr. Bach. Het orkest maakte al direct een goede indruk en behoudens enkele on gelijkheden werd het werk goed uitge voerd. Het tweede nummer bracht de alt Tine Appelman voor het voetlicht, die met haar prachtige stem een aria uit het „Weihnachts-Oratorium" van Joh. Seb. Bach zong met orkestbege leiding. Het koor liet zich vervolgens verdiens telijk horen in twee werken van A. Hammerschimdt en H. Distier en nadat koor en orkest met de als Tine Appel man het „Sanctus" van Heinichen had den uitgevoerd werd gepauzeerd. Na de pauze een prima uitvoering van de Symfonie in C van C. D. von Dit- lersdorf door het orkest; mooi van klank, goed genuanceerd en goed ge studeerde techniek, een amateur-orkest ten volle waardig. Een compliment aan dirigent en orkest. De tenor Gerard de Vos liet zich op verdienstelijke wijze horen in een aria uit ,Die Schöpfung" van J. Haydn. De musicerjenden tijdens het nieuw jaarsconcert in de Petrus en Pauluskerk Tenslotte zowel koor, orkest als solis ten, waaraan toegevoegd de bas Cor Niessen in de uit zes delen bestaande „Te Deum Laudamus" van G. F. Han del, onder leiding van Henk van Mon sjou. Een waardig slot van deze avond onder energieke leiding. Het orkest heeft het zich zeker niet gemakkelijk gemaakt door zelf enige werken uit te voeren, maar ook de niet te onderschatten moeilijke begeleiding op voortreffelijke wijze tot een goed einde te brengen. Het enthousiaste publiek bracht koor. orkest, dirigenten en solisten een ver diende ovatie en er werden bloemen door het bestuur van de Soester Za kenkring uitgereikt. Al met al een zeer geslaagde avond, die ons met verlangen doet uitzien naa een volgend concert, mogelijk dan mol wat lichter klassiek programma maar dat doet aan de uitvoering van dins dagavond niets af. Slechte vier van de zeven leden van de commissie culturele zaken woonden de eerste vergadering van d<t jaar btf, die dinsdagavond in het gemeentehuis gehouden werd. Mogelijk waren de andere drie leden (het nieuwe lid de heer W. de Vries in ieder geval) b(j de culturele manifestatie, die tegelijkertijd in de Petrus en Pauluskerk gehouden werd. De slechte bezetting was er waar schijnlijk wel de oorzaak van dat de vergadering opvallend kort duurde. De agenda telde overigens weinig pun ten waarvan bovendien de nota van de heer B. Joosten, over de contrapresta tieregeling, afviel. Uitgebreid werd wel gesproken over de brief van de heer Timmer uit Soesterberg, betreffende de plaatsing van een kunstwerk aan het Van Maarenplein. Dat ging over een afgietsel, en niet over een copy. Het Van Maarenplein was volgens de commissie overigens wel een goede plaats en het zou daar zo neergezet worden dat het van grote afstand te zien was, zodat het niet alleen diende voor het genot van de omwonenden. Met de Wijkraad was een en ander besproken. Alle andere door de wijkraad genoemde plaatsen bleken niet direct geschikt om door middel van een beeldhouwwerk te accentueren, omdat ze óf te achteraf gelegen, te klein en onbelangrijk leken, óf in reconstructie waren, óf nog aan gelegd moesten worden. Het Dorpsplein had het bezwaar dat het van sfeer te onrustig was, mede door de in het midden geparkeerde auto's en de mo gelijkheid tot doorgaand verkeer. Met de heer Timmer waren de commissie leden het eens, dat dat Doprsplein wel voor verbetering in aanmerking kwam Na deze uitgebreide discussie vertelde de commissie-secretaris dat b. en w besloten hadden het beeld „Phoenix" van Willem Reijers niet te kopen. Dat bleek voor het merendeel van de com missie een nieuwje, maar men besloot de brief aan de heer Timmer wel te laten uitgaan. Moeilijk vond men het wel, en men besloot er ook verder van af te zien, met definitieve voorstellen te komen zolang men, niet het standpunt van hel college kende. Dat betrof het antwoord op een brief van november vorig jaaT waarin voor geheel Soest en Soester berg voorstellen werden gedaan Moeilijk vond men het verder ook bij de aanschaf en plaatsing van een kunstwerk rekening te houden met de wensen van de omwonenden. Volgens de heer D. Hoekstra zou er dan nooit iets gebeuren en kwam men in dezelf de situatie zoals de raad voo»sielde: drie concepten indienen en daaru't kie zen. Artishock Veel lof had men voor het door het bestuur van de kunstenaarsvereniging Artishock ingezonden overzicht van de werkzaamheden van de directeur. ïict behoefde nauwelijks enige toelichting De directeur woonde een gedeelte van de vergadering bij en gaf nog enkele toelichtingen, waaruit diudelijk bleek hoeveelomvattend zijn werk wel was. Ook de beheerscommissie kwam ter sprake en het uittreden van de leden van Artishock. De heer K. van der Schoot, vertegenwoordiger van de cul turele commissie in die beheerscommis sie, wilde daar wel Iets over zeggen, maar hem werd de pas afgesneden door mevrouw E. Korthuis-Elion en door de heer D. Hoekstra, die meenden dat dat niet kon. De vergaderingen van de be heerscommissie waren besloten daaruit mocht niets verteld worden. Van der Schoot was het daar niet mee eens en hij kreeg steun van de publieke tri bune, waarop Artishock's voorzitter de heer Lichtveld had plaatsgenomen. Voorzitter Wils besloot de discussie met een soort staken van stemmen te con stateren twee vóór en twee tegen, zodat het sandpunt van Van der Schoot, die wel te kennen gaf het met die beheers commissie niet te zien zitten, niet com pleet uit de verf kwam. Betreurd werd het dat Artishock uit de boot gestapt was; het waarom zal ln een besloten vergadering behandeld worden, waarbij dan ook de brief van Artishock over deze kwestie aan de orde zal komen. Op de Nieuweweg werd dinsdag van 11 tot 14 uur snelheidscontrole gehou den. Gedurende die tijd passeerden 639 voertuigen de radarapparatuur, 30 daarvan overtraden de maximumsnel heid van 50 km./u. De bestuurders krij gen de rekening nagezonden. De navolgende voorwerpen werden bij de politie als gevonden aangegeven: kinderwant, diverse sleutels, gouden ring, hond, diverse bankbiljetten, kin derschoentje, vulpen, diverse hand schoenen, damesrijwiel, portemonnaie met inhoud, katertje, babybroekje, bromfiets en baby want je. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het politiebureau op woensdag en zaterdag van 14 tot 18 uur inlichtingen worden verkregen. Op aanwijzing van een bewoner van de Eigendomweg werden door de po litie aangehouden de 25-jarige auto sloper J. van D. en de 30-jarige me taalbewerker E. J. de Bbeiden zon der vaste woon- of verblijfplaats. De aangever vond het verdacht dat zij daar liepen met een oude radiateur en een accu. Bij hun aanhouding deelde zij mee naar Soest gekomen te zijn met een in Amsterdam gestolen auto, die zij geparkeerd hadden op de Valeriaan- straat. In de auto werden aangetroffen een kist eieren en een krat melk, af komstig van diefstal bij een zuivelhan del in Amersfoort. Van D bleek bo vendien nog zes weken gevangenisstraf te goed te hebben. Heeft u nog niet zo'n pracht agenda bij uw telefoon of op uw schrijftafel, met elke week een andere kleurpro- duktie? Wie zo'n mooie agenda koopt, koopt meteen een kans op een betere toe komst voor een kind in de derde we reld. Een tientje voor zo'n kans plus een agenda, die een vol jaar vreugde brengt, dat is echt niet te veel. Verkrijgbaar bij de V.V.V.'s van Soest en Baarn of; vandaag ƒ10.- plus ƒ1,- Dorto gegireerd op nr. 220514 van H M. Rademaker. Lange Brinkweg 62. Soest en U hebt 'm volgende week in huis. De verlichting op de markt zal t.z.t. door de PUEM worden uitgebreid met 3 masten met 6 meter lichtpunthoogte. De cursus sexuele voorlichting voor de leerkrachten van de openbare lagere scholen te Soest en Soesterberg zal ge houden worden in de openbare lagere school „Klaarwater", Klaarwaterweg. De eerste les van deze cursus, welke onder leiding staat van mevrouw L, Steal-Merkx, wordt gegeven op 10 ja nuari. Ongeveer 20 onderwijzers heb ben zich voor de cursus opgegeven. De cursus omvat 6 lessen en wordt elke week gegeven. spreekt op maandag om 20.00 uur in in „Boschlust", Boslaan 19 Vanuit Soest loopt een bus. Plaatsbespreken Tel. 13675 Als derde in de rij van aanvragers heeft de Vereniging voor Openbaar Onderwijs in Soest, samen met de gelijkgerichte groeperingen in Baarn bij de raad een verzoek ingediend een voorlopige aanvraag bij het Centraal Orgaan voor het Gemeentelijk Voort gezet Onderwijs (COGVO) te doen voor plaatsing van een openbare school voor havo/vwo in de regio Baarn/Soest op het deelplan. Het deelplan van het COGVO bevat de aanvragen voor plaatsing van openbare scholen ingevolge de Wet op het Voort gezet Onderwijs op het door de minis ter van onderwijs en wetenschappen vast te stellen plan van scholen. Het college van b. en w. adviseert de raad in principe te besluiten de aan vraag in te d'enen, daarbij uitgaande van een voedingsgebied groter dan de gemeente Soest. Er zal hieromtrent na der overleg volgen met het college van b. en w te Baarn. Naast de Prot. Christelijke groepering, die eveneens samenwerking zochten met Baarn, en naast de katholieken, die voor de stichting van een soortge lijke school contact opgenomen hebben met het Eemlandcollege te Amersfoort, gaat nu de derde aanvraag ln zee. Van samenwerking tussen de drie groe peringen is niets gekomen, omdat ln eerste instantie de Pr. Chr. groep er niet voor voelde en in een veel later stadium ook de katholieken uit de boot stapten. Ondanks diverse moeilijkheden en de grote kosten, organiseert het Baarn.se stoffenhuis Ralph Polak toch de tra ditionele modeshow van het Franse stoffenhuis Bousac de Paris. Franse topmannequins tonen wederom de nieuwste creaties van de Franse modeontwerpers Pierre Cardin, Nina Ricci, Guy Laroche, Jacques Helm en Carven. Boussac geeft slechts vijf shows In Nederland waarvan enkele in een paar grote steden en een traditie getrouw bij Ralp Polak in Baarn. Ook dit jaar wordt er weer een middag- en avond show gegeven en wel op maandag 11 februari a s. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaak van de heer Polak, Laan straat 50, Baarn. A.s. maandagavond wordt in restaurant .,De Kleine Witte" aan de Middelwijk straat, hoek Molenstraat het maande lijkse politieke café .Proest" gehouden. Dit café wordt georganiseerd door de twee samenwerkende politieke partijen D '66 en PPR. De beide D '66-raads'e den zullen aanwezig zijn om vragen betreffende de raadsagenda te beant woorden, danwel de problemen te no teren die te bestemder plaatse aan de orde gesteld zullen worden. Buiten de raadsagenda zal gesproken worden over „partiële leerplicht" toe gespitst op de Soester situatie. Er is daarover enig onderzoek verricht er die resultaten zullen ln de bespreking worden betrokken. Het café begint om 20.00 uur. Burgemeester en wethouders stellen de raad voor aan de Gereformeerde kerk Soest een investeringssubsidie te verlenen van 25.000 gulden voor de stichtings- en inrichtingskosten van nieuw te bouwen ruimten voor jeugd- en jongeren werk b(j het gebouw De Bank. De ervaringen, opgedaan in de periode dat men voor dit werk van het gebouw De Rank gebruik maakte, hebben aan getoond dat deze accomodiaitde hiervoor absoluut ongeschikt is. Daarom is men gedwongen óf de bestaande ruimten aanzienlijk te verbouwen, waardoor het gebouw voor andere gebruikers niet meer beschikbaar is, óf nieuwe ruim ten aan te bouwen. In beide gevallen zijn hiermede aanzienlijke bedragen gemoeid. De Gereformeerde kerk heeft besloten voor nieuwbouw en heeft aan de ge meente, evenals aan rijk en provincie, subsidie gevraagd. Het rijkssubsidie kan bedragen 25 van de investe ringskosten tot een maximum van 25.000 gulden; het provinciaal subsidie 15 van de investeringskosten tot een maximum van 15.000 gulden. Zowel rijk als provincie verlenen slechts sub sidie als ook de gemeente daartoe be reid is en die subsidies zullen boven dien nimmer méér bedragen dan het gemeentelijk subsidie. In de exploitatie van het jeugd- en jongerenwerk zal geen subsidie ge vraagd worden; die lasten komen voor rekening van de Gereformeerde kerk. B. en W. stellen voor de subsidie te verlenen onder voorwaarden dat het bedrag geheel of gedeeltelijk moet worden terugbetaald indien de bestem ming van de accomodaties, waarvoor de subsidie is verleend, zonder toe stemming van het college ingrijpend wordt gewijzigd, dan wel dat deze ruimten geheel of gedeeltelijk aan hun bestemming worden onttrokken. Naar aanleiding van de op 18 oktober LI. vastgestelde „Verordening op de vaste raadscommissies", waarin bepaald werd dat de raad voor elke commissie b(j afzonderlek besluit de openbaarheid van de vergadering kan regelen, wordt voorgesteld de openbaarheid vast te stellen voor de vergaderingen van de financiële commissie, de onderwijscommissie en de oommissie openbare werken. Deze vergaderingen waren reeds jaren bij wijze van „proef" openbaar en het college zegt daarvan: „Alhoewel deze vergaderingen, met uitzondering van de plaatselijke pers, sporadisch door anderen dan commissieleden worden bijgewoond, menen wij, ter voldoening aan het in de gemeentewet vastgelegde beginsel van de openbaarheid van be raadslaging en besluitvorming, het openbaar karakter van deze drie com missies dient te worden bestendigd". In het besluit zijn bepalingen opgeno men waardoor het mogelijk wordt als nog In beslotenheid te vergaderen. Artikel 1 bepaalt dat de deuren wor den gesloten wanneer de voorzitter óf twee leden dit verzoeken. De commis sie beslist daarna of met gesloten deu ren zal worden beraadslaagd. In beslotenheid wordt ook vergaderd wanneer onderwerpen behandeld wor den over personen, aanwijzingen van gronden, concept-plannen en voor ontwerpen van plannen voor open bare werken en de financiering daar van, exploitatie-opzetten en meerjaren begrotingen. Naast het normale kursuspakket. waarvan de kursusduur 28 weken is. blijkt er een grote behoefte te bestaan aan kursussen welke een kleiner aantal weken duren. Om aan deze vraag te voldoen is een programma met een serie zgn. blokkursussen samengesteld, die half februari van start gaan. Het zijn de kursussen Eksperimenten met kleding, Spelen met bloemen, Volksdansen, Sieraden maken, Zeef druk, Vrij toneel, Speel je eigen toneel een kursus algemeen voor o.a. het op knappen van eenvoudige klusjes en een kursus Kreativiteit ln het onderwijs bedoeld voor onderwijzend personeel of hen die fndlrekt bij het onderwijs betrokken zijn. De opzet van het programma en het uitgangspunt van de leiding is, de ont wikkeling van de oorspronkelijkheid er spontaniteit van de deelnemers. De duur van de kursussen is 14 weken Voor Inlichtingen kan men dagelijks bii Artishock terecht, van 9 tot 17 uur. te efoon 18456 Op het programma staan verder nog •jen aantal kamerconcerten en wel op 3 februari, 3 maart, 7 april, 5 mei er 2 juni. De Soester gemeenteraad komt in open bare vergadering bijeen op donderdag 17 januari a.s., des avonds te 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg, ter behande ling van de navolgende agenda: 1. Nieuwjaarsrede burgemeester. 2. Notulen van de vergadering van 10 december 1973. 3. Ingekomen stukken. Brief d.d. 3 december 1973 van de heer N. Heyning inzake de verkeers situatie op de Van Goyenlaan met voorstel te antwoorden overeenkomstig de ter inzage gelegde concept-brief, b. Brief van gedeputeerde staten van Utrecht d.d. 20 november 1973, afdeling 3. nummer 1138A/3205, naar aanleiding van uw motie inzake de goedkeuring van de begrotingswijziging voor de aanleg van een persleiding van Soes terberg naar Soest met voorstel, na de mondelinge toelichting van ons college, de brief voor kennisgeving aan te ne men. 4. Voorstel aan de Gereformeerde Kerk te Soest een Investeringssubsidie te verlenen in de stichtings- en inrich tingskosten van jeugdaccommodaties. 5. Voorstel tot vaststelling van de Ver ordening Studiefaciliteiten. 6. Voorstel tot vaststelling van regelen, als bedoeld ln artikel 8, 3e lid van de Verordening op de vaste raadscommissies voor de vergaderingen van de finan ciële commissie, de onderwijscommissie en de commissie openbare werken. 7. Voorstel tot verpachting van grond. 8. Voorstel tot het verlenen van voor schotten als bedoeld in: a. artikel 75, 4e lid van de Kleuteron derwijswet aan diverse schoolbesturen voor het jaar 1974. b. artikel 103, 5e lid der Lager-onder- wijswet 1920 aan diverse schoolbestu ren voor het jaar 1974. c. artikel 191, 4e lid van het besluit buitengewoon onderwijs aan een school bestuur voor het jaar 1974. d. artikel lOlbis der Lager-onderwijs- wegt 1920 aan diverse schoolbesturen voor het jaar 1974. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van centrale verwarmlngsinstallaties in gemeentelijke premiewoningen. 10. Voorstel tot het benoemen van een lid van het bestuur van de Stichting Openbare Leeszaal en Bibliotheek. 11. Voorste] tot verkoop van grond gelegen aan de Foekenlaan aan de heer W. J. J. Daems. 12. Voorstel tot aankoop van grond lr het Soesterveen van de heer J. W. Hil- horst. 13. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een aanvullend krediet voor de aankoop van een kunstwerk ten behoe ve van de sportspelzaal De Bunt. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan A. A. Kühne, Houtenschewetering 4, Houten, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergun ning te verlenen ten behoeve van het uitbreiden van een magazijn op het perceel, gelegen aan Amersfoortsestraat 24, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nr. 3304. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 10 januari 1974. De burgemeester van Soest, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN Steenhoffstraat 1-3 - Soest Telefoon 02155- 12455 Vy^£tJRQi£/ Breng eens een bezoek aan onze Burgemeester en wethouders van Soest brengen hierbij ter openbare kennis dat de voor 10 januari 1974, te 16.00 uur vastgestelde openbare vergadering van de commissie openbare werken Is vervallen. Soest 10 januari 1974. Burgemeester en wethouders van Soest De burgemeester, M. J. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN Dinsdag 22 januari a.s. is de burge meester verhinderd haar spreekuur te houden. In verband met het bedanken als lid van het bestuur van de Stichting Open bare Leeszaal en Bibliotheek door de heer J. Th. A. van Noesel, worden als kandidaten voorgedragen de heren mr. H. H. Elferink, De Genestetlaan 3 en drs. P. M. Kempen, Waldeck Pyrmont- laan 24. De beide heren worden voor gedragen door de Stichting R.K. Open bare Leeszaal en Bibliotheek te Soest, namens welke stichting de heer Van Noesel ln het bestuur zat. Drie leden van het bestuur moeten benoemd wor den op voordracht van de R.K. Stich ting. Voor het jaar 1974 zullen de voor schotten voor het kleuteronderwijs gaan bedragen 34 gulden per leerling en 2300 gulden per lokaal; voor het basis-onderwijs op 239 gulden per leerling en voor het buitengewoon on derwijs op 400 gulden per leerling. Het getal wekelijkse lesuren, geduren de welke in 1974 aan de openbare lagere scholen vakonderwijs zal wor den gegeven wordt vastgesteld op uur. Ondanks het feit dat slechts één be woner van een gemeerotewoniing zich gemeld heeft voor het laten aanleggen van een centrale verwarmingsinstal latie, stellen b. en w. de raad voor, een krediet van 12.000 gulden beschik baar te stellen, zijnde de kosten voor de aanleg van drie installaties. Het ooilege acht het gewenst dat de raad een bedfag van 12.000 voteert, zodat in voorkomende gevalOen aan nog twee aanvragen kan worden voldaan. De drie openbare vergaderingen van raadscommissies worden deze maand allen 's middags gehouden en wel op donderdag 10 januari (vandaag) om twee uur de onderwijscommissie en om vier uur de commissie openbare wer ken. De financiële commissie komt op dinsdag 15 januari bijeen om 15.30 uur. LINEAR (aflossing) ANNUÏTEIT LEVENSVERZEKERING HYPOTHEEK MAATWERK Wij adviseren eerst na uitvoerige analyse. Ons vragen-fonnulier Ligt voorU klaar. VAN DER LANS Assurantiën Veenbesstraat 462 - Soest 02155 - 16267 Mede in het kader van de energiebe sparing gaat wethouder J. J. Ebbers in het vervolg ook spreekuur houden in Soesterberg. Ingaande maandag 28 januari a.s. kan men de wethouder elke 4e maandag van de maand, 's morgens om 9.30 uur, aantreffen ln de hulpsecretarie. Daarnaast blijft de heer Ebbers elke maandag, 's middags van 2 tot half 3, spreekuur houden ln Soest, secretarie. GEBOREN: Vincent, zoon van J. de Klerk en J. Leijenhorst. Murphy Graham Patric, zoon van W. H. Rusland en H. C. P. van Rheenen. Danny, zoon van B. N. van den Brink en P. A. Vos. Dennis Michaël, zoon van H. R. van Voskuijlen en M. de Vries. Patrick Pieter. zoon van P. W. Stalenhoef en M. M. Hilhorst. Marijke Adriana, dochter van D. R. de Haan en E. M. Griffioen. Andreas Johannes Maria, zoon van C. P. Rademaker en E. M. T. Beuken. Nanette dochter van G. J. van de Coterlet en M. MoL Patric Ja Maria, dochter van H. R. Noppen en W. van der Laan. Isabelle, dochter van A. G. H. Korrel en E. Marcus. RIchard, zoon van E. van Eijken en J. Woodward. ONDERTROUWD: Geen. GEHUWD: Dirk van den Akker en Geertruida Adrlana van der Veer. OVERLEDEN: Petrus Taalman, echtgenoot van M. A. A. Bokma. Cornelis van den Brink, weduwnaar van J. Burgers. Jacque- Ine Streur. Wilhelmus Gijtenbeek, echtgenoot van E. A. Hooft. Elisa- beth van Stuyvenberg.

Soester Courant | 1974 | | pagina 5