TROS-televisie maakt zaterdag a.s. met PVO opnamen bij de Oude kerk Brandweer rukte 146 keer uit in jubileumjaar deze week; m MACARONI 59 COX'S 0RANGE KASSIA AMSTEL PILS Sö Werkloosheidstoename niet te voorkomen door instellen van ontslagverbod INRUIL AKTlEi! ƒ10,-, ƒ5,-, ƒ2,50 Rademaker U komt toch ook op ons filmfestival Reisbureau Gerth itten- E.H.B.0. ziet nog eens om Kerkbalans 500 gramTSTwW 2 kilo 2 kroppen krat a 24 ïlesjes IN DE MEESTE ZAKEN VER KRIJG BAA Nieuwjaarsrede van de voorzitter van de Kamer van Koophandel Nog eens 5 september yU:%. BESTEK ƒ15,— per couvert Ringenoldus b.v. Uitzending diaken mej. J. C. Koppert naar Afrika Januari prijs24,50 Juwelier Nederlandse Genealogische Vereniging SOESTERBERG V oorlichtingsavond voortgezet onderwijs morgenavond, vrijdag 18 januari, in „De Open Hof Opbrengst Kinderpostzegelactie BUKGEKL1JKE STAND en inden. T BREIJ 6, Soest Soester Courant van donderdag 17 Januari 1974 Zaterdag as. worden er opnamen gemaakt bjj de Oude Kerk voor het TROS televisieprogramma Ren je rot. U en onze muziekvereniging P.V.O. uit Soest, kompleet met tamboers en majorettes zjjn hiervoor door de TROS uitgenodigd. Het bestuur van P.V.O. heeft dan ook terecht hierop positief gereageerd. Waarom? Nauurlijk omdat het leuk is voor de leden om voor de televisie te ver- ■dhijnen maar dat is niet het enige argument van het bestuur geweest. Want deze uitnodiging paste precies in het met ingang van 1 januari 1974 te volgen beleid, n.1. het meer en beter naar buiten uit dragen van de mu ziekvereniging Patiëntia Vincit Omnia (Geduld overwint alles). Soest leeft, het aantal inwoners groeit, veel van deze inwoners komen van buitenaf en mogelijk dat deze mensen, we kunnen het ons haast niet voor stellen. nog nooit of nauwelijks van P.V.O. gehoord hebben Het is dan ook niet uitgesloten dat er onder onze in woners goede mannelijke en of vrou welijke muziekkanten zijn of jeugd, die zich hiervoor interresseren. die dan o.l.v. de dirigent, de heer Wilderdijk, tot grote prestaties zouden kunnen komen. Men heeft niet zomaar een zilveren trompet gewonnen op het laatste con cours in 1973 Misschien zijn er wél jongens en meisjes die opgeleid willen worden voor tambour Met dit korps bestaan hele bijzondere plannen o.l.v. de instrukteur Walet, maar hierover een andere keer meer Last but not least, de majorettes, altijd een trekpleister bij ieder optreden en terecht, want o.l.v. de instrukteur en tweede voorzitter de heer Veldkamp doen ze het altijd goed. Meisjes van 14 tot 21 jaar kunnen zich hiervoor opgeven. Wilt u over P.V.O. misschien meer informatie of u opgegeven als aktief Lid. bei dan de voorzitter, de heer K. Jaarsveld, tel. 13381. Indien u donateur zou willen worden voor minimaal 5,00 per jaar, bel dan de sekretaris de heer D. Mol, tel. 19218. Het wordt in ieder geval zeer op prijs gesteld. Vast staat wel dat u er een enorm stuk jeugdwerk mee steunt. P.V.O. agenda. 19 januari, 13 00 uur, optreden TROS- televisie bij de Oude Kerk. 1 maart. 20.00 uur, jaarvergadering In De Open Hof. 22 maart, 20 uur, muziekuitvoering in De Open Hof door geheel P.V.O. 30 april Koninginnedag, défilé bij het Kon. Paleis etc. Een van de verenigingen, die in het afgelopen jaar bijzonder actief is ge weest is de afdeling Soesterberg van de Kon. Ned. Ver. E.H.B.O. De Inzet van de E.H.B.O.-ers is mede te dan ken aan de wijze waarop de docent en eerste voorzitter, dokter A. Th. M. Splinter, al ruim dertig jaren de theo rielessen voor de cursisten verzorgt. Naast waardering voor dokter Splinter ook respect voor de overige bestuurs leden, waarvan mevrouw C. M. P. v. d. Kley bij de viering van het 35-jarig bestaan afscheid heeft moeten nemen wegens verhuizing naar Woudenberg. De heer Van de Velden was bij die gelegenheid de zilveren jubilaris. Het secretariaat is nu overgenomen door mevrouw A. M. Vegers, Dorps plein 96. telefoon 2493. Enkele markante feiten: in januari '73 werd gestart met een B-cursus voor de gediplomeerde jeugd van 14-16 jaar; elf jeugdigen gaven zich op en werden geïnstrueerd door dokter J. C. Lucas en mevrouw Van der Kley. Alle elf deelnemers slaagden met lof, toen in mei examen werd afgenomen door de he'er B. L. Compeer uit Bilthoven. In september ging de A-cursus van start (leeftijd 9-13 jaar). De heer J. van Munster heeft de taak van me vrouw Van der Kley overgenomen en heeft de leiding over de 27 jeugdige deelnemers. De enthousiaste leider heeft daarbij de hulp van de heren Th. Sukkel. R. Visser, T. Sluis, C. Adema R. de Groot, bijna allen bestuurs leden van de E.H.B.O. Een buitenoefe- ning werd gehouden in maart voor de winkel van R. v. d. Berg aan de Rade- makerstraat, waar een geënsceneerd ongeval had plaatsgevonden, Twee da gen later deden 15 cursisten met suc ces voor het eenheidsdiploma. De col lecte in mei bracht ruim 800,- op. Een nieuwe cursus werd gestart op 3 oktober met 15 cursisten; tevens werd de heer J. v. d. Velden onderscheiden met de Tilanus-medaille voor 25 jaar actieve dienst bij de EHBO. Onder goede leiding van de heer Compeer was er ln garage Tammer een zoge, naamd bedrijfsongeluk als leerzame In het jaarerslag van de Vereniging Vrijwillige Brandweer Soest wordt zeer uitvoerig teug gezien op de viering van het gouden jubileum; van de reünie van oud-leen op 3 juli tot de uitgangsdag op 19 oktober en de daaraan ge koppelde festavond. Op die feestavond complimenteerde de burgemeester de verenigingvoor de wyze waarop men het 50-jarig jubileum gevierd had: „U hebt geen eest gevierd voor u zelf, maar u hebt het gevierd met de gehele bevolking ran Soest, de receptie, de uitbundige donateursavond, de open-dag met de jrgd brandweerwedstrijd en, de ontvangst van uw vrienden uit Keve- iaer, kort<n met al die gebeurtenissen hebt u anderen mee laten genieten". 1119 895 Een zinvolle discussie omtrent een eventueel stringenter wervingsbeleid voor de buitenlandse werknemers is eerst dan mogelijk, wanneer tegelijkertijd de bestaande functionele immobiliteit van arbeid in de overwegingen wordt be trokken. Men zal er dan niet aan kruinen ontkomen een ruimere interpretatie aan het begrip „passende arbeid" toe te kennen. Daarvoor zal een aangepast stelsel van waarborgen bij nieuwe werkloosheid moeten worden gevonden. Ook de mogelijkheden tot verdere mechanisatie van onaantrekkelijke arbeid moeten hierbij nader worden bezien. Pas dan is een reële heroriëntatie op het beleid ten aanzien van het verschijnsel der buitenlandse arbeiders mogelijk. Dit Is de mening van de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Amersfoort en Omstreken, de heer drs. A. J. de Groot. Een en ander kwam aan de orde tijdens zijn op don derdag 10 januari 1974 uitgesproken nieuwjaarsrede. De Kamervoorzitter was verder van oordeel, dat een eventuele werkloos heidstoename niet voorkomen wordt door een ontslag verbod. Op korte ter mijn ogenschijnlijk misschien wel, doch op langere termijn zullen de gevolgen juist negatiever zijn. Immers men kan niet doorgaan met het verder onder druk zetten van de rendementen. Sti mulering van investeringen is naar zijn mening dan ook de enige aangewezen weg. Van. wezenlijk belang is daarbij het verschaffen van een voldoende vertrouwensbasis. De heer de Groot besteedde ook aan dacht aan de energiecrisis. Daar thans met van een duidelijk nationaal ener giebeleid sprake is, valt het oordeel over het paardemiddel van de benzine distributie met alle daaraan verbonden Individuele betutteling dan ook negatief uit, aldus de heer De Groot. Arbeidsmarkt Aan de hand van een cijfermatige be schouwing van de arbeidsmarktontwik- heling in 1973 maakte hjj duidelijk, dat In de regio Eemland de spanning ten volle is teruggekeerd. Tegelijkertijd is echter sprake van een kern van hard nekkige werkloosheid. Beide karakte ristieken vragen, naar de mening van drs. De Groot om een daarop afge stemd beleid. De zogenaamde structurele component in de werkloosheid zal vooral via een meer individuele benadering bij de ar beidsbemiddeling tot een oplossing moeten worden gebracht. De recent door de regering uitgetrokken 750 miljoen voor werkloosheidbestrijding houdt hiermede evenwel nauwelijks rekening. Het programma draagt gro tendeels het karakter van werkver schaffing. Ten aanzien van de beste ding van het bedrag van 5 miljoen, dat onder sterke aandrang van Gede puteerde Staten alsnog aan de provin cie Utrecht is toegekend, deed de voor zitter van de Amersfoortse Kamer de aanbeveling werkloze hoofdarbeiders in te schakelen, bijvoorbeeld bij enquête- en andere werkzaamheden, benodigd voor de opstelling van een regionaal economisch plan. Ook vestiging in Amersfoort van een filiaal van de Utrechtse Stichting Personeelsvoorzie ning (STIPEVO) zou nu mogelijk zijn. Het thans volledig teruggekeerde span ningsveld op de arbeidsmarkt vraagt om een selectief werkgelegenheidsbe leid. De Amersfoortse Kamer stelt zich wat dat betreft op het standpunt, dat uitgangspunt voor de creatie van extra werkgelegenheid moet zijn de autonome groeimogelijkheden van de regio. De bestaande planning van collectieve be drijfsterreinen ln de regio Eemland is daarmee niet ln overeenstemming. Een door de Kamer van Koophandel Inge steld onderzoek heeft uitgewezen, dat het aanbod van aaneengesloten werk gebied tot 1980 op ca. 200 ha. netto kan worden gesteld. Hiertegenover staat slechts een verwachte vraag van ca. 125 ha. Een pleidooi voor een efficiënte onderlinge afstemming van de gemeen telijke plannen werd dan ook gehou den. Drs. De Groot constateerde voorts, dat ook ten aanzien van andere be leidsaspecten het intergemeentelijk sa menspel in Eemland nog niet in vol doende mate tot ontplooiing is geko men. Zowel de huidige discussie om trent de instelling van een regionaal verkeers- en vervoersonderzoek, als de moeilijkheden die zich aftekenen bij het uitvoeren van het regionaal struc tuuronderzoek en van het distributie- planologische onderzoek geven steun aan die conclusie. Woningbouw De woningsituatle In het gebied van de Amersfoortse agglomeratie kenmerkt zich door een nog immer aanzienlyk tekort, meende de heer De Groot. Stu die heeft uitgewezen, dat na realisatie van alle door de verschillende gemeen ten uitgestippelde plannen in 1976 nog een tekort van tenminste 3500 wonin gen in de regio Eemland zal bestaan. Onverkorte uitvoering van de bouw programma's wordt dan ook door de Kamer van Koophandel noodzakelijk geacht, hetgeen ook door het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Eemland wordt nagestreefd. Een be langrijk remmende factor is daarbij echter de van rijkswege ter beschik king gestelde en nog te stellen contin genten. Aan verschillende facetten van het re gionaal economisch gebeuren werd in deze nieuwjaarsrede eveneens aandacht besteed. Zo betreurde de voorzitter van de Amersfoortse Kamer het, - dat de uitvoering van Rijksweg 28. tussen Utrecht en Amersfoort, opnieuw voor de duur van 1 jaar was uitgesteld, waardoor de totstandkoming van deze weg thans niet voor 1978 te verwach ten is. Positief stelde hij zich op ten aanzien van de door Gedeputeerde Sta ten binnenkort in te stellen enquête onder de daarvoor ln aanmerking ko mende bedrijven over de ontwikkeling van de te produceren hoeveelheid af valwater. Dit ter voorkoming van even tueel overbodige milieu-Investeringen. Immers de kosten per inwonersquiva- lent zijn reeds thans veruit de hoogste in vergelijking met elders in den lan de. hetgeen mede moet worden toege schreven aan het bedrag van 8 mil joen, dat jaarlijks voor uitbreiding c.q overname van zuiveringsinstellaties ls bestemd, aldus de heer De Groot. Onder het landelijk motto „kerkbalans" vindt in de landelijk en interkerkelijk vastgestelde periode van 14-26 januari in de hervormde gemeente de werving en inschrijving van de vrijwillige bij dragen van de leden der gemeente voor het Hervormde kerkewerk plaats. Zonder kosten werd hiertoe een fleurig, overzichtelijk en uitvoerig gestencilde brochure verzorgd met een begroting en toelichting en richtlijn voor het vrij willig bepalen van de jaarbijdrage 1974. Een dertigtal leden der gemeente heeft op zich genomen de brochure met in tekenformulier aan huis te bezorgen en een week later weer op te halen. De stichting jeugdwerk organiseert op vrijdag 18 januari in zaal B van het Dorpshuis een dia-avond In twee voor stellingen. Het onderwerp van de dia-vertoning is: 5 september". 'Tijdsduur ongeveer U/a uur.' Dm 19.00 uur worden verwacht de teams en de captains van de mini-zes kamp; hun ouders of familie, de hoof den van de basisscholen en de leden van het Oranjecomité. Om 21.00 uur bij de tweede voorstel ling alle andere medewerkers, die de mini-zeskamp mede tot een groot suc ces hebben gemaakt en verdere be langstellenden. De toegang is gratis. Te weinig Het is gewoon te gek. Verhelp dan voor onmiddellijk dit gebrek JUWELIER-HORLOGEE VAN WEEDESTRAAT 12 SOESTDIJK - TELEFOON 16372 In het kader van het werelddiaconaat van de Generale Diaconale Raad der Ned. Hervormde kerk vertrekt begin februari mej. J. C. Koppert, thans wo nende te Soesterberg aan de Chr. Huy- genslaan 112, voor een aantal maanden naar Oost-Afrika. Op woensdagavond 30 januari zal mej. Koppers op een gemeente-avond aan de hand van enkele dia's een uiteen zetting geven over de aard van haar werk. Aanvang 20 uur. De laatste jaren heeft zuster Koppert zich vooral beziggehouden met het voedselprobleem in Zambia (Afrika): mensen met bijna geen inkomen, met de locaal voorhanden zijnde mogelijk heden, te leren zichzelf en hun kinde ren verantwoord te voeden. Haar er varingen heeft mej, Koppert neerge legd in een in het engels verschenen boekje, waarvan men nu al internatio naal gebruik wil maken. Op zondag 3 februari, die traditioneel in het teken staat van het werelddia conaat, zal zuster Koppert in de mor gendienst in „De Hoeksteen" voor haar taak worden afgevaardigd. De kerk voogden van de Hervormde gemeente hebben zuster Koppert een bedrag van 400,- toegezegd, door haarzelf te be stemmen voor een ontwikkelingspro ject. De Interkerkelijke werkgroep „Soesterberg" heeft besloten om de col lecte bij de uitgang van de interker kelijke gebedsdienst op donderdag 31 januari in de gereformeerde kerk (na aftrek van de kosten) te bestemmen voor het werk van zuster Koppert. Tussen al die feesten door, zo blijkt uit het verslag, werd ook nog 146 maal uitgerukt voor het blussen van branden, voor hulpverlening en voor loo» alarm. 61 maal voor hulpverlening die goed deels bestond uit hulp aan opgesloten lieden in een defecte lift (22), 16 keer voor het opruimen van stormschade en 8 keer het schoonmaken van het wegdek na een ongeval. Verder het opruimen van giftige stof van een trottoir, het opruimen van een inge storte betonbekisting, een kat uit een boom halen, een parachutist uit een boom halen, het dreggen naar een drenkeling en een keer het besproeien van de grond in een manege. Er werd in totaal 9 maal uitgerukt voor loos- of vals alarm, 23 keer voor vuilnis-afval-of sloopbrand, 20 keer voor een binnenbrand, 7 keer voor een berm- of een ruigtebrand. 7 keer ook voor een autobrand, 6 keer voor een buitenbrand en 3 keer voor bos- en heidebrand. De totale schade van die branden was ƒ160.155,- tegen ƒ688.395,- in 1972. Als oorzaken vermeldt het verslag o.a. 15 keer het spelen met vuur, 9 keer vuur in de stortkoker, 7 maal brandstichting, 6 maal sluiting in de bedrading, 5 maal oververhitting van frituurvet en ook één keer broei in poetskatoen. De duurste schade was die veroor zaakt door de brand in garage Alblas, waarvan de oorzaak onbekend is. Het De ladder op de wagen, niet dè ladderwagen verslag vermeldt 88.000 gulden. Dan zijn er drie branden met' een schade van 10.000 guldenbij Lammers aan de Soesterbergsestraat, bij Kok aan de Veenzoom en bü Karwoczik aan de Kostverlorenweg. 5500 gulden bedroeg de schade van de brand bij Darthuizen, die ver oorzaakt werd door een defecte ther mostaat 3000 gulden schade bij een binnenbrand aan de Vermeerlaan, door de vlam in de pan 6000 gulden schade bij garage van Kooy waarvoor als oorzaak vermeld wordt het uit de hand lopen van afvalverbranding. In het verslagjaar is één heidebrand voorgekomen en tweemaal een bos brand, waarbij in totaal 9700 m2 bos verloren ging. De schade bedroeg circa 6600 gulden. De B.B. In het verslagjaar is de Bescherming Bevolking enigszins uit het duister naar voren gekomen door de uitrei king van enkele vr\jwilligers-medailles. De opzet van de gemeentelijke brand- weertaak in B.B.-verband is het for meren van een peleton (4) bluseen- heden uit bij elkaar liggende gemeen ten en in voorkomende gevallen daar mede bijstand leveren aan een ge meente, die in nood verkeert. De bemanning wordt gevormd door noodwachtplichtigen, opgeleid voor de brandweertaak Voor het bemannen van de door Soest in te zetten blus- eenheid hebben zich 33 van de 42 daartoe in aanmerking komende leden beschikbaargesteld. Zij gingen de vrij willige verbintenis met de B.B. aan. zes leden konden het nog niet doen omdat zij andere verplichtingen had den. De bevelvoering is verzekerd door het beschikbaar zijn van vier groepscommandanten. 44 leden De vereniging telt 44 leden naar rang onderverdeeld in een commandant hoofdbrandmeester le klas, 2 plaats vervangend commandanten met een rang adjunct hoofd brandmeester le klas, 3 adjunct hoofdbrandmeesters, 4 onderbrandmeesters, 16 hoofdbrand wachten. 9 brandwachten le klas, 5 brandwachten 2e klas, 2 adspirant brandwachten en 2 adspirand brand wachten in opleiding. Van de 44 zijn er 30 gediplomeerd persluchtmasker- drager en hebben er 18 het diploma EHBO. Hert aantal voertuigen is 11 t.w. 1 MLD-tankautospuit (3000 lt), 1 MLD- tankautospuit (2000 lt.), 2 HD-tankauto- spuiten (elk 3000 lt.), 1 autospuit GV, 1 autospuit KV, 1 landrovertrekker. 1 poederaanhangwagen (250 kg), 1 gchuimaanhanger, 1 ladderwagen (32 meter). 1 materiaal rampenwagen en 1 manschappenbusje. Er zijn vier directe alarmlijnverbin dingen aan de reeds bestaande toe gevoegd, nml. met Groot Engendaal, met Foxboro, met Avia en met de Gemeentetoren. Er zijn 11 directe verbindingen in voor bereiding. In het verslagjaar zijn ont ruimingsoefeningen gehouden in het verpleeghuis „De Malvahoeve" en in het ziekenhuis „Zonnegloren". Onderscheidingen werden uitgereikt door de Koninklijke Nederlandse Brandweervereniging voor 25 jaar brandweerdienst éénmaal en voor 121/* jaar drie maal. Dan kregen er twee leden de koninklijke vrijwilligersme- daille voor 10 jarig dienstverband en vijf voor 15 jaar vrijwilligersdienst. Onderhoud Er werden in 1973 526 persluchtflessen gevuld en daarvoor werd 275000 liter lucht gebruikt. De vrijwillige brand weren Soest/Soesterberg gebruikten 159000 liter lucht en 116000 liter werd afgenomen door de brandweer van Baarn. Het net van kranen werd uit gebreid tot 419 ondergrondse brand- kranen, terwijl er zich nog 54 brand- kranen bevinden op particulier terrein. De aan de Hooiweg en aan de Peter van de Bremerweg geboorde putten werden op bruikbaarheid gecontro leerd en in orde bevonden. Op 20 de cember werd de gevelverlichting „Brandweer" gedoofd in verband met de energiebesparing. UW WEKKER IS GELD WAARD Bij aankoop van een ELEKTRISCHE WEKKER krygt U voor uw wekker Speciaal op WESTKLOK BABY BEN 2 jaar garantie ƒ27,50 Inruil 3,00 Smitshof Soest De Nederlandse Genealogische Vereni ging houdt vrijdagavond 25 januari een bijeenkomst in het café-restaurant „De Oude Tram" aan het Stationsplein te Amersfoort. Het bestuurslid van de vereniging, de heer J. de Ronde, zal dan behandelen de doop-, trouw- en begraafboeken. Leden en belangstellen den zijn welkom. De bijeenkomst be gint om acht uur. In samenwerking met de hoofden van scholen, de wijkraad Soesterberg en het college van B. en W. zal op woens dag 23 januari een voorlichtingsavond worden gehouden over de mogelijkhe den van het voortgezet onderwijs na het basisonderwijs. Aanvang 20 uur. Deze avond, die wordt gehouden in het Dorpshuis, is bestemd voor alle ouders van leerlingen van 5e en 6e klas basis scholen in Soesterberg. Voorafgaande aan voorlichting door enkele vertegenwoordigers van diverse takken van voortgezet onderwijs zal de heer Hagens van het Onderwijs Advies Centrum in Amersfoort een inleiding houden over de mogelijkheden van voortgezet onderwijs. Voor de voorlichting zijn uitgenodigd vertegenwoordigers van de Zeister Scholengemeenschap voor lager beroeps onderwijs afdeling L.T.S.. L.E.A.O. en I.T.O.; Eemland College HAVO en VWO te Amersfoort; Rijksscholenge meenschap MAVO te Zeist en Chr. Huishoudschool „De Wiekslag" te Zeist. De heren H. J. Bakker en J. Veenen- daal, leden van de wijkraad Soester berg vormen de commissie van voor bereiding voor deze voorlichtingsavond, die voor de 2e maal in successie zal worden gehouden. (hoek Dalweg-Veembesetraat) Aanvang 20.00 uur. Gratis toegangskaarten verkrijgbaar bij; SOEST - LAANSTRAAT 66 TELEFOON 02155- 12683 Op 31 december eindigde de Kinder postzegelactie 1973. Zeven weken lang hebben medewerksters van het UW hun vrije tijd gegeven aan dit werk en de stand in het postkantoor bezet. Het kinderpostzegelcomité is hen daar dankbaar voor. De totale opbrengst van de actie is f 10.948.30; de zegelverkoop was 8326,30. de frankeerwaarde hiervan was ƒ5643,40 en de toeslag ƒ2682.90 Aan verkoop van kaarten en giften werd ƒ2622,- ontvangen. Gaarne wil het postzegel comité van de UW haar dank uitspreken aan de Soester bevolking, die dit mooie bedrag heeft bijeengebracht. GEBOREN: Wilhelmina Eveline, dochter van H. P. den Otter en M. Slegtenhorst. Mirjam Saskia, dochter van T. M. van Rijsbergen en J. E. Tol. Stephan Gerard Simon, zoon van O. P. Zoete lief en M. B. B. G. Nadoip. Erwin Roland, zoon van W C. van Schaffe- laar en I. Lahnstein. Myloeska, dochter van A. Hartman en H. E. M. Warmerdam. Remy Alexander, zoon van L. J. van den Hoed en D. K. E. de Bruin. Sebastiaan, zoon van J. C. H. van de Wijngaart en S. Kriek. Mo nique, dochter van G. van der Wal en G. Brandsen. Jeffrey, zoon van W. F. J. Pureveen en S. D. Been. Gijs- bert Johan en René Frans, zonen van F. de Wolff en J. V. Veldhuijzen. Brenda Maria Teresia, dochter van A. T. Huurdeman en M. A. Beijer. Arianne Mart ine, dochter van R. M. de Vos Burchart en A. Veldman. ONDERTROUWD: Jan Legemaat en Elisabeth Maria Eps- kamp. Hans Walen en Gerritje Hop. Gerard Johannes de Jongh en Rose- marie van der Stam. Bertus van Genderen en Johanna Antonia Maria Visser. Jan Rijk van Beek en Ingrid Stakman. GEHUWD: Jack Weehuizen en Jacoba Johanna Frederika Reehorst OVERLEDEN: Sophia Maria Haakman, echtgenote van A. C. Bunnik. Aleida Johanna Heu- ker of Hoek, weduwe van J. Rams. Everdina van Zoeren, echtgenote van C. van Geerestein. Corlina Maria van der Hoeff, weduwe van J. H. J. Spithoven. Gerardus Petrus Veen- man, echtgenoot van A. T. van Velzen. Anthonius Roest, weduwnaar van M. Epskamp. Hermanus Johannes van den Bold, weduwnaar van W, A. Groo- tendorst. Elisabeth Mooijman, echt genote van A. Hiihorst

Soester Courant | 1974 | | pagina 5