E 9 W Zaalhockey-wedstrijden in Sporthal Beukendal e OPRUIMING BIJ TON BEUKEN KOOP NOOIT IETS REMINGT0N ƒ225,- incl. b.t.w. van de KOM SNEL KIJKEN TON BEUKEN Veronica's Meningen van leers De Boerenstand en de dictauur van de milieubewuste aetiegrepen SW/Stam behoudt koppositie Dames 3 vernederen koploper Impala KEUR voor u KOOPT KEUR KOOP Kantoorboekhandel Sfeenhoffstraat 13 Slechts 8 dagen lang. van donderdag 17 januari tot en met vrijdag 25 januari. VELE COUPONS PL0EGST0F MEUBELEN IN STOF EN LEDER interieur Olympia/Parade verliest eerste plaats Jaarvergadering Bijenvereniging Antiekkopers namen portemonnaie mee Jazz in Artishock Aulobötsing Zeepost Dinsdag 22 januari klaverjasavond B.D.C. NU OOK VOOR VERGADERINGEN EN RECEPTIES BRILLEN 10,— een reserve, Ringenoldus b.v. S.V.V. start met Mini-Volleybal „De Gouden Snaar" CTS-feest Jaarvergadering Neder landse Vereniging van Huisvrouwen Uitvoering Ballet Gevonden voorwerpen Ned. Reisvereniging Gelderlandavond (-) (-) (-) (-) (-) VERONICA'S TIPPARADE 1 Bóemter Courant Tan donderdag 17 januari 1974 98,— In de sporthal Beukendal worden en werden iedere saterdag vam de maand Januari zaalhockeywedstrijden gespeeld. Een zeer spectaculaire sport. A.s. saterdag, van 19 tot 23 uur en zaterdag 26 janauri, van 14 tot 16 uur. Het zijn wed strijden van een tournooi. georganiseerd door de M.H.C. Soest, waaraan vele verenigingen uit de om geving deelnemen. De finales worden aansluitend een feestavond. Voor de finale hebben zich tot nu toe geplaatst het damesteam van Gooische en bij de heren de teams van Hilversum, gespeeld op zaterdag 2 februari, met GGooische-veteranen en Soest 3. Zaterdag J.l. moest het eerste damesteam van SVV de verre uitreis naar WUchem maken. Tegenstandster Atlantic was niet by machte het sterke SVV van winst af te houden. Heren 1 had totaal geen moeite met het zwakke OMS, terwijl dames 2 met een draw tegen SSS genoegen moesten nemen. Dames 3 leverde een topprestatie door Impala en 3-0 zege af te dwingen. De SWdames hebben het niet ge makkelijk gehad tegen het fanatiek spelende Atlantic, dat in eigen huis bijzonder sterk is. Na een kleine winst in de le set (13-15). die tot stand SW-sters een 13-10 achterstand om bogen tot een 1315 setoverwinning, was Atlantic in de 2e set nergens meer. Met 5-15 ging de winst naar de Soester dames. Een kleine onder schatting leidde ertoe, dat Atlantic een vrij grote voorsprong 11-2 kon nemen, die ze niet meer afstonden. In de 4e set trok SVV het initiatief weer naar zich toe. Toen een Atlantic- speplste^ bij de stand 7-10 met een enkelblessure het veld moest verlaten, was deze ploeg volkomen uit haar spel. SVV, daarvan profiterend, bè sliste met enkele bijzonder fraaie poeiers van Ans Kok en Adrie Lijke- dijk de set ln haar voordeel (7-15). Opmerkelijk was verder het debuut van Ineke Remmerswaal, die zich zeer goed aanpaste aan het enthou siast opererende eerste team. Door dit resultaat behouden ze de schitterende le plaats m de 3e divisie. SW S veroorzaakte kameleon-effect. Het tweede damesteam kreeg het Barneveldse SSS op bezoek. Toen SVV na 2 sets van voortreffelijk spel een 2-0 voorsprong had, twijfelde niemand er peer aan, of zij zouden deze wed strijd naar hun hand zetten. Maar in de 3e en 4e set leek SW een meta morfose ondergaan te hebben. Niets lukte meer. SSS maakte daarvan ge bruik door deze 2 sets te winnen. Een gelijkspel, dat gemakkelijk een over winning had kunnen zijn. Dames 3 verslaan Impala. Het derde damesteam verraste vriend en vijand door koploper Impala een 3-0 overwinning af te dwingen. In een aantrekkelijke wedstrijd voor het pu bliek was er vooral in de 2e set een gelijkopgaande strijd, die tenslotte in het voordeel van de SW-sters werd beslist. De le en 3e set lieten een hard aanvallend SW zien (15-8, 15-8). Olympia 4 wist de le set van SW 4 met 15-8 te winnen, daarna bezorgde een blessure bij Olympia SVV 2 reglementaire setoverwinningen. SVV 5 presteerde het, het gelijk waardige Foxboro 1 in de eerste 2 sets volledig af te troeven door mag nifiek aanvalsspel (14-16, 10-15). Onbegrijpelijk ging de derde set met 15-3 verloren. SW 6SW 8 werd een recht streekse overwinning voor eerstge noemde, die voornamelijk door goed serveren en uitstekend spel de zaak besliste. Heren 1 rekent af met zwak OMS. Als eerste wedstrijd van de 2e helft van het seizoen stond die tegen OMS uit Putten op het programma. De heren speelden op een behoorlijk hoog peil met OMS dat geen tegenstand van enige betekenis kon geven. De Soes ter aanval was zoals gewoonlijk bij zonder goed op dreef en met passeer- slagen, vlijmscherpe smashes en be keken prikkertjes van Henk Dekker, Giis Egbers en Kees Kok werd de OMS-verdediging volkomen ontregeld. SVV liet de Puttense ploeg niet een maal boven de 10 punten komen. 15-10, 15-8 en 15-2. SW 6 wist een set van Foxboro te grijpen en wel de eerste. De tweede en derde set waren voor Foxboro 2. aangezien de herein een weinig van slag raakten door een vrij vroeg opge lopen achterstand. Olympia 9 had tamelijk veel moeite met SW 7, maar gaf de winst toch niet uit handen. De jongens A reken den af met de kleuters van Olympia d (2-0). SW b heeft zich niet gewillig door Olvmpia A naar de slachtbank laten leiden, maar verloor toch met 0-2. Programma voor vanavond 17 januari Sporthal A'foortHeren SW 1—WA 2 Dames SVV 2Spirit 2. Een spelmoment uit de zaterdag j.l. gespeelde wedstrijd Soest tegen Hui zen, door Soest met 2-1 gewonnen. wat U niet gezien hebt het elektronisch rekenwonder kunt U bekijken en proberen met deskundig a-dvies. Onze prijs is al maanden met netvoeding 250,Incl. b.t.w. Dit is guldens lager d/an de z.g. prijsverlaging van de concurrentie. bij V- ah.'S vu imtouideiiimdei Telefoon 02155 - 11015 (naast het postkantoor) Het is een goed recht in een democra tisch land te wijzen op mogelijke ge varen voor ons milieu. Velen spreken over milieuvervuiling, maar wat be doelen ze? Zijn ze niet zo intens bezig met actievoeren, dat ze in hun enthou siasme het milieu, dus hun eigenlijke doel, vergeten? Met het ingezonde stuk ,,De gemeente raad van Soest en boerderij bouw aan de A. P. Hilhorstweg" in diverse te Soest verschijnende kranten maakt Chris Uiterwijk (en zijn deskundigen) zo'n fout. Er zijn landbouwgronden en er komen enige vogels broeden. Dat is mooi, zegt Chris Uiterwijk, maar nu gaat de eige naar van de grond, die zijn brood moet verdienen en mede voor de voedselpro ductie voor ons mensen moeten zorgen, aan het z.g. weidesiepen. Dat is toch gewoonweg schandalig! De broedvogels worden verjaagd! Geachte heren milieuschermers, hoe veel broedvogels zijn er ln het Soester Eemgebied? Wanneer is er voor het laatst geteld? Och ja, u hebt gelijk, iedere vogel is er één. De industrie heeft al zoveel vernield en nu de boeren ook nog. Laten we op houden met fabriceren, laten we op houden met onze landbouw en veeteelt. Het actie „crisis" milieucomité zal wel zorgen voor ons aller daaglijks brood. Niet voor niets heeft het Rijk in O. Flevoland een groot weidevogel re servaat aangelegd, nabij het intensieve weidegebied, aldus Chris Uiterwijk. Hij heeft weer gelijk, maar hij bedoelt het anders. We willen hem wel uit de droom helpen. Het rijk, als vertegen woordiger an onze Nederlandse ge meenschap,heeft ten behoeve en ten laste van ca allen een vogelreservaat aangelegd. )at ls echter heel iets an ders dan m vogelreservaat aanleggen op grond nn een boer, die toch al zo moeilijk ai zijn zuur verdiende bo terham met komen. O ja, en di dit nog. Het agrarisch ge bied geldtn Nederland als het gebied waar m«van de natuur kan genieten. Boeren er echte natuurvrienden gaan hier vaak samen met hun belangen Een aanti boeren van Soest heeft in hun weidjebied grond afgestaan voor ontsluitin»wegen. Hun finaciële bijdrage, gegeven voor de aanleg daarvan en zodoende mede gezorgd oor de ontsluiting van een recreatiegebied. De A. P. Hilhorstweg, de Hoo!v?g en de Weideweg zijn daar een fraaivoorbeeld van. Veel Soesters genieten ran dit gebied, maar waarom wordt zc eenzijdig gereageerd. Welke hlieubewuste actiegroep heeft omgekeei ooit iets gedaan voor de boerenstnd? Er zijn t ide Eempoiders zeer zeldzame kemphaan, volgens Chris Uiterwijk. Maar zii die in werkelijkheid ook in de onmidellijke omgeving van de land- bouwschur van P. C. Kuijer? Wij meen dit ernstig te moeten be twijfele, wel menen wij duidelijk te kunnen constateren, dat er in Soest kemphaen van het menselijk ras zijn. Deze zin helaas niet zeldzaam. Namens vele boeren in Soest. J. G. HILHORST. van 0.50 tot 20 meter. van en voor vooraanstaande huizen, t.o. Busstation In de eerste wedstrijd van Olympia/Parade in het nieuwe jaar speelden de dames tegen het op de tweede plaats staande SOS/DPC. Het is op een neder laag uitgelopen. Daarmee verspeelde Olympia/Parade de eerste plaats in de ivisie volleybal. Ook de heren van Olympia moesten een nederlaag incasseren. USS won met 3-0. De dames D« winterstop heeft het eerste dames team van Olympia/Parade geen goed gedaan. Dat kan de conclusie zijn na de wedstrijd tegen SOS/DPC in de Ca- therijnenhal ln Utrecht. Geen moment is de koploper van de derde divisie volleybal in haar normale spel kunnen komen tegen een fel vechtend uiterst geconcentreerd spelend SOS/ DPC. Olympia maakte in het begin van de wedstrijd opvallend veel op- slagfouten en had de grootste moeite de gevarieerde opslagen van de Utrechtse meisjes onder controle te krijgen. Daardoor kwam het team niet tot de anders zo verrassende aanvals- acties. SOS/DPC speelde een eenvoudig spelletje en boekte daarmee in de eerste eerste set succes en won met 15-12. In de tweede set speelden de Soester dames iets geconcentreerder en succes was onmiddellijk hun deel. Hoewel het vertoonde spel niet sterk was wonnen zij toch met 15-13. De derde en vierde set waren weer voor de Utrechtse da mes. Door deze wedstrijd te verliezen en doordat plaatsgenoot SW goed pro fiteerde van deze misstap staat Olym pia nu met vier punten achterstand, maar één wedstrijd minder gespeeld, op de tweede plaats. Het vierde damesteam van Olympia speelde eveneens een zeer ongelukkige wedstrijd. Is het late aanvangsuur voor deze jeugdige ploeg al een handicap, toen ook nog een van de speelsters met een enkelblessure het veld moest rui men, moest een eigenlijk gewonnen wedstrijd prijsgegeven worden. SVV 4 won reglementair met 2-1. De heren Het eerste herenteam van Olympia/Pa rade had tegen USS in Utrecht weinig in te brengen. Met doeltreffende harde klappen werden de Soester heren ln de eerste twee sets van het veld speeld. Alleen in de derde set kwamen de Olympianen tot aanvaardbaar spel. Zelfs namen zij een 14-12 voorsprong maar zij zagen geen kans de set win nend af te sluiten. De enige spelers die een aanvaardbaar niveau haalden wa ren Ad van Brummelen en Fred van der Hulst. Olympia 7 haalde een huzarenstuk je uit door de leider in de tweede klasse. Foxboro 1, een punt af te snoe pen. Een prima prestatie van dit vete- ranenteam. Volleybal deze week Vanavond spelen de beide eerste teams van Olympia een belangrijke wedstrijd in de Soester sporthal. De dames krij gen de VIOS reserves uit Amersfoort op bezoek en hoewel het een jong team vol talent is mogen we aannemen dal de Olympianen alles in het werk zul len stellen om de slechte wedstrijd van vorige week te doen vergeten. Het eerste herenteam krijgt WA, eveneens uit Amersfoort, op bezoek. De Amersfoorters hebben uit de eerste 9 wedstrijden slechts 4 punten weten te behalen maar lijken zich van deze slechte start te herstellen. Vorige week werd op het nippertje met 3-2 verlo ren van Dynamo en Olympia zal goed op zijn tellen moeten passen. Winst lijkt echter niet onmogelijk. Het tweede herenteam van Olympia gaat op bezoek bij VIOS in Amers foort. Een moeilijke wedstrijd die ech ter één punt voor Olympia moet kun nen opleveren. Voor de overige wedstrijden verwijzen wij u naar het programma elders ln deze krant. De jaarvergadering van de afdeling Soest en omstreken van de Vereniging tot Bevordering der Bijenteelt in Ne derland wordt morgen, vrijdag 18 j; nuari, om 20 uur, gehouden in gebouw De Rank aan de Soesterbergsestraat. Naast de gebruikelijke jaarverslagen staat er een bestuursverkiezing op de agenda. Herkiesbaar stellen zich de se- kretaris, de heer P. J. H. Scegers en het bestuurslid Chris Uiterwijk. Niet herkiesbaar is de aftredende kommis- saris, de heer A. Dijkstra, in wiens plaats het bestuur kandidaat stelt de heren C. Beemink, H. Lotze en C. de Schipper. Verder ziet de kommissaris voor Amersfoort, de heer Th. van Celder- malsen, zich wegens diverse drukke bestuursfuncties genoodzaakt zich uit het bestuur van de bij en veren i ging terug te trekken. Zijn opvolger is nog niet bekend. Aan de orde zullen verder in de ver gadering gesteld worden de gevorder- denkursus en de vlechtkurs'is, de af vaardiging voor de Algemene Verga dering. dierenbelangen, de bijdrage aan de VW en het lidmaatschap van de Soester Gemeenschap en de Amers- foortse Gemeenschap en vari de nieuwe vereniging Vrienden van Eemland. De heer S. wonende aan de Wilhel- minalaan, kreeg op zijn geplaatste ad vertentie bezoek van de gebroeders V. voor de koop van een antiek kastje. Na enig kijken werd de koop gesloten voor 25 gulden. Dat kijken beperkte zich overigens niet tot het antieke kastje en toen de heer S. met een van de broers naar een ander vertrek ging. ontfermde de ander zich over een por temonnaie met 75 gulden. Dat werd pas ontdekt toen de broers weg waren en de politie heeft de zaak nu in on derzoek. De nieuwe Utrechtse groep Hope geeft vrijdag 18 januari a.s., een gratis op- treden in het Artishock-gebouw. Deze groep bestaande uit Ab Montijn, bas; Tony Koning, drums; Bart Jutte, saxo foon en Chris Lookers, gitaar, welke al de door hen opgedane kennis en niet geringe ervaring hebben gestoken in Hope. Bovendien mag niet onvermeld blijven dat Ab Montijn en Tony Ko ning beide jarenlang met Herman van Veen hebben opgetreden. Bart Jütte studeert saxofoons aan de Utrechtse Muziekschool. Voor hem betekent Hope zijn eerste beroepsmatige ervaring. Chris Lookers kan naast functioneel begeleiden ook behoorlijk solo's ten ge hore brengen. De muziek die zij spelen js moeilijk te omschrijven. Een beetje uit de jazz- richting, wat rock-jazz, pop en bailad, kortom blues-matige, jazz-achtige, Zuid- amerikaanse muziek tussen luister en dansmuziek in. Deze nog jonge groep Hope gaat eind januari al een plaat opnemen, wat één van de redenen is dat ze graag, kort voor deze opname hun muziek nog een maal willen testen, met als (kritiese) luisteraar het Artishock-publiek. De Kbfiingsweg wérd vorige week £è- ruime tijd geblokkerd als gevolg van een botsing tussen een truk met op legger en een personenauto. Dat ge beurde toen een Belgische chauffeur met zijn 'vrachtwagencombinatie ach teruit reed om een aan de linkerzijde van de weg gelegen inrit in te rijden, De slecht verlichte combinatie werd te laat opgemerkt door de 28-jarige W. H. B., die met zijn personenauto rich ting Beckeringhstraat reed. De mate riële schade was aanzienlijk. Met d< Volgende schepen kan zeepost wordei verzonden. De data. waarop de corresjondentie uiterlijk ter post moet zijn tezorgd. staan, tussen haakjes, achterde naam van het schip vermeld. Argeninië: ms „Bernburg" (23/1). Austriljë: ms „Moreton Bay" (23/1). Brazitë: ms „Bernburg" (23/1). Canaca: ms „CP Trader" (22/1). Israël rns „Hope Isle" (24/1). Japan ms „Kamakura Maru" (25/1). Ned. Antillen: ms „Ladon" (21/1). Nieuv-Zeeland: ms „Neder Lek" (24/1). Veretigde Staten van Amerika: ms „SeaLand Market" (23/1). A.s. dinsdagavond, om 20.00 uur, start de derde klaverjasavond van dit sei zoen, georganiseerd door de evenemen tencommissie van de handbalvereniging BDC. "Na het succes van de voorgaande avon den hoopt de e.c. ook nu weer op een grote belangstelling in het tempozaaltje van de Industrieweg. Ook de junioren worden deze keer meer bij de avond betrokken, dankzij het feit dat er voor hen een „toepkon- koers" georganiseerd is. ik KONINGINNELAAN 42 A TELEFOON 02155-18255 Inlichtingen Telefoon 02155 - 18255 Kapotte Geen nood, voor om te gillen JUWELIER-HORLOGER VAN WEEDESTRAAT 12 SOESTDIJK - TELEFOON 16372 Wegens ruimtegebrek heeft de actieve Soester Volleybalvereniging het Mlnl- volleybal in onze gemeente nog niet kunnen uitoefenen. Met het gereed komen van de nieuwe speelzaal de Bunt is hier echter verandering in gekomen. Met ingang van woensdag 23 januari kan de Soester jeugd één maand gratis ken nismaken met de volleybalsport. Voorlopig zal gestart worden van 16.00 - 17.00 uur, terwijl er een uit wijkmogelijkheid ls om bij grote be langstelling een tweede groep te trai nen van 17.00 - 18 00 uur Dit laatste is gezien de groeiende belangstelling voor volleybal m onze gemeente wel te verwachten. Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u terecht bij Herman Stam, tel. 12850, of J. van Kleef, tel. 19261. Hierna kan men lid worden, als men dit wenst, voor een zeer geringe con tributie. De leeftijdsgrens is vast gelegd in nationaal verband van 8 tot 12 jaar, zodat hiemee de lagere schooljeugd wordt bereikt. De training zal geschieden door de Soester onderwijzer de heer Evert Kloek, een van de spelers van het eerste team van de Soester heren. In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 12132 De jaarvergadering van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, afdeling Baarn. Soest en omstreken, wordt op dinsdag 19 februari in Soest gehouden in de zaal van de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan. De agenda telt een aantal jaarversla gen, het financieel overzicht, verslagen van studie-onderwerpen en een be stuursverkiezing. De secretaresse, me vrouw J. Th. Post-Onck, gaat het be stuur verlaten. Wie haar zal opvolgen is nog niet bekend. Het maandprogramma van de vereni ging Vermeldt a.s. vrijdag 18 januari een voorlichtingsmiddag over merkar tikelen (in de leeszaal te Soest); een demonstratie van Conimex-producfen op dinsdag 12 februari (Brandpunt Baarn) en voor donderdag 28 februari een bezoek aan een orchideeën-kweke rij te Vleuten. Algelopen vrijdagavond had het be stuur van het Cross Team Soest een gezellige avond georganiseerd voor haar leden in de grote zaal van „De Rank". De coureurs en hun dames hadden een leuke avond en dansten op de muziek van het trio „Los Casanovas". Om ook de niet-dansers van dienst te zijp, werd tussendoor gekiend, waarbij leuke prijzen te winnen waren. Aan het slot van de avond werd de verlo ting gehouden waarvoor prachtige prij zen beschikbaar waren. Ook werden op deze avond de 5 be kers uitgereikt voor de club-kampioen schappen. De 5e prijs was voor J. H. Schreuder uit Amersfoort. 4e was N. A. v. Horns- ■eld, de 3e prijs voor W. Hilhorst en de 2e prijs voor H. Huisman, allen te Soest. De le prijs voor de clubkam pioen met bijbehorende kampioenstrui ging naar C. Aalberts uit Nederhorst den Berg. Gezien de reaktie van de leden, kan het bestuur terugzien op een geslaagde avond. De leerlingen van de zesde klassen van de lagere scholen in Soest en Soester- berg gaan woensdag 16 januari per bus naar de Stadsschouwburg te Utrecht, voor het bijwonen van een uitvoering van het Scapina-ballet. Bij de politie werden de navolgende voorwerpen als gevonden aangegeven diverse rijwielen, hondje, bril, horloge, een paar dameshandschoenen, een paar herenhandschoenen, ceintuur liederen bundel, dameshandschoen, diverse sleutels, enkele portemonnaies met in houd, fietspomp, portefeuille met in houd, dekentje en een poes. Betreffende deze voorwerpen zijn aan het politiebureau, op woensdag en za terdag van 14 tot 18 uur, inlichtingen te bekomen. Vanavond, donderdag 17 januari, houdt de afd. Soest van de Ned. Reisvereni ging een avond over Gelderland De heer Van de Wateren uit Renkum za. aan de hand van kleurendia's ons Gel derland laten zien. In alle vier de jaargetijden Het belooft pen interessante avond te worden De avond wordt gehouden In gebouw Mid del wijk aan de Parallelweg, aanvang 8.00 uur, entree 1.voor leden van de N.R.V. en 1.50 voor niet leden Bereikbaar met de bussen 71 en 77, halte Dalweg. Fietsenstalling en par keergelegenheid aanwezig. 1 4) DIRTY OL' MAN Three Degrees - Philadelphia Intern, Records 2 7) SOMEDAY, SOMEWHERE Demis Roussos - Philips 3 1) 'T IS WEER VOORBIJ, DIE MOOIE ZOMER Gerard Cox - CBS •4 (16) ROCK 'N ROLL The Cats - EMI 5 2) SEBASTIAN Cockney Rebel - EMI 6 (13) ELLA André Moss - Imperial 7 (12) LA MONTANARA Heino - Columbia 8 6) IK DOE WAT IK DOE Astrid Nygh - Polydor 9 3) MERRY XMAS EVERYBODY Slade - Polydor L0 (22) - BABY BLUE George Baker Slection - Negram 11 (15) MISS WONDER FUL Wally Tax - Ariola 12 (25) IS EVERYBODY HAPPY Jackpot - BASF 13 (9) PUT YOUR HE AD ON MY SHOULDER Albert West - CBS 14 (18) DO YOU WANNA DANCE Barry Blue - Barclay 15 (5) SCHÖNES MaDCHEN AUS ARCADIA Demls Roussos - Philips 16 THE MOST BEAUTIFUL GIRL Charlie Rlch - Epic 17 (28) OH LONESOME ME The Walkers - Killroy 18 (14) YOU WON'T FIND ANOTHER FOOL LIKE ME The New Seekers - Polydor 19 (21) AY-AY-AY DON JOSé Vader Abraham Show Orkest - 11 Provinciën 20 8) JOHANNA Henk Elsink - Philips 21 (10) I LOVE YOU LOVE ME LOVE Gary Glitter - Bell 22 (30) 23 24 (17) 25 (19) 26 27 (11) 28 (20) 29 30 (23) 31 (24) 32 33 (31) 34 35 (26) 30 (33) 37 (36) 38 (29) 39 (35) 40 (27) SILVERBOY Cherry van Gelder-Smit - Pink Elephant JAILHOUSE ROCK Elvis Presley - RCA HARMONY Ray Conniff - CBS PUT YOUR HANDS TOGETHER The O'Jaya - Philadephla Intern, Records DON'T BREAK THIS HEART Jack Jersey - Imperial WHEN I FALL IN LOVE Donny Osmond - MGM JUANITA Nick Mackenzle - Imperial DAN THE BANJO MAN Dan the banjo man - Rare Earth LUCÏFERA Lemming - Polydor ONE WAY TICKET TO ANYWHERE The Osmonds - MGM MEER Jan van Veen - Polydor HARLEM SONG The Sweepers - Warner Bros THANKS FOR SAVING MY LIFE Billy Paul - Philadelphia International Sound BIG FAT MAMA Long Tall Ernie and the Shakers - Negram THAT LADY (PART 1) Isley Brothers - Epic THE DAY THAT CURLY BILLY SHOT DWON CRAZY SAM Mc GEE The Hollies - Polydor STAR Stealers Wheel A M- Records SAMBA PA TI Santana - CBS JOEKELILLE Nico Haak en de Paniek zaaiers - Fontana i (-) 2 (-) 3 3) 4 8) 5 (-) (14) (21) 9) 10 (10) 11 12 (12) 13 (15) 14 (16) 15 (-) DEN UYL IS IN DEN OLIE Vader Abraham en Boer Koekoek - Dureco MRS. VANDEBILT Wings - Bovema SHOWDOWN Electric Light Orchestra - Bovema GO IN' BACK IN TIME The Fools - CNR (Stan Haag) STAR STAR The Rolling Stones - Negram 24 00 24 (WHAT IS LOVE) Hal Dorado - Phonogram WHO'S IN THE STRAWBER- RY - PATCH WITH SALLY Tony Orlando and Dawn - Polvdor (Tom) ZALLEMENUT (NOG EEN KEERTJE OVERDOEN) Adele Bloemendaal - Phono gram (Tinike) TEENAGE LAMENT '74 Caroleking - Ariola PEACE WILL BE MINE John D. Bryant - Polydor (Rob Out) TEENAGE RAMPAGE The Sweet - Inelco WHOEWER TOLD YOU Chl Cnltrane - CBS (Bart) UNDER THE INFLUENCE OF LOVF Love Unlimited - Phonogram (Lex Hardingi THE GRAND PRETENDER Cardinal Point - Phonogram HALLI. HALLO Freddy Breek - BASF 16 (17) TAKE ME HIGH Cliff Richard - Bovema 17 (26) DAAR GAAT MIJN GROOT PAPA Rocco Granata - Negram 18 (29) I SHALL SING Art Garfunkel - CBS 19 TRUE LOVE Sandra en Andres - Phono gram 20 (22) O'CARRETEIRO Ben Thompson - Negram 21 (23) AMOUREUSE - Kiki Dee - Ariola (Tom) 22 (24) TO DIE OF LOVE Charles Aznavour - CNR/ Barclay 23 (27) IMAGINATION Gladys Knight The Pips - CNR/Barclay 24 (25) WARM SUMMER RAIN Phillip Goodhand-Tait - Phonogram 25 COME AND GET YOUR LOVE Redbone - CBS 26 (28) PLEASE BE THERE Orleans - Bovema 27 (30) KENTUCKY SUNSHINE Wayne Kemp - Bovema (Hans Mondt) 28 JAMBALAYA The Carpenters - Ariola 29 NAAR EEN LAND Barbara en Bas - Bovema (Will Luikinga) 30 SUMMER IS OVER Dusty Springfield - Phono gram (Rob Out)

Soester Courant | 1974 | | pagina 7