Wiewei Keukens Atag,KüppersbuscEi, Neff, Siemens, AIS Verbouwing Gymnastieklokaal Mariaschool Wiewei Keukens Leiderscursus en kadertraining van Stichting Jeugdzorg Soest Nog geen rust in Huize Nieuw Mariënburg Onzekerheid is gebleven Reisbureau Lissone-Lindeman/Ruys houdt balansopruiming! De boeren hebben ook hun gelijk Nieuw-üoosdrecht Benzine gestolen 5000 gulden buit bij inbraak in Rob's Corner PANNEKOEKENBOERDERIJ „DE SMIGKEL" Meningen van lezers Negen vliegtuigbommen uit Tweede Wereldoorlog worden weggehaald Nieuw Amnesty boek nu ook in Soest verkrijgbaar Opening scholen Klaarwater Gevonden voorwerpen Voorlichting aan scholieren over druggebruik ZIEKENAUTO - TEL. 12727 Enting rundveestapel tegen mond- en klauwzeer Baarnse cantate-dienst Postzegelemissie programma Nederland 1974 van de Gemeentehof Officiële mededelingen Hinderwet Vergadering eommissie voor de beroepschriften. Overweg station Soestdijk afgesloten BURGERLIJKE STAND Soest«" Courant van donderdag 24 januari 1974 Wa. Geopend dinsdag t.m. zondag van 12.00 tot 20.00 uur. Lange Brinkweg 26 - Soest - Telefoon 02155 - 16527 GEZELLIG PANNEKOEKEN ETEN EN NIET DUUR. OPEN KEUKEN OP ..DE DEEL" Ook voor bruiloften, recepties en partijen. Nog steeds heerst er in huize Nieuw Mariënburg onrust over de stappen die het ziekenfonds zou kunnen gaan ondernemen voor de verplaatsing van patiënten naar erkende verpleeginrichtingen in de omgeving. Naar aanleiding van de eerste publicaties heeft de directeur van ziekenfonds dokter G. de Vos. contact opgenomen met de directrice van Mariënburg, zuster Fortunata. Hij verleide haar dat hjj nu ook wel voavd dat het fonds te cru optrad; hü dacht aan uitstel geven. Dat Is inmiddels ook gebeurd; de fatale 16 jananuari is gepasseerd zonder dat er patiënten verhuisd zijn. Ook de gemeentelijke sociale dienst en de huisarts waren in de veronderstelling dat de grootste problemen overwonnen waren. „Later werd ik echter weer opgebeld door dokter De Vos", aldus zuster For tunata, ,,en hij las mij een brief voor waarin de komst van twee doktoren werd aangekondigd die zouden komen kijken welke patiënten verplaatst zou den moeten worden. Ik kreeg het ver zoek die brieven aan de patiënten door te geven maar dat heb ik op voorhand geweigerd". Zij blijft van mening dat haar zieken, in leeftijden van rond de negentig en daarboven, het niet aan gedaan kan worden nu nog te moeten verhuizen naar een vreemde omgeving. Inmiddels 2ijn er twee doktoren ge weest. dokter Buining van het fonds en doktor Pont uit Nijkerk. Zij be zochten één afdeling en stelden aan de patiënten de vragen; waar komt u van daan en waar wonen uw kinderen. Meer niet. Voor het bezoek aan de tweede afdeling hadden de beide dok toren nog geen tijd. Vandaag krijgt Nieuw Mariënburg be zoek van dokter Haring en de direc trice van het St. Elisabeth verpleeg huis te Amersfoort. Zij kondigden hun bezoek aan met de geruststellende me dedeling „Maak je maar niet ongerust", maar wat het verder gaat betekenen weet nog niemand. De provinciale inspectrice, mevrouw Blom, stelt zich op het standpunt dat de patiënten weg moeten. Zij heeft het over een tijdelijke regeling, waar van men tevoren wist dat er eens een eind aan zou komen. Inmiddels is er nu ook officieel uitstel verleend tot 1 februari, maar gezien de geringe actie di van ziekenfondskant wordt ondernomen, ziet het er weer naar uit ook die datum niet gehand haafd zal worden. Daarom blijft de onrust heersen. Nie mand weet waar hij aan toe is en dat is vooral voor deze bejaarden patiën ten heel erg. Edoch, de ambtelijke molens blijven niets ontziend draaien. Met ingang van 1 januari j.L treden de reeds jaren samenwerkende reisbureau organisaties Lissone-Lindeman en Ruys- Intraned Reisagenten naar buiten op onder de gezamenlijke handelsnaam „Reisbureau Lissone-Lindeman/Ruys". In de afgelopen drie jaar is de integra tie van de twee bureau's tot stand ge komen, dankzij, zoals de directie het zegt „de volledige inzet van onze me dewerkers". In Soest is het kantoor gevestigd naast het VVV-kantoor aan de Steenhoff- straat 9. Het reisbureau is officieel KLM-agent voor Soest en omgeving. vaatwasautomaten, koelkasten, wasemkappen, ovens met draaispit, inbouwfornuizen, kookplaten, enz., enz. Heeft u toevallig iets nodig? Dan is dit uw kans. Bel ons even of nog beter komt u direkt even kijken, er is vast en zeker iets voor u bij. N.B. geldt tot 1 februari. Pas geleden was er in de krant een ingezonden brief van de Heer Hil- horst te lezen. Meneer Hilhorst nam het daarin op voor een kollega-land- bouwer, de heer Kuyer, die een schuur heeft gebouwd in de Eempolder. Dai die schuur daar staat is erg jam mer. Her milieu, dat is zeker, zal er onder lijden. Maar dat is niet de fout van de heer KuyerHij had al heel lang een aanvraag ingediend om te mogen bouwen. Net als iedereen dat kan doen. De gemeente heeft nagelaten, om maatregelen te nemen dat er een bestemmingsplan kwamen dat de aan vraag werd afgewezen. Dóardoor kon er nu gebouwd worden. In het algemeen kan men zeggen dat oude boeren streken een gezond milieu hebben. Veel boeren hebben een open oog voor de natuur. Maar, de prijzen die ze krijgen voor hun produkten is ver beneden de maat. In Groningen betekent dat. dat de helft van hen beneden het minimum loon zit Daarom moeten veel boeren, wil len zij nog te eten hebben, naast hun gewone bedrijf met bioindustrie begin nen. Dit betekent dat er op grote schaal dieren (bijv. kippen of varkens) worden gemest. Heel snel en met de dieren zeer dicht op ekaar. We hebben daar wel eens wat van op t.v. gezien. Het is dus meestal niet zo dat de boeren het zo fijn vinden om varkens in een heel klein stal letje te zetten. Ze moeten wel. Daarbij komt dat de grote koncerns die voor het geld, het voedset, en de afname van het vlees van de bio industrie zorgt, de boeren kontrakten hebben laten tekenen. Door deze kon trakten worden de boeren van vrije boer tot kontraktarbeider van de grote industrie. Deze bio-industrie is de pest voor mens, dier en milieu maar wie is de schuldige De boer niet! Het is al net zo met de landbouw- middelen. bestrijdingsmiddelen en kunstmest. Toen deze spullen net op de markt kwamen was het gevaar ervan bij de meeste boeren onbekend. Men dacht toen dat de voedselproductie erdoor flink verhoogd kon worden. Dus wer den de middelen gebruikt. Maar die werkten al gauw niet meer. Boverdien werden de gewassen groter, en dus kwetsbaarder. Daarom moest men naar zwaardere middelen grijpen. Omdat door al dat vergif de natuur lijke vijanden van de gewas-etende- insecten doodgingen, maar de insec ten zelf al gauw weerbaar werden, moest er steeds meer en sneller ge spoten worden. De boeren hebben nu weinig keus. Een terugkeer zal tijdelijk minder oogst opleveren en moet met z'n allen tegelijk gebeuren. Door al die middelen die de boeren gebruiken, die ook nog steeds duurder worden, wordt de boer steeds afhanke lijker van de grote koncerns die het spul leveren. Tot slot vernietigd de door de boeren vaak ongewenste, maar door de over heid ((Tubbergen) ingevoerde ruilver kaveling veel van het milieu. Uit dit stuk moet u overigens niet de indruk krijgen dat alle boeren zo vreselijk zielig zijn of het beste met alles willen. Maar In een maatschappij waar na tuurvriendelijke boeren gedwongen worden kontraktarbeiders in ..stin kende" fabrieken te worden zit er heel wat fout. Ik hoop dat de gemeente zo milieu bewust is om de heer Kuyer uit te kopen. Daarbij zou iedereen gebaat zijn Natuurvrienden en boeren heb ben eigenlijk er allebij belang bij dat het milieu zo gezond mogelijk blijft. Op het industrieterrein. Volg vanuit Hilversum en Utrecht de borden Loosdrecht-vliegveld. Uit een personenauto, geparkeerd op een parkeerplaats aan de Veenbesstraat en toebehorend aan de heer K. G., heèft een onbekende benzine uit de tank gestolen. Met de verbouw van de gymnastiekzaal bij de Mariaschool is men inmiddels begonnen. De gemeente stelde er op 20, juli J972 een krediet van 150.000 gulden •oor beschikbaar, dat op 20 december 1973 met 46.000 gulden werd aangevuld. Het lokaal voldeed op geen enkele wijze meer aan de eisen die heden ten dage aan gymnastieklokalen kunnen en mogen worden gesteld. De oppervlakte van de zaal is onvoldoende maar daar aan kan niets worden veranderd. Ook de akoustiek van de zaal is slecht, waardoor het lesgeven bijzonder be moeilijkt werd. Om dat te verbeteren wordt het plafond omlaaggebracht en daarnaast worden e^ kleedkamers ge bouwd, wasruimten met kranen voor 't voetenwassen, douches, toiletten, een redelijke entree en een betere berging voor de toestellen. Voor een nieuwe inventaris werd nog een krediet van 25.000 gulden beschik baar gesteld. Van dit lokaal maken vier lagere scho len in Soestdijk intensief gebruik, ter wijl in de avonduren sportverenigingen de zaal benutten. Een Inbraak In de cafetaria Rob's Corner aan de Kostverlorenweg, hoek Laanstraat, heeft de onbekende dader een buit opgeleverd van circa 5000 gulden. Om binnen te komen werd een ruit aan de zijkant van de cafetaria ver nield. Ontvreemd werden een bandrecorder, een tuner-versterker, een platenspeler en de voorraad sigaretten ter waarde van 500 gulden. Ook werd een speel automaat opengebroken en hieruit werd nog een bedrag van 150 gulden meegenomen. In de keuken deed men zich tegoed aan vleeswaren en augur ken. Gisterenmorgen is de explosievenopruimingsdienst uit Culemborg bü het Oude Grachtje begonnen met de werkzaamheden voor het weghalen van 9 vliegtuig bommen, die daar nu bijna 34 jaar in de grond moeten zitten. De bommen zijrt afkomstig van een Duits vliegtuig d'at in het begin, van de oorlog, op 22 mei 1940, van Soester- berg opsteeg, moeilijkheden kreeg bij het winnen van hoogte, waarschijnlijk wegens te zware bommenlast en een dozijn liet vallen rond het pandje Oude Grachtje 3. Van de twaalf zijn er na de oorlog drie, die dicht bij het woonhuis lagen, opgegraven door personeel van de ar tillerie inrichting Hembrug en onscha delijk gemaakt. De resteren 9 (1,40 meter lang en 40 cm doorsnee) liggen vermoedelijk 4 meter diep verspreid over een terrein van 100 bij 200 meter. Aannemings mij. Almere is woensdagmorgen be gonnen met het verzetten van een laag grond van een meter en zal daarmee doorgaan zolang dat nodig is en de E.O.D. constateert dat het geen gevaar oplevert. Vorig jaar juni werd de gemeente door een bewoner van Soesterveen- Zuid op deze niet geëxplodeerde bom- Tweé man van de Explosieven Oprui mingsdienst aan het werk met de detector men attent gemaakt. Dit met het oog op de werkzaamheden die verricht zouden worden voor het bouwrijpmaken van de grond voor het plan Overhees. B. en W. lieten politie en gemeente werken een onderzoek instellen, dat tot resultaat had dat kan worden vast gesteld, dat, buiten de dirie eerder ge noemde bommen, er 9 niet geruimd werden. Overigens had men bij ge meentewerken een in 1940 gemaakte kaart, waarop de bommen staan ge- localiseerd. Dat men niet eerder met de opruiming is begon-nen vindt zijn oorzaak in het feit dat d-e E.O.D. niet eerder gelegen heid had di't te komen doen. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de .■•orrespondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Alor" (1/2). Brazilië: ms „Cherniakhovsk" (31/1). Canada: ms „C.P. Discoverer" (20/1) Japan: ms „Tokyo Bay" (30/1). Kenya, Oeganda en Tanzanië: ms „Vishamn" (28/1) en ms „G. Schumann' (28/1). Ned. Antillen: ms „Socrates" (28/1). Suriname: ms „Parthenon" (29/1). Verenigde Staten van Amerika: ms „SI. Mc Lean" (30/1). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Tabora" (30/1). In aansluiting op het bericht over het verschijnen van het nieuwe Amnesty- boek „Martelingen het zijn mensen waar het over gaat" kan nu worden medegedeeld dat dit boek nu ook in Soest verkrijgbaar is. Van de Ven's boekhandel. Soesterberg- .sestraat 53 (tel. 12529) en Steenhoff- straat 13 (tel. 10115) heeft dit boek in de verkoop, genomen. De stichting Jeugdzorg Soest start maandag 4 februari met een leiderscursus en kadertraining voor alle jeugdleiders en leidsters in Soest en Soesterberg. Het is niet de bedoeling dat de cursus beperkt blijft voor leiders en leidsters van de stichting zelf; iedereen die zich op ongeveer soortgelijke wijze met de jeugd bezig houdt zoals men dat in de clubhuizen „De Vangrail" en „De Praatpaal" doet, is welkom. Ook is het niet de bedoeling dat de cursussen tijdelijk zijns;/ bij voldoende belangstelling wil men er mee door gaan. In principe zal deelname aan deze avonden geheel gratis zijn, terwijl niemand zich verplicht hoeft te voelen om regelmatig te ko-men of om te blij ven komen, als het gebodene niet aan de verwachtingen zou voldoen, of wanneer men geen tijd meer heeft. Het uitgangspunt van de stichting is service te verlenen.. Er zal ook niet een vast omlijnd programma gebracht worden. Aan de hand van suggesties van de cursisten zal bepaald worden waar de eerste en meeste problemen liggen. De activiteiten van de Stichting Jeugd zorg zijn alle vormen van handen arbeid, improvisatietoneel, volksdan sen, poppenkast spelen, het organise ren van speldagen, speurtochten, fees ten, ralley's. Aan de orde zullen ook komen de theorie over het werken met groepen. De officiële opening van het scholen complex voor rooms katholieke- en openbaar lager en kleuteronderwijs in de wijk Klaarwater vindt plaats op vrijdag 25 januari a.s., om 15.00 uur. in de gemeenschapsruimte van de r.k. lagere school „De Achtbaan" aan de van Hamelstraat 97. De opening zal worden verricht namers het bestuur van de Stichting Katho liek Onderwijs door de heer W. Schim mel en namens het gemeentebestuur door drs. L. J. Dijkstra, wethouder van onderwijs. Bij de politie zijn de navolgende voor werpen als gevonden aangegeven brillekoker met bril, steekwagentje. jongenshandschoen, diverse fietsen, sleutels, want, benzine bonkaarten, dameshorloge, zijden shawl, plastic mapje met geld, medaille, jack, da meshorloge, bedeltje, shawl en een hond. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie woensdag en zaterdag, van 14 tot 18 uur, inlich tingen worden verkregen. Dinsdag j.1. heeft de heer W. van der Ham, opperwachtmeester van de Ko ninklijke Marechaussee, in het gebouw van de L.T.S. aan de Molenstraat de gevaren van druggebruik uiteen gezet aan de leerlingen van de hoogste klas sen van de L.T.S. en de R.K. Mavo en de Van der HuchtMavo. In totaal 300 kinderen volgden geboeid de lezing van de heer Van der Ham, die daarbij gebruik maakte van dia's. Ook werd vertoond de Amerikaanse film „Trip to where". die de gevolgen van druggebruik in beeld bracht. Volgende week woensdag wordt in de zaal van de brandweerkazerne deze voorlichting gegeven aan de leerlingen van de Christelijke Mavo, de Openbare Mavo en de Oranje Nassauschool. De cursusavonden zullen wekelijks ge houden worden en gaan van start op maandag 4 en dinsdag 5 februari a.s., om «20.30 uur, in het clubhuis „De Praatpaal", Molenstraat 142 en zé du ren tot ongeveer 22 a 22.30 uur. Elke maandag- en dinsdagavond is iedere serieuze belangstellende wel kom. Gewijzigde vervoersvoorwaarden in de entingsperiode. De minister van landbouw en visserij, mr A. van der Stee. heeft voor de jaarlijkse enting van de rundveestapel tegen mond- en klauwzeer vastgesteld de periode 1 februari 16 april 1974. In afwijking van de regeling in voor gaande jaren is vervoer van een rund na 15 maart a.s. slechts mogelijk in dien het dier in de entingsperiode 1974 is geënt. Betreft het een dier voor de eerste maal werd geënt, dan moet tussen enting en vervoer een periode van 14 dagen in acht worden genomen. In de Pauluskerk op de Brink te Baarn wordt op zondag 27 januari, tijdens de maandelijkse cantate-dienst, uitgevoerd cantate no. 3 „Ach Gott, wie manches Herzeleid". Hieraan werken mee Elise de Broe- ckert, sopraan, Delia van Schaik, alt, Herman van Kerkhof, tenor, Peter van Beugen, bas. Verder koor en orkest van de Baarnse Bach Cantorij onder lei ding van Louis Mol. Aan het orgel Gert Muts. In de dienst zal voorgaan ds. W. J. van der Kerk te Baarn. Aanvang 19.30 uur. De toegang is vrij. Als gevolg van enkele wijzigingen komt het uitgifte programma van nieuwe series er als volgt uit te zien: 19 februari Een serie van drie post zegels onder het thema „natuur en milieu", waarbij tevens aandacht wordt geschonken aan het 75-jarig bestaan van Staatsbosbeheer en de Nederlandse Vereniging tot bescher ming van vogels. 23 aprli: De zomerpostzegels, gewijd aan ouderwerpen op cultureel gebied. Medio juniEen uit twee postzegels bestaande serie waarin aandacht zal worden gegeven aan de voetbal- en tennissport 30 juliEen gecombineerde uitgifte waarin aandacht zal worden geschon ken aan het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Noord- en Zuid Hollandse Reddingsmaatschappij en de Konink lijke Zuid-Hollandse Mij. tot Redding van Schipbreukelingen aan het 25- jarig bestaan van het Koningin Wil- helmina Fonds en aan het 100-jarig bestaan van de Vereniging ..Het Ne derlandse Rundvee-Stamboek". September: Een internationale serie bestaande uit twee zegels, waarmee aandacht zal worden geschonken aan het 30-jarig jubileum van de Benelux en aan het 25-jarig bestaan van de Raad van Europa. 9 oktober: Een uitgifte t.g.v. het 100- jarig bestaan van de Wereld-post- vereniging. 12 novemberDe serie Kinderpost zegels die ln het teken zullen staan van 50 jaar Kinderpostzegels. Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinder wet ter algemene kennis, dat ter ge meentesecretarie van Soest ter inzage zijn gelegd verzoeken met bijlagen van a. de heer G. A. Hilhorst, Kerkpad z.z. 41, Soest, om een nieuwe de gehele in richting omvattende vergunning voor een agrarisch bedrijf bestaande uit een veehouderij en een varkensmesterij op in het perceel Kerkpad z.z. 41 kada straal bekend gemeente Soest, sectie A. nrs. 2929 en 3813. b. de heer C. W. v. d. Breemer, Ferd. Huycklaan 26 te Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een agra risch bedrijf, bestaande uit een vee houderij en een varkensmesterij op/in het perceel Ferd. Huycklaan 26, kada straal bekend gemeente Soest, sectie C, nrs. 3160 en 2677. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmakingen bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunningen in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op maandag 11 februari a.s., des voormiddags te resp. 9.00 en 10.00 uur, in het gemeentehuis open bare zittingen worden gehouden, al waar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van deze verzoeken kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften gelet op het be paalde in de verordening voor de beroepschriften: maakt bekend dat op vrijdag 1 februari 1974, te 16.00 uur. ten gemeentehuize van Soest een openbare zitting zal worden gehouden van de commissie voor de beroeps schriften. De agende van deze zitting vermeldt het beroepschrift van de heer J. Peters. Ossendamweg 45 te Soest, tegen de weigering van een vergunning voor het wijzigen van de ingangspui van de garage op het perceel Ossen damweg 45. alhier. Soest, 24 januari 1974. De voorzitter, voornoemd. J. J. J. M. FESTEN. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat zij die over 1973 nog vorderingen op de gemeente heb ben, deze ten spoedigste - doch in elk geval voor 15 februari 1974 - ter gemeentesecretarie (afdeling compta biliteit) moeten indienen. Hetzelfde geldt voor vorderingen ten laste van de gemeentebedrijven. De daarop betrekking hebbende re keningen moeten worden ingediend bij de desbetreffende bedrijfsadmini straties. Indiening van rekeningen na genoem de datum zal vertraging van de uit betaling tengevolge hebben. Soest, 24 januari 1974. Burgemeester en wethouders van Soes' De burgemeester Mr. J. M CORVER VAN HAAFTEN De secretaris. H. BORREMAN A.s.' vrijdag, 1 februari, te 16-uur, ver gadert de commissie voor de beroep schriften in het gemeentehuis voor de behandeling van het beroep van de heer J. Peters, wonende aan de Dokter Rupertlaan, die een vergun ning geweigerd is voor de wijziginj van de ingangspui van een garage op het perceel Ossendamweg 45. B. en w zijn van mening dat het bouwplan zou worden uitgevoerd bin nen het bestemmingsplan Ossendam weg, waar de grond de bestemming heeft gekregen voor berm, groen strook of plantsoen. De bouwvergunning voor de woning en de garage op dat perceel is ver leend met toepassing van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Orde ning. Dat houdt verband het het toe komstige bestemmingsplan Soest-Zuid. dat nog niet onherroepelijk is en waarin het perceel bestemd is voor bebouwing met eengezinshuizen met daarbij behorende bijgebouwen. Met constateert verder dat de wijziging van de pui van de garage verband houdt met het voornemen de gar, als kantoorruimte te gaan benutten en daar verzet het nieuwe bestemmings plan zich tegen In de nacht van zaterdag op zondag a.s., van 26 op 27 januari, zal van 24 uur tot 7 uur 's morgens, de overweg bij het station Soestdijk in verband met reparatie van het wegdek, voor alle verkeer zijn afgesloten. Het ver keer wordt ongeleid. GEBOREN: Mare. zoon van H. P. den Hartigh en J. van Resteren. Aukje, dochter van J. D. P. Warners en H. M. J. Ver hagen. John Terence, zoon van J. F. Kan en K. E. Mac Donald. Hes ter Ilse Bernadette. dochter van A. I. I. M. van den Breemer en C. C. M. Maaswinkel. Joram Micha, zoon van L. E. van den Berg en W. J. J. M Bakker, Verena Gerritje Anna. dochter van A. Bruggink en J. M. A. Willems. Michiel Winifred Johannes, zoon van W. A. M. van den Deijssel en M. G. Tak. Dennis, zoon van A. J. Stalenhoef en M. A. Steenbeek. Mark, zoon van R. Sijbrands en Z. M. B. Schagen. Luuk August Antoon. zoon van R. L. Lormann en E. E, C. Schra- ven. Sophia Louise, dochter van J. M. Hoksbergen en H. T. van den Bree mer. ONDERTROUWD: Adrianus Stephanus Beijer en Annyta Barèndina Hollander. Wilhelmus Gerardus Schuurmans en Truus Ellen de Ronde. OVERLEDEN: Jan Tichalaar, echtgenoot van J. A. Bonhoff. Teunis van Altena, echtge noot van J. H. Hunink. Marien Groen, echtgenoot van J. M. Jansen Petrus Roelofsen, echtgenoot van E. Veltman. Johann Hendrik Wempe. weduwe van W. R. M. E. Rikkers. Jaike Sophia van Brummelen. Alexan- der Franciscus Leonardus Vossen. VAN ARKÉL, JULIANALAAN 86.

Soester Courant | 1974 | | pagina 11