OUZO A ïïbêêomw Kans op 18 bungalows in het Slangen bosje Reisbureau GERTH V MAGNEET reizen J. P DE ROND ZIEKENAUTO 1 2727 Veronica's Gemeente en omwonenden vinden elkaar t t W# -C1 A.s. zaterdag en zondag testapparatuur van Veilig Verkeer bij ,.De Korte Duinen" Goed initiatief van de afdeling Soest Hinderwet Concert in de Julianakerk Opening school op Kamp Nieuw Amsterdam 1300 gulden buit bij inbraak Klaverjassen K.V. De Meteoren Geslaagd klaverjasconcours Auto opengebroken, portemonnaies weg Kaartenverkoop karnaval Carnavalsavond Ontspanningsavonden voor bejaarden Utile Dulci speelt „En ik dan?" Boomfeestdag SOESTERBERG Zilveren priesterfeest Pater Herman van Burgsteden BIIRGEHLIJKE STAND Zeepost Revolverheld aangehouden f Wij hebben Intertest tapiit.Want niemand heeft zoveel keus. Interieurverzorging TELEFOONNUMMER (dag en nacht) MEDISCHE DIENST R.K. Kerkdiensten PREDIKBEURTEN .,De Gouden Snaar" FILMAGENDA POLITIE - TEL. 19444 Alurm-politie uitsluitend telefoon 14444 (-) goeeter Courant ran donderdag >1 januari 1974 Ongeveer 70 bewoners van Ir. Menkolaan en de lnsp. Schreuderlaan gaven maandagavond gehoor aan de uitnodiging van de gemeente eens van gedachten te wisselen over de toekomst van het ..slangenbosje", de uiteindelijke bestem ming en de eventuele bebouwing. Vier VVD-raadsleden woonden deze als „besloten" aangekondigde bijeenkomst bij. bruik maakte van het namens de om wonenden door dr. Voute samenge steld rapport. Met dat rapport bleek de gemeente zeer ingenomen en men kwam ook min of meer tot dezelfde conclusies. ..Het terrein is helaas aan haar lot overgelaten de flora en fauna zijn niet uniek; verplaatsing zou mogelijk zijn maar het is op die plaats voor de, dikwijls beiaarden omwonenden, on vervangbaar". Uitgaande van deze onvervangbaar heid wil ook de gemeente het groen handhaven, zij het dat bebouwing noodzakelijk is. Wethouder Walter wil de niet ingaan op de eigendomssituatie' „het is van de NCHB, de gemeente kan het terugkopen, maar 't is nu niet aan de orde". Van die NCHB was evenwel een plannetje voor bebouwing ont vangen (laagbouw aan de kanten en 'n 15m-hoog f'a' in 't midden), maar dat plan vond de gemeente niet erg gelukkig. Daarmee werd een forse wijziging van het eerder ingenomen standpunt ((een 10 a 11 hoog flat) duidelijk. Dat de zaal daarmee zeer ingenomen was spreekt voor zich. Het voorlopig gemeentelijke plan voor ziet in de bouw van 18 bungalows, langs de beide lanen, en voor het overige handhaving van het groen Dat betekent dat van de totale opper vlakte 1,3 ha bebouwd zal worden terwijl er dan 3 ha „groen" blijft. Dat de zaal niet geporteerd was voor hoogbouw of aaneengesloten laagbouw, was zondermeer duidelijk. Wel werd als suggestie naar voren gebracht te denken aan sociale bouw zoals een dienstencentrum, kerkgebouw. peu terspeelzaal of kleuterschool. Ook dat zal bekeken worden, hoewel het nut van dergelijke bouwwerken voor de subsidiegevers van doorslaggevende aard zal zijn Het bungalow-plan heeft de meeste kans van slagen mi dat zal uitgewerkt worden. Wethouder M. C, P. Walter-Van der Togt. De wethouder van openbare werken, mevrouw M. Walter-Van der Togt. hield een korte inleiding waarin ze de ter visielegging van het bestemmings plan Soestdijk aankodigde. Het „slan genbosje" zal daarin als een witte vlek zijn opgenomen, terwijl in de toelichting bij het plan aangegeven zal worden dat de bestemming ,.la bouw en groenvoorziening" wordt. Daarmee wordt voldaan aan suggesties van de omwonenden. Die suggesties zullen verder uitgewerkt worden en de omwonende zullen op de hoogte gehouden worden. Het hoofd van de gemeentelijke plant soenendienst, de heer A. van de Broek, ging in op de biologische waarde van het terrein, waarbij hij dankbaar ge De afdeling Soest van Veilig Verkeer Nederland heeft voor zaterdag en zondag een actie op touw gezet, die wordt gehouden by en in samenwerking met restaurant „De Korte Duinen" aan de Birkstraat. Daar staan zaterdag van half elf en zondag vanaf elf uur een ogentestapparatuur, een verkeersbordentest en een voorrangsapparatuur opgesteld, hoofdzakelijk bedoeld voop gemotori geerde "weggebruikers. Daarnaast kunnen fietsers er terecht om hun karretje te laten controleren en eventueel het spatbord wit te laten schilderen en de verlichting in orde te laten maken. Afgezien van het grote nut voor degenen die aan de actie meedoen, is de testapparatuur van het cen traal bureau van V.V.N. naar Soest gehaald om de bevolking te laten kennismaken met één van de vele facetten van het werk van de afde ling Soest van Veilig Verkeer Neder land. „Het gaat er in de eerste plaats om de mensen te laten zien wat V.V.N. zoal doet en wat het werk inhoudtniet om leden te winnen, al zijn die natuurlijk altijd welkom", aldus bestuurslid mevrouw Korte. In december vorig jaar was ook enige apparatuur van Veilig Ver keer in „De Korte Duinen" opgesteld. Dat was op zondag en ondanks het toen geldende rijverbod en het slechte weer van die dag. toonde 60 bezoe kers belangstelling voor de actie. „We kregen toen veel positieve reac ties en daarom hebben we besloten tot een herhaling", aldus mevrouw Korte. De tijd hiervoor is nu erg' gunstig met het oog op de naderende vakanties. Mevrouw Korte heeft na de eerste actie geconstateerd, dat veel bezoekers onbekend zijn met het werk van het J van dc Gemeentehof, Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinder wet ter algemene kennis, dat ter ge meentesecretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer W. van Dijk, Nijverheidsweg 10 te Soest, om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in wer king houden van een gastechnisch con structiebedrijf, in het perceel Nijver heidsweg 10, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie G., nrs. 5840 ge heel en 5859 ged. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het gemeen tebestuur. Bovendien zal op maandag 25 februari des voormiddags 09.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. Soest, 7 februari 1974. Burgemeester en wethouders voor noemd, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN Naar Griekenland, Doe er wat u wilt. Zonnen, zwemmen, luieren of duik dg cultuur in. Prima hotels. LAANSTRAAT 66 SOEST - TEL. 02155-12683 V.V.N. en dan ook nooit eerder aan een test hebben meegedaan. Vooral bij het diepte-zien leidt dit soms tot verbaasde reacties van mensen, die helemaal niet wisten dat zij een kleine oogafwijking hadden. Het werken met de voorrangsappara tuur levert ook meer dan eens onver wachte resultaten op, om over de bor dentest nog maar te zwijgen. „Het gaat om doodgewone borden; er is echt geen bord bij met een hoorn van een postkoets. Maar de antwoorden die je soms krijgt Laatst wist iemand niet wat één van die borden betekende. „Als ik zo'n bord zie, dan draai ik om en neem een andere weg", zei die mevrouw. Ze had al veertien jaar haar rijbewijs", vertelt mevrouw Korte. Zij rekent op een grote deelname aan de actieomdat het de bedoeling is dat iedereen rustig wordt geholpen en voldoende aandacht krijgt, is er voor beide dagen geen sluitingstijd van de tests vastgelegd. „Als het druk is gaan we door tot iedereen geholpen is, als het wat minder is stoppen we zodra dit zonder bezwaar kan". Op dinsdag 12 februari a.s.. om 20.00 uur, zal de Gospelgroup „The Messen- gers" onder leiding van de heer P. J. Houtzagers en de organist Gert Muts een concert verzorgen waarvan het programma er alsvolgt uitziet: 1. Concerto in A van G. F. Handel; 2. Putyour hans; 3. Poor little Jesus (gos pelgroup); 4. Improvisatie over Pour little Jesus (orgel); 5. A. Toi la gloire (gospelgroup); 6. Improvisaties over A Toi la glorie (orgel); 7. He's Got the whole world; 8. Deep river; 9. Walk in Jerusalem (gospelgroup); 10. Toccate van Micheelsen; 11. „Wachet auf, ruft uns die Stimme" van J. S. Bach; 12. Inventio 1 van J. S. Bach (orgel); 13. Where shall I be; 14. We shall over- come; 15. Keep your hand on the plow; (gospelgroup); 16. Improvisatie over „The windmills of your mind" (orgel); 17. Look down; 18. Oh happy day (gospelgroup); 19. Toccata en Fuga in d kl.t. van J. S. Bach (orgel); 20. Amen (gospelgroup). Op donderdag 21 maart treedt in de Julianakerk op het Motet- en Madri gaalkoor onder leiding van de heer Laóut; in april het koor Sursum Cor- da onder leiding van de heer L. J. Meijer en op donderdag 16 mei wordt het slotconcert in deze cyclus gegeven door het mannenkoor Apollo, onder leiding van de heer G. van de Schepop. Morgenmiddag wordt op kamp Nieuw Amsterdam van de vliegbasis Soester- berg een nieuwe school voor de Ame rikaanse kinderen geopend. De school werd gebouwd door de BABOV en zal dan worden overgedragen aan de Amerikanen. In deze 10 lokalen tellende school zal les gegeven worden aan circa 450 Amerikaantjes in de leeftijd van 5 tot 14 jaar. Zij zijn tot nu toe onderge bracht geweest in een oude school te Den Dolder en in barakken op de basis De school werd gebouwd door de N.V. Variël Nederland, elementenbouw te Alblasserdam en kostte ƒ1.431 604, /Dderf afwezigheid van de bewoners ftrd de woning van de familie Van fen B aan het Tweede Heeseriaantje doorzocht. De onbekende dader ver dween met een buit van 1300 gulden. Maandag j.1. werd de vierde klaver- jasavond gehouden van de korfbal vereniging De Meteoren. Eerste werd de heer O Verheien met 4819 punten een gedeelde tweede plaats met 4712 punten was voor mevrouw Van Dregt en de heer Wiggemans3. L. van Hornsveld. 4639 ptn 4. Bosman, 4632 pt. 5. mevrouw N. Groen, 4627 pt. De poedelprijs was voor mevrouw Van der Heide. De eerst volgende klavarjasavond wordt gehouden op 4 maart a.s., we derom in het clubgebouw van de Ren- en Toervereniging „Tempo" aan de Industrieweg. Op initiatief van de brandweer, werd vrijdagavond in de brandweerkazerne een persoonlijk klaverjasconcours ge houden, waaraan achtentachtig dames en heren deelnamen. Deze waren af komstig van de verenigingen Gemeen tewerken, KPS, SPSV. VVZ '49 en de organiserende vereniging Vrijwillige Brandweer. De heer J. F. Groart heette allen wel kom en hoopte op een gezellige en sportieve avond. Verenigingsprijzen wa ren aan dit concours niet verbonden en ieder speelde voor zichzelf. Er werden vier partijen gespeeld, van ieder vijf tien giften. De uitslag werd (hoofdprijzen): 1. W. den Hartog (SPSV) 6726 p. 2. J. Bou- man (G.W.) 6594 p. 3. Mevrouw Sur- stedt (SPSV) 6588 p. 4. Mevrouw De Bruin (Br.) 6584 p. 5. L. Brunt (VVZ) 6455 p. 6. Mevrouw Brunt (VVZ) 6431 p. 7. J. Henkei (KPS) 6354 p. 8. J. van Laar (G.W.) 6317 p. 9. B. J. Koppen (G.W.) 6313 p. 10. H. de Bruin (G.W.) 6311 p. 11. J. F. Groart (Br.) 6294 p. 12. Mevrouw Kruitbos (VVZ) 6241 p. 13. W. v. d. Molen (Br.) 6191 p. 14. J. Maassen (SPSV) 6185 p. 15. B. de Bruin (VVZ) 6158 p. 16. H. v. d. Zou- wen (G.W.) 6158 p. 17. J. van Dasselaar (Br.) 6133 p. 18. S. Jongepier (SPSV) 6121 p. 19. P. Simons (KPS) 6118 p. 20 H. A. Smink (G.W.) 6105 punten. De troostprijs was voor mevrouw Poel stra (Br.) met slechts 4012 punten. De heer J. F. Groart reikte de vele prijzen uit. Ui't de auto van mevrouw J. J. W. (59), d'ie zij geparkeerd had aan het eind van de Wieksloterweg, werd haar tas met portemonnaie met 650 gulden ge stolen. Toen zij na een wandeling door de duinen bij haar wagen terugkwam, was een portierruit vernield en haar tas met inhoud verdwenen. Ook de portemonnaie van haar vriendin, me vrouw M. V.-E., met 45 gulden inhoud, was door de onbekende autokraker meegenomen. De voorverkoop van de kaarten voor het a.s. karnaval begint reeds a.s. zaterdag. Ze zijn verkrijgbaar bij Slagerij J. den Blanken, Nieuwstraat 23Sigaren- en Speelgoedmagazijn Jansen, Steenhoffstraat 62 Foto Astra, Soesterbergsestraat 24 Foto Astra, Beukenlaan 37 Slijterij Van de Bree- mer. Winkelcentrum Smitshof en bij het Verenigingsgebouw aan de Steen- hoffstraat, zaterdag van 11 tot 12 uur en van 17 tot 18 uur. met pater Van Burgsteden in Papua New Guinea heeft gewerkt. Tijdens de prediking wees pastor Van Wijk op het feit, dat het werk destijds in India -pater Van Burgsteden onmo gelijk was gemaakt door de nationalis tische ontwikkelingen. Het was de mis sionaris om het even waar hij werkte en zo kwam hij bij de Papoea's op Nieuw-Guinea. „Gedurende 25 jaar heeft deze enthousiaste zwoeger voor het Rijk Gods al het mogelijke gedaan om op praktische wijze te komen tot een menswaardig bestaan voor de „minsten-derMijnen", zoals Christus dat zelf heeft genoemd". Aan het verzoek van pater Van Burg steden om tezamen God te danken voor al het werk dat hij had mogen ver richten werd tijdens dit weekeinde voldaan. De feestelijke hoogmis werd door het gemengd koor besloten met psalm „Klapt in de handen, gij vol ken allen". De werkgroep „oudere jeugd", die mid dagen en avonden wil organiseren voor de oudere jeugd1, presenteert op zaterdag 23 februari een „carnavals avond" in het Dorpshuis. Aanvang 20 uur. Deze avond is alleen toegankelijk voor d"e jeugd van 16 jaar en ouder in' verband met de politieverordenning. Het is de eerste keer dat deze werk groep een carnaval organiseert, waar bij nog prijzen te winnen zijn voor het mooiste en gekste pak, want iedereen wordt natuurlijk gekostumeerd ver wacht. Er zijn kaarten in voorverkoop ver krijgbaar bij de sigarenwinkels De Gier, Majoor-Stalenhoef en Dirks en bij de beheerder in het Dorpshuis. De werkgroep onder vooriztterschap van J. M. van Rijthoven rekent op grote belangstelling en zuidelijk tempe rament. Voor alle bejaarden in Soesterberg is er op vrijdag 8 februari een bingo avond in het Dienstencentrum. De zaal is om 19.30 uur open. Een week later, op 15 februari, geeft de voordrachtskunstenaar Cor van Beek uit Amsterdam een voordrachtspro gramma bestaande uit een toelichting over de auteur Jan Mens, aangevuld met enkele anecdotes en als hoofdscho tel het voordragen van twee hoofdstuk ken uit het boek van deze Amsterdam se schrijver „Koen". De toegang is gra tis en de avond begint om 19.30 uur. Terwijl een grote groep van Utile Dul- oi voor jeugdvoorstellingen in Soest en Soesterberg (Koninginnedag) het spel ,,De geldmolen" instudeert, geeft een vijftal andere U.D.-ers op vrijdag 15 en 22 februari, aanvang 20.15 uur, in de Hoeksteen voorstellingen van het blij spel van Annie M. G. Schmidt „En ik dan?". De stichting „Nieuw positief", geleid door Marius Vos (Jan van Staveren), wil de literatuur zuiver bewaren en alle sex weren. In deze driedelige ko medie, (een debuut van Annie M. G. Schmidt als toneelschrijfster in 1968) speelt Coby Corstens de moeder van Han Reuling (Ben Bekema), is Elma Kippers een jonge schrijfster en Wilma van den Berg een typiste. Het blijspel wordt opgevoerd onder re gie van Wout Bakkenes, met assisten tie van Cecile Verhoekend. Evenals in vorige jaren neemt de ge meente Soest deel aan de nationale boomfeestdag. De leerlingen van de zesde klassen van de basisscholen in Soesterberg gaan op woensdag 3 april boompjes planten; daags tevoren ge beurt dit reeds door de zesdeklassers in Soest. Het geheel staat weer onder leiding van de gemeentelijke plant soenendienst Soest. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moei zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip v»nneld. Argentinië: ms „Zakopane" (13/2). Australië: ms „Sydney Express" (13/2). Brazilië: ms „Zakopane" (13/2). Canada: ms „CP Trader" (13/2). Chili: ms „Holstenstein" (14/2). Indonesië: ms „Adrastus" (15/2). Israël: ms „Sally Isle" (13/2). Kenya, Oeganda en Tanzanië: ms „Prignitz" (13/2). Ned. Antillen: ms „Socrates" (12/2). Verenigde Staten van Amerika: ms ,Sea-land Mclean" (13/2). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Byzantine Monarch" (13/2). Terwijl pater Herman van Burgsteden in alle stilte zijn zilveren priesterfeest op Nieuw-Guinea heeft gevierd in ja nuari, heeft zijn Soesterbergse St. Ca- rolusparochie dit weekeinde dit feest, weliswaar zonder de jubilaris, zelf her dacht. De hoogmis werd gevierd uit dank baarheid, terwijl de collecte van dit weekeinde bestemd was als feestge schenk voor de missionaris Tijdens de hoogmis werd pastor F. C. E. van Eijk. geassisteerd door de lectrix mej. Mar- greet Jansen, die gedurende drie jaren GEBOREN: Ramon, zoon van L. P. W. van der Waerden en M. M. Stoel. Wendy Gerarda Cornelia, dochter van W. A. E. Hi'lhorst en H. G. van Doorn. Simon Marcel, zoon van N. R. Klaus en L. G. Shirley. Ruben Frederik, zoon van M. J. Spijker en J. E. Hardy. Eric Alexander, zoon van H. I. M. Val- kenet en G. Jacobs. Remko, zoon van R. A. Smid en H. G. van Kooij. EsteT Philomena, dochter van J. 1T Tuk en C. A. W. Batenburg. Mark Jon, zoon van H. Hooijberg en A. M. C. E. van Brederode. Judith Rebekka, dochter van E. M. Alkema en B. van Essen. Dennis, zoon van R. Henne- berke en A. H. M. Voskuilen. Hen drik Cornelis, zoon van H. Aalders en M. Dziedzic. Karin Anne-Marie, dochter van G. C. J. M. Geraets en E. M. H. C. Poel mann. Ingvild, dochter van P. C. M. Wareman en R. M. H. van Essen. Dirkje Johanna, dochter van J. Rid derbos en J. Mul, John Robert, zoon van G. G. C. J. Frankhuisen en H. A. Willebrands. Carolien, dochter van W. Bos en G. G. van Heerde. Niels, zoon van J. W. G. Broekhof en A. M de Bruin. Cornelis Henri, zoon van S. K. Frank en A. W. de Vries. Martijn Adriaan Hendrik, zoon van J. R. Rozendaal en C. M. Heuts. Ha- nanja Everarda, dochter van H. E. van de Kraats en B. Houtman. Harm Hermanus Cornelis. zoon van H. L. H, Langman en M H. Lutteke. ONDERTROUWD" Johannes Moolhuijsen en Sietske Mui- zelaar. Jan Paul van Dieren en Jetske Dirkje Hoekstra. Hendrik Hummel en Gerdina Henrica Maria Egbers. Cornelis van den Broek en Alida Ma ria de Groot. Paul Anneveld en Maaike Ring John Adgar Adrianes Neville en Maria Wilhelmina Leertou wer. Willem van Laar en Jantje Andrea Faber. GEHUWD: Jan Legemaat en Elisabeth Maria Eps- kamp. Bertus van Genderen en Johanna Antonia Maria Visser. Henny Geoffrey Christian van Woer den en Hedwig Catharina Ernst. Jan Arnoldus Lucassen en Cornelia Ada Voorberg. OVERLEDEN- Antlionie van Duinkerken, weduwe van G. Stanzeleit. Johannes Gerardus Westerveld, echtgenoot van G. van der Heiden. Theodorus Johannes Corne lis Smink, echtgenoot van M. W. van Asch Tjakina Henderika Mantjes, echtgenote van J. J W Blom Alberi ter Weer echtgenoot van A A. Entrop Maria lohanna Witte, weduwe van G. H Veenstra Phllippus Bos. echtgenoot van A J Hartman. Josta Augusta Constance Bodamèr, echtgenote van C H. van Meijgaard. Menso Mechteld van Wely, echtgenoot van C. J. van Beemen. De man, die veertien dagen geleden drie kloosterzusters in het Cenakel te Soesterberg, onder bedreiging van een revolver geld probeerde af te persen, is aangehouden. Het bleek een oude bekende van de politie, die door de zusters op politie foto's werd herkend. Het was de 25- jarige Utrechtse betonwerker M.L., die inmiddels bekende. Hij is deze week voorgeleid. L. brak vorig jaar ook in in het Kontakt de Kontinenten te Soes terberg. Dus als tapijt wilt hebben, helpen wij u graag kiezen uit de méér dan 200 variaties in Intertest tapijt. Het ówe zit er zeker bij. En met ónze vakkennis en uw goede smaak komen we altijd tot iets Goeie belegging. LAANSTRAAT 37 - TELEFOON 13284 SOEST SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door D. van Dorssen, W. Beckmanstraat 302 (Klaarwater), tel. 15631 en B. C. A. Nicolas, Steenhoffstraat 12, tel. 12667. Het ts aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan Eerst opbellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend door dokter J. C. Lucas, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 1200. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur J. Rijks, Heideweg 43. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uui alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur Wolverlei apoteek, Weegbreestraat 56, tel. 19646. Extra apotheekdlenst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, teL 02154-2432 DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur Zr. J. van de Grootevheen, Talmalaan la, tel. 16355 en zr. R. van Loon, Van Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490- 17172. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur: Zr. S. Visser, W. Beckmanstraat 258 (Klaarwater), tel. 14365 en zr. C. Bij- lard, Rubenslaan 7, tel. 15425. Spreekuur medisch Centrum, Nleuwe- weg hoek Smltsweg, dagelijks van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdag avond van 18 tot 19 uur. tel. 18770 (ook antwoordapparaat) Parochie Soest, Kerkplein, teL 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H.A. Missen 8 en 11.30 uur 9.30 uur Hoogmis. In de week H missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk. Burg. Grotheslraat. tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat. tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 en 11.30 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur De Open Hof, Dal weg/hoek Veenbesstraat. Zondag 9.30 uut Hoogmis. 1130 uur Zaterdag 19 uur avondmis Zondag 12.00 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. St. Caroluskerk, Soesterberg, Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 uur hoogmis en 11.30 uut met zang. ZONDAG HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. P. Kloek. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur dr. E. Schroten, Doorn. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10.30 uur ds. Jac. Smit 19.00 uur jeugddienst, pastoor J. de Valk, Bussum. Orgel: Gert Muts. Donderdag 14 februari. 19.30 uur gezamenlijk zingen uit het nieuwe liedboek. Ichtuskcrk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur ds. J. E. Drost, Baarn. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Kollekte voor eredienst en pastoraat Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hot Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. 10 uur dr J. Rinzema. 17 uur ds. G. Rang. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 9 uur ds. D. A. Zijlstra, Amersfoort. 17 uur dr. J. Rinzema. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. G. Rang. 17 uur ds. D. A. Zijlstra, Amersfoort. CHR. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur dr. A. N. Hendriks, Amers foort-C. 14.45 uur ds. J. Kok, A'foort-C. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10.30 uur ds. Th. Rutters, Baarn. 15 uur drs. Den Butter, Bunschoten. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. J. van de Pol. N.H. Soest. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. Zondag 10.30 uur, Heilig Avondmaal. Woensdag 13 februari, 20 uur, S. S. Wilson. Schaapskooi. KL Engendaahvcg 52. Zaterdag, 9 februari, koffiebar. 20 uur optreden „The Lighters". Zondag 16 uur J. Pit. Babycrèche en kinderdienst. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds J. van Eyk, Steenwijk. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur jeugdkapel. 19 uur zondagavond gebed. STERRENBERG 14.30 uur pater Burm en ds. H. P. Schouten. H.D. BAARN Doopsgezinde Gemeente. Eemnesserweg 10.30 uur ds Joh. W Hilverda. Hilver sum. Geref. Kerk „Vrije Kerken" Nassaulaan 12, Baarn 10 30 en 16.30 uur dienst Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat. Baarn. 10.30 uur prof. dr. J. P. Boenermaker, Hilversum. In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 12132 AMERSFOORT Grand Theatre. Snouckaertlaan 4, tel. 03490-14632. Dagelijks 14.00 en 20.00 uur. Zaterdag 14.00. 18.45 en 21.15 uur. Zondag 14,00, 16.15, 18,45 en 21.15 uur Van donderdag t.m. dinsdag „Jesus Christ Superstar", a.1. Vrijdag 20.15 uur „De model echtge noot" (toneel. Zondagmorgen 11.00 uur „Rose Marie", .1. Woensdagavond 20.15 uur „Neerlands Hoop Express (uitverkocht). Cinema Amicitia, Stadsring 30, tel. tel 03490-18900 Zaterdag: 18.45 en 21.15 uur. Zondag: 16.15, 18 45 en 21.15 uur. Woensdag alleen 20.00 uur Overige dagen: 14.00 en 20.00 uur. Donderdag en vrijdag: „Cabaret", 18 jr. Zaterdag t.m. woensdag „Uncle Ton" 18 jr. Zaterdag- en woensdagmiddag (14 u.), zondagmiddag (13 30 uur): „Robin Hood en zij nschelmen", a l Vrijdagavond (22.30 uur): „Repulsion", 18 jr. City Theater, Westsingel 7, tel. 03490- 16572. Zaterdag: 14.00, 18.45 en 21.15 uur. Zondag: 14.00, 16.15, 18.45 en 21.15 uur. Overige dagen: 14.00 en 20.00 uur. Alleen donderdag: „The Birds", 14 jr. Van vrijdag tot en met woensdag: Slaughter", 18 jr. Zaterdagavond (23.45 uur): „Sex tussen de wielen". 18 jr. 1 2) 2 1) 3 (15) 4 4) 5 7) 6 (30) 7 (10) 8 3) 9 5) 10 6) 11 (13) 12 (14) 13 (31) 14 15 (20) 16 8) 17 (26) 18 (12) 19 9) 20 (16) DEN UYL IS IN DEN OLIE Vader Abraham, Boer Koekkoek - 11 Prov. DIRTY OL' MAN Three Degrees - Philadelphla Intern, Records KIELE KIELE KOEWEIT Farce Majeur - 11 Provinciën THE MOST BEAUTIFUL GIRL Charlie Rich - Epic JAILHOUSE ROCK Elvis Presley - RCA DYNAMITE Mud - Columbia MRS. VANDEBILT Paul McCartney Wings - Apple ROCK 'N ROLL The Cats - EMI ELLA André Moss - Imperia! IS EVERYBODY HAPPY Jackpot - BASF TEENAGE RAMPAGE The Sweet - RCA ZALLEMENUT (NOG 'N KEERTJE OVERDOEN) Adèle Bloemendaal - Philips JE T'AIME MOI NON PLUS Jane Birkin Serge Gainsbourg - Omega Int. MAAR WIE HOLT VAN MEKAAR Gerard Hoeben - Telstar 1'M THE GRAND PRETENDER Cardinal Point - Philips SOMEDAY. SOMEWHERE Demis Roussos - Philips HALLI HALLO Freddy Breek - BASF OH LONESOME ME The Walkers - Killroy LA MONTANARA Heino - Columbia SI L VERBOY Cherry van Gelder-Smit - Pink Elephant 21 (22) 22 (38) 23 (29) 24 (11) 25 (17) 26 27 (23) 28 29 (-) 30 (28) 31 (18) 32 33 (34) 34 (19) 35 (21) 36 (25) 37 38 (32) 39 (35) 40 (24) STAR STAR The Rolling Stones - Rolling Stones Records DARK LADY Chèr - MCA Records GOIN' BACK IN TIME The Fools - CNR BABY BLUE George Baker Slection - Negram DON'T BREAK THIS HEART Jack Jersey - Imperia] FACE TO FACE The Shoes - Negram THANKS FOR SA VING MY LIFE Billy Paul - Phiiadelphia International Sound THE AIR THA7 1 BREATHE The Hollies - Polydor JAMBALAYA The Carpenters - A M Records SHOWDOWN The Electric Light Orchestra - Harvest MISS WONDERFUL Wally Tax - Ariola I'VE GOT TO USE MY IMAGINATION Gladyc Knight and the Pips - Buddah Records WHO'S IN THE STRAW- BERRY-PATCH WITH SALLY Tony Orlando and Dawn - Bell 'T TS WEER VOORBIJ. DIE MOOI F ZOMER Gerard Cox - CBS IK DOE WAT IK DOE Astrid Nygh - Polydor SEBAST1AN Cockney Rebel - EMI 24 00 24 (WHAT IS LOVE) Hal Dorado - Philips PUT YOUR HF.AD ON MY SHOULDER Albert West - CBS AY-AY-AY DON JOSé Vader Abraham Show Orkest - 11 Provinciën DAN TH F BAN-'O MAN Dan the banjo man - Rare Eartb

Soester Courant | 1974 | | pagina 9