Grote belangstelling voor tests veilig verkeer u Koninklijke belangstelling voor modeshow bij Ralph Polak M. A. van der Weerd Speciale aanbiedingen BROUWER FILMAGENDA Kleuren T.V. gestolen Tégen hinderwetvergunning uit angst voor vestiging bio-industrie 15% stijging werkloosheid Gewest Amersfoort overwegend seizoenmatig Meningen van lezers Nog heel even de Vogelwet BRUIDSREPORTAGE FOTO VAN DAM Nauwelijks stormschade KUNT NIET ALLES WETEN outique deé euró orrhideeën- kwekerij Gevonden voorwerpen S0ESTERBERG Aanleg sportparken in de wijkraad Eerste Soester Begrafenis-Onderneming 25 schoolkinderen behaalden zwemdiploma Schaaknieuws Baume&Mercier J Hulpdienst Soesterberg Ontspanningsavond bejaarden Jeugdkampioenschappen Judo Midden-Nederland Tweede trimtest bij A.G.A.V.S. Het oog gericht op europese hoofdbrekens 4 flessen M0ESELWUN ƒ9,95 Wijnhandel Slijterij Zeepost Poging tot inbraak Baldadigheid Soester Courant van donderdag 14 februari 1974 De Jaarlijkse modeshow van het stoffenhuis Ralph Polak te Baarn werd deze keer bijgewoond door Prinses Margriet. Daarmee wordt wel de belangrijkheid van dit evenement geaccentueerd, een gebeurtenis waarvoor overigens sinds jaren tot ver in de omtrek grote belangstelling bestaat. Bezocht de Prinses de middagshow, 's avonds gaf de TROS-radio acte de presence voor het maken van een reportage. Beide shows waren volledig uitverkocht. Wat getoond werd maakte duidelijk dat de mode degelijk gaat worden, met roklengten iets over de knie. De mode van 1933 lijkt er model voor gestaan te hebben. De creaties waren alle door Boussac Parijs, nu al 20 jaar met stoffen in Nederland aktief, voor geschreven. De couturiers Nina Ricci. Pierre Gardin, Guy Laroche en Jacqques Heim drukten er hun stem pel op. Opvallend was ook dat bij deze stof- fenshow er uitdrukkelijk rekening mee werd gehouden, dat de combina ties wel degelijk ook geschikt zijn voor grotere maten Er waren overigens talloze combina ties zoals zwaardere imprimées met voiles van hetzelfde motief, twee ver schillende dessins in dezelfde kleur- groep en van dezelfde kwaliteit, of drie dessins van drie verschillende stoffen in één kleurengamma. Bijzonder attractief waren ook de combinaties van bedrukte grote ku bistische motieven met verkleinde mo tieven van dezelfde kleur of in „ne gatief en positief" uitgevoerd. Een enorme tendens voor de komende zomer zijn de toppers en redingotes van bedrukte of effen „pitjeskatoen" en veel bijval kregen de zomerjappon- nen met japanse penseelmotieven, als mede de terrasjurkjes. Het uitgebreide assortiment soepel val lende Boussac Qianastoffen heeft de allure van vilde zijde en is zeer geschikt voor elegante jurkstijlen. Deze kwaliteiten lenen zich uitstekend voor plissé- en smockwerk. De Qiana crêpe de chine is dikwijls bedrukt met streepeffecten van onderbroken mo tieven en er zijn Qiana twills bedrukt niet „mondriaan"dessins De dacron-stoffen bezitten van nature een zomerse koelheid en jeugdige fris heid en zijn daarom uiterst geschikt voor de sportieve outfits. Pantalon kwaliteiten van geweven ruitstof wer den op de show nogal eens gecombi neerd met dacron voile. De boussac katoenen stoffen, de popelines, piqués, garbardines en bedrukte badstoffen zijn overigens alle te combineren met uni's. Een op en top vrouwelijke mode, die Polak toonde en waarvan hij de materialen allen reeds nu in huis heeft. De shows werden besloten met bloemen voor de mannequins, waarvan de top- mannequin, Tanya Trijbels, haar boe ket aanbood aan Prinses Margriet, die daarmee zichtbaar ingenomen was Hartelijk applaus voor de mannequins die zorgen voor een grootse stoffen modeshow bjj Ralph Polak te Baarn. AMERSFOORT Grand Theatre, Snouckaertlaan 4, tel. 03490-14632. Dagelijks 14.00 en 20.00 uur. Zaterdag 18.45 en 21.15 uur. Zondag 14,00, 16.15, 18,45 en 21.15 uur. Van vrijdag t.m. maandag, uitgezon derd zaterdagmiddag, „Jesus Christ Superstar", a.1. Donderdag 20.15 uur „Neerlands Hoop Express" (toneel). Dinsdag 20.15 uur Hoofdstad Operette met „Die Lustige Witwe". Woensdag 2 en 20.15 uur Scapino Bal let. Zaterdag 14.00 uur Scapino Ballet. Cinema Amicilia. Stadsring 30. tel. 03490-18900. Zaterdag: 18.45 en 21 15 uur. Zondag: 16 15, 18 45 en 21 15 uur. Overige dagen: 14.00 en 20 00 uur Donderdag en vrijdag: „Heat", 18 jr. Zaterdag t.m. woensdag „Charley Var- riok" 14 jr. Zaterdag- en woensdagmiddag (14 u.), en zondagmiddag (13.30 uur): Stan Laurel en Oliver Hardy „IJsco touris- ten". a.1. Vrijdagavond (22.30 uur): „Rose Mary's Baby, 18 jr. City Theater. Westsingel 7, tel. 03490- 16572. Zaterdag: 14.00, 18 45 en 21 15 uur Zondag: 14 00, 16 15, 18 45 en 21 15 uur. Overige dagen: 14 00 en 20.00 uur Alleen donderdag: „Ais de naakte winid der zee", 18 jr. Van vrijdag tot en met woensdag: Het onoverwinnelijke zwaard", 18 jr. Zaterdagavond (23.45 uur): „Sartana regelt je begrafenis" 18 jr. Uit de woning van mevrouw Van N. aan de Kastanjalaan werd een kleuren T.V. gestolen. De onbekende dader ver schafte zich toegang door het forceren van een bovenlicht aan de achterzijde van de woning. Via een bovenlicht aan de achter zijde van het huis kwam ook een on bekende inbreker de woning binnen van de familie J. S. aan de Hobbema- laan. Daar bedroeg de buit een gelds bedrag van ongeveer 100 gulden en wat sieraden. Bij het onderzoek werd een politiehond ingeschakeld, maar dat leverde geen resultaat op. Uit de garage van de heer H. van G. aan de Krommeweg werden twee hou ten kastjes weggenomen, waarvan de gezamenlijke waarde circa 150 gulden De vrees dat een agrarisch bedrijf mogelijk in de toekomst kan ontwikkelen naar een bio-industrie was maandagmorgen tijdens een openbare hinderwet zitting één van de redenen die werden aangevoerd als bezwaar tegen de verlening van een ontheffing van de zoneverordening hinderwet ten behoeve van de veehouderij en varkensmesterij van de heer C. VV. van de Breemer aan de Ferd. Huycklaan. Mr. M. D. P. van der Werf bracht dit bezwaar naar voren, daarbij direct aantekenend dat hij geen enkel be zwaar had tegen de huidige wijze van bedrijfsvoering door de heer Van de Breemer. Maar het risico dat te ver lenen vergunning ruimte zou bieden voor bio-industrie was voldoende om bezwaar aan te tekenen. Hij drong er op aan, voorwaarden in de vergun ning op te nemen om die ontwikkeling te kunnen voorkomen. De heer Van de Breemer, eveneens ter zitting aanwezig, liet weten hier geen enkel bezwaar tegen te hebben het was helemaal zijn bedoeling niet om in de te bouwen stal varkens onder te brengen. Ook mevrouw J. van Gelderen vroeg het gemeentebestuur in de vergunning voorwaarden op te nemen dat in de stal geen varkens mogen worden ondergebracht. Heel andere bezwaren had de heer N. Uyland. Hij constateerde dat door de bouw van de stal zijn vrije uitzicht verloren ging en bovendien vreesde hij stankoverlast. Voor die stank was ook beducht de heer C. Jansen, die vreesde dat hij in de zomermaanden niet meer buiten zou kunnen zitten in de tuin bij zijn woning Allen die maandag bezwaar maakten, dienden reeds eerder schriftelijk be zwaar in en zij stelden nu eventueel beroep op de Kroon veilig. In de loop van deze maand vermeerderde de geregistreerde arbeidsreserve van mannen met ruim 15*/» 99 personen) van 660 tot 759. Deze stijging heeft een overwegend seizoenmatige oorzaak. De arbeidsreserve van bouwvak arbeiders steeg deswege met 61 personen tot 250 (vorig jaar 238). van metaal arbeiders met 24 personen tot 120 (vorig jaar 105) en van de ongeschoolden met 10 personen tot 53 (vorig jaar 83). Het aanbod van jeugdige mannen steeg deze maand van 24 naar 28. In vergelijking met eind januari 1973 is de gere gistreerde arbeidsreserve in totaal van mannen nu 13% lager en die van jeugdige mannen 32*/» lager. De vraag naar mannen daalde deze maand met 15% 158) van 1080 naar 922. De belangrijkste dalingen deden zich voor in de vraag naar metaalar beiders met 56 naar 302 (vorig jaar 202) en naar ongeschoolden met 61 naar 308 (vorig jaar 125). De vraag naar jeug dige mannen daalde deze maand met 18% (=43) naar 197. Vergeleken met eind januari 1973 is de totale vraag naar mannen thans 47 hoger en de vraag naar jeugdige mannen 33 ho ger. De geregistreerde arbeidsreserve van vrouwen steeg deze maand met 4 6 personen) van 149 naar 155. Ook het aanbod van jeugdige vrouwen steeg deze maanden wel met 17 personen van 12 naar 29. In vergelijking met eind januari 1973 is de totale arbeids reserve thans van vrouwen 24 lager en die van jeugdige vrouwen 15% la ger. De vraag naar vrouwen daalde deze maand met 5 (22) van 428 naar 406. De vraag naar jeugdig vrouwelijk personeel daalde deze maand met 24% (43) van 176 naar 133. Vergeleken met eind januari 1973 is de totale vraag naar vrouwen thans 0.5 lager en die naar jeugdige vrouwen 28 lager. De situatie in de sector van de vraag naar het aanbod van part-time krach ten. veranderde deze maand niet veel. Het aanbod van parttimers daalde deze maand bij de mannen van 24 naar 23 en bleef bij de vrouwen gelijk (112), (èrwijl de vraag naar parttimers deze fiaand bij mannen steeg van 5 naar 7, •n bij vrouwen van 17 naar 22, maar j|ua aantal nog altijd aanzienlijk lager dan het beschikbare aanbod. Gaarne zou ik nog heel even willen reageren op het ingezonden stuk van de heer Post in de „Soester Courant' van donderdag 7 februari 1974. Ik persoonlijk vond dat stuk zeer scherp gesteld, maar dat is mogelijk de stijl van schrijven van de heer Post. Ik zal hier dan ook geen aanstoot aan nemen. Verder zal ik in het geheel niet meer reageren, want daarvoor lopen onze ge dachten, jammer genoeg, te ver uit een. P. J. CH. DIJKMAN. _,i (met Hasselbl&d) KING SIZE for maat tot 30x40 cm In album. Jac. van Lenneplaan 13 - Baan Telefoon 02154-7552 In verhouding tot de afhankelijke be roepsbevolking van mannen resp. vrou wen van dit gewest is de werkloosheid thans 1,7% bij de mannen en 1,0% bij de vrouwen. Vorig jaar januari waren deze percentages resp. 2,1 en 1,4. Voor wat betreft de vraag naar ar beidskrachten is deze in verhouding tot de in dit gewest woonachtige manne lijke resp. vrouwelijke beroepsbevol king thans 2,1 resp. 2,7% en was deze maand januari 1973 resp. 1,5 en 2,8%. Tenslotte nog een vergelijking met pro vincie en rijk van de ontwikkeling van het werkloosheidspercentage van man nen in het gewest Amersfoort: jan. 1973 jan. 1974 gewest Amersfoort 2,1 1,7 provincie 2,5 2,3 Nederland 4,1 4,2 Voor Soest zijn de aantallen: Aanbod mannen: 138 jan. '74; 110 dec. '73; 155 jan. '73. Vraag mannen: 289 jan. '74; 322 dec. '73; 110 jan. '73. Aanbod vrouwen: 26 jan. '74; 28 dec. '73; 27 jan. '73. Vraag vrouwen: 59 jan. '74; 72 dec. '73; 90 jan. '73. De storm begin deze week heeft in Soest nauwelijks schade aangericht Kier en daar gingen wat pannen van een dak, braken boomtakken af, terwijl op de Heideweg een boom niet tegen de wind bestand bleek. De brandweer haalde dat obstakel weg. Cacao kunt u het beste bewaren in een goed afgesloten porceleinen pot. Handtasjes van goudbrokaat maakt u schoon met een papje van tefcra en magnesia. Met een watje er op aan brengen. Zodra het mengsel droog is, voorzichtig uitborstelen met een niet te harde tandenborstel. In een vochtige kast kan men een paar schoteltjes met ongebluste kalk plaat ten, waardoor deze kast droog zal wor den. Af en toe vernieuwen en oppas sen, dat kleine kinderen er niet aan komen, want deze kalk kan brand wonden veroorzaken! Indien een kerrieschotel of kerriesoep te sterk smaakt, voege men er een schent melk of room bij en het leed is geleden. Appelmoes uit blik smaakt pittiger en frisser als u er kort voor het opdienen een klein scheutje wijn doorheen mengt. Uw afgedankte tandenborstel is zeer geschikt voor het schoonmaken van kammen. Gebruik hierbij water en zeep. Zit de dop van een tube erg vast, houdt deze dan even in heet water en het leed is geleden. Neem een ui voor het ontroesten van allerlei metalen. Wrijf stevig, maar doe het voordat u het voorwerp afwast, teneinde bruine vlekken in theedoeken te voorkomen. Steenhoffstraat 1-3 - Soest Telefoon 02155- 12455 s4£urö£' Breng eens een bezoek aan onze De navolgende voorwerpen werden bij de politie als gevonden aangegeven: diverse sleutels, voetbal, gouden arm band, damesfiets, jongenshorloge, kin derschoentje, fietstas, manchetknoop, scheerapparaat, enkele wanten, hand schoen. schooletui, bankbiljet, sigaren- aansterker en een herenbril. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het politiebureau op woensdag en zaterdag, van 14 tot 18 uur, inlichtin gen worden verkregen. Tijdens de openbare vergadering van de wijkraad Soesterberg op donderdag 14 februari in het Dorpshuis zullen de plannen voor de aanleg van de sport parken aan de Kerklaan en de Ster renbergweg nader worden toegelicht. Aanvang 20 uur. De heren Th. M. Peet,/directeur van de gemeentelijke sportstichting en A. v. d. Broek hoofd plantsoenendienst van gemeentewerken, zullen voor deze toelichting zorgdragen. Verder zullen er een drietal voorstel len ter tafel komen. Het instellen van een parkeer-wacht- verbod aan één zijde van de Ant. van Leeuwenhoeklaan, vanaf de Chr. Huy- genslaan tot aan de Simon Stevinlaan, op voorstel van de heren J. Veenendaal en G. M. J. van Aalst. Gebleken is, dat er steeds minder gebruik wordt ge maakt van de op verzoek van de wijk raad aangelegde parkeerhavens. De meeste auto's staan langs het trottoir geparkeerd, hetgeen verkeersgevaar- lijke situaties in het bijzonder voor fietsers ten gevolge hebben. Op voorstel van dezelfde heren om een commissie in te stellen, die op kor te termijn een voorlichtingsavond gaat organiseren met het doel de inwoners van Soesterberg, die de stemgerechtige leeftijd hebben bereikt, voorlichting te geven over de provinciale- en gemeen teraadsverkiezingen. Het dagelijks be stuur van de wijkraad is van oordeel, dat de genoemde voorlichtingsavond in geen geval een politieke discussieavond mag worden. Het derde voorstel gaat uit van het dagelijks bestuur met betrekking tot het aanzien van Soesterberg, dat ern stig afbreuk wordt aangedaan door di verse bouwvallen en buitensporige op slag van goederen. Het dagelijks be stuur stelt de wijkraad voor in een brief deze zaken onder de aandacht van het college van burgemeester en wethouders te brengen met het verzoek de nodige maatregelen te willen ne men. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Joh. Poststraat 53 - Soestdijk Telefoon 12731. b.g.g. 12455 Deeluitmakend van 153 Soester kinde ren behaalden 25 jongens en meisjes van de Soesterbergse basisscholen het zwemdiploma A bij het tussentijds af zwemmen in het instructiebad De Turf. Van de Christelijke school: Johan Sei nen, Gerda Nieboer, Patrick van Ee en Marieke Munnik. Van de openbare la gere school: Jeannette Klomp, Clemen tine Voest, Jessica Verhoeven, Erik Hoefsmit, Marit Siem en Yvonne v. d. Broek. Van de St. Carolusschool: Ste- fan Röst, Monique de Boer, Suzan v. d. Ham, Agaath v. Velzen, Trees Plooft, Angelique van As, Karin v. d. Berg en Laura Boef. Van de Titus Brandsma- school: Antoine v. d. Berg, Helma Amersfoort, Henk Lensink, Laurens v. Maarseveen en Harold Huisman. Soesterberg behaalde in de derde klas se B voor de derde maal een overwin ning; van Barneveld werd met 6Vs-3l/a gewonnen. Thörig - Landman 1-0; De Bruin - Schilders 1-0; Venema - Radstaak 1-0 Verton - Van Bentum V2-V2; Van Vliet - Lamaitre Vs-Vs; Möhlman - Vaarkamp 0-1; Goedheer - Van Ee V2-V1; Labrie - De Koning 1-0; Bon frère - Van de Brink 0-1; Hart - Ver maas 1-0. Verfijnde kombinatie van élégance en sportiviteit. We zijn er trots op dit kwaliteitsmerk in huis te hebben. Horloger - Juwelier - Optiek v.h. SPIJKER SOESTERBERGSE- STRAAT 26 TELEFOON 12982 SOEST Bij de vergadering van bestuur en alle medewerk(st)ers van de onlangs opge richte Hulpdienst Soesterberg, op maandag 18 februari, zal de hulpdienst officieel van start gaan. Tijdens die vergadering zullen doel en praktische werkwijze nader worden toe gelicht en besproken. Voor alle bejaarden in Soesterberg wordt vrijdagavond 15 februari een ontspanningsavond georganiseerd in het Dienstencentrum. Voordrachtskunstenaar Cor van Beek uit Amsterdam zal vertellen over en voordragen uit het werk van Jan Mens. Het humoristische programma begint om 19.30 uur en is gratis toegankelijk. In de gymnastiekzaal van de Carolus school werden zaterdag middag de judo-jeugdkampioenschappen Midden- Nederland gehouden waarbij Laetitia als gastheer optrad. De deelnemende verenigingen waren Putten, Barneveld en Laetitia Soesterberg. De uitslagen per judoteam van zes man waren: Putten - Laetitia: 20-20; Bar neveld - Laetitia: 60-0 en Laetitia - Culemborg: 50-10. De volgende ronde zal plaatsvinden op zaterdag 23 februari in een nog nader bekend te maken sportzaal. Voor de tweede maal in successie or ganiseert AGAVS en KNGV-„Trimtest' en wel op woensdag 20 februari, vanaf 18.30 uur in de grote sportzaal van het Dorpshuis. De test is door iedereen van acht tot tachtig jaar af te leggen en bestaat uit een aantal proeven, die eenvoudig van samenstelling zijn, zodat ook ouderen hieraan kunnen deelnemen. Na afleg ging van de proeven ontvangt iedere deelnemer(neemster) een resultaten- kaart met vermelding van het behaal de aantal punten. Bij die behaalde punten wordt de leeftijd bijgeteld en kan men de eigen conditie aflezen. Voor hen die geen lid zijn van een bij het KNGV aangesloten vereniging be dragen de kosten 0,50. Onder het motto: „Uw conditie getest, door trim test" heet het bestuur van AGAVS alle deelnemers hartelijk welkom op woensdag 20 februari in het Dorpshuis. Voor de afgelopen zaterdag en zondag bjj het Restaurant De Korte Duinen aan de Birkstraat gehouden verkeerstests, bestond grote belangstelling. Talloze weggebrui kers maakten van de gelegenheid gebruik hun ogen èn hun kennis van verkeers regels en verkeersborden te te6ten. De aktie was een volledig succes en voor herhaling vatbaar. Het is merkwaardig dat op Europese aandrang de ministers van financiën in principe niet meegingen naar de konferentie in Washington waarop de olieverbruikende landen zich gingen beraden. Uit Europa is alleen de west- duitse minister meegegaan, de andere landen lieten hun kasbeheerder thuis. Nu zijn er zonder deze heren van fi nanciën voldoende onderwerpen om lang en breed te konfereren in Wash ington. Maar het merkwaardige is dat een van de grootste puzzels, vooral voor Europa, wordt hoe het met het geld verder gaat dat de olieverbruikers voor de olieprodukten betalen. Voor zover de „oliesjeiks" hun olie inkomsten besteden aan produkten die de westerse landbouw en industrie voortbrengen, is er geen enkel pro bleem. Maar voor wat ze aan derge lijke goederen nodig hebben kunnen deze rijkaards makkelijk betalen zon der dat de bodem van hun schatkist in zicht komt. Dwaas zouden ze evenwel zijn het geld verder maar te laten lig gen - individueel kan er wel een sjeik zijn die voor alle zekerheid zijn schat kamers vol goud propt en daarvoor kan de westerse wereld hem niet anders dan dankbaar zijn: de geleverde olie is betaald met een ander produkt en dit is verder aan het handelsverkeer ont trokken. Of om het ekonomischer te zeggen: wederzijds is, eventueel over een aantal schijven, overschot en te kort op de handelsbalans gekompen- seerd. Maar zeker de moderne arabi- sche regeringen zijn weinig geneigd op deze primitieve manier te werken - ze willen een zekere reserve in goud maar die moet binnen redelijke grenzen blij ven, want liggend goud brengt niets op. Handiger is het dit geld rente te laten kweken door het te investeren. De vraag waarover ministers van finan ciën zich het hoofd breken is hoe de Arabische landen dit gaan doen. Kopen ze doodeenvoudig aandelen in diverse westerse industrieën dan helpt dit het westen alleen in zoverre dat de beta lingsbalans een beetje in evenwicht blijft. Maar het grote probleem is daarmee niet opgelost: het vraagstuk namelijk hoe de ekonomieën van de oliekonsu- menten door hun produktie de olie be talen. Liever dan deze weg die er al leen maar toe leidt dat op de duur alles doodeenvoudig eigendom wordt van de olielanden is de regeringen een weg waarbij de olierijkdom bijvoor beeld wordt geïnvesteerd in het ont wikkelen van de kernenergie, toch al een zaak die sommen vergt waarvan ministers van financiën nachtmerries krijgen. Willen de sjeiks niet in een dergelijke struktuur meewerken dan moeten ze namelijk verzinnen waardoor ze indirekt dit geld toch weer lenen; kortom ze moeten iets ingewikkelds bedenken om een te grote toestroom van olieverdiensten te beletten schade aan de nationale ekonomieën aan te richten. Een extra-moeilijke taak omdat haast niet is na te gaan welk deel van die importfinanciën welkom geacht kan worden en welk deel niet. Het zijn ekonomische gezondheidsproblemen van een nieuw soort en van nieuwe om vang die nog heel wat hoofdbrekens zullen bezorgen. KANTMAN Steenhoffstraat 64 - Tel. 02155-12551 GRATIS THUISBEZORGEN. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Amstelland" (18/2). Australië: ms „Lalandia" (18/2). Brazilië: ms „Amstelland" (18/2). Canada: ms „CP Voyageur" (20/2). Chili: ms „Sachsenstein" (21/2). Israël: ms „Walenburgh" (19/2) en ms „Nerlandia" (22/2). Japan: ms „Benalder" (20/2). Kenya, Oeganda en Tanzanië: ms „Speewald" (22/2), ms „Montaigle" 20/2) en ms „Spreewald" (22/2). Ned. Antillen: ms .Neptunus" (18/2) en ms „Ulysses" (20/2). Nieuw-Zeeland: ms „Bayernstein" (21/2). Suriname: ms „Neptunus" (18/2). Verenigde Staten van Amerika: ms „Sea-Land Market" (20'2). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „S.A. Oranjeland" (28 2). REMBRANDTLAAN 18 TEL 02155-14785 Bij garage Van Kooy werd een poging gedaan een auto te stelen. Bij een drie tal wagens werden lichte beschadigin gen bij het portierslot aangetroffen, maar geen enkel portier kon worden geopend. De dader is onbekend. Van de opslagplaats van de firma S. aan de Parallelweg werd, vermoedelijk met een zwaar kaliber windbuks, een grote spiegelruit ingeschoten. Ook ont dekte men dat op de zolder van de op slagplaats een vuurtje gestookt was. Ook hier is de dader onbekend.

Soester Courant | 1974 | | pagina 11