1 kg uitgebeende SCHOUDERKARBONADE ƒ8,98 KRUISWOORDPUZZEL A. van der Weerd repro-service i/laison Termonde Collekte Autotocht Soester ouden van dasren" PSP betreurt eenzijdige afbreking van samenwerking Vanavond progressief politiek cabaret in Soest ZIEKENAUTO - TEL. 12727 POLITIE - TEL. 19444 ALARM - TEL. 14444 CENTRAMARKT ZOETELIEF Alleen vrijdagavond van 7-9 uur „Youth for Christ ook in Soest?" C.D.A.-lijst voor gemeenteraads verkiezingen Inbraak Bromfiets gestolen Frans Bosman B.V. Nederlandse Christenvrouwenbond „Welkom in Soesterberg" Frans Bosman B.V. SOESTERBERG Politieke soos te Soesterberg Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Stille omgang Cyclus Kerkconcerten Julianakerk Natuurwandeling BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM Telefoon 02154-7552 V.V.V.-NIEUWS 25 jaar dames- en tienermode PREDIKBEURTEN BEZ0EKURFN ZIEKENHUIZEN R.K. Kerkdiensten MEDISCHE DIENST Maatschappelijk Werk Soester Courant van donderdag 14 maart 1974 In de week van maandag 25 tot en met zaterdag 30 maart a.s. zal het comité, dat bovengenoemde tocht organiseert, door het houden van een huis-aan-huis- koilekte trachten de gelden weer bijeen te zamelen voor de zo langzamerhand traditie geworden autotocht. Het is dit jaar immers de 24e maal dat deze tocht zal worden gehouden. In de loop der jaren is het ruimschoots bekend geworden dat deze tochten worden georganiseerd voor 70-jarigen en ouder, die weinig of nooit in de ge legenheid waren eens onbezorgd, zon der financiële beslommeringen, er eens een dagje uit te gaan. Het welslagen van de koilekte hangt echter af van het aantal kollektanten, dat zich hiervoor aanmeldt. Het com- mlté heeft de laatste jaren veel moeite gehad een voldoende aantal bij elkaar te krijgen, vooral voor de nieuwe wij ken. Zou het dit jaar wat makkelijker kunnen? Geeft U dan a.u.b. zo spoedig mogelijk als kollektant op aan één der adressen genoemd in de advertentie el ders in dit blad. De afdeling Soest van de PSP betreurt het dat de samenwerking via het PAK- Soest éénzijdig door de P.v.d.A. is ver broken. Tevens is verbazing ontstaan over het late tijdstip waarop dit is gedaan, te meer daar van de zijde van het P.v.d.A.-afdelingsbestuur, gedurende de besprekingen over een hernieuwd sa menwerkingsverband steeds de indruk werd gewerkt, dat van dié zijde de sa menwerking positief werd beoordeeld. Bovendien is er in de afgelopen vier jaar binnen de PAK-gemeenteraads- fraktie over het algemeen plezierig ge werkt. Nu de zaken echter zo zijn ko men te liggen, heeft de PSP-afdeling Soest besloten met een eigen lijst aan de gemeenteraadsverkiezingen deel te nemen. Eventuele samenwerking met andere progressieve partijen na de verkiezin gen zal afhangen van de opstelling van die partijen. PvdA, PPR en D'66 zijn in Utrecht gezamenlijk de verkiezingen ingegaan; met een gezamenlijk programma en een gezamenlijke verkiezingscampagne en dan een campagne die anders dam anders is. In plaats van sprekers en discussie avonden bieden de progressieven een „Politiek Cabaret". Daarin komen een groot aantal poli tieke hangijzers aan de orde op een erg luchtige manier. De samenstellers zeggen er zelf van, dat op deze ma nier wellicht meer mensen in kontakt kunnen komen met het verschijnsel politiek; mensen die anders wegblijven, omdat het altijd dezelfde vermoeiende sprekers zijn, die hun politieke bood schap ventileren. Het programma heet „Rood Verpakt"; het aantal op te voeren nummers is zestien, waaronder „het milieulied", „het Lubberslied" en „het rooie boekje van Joop". De discussie is evenwel niet helemaal van het programma verdwe nen want er is gelegenheid met enkele kamerleden partijbestuurders, staten leden en toekomstige statenleden in debat te gaan. Dat alles is vanavond te zien en mee te maken in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan. De begintijd is 20 uur en de toegang is gratis. Horloger - Juwelier - Optiek v.h. SPIJKER SOESTERBERGSE- STRAAT 26 TELEFOON 12982 SOEST SOESTERBERGSESTRAAT 4 NIEUWERHOEKPLEIN 4 HORIZONTAAL: I. zijrivier van de Doroau; 4. verheugd; 7. het werk neerleggen; 13. plaats in België; 14. rij; 15. langwerpig rond- vormige; 17. steenmassa; 19. werktuig; 21. grote bijl; 22. meisjesnaam; 23. naaigerei; 25. titel (afk.)26. boom; 28. vreemde munt; 30. wimtervoertuig; 32. voegwoord; 33. bleu; 36. selenium (afk.); 37. vertegenwoordiger; 39. meis jesnaam; 40. aanw. vnw.; 42. inhouds maat (afk.); 43. en and'eren (afk.) 45. breekbaar; 46. teken van de dieren riem; 48. planeet; 50. soort verlichting; 51. meetkundige figuur; 52, voorzetsel; 54. zangnoot; 55. strik; 57. nieuw (Lat.); 60. meterton (afk.); 62. preuts; 64. geo grafische mijl (afk); 65. Bijbelse fi- Aiurj 67. plaats in Italië; 69. venster; V in het verschiet; 73. koningin (Fr.); W. Engels bier; 75. plaats in Turkije; f6. Europeaan; 77. drank. OPLOSSING ELDERS IN DIT BLAD. VERTICAAL: I. Land in Azië; 2. toiletartikel; 3. wil de haver; 4. vorm van bedreigen; 5. studeren; 6. waarmerken; 8. speelgoed; 9. als volgt (afk.); 10. zuivelproduct; II. ieder; 12. dierenverblijf; 15. met verlof (Lat. afk.); 18. soortelijk gewicht (afk.); 20. vogelproduct; 24. verbran dingsrest; 25. bewoner van Drente; 27. dichtkunst; 29. jongensnaam; 30. op de wijze van; 31. keukengerei; 33. Ver enigde Naties (afk.); 34. plaats In Drente; 35. dwaas, clown; 36. reeks; 38. herkauwer; 40. daaraan volgend (afk.); 41. voor alles; 44. rang in het leger; 47. sportartikel; 49. Engels voor zetsel; 53. gebladerte; 55. meisjesnaam; 56. zangnoot; 58. gladde; 59. gevreesde landvoogd; 60. vreemde munt; 61. per expresse (afk); 62. vochtig warm; 63. gewicht (afk.); 66. lidwoord; 67. op af stand; 68. onder het nodige voorbe houd (Lat. afk.); 70. liefkozing; 72. kinderzoet. Op woensdag 27 maart a.s. komt ds. G. A. Brucks spreken In de Julianakerk te Soest. Zjjn onderwerp zal zijn: „Ik kan niet vam twee borden eten!" Aan vang van de samenzang ongeveer 19.45 uur. Voor deze dienst wordt vooral de jeugd van Soest uitgenodigd om te komen luisteren naar Ds. Brucks van Youth For Christ Nederland en misschien is er belangstelling genoeg om tot een afdeling van Y.F.C. in Soest te komen. Niet alleen de jeugd is welkom, maar ook iedier die veel van zingen houdt en een goede bijbelse boodschap op prijs stelt. Het koor dat aan deze dienst medewerkt is het Jeugdkoor van Baam onder leiding van Hans v. <L Steen en de organist de heer J. Pieneman. Hoewel deze dienst voorbereid is door een werkgroep van de Gereformeerde Kerk evange lisatie commissie, willen we hieronder toch een korte uiteenzetting geven van het werk van Youth For Christ tegenwoordig. Youth for Christ is een wereldwijde evangelisatiebeweging onder jongeren van 15 tot 25 jaar, al ruim 27 jaar ak- tief in Nederland, simpel en doelmatig opgebouwd. De Nationale Raad is het bestuursor gaan waarin zitting hebben: predikan ten, zakenmensen, juristen, sociologen, werkende jongeren en studenten. In het landelijk aktiecentrum „De Lin- denhorst" te Driebergen worden teams getraind en ook zullen er steeds teams aanwezig zijn om het werk te kun nen begeleiden op scholen; in gevan genissen, koffiebars, kerken en bij evangelisatie-avonden. Andere vaste punten: Youth for Christ beschikt over ongeveer 25 vaste adres-, sen. Oude kantoorpanden, een boerde rij, een pakhuis en zelfs een boot wor den gebruikt. Hier ontmoeten jongeren elkaar, meestal wekelijks. Maar ook deze ruimten hebben toch hun onder houd, reparatie en, soms, verbouwing nodig. Duizenden jongeren kennen de Youth for Christ-kampeermolen, waar de hele zomer door kampen worden gehouden voor telkens zo'n 30 40 jongeren. Youth for Christ groeit Sterk en spon taan. Om die groei in goede banen te leiden is een z.g. strategie-kommissie in het leven geroepen. De leidende ge dachte in het werk van de kommissie is: Hoe kan het werk dat wij vandaag doen verbeterd worden en hoe kunnen we morgen minder fouten maken? Er moet veel vooruit gedacht worden. Er moet in meer plaatsen gewerkt worden en nieuwe gelegenheden moeten wor den gezocht voor koffie-bar-evangeli- satie-akties. Per jaar moeten zo'n 400 scholen bezocht worden. Er moeten meer vakantie-kampen worden geor ganiseerd. In samenwerking met de plaatselijke kerken moeten meer evan- gelisatie-akties gehouden worden. Youth for Christ doet meer dan praten. De eigen boekhandel staat vol met goe de boeken, geschriften en platen, waar mee jonge (maar ook oudere) mensen hun inzicht kunnen verdiepen, hun ge loof versterken en de boodschap van het evangelie beter leren doorgeven. Elke beweging heeft vaste punten no dig. Alle vaste adressen van Youth for Christ zijn daarom startpunten voor verdere groei. Het meest centrale punt voor Youth for Christ-Nederland is het Aktiecen trum „De Lindenhorst", Hoofdstraat 260 te Driebergen. Van hieruit wordt alle werk begeleid en gestimuleerd. Het gebouw is pas sinds kort eigendom van Youth for Christ en er moet nog heel' wat aan gebeuren om het geschikt te maken voor alle aktiviteiten, die er in gepland zijn. Morgen, vrijdag 15 maart, komen de CDA-partners in Soest in „besloten" vergadering bijeen teneinde de kandi datenlijst samen te stellen voor de a.s. gemeenteraadsverkiezingen. Het is de eerste keer dat de drie partijen met één lijst uitkomen en ofschoon men de afgelopen jaren het fractie-overleg practisch geheel samen gevoerd werd, levert het volledig samengaan toch problemen op. Vrijdag worden er in zoverre spijkers met koppen geslagen dat de kandida ten voor de gezamenlijke lijst bekend zullen worden. De volgorde op de lijst wordt eerst vastgesteld na de uitslag van de verkiezing der provinciale sta ten. Winst en/of verlies van de afzon derlijke partijen, AR, CHU en KVP is van invloed op de volgorde van de kandidaten op de CD A-lijst. Ingebroken werd in de woning van de familie de B. aan de Birkstraat. De on bekende dader kwam binnen via een raam aan de achterzijde van het huis. Zover men kon nagaan, wordt er niets vermist. De nachtwaker J. ontdekte de inbraak tijdens zijn controle. T. K. meldde bij de politie dat zijn brommer, ter waarde van 1200 gulden, die hij bij de bar „De Heksenketel" had gestald, door een onbekende was meegenomen. ELECTROTECHNISCH BUREAU Wasautomaten, drogers, afwasautorïïaten, koelkasten enz Oa.: Miele, Siemens, Zanussi, Bosch en Candy Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 17253 Servicéplaats: Birkstraat 48 Telefoon..-13367-18978 De afdeling Soestdijk houdt heden avond om 18.00 uur, haar ledenverga dering in het wijkgebouw bij de Em- makerk, Regen tesselaan. Weze avond zal de Neveda wolfabriek een breishow geven. Gasten zijn harte lijk welkom. Na de eerste druk in 1972 is thans de tweede druk verschenen van „welkom in Soesterberg" een boekje, dat namens de drie plaatselijke kerken door de Interkerkelijke werkgroep nieuwe in woners wordt aangeboden. Het boekje, dat persoonlijk door een lid van de Interkerkelijke werkgroep wordt aangeboden, dient als wegwijzer voor nieuwkomers in het nog onbeken de Soesterberg. Het boekje zal ongetwijfeld meer prak tische gegevens bevatten dan de eerste ling en bevat dan ook een rijk geva rieerde Inhoud, die zich echt niet al leen op kerkelijk terrein begeeft. Ook de gemeentelijke aangelegenheden, openbaar vervoer, gezondheidszorg en het bejaardenwerk krijgen de nodige aandacht. Alleen wat de verenigingen betreft, zijn er nog enkele hiaten; naast de verschillende sportverenigingen en de specifiek christelijke verenigingen (als zangkoren) ontbreken verenigingen als Utile Dulci, de stichting Jeugdwerk met al zijn facetten, vios, de muziekvereni ging, biljart-, schaak- en zelfs de vo gelvereniging (Onze Gevleugelde Vrien den) ondanks een aantal afgedrukte fraaie vogeltjes! De basisscholen, kleu terscholen en peuterspeelzaal zijn met naam en toenaam vermeld, evenals de zondagsschool. Het boekje is duidelijk en smaakvol uitgegeven en bevat tenslotte een plat tegrond van Soesterberg en een legen da, waarbij no. 19 de Titus Brandsma- school ontbreekt Wellicht zal in de derde gewijzigde druk een en ander worden aangevuld, zodat het verblijf voor de nieuwe in gezetenen nog aangenamer wordt! Uw adres voor reparatie Radio - T.V. Birkstraat 48 - Soest Telefoon 13367- 18978 Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t.m. zaterdag van 8.30 uur tot 18.00 uur U kunt uw T.V. bij ons ook zelf brengen en ophalen Dit voorkomt voorrijkosten A.s. maandagavond, 18 maart, wordt in het Dorpshuis te Soesterberg de maan delijkse politieke politieke soos gehou den van de drie christelijke partijen, die de gemeenteraadsverkiezingen ge zamenlijk ingaan als Christen Demo cratisch Appèl. De soos werd ook vorig jaar enige ke ren in Soesterberg gehouden, maar is deze keer bijzonder aantrekkelijk om dat drie dagen later, eveneens in het Dorpshuis, de gemeenteraadsvergade ring wordt gehouden. De opzet van de soos is steeds dat iedere burger, zo hij of zij daar be hoefte aan heeft, in een informele sfeer vragen stelt aan de immer aanwezige raadsleden. Ook kunnen zaken aange kaart worden die voor de ontwikkeling van Soesterberg in een later stadium belangrijk zijn. In het verleden is meermalen het nut van de soos be wezen. Iedereen is welkom. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Joh. Poststraat 53 - Soestdijk Telefoon 12731, b.g.g. 12455 In de nacht van zaterdag 16 op zondag 17 maart bestaat er voor de Soester en Soesterbergse belangstellenden weer gelegenheid om deel te nemen aan de jaarlijkse Stille Omgang te Amsterdam. Vertrek vanaf 't Zwaantje om 23.00 uur, waarna in de kerk van Sint Pe trus en Paulus te Soest om 23.30 uui; viering van de Eucharistie. Om 24.00 uur vertrek vanaf Soest met de Soester deelnemers per autobus. Aankomst in Amsterdam om ongeveer 1.00 uur, waarna de Stille tocht. Om 3.00 uur zijn de deelnemers weer terug in Soest en om 3.15 uur in Soes terberg. De intentie van de stille om gang is: „Eigen bekering tot redding van de wereld". De stille omgang is niet alleen bedoeld voor heren zoals vroeger, maar ook de dames zijn van harte welkom. Prijs per persoon ƒ5,-. Aanmelden voor 15 maart; rk. pastorie, Rademakerstraat 75 (tel. 1521); H. de Groot, Buys Ballotlaan 35 of C. J. van der Donk, Laan Blussé van Oud-Alblas (tel. 03490-33724). gevestigd in soest lichtdruk- en kopieerinrichting anna paulownalaan 19 soest tel. 02155-15260 Op donderdag 21 maart, om 8 uur n.m. zal een meditatief Passie-concert wor den gegeven. Het Nederlands Motet- en Madrigaal koor o.l.v. Carel Laöut zal liederen uit voeren getoonzet door beroemde ocm- ponisten als Von Gluck, Schubert, Michael Haydn, Gounod en Lotti. Ds. Bosma zal de gezongen teksten inleiden met gedeelte uit het Mattheus- en Lu cas evangelie. Het geheel zal worden afgewisseld door orgelwerken vanBach en Cavazzoni uit te voeren door de or ganist Gert Muts. Programma tevens bewijs van toegang ƒ3,00 aan de kerk. Het slotconcert van deze cyclus zal op donderdag 16 mei worden gegeven met medewerking van het Mannenkoor Apollo, o.l.v. de heer G. van de Schepop. Aan het orgel Gert Muts. CJ Op zondag, 17 maart a.s., zal de Na- tuurbeschermingswacht „Eemland" haar maandelijkse, publieke wandeling hou den. Men vertrekt voor een tocht door een deel van de Soester gemeentebos- sen, het landgoed Pijnenburg en de terreinen van de Willem Arntszhoeve, vanaf de Zoom. nabij de spoorweg overgang Berkenlaantje, Soest. Tijd van vertrek 14.00 uur; duur der wandeling plm. 1V2 uur. Men hoopt tijdens de wandeling al wat van de vroege voorj aars-flora te zien. Deelname is gratis. met Hasselblad gefotografeerd complete repor tage in album vanaf ƒ150» TEVENS complete filmreportage mogelijk. JAC. VAN LENNEPLAAN 13, BAARN Over ongeveer vier weken wordt in Amsterdam in de Rai de 29ste inter nationale Huishoudbeurs gehouden. Dat is ook al weer een echt voorjaarsteken. Wie popelt niet naar iets nieuws? Weg met de sobere wintersfeer en vooruit de blij-lichte kleuren tegenmoet open oog voor de pas ontdekte moge lijkheden, die U verrassend zullen wor. den voorgezet. De folder, die al bij ons binnenkwam brengt U al helemaal in de sfeer. De NS gaat medewerken met voorde lige trein-toegangsbiljetten. Alle reden om er vroegtijdig iets van te weten en U goed voor te bereiden. Dit raden wij U vooral aan, wanneer U met uw eigen clubjes of groepen wilt gaan. De juiste datum van de beurs is aanvang 19 april en duurt tot en met 28 april. Hilvarenbeek/Tilburg ligt niet naast de deur, maar voor een dagtocht een ideaal doel en voor de kampeerder dié er met tent of caravan een meerdaags bezoek van maakt, ook al een unieke gelegenheid. Om over dit laatste nog wat meer te vertellen, de persoonlijke en intieme sfeer heeft men voorop ge steld door de camping te verdelen in verschillende veldjes, zodat hierdoor de privacy wordt benadrukt. Maar jabehalve het nu alom bekende sa faripark valt er nog zovéél meer te beleven, dat de drie folders, die op alle gebied uitvoerige en uitstekende infor matie verschaffen, zeker noodzakelijk zijn om een indruk te geven van dat vele attraktieve dat Hilvarenbeek de Beekse Bergen, safaripark, strandpark camping enz. voor U geachte bezoe kers, heeft gecreëerd. Wie Bert Garthoff heeft beluisterd zondagmorgen j.1., heeft over de ten toonstelling Steengoed, 300 jaar Delfts aardewerk het een en ander kunnen vernemen. In Amersfoort in De Zonne hof vindt U een prachtige collectie bij een, die vanaf 1653 de fabriek van De Porceleyne Fles heeft verlaten. Tot en met 15 april kunt U de expositie, waar op wij als hollanders met recht trots kunnen zijn, bewonderen. En nu wij toch in de tentoonstellings zaal terecht zijn gekomen, de werken van Rein Goené en Alb. Klijn, beeld houwwerken en schilderijen, die de za len van het Artishockgebouw sieren, hebben recht op Uw belangstelling. Beide kunstenaars, die als het ware op elkaar afgestemd zijn, tonen U werk van hoge kwaliteit. Een verheugende ontdekking. Tot en met 26 maart, van 14.00-17.00 uur. BURG. GROTHESTRAAT 36 ROME BLOUSES ZONDAG HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. P. Kloek. Gebouw Eltheto, Driftje: 17 uur ds. D. H. Bosma. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. H. Bosma. „De Open Hof', Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10.30 uur ds. Jac. Smit. Donderdag 21 maart, 19.30 uur, geza menlijk zingen uit het nieuw liedboek. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. Smit, H.A. Zonnegloren 10 uur ds. R. Houtsma, Amersfoort. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Koilekte voor de eredienst en pasto raat. Tweede koilekte voor de prot. gem. in Dendermonde (België). Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prlnstererschool, Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hof. Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. 10 uur ds. J. J. R. Baas, Helpman. 17 uur ds. M. Wilschut. „De Open Hof', Dalweg/hoek Veenbesstraat. 9 uur dr. J. Rinzema. 17 uur ds. J. J. R. Baas, Helpman. Wilhelm inakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. M. Wilschut. 17 uur dr. J. Rinzema. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds. P. Deddens, H.A. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. Donderdag 14 maart, 19.30 uur, ds Van der Ent, bidstond voor gewas en ar beid. Zondag, 10.30 uur, ds, Rutters, Baarn. 19 uur, ds. Bijleveld, Bussum. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur, leesdienst. 14.30 uur student Kareis, Rotterdam. VER. v. VRIJZINNIG GODSD1ENST1GEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. Zondag 10.30 uur, Heiligavondmaal. Woensdag 20 maart, 20 uur, L. Timmer. Schaapskooi. KL Engendaalweg 52. Vrijdag 15 maart, 20 uur, concert Les- Ambassadeurs (studentenkoor). Zaterdagavond, koffiebar. Zondag 16 uur, J. Lefeu. Babycrèche en kinderdienst. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 uur ds. J. Goumare, Amersfoort. Bidstond voor gewas en arbeid. 17 uur dienst. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur jeugdkapel. 19 uur jeugddienst in Witte Kerk te Huis ter Heide. STERRENBERG 10.30 uur, ds. H. P. Schouten. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg 10.30 uur ds. Joh. W. Hilverda, Hilver sum. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16 30 uur dlpnst. Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat. Baara. 10.30 uur ds. P. C. van der Wel. ZONNEGLOREN telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14 00-14.45 uui en 18.45-19.30 uur. 2e klasse A: dagelijks 14.00-15.15 uur en 18.45-20.30 uur. 2e klasse B: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-20.00 uur. Ie klasse 11.00-12 00 uur en 18 45-20.30 uur. Kraamafdellng: Als boven. Ie klasse echter 's morgens van 10.00- 11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur. 18.30-19.00 uur, alleen voor ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uuj Kraam afd.: dagelijks 14.30-15.00 en 18 30-20.30 uuj kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.0C eD 17.30-19.30 uuj ST ELISABFTB AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.30 en 19.00-19.45 dagelljks1.00-1! 1.30, 14.00-14.30 en 19 00-20.01 dagelijks 14.00-14.30 en 19.15-20.15 kl rider-afd. dagelijks 14.15-14.30 en 18.30-19.00 OB LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 13 45-14.18 en 18.30-19 15 lagelijks 13.45-14.30 en 18.30-19.30 KTaam afd. lagelijks resp als 3e klasse eD klasse afd <lnder-afd.: Ilnsdag. donderdag en zondag 14.16 14.4f maandag, woensdag, vrijdag en sater dag 18.30-19.0L Parochie Soest, Kerkplein, teL 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H.A Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grotbestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat. tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 en 11.30 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zondag 9,30 uur Hoogmis, 11.30 uur Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 12.00 uur. Zaterdag 19 uur avondmis. St. Caroluskerk. Soesterberg, Zondag 9.30 uur hoogmis en 11.30 uur met zang. Zaterdag 19 uur avondmis. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door J. Kuipers, Mid delwijkstraat 34, tel. 12815 en J. H. H. Overbeek, Burg. Grothestraat 65, tel. 12333. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend door dokter L. H. Brandt, Dolderseweg 59. Den Dolder, tel. 030-782696 SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur J. Oosterveen, Beukenlaan 84. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur. Wolyerlei-Apoteek, Weegbreestraat 56, tel. 19646. Extra apotheek dienst zaterdag aan staande van 8.30 u,ur tot 12.30 uur Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur Zr. T. Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 15425 en zr. M. van Loon, Van Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur: Zr. H. Sytsma en zr. G. Pluim, Bos straat 29, tel. 14610. Spreekuur medisch Centrum, Nleuwe- weg hoek Smltsweg, dagelijks van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdag avond van 18 tot 19 uur, tel. 18770 (ook antwoordapparaat) STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVER!.ENING SOEST ..Anna Paulownahuls" Burg. Grothe straat 51 Soest telefoon 18004 Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag- 9 00-10.00 uur. Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur. Dienstencentrum Soesterberg, Dorpsplein (niet Dorpshuis). Spreekuur iedere maandag: 10.30 tot 11.30 uur, tel. 03463 - 1402. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch wericstei.: Mevr. E Kamper dinsdag woensdag donder en vrijdag van 9-10 uur Braam- weg 34 tel 1814U. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande ,van de Interkerkelijke Stichting, Bergstraat 25. Amersfoort. Telefoon 03490-31861. Spreekuur dinsdagmiddag van 3 tot 4 jur, woensdagavond van 7 tot 8 uur bij voorkeur telefonische afspraak Moeders voor moeders MevT. G. van Benthem-Aartsen Spoorstraat 9 Baarn tel 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK Uitgaande van de Stichting Fed Raad v.h Bejaarden werk Soest' „Anna Paulownahuls' Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19289. Spreekuur maandag tot en met vrij- 9.00-10 00 uur. Eiken" Dienstencentrum Soesterberg. teL (03463)- „De Drie Dorpsplein. 1402. Spreekuur: maandag woensdag vrij dag 10-00 - 11 00 uur Maatsch. werkster mej. A H Fran ken a Warme maaltijdenvoorziening Infor maties bij de navolgende contactadres sen: Soestdijk' Mevr E. B. Jonker-Pott, Pr Hendrlklaan 11 tei 13261 Soesi Mid den: MevT M A Jansen- Moesen- oropek Kerkpad a.z. 57 cel 15588 Soest-zuid Mevr S Steendtjk Geer- 'Ings Bartolottl Iêhd 16 tei 16389 Si lestenten hJ A van Srheruenzeel Veenbesstraat 430 tel 14782 Soesterberg Mevr J Hoekstra-Ger kes Prot Lorentzlaan 23. lel J3463- - 1991 Bejaardenwaeht Soest: Bereik baai vla de navolgende tel nrs.: 15127 - 12947 13202 - 14782. .Voor Informaties betrefn-nde pedlcu- redlenst. koffie-ochtenden zangkoor, gymnastlekcursussen sociëteiten Cul- tureel seniorenpaspoort vb v bejaar den: Bureau orojcktlelder A F. vanv de Genugten. .Anna Paulownahuls" Burg Grothestraat 51 teJ I92H9 (bij voorkeur bellen tussen 9 00-10 00 uur).. Telefonische Hulpdiensl 'I Gooi '12150-4.6555 24 jut per dag Hulpcentrale Soest Telefoon 13812 of 12894 (liefst vóór 91 uur *5 morgens) Stichting rechtswinkel Amersfoort. Bergstraal 25 Amersfoort Geopend- maannagavuna van 19-21 uur donderdag van 15-21 uur. Geestelijke Hulp F. J. Wertwijn, Klinisch Curiëntoloog, tel. 02155-10923.

Soester Courant | 1974 | | pagina 7