<2>e sterren voorspellen Inzegeningsdienst zendeling J. Pit Constant ringen voor geluk dat goud waard is. A. van der Weerd w s Ton Beuken Streefbedrag „Vasten-aktie 1974" 12.500 gulden Passieconcert door het Larens Vocaal Ensemble de fantastische keuken SHOWROOM: Torenstraat 45 (Hoofdstraat) - Soest Telefoon 02155 -180 09 Horloger Juwelier Optiek 1 O 1 1 Collecte gehandicapte kind Zaterdagmiddaguitvoering in Domkerk Utrecht N.C.V.B.-Soest-Zuid Amnesty International houdt poëzie en muziekavond PREDIKBEURTEN Paasaktiviteiten in de kinderboerderij Doorlopende uitnodiging „doen en laten" te komen bekijken SSploegstoffen gordijnstoffen meubelstoffen tapijten BEZOEKUREN ZIEKFNHÏTZEN R.K. Kerkdiensten MEDISCHE DIENST Maatschappelijk Werk Soeoter Courant van donderdag 4 april 1974 De opbrengst van de jaarlijkse vastenactie van de r.k. parochies te Soest is dit jaar bestemd voor de verbetering van acht waterbronnen in Bangassou in het hart van Afrika. Het streefbedrag is 12.500 gulden. In leder Afrikaans dorp is de water voorziening, vooral in de droge tijd die wel enkele maanden kan duren, een groot probleem. Waterbronnen worden dan dikwijls een modderpoel, waar kinderen in spelen, hondenen varkens in rondploeteren, de was ge daan wort en dan ook nog door de vrouwen in grote stenen kruiken het drinkwater gehaald wordt. Als wij ervan zouden drinken, dan zou den wij doodziek worden, maar de Agrikaan schijnt in zekere mate im muun hiervoor geworden te zijn. Slechts in zekere mate, want talrijk zijn de inwendige infectieziektes. Voor al kinderen lijden er erg onder. Op veel plaatsen zijn de missies daar om begonnen met „bronverbetering". Dat bestaat dan hieruit, dat zo'n bron wordt uitgediept, er een muurtje om heen wordt gemetseld en het geheel wordt afgedekt. Soms wordt er ook nog een zand- en grintlaag aangebracht, die dan als filter werkt. Het vastenaktie-project richt zich op de 8 bronnen van Bangassou, die drin gend verbetering behoeven. In de aan sporing om deze aktie te steunen, wordt gezegd: „Wij maken ons druk over de fluoridering van het leiding water; daar zijn ze al blij als er water is". Er wordt in verhouding maar een beetje geld gevraagd voor de verbe tering van de levensomstandigheden van velen. In de R.K. kerk aan de Burgemeester Grothestraat te Soest geeft het Larens Vocaal Ensemble zondag 7 april a.s. 's avonds om 7 uur, een passieconcert o.Iv. dirigent J. S. Peerik. Dit concert duurt ongeveer een uur, de toegang is gratis. Na afloop is er een collecte. Het uit te voeren programma omvat niet minder dan 11 motetten voor koor a cappella, die het lijdensverhaal weer geven. Dit passieconcert wordt geopend met de Profundis van J. G. Perez. waarna het koor achtereenvolgens zingt: Ecce Quomodo Moritur van J, Gallus, In Monte Oliveti van F. Schu- bert, Exaudi Deus van O di Lasso, Ko raal 15 uit de Johannes Passion van J. S. Bach, Adoramus te van Clemens non Papa, Tenebrae factae sunt van M. Haydn, Wenn ich einmal soll schei den van J. S. Bach, Popule meus van T. L. Vittoria, Miserere van A. Lotti, en Koraal 52 uit de Johannes Passion van J. S. Bach. Het Larens Vocaal Ensemble zal het passie concert beslui ten met de cantate van D. Buxtehude „Nichts soll uns scheiden von der liebe Gottes". Reeds eerder schreef men over dit con cert: „Deze avond hebben we genoten van de indringende wijze, waarop het gehele programma verzorgd werd. Ver schillende 'van deze werken beluister den we vaker, doch hoe ragfijn klon ken hier de pianissimo's, hoe helder en doorzichtig was de klank en hoe zuiver de moeilijke inzetten. De polyphony van het merendeel der werken kwam volkomen tot haar recht. Jan Peerik heeft zijn nog jonge groep weten te inspireren tot vocale pres taties, die huns gelijke bijkans nergers vinden." milmö (Ook op zaterdag geopend). Wie laat u kiezen uit zo'n grote kollektie gouden ringen met of zonder brillanl? Liefst 140 model len? Constant natuurlijk! Zondag 31 maart j.L werd in een stampvoUe Emmakerk zendeling J. Pit in gezegend als tweede voorganger van de Evangelie-Gemeente, alhier. Het geheel van de dienst stond onder leiding van de voorganger van de Evangelie- Gemeente, de heer H. H. ter Welle, die tevens direkteur is van het Vormings centrum „In de Ruimte". CONSTANT SOESTERBERGSE STRAAT 26 TELEFOON 12982 SOEST In de week van 8-14 april wordt er een collecte gehouden ten bate van de Gooise Stichting tot Ontspanning van het gehandicapte kind. Op zaterdagmiddag 6 april a.s., om 3.00 uur, vindt er in de Domkerk te Utrecht een uitvoering plaats door de Nederlandse cantorij, o.l.v. Maarten Kooy, van De Missa 1969 voor koor en acht blaasinstrumenten van Joep Straesser en van de mis voor twee hoorns en koor van Maarten Kooy. De toegang is gratis. De afdeling Soest-Zuid van de Neder landse Christen Vrouwen Bond komt donderdag 11 april a.s., om 8 uur, bij een in gebouw „De Rank". Ds. J. J. Poort uit Oisterwijk zal de Mattheus Passion van J. S. Bach toelichten met woord en muziek. Op deze bijzondere avond zijn gasten en belangstellenden hartelijk welkom. De heer Ter Welle hield zijn toe spraak naar aanleiding van Hande lingen 20, waar Paulus afscheid neemt van de oudsten van Epheze In dit jedeelte is sprake van een loopbaan en bediening om het evangelie te ver kondigen. In dit verband vertelde de heer Ter Welle hoe Jan Pit, samen met zijn vrouw, zeven jaar als zen deling heeft gearbeid in Laos, in de direkte omgeving van de beruchte Ho Chi Min-route. In geval van ge vaar, stond er altijd een koffertje klaar om te kunnen vluchten. Toch was het niet de communistische dreiging, die hen deed besluiten naar het thuisfront terug te keren. De heer Pit werd van het randje van de dood weggehaald, toen hij getrof fen werd door malaria-tropica, die in vele gevallen dodelijk is. Zijn gezondheid liet hem niet langer toe in de tropen te blijven. In Nederland teruggekeerd kwam hij spoedig weer op krachten. Het was méér dan een jelukkige samenloop van omstandig heden die hem deed besluiten zich samen met zijn vrouw te verbinden aan het Vormingscentrum „In de Ruimte", waar jonge mensen opgeleid worden tot zendeling. Naast zijn taak als tweede voorganger van de Evangelie-Gemeente, zal de' training van jonge mensen tot zen deling dan ook zijn voornaamste op dracht zijn. Zendeling Pit en zijn vrouw werden hierna onder handoplegging van de voorganger, diaken en docenten, be vestigd voor hun taak en dienst in de Evangelie-Gemeente. De heer Pit, die daarna het woord nam, ontleende zijn toespraak aan Romeinen 1:14-17. De kern van zijn VOOR DE WEEK VAN 4 TOT EN MET 11 APRIL 1974 RAM 21 maart-20 april Een reden van spanning is deze week voor u weggevallen. U ziet ineens weer, wat u te doen staat U had een beetje last van oude herinneringen, die u aan de bestaande situatie deden den ken. Maar nu hervindt u weer uw veerkracht en u kunt weer om de din gen lachen. Toch maar kalmaan blij ven doen en niet teveel willen regelen. Ook niet voor anderen! STIER 21 april-20 mei Gezellige week, als u tenminste niet telkens vindt, dat een bepaalde figuur u te laag aanslaat. Dat wil zeggen, u krijgt steeds de indruk dat hij dit doet. Dat ligt ook een tikje aan u. Spreek u eens rustig uit en wacht niet stilletjes af, wat hij nu weer zal zeggen of doen! U maakt een goed en prettig contact en u krijgt een gekoesterd plan er eindelijk door. TWEELINGEN 21 mei-20 juni Ga deze week door met de taak, die u op u genomen heeft. Geen geaarzel of raadvragerij. U weet, dat u het goe de doet en dan zult u daar ook de nodige voldoening van ondervinden. U heeft een lang en belangrijk gesprek, dat richting kan geven aan uw leven. In deze periode kunt u ook goed af rekenen met oude kwesties en met on afgewerkte dingen. KREEFT 21 juni-20 juli Een neiging tot mopperen kan u deze week dwars zitten. U vindt, dat mas sa's dingen u ergeren en dat een hoop mensen alles verkeerd doen. Als u de kans kreeg, zou u de zaak weieens even verbeteren! Laat die neiging u niet de baas worden, want u heeft en kele zeer positieve plannen op stapel staan, en die kunnen in deze periode heel goed aan bod komen. Niet teveel drinken, vroeg naar bed! LEEUW 21 juli-20 augustus Op pedagogisch terrein kunt u deze week een en ander te redderen krij gen. Pak de zaken echter aan met veel humor, voedt niet teveel op, en be denk dat het leven zelf een goede leer meester is. U ondervindt veel succes ten gevolge van uw harde werken en een van uw ideeën vindt ingang. Laat u geen karweitje aanpraten, want u heeft het druk genoeg. MAAGD 21 augustus-20 september Deze week kan u verschillende avon turen brengen. Het gaat allemaal een beetje anders, dan u van plan was en u zult nu en dan moeten improvise ren. Een nieuwe relatie zet u aan het werk en u moet een bepaalde keus maken. Bepraat de dingen, die u niet duidelijk zijn met een vertrouwde fi guur en laat u niet door een Stier type opjutten. WEEGSCHAAL 21 sept.-20 oktober Deze week zit vol spanningen. U heeft een besluit genomen, dat u niet helemaal lekker zit. Aan de andere kant moest u wel egn verhouding be ëindigen, die telkens op wanbegrip en verkoeling uitliep. Toch zijn er verant woordelijkheden, die U niet aan de kant wilt en kunt zetten. Deze periode kan vruchtbaar voor u zijn, als u vol slagen eerlijk bent ten opzichte van uzelf. Rust en eenzaamheid zijn uw beste kameraden voor het ogenblik. SCHORPIOEN 21 okt.-20 november Over het algemeen een prettige week. U heeft het wel druk, maar voorname lijk met dingen, die u goed liggen. U geniet het vertrouwen van velen en u beantwoordt daar ook aan. Toch moet u zien, een beetje tijd voor uzelf te bewaren, want u doet nooit iets half en tenslotte raakt u afgedraaid. Eind van de week prettige dagen met goede vrienden. BOOGSCHUTTER 21 nov.-20 december Kalme week, met enkele hoogtepunten. U heeft éénmaal een verstandig be sluit te nemen en u krijgt een bepaal de kwestie te regelen. U heeft wel een heldere kijk op de dingen, maar het zit erin, dat u die een beetje fel open baart. Kalmte en humor zijn uw beste troeven. Luister vooral naar an deren, zeker als die uw vertrouwen ge nieten. Brief met verrassende medede ling te wachten. STEENBOK 21 december-20 januari Dit kan een kalme week worden, als u zich niet teveel aantrekt van de op vattingen die in uw omgeving heersen. Met vele ervan bent u het volstrekt niet eens, maar mettertijd zal ook blij ken, dat u gelijk heeft. Ondertussen moet u zich er niet over opwinden. Er komen gezelliger dingen: nieuws uit een ver land en enkele prettige bezoe ken. WATERMAN 21 Januari-20 februari Het zit erin, dat u deze week weer eens in de clinch raakt met iemand van het soort, dat u altijd op de zenu wen gaat. Aangezien de kwestie ech ter van belang is, doet u er goed aan, wat humor in uw recept te doen. U moet hoofdzaken en bijzaken weten te scheiden en geen energie besteden aan uitleggingingen, die toch niet aanslaan. Vooral op vergaderingen e.d. is opwin ding uit den boze. U ondervindt mede werking van iemand, die u goed kent. VISSEN 21 februari-20 maart Deze week verloopt al wat kalmer dan de vorige. U overziet alweer wat din gen en u begint te begrijpen, waar uw taken liggen. Een nieuwe relatie is u bij veel behulpzaam en u ondervindt ook van anderen de nodige vriend schap. Sommige van uw oude plannen staan er goed voor en een klein succes steekt u een hart onder de riem. lUt prediking kwam hier op neer, dat wij schuldenaars zijn van mensen die het weten en van mensen die het Evangelie nooit eerder gehoord heb ben. Een schuld die hierin bestaat, dat we aan een wereld in nood, de bood schap tot heil onthouden. „Ik denk hierbij aan de duizenden dorpen in Laos, die tot op heden nooit het Evangelie gehoord hebben. Gods opdracht is wereldwijde verkon diging. Fijn om te mogen gaan werken op het thuisfront en toch aktief bezig te blijven met Gods zendingsopdracht, waarbij ik denk aan het Vormings centrum, waar jonge mensen worden opgeleid tot werkers in Gods Konink rijk." Namens de docenten richtten ds. J. C. Schouten (Geref. predikant) en Tj. Tjerkstra (arts) nog een kort woord tot Jan en Lies Pit. Jan Zwart namens de studenten en de heer J. Dozy namens de broeder- raad, zeiden nog in enkele bewoor dingen hoe blij ze waren met hun komst. Ook de vader van Jan Pit wenste hen veel zegen toe in hun nieuwe loopbaan. Het geheel van de dienst werd afge wisseld met liederen van het „In de Ruimte-Jeugdkoor", dat onder leiding stond van mej. Lobby van Altena. Na de inzegening zong het koor hen nog de zegenbede toe. Bezoekers werden na afloop van de dienst in de gelegenheid gesteld Jan en Lies Pit in „In de Ruimte" nog te feliciteren met hun nieuwe functie in Vormingscentrum en Gemeente. Zendeling Jan en Lies Pit. Woensdagavond 17 april a.s„ om 20.00 uur, houdt de werkgroep Soest en omstreken van Amnesty International een Poëzie- en Muziekavond in bet ge bouw van de Nederlandse Protestanten Bond, Rembrandtlaan 20. Er zal een programma van vredes-poëzie en verzetsgedichten gebracht worden, gebaseerd op de uitgangspunten van Amnesty International. Het programma zal begeleid worden met muziek en projektie van dia's. De gedichten zullen worden gezegd door Mirja Muurling, Jacques Koole en Evert de Jager, welke laatste tevens de regie van het programma in handen heeft. De muzikale bege leiding wordt verzorgd door Harry Sohram. Tevens treedt de Gospelgroep „The Messengers" onder leiding van P.J. Houtzager in het programma op. De organisatie en technische leiding is in handen van de leden van de Werkgroep Soest en omstreken. De toegjang tot de avond is vrij. Het programma met volledige tekst van de gedichten zal voor ƒ1.50 aan de zaal verkrijgbaar zijn. Slecht ter been of geen vervoer? bel 02155 17001 en u wordt op deze avond afgehaald en thuis gebracht. Het gebouw van de Nederlandse Pro- testantenbond ligt direct achter het N S. station Soestdijk. Direct bij het station stoppen eveneens de bussen 71 en 77 van Tensen en Centraal Ne derland. ZONDAG HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 10 uur ds. P. Kloek. Bevestiging lidmaten. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D, H. Bosma. Bevestiging lidmaten. 19 uur, ds. W. Wesseldijk, Baarn. „De Open Hof", Dal weg/hoek Veenbesstraat. 10 uur, gezamenlijke dienst met ge reformeerden, ds. A. S. Timmer, Apel doorn. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit. Openbare belijdenis des geloofs. 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren 10 uur ds. J. A. Hoogervorst, Soest, m.m.v. het Wilhelminakerkkoor. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Kollekte voorde eredienst en pasto raat. Jeugdkerken 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hof. Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. 10 uur ds. M. Wilschut. 17 uur ds. A. S. Timmer, Apeldoorn. „De Open Hof", Dalweg/hoek Veenbesstraat. 10 uur ds. A. S. Timmer, Apeldoorn, gezamenlijke dienst met hervormden. 17 uur ds. M. N. de Wolf, Nunspeet. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18. 10 uur ds. M. N. de Wolf, Nunspeet. 17 uur ds. M. Wilschut. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt), Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. J. F. Hey, A'foort-C. 14.45 uur ds. L. R. Zijlstra, Baarn. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. Zondag, 10.30 uur, ds, Rutters, Baarn. 19 uur ds. Bouw, 's Gravenhage. Donderdag 11 april 19 uur. Goede Vrijdagdienst, ds. Westerink, Nunspeet. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur mej. ds. E. Voetelink, Velp. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. Zondag 10.30 uur, zendingsgebedsdienst. Woensdag geen dienst. Schaapskooi KL Engendaalweg 52. Zondag 16.00 uur H. H. ter Welle. Babycreche en kinderdienst. Woensdag 10 april, 19.00 uur, Paasfeest voor de kinderen met hun ouders. SOESTERBERG Gereformeerde kerk .0 en 17 uur ds. J. Koppe, Soest, H.A. Hervormde kerk. 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur jeugdkapeL 19 uur ds. J. J. Moll (Leger pred. Beuk- bergen). STERRENBERG 10.30 uur, ds. A. O. Zijlstra. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg 10.30 uur ds. H. C. Valeton, Baarn. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur drs. Th. A. Fafié, Amster dam. Donderdag 11 april, 19.30 uur drs. G. Fafié, H.A. Tijdens de paasvakantie is de kinderboerderij op alle dagen, zoals gewoonlijk, geopend van 10.00 uur tot 13.00 uur en van 14.00 uur tot 18.00 uur. Op 1ste en 2de paasdag en op goede vrijdag is de kinderboerderij gesloten. Tijdens de paasvakantie kunnen er diverse aktiviteiten door de kinderen ondernomen worden zoals: de groente tuin aanleggen en beplanten, boswan delingen maken en bosspelen, koken, bakken en braden en zomaar vuurtje stoken, timmeren en schilderen op de bouwspeelplaats, werken in de beide ateliers en buiten, als het zonnig weer is; makrameën, mergelen, gipsen, ver ven, zeefdrukken, fotograferen en ont wikkelen, werken met allerlei waarde loos materiaal, pottendraaien, kleien, konijnenrennen maken, hokken voor de dieren, afrasteringen voor de weilan den waar dit jaar gehooid wordt, ver stoppertje spelen, tellen en hoepelen op de binnenplaats, voetballen op de speelweide, paaseieren zoeken op paas zaterdag, hout- en linosnijden, palm- paasstokken maken voor zieke kinde ren op Zonnegloren zoals vorig jaar. Voor de kleine kinderen met hun moe ders is er een grote zandbak achter de kippenschuur, dieren om naar te kij ken, o.a. een pauw, goudfazant, mar motten, jonge lammetjes, geiten, een ezel, duiven, jonge konijnen, ganzen, kalfjes, en laten wij vooral niet verge ten de dagelijkse rit met de ezelwagen op het pad, dieren voeren 's ochtends om tien uur en in de namiddag om streeks 4 uur, hokken schoonmaken, fijn liggen luiëren in het weiland en genieten van de zon, spelen met elkaar of zomaar met je zelf, dit en nog veel meer kan allemaal gebeuren. Er staat een team van 6 vrijwillige medewerkers klaar met een vaste staf die jullie graag een ruggesteuntje ge ven als het nodig mocht blijken. Alle ouders en andere belangstellenden wor. den uitgenodigd om eens te komen kij ken hoe de kinderen verzorgd worden en ook de dieren. Kom eens kijken en genieten van het spel van de kinderen die samen - met de dieren - hier op de kinderboerderij leven en genieten. INTERIEURVERZORGING Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o busstation - Telefoon 02155-12180 ZONNEGLOREN telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-19.30 uur. dagelijks 14.00-15.15 uur en 18.45-20.30 uur. 2e klasse B dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-20.00 uur. Ie klasse 11.00-12.00 uur en 18.45-20.30 uur. Kraamafdeling: Als boven. Ie klasse echter 's morgens van 10.00- 11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur. 18.30-19.00 uur, alleen voor ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uui Kraam afcL: dagelijks 14.30-15.00 eD 18.30-20.30 uui kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 eD 17.30-19.30 uuj ST. ELISABFTB AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 dagelijks 14.00-14.30 en 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.30 en 19.00-20.01 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.30 en 19.15-20.15 kinder-afd. dagelijks 14.15-14.30 en 18.30-19.00 DE LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 dagelijtaf 13.45-14-15 en 18.30-19.19 dagelijks 13.45-14.30 en 18.30-19.30 kraam-afd.: dagelijks resp. als 3e klasse eD klasse afd kinder-afd.: dinsdag, donderdag en zondag 14.19 14.46 maandag, woensdag, vrijdag en tater dag 18.30-19.00 Parochie Soest, Kerkplein. teL 12688. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H.A Missen 8 en 11.30 uur, 9.30 uur Hoogmis. In de week H. missen te 8.30 en 19.30 uur. Witte Donderdag, 14 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag H. Missen 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Witte Donderdag, 19 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat. tel. 12728. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 en 11.30 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. Witte Donderdag, 19 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur en zondag 12 uur. Eucharistievieringen Witte Donderdag 11 april. 19 uur. Avondmis. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag 9.30 uur hoogmis en 11.30 uur SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur door J. Kuipers, Mid delwijkstraat 34, tel. 12815 en H. G. Rupert, Burg. Grothestraat 49. Tel. 12388. Het ls aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend door dokter A. W. Moll van Charante, Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 030-784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur W. H. A. Steen, Margrietlaan 21. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende week vrijdag 18 uur. Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-2432. Extra apotheekdlenst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, tel. 12487. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 uur tot maandagmorgen 7 uur Zr. A. Kulik, Dalweg 46, tel. 13703 en zr. J. van de Grootevheen, Talmalaan la, tel. 16355. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur: Zr. R. van Loon, Van Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 03490-17172 en zr. J. van Druunen, Simon Stevinlaan 7, Soesterberg, tel. 03463-2729. Spreekuur medisch Centrum, Nieuwe- weg hoek Smitsweg, dagelijks van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdag avond van 18 tot 19 uur, teL 18770 (ook antwoordapparaat) STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING SOEST „Anna Paulownahuis" Burg Grothe straat 51 Soest telefoon 19004 Sectie gezinsverzorging en bejaarden hulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur Sectie algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur Dienstencentrum Soesterberg, Dorpsplein (niet Dorpshuis). Spreekuur iedere maandag: 10.30 tot 11.30 uur, tel. 03463 - 1402. Maatschappelijk werk Prot. Sociaal Centrum. Maatschappelijk Werk, Gezinsverzor ging en Bejaardenhulp voor Amers foort en omgeving. Tel. 03490-10441. Adressen te Soest: Afd. Maatschappelijk Werk: Kantoor: Braamweg 34 - tel. 02155- 18140. Spreekuur van mevr. E. Kamper: dins dag t.m. vrijdag van 9-10 uur en vol gens afspraak. Afd. Gezinsverzorging en Bejaarden hulp. Contactadres: Mevr. D. v. Arkel, Dr. Rupertlaan 47, Soest. Tel. 02155- 18068. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9 Baarn tel 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERR Uitgaande van de Stichting Fed Raad vJi Bejaarden werk Soest' „Anna Paulownahuis' Burg. Grothe straat 51, Soest telefoon 19289. Spreekuur, maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. „De Orie Eiken" Dienstencentrum Dorpsplein. Soesterberg. teL (03463)- 1402. Spreekuur: maandag, woensdag, vrij dag 10-00- 11.00 uur Maatsch. werkster: mej. A H Fran- kena Warme maaitijden voorziening infor maties bij de navolgende contactadres, sen: Soestdijk' Mevr B. B. Jonker-Pott Pi Hendrlklaan 11 tel. 13261 Soest Mid den: MevT M A Jansen- Moesen- broeck Kerkpad n.z 57 rel 15588 Soest-zuid: Mevr S Steendijk Geer- 'Jngs Bartolottllaan 16 tei 16389 Soesterveen hJ A van Srherpenzeel Veenbesstraat 430 te! 147R2 Soesterberg Mevr .T Hoekstra-Ger. kes Prot Lorentzlaan 23. tel 03463- 1991 Rejaardenwacht Soest: Bereikbaar vla ie navolgende tel nrs.' 15127 - 12947 - 13202 14782. Voor informaties betreffende pedlcu- redienst koffie-ochtenden zangkoor, gymnastiekcursussen. sociëteiten Cul tureel seniorenpaspoort ^.b.v beiaar den: Bureau orojektleider A F. van de Genugten .Anna Paulownahuis" Burg. Grothestraat 51. tel 19289 (bij voorkem bellen bisser 9 00-10 00 uur). Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02150-45555 24 jut pet dag Hulpcentrale Soest Telefoon 13812 of 12894 (liefst vóór 9 uur moreens) Hulpdienst Soesterberg Telefoon 1789-1768-1777-1636-1280 (op- werkdagen van 8 tot 10 uur). Stichting rechtswinkel Amersfoort Bergstraat 25 Amersfoort Geopend- maandagavond van 19-21 uur donderdag van 15-21 uur. Geestelijke Hulp F. J. Wertwijn, Klinisch Curiëntoloog, tel. 02155-10923.

Soester Courant | 1974 | | pagina 13