Protestant-Christelijken willen eigen HAVO-VWO school 2.:S] Stafion Soestijk op Monumentenlijst Onvergetelijke verjaardag voor Mej. R. Westra Legesonthetting verkeersmaatregelen ook voor Kerkpadbewoners? Vignet moet betaald worden CDA-lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen Donderdag 1 april 1971 52e jaargang nu. 32 «tratie: Van Weedestraat 29, Soest Tel. 11152* - Postgiro 126156 L'itgave Drukkerij Smit li.v. - Soest Bureau voor redactie en adininh Stichtingsbestuur niet „in" voor samenwerkingsschool DEM0KRATIE EN MACHT Wijziging koopavond Hinderwetzitting Voorschottennota Gasbedrijf Woningen voor vakbondsleden in Soest Betaling abonnementsgeld tweede kwartaal 1974 Middenstandswarenhuis Soest komt er niet COURANT Verschijnt iedere donderdag SOESTER Abonnement per kwartaal ƒ4,75. Buiten Soest per kwartaal ƒ9,— Het bestuur van de Stichting voor Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs in de regio Baarn/Socst maakt ernstig bezwaar tegen de gedachte dat het ministerie van onderwijs onder druk gezet gaat worden om in Soest alsnog een samenwerkingsschool tc stichten. Op die manier zou de vrijheid van onderwijs en de vrije schoolkeuze met voeten worden getreden. „W|j mogen dan ook verwachten", zo schrijft het stichtingsbestuur in een brief die dezer dagen aan de leerlingen van protestants-christelijke scholen in Soest en Baarn werd mee gegeven, „dat de gemeentebesturen van Baarn en Soest, wanneer zjj een aan vraag tot oprichting van een openbare havo/vwo-school indienen, op geen enkele wjjze zullen proberen het ministerie in dezen zin te beïnvloeden". Voor mej. R. Westra is het zaterdag j.1. een onvergetelijke verjaardagsfeest geworden. Op het feestelijk versierde Groot Engendaal was de honderdjarige het middelpunt van een grootse hulde. De muziekvereniging P.V.O. kw am haar een muzikaal cadeau aanbieden; de majorettes legden bloemen neer op het gazon waarop zjj in haar rolstoel zat. Nadat de laatste majorette haar bloemen had neergelegd, leek het gazon een klein beetje op de bordestrappen van het paleis na het défilé op koninginnedag. Zoals bekend kreeg de Stichting een havo/vwo-school geplaatst op het scho lenplan 1974-1976. Dat betekent dat over enkele jaren met de oprichting kan worden begonnen. Naar de me ning van het bestuur zal dat dan een geleidelijke start moeten zijn, met bij voorbeeld enkeie brugklassen en een of meer tweede klassen. Dit begin zal jaarlijks worden uitgebreid en zodoen de uitgroeien tot een volledige school. Daardoor wordt het geven van onder wijs op christelijke grondslag en in christelijke geest gewaarborgd en hoe ven ouders die voor dit onderwijs kie zen, hun kinderen niet meer naar Amersfoort of Hilversum te zenden. Waar de school zal worden gebouwd is nog niet bekend; het bestuur heeft goede hoop dat dat ergens zal zijn in het grensgebied van de beide gemeen ten. Geen oecumenische school „Cijfers hebben uitgewezen dat met name de kinderen uit rooms-katholieke en protestants christelijke gezinnen uit Baam/Soest scholen buiten deze ge meenten bezoeken. Juist om deze reden zjjn er verkennende besprekingen ge voerd over de mogelijkheid van een soort oecumenische of interconfessione le school. Deze besprekingen hebben niet tot resultaat geleid; zowel in r.k. als in p.c. kring bleken hiertegen ern stige bezwaren te bestaan", aldus de brief. Van gemeentezijde is, in nauw overleg met dc bewonerscommissie, een systeem ontworpen, waardoor het pad in zóne's verdeeld is. Per zone krijgen de aan- wonenden toestemming het pad (in één richting) met hun auto te berijden. Uiterlijk waarneembaar moet de auto t.z.t. voorzien worden van een vignet, dat per zone verschillend van kleur zal zijn. Voorkomen wordt hiermede dat men de vergunning verkeerd gaat ge bruiken. Tot zover zal ieder bewoner van het Kerkpad met de regeling accoord gaan: het pad is immers niéts meer dan een rijwielpad. Bromfietsers mogen er ook geen gebruik van maken. Een probleem zal het worden of voor deze vergunning nu ook betaald moet worden. De gemeentelijke legesverordening kant een bepaling, artikel 38a. toegevoegd bij de wijziging van de verordening op 22 april 1971. waarin bepaald wordt dat voor ontheffing van verkeersmaat regelen (ontheffing ex artikel 138 van het Reglement Verkeersregels en -te kens) leges wordt geheven. Voor een ontheffing geldig voor één dag: voor ontheffing geldig voor langer dan een dag. doch niet langer dan éen jaar en (sir\ds dit. jaar) voor een ontheffing, geldig voor langer dan één jaar. De be dragen zijn respectievelijk 3.18 en 24 gulden. April 1971 protesteerde de raad tegen de heffing, juist met het oog op de bewoners van het Kerkpad. In afwach ting van het gereedkomen van de re- contructie werd geen leges geheven, al moest men zich wel voor toestemming tot de politie wenden. Van gemeentezijde, (nog) niet door de raad overgenomen voorwat betreft de Kerkpadbewoners, echter wel in prin cipe aanvaard tijdens de behandeling van de, begroting december 1973, stelt men zich op het standpunt dat voor alle verleende diensten betaald moet worden. Die kosten zijn in dit geval de registratie en de drukkosten van het vignet. Of dat met. 24 gulden betaald moet worden, is voor vele bewoners een vraag. Men maakt daarbij de aantekening dat de vertegenwoordigers van r.k.-bevol kingsgroep zich „trouwens" inmiddels uit de besprekingen over een zgn. sa menwerkingsschool teruggetrokken hebben." Oók zij geven uiteindelijk toch voor hun kinderen de voorkeur aan een rooms-katholieke school". Met name in Soest zijn pogingen ge daan om een samenwerkingsschool voor havo/vwo op te richten. De voorstan ders gaan ervan uit dat in zo'n school onderwijs behoort te worden gegeven door leraren van alle gezindten aan leerlingen van alle gezindten onder leiding van een bestuur waarin alle gezindten vertegenwoordigd zijn. Er werd jarenlang over beraadslaagd, laatstelijk in een stuurgroep bestaan de uit bestuurders van het openbaar-, het r.k.- en het bijzonder-neutraal (Van der Huchtschool) onderwijs. De P. C. nam aan deze besprekingen niet deel. De bestaande christelijke schoolvereni gingen in Baarn en Soest achtten het niet verantwoord aan een dergelijke school medewerking te verlenen. Zowel in de besturen als in de ledenvergade ringen is gebleken dat de ouders in overgrote meerderheid ook voor het voortgezet onderwijs kozen voor scho len op confessionele grondslag, waar het gehele onderwijs in bijbelse geest wordt gegeven. Op deze duidelijke keuze is van ver scheidene kanten felle kritiek geleverd; „er is gesproken over verzuiling en hokjesgeest, over een ramp voor de schooljeugd en, zelfs uit officiële mond, over onwil van de protestants christe lijke bevolkingsgroep om mee te doen aan een samenwerkingsschool", aldus het Schtichtingsbestuur. Men vindt het opmerkelijk dat de fel ste verwijten kwamen van de kant van voorstanders van openbaar of neu traal onderwijs en wel omdat er al een neutrale havo/vwo-school bestaat (het Baarns Lyceum) en zij dus eigenlijk de minste reden hebben om verwijten ,te maken aan groepen die een ander soort school voor hun kinderen wensen. Het bestuur acht het zich een plicht om te protesteren tegen elke aanslag op het beginsel dat de school in de eerste plaats een zaak van de ouders is en dat de ouders dienen uit te ma ken welke richting van onderwijs, zij voor hun kinderen kiezen. R.K. Havo/vwo Van katholieke zijde wordt inmiddels ook gewerkt om ten spoedigste met een havo/vwo-school in Soest te kunnen starten. Dat zou dan een dependance kunnen worden van het R.K. Eemland- college in Amersfoort, waarvan het be stuur het oog op Soest heeft laten val len. Er bestaan reeds contacten tussen de Stichting Katholiek Voortgezet Onder wijs Soest en het Eemlandcollege. De Katholieke Stichting te Soest heeft van het ministerie een bereidverklaring ontvangen voor medewerking aan de bouw van een nieuwe Mavo-school. De minister gaf te kennen dat het wense lijk is de nieuwbouw zo spoedig moge lijk te realiseren. Onderzocht wordt nu De plannen moesten worden aangepast in de afgelopen jaren aan de zich snel wijzigende inzichten, met name waar het plannen van overheid betrof. Bij sturing was ook noodzakelijk in ver band met de prognose van het inwo nerstal en de daarmee gepaardgaande behoefte van winkels. Werd er in 1969 nog rekening gehouden met ruim 70.000 inwoners, nu is dat aantal gesteld op 55.000. Daarmee rekening houdend werd het cityplan, of zoals het tegenwoordig' heet, het plan Zuidereng, belangrijk gewijzigd en al zal er ruimte zijn voor vestiging van een winkel, zeker is wel volgens de commissie dat er geen plaats zal zijn voor een grote collec tieve vestiging. „Daarenboven" zo zegt de commissie in een aan de deelnemers gerichte brief, „zou een warenhuis of'het mogelijk is gelijktijdig te starten met de havo/vwo-school. De nieuwe Mavo zou volgend jaar augustus reeds in gebruik genomen kunnen worden. P.C. Stichting De Stichting voor P.C. Voortgezet On derwijs in de regio Baarn/Soest is op gericht door de vereniging „Een school met de Bijbel" te Baarn; de „Stichting Protestants Christelijk AVO" te Baarn; de vereniging voor Christelijk Natio naal Schoolonderwijs „De School met de Bijbel" te Soest en heeft als be stuursleden drs. R. Wijmenga (voor zitter); mr. D. Jongkees (secretaris); prof. dr. A. R. Hulst, K. Pietersen. G. A. Enzerink, K. Barendrecht, J. W. ten Broeke en W. J. Petersen. Zodra de nieuwe school er is moet volgens de statuten een oudercommis sie worden ingesteld en die commissie heeft het recht kandidaten te stellen voor „de andere helft" van het stich tingsbesuur. De stichting heeft tot grondslag „de Heilige Schrift als het openbaarde Woord Gods en belijdt daarmede de rechtvaardiging van zondaren uit gena de door het geloof, de verdorvenheid der menselijke natuur door de zonde, de noodzakelijkheid der Wedergeboorte uit de Heilige Geest, de verlossing door het plaatsbekledend lijden en sterven van Jesus Christus, die zij met de Vader en Heilige Geest als de enige en eeuwige God erkent". Het doel van de P.C. Stichting is „de oprichting en de instandhouding van één of meer christelijke scholen voor voortgezet onderwijs in de regio Baarn/ Soest". meer ruimte vragen, dan er aan vloer oppervlak voor bedrijven beschikbaar zal komen". De commissie meent daar om dat de zaak moet worden afgeslo ten al betreurt zij het dat op deze wijze een einde moet komen aan een goed idee. De deelnemers krijgen een financieel overzicht alsmede een cheque ad 501 gulden voor het aandeel in de liquida tie. Indien men interesse heeft voor een vestiging in het plan „Zuidereng", dan is de commissie bereid alsnog een in schrijving te verzorgen. Die inschrij ving zal dan ter kennis gebracht wor den van b. en w. De commissie bestond uit de heren H. G. J. Groenen, W. J. M. van Hall, F. S. I. Knaapen, H. Schoemaker jr. en A. H. F. Smit. Het feest begon 's morgens in de re creatiezaal, waar een neef van de in het Friese Tzummarum geboren mej. Westra een terugblik gaf op het veel bewogen leven van de honderdjarige. De bewoners van Groot Engendaal, fa milieleden, bekenden en genodigden, die de grote zaal helemaal vulden, werden uitvoerig over de levensloop van mej. Westra geïnformeerd. Zo uitvoerig zelfs, dat burgemeester mevrouw J. M. Corver-Van Haaften, die met haar echtgenoot namens het gemeentebestuur kwam feliciteren, nau welijks iets -had toe te voegen. Namens de gemeente bood mevrouw Corver een bloemetje aan. De heer H. J. Brink feliciteerde na mens het bestuur van Groot Engendaal en ook namens het personeel kreeg mej. Westra gelukwensen aangeboden. Nadat zij via de microfoon alle bezoe kers had bedankt, was er gelegenheid Naar rato van de door de afzonderlijke, partijen behaalde stemmen werd de volgorde van de lijst bepaald. Deze ziet er thans alsvolgt uit: 1. J. R. van Poppelen; 2. D. Hoekstra; 3. drs. G. H. Oldenboom; 4. A. H. F. Smit; 5. C. Verheus; 6. P. L. J. M. Storimans; 7. G. tam; 8. mevrouw J. Greefhorst-Van Overdam; 9. R. A. van Logtenstein; 10. H. Strietman; 11. G. Rossenberg; 12. drs. G. Gerritse; 13. drs. J. L. Menne; 14. drs. R. Wijmen ga; 15. C. J. M. van Rijthoven; 16. mevrouw M. Rarendrecht-Mijs; 17. me-, vrouw R. Schulte- Erftemeijer; 18. Ing. K. Buwalda; 19. drvJ. Lambert; 20. K. J. van der Wal; 21. J. B. Remkes; 22. mevrouw M. J. Gordeau; 23.' W. G. van Roomen; 24. H. J. van Altena. Bij de statenverkiezingen behaalde de KVP 2772, de A.R. 1461 en de CHU 1126 stemmen. J. R. VAN POPPELEN, lijsttrekker C.D.A. de honderdjarige te feliciteren. Een lange rij familieleden, bekenden en uiteraard de bewoners van Groot En gendaal schudden haar de hand. Daarna werd mej. Westra met stoel en al naar buiten gebracht, waar zij in de stralende zon de muzikale hulde van PVO in ontvangst nam. Natuurlijk ont brak het „Lang zal ze leven" niet. Het majorettekorps voerde een show op en legde aan het slot daarvan bloemen op het gazon. De honderdjarige dankte ook hen, zon der microfoon, maar goed verstaan baar. „Als ik jong was, zou ik ook ma jorette willen zijn". Det betekende het slot van de officiële viering van de verjaardag. Na dit offi ciële gedeelte is het op Groot Engen daal nog lange tijd erg druk geweest vanwege de tientallen gelukwensen, die mej. Westra nog kreeg aangeboden. We leven in een demokratische staat, zegt men. Wat de televisie op de woensdagavond van de statenverkie zingen te zien en te horen gaf, wekt echter eerder de indruk dat we leven in een maatschappij van allerlei kleine machthebbertjes. Omdat het er niet één lukt om de totale macht aan zich te trekken of deel uit te maken van een groep die de totale macht kan uit oefenen, schikken ze zich noodzake lijkerwijs in een zogenaamd demokra- tisch systeem. Doch binnen dat sys teem trachten al die machtzoekers de macht van de eigen groep en/of van zichzelf zo sterk mogelijk te bevoor delen en tegelijk de politieke tegen stander te benadelen. Dat mag dan misschien gerekend worden tot het politieke spel, maar de wijze waarop de als nationaal te kenmerken Neder landse Omroep Stichting (NOS) een en ander tot uiting liet komen leidde tot voorbeelden van machtsuitoefening. Toen bijvoorbeeld De Brauw van DS '70 de omroepen verweet in de voorgaande weken vrijwel uitsluitend aandacht te hebben besteed aan de P.v.d.A., werd hij door VARA-man Hans Jacobs gauw onderbroken. Uit die zelfde overwegingen leek ook het feit te komen, dat men de voorman van de met grote winst uit de stembus gekomen Boerenpartij helemaal niet in beeld wist te brengen; die opmerke lijke winst feitelijk volkomen ver zweeg, er eigenhandig ook -geen kom- mentaar over gaf. Die Boerenpartij wil len de machtzoekertjes niet of nauwe lijks als een serieuze partij zien aan gemerkt. Daar staat zij veel te rechts voor en dat wordt in omroepland niet gewaardeerd. De kleinere PSP mocht nog wel aan het woord komen bij monde van Van der Lek, maar Koekoek werd bewust doodgezwegen. Dat zijn zo enkele van die kleine facetten waaruit de manipu latie spreekt ten aanzien van de voor lichting van het Nederlandse volk. De demokratische gedachte is eigenlijk maar een kostuum waarin men zich verkleedt om in het spel te kunnen optreden, doch waaronder een ander karakter, dat van de gelijkhebber en de machtsuitoefenaar schuil gaat. De uitslag van deze statenverkiezing heeft geen grote verrassing opgeleverd. De eerder gehouden enquêtes hebben die uitslag reeds ongeveer voorspeld. De grootste verrassing was eigenlijk nog wel de grote versterking die de Boerenpartij toch weer verkreeg. Dat mag dan een uitvloeisel zijn van het karnavalsliedje dat Koekoek met vader Abraham produceerde, dat zoiets tot een dergelijke stemmenwinst kan lei den was toch zeker opmerkelijk. En verder bleek dan duidelijk dat de hobbyisten van D '66 hun partijspel nu wel kunnen opgeven. Ze hebben er acht jaar lang leuk mee gespeeld, er een vloed van vaak heus niet zo ge makkelijke woorden aan besteed, doch veel praktische zin kwam er niet uit en toen men zich letterlijk overgaf aan de P.v.d.A. had D '66 voor de eerst enthousiaste aanhangers niet veel zin meer. Ook de aandacht voor DS '70 is danig verzwakt nu de P.v.d.A. als deel van een koalitieregeling zich niet meer zo nieuwlinkserig kan opstellen dan toen die partij in de oppositie zat. De verliezen van D '66 en DS '70 wij ten wij ook aan hun ongelukkige jaar- gebonden naamstelling. Een jaar vast leggen in de naam van een partij is uit reklametechnische overwegingen een fout. Dat jaar '66 en dat jaar '70 zegt voor de nieuwe kiezers helemaal niets en de ouderen vergeten spoedig het waarom ervan. Wat zegt nu Demokra- ten '66 en Demokraten Socialisten '70? Het is een teken aan de wand. dat po litiek ingestelde mensen, juist in een demokrat ie, zo onpraktisch kunnen denken en handelen. Al is D '66 nu vrijwel van de politieke kaart verdwenen, ze hebben in de Tweede Kamer nog zes zetels en in .het kabinet een minister en drie staats- sekretarissen. Er is geen aanleiding om die vertegenwoordigers nu ook hun biezen te laten pakken, want zij zijn door een deel van het kiezerskorps tot hun vertegenwoordigers bestemd en hebben dus alle recht hun tijd tot een volgende verkiezing uit te dienen, zelfs als hun partij intussen mocht worden opgeheven. Het kabinet Den Uyl is niet versterkt doch ook niet verzwakt uit de verkiezingsstrijd gekomen. De koopavond is volgende week ver zet van vrijdag naar donderdag. Dit houdt verband met Goede Vrijdag in de week voor Pasen. De uren van openstelling zijn ongewijzigd gebleven, van 19 tot 21 uur. Dinsdag 16 april, om 11.00 uur, wordt in het gemeentehuis nog een derde Hinderwetzitting gehouden betreffende een verzoek van B.V. Mercurius. Golï- kartonindustrie, Koningweg 26 te Soest, omvattende vergunning voor een in richting tot het fabriceren van golf karton op het perceel Koningweg 26 te Soest. Eén dezer dagen zullen de gasverbrui- kers de voorschottennota 2e periode 1974 ontvangen. Deze is voor nagenoeg iedereen gewijzigd, in verband met de nieuwe gastarieven van 1 januari j.1. Binnen enkele weke kunnen de gas- vorbruikers de definitieve afrekening van 1973 verwachten. Nu de reconstructiewerkzaamheden van het Kerkpad steeds verder voort schrijden is men bezig met het opstellen van maatregelen, conform de wens van de bewoners, om autoverkeer van het pad te Weren. Zoals bekend hebben zeer velen in de loop der jaren toestemming gekregen b\j hun woning een garage te bouwen, maar dat neemt niet weg, dat allen beducht z|jn voor een situatie dat het Kerkpad als een soort alternatieve auto route gebruikt gaat worden. Dat zal niet zo'n gevaar lopen voor doorgaand verkeer, maar wel door de aanwonenden zelf. Zoals het eigenlijk ook een vraag is of iVoor zover ons bekend, stellen gemeen de raad zich er nog eens over gaat tebesturen elders zich niet op dat buigen; hoewel, met de verkiezingen in standpunt. Of de gemeenteraad van het vooruitzicht.1 Soest dat nu wél gaat doen is een op I vraag. o De Stichting Eigen Woningbezit Soest, uitgaande van de drie vakcentrales, is onlangs begonnen met de bouw van nog eens 18 woningen van het type ajour in de wijk Klaarwater. Het is -een vervolg op de 92 woningen die reeds in een eerder stadium zijn gebouwd. De 18 woningen worden gebouwd in twee blok jes en komen op de hoek W. Beckmanstraat-Titus Brandsmastraat. De woningen zullen qua uitvoering volkomen gelijk zijn aan de eerste serie van 92, en worden naar alle waarschijnlijkheid dit jaar nog opge leverd. Het bijzondere bij deze te bouwen wo ningen is de lage verkoopprijs en de hoge Rijksbijdrage. De 14 tussenwo ningen gaan ƒ77.900.- kosten; de 4 hoekwoningen 79.300,-. Daarboven moet de koper rekening houden met circa ƒ4000,- voor lasten tijdens de bouw, zoals notaris, hypotheekrente en kosten. Met ƒ4000.- eigen geld als le aanbetaling en tijdens de bouw dus nog ca. 4900,- kan men als koper in aanmerking komen. De Rijksbijdrage bedraagt het le jaar ca. ƒ5000,-. Rekening houdende met de Rijksbij drage en het fiscale voordeel zal voor een gezin met 1 kind, met een inko men tussen de 16.000 en 20.000 gulden bruto per jaar. de maandelijkse last voor een hoekwoning circa ƒ200.- en voor een tussenwoning circa 190,- bedragen. Met nadruk wordt vermeld dat het koopprijzen zijn met inbegrip In het kader van de registratie van negentiende en begin twintigste eeuvvse monumenten heeft de monumentenraad 18 spoorwegstations op de ontwerp- monumcntcnlijst geplaatst. Daarbij behoort het station Socstdjjk dat in 1898 gebouwd werd onder architectuur van de heer J, F. Klinkhamer. Het gebouw tje is voorzien van ren chalet-dak en een luifel over het perron b|j de wacht kamer. Deze luifel werd waarschijnlijk indertijd aangebracht ten behoeve van de koninklijke familie. van de risicoregeling-afkoop, over dracht en kosten bouwbegeleiding. maar zonder eventuele verhoging van b.t.w. tijdens de bouwperiode. Dat be tekent dat de genoemde prijzen dé prijzen zijn. Loonstijgingen, materiaal- kostenstijgingen e.d. worden later niet meer in rekening gebracht. Bij de verkoop van de woningen zul len Soester ingezetenen of z|j die eco nomisch aan Soest zjjn gebonden, met een inkomen tot 20.000,- en op het moment van aanmelding 1 jaar of lan ger lid zijn van een b|j het NVV, NKV of CVN aangesloten bond of organisa tie voorkeur hebben als kopers. Het bewijs dat door kritisch afwegen van prijzen en mogelijkheden ook voor de lagerbetaalden een koopwoning kan worden gebouwd hebben de vakbon den in de Stichting Eigen Woningbezit Soest hiermede bewezen. Aanmelding voor de 18 woningen kan uitsluitend schriftelijk gesfchieden bij de administratie van de Stichting, postbus 5905 te Utrecht. Over enkele dagen breekt het tweede kwartaal weer aan. zodat bet abonnementsgeld van ons blad voor het tweede kwartaal 1974 voldaan moei worden. De kwitanties hiervoor worden binnenkort aan onze incasseerder afgegeven. Dat zullen er belangrijk minder zjjn dan voor hel eerste kwartaal, want duizenden abonnees gaven bjj de aanvang van bot eerste kwartaal van dit jaar gehoor aan ons verzoek om voor een half of een heel jaar tc betalen. Dit was een prachtig bewjjs van wederzijdse dienstverlening. Geen verhoging van het abonnementsgeld van onze kant. met daar tegenover uw tegemoetkoming door middel van de betaling van meerdere kwar talen. Hoewel het niet onze bedoeling is opnieuw aan tc dringen op betaling van meerdere kwartalen door die abonnees, die alleen het eerste kwar taal voldeden en dus nog drie kwartalen in 1974 schuldig bicven. zouden u jj bet toch bijzonder op prijs stellen indien zij vóór 15 april a.s. bet tweede kwartaal zouden willen overmaken. Zo mogclük het restant van 1974, dit is 3 x 4.75. Betaling kan geschieden contant aan ons kantoor: door overschrijving Op giro 126156, of door storting of overschrijving op onze rekeningen b|j dc Nedcrlandsche Middenstands Bank. Soest of dc Rabo Bank. Soest. Dit geldt ook nu niet voor die abonnees, die automatisch hun abonne mentsgeld overmaken. Dit gaat zonder wijziging gewoon door. Na 15 april gaan de kwitanties naar de incasseerder Dan is bet niet meer le voorkomen, dat b|j toeh bij U aanbelt als l' na 15 april gireert. ADMINISTRATIE SOESTER COURANT Er zal in Soest geen middenstandswarenhuis verrijzen; de commissie die zich sinds 1969 met dit plan heeft beziggehouden is tot de conclusie gekomen dat doorgaan met de plannen geld- en tijdverspilling is. De in het Christen Democratisch Appèl samenwerkende politieke partijen, de A.R.P., de C.H.U. en de K.V.P. hebben de kandidatenlijst samengesteld voor de a.s. gemeenteraadsverkiezingen. Bij de samenstelling is rekening gehouden met de resultaten in Soest van dc Statenverkiezingen.

Soester Courant | 1974 | | pagina 1