BEAT-AVOND hTkypoky C.D.A. sterren voorspellen BUUIK In gewest Amersfoort tekort aan ongeschoolde werkkrachten KRUISWOORDPUZZEL ;t vaarderhoogf VRIJDAG 24 MEI van 20 tot 24 uur DRIVE IN DISCOTHEEK Gratis toegang STEMLIJST 1 BENT U UITGETELD? WAT DACHT JE WAT in „DE RANK" Soesterbergsestraat Voor juli en augustus nog vakantiewerk En heeft u nel niet genoeg om een kleuren- T.V, te kopen Electrotechnisch Installatiebureau VAN SCHALKWIJK B.V. Frans Bosman B.V. Slotavond in de koffiebar Brand door kortsluiting in t.v. Frans Bosman B.V. drink V.V.V.-NIEUWS Inbraak Aangehouden Geen voorrang verleend gun uw kleding de beste behandeling die er is heeft u wel eens haast binnen één uur! gratis 14302 cleaner A.s. vrijdag en zaterdag VUURD00RNS (zwaar) in pot, van 7,50 voor 3, AFRIKANEN in 10 soorten van 35 cent voor15 cent TU IN-ADVIESCENTRUM DORRESTEINWEG 72 a TELEFOON 02155-12383 SOEST Soeeter Courant van donderdag 16 mei 1974 Aangeboden door het In de loop van deze maand daalde de geregistreerde arbeidsreserve van man nen met 98 personen van 647 tot 549 15,1Vergeleken met eind april 1973 is deze arbeidsreserve thans 117 lager 17,6%). Voor wat betreft de maand maart 1974 is deze ontwikkeling overwegend van seizoenmatige aard en daalde deswege de arbeidsreserve van bouwvakarbeiders met 54 personen tot 137 (vorig jaar 162), van metaalarbeiders met 20 personen tol 77 (vorig jaar 98), en van ongeschoolden met 18 personen tot 35 (vorig jaar 60). Het duidelijke verschil met eind april 1973 moet mede worden verklaard uit een algemene verbetering van het economische klimaat en daarmee van de werkgelegenheidssituatie in dit gewest. Het aantal jeugdigen onder de geregis treerde arbeidsreserve van mannen daalde deze maand met 10 personen tot 19 (vorig jaar 22). De vraag naar mannen steeg deze maand met 48 van 896 tot 944 +5,4%) en is 285 hoger dan per eind april 1973 43,2%). Vooral de vraag naar metaalarbeiders is vergele ken met een jaar geleden aanmerkelijk gestegen 105), terwijl nog meer de vraag naar ongeschoolden is toegeno men 123). De ontwikkeling van de vraag naar jeudgig mannelijk personeel bleef bij deze algemene ontwikkeling ten achter.. Zij daalde deze maand met 16 tot 126 en is 67 lager dan eind april 1973 (193). Het moet niet uitgesloten worden ge acht, dat de invoering van het wettelijk minimum jeugdloon en de voorgenomen opvoering van het aantal schooldagen van 1 naar 2 per week voor 15-. en 16 jarigen hieraan debet is. De geregistreerde arbeidsreserve van vrouwen daalde deze maand met 23 personen van 126 naar 103 (=-20,6%) en is ook 23 personen lager dan per eind april 1973 (=-20,6%). Het aantal jeugdigen daaronder daalde deze maand met 9 personen tot 13 en is 5 lager dan per eind april 1973. De vraag naar vrouwelijk personeel steeg deze maand met 141 van 398 tot 539 35,4%) en is 95 hoger dan per eind april 1973 21,4%). De vraag naar jeugdigen veranderde hier deze maand niet, maar is wel 107 lager dan per eind april 1973. Meer nog dan bij de mannen zal hier de invoering van het wettelijk minimum jeugdloon als de belangrijkste oorzaak aangewe zen moeten worden. De situatie in de verhouding tussen de vraag naar en het aanbod van part timekrachten onderging deze maand we'derom enige verbetering. Het aanbod van parttimers daalde deze maand bij de mannen van 20 naar 19 en bij de vrouwen van 98 naar 96, terwijl de vraag naar part-timers bij de mannen steeg van 5 naar 6 en bij de brouwen van 36 naar 96. In verhouding tot de afhankelijke be roepsbevolking van mannen resp. vrou wen van dit gewest is de werkloosheid thans 1,3% bij de mannen en 0,7 bij de vrouwen. Vorig jaar april waren deze percentages resp. 1,5 en 0,8. Voor wat betreft de vraag naar ar beidskrachten is deze in verhouding tot de in dit gewest woonachtige manne lijke resp. vrouwelijke afhankelijke be roepsbevolking thans 2,2 resp. 3,4 en was deze eind april 1973 resp. 1,5 en 3,0 Het werkeloosheidspercentage van man nen in het gewest Amersfoort, vergele ken met provincie en rijk was alsvolgt: April 1973 April 1974 gewest Amersfoort 1,5 1,3 provincie 2,1 1,7 Nederland 3,2 3,3 Voor de gemeente Soest zijn de aan tallen: aanbod mannen: april '74 - 94; maart '74 - 124; april '73 - 121. vraag mannen: april '74 - 255; maart '74 - 238; april '73 - 129. aanbod vrouwen: april '74 - 26; maart '74 - 28; april '73 - 22. vraag vrouwen; april '74 - 61; maart '74 - ?0; april '73 - 91. Vakantiewerk In de afgelopen maand werden circa 100 zgn. vakantiewerkers door bemid deling van het arbeidsbureau aan een baantje geholpen. Voor de maand juni staat geen werkgelegenheid meer open. Anders is dal voor de maanden juli en augustus. Voor deze beide maanden zijn nog een aantal vacante plaatsen Ook de bemiddeling voor schoolverla ters is-inmiddels op gang gekomen. De vraag naar deze jonge' werkkrachten is vrij groot, naar de mening van de heer T. G. v. d; Bunt, de directeur 'van het arbeidsbureau. Dit geldt echter niet voor de bouwvak- beroepen, de electromonteurs en de de tailhandel; de vraag is hier bepaald teleurstellend te noemen. KOM DAN EENS BIJ ONS PRATEN STEENHOFFSTRAAT 55 - SOEST - TELEFOON 02155 - 12906 HORIZONTAAL: 1. fr. onbep. vnw. 3. op de wijze van 0 hoefdier; 8. bestaat; 10. fris; 11. Ital. dichter; 14. régel; 15. oosterse titel; 17. rijstbrandewijn; 19. verfrissing; 21. waddeneiland; 23. hoofddeksel; 25. familielid; 27. meisiesnaam; 28. kran tenjongen; 30. kuststrook; 33. deel v. e. wedstrijd; 35. treiter; 36. schatten; 39. Nederl. Telev. Stichting (afk.); 40. be vestiging; 41. houten gebouw; 42. bond; 43. s,pii; 44. aanhaling; 46. van node; 48. vogel; 50. jongensnaam; 52. raadsel; 55. netto (afk.); 56. water in Utrecht; 58. uitroep; 59. voor; 61. land in Europa; 64. gedicht; 66. gereedschap: 67. oever gewas; 69. pl. in Italië; 70. spook: 72. vloeistof; 74. eng. voorzetsel: 75. hoef dier; 76. berg; 77. pers vnw. Oplossing puzzel elders in dit blad. VERTIKAAL: 1. In orde; 2. rekening; 3. oosterse jon gensnaam; 4. jongensnaam: 5. voorzet sel; 6. pl. in Zwitserland; 7. etenberei- der; 8. begrip; 9. selenium (afk.); 12. het zij zo: 13. wat gesproken wordt; 16. hemellichaam; 18. ind. gewoonte recht; 19. zangstem; 20. meisjesnaam: 22. grondsoort; 23. vorm van foppen; 24. groot water; 26. vogel; 29. vogel; 31. voormalig Russisch heerser; 32. Ne derlander; 33. enkele; 34. gezang; 37. transportonderneming (afk.); 38. bijb. naam; 45 van het jaar (lat.); 47. part; 49. handelsterm; 50. kostbare stof; 51. rustbank; 53. slecht, moeilijk: 54. vlakte- maal; 56. nauwe; 57. oorlogsgod; 60. meetk. figuur; 62. meisjesnaam; 63. meisjesnaam; 65. deel v. d. hand; 66. deel v. e boom; 68. deel v. e. berg; 69. familielid; 71. getij; 73. water in Fries land. Het arbeidsbureau is thans doende de kleinere bedrijven in deze sectoren te enqueteren om eventuele vraag naar personeel op te sporen. Loonspecialist Met ingang van donderdag 16 mei, zal voortaan om de veertien dagen, steeds op donderdag, een medewerker van de loon technische dienst spreekuur houden. Deze nieuwe activiteit heeft te maken met vele vragen die er bestaan over loonhoogte, vakantiegeld, vakantiedagen en meer dergelijke zaken. Men kan daarvoor ook terecht bij de vakbonden, maar niet-leden kunnen nu ook hun licht opsteken bij het arbeids bureau. Het spreekuur wordt 's mid dags gehouden in het arbeidsbureau van 14 tot 16 uur Vandaag 16 mei voor het eerst en daarna steeds op donder dag, om de veertien dagen Men kan zich ook telefonisch tot deze loonspe cialist wenden. Uw adres voor reparatie Radio - T.V. Birkstraat 46 - Soest Telefoon 13367-18978 Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t.m. zaterdag van 8.30 uur tot 18.00 uur U kunt uw T.V. bij ons ook zelf brengen en ophalen Dit voorkomt voorrijkosten Zaterdag 18 mei, om 8 uur n.m., is er weer een koffiebar in „In de Ruimte", klein Engendaahveg 52, te Soest. De „Soulwinners" uit Almelo zullen deze laatste avond van het seizoen op luisteren. Hun stijl is „country". Enkele jaren geleden hebben zij een plaat gemaakt. Door hun muziek willen zij getuigen van Jezus Christus. Ook is er een spre ker aanwezig die één en ander zal toe lichten. Al met al béloot het een. ge weldige slotavond"Wofden. Vanaf de Nieuweweg is er gratis bus vervoer naar de koffiebar. De toegang is gratis. Brand ontstond door kortsluiting in een t.v.-apparaat in de flat van de familie G. op dë 5e etage van het bejaarden centrum Molenschot. Het toestel werd volkomen vernield. De flat kreeg brand en rookschade; persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. De brandweer doofde de vlammen met een brand slang van het huis. 100 meter ruigte langs de spoorlijn Amersfoort-Baarn ging verloren door brand. De brandweer doofde de vlam men. De oorzaak van de brand is onbe kend. ELECTROTECHNISCH BUREAp Wasautomaten,, drogers, afwasaütomaten, koelkasten enz O.a.: Miele, Siemens. Zanussi, Bosch en Candy Verkoop Soesterbergsestraat 20a Telefoon 17253 Sprviceplaafs. Birkstraat 48 Tetefobn, 13367-V8978 w VELUWSE GRAAN-JENEVER lekker, hè! Een goed begin van de week met zon en een milde tertiperatuur, zodat de zomerse trillingen ons al te pakken kregen! Plaatjes kijkend in het mooie streekboekje van de Overijsselse Heu velrug en Salland komen we helemaal in de vakantiesfeer. Een landschap bij Dalfsen, grazende koeien op de voor grond, achter bomen en hofsteden de fraaie kerk met daaromheen het dorp, vakantieverblijfplaats bij uitstek. Of trekt U Heino met het kasteel. Het Nijenhuis, waarin dr. Hannema, eer- ijds directeur van Museum Boymans te Rotterdam, zijn kunstcollectie heeft on dergebracht. Het linkergedeelte, als museum ingericht, is vrij toegankelijk in de middaguren van 13.00 tot 17.00 uur. En wat zegt U van Ommen, Raai te, Wijhe? In deze laatste plaats ook een klokkenmuseum, dat op aanvraag te bezichtigen is en verder een heer lijk rivierenlandschap. Maar oordeelt U zelf, of gaat op avontuur uit in deze uitstekend verzorgde gids, die U over alles en nog wat inlichtingen geeft, plus logiesaccomodatie, tevens cam pings en zomerhuisjes. Tegen een kleine vergoeding is dit boekje bij ons verkijrgbaar. Nogmaals de aandacht gevestigd op het spoorboekje, Nederlands meest nuttige pocket, geldig van 26 mei 1974 tot 31 mei 1975. In geen huisgezin mag het spoorboekje ontbreken schreven we vo rige keer al en daarmee zult U het on getwijfeld eens zijn. Dus vlug erbij wezen, al heeft U nog de tijd met het gebruikmaken van de nieuwe regeling, die overigens wel verschilt van het huidige patroon, maar-de voorraad dunt gauw' op én „hèe vérkopen" is voor beide partijen een zielige toestand. De Twentse Electrische Tramwegmij kortweg TET genoemd, heeft een dag tochtenprogramma uitgegeven, waarvan vakantiegangers in dit gebied, gebruik kunnen maken, wanneer er niet met eigen vervoer gereisd wordt. Het boek je met de beschrijvingen van de routes en de bezienswaardigheden, die men erbij meepikt, is bij ons verkrijgbaar. Wie Noord Oost Overijssel en Twente bezoekt kan aan de hand van de diver se gegevens, plannen maken. De busboekjes van Centraal Nederland, waaronder onze firma Tensen, zijn nog niet in ons. bezit, maar worden toch over een dag of tien verwacht. Nog even geduld dus! Ook na Moederdag is een kadobon voor moeder welkom, of straks voor Vader dag! Hoe dan ook: adobonnen, rake ge schenken! Ingebroken werd in de woning van de familie V. aan de Buntweg. De onbe kende dader wrikte een raam aan de zijkant van het huis open. Hij door zocht alles en verdween met een be drag van ongeveer 100 gulden. Op verzoek van de politie te Grouw werd door de recherche te Soesterberg aangehouden de 34-jarige chauffeur A. van L. De man werd gezocht in ver band met het plegen van ontucht met een 12-jarig meisje. Twee auto's werden zwaar beschadigd bij een botsing op de voorrangskruising Julianalaan-Wadeck Pyrmontlaan. A. W. P. (28) uit Naarden verleende, ko mende van de Waldeck Pyrmontlaan geen voorrang aan B.K. (54) uit Soest, die op de Julianalaan, richting Eng reed. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor: het kentekenbewijs van de wagen van P. werd in beslag ge nomen. magie cleaning van super cleaner ia aan weldaad voor al uw kledingl perfakt gereinigd, •tuk voor atuk behandeld, gecontroleerd en verzorgd Qp ons adree koningsweg 16 helpen wij u zelf* wij halen en bezorgen bel ons nummer pioniers in.textielreiniging koningsweg 16 en koninglnnelesn 42 PHOENÏX. - Wat is de phoenix voor een vogel? Antwoord: De phoenix is een fabel achtige vogel, waarvan reeds Griekse en Romeinse schrijvers (o.a. Herodotos en Tacitus) verhaalden. Hij verscheen in de vorm van een arend met pur peren en goudkleurige veren. Als het dier zijn eind'e voelde naderen, zou het zichzelf hebben verbrand op een nest specerijen en dan verjongd uit zijn eigen as zijn verrezen. Hel dier werd daarom het symbool van de (eeuwige) verjonging en gekozen als wapen van het Byzantijnse rijk. Te genwoordig spreekt men na rampen als grote branden wel van heropge bouwde bedrijfspanden, .dat ze als een phoenix uit hun as zijn herrezen. In dien de verhalen over deze vogel u interesseren, kunnen wij u verwijzen naar boekjes over de Griekse mytholo gie. HUGENOTENKRUIS. - Kunt u mij vertellen wat de oorsprong en beteke nis is van het Hugenoten-kruis, dat in de tijd van de belijdenis vaak aLs ge schenk wordt gegeven? Antwoord: Het Hugenotenkruis is ont leend aan de Heilige Geestorde van koning Hendrik IV van Frankrijk (1533-1610). Hendrik IV was streng protestants opgevoed. In 1569 streed hij dan ook mee aan de zijde der Hugenoten in de slagen van Jarnac en Montcontour. Voorlopig onder de Co- ligny's werd hij een der leiders van de Calvinisten. Na de vrede van St. Germain trouwde hij met de dochter van Hendrik II van Frankrijk, Marga- retha van Valois. Dit gaf enkele dagen later aanleiding tot de beruchte Bar- tholomeusnacht (24 augustus 1572), die een waar bloedbad werd. Slechts door zijn geloof af te zweren kon hij de dood ontkomen. In zijn hart bleef hij echter nog een ware Calvinist. Na een gediwongen verblijf aan het hof, wist hij pas in 1576 te ontsnappen en stelde hij zich terstond aan het hoofd van zijn (Calvinistische) partij. Door de dood van de jongste broer van Hen drik III, Frans van Anjou, werd hij door zijn afstamming van Lodewijk IX wettig troonopvolger (T584). Na zijn troonsbestijging in 1589. waarbij hij „voor de lieve vrede" het katholieke geloof aannam, heeft hij zich erg in gespannen voor de Hugenoten. Aan vankelijk schonk hij hen volledige godsdienstvrijheid. In 1598 werd dit officieel bekrachtigd bij het Edict van Namtes. Om zijn verbondenheid met de Hugenoten te laten blijken, heeft hij de Heilige Geestorde ingesteld, waaraan dus het Hugenotenkruis is ontleend. Men kan dit kruis dus zien als een symbool voor de verbonden heid met deze godsdienst, hetgeen uiteraard zeer toepasselijk is in de tijd van de belijdenis. ZIEKTEUITKERINGEN. Wanneer een werknemer, met goedkeuring van zijn werkgever, verlof neemt op eigen rekening, gedurende 2 a 3 weken, en hij in deze periode een ongeval krijgt of ziek wordt, heeft hij dan nog recht op ziektewet uit kering? Zo ja. wie be taalt de sociale lasten enz. tijdens de afgebroken werkzaamheden? Antwoord: Als u met onbetaald verlof bent, gaat de sociale verzekering ge woon gedurende één maand door, even als bij ontslag. In die periode behoeven er dus geen premies betaald te worden. U kunt uw ziekte of ongeval normaal en tijdig aan de bedrijfsvereniging (of werkgever) doorgeven. TIJDSEIN. - Wanneer ls het precies twaalf uur. bij de eerste slag van twaalven, of als de klok twaalf heeft geslagen? Antwoord: Bij de klokslagen die als radiotijdsein worden uitgezonden, geeft de eerste uurslag het juiste moment van het volle uur aan. De secondewij zer moet dan met de minutenwijzer precies op de 12 staan. Het voorspel is bedoeld als waarschuwing. Het preei- sie-tijdsein (morse-signaal) is zo afge steld dat de laatste korte fluittoon het moment van verstrijken van het uur aangeeft. De voorgaande tonen vor men het attentie-sein. Bij uitzendingen van de A.V.R.O. klinken geregeld eer ste uurslag van A.V.R.O.-klok en laat ste fluittoon van precisietijdsein gelijk tijdig uit uw luidspreker. Zo verwon derlijk is dat niet, want beide tijd sein-en zijn door de radio-technicus op vernuftige wijze gekoppeld. De klok ken thuis kunt u natuurlijk precies stellen zoals u dat zelf wenst. VOOR DE WEEK VAN 16 MEI TOT EN MET 23 MEI 1974 RAM 21 maart-20 april Deze week kan een oude kwestie weer worden opgerakeld. Laat u in dat ge-: val niet leiden door een gevoel van ergernis en teleurstelling. Zie de din gen reeël en treedt op met overleg en tact. Andere dingen vallen daarente gen ineens mee en een moeilijke be slissing, waar u tegenop zag, blijkt plotseling makkelijk te nemen. Als goede vrienden aanbieden, u bij te staan in de praktische dingen van al - ledag, weiger dan niet uit een gevoel van misplaatste trots. STIER 21 apriI-20 mei Een zeker gevoel van vrijheid en op luchting doet u deze week met plezier werken. U bent dikwijls letterlijk vast houdend. en sleept daardoor soms overtollige bagage mee door het leven. De laatste tijd heeft u eens wat kun nen loslaten en u merkt nu zelf. hoe veel lichter u alles valt. U bent ook weer op één lijntje met een oude en vertrouwde relatie. Dat kon nu ook weer, omdat uw gedachten vrij zijn gekomen van gepieker. Houden zo! Het maakt uw leven prettiger en dat van uw gezin dus ook! TWEELINGEN 21 mei-20 juni Het zit erin, dat u deze week een paar redenen heeft tot voldoening en zelfs geluk. Mogelijk vindt u ook een ver loren bijou terug, of iels dergelijks. Eén kwestie kan nog spanningen op roepen. maar dat is niet nodig, als u uw gezonde verstand laat werken. Niet vallen over kleinigheden, maar u ver heugen over de hoofdzaken. Weifel moedigheid kan veel bederven, in te genstelling tot eerlijke twijfel, die kan worden opgelost. KREEFT 21 juni-20 juli Beetje gekke week met onverwachte voorvallen. Het kan zijn, dat u uw programma een beetje moet wijzigen. Maar er staat wel een en ander tegen over en soms heeft u bepaald plezier in de warboel! Kans op weerzien van een oude kennis, die onverwacht komt opdagen. In één bepaalde kwestie neemt u een besluit, dat goed uitpakt Wees voorzichtig met uw oordeel in; verband met een bepaalde gebeurte nis, tot u alles weet. LEEUW 21 juli-20 augustus Kans op een gezellige week met een paar prettige nieuwtjes. Uw werk wil goed vlotten en u heeft ook de nodige medewerking. Pas ervoor op, nu ook meteen uw dagen weer vol stouwen volgens een bepaald systeem, dat vol gens u goed kan werken, maar dat niet altijd even goed uitpakt. Andere mensen hebben andere systemen, of dikwijls ook helemaal geen een! Doe dus wat begrip en humor iri uw re cept. U heeft ze beiden in voorraad! En bijtijds even rusten, als uw nek pijnlijk en stijf wordt! MAAGD, 21 augustus - 20 september Drukke week met onverwachte opga ven. U komt er wel door, want u weet, hoe u moet improviseren en ergens heeft u ook plezier in de deining. In menselijk opzicht kunt u wat harte lijker zijn, want u heeft neiging op te gaan in de dagelijkse bezigheden. Praat vooral ook thuis eens over wat anders dan alleen maar werk! U bent geen kostganger, maar huisgenoot. WEEGSCHAAL 21 sept.-20 oktober Door uw neiging, om ieders oordeel tot zijn recht te laten komen, zaait u soms bepaald eerder onrust, dan runst! Deze week zult u een paar keer open lijk stelling moeten nemen. Ontwijk de vervelende dingen liever niet. De sterren vinden, dat het beter anders gedaan kan worden. Dat zal uzelf ook de nodige innerlijke rust geven- Er zit een opdracht in en een kans op voor uitgang. Stuur de mensen, die u van uw werk houden met een zoet lijntje de deur uit. U heeft uw handen vol! SCHORPIOEN 21 okt.-20 november Daar de laatste tijd sommige dingen u duidelijk zijn geworden, kan ook deze week prettig verlopen. Een bepaalde neiging tot piekeren en herkauwen speelt u weieens parten. Gebruik die energie maar liever, om klaar te ko men met uw werk. U bent bezig met uiteenlopende karweitjes, en dat ligt u wel. Onafgebroken doorgaan met één bepaald ding vermoeit u eerder, dan druk zijn met veel dingen. Een prettig bericht doet u veel genoegen Een bepaalde ontmoeting al evenzeer. BOOGSCHUTTER 21 nov.-20 december Deze week kan er een eind komen aan een bepaalde klus, die u niet al te vlot afging, omdat uw hart er niet helemaal bij was. Een onverwachte wending van de gebeurtenissen be vrijdt er u van. U wordt daarentegen benaderd met een verzoek, dat u goed moet overwegen. Het mankeert u niet aan bereidwilligheid, maar wel aan tijd. Bovendien heeft u in uw eigen kring op het menselijke vlak de no dige taken, die u niet haastig kunt afdoen. STEENBOK 21 december-20 januari Mocht u deze week moeten vergade ren, let dan wel op uw reacties en uw woorden. Een zekere wrevel kan u verleiden tot het maken van scherpe opmerkingen. U heeft dan wel gelijk, maar het haalt zo weinig uit. Ook thuis gooit u er soms dingen' uit. die u eigenlijk zo erg niet bedoelt. Maar dan is de stool al aangekomen! De sterren raden u aan kalm te doen, zo veel mogelijk te freewheelen en uw gevoel voor humor op te poetsen. Geen geld geven aan iemand, die beter praat dan werkt! WATERMAN 21 januari-20 februari Kalmaan deze week, waarde Water man. Probeer niet helemaal alleen de hele schepping over te doen! Niemand heeft zichzelf gemaakt en we moeten er het beste van zien te maken en vooral elkaar leren verdragen! Erger nis en gemopper zijn slecht voor de spijsvertering. Bovendien: wie zegt dat een ander geen reden heeft, zich aan u te ergeren? Gelukkig is het eind van de week wat meer ontspannen Ver leer echter in de eerste helft het lachen vooral niet! VISSEN 21 fcbruari-20 maart U zult de laatste tijd inwendig wei eens gelachen hebben, omdat alles an ders ging dan u verwachtte! Soms bent u weer helemaal teruggeweest op het terrein van uw oude werkzaam heden. Om de goede reden, dat nie mand het beter deed dan u! Het is mogelijk, dat er nu ineens weer schot komt in de dingen en andere dingen aan uw hoofd krijgt. Op gevoelsterreln heeft u meer succes in de vriend schap, dan in de liefde. IU t

Soester Courant | 1974 | | pagina 9