Geld lenen allmilmë pertho fi JEANSSHOP Sportnieuws allmilmë e óterren vooró de fantastische keisken Bezoek onze showroom met geheel nieuwe keukens. Prins Bernhard-wisselbeker ging naar de oud-internationals Foxboro kampioen zomeravondcompetitie KANSSREU NIC. E G SETTEN VOOR AL UW SPORTEN Rob Nijhuis en Blanche Sehols-Regout tenniskampioenen van Soest De Duinkikkers hielden heren-waterpolotoernooi Olympia wandelaars de dupe van oroanisatiefout Burgemeester zal open SDringconcours in Boshoeve openen Het is de moeite waard. TORENSTRAAT 45 - SOEST UW FIAT AGENT I AUTOBEDRIJF wereldkampioen voetballen 1974? SCHOENEN - TASSEN Indeling Hockey-competitie Wedvlucht vanaf Compiegne Wedvlucht vanaf Survilliers SPORTHUIS I. D. VAN VUGT Soester Courant van donderdag 27 juni 1974 Zonder de collega-tennissers van Soest-Zuid te kort te willen doen, mag de L.T.C. Soest wel s'tellcn, dat de winnaars van de jongstleden zondag geëindig de clubkampioenschappen in hun A- afdeling op dit moment de sterkste ten nissers van Soest zijn. Spelers en speelsters uit de drie eerste teams (2e en 3e klasse landelijke competitie mochten idleen in A inschrijven, de overige spelers hadden de keus A en B, behoudens beslissing van de wedstrijdleiding om t sterkere spelers, die toevallig geen counpetitie speelden in A te plaatsen). A-afdeling Zonder een set te verliezen kwam [Bob Nijhuis in het bezit van de wis- pelbeker cfoor achtereenvolgens P. •leijer, G. ter Meulen en H. ter Meu- Öen te verslaan. Deze jonge speler, iens tennis wieg ook in de L.T.C. best heeft gestaan speelde niet al leen sterk, maar in zijn partij tegen ter Meulen toonde hij, dat hij ook in itaat is een 4-1 achterstand in de 2e [set om te zetften in een 6-4 winst (iets, -aar hij in het begin van zijn ten- nisloopbaan nogal eens moeite mee had). Bij de dames waren er 9 dames, die eerst in s poules van 3 speelden, om uit te maken, wie in de finalepoules kwamen. Dit waren de dames Luten, Koster en Schols. Met beide één overwinning stonden Henny Koster en Blanche Schols zondagmiddag tegen over elkaar in het strijdperk en in een baseline duel toonde laatstge noemde zich d'e sterkste 6-4; 6-4. Mevr. Koster trachtte de spreiding van haar tegenstandster te beperken door de gevaarlijke forehand uit te schakelen en de backhand van mevr. Schols zwaar te bestoken maar het mocht niet baten. Overigens een zeer goede partij tennis. De in Soest wanende, doch voor Alta (Amersfoort) competitiespelende (over- g.kl. A) J. Koster mengde zich alleen in de dubbels in het strijdgewoel. Sa men met mevr. Mary Oosterman won hij het gemengddubbel van de com binatie mevr. Schols-M. Haal, beslist geen ..makkie" gezien de uitslag 2-6; 6-2; 6-3. Het herendubbelspel, op de meeste toernooien het meest spectaculaire spel, ging ditmaal als een nachtkaars uit. J. Koster en R. Oosterman (die zijn voorzittershamer toch maar verwisseld had voor een racket) wonnen met 6-1; 6-0 van Nijhuis-H. ter Meulen. Toe gegeven, alle vier spelers hadden al een of meer partijen in de benen die zondag, de temperatuur was bloed heet en zelfs het kleinste zuchtje wind had zich waarschijnlijk in afwachting van Nederland-Bulgarije voor de beeldbuis gezet. De vier damesdubbels in A speelden in een poule en met 5 sets uit 3 par tijen legde (voor de hoeveelste maal?) de vertrouwde combinatie Mevr. To Felix en mej. Yvonme Hofman beslag op de eerste plaats. Tweede in de poule werden mevr.- Koster en de jeugdspeei'ster Teresa vori Bönning- hausen. B-Afdeling Waar de A-afdeling eindigt begint B. Zo ook hier, de overwinning werd op fraaie Vvijze in de wacht gesleept door Teresa von Börminghausen. Na 5 over winingen mocht zij zich B-Kampioene van de L.T.C. Soest noemen. Vier twee-setters; alleen Mevr. A. Korsloot legde haar het vuur na aan de sche nen (6-3; 3-6; 6-4). In dé finale won zij met 6-2; 6-2; 6-2 van Brigitte Witten, die na 4 overwinningen slechts 12 games verloren had. Ook niet mis. Herenenkel B een vol schema van 32 mannen leverde vele interessante par tijen op, misschien technisch minder dan in de A-afdeling, maar qua strijd lust en inzet voortreffelijk. Snelheid en fover)moed van de jongeren tegen .list en routine van de ouderen De •ïlogan van de jubilerende Tennisbond van 8 tot 8>0) mag in dit toernooi niet h elemaal kloppen, maar toch zeker k,an gezegd worden van 16 tot 60 werd gt-streden. Als overwinnaar kwam uit eindelijk Henk Korvinus uit de bus, du- in de finale E. Derksen versloeg. In de enkelspelen werd ook een ver- lieasrsronde afgewerkt, die bij de da mes gewonnen werd door mevr. Ellen Dam 2e - werd mevr. Inke Vis (uit slag 6-0; 6-2). Bij de heren behaalde P de Haan een zwaarbevochten over winning op H. Ebben; een mooi succes m ,en weet, dat De Haan pas ver leden jaar zijn eerste schreden op het gravel heeft gezet. In het gemengddubbelspel B zegevier de mev r. M. Kattenburg en J. Smit in de fins Ie over mevr. van Saaze en Rob de Vos. In het begin leek het een snelle overwinning te worden voor het duo v. Saaze-de Vos (eerste set ■0). Maar Martine Kattenburg en Jan Smit dachten daar heel anders over en met veel list en vechtlust werden die beide andere sets in de wacht gea'eept. Herendubl )el B werd een zege van Joop van Dort en Henk Korvinus over J. Smit en H. Ebben. De laatste .partij op zondag, althans de partij die 'irils laatste eindigde was de damesdubbol B: Brigitte Wilten en Citeur tegen u mevr. H. Jetten en mevr. M. Katten! burg. De eerstgenoemde combinatie verloor de eerste set en toen de beid e jeugdspeelsters de twee de set tot 6 -6 lieten oplopen zat de kans er dik in, dat er een derde set uit zou komei i, Toch eindigde hei met winst voor de dames Jetten en Kat tenburg (7-5; 8-6), waarop wedstrijd leiding en P'UlJiek een zucht van ver lichting slaakben. Beslist niet omdat iedereen en bi loc hoopte dat Brigitte en Lilian zoud< sn verliezen maarja, U raadt het: voetbal. De tijd begon te dringen, nog rie kwartier voor Ne- derland-Bulgaró'e en de prijsuitreiking moest ook nog. .Misschien komt het op het open toerriotxi van de L.T.C Soest in augustus zo uüt, dat revanche ge nomen kan wonden. Alle winnaars en winnaressen moesten nog een kleine s-jrrint uit de vermoei de benen persen om de prijzen van voorzitter Oosterman in ontvangst te nemen. Ook hier bleek duidelijk,' dat Koning Voetbal rt lomenteel Dictator Voetbal is gewordt ui. Een extra compliment is daarom zéker op zijn plaats voo r de wedstrijdlei ding, mevrouw en ri'e heer Ebben, die niet alleen in een wi eek ruim 206 par tijen er door gedrai iid hebben, maar ook nog aldoor weer rekening hébben gehouden met „Memoer X speelt niet als er televisie-voeti Dal is". Tevoren was beloofd, dat voeübalfans niet hoef den te spelen als er op de televisie een wedstrijd uitgezonden werd, maar om een wedstrijdschen ia op te stellen met zóveel voet(bal)ac'igels en klem men en tóch op tijd k laar te komen: fantastisch. De bloemen voor mevrouw Ebben en voor beiden „iets onder de kurk" was dan ook ireker op zijn plaats. Namens alle d'i 'elnemers be dankte R. Nijhuis, de wedstrijdleiding. Met een bloemetje werd-ook dank ge bracht aan de heer en me'vrouw Kui pers achter de bar. De christelijke wandelsportvereniging Olympia bracht zaterdag een tegen bezoek aan de wandelsportvereniging Doorn in die plaats maar kwam van een koude kermis thuis. Door de uitreiking van een foutief startnummer werd de Olympia-senioren- groep gediskwalifiseerd. Aan de 2e Parel van Utrecht-tocht Op de twintig kilometer wandelden al- hebben 991 wandelaars meegedaan en kregen een parkoers voorgeschoteld, dat hen over lange buitenwegen zou voeren. Dit werd op weg naar de fi nish gedeeltelijk goedgemaakt doordat er ook een korte bosroute in opgeno men. was. Op de vijf kilometer liepen elf groe pen, waaronder de negentien adspiran- ten van Olympia met leidster mevr. J. Veldhuizen. Zij behaalden geen prijs. Die was er wel voor de achttien junio- sen onder leiding van mevrouw Brood. Op hun afstand, de tien kilometer, wonnen zij een vierde prijs met 573 punten, vier punten minder dan num mer drie. Zaterdagavond hield de zwemvereni ging „De Duinkikkers" een waterpolo- toernooi voor heren in het Soester Na tuurbad. Vanwege het voetballen op de t.v. was er maar een geringe belang stelling. De deelnemende verenigingen waren: Natando uit Arnhem, Esca uit Arnhem, Brandenburg uit Bilthoven, en De Duinkikkers. De uitslagen werden: Natando-Duin- Gemakkelijk en betrouwbaar bij de NMB. Voor alle doeleinden. Ook voor het verbeteren van uw woning. Geen informatie bij werkgever. Kwijtscheiding bij overlijden. Inlichtingen bij alle NMB-kantoren. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK voor uw keuken voor uw caravan voor u v/ auto voor uw boot voor uw meubilair O leen De Vechtkanters uit Maapssen en de twaalf senioren van Olympia met leider de heer L. Vogel. De enige voor deze afstand beschikbare prijs werd door De Vechtkanters gewonnen met 630 punten. De Soestenaren werden gediskwalificeerd omdat aan het start- bureau aan hen een slartnummer was uitgereikt dat voor de 15 kilometer bestemd was. De jury rekende dit aan als zouden de senioren 15 kilometer hebben gelopen ep dat is niet toege staan vanwege de leeftijdsgrens. Olympia heeft een protest ingediend tegen deze uitslag bij de Stichts Gooi- se Wandelsport Bond, onder wiens auspiciën deze wandeltocht was ge houden. O A.s. zaterdag en zondag, 29 en 30 juni, wordt in manege „De Boshoeve' een tweedaags open springconcours gehouden, waarvoor de burgemeester van Soest, mevrouw mr. J. M. Corver-. van Haaften, zaterdagmiddag, om 13.30 uur, het startsein zal geven. Zij zal hiervoor met rijtuigen en rui ters van haar woning aan de Foeken- laan worden afgehaald. Zowel voor zaterdag als voor zondag hebben meer dan honderd amazones en ruiters uit het gehele land ingeschre ven, o.a. van de stal Maathuis uit Geesteren. Het concours zal in de springtuin naast de manege worden gehouden en is vrij toegankelijk. De heer en mevrouw Laseur hebben fraaie prijzen ter beschikking en staan garant voor een sportieve gebeurtenis. LAANSTRAAT 82-SOEST-TEL02I55-15963 Ter gelegenheid van de verjaardag van Z.K.H. Prins Bernhard, hield de sport vereniging KPS dinsdagavond de tra ditionele voetbal wedstrijden, n.I. tussen de oud-internationals en een streekelf- tal,gevormd uit spelers van Baarn, SEC, Spakenburg en KPS. Om zes uur werd een voorwedstrijd gespeeld tussen een elftal uit Maas tricht en een elftal van KPS. De 'uit slag werd 1-1. Tegen zeven uur begon de publieke belangstelling voor de grote wedstrijd op gang te komen, maar het aantal voetballiefhebbers viel erg tegen, wat jammer was voor de penningmeester van KPS, daar het batig saldo be stemd is voor de Nederlandse Sport bond voor Geestelijk Gehandicapten. Precies zeven uur betraden de spelers het terrein. Twee KNVB-scheidsrech- ters fungeerden als grensrechters. Nadat men elkaar een beetje verkend had, kreeg Rinus Bosselaar de bal vrij en schoot langs keeper L. Beukers (Spakenburg). 1-0. De vreugde bij de oudjes duurde niet lang, want midvoor Walraven van Baarn kegelde de bal langs Pieters Graafland. De stand was weer gelijk. Er was weinig krachtsverschil, maar de meer geroutineerde oudjes deden DE SPECIALIST IN JEANSKLEDING VOOR DE WEEK VAN 20 JUNI T.E.M. 27 JUNI 1974 H. M. de Koningin en Prins Bernhard maakten na afloop van de wedstrijd kennis met alle spelers. Foto: Herman van Dam het nog best en het was Sjaakie Swart die er vrij spoedig 2-1 van maakte. Nog voor de rust werd het 3-1, maar dat kwam, doordat Ries v. d. Hoed (SEC) in eigen doel schoot. Na de rust bleek de jeugd onver moeibaar te zijn en de oud-spelers hadden het somtijds kwaad te ver duren. Na een kwartier mocht Pieters Graafland voor de tweede maal de bal uit zijn doel halen toen Koelewijn (Spakenburg) een bal, die Eddy liet vallen, ineens inschoot. 3-2. Wat het streekelftal ook probeerde, er kwam geen verandering meer in de stand en er hoefden geen strafschop pen te worden genomen, zoals dat de vorige twee keren was gebeurd en waarbij het streekelftal triomfeerde. Na afloop reikte Prins Bernhard de grote wisselbeker uit aan de aanvoer der van de oudjes, Roel Wiersma, na dat alle spelers, ook die van het streekelftal aan het koninklijk echt- ,paar waren voorgesteld. win uw r<?lWK bal -X COOPOH S< fe entwoord ».v.p. d.» vr^.n ongc.td.z. coupon voor 29 iunl 1974 Wie wordt Nouor «.v.p. Nor Uw tnlvroord: LAMP: TORENSTRAAT 5 - SOEST TELEFOON 02155-13473 „Bü de Oude Kerk" (Lid modegroep Garant International) kikkers 3-1, Esca-Brandenb urg 1-3, van beide ploegen werd een sp eler uit het water gezonden wegens te ruw spel; Natando-Esca 7-1, Duinkii kers-Bran denburg 5-3 (de Soester doelpunten werden gescoord door Jean Thie, Han Vreeken (2x), Harry Dorestern en Ge- rard Vet), Natando-Brandenï >urg 3-2, Duinkikkers-Esca 3-4. Daar Branden burg en Duinkikkers evenvec '1 punten hadden gescoord, moesten striafworpen worden genomen. Na twee sè ries van vijf worpen waren beiden ndy? gelijk. Het lot besliste tenslotte dat Bi randen- burg de gelukkige was. Einduitslag: 1. Natando. 2. Bt anden burg. 3. De Duinkikkers. 4. Esx '3. In het restaurant van het NaU lurbad werden de prijzen uitgereikt. Het eerste herenelftal van de M H. C.- Soest komt het komende seizoen "dit in de landelijke 2e klasse F. In de ze klasse zijn ook ingedeeld Amersfoatd;, Apeldoorn. Drienerlo en PW uit En schede, Tempo '41 uit Zwolle, Wag:e» ningen en Zevenaar. Het twee herenelftal komt uit in da reserve' 3e klasse H met Bef air Kameleon uit Hilversum, Gooische uiiY Bussum, Kampong uit Utrecht, Laren, Schaerweyde uit Zeist en Voordaan ui t Groenekan. De veteranen van de hockeyclub spe-' len volgend seizoen legen Alliance uit Heemstede, Amsterdam, Be Fair uit Hilversum. Kraaien uit Zaandam, Hur- ley uit Amsterdam, Kieviten uit Was senaar en Voordaan uit Groenekan. Het eerste dames elftal speelt in de 3e klasse C tegén Alkmaar. Amersfoort, Kampong uit Utrecht, Kraaien-Zaan- dam, Myra - Amstelveen, Scheybéeck- Bevenwijk en Slrawberries uit Velzen. Het tweede dames elftal heeft in de reserve 4e klasse G als tegenstand sters Amsterdam, AMVJ, Sarto en VW uit Amsterdam, Randwijck uit Amstelveen, Laren en Schaerweyde uit Zeist. Het bestuur van de hockeyclub is na de laatst gehouden ledenvergadering alsvolgt samengesteld: W v. d. Brink, voorzitter; mevrouw J. den Hartigh- van Kesteren, secretaresse; D. Stro- banid, penningmeester en vice-voorzit ter; K. Dobben, wedstrijdsecretariaat jeugd en W. Wiersma, wedstrijdsecre tariaat senioren. RAM, 21 maart-20 april Bij belangrijke besluiten doet u er deze week goed aan, om in geval van twijfel te rade te gaan bij een vertrouwde fi guur. Op gevoelsgebied is het mogelijk, dat er enige verkoeling ontstaat. Ook met goede vrienden, omdat men uw houding en reacties van de laatste tijd niet goed begrijpt. Laat u dat niet ont moedigen, maar Vraag liever rondui, wat er aan de hanchis. Dan raakt deze kwestie meteen de wereld uit. Haal niet tevel sjouwerige dingen-aan, maar maak er een rustige tijd van. STIER, 21 april-20 mei Begin van de week kans op misver stand bij uw medewerker(s). U Bent ook niet altijd even duidelijk, wanneer u goed en wel m$t iets bezig bent. Leg eens wat uit en verklaar uw ge- dachtengang, en u zult zien, dat helpt enorm! U heeft enkele aardige resulta ten, voortkomend uit vroegere inspan ningen en besprekingen. Op financieel gebied zijn er interessante mogelijkhe den, dus wees niet te nonchalant op dat gebied. TWEELINGEN, 21 mei-20 .juni Kans op enkele vergaderingen in uw plannen, maar dat kunt u met wat im proviseren wel opvangen. Verdiep u niet teveel in de aangelegenheden van anderen, maar houdt u bij uw eigen dingen. U bent trouwens bezig aan één groot plan en dat is vrijwel rond nu. Daarbij heeft u een goede kans op suc ces. Laat u dus nergens door afleiden en beheers uw opkomende nervositeit. Wek niet de indruk, dat u iets geheim zinnigs uitwerkt, maar blijf mededeel zaam, dan wordt het een prettige week. '.KREEFT, 21 juni-20 juli Geen week voor plannen, die op een Verre toekomst gericht zijn, u kunt be ter die op korte termijn afwerken. Kans >p bijverdienste niet uitgesloten, even- t ueel met iemand samen. Een hangende k iwestie vindt ineens een oplossing di lor optreden van een nieuwe figuur. M bcht u van plein zijn, een groepsreis te maken, wees dan aanvankelijk voor zie titig met eventuele kennismakingen. Sli tit u liefst aan bij mensen, die de- zeL We manier van reizen en genieten htb.l>en. Oppassen voor kouvatten. LEEUW, 21 juli-20 augustus Het kan, zijn, dat u deze week gemengd wordt in een kwestie die ook u zijde lings aangaat. Vormt ~u dan geen haas tig oordeel, maar wacht, tot u alle fei ten onder ogen heeft gehad. U hoeft bepaald niet achterdochtig te doen, maar uw spontane goede vertrouwen kan u parten spelen. Dat is u meer gebeurd. Voor de rest loopt alles nogal naar uw zin en ontbreekt het niet aan de nodige ontspanning. Grote voldoe ning ook nog, vanwege iemand uit de naaste familie. MAAGD, 21 augustus-20 september Het begin van deze week kan een beetje rommelig en hobbelig uitvallen. U krijgt nu en dan de indruk, dat u wordt tegengewerkt en dat u niet kunt opschieten. Verlies daarbij uw gevoel voor humor niet, want de rest van deze periode verloopt wat prettiger. U ziet toch nog resultaten en u bent bepaald niet ontevreden. In verband met af rekeningen en dergelijke moet u wel de nodige zorgvuldigheid in acht ne men. Laat u niet door praatjes en pretjes afleiden. WEEGSCHAAL, 21 september-20 okt. Het kan zijn, dat u deze week iemand te hulp wilt schieten, die volgens u onrechtvaardig wordt behandeld. Doe dit dan, zo nodig, met een koel hoofd en laat u niet meevoeren door uw emo ties. Anders trapt u ongewild op lange tenen van mensen, waar u dagelijks mee te maken heeft en dat kan verve lend worden. Vermijd dus ook scherpe opmerkingen. Bovendien heeft u uw handen vol met uw werk en u kunt uw energie het allerbeste daaraan be steden. SCHORPIOEN, 21 oktober-20 november Prettige week als u het goed aanpakt. U heeft het tij mee, vindt een willig oor voor uw plannen en enkele moge lijkheden om die door te voeren ook. Het valt echter aan te raden, dat u al les zo-n beetje via het tweede plan speelt. U kunt de besluiten nemen, maar het is verstandiger, om ze door anderen te laten uitspreken. Stuur maar wat bij en hanteer de nodige diploma tie. Een buitenkansje doet u veel ge noegen, want u verwachtte het niet. BOOGSCHUTTER, 21 november-20 dec. Het is goed mogelijk, dat er deze week ineens schot komt in enkele van uw plannen. Ook de dingen, die een poos gesudderd hebben op een laag pitje komen ineens aan de beurt. Zakelijk kunt u tevreden zijn, want u onder vindt de nodige medewerking en voor al ook begrip voor uw ideeën. Het kan zijn, dat iemand u aan boord komt met een ietwat fantastisch voorstel. Ga daar niet uit pure beleefdheid op in. STEENBOK. 21 december-20 januari Het kan geen kwaad, als u deze week met open ogen door het leven gaat. Het is mogelijk, dat een weinig oprecht iemand zal proberen, misbruik te ma ken van uw goed vertrouwen. Blijf in zake dus uitermate voorzichting en laat u evenmin op gevoelsgebied om de tuin leiden. Uw intuitie zal u wel zeggen, of er geen rood lichtje aangaat. Kans op een prettige ontmoeting tegen het eind van de week, met als gevolg dat een van uw plannen ineens een goede kans krijgt. WATERMAN, 21 januari-20 februari Geen week voor belangrijke beslissin gen. Uw opinie heeft weinig vaste vorm. Een neiging tot piekeren en de dingen zwart zien belemmert uw ont plooiingsmogelijkheden. Goede invallen en ideeën zijn er niet bij, de boeken die u wilt lezen, deugen niet en de mu ziek klinkt vals! Dat kan de beste over komen en u zou er goed aan doen, ge woon toe te geven aan een gevoel van psychische moeheid. Maar niet aan een slecht humeur! Probeer zoveel mogelijk te freewheelen of neem een snipperdag. VISSEN, 21 februari-20 maart Pas deze week goed op de duiten. Weersta de neiging om over te gaan op zogenaamde „beleggingen" en laat u op dat gebied door niemand het hoofd op hol brengen. Houdt u strikt aan uw werk, dat overigens toch al veel van u eist en begeef u vooral niet in geprikkelde discussies met lieden, dat altijd iets te verhapstukken heb ben. Laat iedereen zijn eigen boontjes maar doppen. Een bepaald bericht doet u veel genoegen. Het personeelselftal van Foxboro heeft ditmaal een zeer goede zomer avond competitie gespeeld. Vorige ja ren was de conditie niet bijzonder goed en daarom bleef het elftal maar steeds in de tweede klasse spelen,. Dit seizoen ging het stukken beter, dank zij enige jongere spelers. Gezien de stand van de ranglijst kon men het kampioenschap bijna niet meer ont gaan. Zulks gebeurde dan ook dins dagavond in de thuiswedstrijd tegen Centurion uit Amersfoort. Deze club had weinig in te brengen tegen Foxboro, maar doelpunten wa ren zeer schaars. In de tiende minuut wist Wil Rijnders Foxboro aan de leiding te helpen en niemand zal ge dacht hebben, dat dit het enigste en winnende doelpunit zou worden. Wel kreeg Jan Hoefman nog een paar scoringskansen, maar het zouden geen treffers worden. Aan de andere kant stond Hans v. d. Veen op de juiste plaats onder de lat bij. Foxboro en hij wist verschillende Het elftal van Foxboro dat kampioen werd van de 2e klasse zomeravond- voetbal. Rechts vooraan, zittend, Wil RÜnders, de maker van het enige doelpunt. Foto: Herman van Dam schoten onschadelijk te maken. Al met al het was 1-0 voor Foxboro en het bleef zo tot het einde. Foxboro had eindelijk het kampioenschap behaald en tevens promotie naar de eerste klasse De aanvoerder van Centurion felici teerde de kampioensploeg en bood bloemen aan. Ook de heer Mansholt dëed zulks namens de personeelsver eniging en was blij met de promotie. Het kampioensfeest werd doorgebracht in bar ,,'t Boertje" aan de Burg. Gro- thestraat, waarbij het bestuur en de dames van de spelers aanwezig wa ren. Het werd op vrolijke wijze ge vierd. HORLOGES JUWELIER HORLOGER T\ S0ESTDUK REMBRANDTLAAN18 TEL 02155-14786 P V. „De Zwaluw" had een wedvlucht vanaf Compiegne op 22 juni 1974. Af stand 352 km. In concours 287 duiven. Eerste duif arriveerde om 11.46.38 uur. Snelh. 1063,83 meter per minuut. H. de Bree 1 7 24 28. J. v. d. Brakel 2 36 G. Rijksen 3 4 9 10 12 53 57. B. Roest 5 8 15 20 46 57. R. Voskuilen 6 14 22 38 39 48. A. de Bes 11 35 52. A v. Dorrestein 16 41. J Rams 19 27. W. v. Soest 21 50. Th. Wigtman 25 45. C. v. d. Hoek 29 51. A. Hooijer 31 47. A. v. Ginkel 33 Jac.Stalenhoef 34 53. C. Dijkman 37. J. v d. Belt 43 54 55. J. Groenestein 44. Ook de vereniging „De Vriend schap" nam aan deze wedvlucht deel met 297 duiven. De eerste duif arri veerde om 11.44.13 uur. De laatste prijsduif kwam aan om 12.05.08 uur. UitslagJ. Kamerbeek 1 13 22 30. H. Rauch 2. D. de Zoete 3 6 32 37 43. W. Roest 4 8 9 10 21 25 33.. Altenaar- Reijerse 5 14 40 42 44 50. Sukel-Van Klooster 7 12 34 53 54. J. Koster 11 18. W. Veenendaal 15. B. Schim mel 16. C. Kaats 17 20 23 35 48. E. Veerman 19 27. Foekens-Diepgrond 24. A. Meesters 26 46. J. Hartog 28 36 39 51. C. Vaessen, 29 31 45 47. J. Pie penbroek 38. G. Lijnsvelt 41. J. Kru- seman 49. T. Kok 52. A. Snijders 55. Door de vereniging Juliana Post werd deelgenomen aan een wedvlucht van af Survilliers, afstand 395 km. Er waren 114 duiven in concours die om 5.30 uur met n.o.-wind gelost wer den. De eerste duif arriveerde om 11.53.30 uur en maakt een snelheid van 1027,50 meter per minuut. De uitslag luidt: Comb. Huisman 1 8 11 13 16. P. Ouderdorp sr. 2. Comb. Nap 3 7 12 14 15 17 23 24 26 28 P. Faes 4 9 10. H. v. d. Broek 5 6. J v Leyenhorst 18 20 21. J. de Ruyter 19 25 27 19. J. v. d. Brakel 22. NW. BAARNSTRAA1 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi

Soester Courant | 1974 | | pagina 13